Winmasters bonus, informacje, opinie

Winmasters.com
ocena:
Kwota bonusu: 200 PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, EUR, USD
Metody płatnościNeteller, Skrill, Paysafecard, Trustly
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start200 PLN
Inne atrakcjeBrak

Winmasters to nowy bukmacher na polskim rynku, którego właścicielem jest WM Interactive Limited zarejestrowana na Malcie. Bukmacher posiada licencję wydaną przez eGaming Curacao co oznacza, że może on operować na rynku Unii Europejskiej. Firma jest szczególnie popularna w innych państwach wschodniej Europy jak Rumunia czy Węgry. Strona główna jest przejrzysta, użytkownik nie ma problemu z odnalezieniem interesujących opcji. Polskiego użytkownika powinien zainteresować przede wszystkim bardzo wysoki bonus dla nowych graczy i szeroka oferta zakładów co dotyczy również zakładów live.

Winmasters proponuje graczom skorzystanie z atrakcyjnego bonusa 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. By skorzystać z tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie i dokonać pierwszego depozytu, zarówno przy rejestracji jak i depozycie należy w odpowiednim miejscu wpisać kod BONUS200PL. Minimalna wysokość wpłaty kwalifikująca do odebrania bonusa 100% wynosi 40 PLN. Z Regulaminu:


-bonus jest przyznawany po dokonaniu pierwszej wpłaty po zarejestrowaniu konta; wpłata ta musi być dokonana w ciągu 14 dni od zarejestrowania konta. Oferta powitalna jest dostępna tylko dla Klientów zarejestrowanych z Polski.

-aby wykorzystać bonus, należy postawić kwotę kwalifikującej wpłaty w zakładach sportowych wg własnego wyboru. Przed dokonaniem wypłaty należy siedmiokrotnie obrócić kwotą wpłaty i bonusu. Zakłady pojedyncze (single) nie są liczone do obrotu, podobnie jak zakłady live i zakłady multi, których kurs jest niższy niż 2.1. Obrotu należy dokonać w ciągu 60 dni.

Winmasters oferuje także nawet 60%-owo (przy 14 zagranych zdarzeniach, z których każdy ma kurs min. 1.35) większe wygrane w zakładach kombi.

Winmasters oferuje mnóstwo zakładów na  najpopularniejsze dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy też hokej, a także bardziej niszowe sporty jak krykiet, futsal, a nawet unihokej. Od grudnia 2016 roku ruszyła nowa platforma Winmasters, a Bukmacher radykalnie powiększył ilość dostępnych opcji. Ponad 60000 zakładów, ponad 25000 wydarzeń miesięcznie na najróżniejsze wydarzenia sportowe. Istotną opcją jest obecność częściowej i całkowitej funkcji cash out, występującej rzadko w ofertach innych firm. Dodatkowych opcji na spotkania piłki nożnej jest sporo, warto zwrócić uwagę szczególnie na handicapy azjatyckie, a także dodatkową azjatycką ilość bramek, która daje możliwość zabezpieczenia w przypadku gdy w meczu padają dwie lub trzy bramki. W przypadku tenisa można obstawiać także mniej znaczące imprezy takie jak choćby challengery ITF. Oferta live również jest bogata i każdy pewnie znajdzie coś dla siebie. Kursy są porównywalne do tych u konkurencji, wiele bardziej znanych firm jest pod tym względem zdecydowanie gorsza. Podsumowując: bukmacher kusi przede wszystkim wysokim bonusem i szeroką ofertą zakładów na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe więc dla łowców promocji jest to strona idealna.

Zarejestruj się i odbierz bonus