Wtopa Jordiego Alby w meczu Interu Miami. Wystarczyło kilka minut [WIDEO]

Twitter Screen
Jordi Alba nie może zaliczyć poprzedniego meczu do udanych. Hiszpan obejrzał dwie żółte kartki w zaledwie kilka minut.
Monterrey zmierzyło się z Interem Miami w spotkaniu rewanżowym ćwierćfinału CONCACAF Champions Cup. Pierwsze spotkanie między zespołami zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść zespołu z Meksyku.
Scenariusz w drugim meczu był bardzo podobny. Monterrery pokonało przeciwników rezultatem 3:1 zwyciężając w dwumeczu 5:2.
W kadrze meczowej przegranego zespołu znalazł się Jordi Alba. Hiszpan rozpoczął zmagania w wyjściowym składzie Interu Miami.
W 75. minucie 35-latek brutalnie sfaulował obrońcę Monterrey, Stefana Medinę. Arbiter, Ivan Barton, podjął stanowczą decyzję i pokazał piłkarzowi żółtą kartkę.
Chwilę później, w 78. minucie, Alba starł się z Jesusem Gallardo, który padł na murawę. Sędzia po raz kolejny był bezwzględny i ukarał Hiszpana drugą żółtą kartkę.
W rezultacie 35-latek obejrzał czerwony kartonik. Defensor nie zgadzał się z decyzją arbitra, jednak ostatecznie opuścił boisko.
Filip Węglicki11 Apr · 11:47
Źródło: Twitter