Betters kod promocyjny

Betters kod promocyjny ma treść MECZYKI. Wpisując ten kod podczas rejestracji konta można otrzymać bonusy na start o łącznej wartości 1050 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą trzy cashbacki - 110 zł, 310 zł oraz 610 zł. Uzyskać można także freebet w kwocie 20 zł.

Bonus 1050 PLN

 • 1030 PLN zakłady bez ryzyka

 • 20 PLN freebet

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,16 Maj 2023 | 14:38
Betters kod promocyjny pozwala uzyskać powitalne bonusy dla nowych graczy. W skład pakietu na start wchodzą freebet i zakłady bez ryzyka. W tym tekście szczegółowo opisujemy każdy z tych bonusów. 

Betters kod promocyjny 

Betters kod promocyjny na bonus powitalny ma treść MECZYKI. Kod promocyjny Betters gwarantuje bonus o wartości 1050 PLN na start złożony cashbacków do 1030 PLN i freebetu o wartości 20 PLN. 
Betters kod promocyjnyObrót bonusem
Cashback 100% do 110 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
Cashback 50% do 310 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
Cashback 50% do 610 PLNObrót 5x, kurs min. zdarzenia 1.40
Freebet 20 PLNObrót 1x, kurs min. 1.14
Bonusy dostępne są po rejestracji TUTAJ z kodem o treści MECZYKI.

Betters kod promocyjny - bonusy

Bonus powitalny w Betters jest pakietem na start złożonym z cashbacków za aż 10 pierwszych przegranych zakładów, a także darmowego zakładu. Promocje o wartości łącznie 1050 PLN zapewnia kod promocyjny Betters o treści MECZYKI.
betters kod promocyjny

Kod promocyjny Betters - cashback

Betters w ramach bonusu powitalnego oferuje też aż 3 cashbacki:
 1. Cashback 100% do 110 PLN od 1. przegranego zakładu
 2. Cashback 50% do 310 PLN od 2, 3. i 4. przegranego zakładu
 3. Cashback 50% do 610 PLN od 5, 6, 7, 8, 9. i 10. przegranego zakładu
Promocja ta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy podczas rejestracji wpisali Betters kod promocyjny o treści MECZYKI. Przedstawiamy warunki każdego z zakładów bez ryzyka.

Betters kod promocyjny - cashback 100% do 110 PLN od 1. przegranego zakładu

W tej promocji, jak i pozostałych cashbackach, Betters zabezpiecza pierwszy (lub kolejny) przegrany, a nie tylko zagrany zakład. Dzięki czemu cashback za pierwszy przegrany kupon możesz otrzymać niekoniecznie za pierwszy zagrany kupon u bukmachera.
Do cashbacku za pierwszy przegrany zakład liczone są dowolne kupony za min. 5 PLN. Dopóki wygrywasz, cashback się nie aktywuje. Kiedy w końcu odniesiesz pierwszą porażkę, to na Twoje konto wróci freebet o wartości stawki maksymalnie do 110 PLN. Przy niższej stawce bonus będzie odpowiednio niższy, ale jego wartość nie może przekroczyć 110 PLN.
Taki freebet ma bardzo proste i korzystne warunki obrotu (SOLO lub AKO, kurs min. 1.14, bez sportów wirtualnych i gier karcianych). Freebet jest ważny 72 godziny od momentu aktywacji na koncie, a maksymalna wygrana z bonusu to 2000 PLN. Na saldo gracza trafi cały zysk z kuponu pomniejszony o wartość przyznanego freebetu.

Betters kod promocyjny - cashback 50% do 310 PLN od 2, 3. i 4. przegranego zakładu

Drugi cashback obejmuje drugi, trzeci i czwarty przegrany zakład i pod uwagę brana jest suma przegranych kuponów. Betters zabezpiecza maksymalnie 50% do 310 PLN. Przykładowo: Twój drugi, trzeci i czwarty kupon to łączna przegrana w wysokości 400 PLN? Otrzymujesz freebet 200 PLN.  
Freebet za drugi cashback ma identyczne warunki gry jak za pierwszy: obrót 1x, kuponami SOLO lub AKO z kursem min. 1.14 (bez sportów wirtualnych i gier karcianych). Ważność bonusu to 72 godziny, a maksymalna wygrana nie może przekroczyć 2000 PLN. 

Betters kod promocyjny - cashback 50% do 610 PLN od 5, 6, 7, 8, 9. i 10. przegranego zakładu

Trzeci cashback obejmuje aż 6 kolejnych przegranych kuponów: od piątego do dziesiątego i gwarantuje zwrot 50% do 610 PLN. Tym razem warunki obrotowe różnią się znacząco od pierwszego i drugiego cashbacku. 
Bonus za trzeci cashback musi zostać obrócony pięciokrotnie (kupony AKO, kurs min. każdego zdarzenia 1.40) i gracz ma na to 14 dni. 

Kod promocyjny Betters - Freebet powitalny 20 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym przygotowanym przez Betters jest freebet w kwocie 20 PLN. Mogą go otrzymać użytkownicy, którzy łącznie spełnią proste wymagania:
 • poprawnie przejdą proces rejestracji
 • dokonają pierwszej wpłaty o dowolnej wysokości
Co ważne, podczas zakładania konta należy wpisać Betters kod promocyjny o treści MECZYKI. Freebet zostanie przyznany natychmiast po spełnieniu warunków promocji.
Przyznany freebet należy wykorzystać w ciągu 72 godzin. Ważne aby pilnować tego czasu, ponieważ po przekroczeniu terminu bonus zostanie anulowany. Na darmowym zakładzie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń pod warunkiem, że kurs całkowity będzie równy lub większy niż 1.14. Ewentualna wygrana (zysk, czyli wygrana - stawka) nie podlega już żadnemu obrotowi, można więc zlecić jej wypłatę na konto lub przeznaczyć te środki na dalszą grę. Maksymalna wygrana za freebet po rejestracji w Betters z kodem promocyjnym to 400 PLN. 

Betters kod promocyjny - Freebet 50 PLN za rejestrację dla co 50-tego gracza

Chcąc otrzymać kolejny freebet o wartości 50 PLN, trzeba mieć trochę szczęścia. Dlaczego? Ponieważ darmowy zakład przyznawany jest co 50-temu użytkownikowi, który dokonał rejestracji u tego bukmachera. Należy pamiętać o tym, że aktualnie w Betters kod promocyjny nie jest wymagany.
Tego, czy taka sytuacja miała miejsce, dowiemy się w momencie założenia konta oraz dokonania depozytu na dowolną kwotę. Jeśli tak, wówczas w ciągu 3 dni na naszym koncie gracza pojawi się darmowy zakład na kwotę 50 PLN, który musimy wykorzystać w przeciągu 30 dni liczonych od momentu przyznania. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej promocji, kurs minimalny takiego kuponu musi wynosić 1.80.

Betters kod promocyjny - gdzie wpisać?

Jak wielokrotnie wspominaliśmy, w Betters kod promocyjny ma treść MECZYKI. Podobnie jak u innych bukmacherów, trzeba go podać podczas zakładania konta.
Pole na wpisanie Betters kodu promocyjnego znajduje się na samym dole pierwszej części formularzu rejestracyjnego.
Betters kod promocyjny - rejestracja
Poza kodem promocyjnym Better należy wpisać także najważniejsze dane personalne. 

Sprawdź kody promocyjne:

Kod promocyjny Betters - promocje dla wszystkich graczy

Przygotowany przez Betters bonus powitalny to tylko część oferty promocyjnej dostępnej u tego bukmachera. W zakładce "promocje" znajdują się wszystkie oferty promocyjne dla klientów. 
Przyjrzyjmy się zatem z jakich bonusów można skorzystać w tym momencie. Przypominamy, że dostęp do nich mają wszyscy gracze, ponieważ w Betters nie ma potrzeby wpisywania kodu promocyjnego. Do dyspozycji graczy są następujące promocje:
 • Kontroferta
 • Cash Out
 • Zakład łańcuch
 • Tygodniówka+
 • RaiseBET
 • Serwujemy Emocje
 • eWEEKEND
 • Znajoma Kasa
W dalszej części tego tekstu szczegółowo opisujemy każdą z nich.

Betters kod promocyjny - Kontroferta

Pierwsza promocja zadowoli wszystkich miłośników negocjacji. Betters w przypadku wybranych zdarzeń daje możliwość zaproponowania graczom swojego kursu.
betters kod promocyjny - kontroferta
Jeśli więc uznamy, że współczynnik ustalony przez bukmachera jest zbyt niski, to możemy podać swoją propozycję. Robi się to za pomocą specjalnego suwaka. Na sam koniec należy wpisać też stawkę za jaką chcemy zagrać.
Bukmacher może naszą ofertę zaakceptować, całkowicie odrzucić lub odesłać do dalszych negocjacji. Wówczas podaje nową propozycję i ewentualna akceptacja warunków zostaje po naszej stronie. Aby skorzystać z tej promocji nie trzeba posiadać kodu promocyjnego Betters.

Kod promocyjny Betters - Cash Out

Kod promocyjny Betters nie jest też wymagany przy chęci skorzystania z kolejnej promocji, czyli Cash Out. Na czym ona dokładnie polega? Daje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu i zgarnięcia wygranej bez czekania na to, aż zakończą się wszystkie zdarzenia.
Dzięki temu można uniknąć sytuacji, że np. ostatni mecz zepsuje nam cały kupon. W Betters możliwy jest zarówno częściowy, jak i całkowity Cash Out. Ta pierwsza opcja pozwala na wcześniejsze wypłacenie części wygranej, przy zachowaniu pewnego elementu stawki. Wypłatę możemy zlecić manualnie lub ustalić pewien próg, po osiągnięciu którego nastąpi automatyczne zamknięcie kuponu.

Betters kod promocyjny - Zakład łańcuch

Ostatnia promocja, do skorzystania z której nie jest potrzebny Betters kod promocyjny, to tzw. Zakład łańcuch. To pewnego rodzaju nowość na polskim rynku bukmacherskim. Opcja ta pozwala na osiągnięcie wygranej nawet w przypadku, gdy część zdarzeń na naszym kuponie nie wejdzie. Jak dokładnie to działa?
Na samym początku musimy zagrać kupon składający się z co najmniej dwóch zdarzeń. Trzeba dobrze przemyśleć w jakiej kolejności ustawić nasze typy, ponieważ promocja obowiązuje tylko i wyłącznie wtedy, gdy pierwszy z nich będzie trafiony. Jeśli tak się stanie, wówczas Betters utworzy nam “konto łańcuchowe”, na którym będą księgowane nasze wygrane. Dla lepszego zobrazowania posłużmy się przykładem:
Przykład:
Gramy kupon składający się z trzech następujących zdarzeń za stawkę wynoszącą 100 PLN:
 • Legia Warszawa - Górnik Łęczna, typ 1, kurs 1.25
 • Piast Gliwice - Stal Mielec, typ X, kurs 3.50
 • Real Madryt - FC Barcelona, typ 1, kurs 2.00
Kurs całkowity wynosi więc: 1.25 x 3.50 x 2.00 = 8.75
Możliwa wygrana wynosi: 100 PLN x 8.75 x współczynnik 0.88 = 770 PLN
Pierwszy mecz okazuje się trafiony - nasza wygrana wyniesie więc: stawka 100 PLN x 1.25 x współczynnik 0.88 = 110 PLN. Pierwotna stawka, czyli 100 PLN, zostanie przeniesiona na drugie w kolejności zdarzenie, a zysk netto 10 PLN trafi na nasze “konto łańcuchowe”.
Drugi mecz okazuje się nietrafiony. Nie oznacza to jednak, że nasz kupon trafi do kosza. W dalszym ciągu pozostanie w grze, ponieważ Betters pobierze sobie stawkę właśnie ze wspomnianego “konta łańcuchowego”. Jeśli saldo będzie niższe niż kwota stawki, wówczas za stawkę przyjmuje się całą sumę dostępną na saldzie. W naszym przypadku będzie to więc 10 PLN.
Przy trafionym trzecim zdarzeniu nasza wygrana będzie wynosiła: stawka 10 PLN x 2.00 x współczynnik 0.88 = 17.60 PLN
Zakład łańcuch pozwala więc zminimalizować ryzyko. Powinni z niego korzystać szczególnie miłośnicy tzw. “taśm”, czyli kuponów składających się z wielu zdarzeń.

Kod promocyjny Betters - Tygodniówka+

Promocja skierowana do osób lubiących regularnie obstawiać. Po spełnieniu warunków promocji (o nich niżej) w każdym miesiącu trwania oferty możesz odebrać nawet dodatkowe 350 PLN. Jest to bardzo interesujący dodatek do promocji powitalnej z kodem promocyjnym Betters.
Do wzięcia udziału w promocji należy przez min. 5 dni w tygodniu grać zakład AKO z min. kursem kuponu 2.00 za min. 20 PLN. Wysokość bonusu zależy od liczby dni w tygodniu, w których obstawiałeś:
 • 5 dni to bonus 10 PLN
 • 6 dni to bonus 20 PLN
 • 7 dni to bonus 35 PLN
Za skorzystanie z promocji w każdym tygodniu danego miesiąca Betters podwaja wartość bonusów. Środki bonusowe znajdą się na koncie w każdy poniedziałek do 12:00. Zgodnie z regulaminem na obrót (trzykrotny, kupony AKO, kurs całkowity zdarzenia min. 1.40) każdy gracz ma 7 dni.

Betters kod promocyjny - raiseBET

Ta promocja to nic innego jak podwyższanie wygranej za większą liczbę zdarzeń na kuponie. Do promocji liczone są kupony, na których znajdują się zdarzenia z kursem min. 1.25 pojedynczego zdarzenia na zakłady pre-match oraz LIVE.
Poniżej przedstawiamy tabelę z konkretnymi wartościami:
Betters kod promocyny raiseBET

Kod promocyjny Betters - Serwujemy Emocje

Oferta skierowana do graczy typujących tenis dostępna w Betters w każdy wtorek. Jeżeli pierwszy kupon (spełniający warunki) będzie przegrany, to Betters zwróci 100% stawki do 20 PLN jako freebet.
Warunki:
 • Kupon AKO
 • Kurs min. 1.30 zdarzenia
 • Wyłącznie na tenis ziemny
 • Kupon musi zostać rozliczony w dniu zagrania (tj. wtorek)
Freebet trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni na rozgrywki tenisowe z kursem kuponu co najmniej 1.14. 

Betters kod promocyjny - eWEEEKEND

eWEEKEND, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy esportu i pozwala na zgarnięcie bonusu w wysokości 30 PLN
Zagraj min. 4 kupony na esport od piątku do niedzieli. Na każdym kuponie powinny się znaleźć 3 zdarzenia na esport (kurs pojedynczy min. 1.25), a stawka całkowita nie może być niższa niż 25 PLN. Do wypłaty środków bonusów niezbędny jest obrót 3-krotny (kupony AKO, kurs całkowity min. 2.00, oferta wyłącznie na esport). 

Kod promocyjny Betters - Znajoma Kasa

Promocja nagradzające zaproszenie kumpli do założenia konta w Betters. Jeśli Twój znajomy wykorzysta specjalny kod promocyjny (który wygenerujesz w zakładce "Bonusy") i spełni warunki, to obaj otrzymacie freebet po 15 PLN. Do zgarnięcia jest nawet 250 PLN za zaproszenie łącznie 10 osób.

Nadchodzące:

Betters kod promocyjny - bonus powitalny

Zgodnie z tym, co napisaliśmy wyżej, przygotowany przez Betters bonus powitalny skupia się wokół darmowych zakładów i cashbacku. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy założą konto, dokonają wpłaty oraz postawią pierwszy kupon. Aktualnie dostępny jest podczas rejestracji w Betters kod promocyjny o treści MECZYKI. 
Jak wygląda rejestracja? 
Proces zakładania konta w Betters niczym specjalnie nie różni się od tego, znanego u innych legalnych polskich bukmacherów. Składa się z prostych trzech etapów:
 • ETAP 1: należy podać takie dane, jak: e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod wysyłany sms-em
 • ETAP 2: w tym miejscu wpisujemy: imię, nazwisko, PESEL oraz wybieramy obywatelstwo i źródło pochodzenia naszych środków pieniężnych
 • ETAP 3: tutaj z kolei podajemy datę urodzenia oraz ustanawiamy dzienne i miesięczne limity stawki oraz czasu gry
Na samym końcu musimy jeszcze złożyć oświadczenia, że:
 • jesteśmy pełnoletni 
 • zapoznaliśmy się i zaakceptowaliśmy treści Regulaminów i Polityki Prywatności
 • wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 • podane przez nas dane są prawdziwe
 • środki przeznaczone na grę pochodzą z legalnego źródła
 • nie mamy prawomocnego wyroku zakazującego udział w grach hazardowych
W Betters bonus powitalny składa się z bonusu bez depozytu 5 PLN, freebetu 200% do 40 PLN i cashbacku do kwoty 300 PLN. Aby skorzystać z tych bonusów, oprócz założenia konta, niezbędne jest też dokonanie depozytu i postawienie kuponów spełniających odpowiednie wymagania. Jakie? Tego dowiesz się z naszego tekstu o Betters kodzie promocyjnym.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kod promocyjny Betters - metody płatności

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z bonusu powitalnego nie jest wymagany Betters kod promocyjny, jednak bez dokonania wpłaty się nie obejdzie. Bukmacher oferuje swoim użytkownikom kilka wygodnych metod płatności. Wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne, darmowe oraz natychmiastowe, dzięki czemu środki od razu trafiają na konto gracza.
Przy składaniu depozytu do wyboru mamy następujące opcje:
 • Przelew online
 • Blik
 • Karta płatnicza (Visa lub MasterCard)
 • P24NOW
 • PayPo
 • Apple Pay
 • Google Pay
Minimalna wpłata w Betters wynosi 2 PLN.
Z kolei wypłata środków zgromadzonych u tego bukmachera odbywa się tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy gracza. Odbywa się ona natychmiast, ponieważ nie trafia po drodze do żadnego działu celem akceptacji. Jeśli mamy konto w najpopularniejszych polskich bankach, wówczas środki powinny się pojawić w ciągu kilkunastu minut. Maksymalna jednorazowa wypłata w Betters wynosi 100 000 PLN.

Betters kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Better kody promocyjne VIP mają treść MECZYKI. Wpisanie kodu podczas rejestracji pozwala uzyskać bonusy o wartości 1050 zł. Betters to nowa firma, która niedawno pojawiła się na polskim rynku legalnych bukmacherów. Jej siedziba znajduje się w Cieszynie przy ulicy Menniczej 1.
Ambasadorem marki został Bożydar Iwanow - znany dziennikarz, na co dzień związany ze stacją telewizyjną Polsat. Bukmacher jest też sponsorem piłkarskiego Ruchu Chorzów. Oferta Betters oparta jest na czterech filarach: zakładach sportowych, zakładach live, sportach wirtualnych i e-sporcie. Bukmacher stale ją rozbudowuje i z każdym kolejnym miesiącem powinna zyskiwać na atrakcyjności.

FAQ

Czy Betters kod promocyjny jest dostępny?

Kod promocyjny Betters jest dostępny i ma treść MECZYKI. Wpisując go podczas rejestracji konta można uzyskać bonusy o wartości 1050 PLN.

Jakie bonusy z kodem promocyjnym Betters?

Wpisując podczas zakładania konta kod promocyjny o treści MECZYKI można uzyskać bonusy: cashbacki o wartości 1030 PLN oraz freebet w kwocie 20 PLN.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020