Superbet opinie

Superbet opinie
Superbet / Meczyki
Autor: Mariusz Żelazny 3 gru 2020 | 14:36
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W ofercie powitalnej bukmachera Superbet znajdziemy dwa bonusy startowe o łącznej wartości 550 zł. Z poniższego tekstu dowiesz się, jakie to promocje, jak działają i co zrobić, by z nich skorzystać. Lektura tego artykułu z pewnością pomoże Ci ustalić, jaka jest Twoja opinia o Superbet.

Na skróty:

 1. Opinie o Superbet - Bonusy
 2. Opinie o Superbet - Bonusy na start
 3. Opinie o Superbet - Bonus bez ryzyka
 4. Opinie o Superbet - Bonus od depozytu

Superbet od kilku lat obecny jest na polskim rynku. Co ciekawe, najpierw uzyskał zezwolenie wyłącznie na prowadzenie działalności stacjonarnej. Z tego też powodu jakiś czas można było obstawiać tylko w lokalach naziemnych tego bukmachera. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie otrzymał 24 października 2019 r. To jeden z kilkunastu legalnych operatorów działających w Polsce. W dalszej części artykułu przybliżymy Ci szczegóły jego oferty bonusowej. Uzyskasz także odpowiedź na pytanie, jaka jest nasza opinia o Superbet. Zachęcamy do czytania.

Opinie o Superbet - Bonusy

Dla bukmachera Superbet opinia klientów bez wątpienia może wpływać na np. kształt oferty na start przeznaczonej dla nowych użytkowników. Bonusy powitalne stanowią istotny element całego “produktu” oferowanego graczom przez bukmachera. Trzeba przyznać, że każdy legalny bukmacher działający na polskim rynku proponuje obstawiającym zarówno bonusy startowe, jak i stałe. Ich zawartość może okazać się kluczowym kryterium choćby przy wyborze miejsca do gry. Zobaczmy, co zawiera pakiet bonusów na start w Superbet.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Opinie o Superbet - Bonusy na start

Osoby, które zarejestrują konto u tego bukmachera, mogą liczyć na dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 550 zł. Pierwsza promocja pozwala na odzyskanie części zainwestowanych w zawierane zakłady pieniędzy. Druga zaś to klasyczny bonus od depozytu, czyli wpłaty środków. Być może wyjaśnienie tego, jak działają bonusy na start, pomoże ci wyrobić odpowiednią opinię o Superbet.

Superbet bonus bez ryzyka 500 zł

Pierwszy bonus powitalny w Superbet to bonus bez ryzyka w wysokości 500 zł. Nie jest to jednak popularny u wielu bukmacherów cashback, czyli zwykle zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład. To promocja znana jako “Tydzień bez ryzyka”, która po prostu umożliwia odzyskanie części środków zainwestowanych w kupony w określonym czasie. Zanim przejdziemy do opisania jej szczegółów, musimy dodać, że bonus bez ryzyka przysługuje wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom (założyć konto można np. za pomocą baneru widocznego w tym tekście), którzy jednocześnie użyją drugiego bonusu powitalnego - od depozytu o wartości 50 zł. O nim więcej piszemy w dalszej części artykułu.

Bonus bez ryzyka 500 zł świadczy o tym, że bukmacher poważnie traktuje użytkowników. W Superbet opinia graczy zapewne ma spore znaczenie, dlatego oferta powitalna wyróżnia się dość niekonwencjonalnymi zasadami działania na tle reszty rynku. Aby uzyskać bonus w wysokości 500 zł, trzeba w ciągu 14 dni od rejestracji konta wpłacić minimum 20 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty bukmacher otwiera furtkę do “Tygodnia bez ryzyka”. Przez siedem dni trwa okres rozliczeniowy, po którym bonus może trafić w ręce obstawiającego. Po upływie tego terminu następuje podsumowanie aktywności gracza. Podliczane są kupony wysłane za jego własne środki. Na ich podstawie można otrzymać bonus do 500 zł, przekazywany na podstawie wzoru, który podajemy poniżej. Dodajmy, że opinia Superbet o niedawno wprowadzonej przez nich opisywanej akcji promocyjnej musi być pozytywna, gdyż 

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier = wysokość bonusu

Bonusowe środki trafią na konto gracza w ciągu trzech dni. W celu ich wypłaty trzeba wykonać obrót na następujących warunkach:

 • Cztery razy zagrać za wysokość bonusu, czyli w przypadku maksymalnej premii dokonać obrotu na 2000 zł (500 zł x 4)
 • Umieścić na kuponie przynajmniej dwa zdarzenia, których pojedynczy kurs minimalny wynosi przynajmniej 1.30
 • Uznawane są zakłady wielokrotne zwykłe (AKO) lub systemowe
 • W pierwszym przypadku wymagany kurs minimalny całkowity to 1.80
 • Przy zakładach systemowych - 1.50
 • Do obrotu nie są zaliczane zdarzenia z oferty specjalnej Super Mecz

Jeśli być może powyższe warunki obrotu miałyby zrewidować wydawaną przez graczy opinię o Superbet, to musimy przypomnieć, że każdy legalny bukmacher w swoich bonusach ma takie czy inne warunki umożliwiające wypłatę bonusowych środków. Po dokonaniu obrotu pieniądze automatycznie zostaną przeniesione do salda głównego.

Uwaga: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym."

Superbet bonus od depozytu 50 zł

Drugim składnikiem oferty powitalnej - która, przypomnijmy, może wpływać na to, jakie są opinie o Superbet wygłaszane w środowisku bukmacherskim - jest bonus od depozytu o wartości 50 zł. To nic innego jak premia za pierwszą wpłatę środków na konto. Superbet podwaja jej wysokość, dając użytkownikowi szansę gry za łącznie 100 zł (50 zł x 2), a nie 50 zł. Aby zakwalifikować się do tej promocji, należy po ukończeniu rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole bonusowe, które pojawi się na ekranie w momencie pierwszego logowania. Jak wspominaliśmy wyżej, rejestracja jest możliwa poprzez kliknięcie w jeden z banerów umieszczonych w niniejszym artykule. Uwagi po zakończeniu procesu aktywacji konta można zgłosić poprzez live chat lub wiadomość e-mail. To odpowiednie miejsca, by Twoją opinię Superbet przyjął i dał tzw. feedback.

Co do samego bonusu od depozytu, to wymagana wpłata minimalna wynosi 20 zł. Należy jej dokonać w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Przypominamy, że ta promocja jest niejako “rozgrzewką” przed bonusem bez ryzyka o wartości 500 zł. Bez realizacji bonusu od depozytu nie ma możliwości wzięcia udziału w opisywanej wcześniej akcji “Tydzień bez ryzyka”. Aby uzyskać premię w wysokości 50 zł, trzeba ją aktywować w czasie maksymalnie 7 dni od jej otrzymania. Kolejne 7 dni gracz ma na wykonanie skutecznego obrotu bonusowymi środkami.

Sprawdź kody promocyjne:

Wymagany obrót odbywa się częściowo na podobnych warunkach. O czym trzeba pamiętać?

 • Dopuszczalny jest zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym 1.30
 • Kurs całkowity to 1.80 przy zakładach standardowych wielokrotnych i 1.50 przy systemowych
 • Nie są uznawane typy z oferty Super Mecz

W tym wypadku jednak wystarczy obrócić bonusem dokładnie raz. Przy najwyższym możliwym bonusie konieczny obrót - czyli łączna suma stawek wysłanych kuponów - trzeba wykonać na minimum 50 zł. Jeśli okaże się skuteczny, pozostałą kwotę można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. W razie porażki środki bonusowe przepadają. Podobnie jak przy “Tygodniu bez ryzyka”, tak i tutaj obowiązuje następujący punkt regulaminu: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności”. Obie promocje działają jednocześnie i się wzajemnie nie wykluczają.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Na koniec przypominamy, że w Superbet opinia graczy o np. całej ofercie powitalnej jest możliwa do przekazania poprzez kontakt z bukmacherem za pomocą live chata lub e-maila.

Nota prawna

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Zakład bez ryzyka 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN