Superbet opinie Marzec 2023. Recenzja bukmachera

Dodał: Mariusz Żelazny,01 Lut 2023 | 16:03
Jakie Superbet opinie ma wśród graczy? Czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Recenzję Superbet prezentujemy w tym tekście. Przyglądamy się opiniom graczy, jakości bonusów i ogólnym wrażeniom z korzystania z oferty bukmacher.

Superbet opinie

Opinie Superbet na początku możemy wyrobić sobie na podstawie bonusu powitalnego, który dostępny jest z kodem o treści MECZYKI. Jego użycie podczas rejestracji pozwala aktywować najwyższy, dostępny na rynku pakiet bonusów o wartości 3755 zł.
Bonus SuperbetWartość bonusu 
Tydzień bez ryzyka (cashback)3500 PLN
Bonus od depozytu200 PLN
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Rejestracja dostępna jest TUTAJ. Aby aktywować promocje o podanej w tabeli wartości należy wpisać kod bonusowy o treści MECZYKI.
Superbet kod promocyjny
Bukmacher Superbet w Polsce działa od 2017 roku. Na początku opinie o Superbet mogli wyrazić gracze korzystający ze stacjonarnych punktów obsługi. Z czasem bukmacher zaczął działa także w internecie, gdzie dziś Superbet opinie ma głównie pozytywne. Sporym atutem bukmachera są codzienne bonusy i promocje. Gracze doceniają też jego ofertę zakładów. Ambasadorami bukmachera są m.in. Jerzy Dudek, Sławomir Peszko czy Jan Błachowicz.
Superbet Informacje o firmie
Ocena bukmachera4.8/5 
Pełna nazwa spółkiSuperbet zakłady bukmacherskie sp. z.o.o.
Data startu2017
Bonus powitalny3755 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, Paypal, VISA, MasterCard
Aplikacja mobilnaAndroid, IOS

Superbet opinie o ofercie powitalnej

W przypadku Superbet opinie o promocjach na start dotyczą nie tylko wartości bonusów, ale także ich zasad. Pod uwagę trzeba wziąć warunki obrotu, przejrzystość samych bonusów i łatwość ich aktywowania. Jak to wygląda u tego bukmachera? Opinie Superbet na podstawie całokształtu promocji na start są raczej pozytywne, ale aby obiektywnie podejść do sprawy opisujemy szczegółowo każdy z czterech bonusów powitalnych. 
Przypominamy, że bonusy o najwyższej wartości - po rejestracji TUTAJ - dostępne są z kodem MECZYKI.
Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 zł to pierwszy, a zarazem najwyższy bonus powitalny dostępny w Superbet. Opinie o wysokości tej promocji mogą być wyłącznie dobre. Jest to najwyższy cashback powitalny na polskim rynku, który przy okazji znacząco różni się od innych promocji tego typu. Gracz nie dostaje bowiem zwrotu za jeden kupon, ale gra bez ryzyka przez cały pierwszy tydzień u bukmachera. 
Jak obliczany jest zwrot z tytułu tygodnia bez ryzyka? Na pierwszy rzut oka zasady mogą wydać się skomplikowane, ale w gruncie rzeczy są przejrzyste, co powinno wpłynąć na opinie o Superbet, gdy już zaznajomimy się z kształtem całej promocji. Przede wszystkim cashback zostanie przyznany, jeśli ukończymy pierwszy tydzień z ujemnym bilansem. Pod uwagę brane są suma wygranych, podatków od zakładów oraz bonusów. Odejmujemy je od sumy stawek na kupony postawione w pierwszym tygodniu. Jeśli saldo będzie ujemne, wówczas otrzymamy cashback. Maksymalnie w kwocie 3500 zł, czyli margines jest tu naprawdę duży. 
Bonusem należy obrócić. I w tym przypadku nie ma już żadnych trudności. Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem, na kuponach o kursie minimalnym 1.80. Bonus na konto trafi w ciągu trzech dni od zakończenia pierwszego tygodnia gry, a na obrót mamy 10 dni. Jest to bonus pozwalający graczom uzyskać bardzo wysoki cashback, a dodatkowo nie ogranicza się wyłącznie do jednego czy dwóch kuponów. Jeśli zrozumiemy sposób jego wyliczenia, który także nie jest przesadnie skomplikowany, to należy uznać ten bonus za naprawdę korzystny z punktu widzenia gracza.
Bonus od depozytu 200 zł jest niczym innym, jak podwojeniem pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Co ważne, skorzystanie z tej promocji jest warunkiem koniecznym, aby móc aktywować również tydzień bez ryzyka. Minimalna wartość wpłaty to 20 zł. Maksymalny bonus to 200 zł. Wpłacając właśnie 200 zł na konto, na grę będziemy mieli aż 400 zł. Proste i klarowne. Bonusem ponownie należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.80 lub wyższym. Obrót bonusem należy wykonać w ciągu 10 dni od jego przyznania. 
Darmowy zakład (freebet) 35 zł, dostępny tylko przy rejestracji z kodem powitalnym o treści MECZYKI, to kolejna promocja na start od Superbet. Opinie o tym bonusie muszą być dobre, w końcu bukmacher przyzna nam darmowe środki na grę. Jak aktywować bonus? Przede wszystkim musimy go zaakceptować po dokonaniu rejestracji, a następnie wpłacić co najmniej 50 zł depozytu. Mając jednak w pamięci, że możemy otrzymać również dwa wcześniej opisane bonusy, to nie jest zbyt wymagająca reguła udziału w promocji. 
Co ważne, bukmacher nie wymaga obrotu wygraną z freebetu. Wystarczy zatem zagrać za jego wartość - po wpisaniu kodu MECZYKI jest to 35 zł - po dowolnym kursie. Gracz ma na to trzy dni od momentu przyznania bonusu. Jeśli kupon z freebetu będzie trafiony wygrana, pomniejszona o wartość samego freebetu, trafi od razu na konto depozytowe gracza i będzie w pełni do jego dyspozycji.
Bonus za aplikację 20 zł to promocja dostępna dla tych osób, które zainstalują aplikację mobilną i zalogują się do niej. Gracz ma na to siedem dni od momentu wpłacenia pierwszego depozytu. Następnie za przyznany bonus należy zagrać po dowolnym kursie, w ciągu 10 dni od momentu jego przyznania. Bukmacher nie stawia żadnych wymogów kursowych. Wygrana z bonusu, pomniejszona o wartość samego freebetu, trafi od razu na konto depozytowe gracza. 
Podsumowując, bonusy powitalne w Superbet opinie wśród graczy mają w większości pochlebne. W przypadku freebetów reguły gry nie są wymagające, bowiem wygrane od razu trafiają na konto depozytowe. Cashback i bonus od depozytu mają określone warunki obrotu, które jednak nie są przesadnie wygórowane. Warto zwrócić uwagę jeszcze na jedną ważną kwestię. Praktycznie wszystkie powitalne promocje są ze sobą skorelowane. Tu kłania się także ważny punkt regulaminu bukmachera:
"Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".
Trzeba o tym pamiętać, aby bonusy nie przepadły i zostały wykorzystane w określonym czasie. Jeśli będziemy trzymać się tej zasady, to możemy skorzystać z promocji do łącznej kwoty 3755 zł, przy rejestracji z powitalnym kodem na start o treści MECZYKI. 
Superbet opinie graczy:
“Najlepszy cashback na rynku!”
“Rozliczenie bonusu uzyskałem po kontakcie z supportem. Poza tym bez zastrzeżeń”
“Nie miałem żadnych problemów z Superbet. Polecam”

Recenzja Superbet: wady i zalety bukmachera

Nie same bonusy wpływają na to, jakie opinie Superbet zbiera wśród graczy. Zanim zdecydujemy się skorzystać z usług bukmachera, warto zaznajomić się także z jego innymi zaletami i wadami. Pod uwagę wzięliśmy całość oferty bukmacherskiej - począwszy od dostępnych zakładów bukmacherskich, przez funkcjonalność serwisu bukmachera aż po wsparcie obsługi klienta czy dostępne formy płatności. 
Rejestracja w Superbecie dostępna jest TUTAJ.
PlusyMinusy
Wartość bonusów powitalnych Nie wszystkie formy płatności są błyskawiczne 
Codzienne promocje dla graczy 
Funkcjonalna aplikacja 
Wiele opcji płatności 
Jak wspominaliśmy już w pierwszej części tekstu, na dobre opinie Superbet zasługuje choćby ze względu na swoją ofertą bonusową. Dotyczy to zarówno promocji powitalnych, jak i tych w stałej ofercie. Warto tu przytoczyć choćby takie bonusy codzienne jak “Super Przewaga” czy “Super Bonus”, a także promocję “Super Spin”. 
Sporym atutem Superbet, na który wskazują opinie użytkowników, jest także aplikacja mobilna bukmachera. Za jej pośrednictwem można typować zakłady na smartfonach czy tabletach, ale również korzystać z wielu innych funkcjonalności serwisu, np. transmisji na żywo. 
Pochwalić można także wiele dostępnych możliwości wpłat oraz wypłat środków. Bukmacher współpracuje w tym zakresie z kilkoma platformami, co jest z pewnością korzystne dla graczy. Jeśli szukać gdzieś mankamentów, to warto wspomnieć, że nie wszystkie z oferowanym form wpłat i wypłat są przelewami błyskawicznymi. Czasem czas oczekiwania może potrwać nawet do 3 dni.

Superbet oferta zakładów

Oferta zakładów bukmacher Superbet opinie zbiera pozytywne. Mówiąc w dużym skrócie, znajdziemy to wszystkie najważniejsze rynki zakładów sportowych i dobrze opakowane dodatkowe propozycje, np. na obstawianie sportów wirtualnych czy gier karcianych. W sumie patrząc na ofertę w Superbet znajdziemy takie kategorie zakładów, jak:
 • Zakłady przedmeczowe (w tym esport)
 • Zakłady LIVE
 • Sporty wirtualne (zakładka Gry)
 • Gry karciane (zakładka Gry)
Na rynki sportowe bukmacher codziennie proponuje kursy z przynajmniej kilkunastu dyscyplin, a w całym portfolio Superbetu znajdziemy ich kilkadziesiąt. Pod tym względem trudno znaleźć jakieś mankamenty. Superbet nie odstaje od konkurencji, a przy kilku dyscyplinach oferuje nawet więcej niż inni. Stawia m.in. na sporty amerykańskie, co powinno zainteresować miłośników NBA, NHL czy NFL. 
Ponadto u bukmachera znajdziemy zakłady na żywo, czyli rzecz dobrze znaną i popularną u wszystkich legalnych bukmacherów. Typy LIVE dotyczą nie tylko najbardziej popularnych rozgrywek, ale również tych niszowych. 
Uzupełnieniem oferty bukmachera są sporty wirtualne i gry karciane. Obie te kategorie zakładów znajdziemy w zakładce Gry na stronie bukmachera. Wybrać możemy jedną z kilku dyscyplin sportu, a np. wokół samej piłki nożnej stworzono mniejsze gry, jak choćby typowanie serii rzutów karnych. Z kolei gry karciane to sześć gier, polegających na typowaniu na żywo rozstrzygnięć w Pokera, Blackjacka, Wojnę i ich odmiany.

Stała oferta bonusowa na zakłady 

W przypadku Superbet opinie o ofercie zakładów warto rozbudować o stałe bonusy dostępne u bukmachera. Pozwalają one codziennie korzystać z oferty zakładów, na którą znajdziemy różnorodne bonusy. Są to przede wszystkim:
 • Super Przewaga - rozliczenie zakładu jako wygrany, gdy zespół osiągnie w trakcie meczu określony wynik (np. dwubramkowe prowadzenie w meczu piłkarskim). Promocja obowiązuje na sześć dyscyplin, z wybranych rynków zakładów.
 • Super Bonus - wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych. Dla kuponów zaczynających się od 5 zdarzeń, można uzyskać bonus od 7% do 100% na kuponie.
 • Super Oferta - to nic innego, jak podwyższone kursy na wybrane wydarzenia w codziennej ofercie bukmachera.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet zakłady na żywo

Szerzej warto wspomnieć o zakładach LIVE, które zbierają w Superbet opinie dobre lub bardzo dobre. Nie ma w tym przypadku, bowiem ten bukmacher postawił na dużą dostępność zakładów typowanych na żywo.
Największe atuty zakładów LIVE w Superbet to:
 • Dostępne podwyższone kursy na typy na żywo w ramach “Super Oferty”,
 • Oferta na wszystkie czołowe rozgrywki piłkarskie (w tym ligi TOP 5),
 • Zakłady dostępne na sporty niszowe,
 • Zakłady LIVE na esport,
 • Kalendarz zdarzeń na cały tydzień dostępny na stronie.
Przy okazji typowania na żywo, gracze mogą znaleźć też transmisje wybranych wydarzeń z oferty bukmachera.

Superbet aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna bukmachera zbiera bardzo pochlebne opinie. Superbet przygotował aplikację na najważniejsze systemy operacyjne, czyli Androida i iOS. Jakie są kluczowe funkcjonalności tejże aplikacji? Warto wymienić kilka z nich:
 • Bonusy w aplikacji mobilnej
 • Udostępnianie i komentowanie kuponów w społeczności
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki 
 • System powiadomień
Co do wspomnianych wyżej bonusów, to jedna z powitalnych promocji bukmachera powiązana jest ściśle z samą aplikacją mobilna. Za pobranie i zalogowanie w niej gracz może otrzymać bonus w wysokości 20 zł. Szczegóły tej promocji opisaliśmy także w pierwszej części tekstu.

Strona internetowa Superbet

Recenzja Superbet musi zawierać także ocenę strony internetowej bukmachera. Serwis Superbetu utrzymany jest czerwono-białych kolorach, a o samej witrynie Superbet opinie będą raczej dobre. Z drugiej strony, nie wyróżnia się ona niczym specjalnym na tle konkurencji. Jest to po prostu solidna strona dla typerów.
Superbet strona internetowa
Patrząc na stronę internetową Superbet od razu zauważymy główną belkę u góry strony. Tam znalazły się zarówno poszczególne kategorie zakładów, jak i opis promocji czy newsy na temat wydarzeń, które można u bukmachera typować. Po prawej stronie tej belki umieszczono dwa przyciski “Zaloguj” oraz “Rejestracja”.
Po lewej stronie znajdziemy całą listę dostępnych w danej kategorii typów, zazwyczaj ułożoną od najpopularniejszych rynków zakładów. Tu także widnieje oferta zakładów “Specjalnych” i “Super Oferta”, zatem typów zdarzeń z podwyższonymi kursami na wybrane zakłady. 
Prawa strona witryny to podgląd tworzonego przez gracza kuponu. Można tu zarówno podejrzeć wybrane typy, a także je zweryfikować, czy też wybrać stawkę kuponu. Możemy wygrać jedną z automatycznie przygotowanych przez bukmachera, proponowanych stawek lub wpisać ją samodzielnie.
W centralnej części strony znalazły się najpopularniejsze dostępne danego dnia zakłady, wraz z prezentacją podstawowych kursów. Ponadto znajdziemy tu również banery, na którą zaprezentowane są aktualne promocje dostępne w Superbet. 
Na samym dole strony internetowej jest jeszcze kilka przydatnych informacji, takich jak akceptowane formy płatności czy też odnośniki do kontaktu ze wsparciem obsługi klienta. Znajdziemy tu również regulaminy, czy informacje o samym bukmacherze.

Opinie o wpłatach i wypłatach w Superbet

Jakie opinie Superbet zbiera na temat dostępnych opcji płatności? W większości są one pozytywne, choć w tym przypadku warto będzie pochylić się nad konkretnymi możliwościami dokonywania wpłat i wypłat.
Metoda płatności Min. wpłata Min. wypłata
Przelewy24 1 PLN1 PLN
PayPal1 PLN 1 PLN 
VISA1 PLN 1 PLN 
MasterCard1 PLN Brak wypłat
Skrill1 PLN 1 PLN 
Neteller1 PLN 1 PLN 
PaySafeCard1 PLN 1 PLN 
BLIK1 PLN Brak wypłat
Przelew bankowy0.01 PLN1 PLN 
Tpay1 PLN Brak wypłat
Atutem płatności w Superbet są niskie progi minimalne. Tak naprawdę w większości przypadków możemy dokonywać płatności już od 1 zł, a w przypadku przelewu bankowego nie ma praktycznie żadnego limitu. Dotyczy to zarówno wpłat, jak i wypłat z konta. 
Tym co może nieco wpłynąć na ogólną opinię o Superbet jest fakt, że nie każda z dostępnych form płatności obsługuje zarówno wpłaty jak i wypłaty. Tak jak możemy to zaobserwować w tabeli umieszczonej wyżej. 
Należy też pamiętać, że wypłaty na kartę płatniczą (tylko Visa) czy tradycyjnym przelewem nie zawsze przebiegają w sposób błyskawiczny. Superbet wypłaty na konto uzależnia w dużej mierze od godzin pracy banku, a sam dokonuje przelewów wychodzących dwukrotnie w ciągu dnia. Może być zatem tak, że na zaksięgowanie środków przyjdzie nam poczekać do kolejnego dnia roboczego.

Obsługa klienta

Korzystając z obsługi klienta możemy załatwić wiele spraw, które w jakiś sposób są dla problemowe, wyrazić o Superbet opinie a także zgłosił reklamacje. Pod względem dostępności kanałów obsługi jest naprawdę dobrze. Do wyboru mamy:
 • E-mail
 • Live czat
 • Kontakt poprzez WhatsApp, numer: 509 272 272 (Ważne! dostępny numer tylko do kontaktu poprzez WhatsApp, nie działa jako infolinia)
 • FAQ
 • Formularz reklamacyjny wysyłany pocztą tradycyjną
Na swojej stronie bukmacher informuje, że pytania zgłaszać można 24/7. Na kontakt zwrotny możemy poczekać dłużej, w zależności od rodzaju zgłoszenia. 
Dostępność różnorodnych form kontaktu można pochwalić, a pod tym względem Superbet znajduje się w ścisłej czołówce bukmacherów w Polsce.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Superbet

O Superbet opinie, na podstawie pełnej analizy tego co oferuje bukmacher, jest bardzo dobra. To czołowy, legalny bukmacher w Polsce. Atutami są zarówno bogata oferta zakładów, w tym oferta LIVE, jak i dostępność codziennych promocji. Pochwalić możemy również bonus powitalny, który jest jednym z najwyższych na rynku.
Gracze chwalą także aplikację bukmachera i dostępność różnorodnych form płatności czy kontaktu z obsługą klienta. Drobne niedociągnięcia tak naprawde nie wpływają na ogólną oceną negatywnie. Jest to raczej sygnał, że Superbet może jeszcze w niektórych aspektach dążyć do perfekcji, mając i tak wysokie standardy.

FAQ

Czy Superbetjest legalny?

Tak. Bukmacher Superbet działa w Polsce pełni legalnie, na mocy zezwolenie udzielonego przez Ministerstwo Finansów.

Jakie są opinie o bukmacherze STS?

Superbet ma dobre opinie wśród graczy, na co składa się kilka czynników. Przede wszystkim proponuje różnorodne i wysokie bonusy na start, czy te w stałej ofercie. Jest także w czołówce, jeśli chodzi o dostępną ofertę zakładów bukmacherskich.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020