Betters kod promocyjny

Dodał: Aleksander Nowomiejski,22 paź 2021 | 11:12

Nowy bukmacher wystartował w Polsce - Betters, kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny ale znamy ofertę powitalną. Betters oferuje bonus o łącznej wartości do 450 PLN. W jego skład wchodzą dwa darmowe zakłady i jeden zakład bez ryzyka. W tym tekście szczegółowo opisujemy każdy z tych bonusów. Wskazujemy też czy do ich uzyskania potrzebny jest Betters kod promocyjny. Dodatkowo znajdziesz tutaj informację o samej firmie, przygotowanej przez nią innych promocjach oraz dostępnych metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Kod promocyjny Betters - Freebet
 2. Betters kod promocyjny - Freebet 50 PLN
 3. Kod promocyjny Betters - Cashback
 4. Betters kod promocyjny - gdzie wpisać?
 5. Kod promocyjny Betters - promocje dla wszystkich graczy
 6. Betters kod promocyjny - bonus powitalny
 7. Kod promocyjny Betters - metody płatności
 8. Betters kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Kod promocyjny Betters - Freebet powitalny do kwoty 100 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym przygotowanym przez Betters jest freebet do kwoty 100 PLN. Mogą go otrzymać użytkownicy, którzy łącznie spełnią trzy wymagania:

 • poprawnie przejdą proces rejestracji
 • dokonają minimalnej wpłaty w wysokości 20 PLN
 • postawią pierwszy zakład za stawkę nie mniejszą niż 20 PLN

Co ważne, w chwili obecnej podczas zakładania konta nie jest wymagany Betters kod promocyjny. Freebet zostanie przyznany natychmiast po zagraniu pierwszego kuponu. Jego wysokość uzależniona jest od stawki:

 • jeśli będzie wynosiła od 20 PLN do 99.99 PLN, to otrzymamy freebet w wysokości 50 PLN
 • jeśli wyniesie 100 PLN lub więcej, to nasz freebet będzie opiewał na kwotę 100 PLN

W przypadku, gdy zagramy za mniej niż 20 PLN, wówczas bezpowrotnie stracimy szansę na otrzymanie darmowego zakładu.

Przyznany freebet należy wykorzystać w ciągu 24 godzin. Ważne aby pilnować tego czasu, ponieważ po przekroczeniu terminu bonus zostanie anulowany. Na darmowym zakładzie może znaleźć się dowolna ilość zdarzeń pod warunkiem, że kurs całkowity będzie równy lub większy niż 1.80. Ewentualna wygrana nie podlega już żadnemu obrotowi, można więc zlecić jej wypłatę na konto lub przeznaczyć te środki na dalszą grę.

Betters kod promocyjny - Freebet 50 PLN za rejestrację dla co 50-tego gracza

Chcąc otrzymać kolejny freebet o wartości 50 PLN w ramach bonusu powitalnego w Betters, trzeba mieć trochę szczęścia. Dlaczego? Ponieważ darmowy zakład przyznawany jest co 50-temu użytkownikowi, który dokonał rejestracji u tego bukmachera. Należy pamiętać o tym, że aktualnie w Betters kod promocyjny nie jest wymagany.

Tego, czy taka sytuacja miała miejsce, dowiemy się w momencie założenia konta oraz dokonania depozytu na dowolną kwotę. Jeśli tak, wówczas w ciągu 3 dni na naszym koncie gracza pojawi się darmowy zakład na kwotę 50 PLN, który musimy wykorzystać w przeciągu 30 dni liczonych od momentu przyznania. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej promocji, kurs minimalny takiego kuponu musi wynosić 1.80.

Kod promocyjny Betters - Cashback 300/150

Betters w ramach bonusu powitalnego oferuje też cashback do kwoty 300 PLN. Promocja ta skierowana jest do wszystkich użytkowników, niezależnie od tego czy podczas rejestracji wpisali Betters kod promocyjny czy też nie. Wszystko co należy zrobić aby z niej skorzystać to postawić zakład za co najmniej 30 PLN:

 • jeśli okaże się przegrany, wówczas otrzymamy 100% postawionej stawki, maksymalnie do 300 PLN
 • jeśli okaże się wygrany, to Betters zwróci nam 50% postawionej stawki, maksymalnie do 150 PLN

W tym drugim przypadku należy jednak pamiętać o tym, że na naszym kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 2.50. Zwrócone w ten sposób środki mają postać freebetu. Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 72 godzin liczonych od momentu jego otrzymania, na zakład SINGIEL lub KOMBI, którego kurs całkowity jest równy lub większy niż 1.80.

Betters kod promocyjny - gdzie wpisać?

Jak wielokrotnie wspominaliśmy, w Betters kod promocyjny nie jest aktualnie wymagany. Sytuacja ta w każdej chwili może jednak ulec zmianie, dlatego też w tym miejscu chcemy wyjaśnić, gdzie należy go wpisać. Podobnie jak u innych bukmacherów, trzeba tego dokonać podczas zakładania konta.

Pole na wpisanie Betters kodu promocyjnego znajduje się na samym dole pierwszej części formularzu rejestracyjnego. W chwili obecnej możemy pozostawić je puste i przejść do kolejnych etapów. Jeśli pojawi się wymóg jego posiadania, wówczas niezwłocznie przekażemy taką informację.

Sprawdź kody promocyjne:

Kod promocyjny Betters - promocje dla wszystkich graczy

Przygotowany przez Betters bonus powitalny to tylko część oferty promocyjnej dostępnej u tego bukmachera. W porównaniu do innych bukmacherów nie jest ona jeszcze zbytnio rozbudowana, jednak z każdym kolejnym miesiącem mogą pojawiać się jakieś dodatkowe elementy. Warto więc raz na jakiś czas zaglądać do zakładki promocje.

Przyjrzyjmy się zatem z jakich bonusów można skorzystać w tym momencie. Przypominamy, że dostęp do nich mają wszyscy gracze, ponieważ w Betters nie ma potrzeby wpisywania kodu promocyjnego. Do dyspozycji graczy są trzy promocje:

 • Kontroferta
 • Cash Out
 • Zakład łańcuch

W dalszej części tego tekstu szczegółowo opisujemy każdą z nich.

Betters kod promocyjny - Kontroferta

Pierwsza promocja zadowoli wszystkich miłośników negocjacji. Betters w przypadku wybranych zdarzeń daje możliwość zaproponowania graczom swojego kursu. Jeśli więc uznamy, że współczynnik ustalony przez bukmachera jest zbyt niski, to możemy podać swoją propozycję. Robi się to za pomocą specjalnego suwaka. Na sam koniec należy wpisać też stawkę za jaką chcemy zagrać.

Bukmacher może naszą ofertę zaakceptować, całkowicie odrzucić lub odesłać do dalszych negocjacji. Wówczas podaje nową propozycję i ewentualna akceptacja warunków zostaje po naszej stronie. Aby skorzystać z tej promocji nie trzeba posiadać kodu promocyjnego Betters.

Kod promocyjny Betters - Cash Out

Kod promocyjny Betters nie jest też wymagany przy chęci skorzystania z kolejnej promocji, czyli Cash Out. Na czym ona dokładnie polega? Daje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu i zgarnięcia wygranej bez czekania na to, aż zakończą się wszystkie zdarzenia.

Dzięki temu można uniknąć sytuacji, że np. ostatni mecz zepsuje nam cały kupon. W Betters możliwy jest zarówno częściowy, jak i całkowity Cash Out. Ta pierwsza opcja pozwala na wcześniejsze wypłacenie części wygranej, przy zachowaniu pewnego elementu stawki. Wypłatę możemy zlecić manualnie lub ustalić pewien próg, po osiągnięciu którego nastąpi automatyczne zamknięcie kuponu.

Betters kod promocyjny - Zakład łańcuch

Ostatnia promocja, do skorzystania z której nie jest potrzebny Betters kod promocyjny, to tzw. Zakład łańcuch. To pewnego rodzaju nowość na polskim rynku bukmacherskim. Opcja ta pozwala na osiągnięcie wygranej nawet w przypadku, gdy część zdarzeń na naszym kuponie nie wejdzie. Jak dokładnie to działa?

Na samym początku musimy zagrać kupon składający się z co najmniej dwóch zdarzeń. Trzeba dobrze przemyśleć w jakiej kolejności ustawić nasze typy, ponieważ promocja obowiązuje tylko i wyłącznie wtedy, gdy pierwszy z nich będzie trafiony. Jeśli tak się stanie, wówczas Betters utworzy nam “konto łańcuchowe”, na którym będą księgowane nasze wygrane. Dla lepszego zobrazowania posłużmy się przykładem:

Przykład:

Gramy kupon składający się z trzech następujących zdarzeń za stawkę wynoszącą 100 PLN:

 • Legia Warszawa - Górnik Łęczna, typ 1, kurs 1.25
 • Piast Gliwice - Stal Mielec, typ X, kurs 3.50
 • Real Madryt - FC Barcelona, typ 1, kurs 2.00

Kurs całkowity wynosi więc: 1.25 x 3.50 x 2.00 = 8.75

Możliwa wygrana wynosi: 100 PLN x 8.75 x współczynnik 0.88 = 770 PLN

Pierwszy mecz okazuje się trafiony - nasza wygrana wyniesie więc: stawka 100 PLN x 1.25 x współczynnik 0.88 = 110 PLN. Pierwotna stawka, czyli 100 PLN, zostanie przeniesiona na drugie w kolejności zdarzenie, a zysk netto 10 PLN trafi na nasze “konto łańcuchowe”.

Drugi mecz okazuje się nietrafiony. Nie oznacza to jednak, że nasz kupon trafi do kosza. W dalszym ciągu pozostanie w grze, ponieważ Betters pobierze sobie stawkę właśnie ze wspomnianego “konta łańcuchowego”. Jeśli saldo będzie niższe niż kwota stawki, wówczas za stawkę przyjmuje się całą sumę dostępną na saldzie. W naszym przypadku będzie to więc 10 PLN.

Przy trafionym trzecim zdarzeniu nasza wygrana będzie wynosiła: stawka 10 PLN x 2.00 x współczynnik 0.88 = 17.60 PLN

Zakład łańcuch pozwala więc zminimalizować ryzyko. Powinni z niego korzystać szczególnie miłośnicy tzw. “taśm”, czyli kuponów składających się z wielu zdarzeń.

Betters kod promocyjny - bonus powitalny

Zgodnie z tym, co napisaliśmy wyżej, przygotowany przez Betters bonus powitalny skupia się wokół darmowych zakładów i cashbacku. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy założą konto, dokonają wpłaty oraz postawią pierwszy kupon. Jak wspominaliśmy, aktualnie nie ma konieczności wpisywania podczas rejestracji w Betters kodu promocyjnego. Jeśli w przyszłości pojawi się taka potrzeba, wówczas przekażemy Wam taką informację.

Jak wygląda rejestracja? 

Proces zakładania konta w Betters niczym specjalnie nie różni się od tego, znanego u innych legalnych polskich bukmacherów. Składa się z prostych trzech etapów:

 • ETAP 1: należy podać takie dane, jak: e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod wysyłany sms-em
 • ETAP 2: w tym miejscu wpisujemy: imię, nazwisko, PESEL oraz wybieramy obywatelstwo i źródło pochodzenia naszych środków pieniężnych
 • ETAP 3: tutaj z kolei podajemy datę urodzenia oraz ustanawiamy dzienne i miesięczne limity stawki oraz czasu gry

Na samym końcu musimy jeszcze złożyć oświadczenia, że:

 • jesteśmy pełnoletni 
 • zapoznaliśmy się i zaakceptowaliśmy treści Regulaminów i Polityki Prywatności
 • wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 • podane przez nas dane są prawdziwe
 • środki przeznaczone na grę pochodzą z legalnego źródła
 • nie mamy prawomocnego wyroku zakazującego udział w grach hazardowych

W Betters bonus powitalny może składać się z dwóch freebetów o łącznej wartości 150 PLN i jednego cashback do kwoty 300 PLN. Aby skorzystać z tych bonusów, oprócz założenia konta, niezbędne jest też dokonanie depozytu i postawienie kuponów spełniających odpowiednie wymagania. Jakie? Tego dowiesz się z dalszej części niniejszego tekstu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kod promocyjny Betters - metody płatności

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z bonusu powitalnego nie jest wymagany Betters kod promocyjny, jednak bez dokonania wpłaty się nie obejdzie. Bukmacher oferuje swoim użytkownikom kilka wygodnych metod płatności. Wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne, darmowe oraz natychmiastowe, dzięki czemu środki od razu trafiają na konto gracza.

Przy składaniu depozytu do wyboru mamy następujące opcje:

 • Przelew online
 • Blik
 • Karta płatnicza (Visa lub MasterCard)
 • P24NOW
 • PayPo
 • Apple Pay
 • Google Pay

Minimalna wpłata w Betters wynosi 2 PLN.

Z kolei wypłata środków zgromadzonych u tego bukmachera odbywa się tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy gracza. Odbywa się ona natychmiast, ponieważ nie trafia po drodze do żadnego działu celem akceptacji. Jeśli mamy konto w najpopularniejszych polskich bankach, wówczas środki powinny się pojawić w ciągu kilkunastu minut. Maksymalna jednorazowa wypłata w Betters wynosi 100 000 PLN.

Betters kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Betters to nowa firma, która niedawno pojawiła się na polskim rynku legalnych bukmacherów. Od samego początku swojej działalności nie wymaga od swoich klientów kodu promocyjnego. Jej siedziba znajduje się w Cieszynie przy ulicy Menniczej 1.

Ambasadorem marki został Bożydar Iwanow - znany dziennikarz, na co dzień związany ze stacją telewizyjną Polsat. Oferta Betters oparta jest na czterech filarach: zakładach sportowych, zakładach live, sportach wirtualnych i e-sporcie. Bukmacher stale ją rozbudowuje i z każdym kolejnym miesiącem powinna zyskiwać na atrakcyjności.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

BETTERS z siedzibą w Cieszynie (KRS:0000832339; NIP: 5482729741;) - zezwolenie z dnia 16 kwietnia 2021r. nr PS4.6831.7.2020; MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000748281, NIP: 5482704652, REGON: 381380504) - zezwolenie z dnia 19 grudnia 2019 r. nr PS4.6831.1.2019; Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bonusy u bukmacherów