W euforii... pocałował dziennikarkę. Trener oszalał po golu w Lidze Konferencji [WIDEO]

Twitter Screen
Trener Fiorentiny, Vincenzo Italiano, wykazał się niespodziewanym zachowaniem po bramce zespołu w Lidze Konferencji Europy. Uradowany szkoleniowiec pocałował dziennikarkę Sky Sports Italia, Vanessę Leonardi.
W czwartek Fiorentina zmierzyła się Viktorią Pilzno w spotkaniu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się bezbramkowym remisem.
Podczas regulaminowego czasu drugiego meczu kibice również nie obejrzeli żadnego gola. Konieczna była dogrywka, w której Fiorentina zwyciężyła 2:0.
W 92. minucie Nicolas Gonzalez zapewnił swojej drużynie prowadzenie, a chwilę później Cristiano Biraghi podwyższył wynik rywalizacji. Po drugiej bramce miała miejsce szokująca sytuacja.
Po trafieniu Włocha, trener Fiorentiny, Vincenzo Italiano, zbliżył się do dziennikarki Sky Sports Italia, Vanessy Leonardi, i ją pocałował.
Leonardi pracuje przy meczach Fiorentiny od wielu lat i podróżuje z zespołem po całej Europie. W prywatnym życiu dziennikarka jest żoną komentatora Maurizio Compagnoniego.
Italiano rozpoczął pracę we włoskim klubie w lipcu 2021 roku. Od tamtej pory poprowadził drużynę w 151 spotkaniach. Razem z zespołem zameldował się w półfinale Ligi Konferencji Europy, w którym zmierzy się z Clubem Brugge.
Filip Węglicki19 Apr · 10:37
Źródło: Viaplay