Bolesna porażka Hurkacza. Zawiódł przy swoim serwisie [WIDEO]

FRANCESCO PANUNZIO / shutterstock
Hubert Hurkacz odpadł z turnieju ATP w Madrycie. Lepszy od Polaka okazał się Taylor Fritz.
Pierwszy set wtorkowej potyczki był naprawdę wyrównany. Obaj zawodnicy szli łeb w łeb, co zaowocowało tie-breakiem.
Tam Hurkacz nie był jednak w stanie utrzymać swojego podania i to dwukrotnie. Dzięki temu Fritz komfortowo wygrał 7:2 i wysunął się na prowadzenie.
Początek drugiego seta oznaczał kontynuację problemów Polaka. Hurkacz przegrał pierwszego gema serwisowego. Straty nie zdołał już odrobić.
W pozostałej części meczu Polak prezentował się godnie, obronił nawet trzy piłki meczowe. Amerykanin był jednak lepszy, ostatecznie wygrał 2-0 (7:6, 6:4).
Tym samym Fritz zameldował się w 1/4 finału turnieju w Madrycie. Jego rywalem będzie zwycięzca pary Zverev/Cerundolo.
Hubert Kowalczyk30 Apr · 14:15