Zawodnik NFL "boksuje" z Canelo Alvarezem. Komiczna sytuacja z udziałem sportowców [WIDEO]

PressFocus/Efren Landaos
Nad brzegiem jeziora Tahoe w Edgewood zakończył się golfowy turniej celebrytów. Jednymi z uczestników byli utytułowany pięściarz, Canelo Alvarez oraz zawodnik NFL, Patrick Mahomes.
Wczoraj zakończył się turniej American Century Celebrity Golf Championship. Triumfatorem nad malowniczym jeziorem Tahoe w Edgewood został Stephen Curry.
Koszykarz zgromadził 75 punktów w turnieju i zajął pierwsze miejsce. W jednym z uderzeń zawodnik Golden State Warriors trafił do dołka z niemalże 139 metrów, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się również mistrz WBA, WBC, WBO, IBF w wadze super średniej, Saul Canelo Alvarez oraz tegoroczny zwycięzca Super Bowl i MVP finałów grający dla Kansas City Chiefs, Patrick Mahomes. W pewnym momencie turnieju między sportowcami doszło do przekomicznej sytuacji.
Pięściarz przemierzał tor w Edgewood robiąc tzw. „walkę z cieniem”. Widzący to Mahomes skorzystał z okazji i stanął naprzeciw meksykańskiego mistrza. Zawodnik Kansas City Chiefs szybko jednak zrezygnował ze swoich zamiarów.
W klasyfikacji generalnej turnieju golfowego, Canelo zajął 49. miejsce zdobywając 12 punktów, Mahomes był 62. mając pięć oczek na minusie. Meksykanin wróci do ringu 30 września w pojedynku z Jermellem Carlo. Mahomes i Kansas City Chiefs rozegrają pierwszy mecz przedsezonowy 13 sierpnia z New Orleans Saints.