Sobota w Anglii: Zwycięska Chelsea, West Ham tylko z remisem, ale akcja Payeta fenomenalna [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 18:09, Komentarzy: 8

22
8

Chelsea pokonała na wyjeździe Hull City 2:0 w sobotnim meczu 7. kolejki angielskiej Premier League. "The Blues" obie bramki zdobyli w drugiej połowie. Najpierw trafił Willian, a wynik ustalił Diego Costa.

W tym spotkaniu trener Antonio Conte spróbował nowego ustawienia. Drużyna zagrała w systemie 3-4-3, a włoski trener póki co może zapisać sobie eksperyment na plus. Dzięki dzisiejszemu wynikowi ekipa ze Stamford Bridge ma na swoim koncie 13 punktów i zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Leicester City. Natomiast "Tygrysy" zdobyły siedem "oczek" i plasują się na 15. lokacie. Po przerwie na mecze reprezentacji zmierzą się na wyjeździe z Bournemouth.

W innym sobotnim meczu Watford zremisował z Bournemouth 2:2, choć goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Cały mecz w bramce "Wisienek" rozegrał Artur Boruc. Zespół polskiego bramkarza zajmuje 12. miejsce z ośmioma punktami. Taki sam dorobek mają "Szerszenie", które plasują się pozycję wyżej.

W starciu West Hamu z Middlesbrough przepiękną akcją, zwieńczoną golem, popisał się Dimitri Payet. Mimo cudownego trafienia jego zespół tylko zremisował - w efekcie "Młoty" nadal są jednym z większych rozczarowań początku sezonu, aktualnie zajmują miejsce w strefie spadkowej, choć mówiło się nawet o walce o TOP4.

Watford - Bournemouth 2:2 (0:1)
Bramki: Deeney 50, Success 65 - Wilson 31, King 62.

West Ham - Middlesbrough 1:1 (0:0)
Bramki: Payet 57 - Stuani 51.

W rozegranym wcześniej meczu Liverpool ograł Swansea z Łukaszem Fabiańskim w bramce.
Źródło: asinfo./własne