Sat11 May
Sun12 May
Mon13 May
Tue14 May
Wed15 May
Thu16 May
Fri17 May
Dzisiaj18 May
Sun19 May
Mon20 May
Tue21 May
Wed22 May
Thu23 May
Fri24 May
Sat25 May
Sat11 May
Sun12 May
Mon13 May
Tue14 May
Wed15 May
Thu16 May
Fri17 May
Dzisiaj18 May
Sun19 May
Mon20 May
Tue21 May
Wed22 May
Thu23 May
Fri24 May
Sat25 May

Wyniki na żywo

Wyniki na żywo, Wyniki meczów live piłka nożna, Livescore

Wyniki na żywo

Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej w serwisie Meczyki.pl cechują się dużą szybkością i precyzją działania. Do każdego meczu podajemy składy, szczegółowe statystyki oraz wszystkie najważniejsze informacje związane z przebiegiem gry. Na jednej podstronie dostępne są również takie sekcje, jak tabela ligowa, terminarz spotkań, czy statystyki piłkarzy w danych rozgrywkach. Udostępniamy livescore piłki nożnej dla wszystkich najważniejszych (i mniej ważnych) rozgrywek świata, w tym Ligi Mistrzów, Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, itd. W przypadku polskiej piłki, proponujemy dostęp do danych ze wszystkich lig, aż do trzeciego poziomu rozgrywek. A wszystko to zupełnie za darmo!

Wyniki na żywo to podstawowe narzędzie każdego fana sportu, a w szczególności piłki nożnej. Nie zawsze mamy czas, by obejrzeć mecz, który nas interesuje, nie jesteśmy też w stanie oglądać kilku lub kilkunastu spotkań naraz.  A nierzadko dzieje się tyle, że mamy ochotę śledzić wyniki na zywo z wielu wydarzeń w tym samym momencie. Taka sytuacja często ma miejsce w weekendy, gdy grają ligi całego świata, a także przy okazji rozgrywek Ligi  Mistrzów lub reprezentacyjnych. 

Niejeden kibic, młodszy czy starszy, z pewnością zna to uczucie, gdy po spojrzeniu na ekran swojego urządzenia widzi wymarzony rezultat i w geście triumfu może podnieść zaciśniętą pięść. A nawet jeśli wyniki na zywo układają  się nie po naszej myśli, warto mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w spotkaniu budzącym nasze zainteresowanie. 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie śledzić wyniki online, wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Na naszej stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dlaczego my? To proste. Jesteśmy gwarancją szybkości, jakości i  rzetelności. Nie ma ani chwili zawahania, wyniki na żywo zawsze aktualizujemy na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że często może brakować czasu, by na dłużej pochylić się nad jakimś wydarzeniem. To jasne, że fani futbolu  chcą  jak najszybciej sprawdzić interesujące ich wyniki na zywo. W takim wypadku błyskawicznie przychodzimy z pomocą. Kilka kliknięć i każdy łatwo znajdzie to, czego szuka. Rzut oka na rezultat, ekspresowe spojrzenie na  statystyki i można wracać do swoich obowiązków. 

Oferujemy wyniki na żywo z praktycznie wszystkich stadionów świata. Angielska Premier League, hiszpańska Primera Division, włoska Serie A, niemiecka Bundesliga, francuska Ligue 1, holenderska Eredivisie? To jasne, w końcu mowa o najlepszych ligach. Do tego wyniki online z Ligi Mistrzów, Ligi Europy i rozgrywek reprezentacyjnych, jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy. To fundament, jeśli chodzi o wyniki na żywo na naszej stronie, ale nasza propozycja obejmuje dużo szerszy zakres rozgrywek, aż po te najbardziej niszowe i odległe.

Livescore

Powiedzmy sobie szczerze, dobry livescore ułatwia życie wszystkim fanom piłki nożnej. Tak jak kiedyś kibice nie wyobrażali sobie życia bez tradycyjnego sprawdzania rezultatów w telegazecie, tak teraz tę rolę spełniają wyniki live, których najlepiej szukać u nas. Jak już wspomnieliśmy, dzięki błyskawicznej aktualizacji zdarzeń, jesteśmy gwarantem szybkości, jeśli chodzi o livescore w sieci. Mamy też jednak coś dla fanów chcących śledzić live sport minuta po minucie. Do wyboru, do koloru, do… livescore ‘u.

Choć wielu pewnie mogłoby tak powiedzieć i utrzymywać, umówmy się: piłka nożna, jakikolwiek sport, dowolne hobby to nie całe życie. Każdy z nas ma swoje obowiązki, wynikające z pracy czy innych powodów. Nie zawsze jest czas zerkać na wyniki live, nawet jeśli trzymamy smartfona w kieszeni lub tableta (laptopa) w torbie. Nic straconego. Livescore dostępny na stronie Meczyki.pl to pewność, że żaden rezultat i zdarzenie nikomu nie umknie. Po dowolnym spotkaniu zawsze znajdziesz tutaj wyniki, składy, przebieg meczu, pełne statystyki, na czele ze strzelcami goli. I nie ma znaczenia, czy dane wydarzenie zakończyło się przed chwilą, czy upłynęło kilka godzin, dni, tygodni. Profesjonalnie umożliwiamy dokładną analizę boiskowych wydarzeń. Oczywiście, wyniki live i generalnie livescore ma cenną przewagę wynikającą z aktualności, ale dzięki nam nie musisz się tym martwić. 

Jak Internet długi i szeroki, tak wiele podmiotów proponuje swój livescore. Ok, wolność, oczywiście, bardzo proszę... tylko po co sprawdzać wyniki live w źródłach niegodnych zaufania? Właśnie. Zaufanie to słowo klucz. Prosimy o zaufanie, jednocześnie oferując fachowe usługi livescore na najwyższym poziomie. Dlaczego my? A no choćby dlatego, że swoje miejsce na Meczyki.pl znajdzie nawet fan najbardziej egzotycznej ligi świata. Rozgrywki europejskie od Kosowa po San Marino, Gibraltar i Andorę. Mało? Gwatemala, Honduras, Hongkong, Kuwejt, Salwador, Singapur. Mamy świadomość, że są kibice specjalizujący się w takich oryginalnych kierunkach. Dla każdego coś dobrego.

Wyniki meczów

Sprawa jest prosta. Jeśli wyniki meczów, to tylko u nas - na meczyki.pl. Nawet jak się spóźnisz na rozpoczęcie wybranego spotkania, nic nie stracisz. Momentalnie nadrobisz to, co mogło Cię ominąć. Za pomocą dosłownie kilku kliknięć na ekranie swojego smartfona, tabletu, laptopa znajdziesz potrzebne wyniki meczów na żywo, a następnie dowiesz się wszystkich oczekiwanych informacji. Wiemy, co dla polskiego kibica może być najciekawsze, dlatego dbamy o to, by najważniejsze wyniki meczów znajdowały się w najbardziej widocznym punkcie.

U nas sympatycy klubów Ekstraklasy nie muszą szukać, jak sobie radzi ich ukochana drużyna, na której spotkaniu są akurat nieobecni. Szybko znajdą szukane wyniki meczów na żywo. Nie zapominamy też o futbolu na najwyższym poziomie, poświęcając szczególne miejsce pięciu najsilniejszym ligom na świecie: angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Lidze, włoskiej Serie A, niemieckiej Bundeslidze i francuskiej Ligue 1. Oczywiście, gdy nie toczą się akurat rozgrywki ligowe, priorytet mają odpowiednio Liga Mistrzów czy najistotniejsze pojedynki reprezentacji narodowych. Starannie i fachowo selekcjonujemy zdarzenia tak, by najlepsze mecze na żywo - wyniki tych spotkań były najłatwiej dostępny. A wszystko to z myślą o prawdziwych pasjonatach futbolu. 

Nie da się ukryć, że wyniki meczów widoczne w internecie poprzez formaty typu livescore, live sport, powinny być przede wszystkim aktualne (i oczywiście zgodne z faktycznym stanem rzeczy). A jeśli aktualne, to liczy się szybkość podawania informacji, gdy zmienia się rezultat spotkania. W wielu przypadkach nasze wyniki meczów na żywo są szybsze od… transmisji telewizyjnej! Gwarantujemy błyskawiczną reakcję na to, co dzieje się na arenach sportowych całego świata.

Choć piłka nożna to zdecydowanie najpopularniejszy i wywołujący największe emocje sport, to my nie zapominamy także o zwolennikach innych dyscyplin. Wyniki sportowe na stronie meczyki.pl to również: tenis ziemny, siatkówka, koszykówka oraz piłka ręczna.

Piłka nożna live

Zaglądamy wszędzie tam, gdzie króluje futbol. Wyniki piłki nożnej na żywo to nasza specjalność, dlatego możesz być pewnym, że się nie zawiedziesz. Jak śpiewał wspaniały Krzysztof Krawczyk: “od Las Vegas po Krym”. A my dodamy, że piłka nożna live na meczyki.pl to zarówno starcia najlepszych drużyn globu czy to w rozgrywkach klubowych (Liga Mistrzów) czy w reprezentacyjnych (Mistrzostwa Świata lub Europy), jak i Primera Division… w Kostaryce lub Super Liga w Indonezji. 

Ktoś może zapytać, dlaczego przykładamy tak wielką wagę, by piłka nożna live stanowiła główny punkt oferty naszego livescore ‘a. Odpowiedź jest prosta. Działamy według oczekiwań kibiców futbolu. Inaczej mówiąc: my wiemy, czego od nas oczekują i profesjonalnie robimy wszystko, by zadowolić nawet najbardziej wybrednego sympatyka “haratania w gałę”. Meczyki.pl to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Wychodzimy z założenia, że piłka nożna - wyniki na żywo to hasło, które przyświeca każdemu kibicowi, no bo przecież liczy się szybkość i aktualność. To tak jak w transmisji telewizyjnej. Zawsze wolimy śledzić wydarzenia na bieżąco, a nie z odtworzenia.

Piłka nożna live na meczyki.pl to nie tylko wyniki na żywo. Regularnie jesteśmy tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia sportowe. Proponujemy Wam relacje na żywo z najciekawszych, najbardziej istotnych meczów. Nasi redaktorzy dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej oddać to, co aktualnie dzieje się na boisku czy parkiecie. Relacjonujemy hitowe starcia z czołowych lig europejskich (na czele z El Clasico), szlagiery polskiej Ekstraklasy, a przede wszystkim - mecze Ligi Mistrzów. Gdy w najlepszych rozgrywkach klubowych trwa równolegle kilka spotkań, my oferujemy dynamiczną i aktualną, jedyną w swoim rodzaju Multirelację. Wyniki piłki nożnej na żywo nie są więc zawężane do formatu livescore ‘a.

Dobre wyniki na żywo cechuje: szybkość, aktualność zdarzeń, prosta i łatwa obsługa oraz profesjonalizm. To wszystko znajdziesz na stronie meczyki.pl. Od nas dla Ciebie.

Wyniki na żywo

Wszystkim szukającym wyników live oferujemy najlepsze rozwiązanie. Nasz livescore w wielu przypadkach jest szybszy niż transmisja telewizyjna. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom najbardziej zagorzałym fanom sportów, którzy mając mało czasu, chcą szybko sprawdzić bieżące wydarzenia w danym meczu. Czasem z powodu rozmaitych obowiązków, jest dosłownie kilka sekund na sprawdzenie rezultatów interesujących nas wydarzeń. Z nami w takich chwilach nie musisz się martwić, czy znajdziesz szukany wynik. My dajemy Ci stuprocentową gwarancję szybkości i aktualności. Dodatkowo wystarczy kilka kliknięć, byś łatwo znalazł to, co Cię ciekawi. To także świetne rozwiązanie dla osób prowadzących sportowe kanały społecznościowe – dzięki nam macie gwarancję, że zawsze będziecie pierwsi ze swoimi newsami. W czasach, gdy liczy się szybkość i rzetelność podawania informacji, nie tylko sportowych, korzystanie z naszych wyników na żywo to recepta na sukces.

Na Meczyki.pl wyniki na żywo to piłka nożna, tenis, siatkówka oraz piłka ręczna. Bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz, zawsze możesz sprawdzić aktualny stan niemal każdego pojedynku rozgrywanego na świecie w danej chwili. Dla nas nie ma nieistotnej ligi czy poziomu. Udostępniamy wyniki od angielskiej Premier League i Ligi Mistrzów po czwarty szczebel rozgrywkowy w Argentynie lub ligę Gwatemali czy Hondurasu. Wynik na żywo to podstawa dla każdego fana sportu. Dlatego też dajemy wam możliwość śledzenia wszystkiego minuta po minucie.

Spóźniłeś się? U nas sprawdzisz wyniki meczów na zywo

Na bieżąco aktualizujemy rezultaty nie tylko z najważniejszych aren sportowych, ale również bardziej niszowych pojedynków. Kilka kliknięć i wszystko masz pod ręką - wyniki na żywo jakie tylko Cię interesują!
Wynik meczu na żywo to podstawa dla każdego fana sportu. Są jednak takie dni i takie sytuacje, kiedy nie możemy na bieżąco śledzić tego, co nas interesuje. Każdy ma swoje obowiązki, plany, pracę. Nie zawsze mamy możliwość odpalenia smartfona czy innego urządzenia, na którym możemy sprawdzić aktualne wyniki. Jednak nic straconego. Na Meczyki.pl nic nie znika. Chcecie sprawdzić wyniki wczorajszych meczów? Proszę bardzo! Wszystkie rozegrane spotkania razem ze statystykami, składami oraz zapowiedziami można bez problemu znaleźć i przeanalizować. Dzięki temu, co proponujemy, nic Ci nie umknie. Szybko, łatwo i fachowo - tym cechują się nasze rozbudowane wyniki meczów. Wszystko to, czego potrzebujesz, znajdziesz właśnie u nas.

Jest to nie tylko ukłon w stronę wszystkich kibiców, ale także nieoceniona pomoc, z której mogą skorzystać chociażby dziennikarze sportowi. Dzięki naszej stronie mają oni dostęp do cennego źródła informacji, które będzie bardzo pomocne podczas przygotowywania zapowiedzi czy analiz. Który zawodnik jest zagrożony żółtymi kartkami eliminującymi go z kolejnego meczu, jak prezentowało się posiadanie piłki w ostatnim meczu, jaki przebieg miał tenisowy set czy który z koszykarzy NBA był najskuteczniejszy w swojej drużynie w ostatnim czasie – to wszystko jest w jednym miejscu, zaledwie kilka kliknięć i wszystkie informacje mamy przed oczami. Niezależnie od dyscypliny, która się zajmujemy, możemy łatwo uzyskać dostępnych do najważniejszych, najistotniejszych wiadomości. To dają nasze wyniki meczów piłki nożnej, a także bezproblemowo dostępne rezultaty z innych dyscyplin sportowych.

Wiemy, jak ważne jest to, aby aktualne wyniki meczów na zywo były dostępne dla wszystkich przez najdłuższy czas. Sport to przede wszystkim liczby i my udostępniamy je dla was – szczegółowo i rzetelnie śledzimy wszystko, co uważamy za istotne dla kibiców. Znajdziesz u nas niezbędne, kluczowe statystyki. Dajemy Ci też rozbudowane informacje o konkretnych drużynach i zawodnikach, a także wiele, wiele więcej. Wszystko czego potrzebujesz, w pigułce, a na czele: wyniki meczów. To krótkie podsumowanie tego, co oferujemy.

Piłka nożna wyniki na żywo: dla nas nie ma nieistotnego meczu

Mecze międzypaństwowe (Mistrzostwa Świata i Europy) czy międzynarodowe rozgrywki klubowe (Liga Mistrzów i Europy) cieszą się największym zainteresowaniem kibiców. Ponadto Premier League, La Liga czy Bundesliga - największe zespoły i najlepsi piłkarze przyciągają uwagę najbardziej. Piłka na żywo w najlepszym sportowym wydaniu jest u nas dostępna przez całą dobę. Na Meczyki.pl, m.in. podczas ekstraklasowej multiligi, możecie też śledzić wyniku kilku meczów w tym samym momencie. Kilka kliknięć i błyskawicznie przeniesiesz się tam, gdzie chcesz, w poszukiwaniu bardziej szczegółowych, rzetelnych informacji.

Wiemy, że futbol jest najpopularniejszym ze sportów i wielu kibiców poszukuje nie tylko tego, czym fascynuje się cały świat. Są przecież kibice piłki południowoamerykańskiej czy azjatyckiej. Oni również poczują się na naszej stronie jak w domu. Doceniamy ich pasję i dajemy możliwość śledzenia wyników piłkarskich na żywo z całego świata. Od Ligi Narodowej Gwatemali, przez paragwajską Division Profesional, po HKFA w Hongkongu. Czwarta liga argentyńska? Oczywiście, jak najbardziej. Rozgrywki w Wietnamie? Bardzo proszę. Wszystko od nas… dla Ciebie!

Piłka live to dla nas codzienność i korzystając z naszego livescore'a, macie gwarancję, że nie ominie was żadne istotne boiskowe wydarzenie. Bez względu na poszukiwany kraj, ligę czy mecz u nas znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Jeśli piłka nożna na żywo w internecie, to tylko na Meczyki.pl.

Livescore

Interesują Cię wyniki na żywo livescore? Zapewniamy Ci dostęp do rezultatów z wydarzeń sportowych na całym świecie. Jesteśmy szybcy i gwarantujemy, że za pomocą kilku prostych kliknięć każdy odnajdzie to, czego szuka. Mamy ogromny zasięg. Znajdziesz u nas wyniki live livescore z kilku najpopularniejszych dyscyplin. Chcesz dowiedzieć się, kto strzelił gola w kończącym się meczu na szczycie Premier League? A może interesujesz się nietypową, niszową ligą i musisz szybko sprawdzić, jaki jest rezultat najważniejszego spotkania w sezonie? Mamy livescore wyniki od Stanów Zjednoczonych po Japonię, od malutkiej ligi luksemburskiej po słynną Serie A. Od NBA po niewielkie rozgrywki krajowe. Od Wielkiego Szlema po kontynentalne turnieje juniorskie. Od NHL po hokejową ligę alpejską. Bez względu na to, czy aktualnie przebywasz w domu, pracy, komunikacji miejskiej czy na plaży, livescore pomoże Ci uzyskać informacje o dowolnym rozgrywanym na świecie pojedynku. Nie masz czasu śledzić wydarzenia, które Cię ciekawi? Żaden kłopot. U nas bezproblemowo odnajdziesz niezbędne szczegóły. Jeżeli prowadzisz sportowe social media i potrzebujesz jak najszybszych danych z trwającego właśnie spotkania, sprawdź je tutaj. Livescore piłka nożna? Nie tylko! Również tenis, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna. Zapewniamy najbardziej aktualne wieści z aren całego świata. Możesz śledzić wszystko sekunda po sekundzie, minuta po minucie, momentalnie przenosząc się z jednego wydarzenia do drugiego.

Dzisiejsze mecze piłki nożnej w relacji na żywo


Zapraszamy do fascynującego świata piłki nożnej, gdzie praktycznie codziennie odbywają się emocjonujące mecze na żywo! Dzięki serwisowi Meczyki masz możliwość śledzenia, które piłkarskie widowiska odbywają się dzisiaj i jakie są ich aktualne wyniki. Bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami na boisku, a wszystko to w relacji live!

Dzisiejsze mecze piłki nożnej na żywo to wejście w fascynujący świat tego niezwykle pasjonującego sportu. Każdego dnia, bez względu na miejsce na ziemi, odbywają się emocjonujące pojedynki drużyn, które potrafią wywołać skrajne emocje wśród kibiców. W naszym serwisie niezależnie od tego, czy jesteś fanem ligi mistrzów, czy lokalnych rozgrywek, masz możliwość śledzenia transmisji tych piłkarskich widowisk na żywo.

Odwiedzając naszą stronę, masz okazję być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami na boisku. Nasza relacja live to doskonałe źródło informacji o aktualnych wydarzeniach w świecie piłki nożnej z dzisiaj, czy innych dni. Dzięki nam nie przegapisz ani jednej bramki, kontrowersyjnej sytuacji czy zwrotu akcji. Nasza pasja do piłki nożnej przejawia się w dostarczaniu ci najnowszych relacji na żywo, abyś mógł być częścią tego niezapomnianego sportowego doświadczenia. Niezależnie od tego, czy kibicujesz swojej ulubionej drużynie, czy po prostu kochasz piłkę nożną, Meczyki to miejsce, gdzie sport żyje na całego!

Piłka nożna - wyniki, statystyki bezpośrednich meczów

W świecie piłki nożnej liczą się wyniki, statystyki i emocje płynące z bezpośrednich starć drużyn. Dlatego też, jeśli interesują cię piłkarskie wyniki na żywo z dzisiaj i chcesz poznać wszystkie istotne informacje o meczach, to trafiłeś we właściwe miejsce! Tutaj znajdziesz ulubione ligi i drużyny, a także wszystkie statystyki bezpośrednich meczów.

U nas sprawdzisz nie tylko wyniki, ale także pełne statystyki bezpośrednich meczów, które pomogą ci zrozumieć, jakie drużyny dominują na boisku. Przeanalizujesz liczbę strzałów na bramkę, ilość posiadania piłki, kartki i wiele innych szczegółów, które składają się na pełny obraz rozgrywek. Dzięki temu będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę o piłce nożnej i jeszcze bardziej zaangażować się w to pasjonujące widowisko.

Piłka nożna to nie tylko gra - to prawdziwa pasja, która łączy fanów z całego świata. Dlatego chcemy, abyś mógł ją przeżywać razem z nami, korzystając z pełnej gamy informacji o wynikach i statystykach bezpośrednich meczów.

Wyniki dzisiejszych meczów z topowych lig świata i nie tylko

Śledź wyniki dzisiejszych starć z topowych lig piłkarskich na całym świecie, a także tych z nieco mniejszych, ale równie pasjonujących rozgrywek. Wyniki na żywo piłki nożnej to coś, co każdy fan tego sportu uwielbia. Dlatego gromadzimy dla ciebie najświeższe informacje o dzisiejszych meczach, abyś mógł być na bieżąco z piłkarskim światem, niezależnie od ligi czy drużyny, którą kibicujesz. Nie możesz przecież przegapić żadnego z dzisiejszych meczów!

Jeżeli jesteś prawdziwym kibicem, wiesz, że nie ma nic lepszego niż śledzenie wyników na żywo piłki nożnej. To chwile pełne napięcia, ekscytacji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Dlatego też z pasją gromadzimy dla ciebie najświeższe informacje o dzisiejszych meczach, abyś mógł być na bieżąco z piłkarskim światem.

Twoja sympatia skierowana jest w stronę wielkich klubów grających w europejskich ligach, czy też interesujesz się lokalnymi rywalizacjami na innych kontynentach, nasza strona dostarczy ci wszystkich niezbędnych danych. Nie możesz przecież przegapić żadnego z dzisiejszych meczów, ponieważ każde z tych starć może przynieść niespodzianki i niezapomniane emocje.