Betters kod promocyjny | Bonus powitalny do wyboru [Maj 2024]

Betters kod promocyjny
4.2(34 głosów)

Betters kod promocyjny ma treść MECZYKI. Użyj kodu przy zakładaniu konta aby uzyskać w Betters bonus powitalny o wartości maksymalnie 410 PLN.

Bonus powitalny Betters

400 PLN freebet

200 PLN zakład bez ryzyka

Boost bonus 100%

10 PLN bez depozytu!

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny to MECZYKI. Użycie kodu podczas zakładania konta pozwoli uzyskać w Betters bonus powitalny bez depozytu 10 PLN i wybraną promocję na start. Każdy typer samodzielnie wybiera bonus spośród dostępnych opcji. Do wyboru są takie bonusy, jak: zakład bez ryzyka do 200 PLN, freebet 400 PLN lub boost bonus 100% na wybrany zakład.
Betters bonus powitalnyWartość
Zakład bez ryzyka200 PLN
Freebet400 PLN
Boost bonus100% do wygranej
Freebet bez depozytu10 PLN
W Betters bonus powitalny uzyskamy rejestrując konto po kliknięciu w przycisk poniżej. Należy również podać dostępny w Betters kod promocyjny o treści MECZYKI.

Betters kod promocyjny na bonus powitalny

Betters bonus powitalny pozwala wygrać graczowi samodzielnie, co jest sporą innowacją na rynku. Do wyboru jest jedna z trzech opcji, które szczegółowo opisujemy poniżej. Warto pamiętać, aby wpisać podczas rejestracji konta w Betters kod promocyjny o treści MECZYKI. Gdzie wpisać kod promocyjny Betters? Robimy to w formularzu rejestracyjnym w stosownym okienku.
betters kod promocyjny
Warto pamiętać, że w Betters bonus wybieramy klikając w odpowiedni przycisk - na stronie bukmachera - oznaczający wybór danej promocji. Raz wybranej opcji nie możemy potem zmienić, dlatego warto zapoznać się ze specyfiką każdej z promocji, którą zapewnia wpisany podczas rejestracji w Betters kod promocyjny.

Betters kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 200 PLN

W Betters bonus na start może stanowić zakład bez ryzyka na pierwszy wytypowany kupon. Gracz może uzyskać cashback do maksymalnie 200 zł, jeśli jego premierowe typowanie będzie błędne. Reguły skorzystania z promocji są bardzo przejrzyste.
Cashback z kodemWartość
Zakład bez ryzykaPierwszy kupon
Typ kuponuSOLO lub KOMBI
Maksymalny zwrot100% do 200 PLN
Jeśli z dostępnych u bukmachera promocji gracz wybierze właśnie zakład bez ryzyka, to najpierw będzie musiał wpłacić swój pierwszy depozyt a następnie zagrać premierowy kupon. Może być to zarówno zakład SOLO jak i KOMBI. Bukmacher nie narzuca zatem liczby zdarzeń czy też kursu pierwszego zakładu, ważne jest to aby jego stawka pochodziła z salda depozytowego. Innymi słowy - musimy zagrać go za własne środki. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz BetBuilder.
W przypadku skutecznego typowania po prostu gracz uzyskuje całą wartość kuponu, która trafia na saldo depozytowe. Jeśli jednak nasz typ będzie błędny, to otrzymamy zwrot stawki do maksymalnie 200 zł w formie freebetu. Darmowy zakład przyznawany jest według konkretnych zasad:
 • Freebet otrzymamy w ciągu 24 godzin od spełnienia warunków promocji
 • Freebet aktywny jest przez 72 godziny od jego przyznania
 • Minimalny kurs darmowego zakładu to 1.14
 • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 zł
Wygrana za bonus powitalny Betters nie podlega obrotowi. Darmowy zakład może zostać wykorzystany na kuponie SOLO lub KOMBI.

Betters kod promocyjny na Freebet 400 PLN

Drugą opcją do wyboru jest freebet o wartości nawet 400 zł. Aby skorzystać z tej promocji również należy na początek wpłacić pierwszy depozyt i zagrać kupon spełniający warunki opisane w regulaminie. W Betters bonus powitalny otrzymamy, jeśli pierwszy zakład będzie wygrany.
Freebet z kodemWartość
Wartość bonusu400 PLN
Kurs minimalny1.14
Aktywny bonus72h
Zanim otrzymamy od bukmachera freebet należy zagrać pierwszy kupon SOLO lub KOMBI z kursem minimalnym 4.00 lub wyższym o stawce dokładnie 100 zł. Jeśli kupon będzie wygrany, to bukmacher przyzna nam darmowy zakład o wartości 400 zł. Zdarzenia na kuponie nie mogą pochodzić z kategorii sportów wirtualnych, gier karcianych i BetBuildera.
Freebet zostanie przyznany na takich samych zasadach, jak te obowiązujące przy okazji cashbacku. Przypomnijmy zatem, jakie to reguły:
 • Freebet otrzymamy w ciągu 24 godzin od spełnienia warunków promocji
 • Freebet aktywny jest przez 72 godziny od jego przyznania
 • Minimalny kurs darmowego zakładu to 1.14
 • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 zł
Analogicznie wygraną z freebetu nie trzeba dodatkowo obracać. Wygrana pomniejszona o wartość stawki trafi zatem na nasze konto. Z freebetu możemy skorzystać na kuponie SOLO lub KOMBI.

Betters kod promocyjny na Boost bonus 100%

Trzecia opcja bonusu, który można uzyskać wpisując podczas rejestracji w Betters kod promocyjny, to boost bonus 100% na dowolny kupon o stawce maksymalnie 300 zł. Wybór tej promocji oznacza, że gracz może aktywować na dowolnym zakładzie SOLO lub KOMBI, zawartym w trakcie aktywności bonusu, boost podwajający potencjalną wygraną z zakładu.
4x Freebet z kodemWartość
Maksymalny bonus100% boost dla kuponu o stawce max. 300 PLN
Kurs minimalny 1.14
Aktywność bonusu72h
Bonus powitalny Betters działa w bardzo prosty sposób. Jeśli wybierzemy właśnie tę promocję jako powitalny bonus na start, to możemy uruchomić boost na dowolnym zakładzie zawartym w ciągu 72 godzin od rejestracji konta.
Warunki promocji są następujące:
 • Boost bonus 100% aktywujemy na dowolnym kuponie SOLO lub KOMBI
 • Kurs minimalny kuponu objętego promocją to 1.14
 • Maksymalna stawka kuponu wynosi 300 PLN
 • Bonus należy wykorzystać w ciągu 72 godzin od jego przyznania
Wygrana z tytułu boostu doliczana jest do wartości kuponu i w razie trafnego typu trafia na saldo depozytowe. W przypadku, gdy zakład objęty bonusem zostanie uznany za kwalifikujący się do zwrotu po kursie 1.00, boost przepada.

Betters bonus bez depozytu 10 PLN

Nowi gracze mogą uzyskać od Betters bonus na start za samo założenie konta z kodem promocyjnym. Jest to freebet o wartości 10 zł. Bonus zostanie przyznany po rejestracji i pełnej weryfikacji konta. 
Freebet bez depozytuWartość
Wartość bonusu10 PLN
Kurs minimalny1.14
Aktywny bonus72h
Bonus powitalny Betters przyzna po ukończeniu weryfikacji konta przez Biuro Obsługi Klienta. Należy także pamiętać, aby w momencie wypełniania formularza rejestracyjnego, zaznaczyć zgody marketingowe na otrzymywanie od Betters wiadomości SMS i email.
Bonus można aktywować na kuponie SINGIEL lub KOMBI o kursie nie mniejszym niż 1.14. Maksymalna wygrana z freebetu to 300 zł. Freebetu nie możesz wykorzystać na zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych i Symulowanych Gier Karcianych oraz kupony SYSTEM i BET BUILDER. Przyznany przez Betters bonus powitalny bez depozytu jest promocją bez wymogu obrotu wygraną.

Betters bonus powitalny - Freebet 50/50

Chcąc otrzymać kolejny freebet o wartości 50 PLN, trzeba mieć trochę szczęścia. Dlaczego? Ponieważ Betters bonus powitalny na darmowy zakład przyznaje co 50-temu użytkownikowi, który dokonał rejestracji u tego bukmachera. Należy pamiętać o tym, że aktualnie w Betters kod promocyjny ma treść MECZYKI.
Aby mieć szansę na ten freebet, należy zarejestrować się i w trakcie siedmiu dni od momentu założenia konta, w pełni je zweryfikować. Jeśli będzie miało się szczęście i zostanie się 50-tym zarejestrowanym użytkownikiem, wówczas w ciągu 3 dni na koncie gracza pojawi się darmowy zakład na kwotę 50 PLN, który musimy wykorzystać w przeciągu 3 dni liczonych od momentu przyznania. Freebet ponownie możemy wykorzystać na kupon SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14. Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za freebet wynosi 500 PLN.

Betters kod promocyjny - gdzie wpisać?

Jak wielokrotnie wspominaliśmy, w Betters kod promocyjny ma treść MECZYKI. Podobnie jak u innych bukmacherów, trzeba go podać podczas zakładania konta.
Pole na wpisanie Betters kodu promocyjnego znajduje się na samym dole pierwszej części formularzu rejestracyjnego.
Betters kod promocyjny - rejestracja
Poza kodem promocyjnym Betters należy wpisać także najważniejsze dane personalne. 

Kod promocyjny Betters - promocje dla wszystkich graczy

Przygotowany przez Betters bonus powitalny to tylko część oferty promocyjnej dostępnej u tego bukmachera. W zakładce "promocje" znajdują się wszystkie oferty promocyjne dla klientów. 
Przyjrzyjmy się zatem z jakich bonusów można skorzystać w tym momencie. Do dyspozycji graczy są następujące promocje:
 • Cash Out
 • Tygodniówka
 • RaiseBET
 • Serwujemy Emocje
 • Happy hours
 • Bonus urodzinowy
W dalszej części tego tekstu szczegółowo opisujemy każdą z nich.

Tenisowy Challenge

Przy okazji tenisowego French Open bukmacher przygotował promocję, w ramach której uzyskać można freebety i boost bonusy. Jak skorzystać z oferty? Oto zasady:
 • Należy zagrać kupon o stawce dokładnie 20.24 PLN
 • Zakłady powinny pochodzić wyłącznie z oferty na turniej singlowy, deblowy lub mikstowy French Open 2024
 • Zakład musi być wygrany
W zależności od kursu całkowitego kuponu, będziemy mogli otrzymać nagrodę:
 • Boost Bonus 30% (kurs 3.00 – 4.99)
 • Freebet 50 PLN (kurs 5.00 – 9.99)
 • Boost Bonus 100% (kurs 10.00 – 14.99)
 • Freebet 200 PLN (kurs 15 i więcej)
Promocja obowiązuje od dnia 26.05.2024 r. od godziny 10:00 do dnia 09.06.2024 r. do godziny 23:59. Z oferty można skorzystać wielokrotnie, bez limitu.

Kod promocyjny Betters - Cash Out

Kod promocyjny Betters nie jest wymagany przy chęci skorzystania z kolejnej promocji, czyli Cash-Outu. Na czym ona dokładnie polega? Daje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu i zgarnięcia wygranej bez czekania na to, aż zakończą się wszystkie zdarzenia.
Dzięki temu można uniknąć sytuacji, że np. ostatni mecz zepsuje nam cały kupon. W Betters możliwy jest zarówno częściowy, jak i całkowity Cash Out. Ta pierwsza opcja pozwala na wcześniejsze wypłacenie części wygranej, przy zachowaniu pewnego elementu stawki. Wypłatę możemy zlecić manualnie lub ustalić pewien próg, po osiągnięciu którego nastąpi automatyczne zamknięcie kuponu.

Betters bonus "Tygodniówka"

Promocja skierowana do osób lubiących regularnie obstawiać. Po spełnieniu warunków promocji (o nich niżej) w każdym miesiącu trwania oferty możesz odebrać nawet dodatkowe 200 PLN. Jest to bardzo interesujący dodatek do promocji powitalnej z kodem promocyjnym Betters.
Do wzięcia udziału w promocji należy przez min. 4 dni w tygodniu grać zakład AKO z min. kursem kuponu 2.50 za min. 25 PLN. Wysokość bonusu zależy od liczby dni w tygodniu, w których obstawiałeś:
 • 4 dni to bonus 10 PLN
 • 5 dni to bonus 20 PLN
 • 6 dni to bonus 30 PLN
 • 7 dni to bonus 40 PLN
Środki bonusowe znajdą się na koncie w każdy wtorek do 12:00. Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu jego przyznania, na kuponach SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14 na zdarzenia z oferty przedmeczowej i live. Do skorzystania z promocji niezbędne jest zaznaczenie zgód marketingowych SMS i email.

Betters bonus "raiseBET"

Ta promocja to nic innego jak podwyższanie wygranej za większą liczbę zdarzeń na kuponie. Do promocji liczone są kupony, na których znajdują się zdarzenia z kursem min. 1.25 pojedynczego zdarzenia na zakłady pre-match oraz LIVE.
Poniżej przedstawiamy tabelę z konkretnymi wartościami:
Betters kod promocyny raiseBET

Betters bonus "Serwujemy Emocje"

Oferta skierowana do graczy typujących tenis dostępna w Betters w każdy wtorek. Jeżeli pierwszy kupon (spełniający warunki) będzie przegrany, to Betters zwróci 100% stawki do 30 PLN jako freebet.
Warunki:
 • Kupon SINGIEL lub KOMBI
 • Kurs kuponu jest dowolny
 • Wyłącznie na tenis ziemny
 • Kupon musi zostać zawarty we wtorek
 • Kupon musi zostać rozliczony do 24 godzin od zakończenia danego cyklu
Betters bonus "Serwujemy emocje"
Freebet trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni na rozgrywki tenisowe (dowolne zdarzenia pre-match i live) z kursem kuponu co najmniej 1.14. 

Happy Hours z kodem promocyjnym Betters

Bukmacher dla aktywnych graczy, którzy wyrazili zgody marketingowe na kontakt poprzez wiadomość SMS, przygotował specjalne promocje. Jeśli gracz będzie kwalifikował się do utrzymania bonusu, to otrzyma stosowną wiadomośc, a freebet lub bonus od razu zostanie przyznany. Z promocji skorzystać należy w ciągu 72 godzin. 

Bonus urodzinowy

Z okazji urodzin można otrzymać od Betters freebet o wartości 20 zł. Jak działa ta promocja? Wystarczy, że gracz jest zweryfikowanym użytkownikiem i w ciągu 90 dni przed urodzinami dokonałem przynajmniej jednej wpłaty na konto depozytowe, a także zagrał dowolny kupon ze środków własnych.
Freebet można wykorzystać na zakład SINGIEL lub KOMBI o kursie 1.14 lub wyższym, a maksymalna wygrana z darmowego zakładu wynosi 300 zł. Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 godzin od dnia urodzin.

Nadchodzące:

Betters kod promocyjny - bonus powitalny

Zgodnie z tym, co napisaliśmy wyżej, przygotowany przez Betters bonus powitalny skupia się wokół darmowych zakładów i cashbacku. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy założą konto, dokonają wpłaty oraz postawią pierwszy kupon. Aktualnie dostępny jest podczas rejestracji w Betters kod promocyjny o treści MECZYKI. 
Jak wygląda rejestracja? 
Proces zakładania konta w Betters niczym specjalnie nie różni się od tego, znanego u innych legalnych polskich bukmacherów. Składa się z prostych trzech etapów:
 • ETAP 1: należy podać takie dane, jak: e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod wysyłany sms-em
 • ETAP 2: w tym miejscu wpisujemy: imię, nazwisko, PESEL oraz wybieramy obywatelstwo i źródło pochodzenia naszych środków pieniężnych
 • ETAP 3: tutaj z kolei podajemy datę urodzenia oraz ustanawiamy dzienne i miesięczne limity stawki oraz czasu gry
Na samym końcu musimy jeszcze złożyć oświadczenia, że:
 • jesteśmy pełnoletni 
 • zapoznaliśmy się i zaakceptowaliśmy treści Regulaminów i Polityki Prywatności
 • wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 • podane przez nas dane są prawdziwe
 • środki przeznaczone na grę pochodzą z legalnego źródła
 • nie mamy prawomocnego wyroku zakazującego udział w grach hazardowych
W Betters bonus powitalny to jedna z trzech promocji do wyboru: cashback do 200 zł, freebet 400 zł lub boost bonus 100%. Aby skorzystać z wybranego z bonusów, oprócz założenia konta, niezbędne jest też dokonanie depozytu i postawienie kuponów spełniających odpowiednie wymagania. 

Kod promocyjny Betters - metody płatności

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z bonusu powitalnego nie jest wymagany w Betters kod promocyjny, jednak bez dokonania wpłaty się nie obejdzie. Bukmacher oferuje swoim użytkownikom kilka wygodnych metod płatności. Wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne, darmowe oraz natychmiastowe, dzięki czemu środki od razu trafiają na konto gracza.
Przy składaniu depozytu do wyboru mamy następujące opcje:
 • Przelew online
 • Blik
 • Karta płatnicza (Visa lub MasterCard)
 • P24NOW
 • PayPo
 • Apple Pay
 • Google Pay
Minimalna wpłata w Betters wynosi 1 PLN.
Z kolei wypłata środków zgromadzonych u tego bukmachera odbywa się tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy gracza. Odbywa się ona natychmiast, ponieważ nie trafia po drodze do żadnego działu celem akceptacji. Jeśli mamy konto w najpopularniejszych polskich bankach, wówczas środki powinny się pojawić w ciągu kilkunastu minut. Maksymalna jednorazowa wypłata w Betters wynosi 100 000 PLN.

Betters kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Better kody promocyjne VIP mają treść MECZYKI. Wpisanie kodu podczas rejestracji pozwala uzyskać bonus powitalny o wartości do 410 zł. Betters to nowa firma, która niedawno pojawiła się na polskim rynku legalnych bukmacherów. Jej siedziba znajduje się w Cieszynie przy ulicy Menniczej 1.
Ambasadorem marki został Bożydar Iwanow - znany dziennikarz, na co dzień związany ze stacją telewizyjną Polsat. Oferta Betters oparta jest na czterech filarach: zakładach sportowych, zakładach live, sportach wirtualnych i e-sporcie. Bukmacher stale ją rozbudowuje i z każdym kolejnym miesiącem powinna zyskiwać na atrakcyjności.

Faq

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny ma treść MECZYKI. Wpisując go podczas rejestracji konta, można uzyskać wybrany przez gracza bonus powitalny, nawet do 410 PLN

Jakie bonusy z kodem promocyjnym Betters?

Wpisując podczas zakładania konta kod promocyjny o treści MECZYKI, można uzyskać jeden z bonusów: zakład bez ryzyka do maksymalnie 200 PLN, freebet o wartości 400 PLN lub boost bonus 100% na wybrany zakład. Dodatkowo gracz może uzyskać freebet bez depozytu w kwocie 10 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020