Unibet bonus, informacje, opinie

Unibet.com
ocena:
Kwota bonusu: 200PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, USD, EUR, GBP
Metody płatnościPrzelew bankowy, Przelewy24, Ukash, Paysafecard
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start200PLN
Inne atrakcjeBonusy dla stałych graczy, Liga Typerów

Unibet to od lat jedna z najsolidniejszych firm bukmacherskich mająca z roku na rok coraz więcej klientów. Firma zarejestrowana na Malcie działa na na rynku od 1997 roku i wyróżnia się przede wszystkim znakomitą ofertą zakładów, wysokimi kursami, a także coraz lepszą ofertą bonusową, która zmieniła się szczególnie w ostatnim czasie wraz z odświeżeniem wyglądu strony i zmianami w Regulaminie. Unibet wielokrotnie był nagradzany przez media branżowe tytułem najlepszego operatora roku, a kilka lat temu Firma sponsorowała rozgrywki piłkarskiej pierwszej ligi w Polsce. Bukmacher jest przy tym skierowany zarówno do nowych graczy jak i bardziej doświadczonych użytkowników, którzy mogą liczyć na dość wysokie limity.


Bonusy w Unibet

Jak wspomnieliśmy w ostatnim czasie oferta bonusowa Unibet poszerzyła się i dziś nie obejmuje tylko i wyłącznie nowych graczy, ale także tych, którzy grają na stronie od lat. Dotyczy to zarówno zakładów sportowych jak i innych sekcji hazardowych dostępnych w serwisie. Ci którzy zarejestrują się w Unibet mogą liczyć na zwrot wartości pierwszego przegranego zakładu aż do 200 złotych. Aby skorzystać z tej promocji należy zarejestrować się na stronie, a następnie złożyć swój pierwszy depozyt,  zaakceptować bonus w zakładce Moje konto i postawić pierwszy zakład za minimum 20 złotych.

-z Cashbacka mogą skorzystać nowi gracze z Polski

-w przypadku przegrania pierwszego zakładu kwalifikowanego Bukmacher zwraca do 200 PLN w środkach bonusowych. Można je wypłacić po spełnieniu warunków obrotu. Środki bonusowe można obracać na zakładach bukmacherskich: przynajmniej sześć razy po kursie minimalnym 1.4 lub w kasynie: przynajmniej 100 razy. Gry slot wliczają się w 100% do obrotu bonusem, a bingo w 200%. Gry stolikowe i video poker wliczają się w 10% do obrotu bonusem.

-bonus wygaśnie po 30 dniach. Jeżeli w tym czasie warunki obrotu nie zostaną wypełnione, środki bonusowe i wygrane z nich pochodzące zostaną utracone.

Oprócz tego Unibet przygotował kilka ciekawych promocji, które dostępne są także w specjalnej zakładce na profilu użytkownika. Coraz częściej firmy bukmacherskie decydują się na promocje powiązane z konkretnymi zdarzeniami i tak jest również w przypadku Unibet. Niektóre zakłady (m.in takie jak zakład na strzelca gola mi dokładny wynik) zostaną zwrócone w przypadku gdy o wyniku meczu zadecyduje gol w doliczonym czasie gry. Po za tym użytkownik może także wystartować w Lidze Typerów Unibet gdzie nagrodami są pokaźne bonusy na konta gracza.

Oferta i kursy w Unibet

Podstawowymi walorami bukmachera są niewątpliwie wysokie kursy i bogata oferta. Rzeczywiście Unibet jest jednym z liderów na rynku jeśli chodzi o te dwa aspekty. Opcje do gry w piłce nożnej, tenisie, a także koszykówce i innych sportach są często niespotykane na innych stronach bukmacherskich co w połączeniu ze świetnymi kursami daje idealne miejsce do gry szczególnie dla doświadczonych graczy, początkujący powinni najpierw przyjrzeć się dokładnie wszystkim opcjom dostępnym na stronie. Oferta live zmieniała się w czasie, dziś nie można na nią narzekać choć w porównaniu z najlepszymi pod tym względem firmami jak Bet365 czy Bwin wypada jednak słabiej. Na plus można jednak zaliczyć sporo zdarzeń, które można zobaczyć na żywo za pośrednictwem strony, jeśli oczywiście gracz ma pieniądze na koncie. Unibet pozwala na grę za wysokie stawki, pod tym względem w zestawieniu z innymi firmami bukmacherskimi plasuje się zdecydowanie w czołówce. Oferta bonusowa dla stałych graczy będzie jeszcze pewnie dopracowywana i w przyszłości Unibet może się stać jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Europie.

Zarejestruj się i odbierz bonus