Inter Miami ograny przez Al-Hilal! Trafienia Messiego i Suareza zdały się na nic [WIDEO]

Screen Twitter
Inter Miami przegrał w sparingu z Al-Hilal 3:4 (1:3). Swojego pierwszego gola dla zespołu z MLS strzelił Luis Suarez.
Inter Miami przystąpił do poniedziałkowego meczu w silnym składzie. W drużynie z USA od samego początku zagrali między innymi Lionel Messi, Luis Suarez, Sergio Busquets i Jordi Alba. Mimo tego to właśnie oni musieli odrabiać straty.
Wynik rywalizacji już w 10. minucie otworzył niezawodny Aleksandar Mitrović. W 13. podwyższył zaś Abudullah Al Hamdan. Odpowiedź nadeszła w 34. minucie, gdy debiutanckiego gola strzelił wspomniany Urugwajczyk. Suarez dopadł do odbitej piłki i bez trudu pokonał bramkarza.
Niemniej jeszcze przed przerwą stan rywalizacji zmienił Michael. Tym samym Al-Hilal prowadziło 3:1 i miało komfortową przewagę przed drugą połową. A przynajmniej tak się wydawało.
Po zmianie stron Inter Miami ruszył do ofensywy i bardzo szybko doprowadził do remisu. Najpierw rzut karny wykorzystał Messi, a następnie Argentyńczyk wystawił do Davida Ruiza. Na zegarze była 55. minuta.
Niemniej ostatnie słowo w tym emocjonującym spotkaniu należało do Al-Hilal. Wynik meczu ustalił Malcom. Były gracz FC Barcelony wyszedł do dośrodkowania i szczęśliwym strzałem głową wpakował piłkę do siatki.
Dla Interu Miami to dopiero początek saudyjskich zmagań. Kolejnym rywalem ekipy z USA będzie Al-Nassr. Spotkanie zaplanowano na 1 lutego.