Zaskoczenie w przedmeczowych składach. Były piłkarz Premier League identyfikuje się jako "AK-47" [ZDJĘCIE]

Twitter Screen
Tuż przed meczem w Pucharze Narodów Afryki miała miejsce niespodziewana sytuacja. Aboubakar Kamara został zapisany na przedmeczowych grafikach ze składami jako "AK-47".
Kilka dni temu rozpoczął się Puchar Narodów Afryki. We wtorek Burkina Faso zmierzyło się z Mauretanią w ramach rywalizacji w grupie D.
Tuż przed meczem reprezentacje za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowały wyjściowe składy. W mauretańskiej jedenastce znalazł się piłkarz o pseudonimie "AK-47".
Jak się później okazało, zawodnikiem, który przybrał wspomniany przydomek, był Aboubakar Kamara. Nie wiadomo, z jakich przyczyn 28-latek zdecydował się na tę zmianę.
- Kamara ma podstawy do bycia najgorszym piłkarzem, jakiego kiedykolwiek widziałem w Premier League, a nazywają go "AK-47", nie mogę uwierzyć własnym oczom - skomentował jeden z użytkowników Twittera.
Kamara podczas wtorkowej rywalizacji spędził na boisku zaledwie 27 minut. Na skutek urazu został zmieniony przez Souleymana Anne. Ostatecznie Burkina Faso wygrało wynikiem 1:0.
28-latek we wrześniu ubiegłego roku zamienił grecki Olympiakos na saudyjskie Al-Jazira. W nowym klubie spędził na boisku zaledwie 11 minut. W przeszłości reprezentował m.in. londyńskie Fulham.