typy bukmacherskie

8 typów
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Widzew wygra, zakład bez remisu (Widzew wygra, zwrot w przypadku remisu)2.65Superbet

Domowa porażka z Górnikiem po raz kolejny udowadnia, że piłkarze Rakowa nie zostali dobrze przygotowani do rundy rewanżowej i ich szanse na obronę tytułu są naprawde niewielkie. W sobotę zagrają z drużyną, która od kilku tygodni jest w bardzo dobrej formie. Widzew wygrał aż cztery z ostatnich sześciu meczów, nie ponosząc w nich żadnej porażki i jest szczególnie niewygodny na swoim stadionie. Wobec kiepskiej dyspozycji gości najlepiej wygląda w tym wypadku typ w stronę miejscowych.

Typ: aż 3 bramki1.25STS

Raków tym sezonie gówno gra a Widzew przeciwnie więc obstawiam 2-1 na 1-0 i 2-0 w 20 i 50 minucie strzela Sanchez a na 2-1 w 70 minucie Lopez