Opinie o GO+Bet Luty 2023. Plusy i minusy bukmachera

Bonus 1035 PLN

 • 1000 PLN zakład bez ryzyka - pełny zwrot

 • 35 PLN freebet - tylko z kodem promocyjnym

 • Gra bez podatku 24/7

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,Wczoraj | 10:06
Przy wyborze bukmachera warto poznać jakie zbiera recenzje. O GO+Bet opinie prezentujemy w tym tekście. Jeśli chcesz poznać zalety i wady bukmachera, a także zapoznać się z jego ofertą, to szczegóły znajdziesz w tym tekście.

GO+Bet opinie

Chociaż bukmacher na rynku działa stosunkowo niedługo - bo od 2022 roku - to już można wyrobić sobie o GO+Bet opinie, które są w dużej mierze pozytywne. Bukmacher ma dla nowych graczy, którzy przy rejestracji wpiszą kod MECZYKI, bonus powitalny o wartości 1035 zł. Na start gracze mogą uzyskać cashback do 1000 zł oraz freebet 35 zł - dostępny tylko dla naszych czytelników.
Bonus GO+BetWartość
Kod promocyjnyMECZYKI
Cashback1000 PLN
Freebet35 PLN
Rejestracja u bukmachera dostępna jest TUTAJ
Na początku przygody z bukmacherem opinie o GO+Bet pozwolą nam wyrobić kluczowe informacje o nim. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na bonus powitalny, ale nie jest to jedyna kwestia godna odnotowania. Jak już wspomnieliśmy, GO+Bet to stosunkowo nowy bukmacher, który cały czas buduje swoją pozycję na rynku. Dlatego też zwraca dużą uwagę na to, aby wyróżnić się wśród innych bukmacherów. Jednocześnie w kluczowych aspektach, jak choćby płatności, nie odstaje od konkurencji.
GO+BetInformacje o firmie
Ocena bukmachera***
Pełna nazwa spółkiGO BET Sp. z o.o.
Data startu2022
Bonus powitalny1035 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościPrzelewy24, Blik oraz Google Pay
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS

Goplusbet opinie o ofercie powitalnej

W ofercie powitalnej bukmachera znalazły się dwa bonusy. Są to zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 1000 zł oraz darmowy zakład (freebet) w kwocie 35 zł. Bonusy te dostępne są przy rejestracji z kodem MECZYKI. Poniżej prezentujemy szczegóły tych promocji. Na tej podstawie można wyrobić sobie opinię o GO+Bet w zakresie powitalnej oferty.
Cashback 1000 zł to nic innego, jak zwrot stawki pierwszego zakładu wytypowanego u bukmachera, gdy nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Zasady tego bonusu w GO+Bet są klarowne: 
 • Minimalna stawka 20 PLN (zwrot 100% do 1000 PLN);
 • Maksymalny kurs kuponu 10.0;
 • Trzykrotny obrót na kuponach AKO, min. 3 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.30;
 • Czas na wykonanie obrotu to 7 dni.
O tej części oferty powitalnej Goplusbet opinie są jak najbardziej pozytywne. Przede wszystkim z powodu wysokości samego cashbacku - aż 1000 zł. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że bukmacher zwraca 100% postawionej stawki, nie potrącając 12% podatku, co jest częstym zjawiskiem u bukmacherów. Kurs maksymalny, choć jest określony, nie został przesadnie zaniżony przez GO+Bet. Opinie na temat obrotu mogą być podzielone, ale pamiętajmy, że ten wymóg jest spotykany przy okazji większości bonusów bukmacherskich.
Freebet 35 zł to druga promocja na start, dostępna tylko z kodem MECZYKI. Do jej uwolnienia wymagana jest wpłata pierwszego depozyty w wysokości min. 100 zł. Kupon zagrany z freebetu musi spełnić określony wymogi:
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie;
 • Kurs zdarzenia min. 1.30;
 • Brak obrotu wygraną z freebetu.
Podkreślamy, że trzy trafnym typie na konto gracza trafi wygrana z kuponu pomniejszona o wartość samego freebetu. Przy wygranej w wysokości 100 zł, gracz otrzyma zatem 65 zł (100 zł - 35 zł freebet = 65 zł). Niektórzy mogą zastawiać się jak ten bonus ocenić, ale w gruncie rzeczy to bardzo prosta i solidna promocja. Kwestia wymaganej wpłaty nie jest minusem, w końcu i tak gracz rejestrując konto ma to w planach. Tym bardziej, że pierwszy kupon objęty cashbackiem należy zagrać ze środków własnych. Dodatkowo wymagania kursowe nie są wygórowane, a ewentualny zysk nie wymaga żadnego obrotu. Opinia? GO+Bet przygotował prosty i wartościowy bonus na start.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

GO+Bet opinie graczy:
“Dobra oferta powitalna. Szanuję za wysoki cashback”
“Jasne zasady bonusów, bez ukrytych haczyków”
“Kwota cashbacku TOP! Polecam”

Recenzja Goplusbet: zalety i wady bukmachera

Pojawiające się w internecie recenzje bukmachera Goplusbet wskazują na dość pozytywny odbiór jego dotychczasowej działalności. Owszem, nigdy nie jest tak, że nie da się czegoś poprawić, ale najważniejsze aspekty potraktowano z należytym zaangażowaniem. 
Jakie są największe plusy i minusy bukmachera GO+Bet? Opinie mogą się od siebie różnić w zależności od indywidualnych oczekiwań, ale kluczowe kwestie zawarliśmy w poniższej tabeli.
PlusyMinusy
Bonus powitalnyBrak gier karcianych
Oferta na sportBrak transmisji
Gra bez podatkuOkrojona oferta LIVE
Bonusy stałe-
Aplikacja na Android i iOS-
Po ofercie bonusowej bukmachera widać, że chce on zebrać w tym zakresie dobre recenzje. GO+Bet proponuje nie tylko powitalne promocje, ale także ma ofertę stałą dla wszystkich graczy. Flagowe pozycje to Gra Bez Podatku czy Bet Builder Bez Podatku. W obu przypadkach można zyskać wyższe wygrane za kupony AKO. 
Pochwalić można ofertę zakładów sportowych u bukmachera. Tutaj zakres jest bardzo szeroki i typerzy mają w czym wybierać. Póki co na stronie nie znajdziemy tzw. “karcianek”, które u wielu innych bukmacherów są dostępne. To pewien minus, nad którym bukmacher musi pracować, aby jeszcze poprawić opinie o GO+Bet.

GO+Bet oferta zakładów

Najważniejszym punktem recenzji Goplusbet musi być rzecz jasna ocena jego oferty. I już na wstępie trzeba powiedzieć wprost - jest dobrze. Bukmacher przygotował solidny zestaw rynków na zakłady sportowe, co jest najbardziej godne pochwały, a jedyny mankament oferty to brak gier karcianych, które mogą jednak pojawić się w przyszłości.
W samej kategorii zakładów sportowych do wyboru jest kilkadziesiąt dyscyplin, w tym:
 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Tenis
 • Hokej na lodzie
 • Snooker 
 • Piłka ręczna
 • Futbol amerykański
 • Rugby
 • Darts
 • MMA
 • Piłka wodna
 • Lacrosse
 • i wiele więcej.
GO+Bet w opinii wielu osób zyskuje rynkami na niższe ligi (np. piłkarskie) oraz włączeniem do oferty mniej popularnych dyscyplin sportu. Ponadto u bukmachera znajdziemy też kategorie zakładów rozrywkowych i politycznych, co jest ciekawym uzupełnieniem głównej oferty. 
Nie bez znaczenia jest także zyskujący wciąż na popularności esport. Najważniejsze imprezy i czołowe gry można obstawiać w GO+Bet. Opinia na temat zakładów esportowych będzie jeszcze lepsza, jeśli dodamy, że można je obstawiać również na żywo.

Goplusbet zakłady na żywo

Temat zakładów LIVE trzeba dodatkowo rozwinąć. Wspomnieliśmy już, że w tym segmencie funkcjonują zdarzenia ze świata esportu, co i tak jest tylko częścią większej całości. Gracze bez problemu znajdą bowiem ofertę zakładów na imprezy sportowe. 
Niestety, nie wszystkie najważniejsze rozgrywki są obecnie dostępne do typowania na żywo. Chociaż codziennie w ofercie znajdziemy po kilkanaście lub kilkadziesiąt meczów z różnych dyscyplin, to jak na razie GO+Bet nie udostępnia kompleksowo np. pełnych kolejek topowych lig piłkarskich do obstawiania na żywo.

GO+Bet aplikacja mobilna

Dobrą informacją jest dostępność aplikacji mobilnej na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS. GO+Bet opinie w tym zakresie zyskuje jak najbardziej pochlebne. Dzięki aplikacji gracze mogą bez problemu korzystać z usług bukmachera na urządzeniach mobilnych. Najważniejsze funkcjonalności aplikacji to:
 • Możliwość rejestracji
 • Dostęp do pełnej oferty zakładów
 • Dostęp do Gry Bez Podatku
 • Opcja edycji kuponu
 • Cashout
 • Płatności z aplikacji
Użytkownicy iOS aplikację mogą pobrać w AppStore. Ze strony internetowej ściągniemy ją w przypadku Androida.

Sprawdź kody promocyjne:

Goplusbet strona internetowa

Strona bukmachera nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale można to potraktować za jej spory atut. Nie musimy przedzierać się przez zbędne wypełniacze - GO+Bet postawił na prostotę i funkcjonalność swojego serwisu.
Go+Bet strona internetowa
Źródło zdjęcia: Go+Bet strona internetowa
Jak widać na powyższym screenie, wszystkie najważniejsze informacje mamy podane na górnej belce. Znajdziemy tam zarówno wyszczególnione sekcje zakładów, zakładkę z opisem aktualnych promocji czy newsy (po lewej). Dodatkowo dostępny jest panel do logowania/rejestracji i wyboru języka strony (po prawej). 
Z lewej strony witryny umieszczone są zakładki z rynkami na poszczególne zakłady. Na górze znajdziemy najbardziej popularne typy, a także zakłady Go Boost. Prawa strona to przede wszystkim miejsce na wizualizację tworzonego kuponu. 
W części centralnej zobaczymy w pigułce wszystko co najważniejsze - topowe zakłady czy informacje o aktualnych promocjach. Na samym dole widnieją zakładki zawierające FAQ, regulaminy, informacje o bukmacherze, płatnościach czy aplikacji. Znajdziemy tam również zakładkę “czat” czy odnośniki do social mediów GO+Bet. Opinie w zakresie designu każdy wyrobi sobie samodzielnie, ale od strony graficznej trudno o jakieś zarzuty.

Opinie o wpłatach i wypłatach Goplusbet

Jakie opinie GO+Bet zyskał odnośnie wpłat i wypłat? Porównując bukmachera do konkurencji nie widać żadnych istotnych minusów, a gracze mogą przede wszystkich korzystać z opcji szybkich płatności, co jest największym plusem.
WpłatyWypłaty
Przelewy24Przelewy24
Blik-
Google Pay-
Jak widać szybką wpłatę wykonać można na trzy różne sposoby, poprzez: Przelewy24, Blik lub Google Pay. W przypadku dwóch ostatnich pochlebne opinie GO+Bet powinny wystawić przede wszystkim osoby korzystające z urządzeń mobilnych.
Realizacja wypłat odbywa się poprzez Przelewy24 i zajmuje około 15 minut (w zależności od godzin pracy banku). Wszystkie płatności odbywają się w sposób bezpieczny a bukmacher nie pobiera prowizji. Obsługiwane są wpłaty i wypłaty z 17 czołowych banków w Polsce.

GO+Bet opinie - Obsługa klienta

W przypadku ewentualnych wątpliwości czy problemów w GO+Bet możemy skorzystać z pomocy. Jak wygląda obsługa klienta? Na opinie o GO+Bet może mieć wpływ dostępność różnych kanałów. Pomoc i informacje znajdziemy na kilka sposobów:
 • Czat - dostępny codziennie od 8:00 do 23:00
 • Formularz kontaktowy - dostępne w zakładce “Pomoc” u dołu strony
 • FAQ - odpowiedzi na wiele pytań znajdziemy w zakładce FAQ
Dostępność wsparcia klienta trzeba ocenić jako solidną, choć niepozbawioną pola do poprawek. Jeszcze lepsze opinie Goplusbet w zakresie obsługi klienta mógłby zyskać, gdyby wśród kanałów kontaktowych znalazła się też infolinia. Choć wsparcie poprzez inne kanały dostępne jest od rana do wieczora, to niektórzy bukmacherzy w tym zakresie zapewniają całodobowy dostęp do konsultantów. 
Poprzez formularz kontaktowy możemy też wyrazić o Goplusbet opinie, którą bukmacher może wziąć pod uwagę pracując nad ulepszeniem swojej oferty.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Goplusbet

Jak możemy ocenić Goplusbet? Opinie zacznijmy od tego, że to na pewno godny uwagi, solidny i mający bogatą ofertę zakładów bukmacher. Jego sporym atutem jest dostępność promocji - zarówno stałych jak i czasowych - i atrakcyjny bonus powitalny, który uzyskamy rejestrując się z kodem MECZYKI.
Atutami GO+Bet są również aplikacje mobilne, które ściągniemy na Androida i iOS. Choć GO+Bet jest stosunkowo młodym bukmacherem, to już teraz zadbał kompleksowo o użytkowników urządzeń mobilnym, za co warto go pochwalić. 
Minusy są w dużej mniejszości na tle całokształtu oceny bukmachera GO+Bet. Być może warto byłoby poszerzyć ofertę zakładów LIVE i wprowadzić gry karciane. Tu jednak warto być wyrozumiałym. W ogólnym rozrachunku opinia o Goplusbet jest dobra.

FAQ

Czy GO+Bet jest legalny?

Tak. Bukmacher GO+Bet jest legalny. Działa w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministra Finansów.

Jakie są opinie o bukmacherze GO+Bet?

Opinie o GO+Bet są w większości pozytywne. Gracze zwracają uwagę na dobrą ofertę zakładów, bonusy i dostępność aplikacji na urządzenia mobilne.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020