W ten sposób zdecydowali, kto wykona rzut karny. Niecodzienna scena w Turcji, Balotelli w roli głównej [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarze Adany Demirspor znaleźli sposób na rozstrzygnięcie, kto będzie wykonywał rzut karny w meczu z Konyasporem. Na brak szczęścia może narzekać Mario Balotelli.
Adana Demirspor wyrasta na jedno z największych odkryć trwającego sezonu Super Ligi. Drużyna prowadzona przez Patricka Kluiverta zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli.
W sobotę zespół ten sięgnął po kolejny komplet punktów. Na drodze Adany nie zdołał stanąć Konyaspor. Mecz ten zakończył się pewnym triumfem gospodarzy 3:0.
Wszystkie trzy bramki padły po przerwie. Na listę strzelców wpisali się Mario Balotelli i dwukrotnie M’Baye Niang. Wiele wskazuje na to, że włoski napastnik kończyłby ten mecz z dubletem, gdyby nie przegrał w popularną grę "kamień-papier-nożyce".
Właśnie w ten sposób Balotelli oraz Niang zdecydowali, kto podejdzie do rzutu karnego w ostatniej minucie starcia. Tym razem górą był Senegalczyk, który chwilę później wpisał się na listę strzelców. W trwającym sezonie Super Ligi zanotował on już sześć trafień.
Dobrym dorobkiem może się pochwalić także wielokrotny reprezentant Włoch. Mimo tego, że do tej pory rozegrał on zaledwie trzy spotkania, ma na swoim koncie także trzy bramki.
Adana Demirspor jest dla 33-letniego napastnika już kolejnym klubem w karierze. W przeszłość grał on także w barwach Milanu, Interu Mediolan, Manchesteru City, Liverpoolu, Olympique Marsylia czy Nicei. Ponadto wystąpił w 36 meczach dla reprezentacji Włoch.
Piotr Sidorowicz 29 Oct 2023 · 22:00
Źródło: Twitter