Polacy wracają na zwycięską ścieżkę. Nasi siatkarze dość pewnie pokonali Bułgarów w Lidze Narodów

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Polska reprezentacja po dwóch porażkach z Brazylią i Francją w końcu zdobyła komplet punktów. Mecz z Bułgarią zakończył się wynikiem 3:1.
Ten mecz lepiej rozpoczął się dla naszych rywali. Bułgarzy wygrali pierwszego seta 25:22. W drugim natomiast triumfowali Polacy, tracąc 19 punktów.
Trzeci set był bardzo wyrównany. Polacy wygrali go 27:25 i mało brakowało, aby to nasi rywale wyszli na prowadzenie. Na wyróżnienie w naszej drużynie po tym secie zasłużył Bartosz Bednorz, grający na pozycji przyjmującego.
Kolejny set, czyli czwarty, okazał się ostatnim. Podopieczni Heynena wygrali 25:20 i zapewnili sobie trzecie zwycięstwo w tej edycji Ligi Narodów.
Następny mecz z udziałem repreentacji Polski odbędzie się jutro o godzinie 13:00. Naszym rywalem będą Chiny, które plasują się na 12. miejscu.
"Biało-czerwoni" po 5 kolejkach z 8 punktami w dorobku. Do tej pory mierzyli się z Australią, USA, Brazylią, Francją i Bułgarią.
Łukasz Karyniewski08 Jun 2019 · 12:08