Goplusbet opinie Październik 2023. Czy warto tu obstawiać?

925 PLN

 • 300 PLN bonus od depozytu

 • 500 PLN zakład bez ryzyka (pełny zwrot)

 • 25 PLN freebet bez depozytu z kodem

 • 100 PLN freebet za trzeci depozyt

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,25 Wrz 2023 | 13:48
Przy wyborze bukmachera warto poznać jakie zbiera recenzje. O Gobet opinie prezentujemy w tym tekście. Jeśli chcesz poznać zalety i wady bukmachera, a także zapoznać się z jego ofertą, to szczegóły znajdziesz w tym tekście.

Goplusbet opinie

O Gobet opinie są w dużej mierze pozytywne, mimo że bukmachera działa na rynku stosunkowo krótko. Na nowych graczy, którzy przy rejestracji wpiszą kod MECZYKI, czeka bonus powitalny o wartości 925 zł. Pakiet powitalny składa się z bonusu od depozytu do 300 zł, cashbacku do 500 zł, freebetu bez depozytu 25 zł tylko z kodem oraz freebetu 100 zł za trzecią wpłatę.
Bonus GobetWartość
Kod promocyjnyMECZYKI
Bonus od I depozytu300 PLN
Cashback po II depozycie500 PLN
Freebet bez depozytu25 PLN
Freebet za III depozyt100 PLN
Rejestracja u bukmachera dostępna jest po kliknięciu w poniższy baner.
Go+Bet kod promocyjny
Na początku przygody z bukmacherem opinie o Gobet pozwolą nam wyrobić kluczowe informacje o nim. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na bonus powitalny, ale nie jest to jedyna kwestia godna odnotowania. Jak już wspomnieliśmy, Gobet to stosunkowo nowy bukmacher, który cały czas buduje swoją pozycję na rynku. Dlatego też zwraca dużą uwagę na to, aby wyróżnić się wśród innych bukmacherów. Jednocześnie w kluczowych aspektach, jak choćby płatności, nie odstaje od konkurencji.
GobetInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.3/5
Pełna nazwa spółkiGO BET Sp. z o.o.
Data startu2022
Bonus powitalny925 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościPrzelewy24, Blik oraz Google Pay
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS

Goplusbet opinie o ofercie powitalnej

W ofercie powitalnej bukmachera znalazły się dwa bonusy. Są to bonus od depozytu 300 zł, zakład bez ryzyka (cashback) 500 zł, darmowy zakład bez depozytu (freebet) 25 zł z kodem oraz darmowy zakład 100 zł za trzeci depozyt. Bonusy te dostępne są przy rejestracji z kodem MECZYKI. Poniżej prezentujemy szczegóły tych promocji. Na tej podstawie można wyrobić sobie opinię o Gobet w zakresie powitalnej oferty.
Bonus od depozytu 300 zł to klasyczny bonus od wpłaty, w którym Go+Bet podwaja naszą pierwszą wpłatę. Aby otrzymać ten bonus należy:
 • Założyć konto z kodem MECZYKI
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • Dokonać weryfikacji konta
 • Wpłacić min. 50 PLN na konto gracza
Środki bonusowe będziemy musieli je najpierw uwolnić, tj. zagrać raz za ich wartość kuponem lub kuponami z kursem 1.60 lub wyższym. Kiedy to zrobimy, bonus stanie się aktywny, a my będziemy musieli dokonać obrotu, żeby go wypłacić. 
Go Bet wymaga czterokrotnego obrotu, czyli musimy za czterokrotność wartości bonusu (min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30). Spełnienie tych warunków przeniesie środki bonusowe na konto główne, z którego będziemy mogli wypłacić pieniądze na konto bankowe.
Bonus jako taki jest korzystny dla graczy, jedynie samo uwolnienie bonusu i czterokrotny obrót nim mogą sprawić graczom małe problemy.
Cashback 500 zł to nic innego, jak zwrot stawki pierwszego zakładu po drugim depozycie wytypowanego u bukmachera, gdy nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Zasady tego bonusu w Gobet są klarowne: 
 • Minimalna druga wpłata 50 PLN
 • Minimalna stawka 20 PLN (zwrot 100% do 500 PLN);
 • Maksymalny kurs kuponu 10.0;
 • Trzykrotny obrót na kuponach AKO, min. 3 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.30;
 • Czas na wykonanie obrotu to 7 dni.
O tej części oferty powitalnej Goplusbet opinie są jak najbardziej pozytywne. Przede wszystkim z powodu wysokości samego cashbacku - aż 500 zł. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że bukmacher zwraca 100% postawionej stawki, nie potrącając 12% podatku, co jest częstym zjawiskiem u bukmacherów. Kurs maksymalny, choć jest określony, nie został przesadnie zaniżony przez Gobet. Opinie na temat obrotu mogą być podzielone, ale pamiętajmy, że ten wymóg jest spotykany przy okazji większości bonusów bukmacherskich.
Freebet bez depozytu 25 zł to promocja na start, dostępna z kodem MECZYKI. Do jej uwolnienia wymagane są: pełna weryfikacja konta, a także zaznaczenie zgód marketingowych. Z naszym kodem bonus jest o 5 zł wyższy niż w standardowej ofercie.
Kupon zagrany z freebetu musi spełnić określony wymogi:
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie;
 • Kurs zdarzenia min. 1.40;
 • Brak obrotu wygraną z freebetu.
Podkreślamy, że przy trafnym typie na konto gracza trafi wygrana z kuponu pomniejszona o wartość samego freebetu. Przy wygranej w wysokości 100 zł, gracz otrzyma zatem 65 zł (100 zł - 35 zł freebet = 65 zł). Niektórzy mogą zastawiać się jak ten bonus ocenić, ale w gruncie rzeczy to bardzo prosta i solidna promocja. Kwestia wymaganej wpłaty nie jest minusem, w końcu i tak gracz rejestrując konto ma to w planach. Tym bardziej, że pierwszy kupon objęty cashbackiem należy zagrać ze środków własnych. Dodatkowo wymagania kursowe nie są wygórowane, a ewentualny zysk nie wymaga żadnego obrotu. Opinia? Gobet przygotował prosty i wartościowy bonus na start.
Freebet 100 zł jest bonusem wynikającym z trzeciej wpłaty na min. 200 zł i zagraniu pierwszego kuponu po trzecim depozycie za min. 200 zł. Ten kupon powinien być składać się z min. 3 zdarzeń, kursu łącznego min. 3.0 i kursu zdarzenia min. 1.40. Obstawienie kuponu z takimi warunkami aktywuje automatycznie freebet o wartości 100 PLN na naszym koncie gracza.
Na wykorzystanie darmowego zakładu mamy 7 dni. Freebet należy wykorzystać na zakład z min. 3 zdarzeniami i kursem zdarzenia min. 1.30. Wygraną z freebetu nie musimy obracać, ale otrzymamy ją jako zysk z kuponu, tak samo jak to ma miejsce z freebetem 35 zł za kod MECZYKI. 

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Gobet opinie graczy:
“Dobra oferta powitalna. Szanuję za wysoki cashback i bonus od depozytu”
“Każdy bonus inne warunki, bez sensu"
“Kwota cashbacku TOP! Polecam”

Recenzja Goplusbet: zalety i wady bukmachera

Pojawiające się w internecie recenzje bukmachera Goplusbet wskazują na dość pozytywny odbiór jego dotychczasowej działalności. Owszem, nigdy nie jest tak, że nie da się czegoś poprawić, ale najważniejsze aspekty potraktowano z należytym zaangażowaniem. 
Jakie są największe plusy i minusy bukmachera Gobet? Opinie mogą się od siebie różnić w zależności od indywidualnych oczekiwań, ale kluczowe kwestie zawarliśmy w poniższej tabeli.
Goplusbet opinie - plusy i minusy
PlusyMinusy
Wysokość bonusu powitalnegoOkrojona oferta LIVE
Szeroka oferta na sportBrak transmisji
Aplikacja na Android i iOSRóżne warunki obrotu bonusów
Bonusy i promocje stałeWąska oferta na esport i żużel
Edytor kuponów po obstawieniu 
Promocje z boostami kursowymi 
Po ofercie bonusowej bukmachera widać, że chce on zebrać w tym zakresie dobre recenzje. Gobet proponuje nie tylko powitalne promocje, ale także ma ofertę stałą dla wszystkich graczy.

Nadchodzące:

Gobet oferta zakładów

Najważniejszym punktem recenzji Goplusbet musi być rzecz jasna ocena jego oferty. I już na wstępie trzeba powiedzieć wprost - jest dobrze. Bukmacher przygotował solidny zestaw rynków na zakłady sportowe, co jest najbardziej godne pochwały, a jedyny mankament oferty to brak gier karcianych, które mogą jednak pojawić się w przyszłości.
W samej kategorii zakładów sportowych do wyboru jest kilkadziesiąt dyscyplin, w tym:
 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Tenis
 • Hokej na lodzie
 • Snooker 
 • Piłka ręczna
 • Futbol amerykański
 • Rugby
 • Darts
 • MMA
 • Piłka wodna
 • Lacrosse
 • i wiele więcej.
Gobet w opinii wielu osób zyskuje rynkami na niższe ligi (np. piłkarskie) oraz włączeniem do oferty mniej popularnych dyscyplin sportu. Ponadto u bukmachera znajdziemy też kategorie zakładów rozrywkowych i politycznych, co jest ciekawym uzupełnieniem głównej oferty. 
Nie bez znaczenia jest także zyskujący wciąż na popularności esport. Najważniejsze imprezy i czołowe gry można obstawiać w Gobet. Opinia na temat zakładów esportowych będzie jeszcze lepsza, jeśli dodamy, że można je obstawiać również na żywo.

Goplusbet zakłady na żywo

Temat zakładów LIVE trzeba dodatkowo rozwinąć. Wspomnieliśmy już, że w tym segmencie funkcjonują zdarzenia ze świata esportu, co i tak jest tylko częścią większej całości. Gracze bez problemu znajdą bowiem ofertę zakładów na imprezy sportowe. 
Niestety, nie wszystkie najważniejsze rozgrywki są obecnie dostępne do typowania na żywo. Chociaż codziennie w ofercie znajdziemy po kilkanaście lub kilkadziesiąt meczów z różnych dyscyplin, to jak na razie Gobet nie udostępnia kompleksowo np. pełnych kolejek topowych lig piłkarskich do obstawiania na żywo.

Gobet aplikacja mobilna

Dobrą informacją jest dostępność aplikacji mobilnej na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Gobet opinie w tym zakresie zyskuje jak najbardziej pochlebne. Dzięki aplikacji gracze mogą bez problemu korzystać z usług bukmachera na urządzeniach mobilnych. Najważniejsze funkcjonalności aplikacji to:
 • Możliwość rejestracji
 • Dostęp do pełnej oferty zakładów
 • Dostęp do Gry Bez Podatku
 • Opcja edycji kuponu
 • Cashout
 • Płatności z aplikacji
Użytkownicy iOS aplikację mogą pobrać w AppStore. Ze strony internetowej ściągniemy ją w przypadku Androida.

Sprawdź kody promocyjne:

Goplusbet strona internetowa

Strona bukmachera nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale można to potraktować za jej spory atut. Nie musimy przedzierać się przez zbędne wypełniacze - Gobet postawił na prostotę i funkcjonalność swojego serwisu.
Go+Bet strona internetowa
Źródło zdjęcia: Go+Bet strona internetowa
Jak widać na powyższym screenie, wszystkie najważniejsze informacje mamy podane na górnej belce. Znajdziemy tam zarówno wyszczególnione sekcje zakładów, zakładkę z opisem aktualnych promocji czy newsy (po lewej). Dodatkowo dostępny jest panel do logowania/rejestracji i wyboru języka strony (po prawej). 
Z lewej strony witryny umieszczone są zakładki z rynkami na poszczególne zakłady. Na górze znajdziemy najbardziej popularne typy, a także zakłady Go Boost. Prawa strona to przede wszystkim miejsce na wizualizację tworzonego kuponu. 
W części centralnej zobaczymy w pigułce wszystko co najważniejsze - topowe zakłady czy informacje o aktualnych promocjach. Na samym dole widnieją zakładki zawierające FAQ, regulaminy, informacje o bukmacherze, płatnościach czy aplikacji. Znajdziemy tam również zakładkę “czat” czy odnośniki do social mediów Gobet. Opinie w zakresie designu każdy wyrobi sobie samodzielnie, ale od strony graficznej trudno o jakieś zarzuty.

Opinie o wpłatach i wypłatach Goplusbet

Jakie opinie Gobet zyskał odnośnie wpłat i wypłat? Porównując bukmachera do konkurencji nie widać żadnych istotnych minusów, a gracze mogą przede wszystkich korzystać z opcji szybkich płatności, co jest największym plusem.
WpłatyWypłaty
Przelewy24Przelewy24
Blik-
Google Pay-
Jak widać szybką wpłatę wykonać można na trzy różne sposoby, poprzez: Przelewy24, Blik lub Google Pay. W przypadku dwóch ostatnich pochlebne opinie Gobet powinny wystawić przede wszystkim osoby korzystające z urządzeń mobilnych.
Realizacja wypłat odbywa się poprzez Przelewy24 i zajmuje około 15 minut (w zależności od godzin pracy banku). Wszystkie płatności odbywają się w sposób bezpieczny a bukmacher nie pobiera prowizji. Obsługiwane są wpłaty i wypłaty z 17 czołowych banków w Polsce.

Gobet opinie - Obsługa klienta

W przypadku ewentualnych wątpliwości czy problemów w Gobet możemy skorzystać z pomocy. Jak wygląda obsługa klienta? Na opinie o Gobet może mieć wpływ dostępność różnych kanałów. Pomoc i informacje znajdziemy na kilka sposobów:
 • Czat - dostępny codziennie od 8:00 do 23:00
 • Formularz kontaktowy - dostępne w zakładce “Pomoc” u dołu strony
 • FAQ - odpowiedzi na wiele pytań znajdziemy w zakładce FAQ
Dostępność wsparcia klienta trzeba ocenić jako solidną, choć niepozbawioną pola do poprawek. Jeszcze lepsze opinie Goplusbet w zakresie obsługi klienta mógłby zyskać, gdyby wśród kanałów kontaktowych znalazła się też infolinia. Choć wsparcie poprzez inne kanały dostępne jest od rana do wieczora, to niektórzy bukmacherzy w tym zakresie zapewniają całodobowy dostęp do konsultantów. 
Poprzez formularz kontaktowy możemy też wyrazić o Goplusbet opinie, którą bukmacher może wziąć pod uwagę pracując nad ulepszeniem swojej oferty.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Goplusbet opinie - podsumowanie

Jak możemy ocenić Goplusbet? Nasze opinie o bukmacherze są pozytywne. Jego sporym atutem jest dostępność promocji - zarówno stałych jak i czasowych - i różnorodny bonus powitalny. Martwić mogą jedynie warunki obrotu, które nie zostały ujednolicone i każdy element pakietu na start jest inny w tym aspekcie.
Atutami Gobet są również aplikacje mobilne, które ściągniemy na Androida i iOS. Choć Gobet jest stosunkowo młodym bukmacherem, to już teraz zadbał kompleksowo o użytkowników urządzeń mobilnym, za co warto go pochwalić. 
Minusy są w dużej mniejszości na tle całokształtu oceny bukmachera Gobet. Być może warto byłoby poszerzyć ofertę zakładów LIVE i transmisji sportowych. Tu jednak warto być wyrozumiałym. W ogólnym rozrachunku opinia o Goplusbet jest dobra.

FAQ

Czy Gobet jest bezpieczny?

Tak, bukmacher Goplusbet jest bezpieczny, ponieważ działa w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministra Finansów.

Jakie są opinie o bukmacherze Gobet?

Opinie o Goplusbet są w większości pozytywne. Gracze zwracają uwagę na dobrą ofertę zakładów, bonusy i dostępność aplikacji na urządzenia mobilne.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020