Wyniki na żywo, wyniki meczów live piłka nożna, livescore

FT Wisła Płock Wisła Płock 2-1 Wisła Kraków Wisła Kraków
FT Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
17:30 Cracovia Cracovia ?-? Legia Warszawa Legia Warszawa
FT Crystal Palace FC Crystal Palace FC 1-1 Wolverhampton Wolverhampton
FT West Ham United West Ham United 2-0 Manchester United Manchester United
17:30 Arsenal Londyn Arsenal Londyn ?-? Aston Villa Aston Villa
17:30 Chelsea Londyn Chelsea Londyn ?-? Liverpool FC Liverpool FC
FT Getafe Getafe 4-2 Mallorca Mallorca
FT Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona 1-3 Real Sociedad Real Sociedad
49' Valencia Valencia 1-1 Leganés Leganés
20:45 Lazio Rzym Lazio Rzym ?-? Parma Parma
82' Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach 1-1 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
18:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt ?-? Borussia Dortmund Borussia Dortmund
FT Stade Rennes Stade Rennes 1-1 Lille Lille
7' Angers SCO Angers SCO 0-0 Saint Étienne Saint Étienne
21:00 Olympique Lyon Olympique Lyon ?-? PSG PSG
FT Podbeskidzie Podbeskidzie 2-2 GKS Tychy GKS Tychy
19:00 Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz ?-? Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
FT Stal Rzeszów Stal Rzeszów 1-1 Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
FT West Bromwich Albion West Bromwich Albion 4-2 Huddersfield Town FC Huddersfield Town FC
41' Gil Vicente Gil Vicente 0-0 Boavista Porto Boavista Porto
19:00 Tondela Tondela ?-? Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
19:00 Vitoria Setubal Vitoria Setubal ?-? Portimonense SC Portimonense SC
21:30 FC Porto FC Porto ?-? CD Santa Clara CD Santa Clara
FT SC Heerenveen SC Heerenveen 1-1 FC Utrecht FC Utrecht
FT Emmen Emmen 3-3 Feyenoord Feyenoord
24' ADO Den Haag ADO Den Haag 0-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
26' PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0-0 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
FT Orenburg Orenburg 2-3 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
FT Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 2-3 Sochi Sochi
86' Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Ural Ural
18:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa ?-? Krasnodar Krasnodar
FT Caykur Rizespor Caykur Rizespor 1-2 Gazişehir Gaziantep Gazişehir Gaziantep
82' Genclerbirligi SK Genclerbirligi SK 1-1 Alanyaspor Alanyaspor
18:00 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor ?-? Galatasaray SK Galatasaray SK
FT Hamburger SV Hamburger SV 4-0 FC Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue
FT SG Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2-1 SSV Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg
FT VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1-1 FC Sankt Pauli FC Sankt Pauli
FT SD Ponferradina SD Ponferradina 2-1 Real Oviedo Real Oviedo
54' Girona FC Girona FC 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas
18:00 Numancia Numancia ?-? Elche CF Elche CF
18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón ?-? Racing Santander Racing Santander
20:00 Extremadura UD Extremadura UD ?-? SD Huesca SD Huesca
20:00 CD Tenerife CD Tenerife ?-? Fuenlabrada Fuenlabrada
21:00 Trapani Trapani ?-? Salernitana Salernitana
FT Leixões Matosinhos Leixões Matosinhos 1-0 Benfica II Benfica II
8' Cova Piedade Cova Piedade 0-0 Casa Pia Casa Pia
0' Mafra Mafra 0-0 Varzim SC Varzim SC
19:15 Academica de Coimbra Academica de Coimbra ?-? CD Feirense CD Feirense
19:15 Vilafranquense Vilafranquense ?-? GD Estoril Praia GD Estoril Praia
FT Saint Johnstone FC Saint Johnstone FC 0-4 Glasgow Rangers FC Glasgow Rangers FC
FT Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC 3-1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
54' Hibernian FC Hibernian FC 1-0 Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
FT AE Larisa AE Larisa 3-0 AO Xanthi AO Xanthi
17:30 PAOK Saloniki PAOK Saloniki ?-? Aris Saloniki Aris Saloniki
18:30 Lamia Lamia ?-? Panionios Ateny Panionios Ateny
19:30 Panathinaikos Ateny Panathinaikos Ateny ?-? Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
FT Standard de Liège Standard de Liège 3-0 AS Eupen AS Eupen
18:00 Club Brugge KV Club Brugge KV ?-? RSC Anderlecht RSC Anderlecht
20:00 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem ?-? KAA Gent KAA Gent
90' OH Leuven OH Leuven 0-0 Lommel Lommel
FT Desna Desna 0-1 Szachtar Donieck Szachtar Donieck
49' FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava 0-4 FC Dynamo Kijów FC Dynamo Kijów
18:30 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka ?-? Oleksandria Oleksandria
FT FK Austria Wiedeń FK Austria Wiedeń 2-0 SC Rheindorf Altach SC Rheindorf Altach
FT Hartberg Hartberg 0-2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
12' LASK Linz LASK Linz 1-0 RB Salzburg RB Salzburg
11' Anorthosis Anorthosis 0-0 Pafos Pafos
18:00 Ethnikos Achna Ethnikos Achna ?-? Nea Salamis Nea Salamis
18:00 Trenčín Trenčín ?-? Slovan Bratislava Slovan Bratislava
41' Hajduk Split Hajduk Split 1-0 Inter Zaprešić Inter Zaprešić
19:00 Istra 1961 Istra 1961 ?-? Rijeka Rijeka
18:00 Partizan Partizan ?-? Crvena Zvezda Crvena Zvezda
26' Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0-0 Beroe Beroe
19:15 Ludogorets Ludogorets ?-? Arda Arda
40' Botoşani Botoşani 0-1 Chindia Chindia
19:30 FC Steaua Bukareszt FC Steaua Bukareszt ?-? CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
55' FC Lugano FC Lugano 1-1 FC Luzern FC Luzern
51' BSC Young Boys Berno BSC Young Boys Berno 0-1 FC Basel FC Basel
55' FC Zürich FC Zürich 2-0 FC Thun FC Thun
FT Hobro Hobro 1-1 SønderjyskE SønderjyskE
FT FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-1 Aalborg BK Aalborg BK
FT Silkeborg IF Silkeborg IF 2-3 Lyngby BK Lyngby BK
53' Esbjerg fB Esbjerg fB 2-1 Brøndby IF Brøndby IF
FT Piteå Piteå 1-0 Linköping Linköping
9' Eskilstuna United Eskilstuna United 0-0 Vittsjö Vittsjö
FT Corinthians Corinthians 2-1 Bahia Bahia
FT Santos Santos 0-3 Grêmio Grêmio
49' Internacional Internacional 0-0 Chapecoense Chapecoense
21:00 Fortaleza Fortaleza ?-? Palmeiras Palmeiras
21:00 Vasco da Gama Vasco da Gama ?-? Athletico Paranaense Athletico Paranaense
21:00 CSA CSA ?-? Ceará Ceará
FT Coritiba Coritiba 0-2 CRB CRB
FT Cuiabá Cuiabá 2-0 Oeste Oeste
FT Atlético Tucumán Atlético Tucumán 0-1 CA Independiente CA Independiente
51' Newell s Old Boys Newell s Old Boys 1-0 Aldosivi Aldosivi
18:15 Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba ?-? CA Banfield CA Banfield
20:30 CA Lanús CA Lanús ?-? Colón de Santa Fe Colón de Santa Fe
22:45 Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda ?-? Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
20:30 Deportivo Morón Deportivo Morón ?-? CA San Martín de San Juan CA San Martín de San Juan
21:00 Estudiantes Río Cuarto Estudiantes Río Cuarto ?-? Mitre Santiago d. Estero Mitre Santiago d. Estero
21:00 CA San Martín de Tucumán CA San Martín de Tucumán ?-? Brown de Adrogué Brown de Adrogué
FT Energetyk-BDU Energetyk-BDU 1-2 Isloch Isloch
53' Gomel Gomel 0-0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
karne
{{match_item.team_A_name}}{{match_item.team_A_star}} {{match_item.team_A_name}} {{match_item.score}} {{match_item.team_B_name}} {{match_item.team_B_name}}{{match_item.team_B_star}}

Wyniki na żywo

Wszystkim szukającym wyników live oferujemy najlepsze rozwiązanie. Nasz livescore w wielu przypadkach jest szybszy niż transmisja telewizyjna. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom najbardziej zagorzałym fanom sportów, którzy mając mało czasu, chcą szybko sprawdzić bieżące wydarzenia w danym meczu. Czasem z powodu rozmaitych obowiązków, jest dosłownie kilka sekund na sprawdzenie rezultatów interesujących nas wydarzeń. Z nami w takich chwilach nie musisz się martwić, czy znajdziesz szukany wynik. My dajemy Ci stuprocentową gwarancję szybkości i aktualności. Dodatkowo wystarczy kilka kliknięć, byś łatwo znalazł to, co Cię ciekawi. To także świetne rozwiązanie dla osób prowadzących sportowe kanały społecznościowe – dzięki nam macie gwarancję, że zawsze będziecie pierwsi ze swoimi newsami. W czasach, gdy liczy się szybkość i rzetelność podawania informacji, nie tylko sportowych, korzystanie z naszych wyników na żywo to recepta na sukces.

Na Meczyki.pl wyniki na żywo to piłka nożna, tenis, siatkówka oraz piłka ręczna. Bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz, zawsze możesz sprawdzić aktualny stan niemal każdego pojedynku rozgrywanego na świecie w danej chwili. Dla nas nie ma nieistotnej ligi czy poziomu. Udostępniamy wyniki od angielskiej Premier League i Ligi Mistrzów po czwarty szczebel rozgrywkowy w Argentynie lub ligę Gwatemali czy Hondurasu. Wynik na żywo to podstawa dla każdego fana sportu. Dlatego też dajemy wam możliwość śledzenia wszystkiego minuta po minucie.

Spóźniłeś się? U nas sprawdzisz wyniki meczów na zywo

Na bieżąco aktualizujemy rezultaty nie tylko z najważniejszych aren sportowych, ale również bardziej niszowych pojedynków. Kilka kliknięć i wszystko masz pod ręką - wyniki na żywo jakie tylko Cię interesują!
Wynik meczu na żywo to podstawa dla każdego fana sportu. Są jednak takie dni i takie sytuacje, kiedy nie możemy na bieżąco śledzić tego, co nas interesuje. Każdy ma swoje obowiązki, plany, pracę. Nie zawsze mamy możliwość odpalenia smartfona czy innego urządzenia, na którym możemy sprawdzić aktualne wyniki. Jednak nic straconego. Na Meczyki.pl nic nie znika. Chcecie sprawdzić wyniki wczorajszych meczów? Proszę bardzo! Wszystkie rozegrane spotkania razem ze statystykami, składami oraz zapowiedziami można bez problemu znaleźć i przeanalizować. Dzięki temu, co proponujemy, nic Ci nie umknie. Szybko, łatwo i fachowo - tym cechują się nasze rozbudowane wyniki meczów. Wszystko to, czego potrzebujesz, znajdziesz właśnie u nas.

Jest to nie tylko ukłon w stronę wszystkich kibiców, ale także nieoceniona pomoc, z której mogą skorzystać chociażby dziennikarze sportowi. Dzięki naszej stronie mają oni dostęp do cennego źródła informacji, które będzie bardzo pomocne podczas przygotowywania zapowiedzi czy analiz. Który zawodnik jest zagrożony żółtymi kartkami eliminującymi go z kolejnego meczu, jak prezentowało się posiadanie piłki w ostatnim meczu, jaki przebieg miał tenisowy set czy który z koszykarzy NBA był najskuteczniejszy w swojej drużynie w ostatnim czasie – to wszystko jest w jednym miejscu, zaledwie kilka kliknięć i wszystkie informacje mamy przed oczami. Niezależnie od dyscypliny, która się zajmujemy, możemy łatwo uzyskać dostępnych do najważniejszych, najistotniejszych wiadomości. To dają nasze wyniki meczów piłki nożnej, a także bezproblemowo dostępne rezultaty z innych dyscyplin sportowych.

Wiemy, jak ważne jest to, aby aktualne wyniki meczów na zywo były dostępne dla wszystkich przez najdłuższy czas. Sport to przede wszystkim liczby i my udostępniamy je dla was – szczegółowo i rzetelnie śledzimy wszystko, co uważamy za istotne dla kibiców. Znajdziesz u nas niezbędne, kluczowe statystyki. Dajemy Ci też rozbudowane informacje o konkretnych drużynach i zawodnikach, a także wiele, wiele więcej. Wszystko czego potrzebujesz, w pigułce, a na czele: wyniki meczów. To krótkie podsumowanie tego, co oferujemy.

Piłka nożna wyniki na żywo: dla nas nie ma nieistotnego meczu

Mecze międzypaństwowe (Mistrzostwa Świata i Europy) czy międzynarodowe rozgrywki klubowe (Liga Mistrzów i Europy) cieszą się największym zainteresowaniem kibiców. Ponadto Premier League, La Liga czy Bundesliga - największe zespoły i najlepsi piłkarze przyciągają uwagę najbardziej. Piłka na żywo w najlepszym sportowym wydaniu jest u nas dostępna przez całą dobę. Na Meczyki.pl, m.in. podczas ekstraklasowej multiligi, możecie też śledzić wyniku kilku meczów w tym samym momencie. Kilka kliknięć i błyskawicznie przeniesiesz się tam, gdzie chcesz, w poszukiwaniu bardziej szczegółowych, rzetelnych informacji.

Wiemy, że futbol jest najpopularniejszym ze sportów i wielu kibiców poszukuje nie tylko tego, czym fascynuje się cały świat. Są przecież kibice piłki południowoamerykańskiej czy azjatyckiej. Oni również poczują się na naszej stronie jak w domu. Doceniamy ich pasję i dajemy możliwość śledzenia wyników piłkarskich na zywo z całego świata. Od Ligi Narodowej Gwatemali, przez paragwajską Division Profesional, po HKFA w Hongkongu. Czwarta liga argentyńska? Oczywiście, jak najbardziej. Rozgrywki w Wietnamie? Bardzo proszę. Wszystko od nas… dla Ciebie!

Piłka live to dla nas codzienność i korzystając z naszego livescore'a, macie gwarancję, że nie ominie was żadne istotne boiskowe wydarzenie. Bez względu na poszukiwany kraj, ligę czy mecz u nas znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Jeśli piłka nożna na żywo w internecie, to tylko na Meczyki.pl.

Livescore

Interesują Cię wyniki na żywo livescore? Zapewniamy Ci dostęp do rezultatów z wydarzeń sportowych na całym świecie. Jesteśmy szybcy i gwarantujemy, że za pomocą kilku prostych kliknięć każdy odnajdzie to, czego szuka. Mamy ogromny zasięg. Znajdziesz u nas wyniki live livescore z kilku najpopularniejszych dyscyplin. Chcesz dowiedzieć się, kto strzelił gola w kończącym się meczu na szczycie Premier League? A może interesujesz się nietypową, niszową ligą i musisz szybko sprawdzić, jaki jest rezultat najważniejszego spotkania w sezonie? Mamy livescore wyniki od Stanów Zjednoczonych po Japonię, od malutkiej ligi luksemburskiej po słynną Serie A. Od NBA po niewielkie rozgrywki krajowe. Od Wielkiego Szlema po kontynentalne turnieje juniorskie. Od NHL po hokejową ligę alpejską. Bez względu na to, czy aktualnie przebywasz w domu, pracy, komunikacji miejskiej czy na plaży, livescore pomoże Ci uzyskać informacje o dowolnym rozgrywanym na świecie pojedynku. Nie masz czasu śledzić wydarzenia, które Cię ciekawi? Żaden kłopot. U nas bezproblemowo odnajdziesz niezbędne szczegóły. Jeżeli prowadzisz sportowe social media i potrzebujesz jak najszybszych danych z trwającego właśnie spotkania, sprawdź je tutaj. Livescore piłka nożna? Nie tylko! Również tenis, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna. Zapewniamy najbardziej aktualne wieści z aren całego świata. Możesz śledzić wszystko sekunda po sekundzie, minuta po minucie, momentalnie przenosząc się z jednego wydarzenia do drugiego.

4,8 {{ rating_value }} Liczba głosów: 1548 Liczba głosów: {{rating_count}}