Ramos znów strzelił w końcówce, ale... do swojej bramki! Koniec passy Realu! [VIDEO]

Shutterstock
W hitowym spotkaniu 18. kolejki hiszpańskiej Primera Division Sevilla pokonała 2:1 Real Madryt. Trzy punkty ekipie z Andaluzji zapewnił w doliczonym czasie gry Steven Jovetić.

Do przerwy działo się niewiele - obie ekipy czuły przed sobą wyraźny respekt i nie ryzykowały specjalnie ofensywnych akcji. Ciekawiej zrobiło się po wznowieniu gry.

W 63 minucie Real był bardzo bliski otworzenia wyniku, ale Benzema z pięciu metrów uderzył wysoko ponad bramką. Co się jednak odwlecze...

Na Estadio R. Sanchez Pizjuan dwa gole strzelili podopieczni Zinedine'a Zidane'a, bowiem w 67. minucie "jedenastkę" podyktowaną za faul Sergio Rico na Danielu Carvajalu wykorzystał Cristiano Ronaldo, zaś w 85. minucie Sergio Ramos omyłkowo skierował piłkę do własnej bramki, próbując zatrzymać dośrodkowanie.

Kiedy wydawało się, że wynik jest już ustalony, Stevan Jovetić pokazał, na co go stać. Czarnogórzec przechwycił piłkę przy bocznej linii boiska i uderzył zza pola karnego nie do obrony.

Pojedynek z Sevillą przerwał doskonałą passę piłkarzy Realu Madryt, którzy wcześniej byli niepokonani przez czterdzieści kolejnych gier (więcej przeczytacie TUTAJ).