Al-Nassr demoluje Inter Miami! Aymeric Laporte strzelił z własnej połowy! [WIDEO]

Screen Twitter
Al-Nassr po niespełna kwadransie wygrywało z Interem Miami 3:0. Jednego z goli strzelił Aymeric Laporte, który do siatki rywali trafił z własnej połowy.
Al-Nassr bardzo szybko otworzyło wynik towarzyskiego starcia. Już w 3. minucie bramkarza rywali pokonał Otavio. Niedługo później prowadzenie gospodarzy podwyższył zaś Anderson Talisca.
Katastrofa w wykonaniu Interu Miami trwała jednak dalej. W 12. minucie spektakularnym trafieniem popisał się Aymeric Laporte. Były zawodnik Manchesteru City uderzył z własnej połowy i to bynajmniej nie z okolic koła środkowego.
Futbolówka poszybowała prosto w okienko, zupełnie zaskakując Drake'a Callendera.
Stracie w Rijadzie od pierwszej minuty rozpoczął między innymi Luis Suarez. Cristiano Ronaldo jest nieobecny, zaś Lionel Messi siedzi na ławce rezerwowych.
Dla ekipy z MLS jest to drugie spotkanie podczas saudyjskiego tournée. W pierwszym meczu Amerykanie przegrali z Al-Hilal 3:4 (1:3). O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk01 Feb · 19:31