Wielki powrót Alexisa Sancheza. Chilijczyk podpisał kontrakt z nowym-starym klubem

Xinhua/Pressfocus
Alexis Sanchez ma nowy klub. Chilijczyk po rocznej przerwie wrócił do Interu Mediolan.
Sanchez ostatnio był związany z Olympique Marsylia. Wraz z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z tym klubem.
Po kilku tygodniach bezrobocia Chilijczyk podpisał kontrakt z Interem. Jego umowa będzie obowiązywała do połowy przyszłego roku.
Sanchez poprzednio był związany z Interem w latach 2019-2022. W barwach mediolańskiego klubu rozegrał dotąd 109 meczów i strzelił 20 goli.
Sanchez to kolejny weteran, który w tym oknie transferowym dołączył do Interu. Wcześniej finaliści ostatniej Ligi Mistrzów zakontraktowali m.in. Juana Cuadrado i Yanna Sommera.
Inter na inaugurację rozgrywek wygrał u siebie z Monzą 2:0. W poniedziałek zagra w drugiej kolejce z Cagliari.
Marcin Karbowski26 Aug 2023 · 14:25
Źródło: twitter