FUKSIARZ KOD PROMOCYJNY

Fuksiarz kod promocyjny ma treść: "MECZYKI". Wykorzystując kod promocyjny aktywujesz najwyższy bonus powitalny Fuksiarz 720 zł, składający się z zakładu bez ryzyka, freebetu i codziennego cashbacku.

Bonus 720 PLN

 • 500 PLN zakład bez ryzyka i obrotu

 • 200 PLN cashback bez obrotu codziennie

 • 20 PLN darmowy zakład na La Liga

   

MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,24 Lut 2024 | 08:55

 

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Fuksiarz kod promocyjny to: MECZYKI. Użyty w rejestracji kod promocyjny aktywuje maksymalny bonus powitalny Fuksiarz 720 zł: zakład bez ryzyka ze zwrotem w gotówce 500 zł, freebet 20 zł na La Ligę oraz codzienny cashback 200 zł.
Fuksiarz kod promocyjny

MECZYKI
Cashback bez obrotu500 PLN
Cashback bez limitu200 PLN
Freebet na La Ligę 20 PLN
Rejestracja dostępna jest po kliknięciu w poniższy przycisk. Nastąpi przekierowanie do formularza, którego wypełnienie zapewnia aktywowanie bonusu powitalnego Fuksiarz do 720 PLN.
Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny - bonus powitalny

Rejestrując się u bukmachera można użyć Fuksiarz kod promocyjny o treści MECZYKI, który pozwala uzyskać bonusy dla nowych graczy. Fuksiarz bonus powitalny o wartości 720 PLN to:
 • cashback 50% do 500 zł,
 • freebet 20 zł na ligę hiszpańską,
 • cashback bez limitu 200 zł.

Fuksiarz kod promocyjny - cashback 50% do 500 PLN z kodem

Cashback to jedna z najpopularniejszych promocji oferowanych przez bukmacherów. Pozwala ona na skorzystanie przez gracza z zakładu bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza? W razie niepowodzenia firma zwraca nam część lub całość postawionej stawki. Na jaki zwrot można liczyć w przypadku cashbacku oferowanego przez Fuksiarza? Jest to 50% stawki pierwszego zakładu do 500 zł.
Fuksiarz bonus powitalny - zakład bez ryzyka

Wartość
Wysokość bonusuMax. 500 PLN
Warunki kuponuMin. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min 1.60
Obrót bonusemBez obrotu
Jak dokładnie skorzystać z opisywanej promocji? Po rejestracji konta musimy wpłacić pierwszy depozyt i postawić kupon ze środków własnych. Warto zaznaczyć, że bukmacher przyznaje 50% zwrotu pierwszego zakładu ale pamiętać musimy o 12% podatku od gier. Oznacza to, że maksymalny zwrot - w razie błędnego typowania - otrzymamy grając kupon o stawce 1137 zł. 
W Fuksiarzu bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka musi spełnić określone warunki:
 • Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest dokonanie depozytu na minimum 50 PLN (minimalna stawka kuponu);
 • Kupon z cashbackiem powinien składać się z dwóch lub więcej zdarzeń;
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.60.
 • Fuksiarz kod promocyjny nie jest wymagany
Ewentualny zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka nie wymaga obrotu. Jeśli kupon okaże się przegrany, to środki trafiają od razu na konto depozytowe gracza i można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Warto wspomnieć, że zakład bez ryzyka może zawierać zakłady z oferty sportowej (przedmeczowej i na żywo), ale także zakłady esportowe czy te z kategorii sportów wirtualnych. W promocji nie biorą udziału zakłady systemowe, wypłacone opcją cashout czy zawierające zdarzenia na gry karciane.

Fuksiarz kod promocyjny - cashback bez limitu do 200 PLN

W Fuksiarzu przy nietrafionym kuponie (typując zdarzenia z oferty “Cashback”, którą łatwo znajdziemy po lewej stronie witryny bukmachera) możemy liczyć na zwrot stawki do kwoty 200 zł za kupon, a sama wysokość zwrotu zależy od liczby zdarzeń na kuponie. 
Fuksiarz bonus powitalny - cashback bez limitu

Wartość
Wysokość bonusuMax. 200 PLN na kuponie
Wartość zwrotuod 1% do 50% stawki
Obrót bonusemBez obrotu
Bukmacher nie limituje promocji do określonej liczby zagranych kuponów. Zwrot może dotyczyć zatem wielu kuponów wytypowanych nawet w ciągu jednej doby. Wysokość zwrotu zależna jest - jak już wspomnieliśmy - od liczby zdarzeń na kuponie. Maksymalnie to 50% stawki do 200 zł w formie cashbacku:
 • 1 zdarzenie - 1% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 2% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 3% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 4% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 5% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 8% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 12% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 10-19 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 20-29 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 30 zdarzeń - 50% zwrotu
Środki bonusowe z tytułu cashbacku bez końca nie podlegają zasadom obrotu i od razu po rozliczeniu kuponu wrócą na konto gracza. W promocji biorą udział wyłącznie zdarzenia z oferty umieszczonej w zakładce “Cashback”. 

Fuksiarz kod promocyjny - freebet 20 PLN na mecze La Ligi

Bukmacher Fuksiarz został oficjalnym bukmacherem La Ligi w Polsce, a z tej okazji gracze mogą uzyskać specjalny bonus na typowanie tych rozgrywek. Zakładając konto w Fuksiarzu i dokonując pierwszej wpłaty na min. 50 PLN, gracz może uzyskać darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł.
Darmowy zakład należy wykorzystać na mecze z oferty LaLiga – kupon AKO (min. 2 zdarzenia) z kursem min. każdego zdarzenia min. 1.40. Freebet jest ważny 72h od momentu przyznania.

Sprawdź kody promocyjne:

Fuksiarz kod promocyjny rejestracja konta

Aby móc odebrać bonus powitalny Fuksiarz, najpierw trzeba zarejestrować konto. Jak to zrobić? Czy Fuksiarz kod promocyjny trzeba wpisać ręcznie podczas rejestracji? Tłumaczymy proces założenia konta od początku do końca.
Fuksiarz rejestracja

Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja etap 1

Po otwarciu formularza rejestracyjnego bukmachera, na początek trzeba będzie podać najważniejsze dane, które pozwolą w późniejszym czasie logować się do konta w serwisie. Te dane to:
 • Email
 • Hasło
 • Numer telefonu
Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja krok 1
Na tym etapie należy także zaznaczyć oświadczenie o ukończeniu 18 lat. Opcjonalnie można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (np. dotyczących bonusu Fuksiarz), na wskazany wcześniej adres email. 

Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja etap 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego możemy uzupełnić dane personalne. To one pozwolą zweryfikować naszą tożsamość bukmacherowi. Na drugiej stronie formularza wpisujemy:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj
 • Numer PESEL
 • Kod weryfikacyjny SMS
Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja krok 2
Zamiast weryfikacji poprzez SMS, można wybrać również aktywację konta drogą mailową. Jeśli chcemy otrzymać Fuksiarz bonus powitalny, to należy zaznaczyć stosowny checkbox. Po tym pozostaje już tylko kliknąć przycisk “Zarejestruj” i będziemy mogli logować się do konta w serwisie Fuksiarza. 

Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja etap 3

Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności konta w serwisie bukmachera Fuksiarz, należy jeszcze zweryfikować swoje konto. Jak zrobić? W tym celu trzeba przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, którym jest dowód osobisty lub paszport.
Dopiero po zweryfikowaniu danych gracze będą mogli m.in. wypłacać środki z konta u bukmachera na rachunek bankowy. Zazwyczaj weryfikacja danych po przesłaniu skanu dokumentu trwa kilkanaście minut, ale w wyjątkowym przypadkach może potrwać dłużej. Tak będzie np. jeśli skan prześlemy w weekend lub w okresie świątecznym.
Fuksiarz bonus powitalny - kod

Fuksiarz bonus na stałe promocje

W Fuksiarz bonus powitalny to nie jedyna propozycja dla graczy. Znajdziemy także promocje będące dostępne w stałej ofercie bukmachera.

Fuks Liga

W drugiej edycji Fuks Ligi do wygrania są nagrody, a 1. miejsce nagradzane jest wylotem na mecz Real Madryt - FC Barcelona. Akcja składa się z trzech edycji Fuks Ligi.
Aby brać udział w promocji, należy zapisać się do niej i obstawiać kupony AKO z kursem min. 2.50 na ofertę przedmeczową lub LIVE. Każdy kupon spełniający warunki będzie liczony do rankingu w pojedynczej edycji, a ranking generalny będzie sumą punktów zdobytych w trakcie całej Fuks Ligi.
Punkty liczone są na podstawie wzoru: stawka kuponu razy liczba selekcji na kuponie. Nie ma znaczenia, czy kupon jest wygrany, czy przegrany. Za zakłady zagrane w aplikacji mobilnej otrzymamy o 50% więcej punktów.
W Fuks Lidze nagrodami są:
 • wyjazd VIP dla 2 osób na Real Madryt– FC Barcelona (nagroda główna w rankingu całościowym)
 • wyjazd na Real Betis – Sevilla FC (nagroda główna w drugiej edycji)
 • 5000 zł we freebetach
 • 5000 zł w bonusach
 • prezenty od La Liga
Drugi etap Fuks Ligi trwa do 26 lutego, a ranking generalny potrwa do 1 kwietnia.

Cashback na sporty wirtualne

Kolejnym stałym bonusem w ofercie Fuksiarza jest Cashback na sporty wirtualne. Bonus nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę wysłanych kuponów, zatem można z promocji skorzystać wiele razy. Zdarzenia mogą pochodzić wyłącznie z oferty wirtualnej piłki nożnej, a kurs pojedynczego zakładu to co najmniej 1.20. Stawka kuponu nie może przekroczyć 2000 zł.
Cashback w tej promocji wynosi 3% stawki. Przy maksymalnej stawce Fuksiarz zwróci 60 PLN w gotówce. Fuksiarz kod promocyjny nie jest wymagany, aby gracze mogli korzystać z tej promocji. Jest ona przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Mega Boost

W Fuksiarzu można typować również zdarzenia o podwyższonych kursach w ramach promocji “Mega Boost”. Bonus obowiązuje na wybrane wydarzenia z codziennej oferty zakładów u bukmachera. Podwyższone kursy znaleźć można w zakładce “Boost”.
Do promocji kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, które muszą zostać zagrane za środki własne.

Nadchodzące:

Fuksiarz wpłaty i wypłaty - metody płatności

Bukmacher oferuje opcje szybkich płatności. W Fuksiarzu można skorzystać z kilku metod wpłacania środków a wypłaty realizowane są do 17 największych polskich banków. 
Metoda płatnościMinimalna wpłata
DotPay1 PLN
PayU1 PLN
Przelewy241 PLN
Tpay1 PLN
BLIK1 PLN
Karta płatnicza (VISA/MasterCard)1 PLN
Wszystkie transakcje u bukmachera Fuksiarz są zwolnione z prowizji. Bukmacher nie pobiera opłat za wpłaty czy wypłaty z konta. Gracze mogą wybrać dowolną formę płatności, która będzie przez nich preferowana. W Fuksiarz bonus powitalny złożony z czterech promocji wymaga dokonania depozytu.

Wpłaty

Wpłacać środki na konto depozytowe bukmachera można już od 1 zł. Taka minimalna wartość dotyczy przelewów każdą z zaprezentowanych w tabeli metod płatności. Każda z powyższych opcji gwarantuje, że nasze środki zostaną zaksięgowane na saldzie gracza w przeciągu 15 min. Jeśli tak się nie stanie, należy skontaktować się z działem obsługi klienta, który pomoże wyjaśnić nasz problem. 
Fuksiarz metody płatności

Wypłaty 

Przelewy na rachunek bankowy księgowane są w błyskawiczny sposób, w wybranych godzinach i dniach dla określonych banków. Pełną listę można znaleźć na stronie Fuksiarza. Minimalna wartość wypłaty wynosi 5 zł. Wypłaty ze strony bukmachera wykonywane są przez 24/7, a dokładny czas księgowania zależny jest od godzin pracy banku. Maksymalnie powinno to jednak zająć od 1 do 2 dni roboczych.

Na co wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny?

Co można typować w Fuksiarzu? Poniżej opisujemy wszystkie kategorie zakładów przygotowane przez bukmachera. Typy dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych graczy, a Fuksiarz kod promocyjny nie wpływa na dostępną ofertę. W Fuksiarz bonus powitalny może zostać wykorzystany na typowanie zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie

Główną kategorią typów w Fuksiarzu są “Zakłady bukmacherskie”, czyli przedmeczowa oferta typów na najważniejsze rynki, takie jak ponad 20 dyscyplin sportu, esport czy zakłady specjalne np. dotyczące wydarzeń rozrywkowych (Oscary, Eurowizja itp.). 
Wśród dyscyplin sportowych znalazły się popularne sporty, takie jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka itp. Ponadto gracze znajdą typy na sporty niszowe, takie jak szachy, baseball czy unihokej. 

Fuks Kreator

Jedną z opcji typowania zakładów przedmeczowych w Fuksiarzu jest tzw. “Fuks Kreator”. W ramach tej możliwości obstawiania, gracz łączy typy na jedno spotkanie, nawet do pięciu różnych zdarzeń. Łączyć można następujące rynki:
 • Zakłady główne (np. zwycięzca meczu, ilość bramek, wynik 1. połowy, obie drużyny strzelą)
 • Rzuty rożne
 • Żółte kartki i faule
 • Asysty
 • Spalone
Jak obstawiać zakłady z użyciem “Fuks Kreatora”? Należy wybrać interesujący mecz, przejść do sekcji “zakłady specjalne”, wybrać opcję “dodaj zdarzenie do kuponu”, dodać skonstruowany w ten sposób zakład łączony do kuponu. 

Zakłady na żywo

Kolejna kategoria typów to “Zakłady na żywo”. Wybrane zdarzenia można typować również w ramach tej kategorii zakładów. W ofercie zakładów live bukmachera Fuksiarza znajdziemy piłkę nożna, tenis, koszykówkę, siatkówkę i inne. Obstawiać na żywo można choćby najważniejsze piłkarskie rozgrywki, takie jak Premier League, Bundesliga, La Liga czy rodzima Ekstraklasa.
Gracze mają okazję znaleźć również typy na wydarzenia esportowe. Sport elektroniczny w wersji live dotyczy podobnych tytułów, jak w przypadku oferty zakładów przedmeczowych. 

Sporty wirtualne

Wśród sportów wirtualnych w Fuksiarzu znajdziemy trzy dyscypliny. Wszystkie można typować przez 24 godziny na dobę, a poszczególne pojedynki rozpoczynają się co kilkadziesiąt sekund, zatem typujemy niemalże na żywo. Dostępne dyscypliny to:
 • Piłka nożna
 • Koszykówka 
 • Tenis
Przy okazji, na typowanie wirtualnej piłki nożnej dostępny jest cashback na sporty wirtualne (Fuksiarz kod promocyjny nie jest wymagany do skorzystania z tej promocji).

Gry karciane

Gracze w pełni legalnie mogą typować gry karciane, które odbywają się na żywo. Rozgrywkę śledzimy na ekranie, a obstawiać można jedną z trzech dostępnych gier. Są to:
 • Blackjack
 • Poker
 • Polski Poker
Regulamin i zasady rozgrywki znajdziemy w serwisie bukmachera. Gracze mogą sprawdzić również wyniki poprzednich rozdań.

Aplikacja mobilna

Bukmacher dla użytkowników urządzeń mobilnych ma dobre informacje. Dostępna jest wersja BETA aplikacji mobilnej bukmachera na urządzenia z systemem operacyjnym Android, a w przyszłości ma pojawić się także aplikacja bukmacherska na system iOS. 
Aplikację mogą pobrać osoby zarejestrowane, ale także te, które planują założyć konto bezpośrednio z poziomu aplikacji. Jeśli chcemy założyć konto wcześniej, to możemy to zrobić klikając w jeden z linków tym tekście. Otworzymy wówczas formularz rejestracyjny, a Fuksiarz kod promocyjny automatycznie się uzupełni. 
Jakie są najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobilnej?
 • Intuicyjne obstawianie
 • Dostęp do całej oferty, w tym zakładów na żywo
 • Szybkie płatności
 • Możliwość rejestracji konta
 • Bonus powitalny Fuksiarz
Stały rozwój aplikacji jest tym, na co mocno stawia obecnie bukmacher, który w tym celu liczy także na zgłoszenia pomysłów ze strony samych graczy.

Sprawdź:

Fuksiarz kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Fuksiarz kod promocyjny o treści MECZYKI dostępne jest, jeśli klikniemy w jeden z rejestracyjnych linków na stronie. Rejestracja pozwala uzyskać w Fuksiarz bonus na start: cashback 50% do 500 zł na pierwszy kupon i freebet 20 zł na La Ligę. Ponadto w Fuksiarzu można korzystać z promocji cashback bez limitu do 200 zł.
Fuksiarz informacje
Fuksiarz uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych pod koniec 2020 roku. Firma zadebiutowała na rynku bukmacherskim nieco później, a od tego czasu sukcesywnie stara się pozyskać nowych klientów. Fuksiarz nawiązał współpracę m.in. z Krzysztofem Stanowskim, który jest twarzą bukmachera. Kreacje Fuksiarza pojawiają się na grafikach w trakcie programów na Kanale Zero założonym przez Stanowskiego. Bukmacher Fuksiarz od 2023 roku jest także oficjalnym partnerem La Ligi w Polsce.

FAQ

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Fuksiarz kod promocyjny ma treść MECZYKI i aktywuje najwyższy bonus powitalny do 720 PLN. Rejestrując się poprzez jeden z linków w tekście uzupełnia się on automatycznie w formularzu.

Jakie bonusy po rejestracji w Fuksiarzu?

Fuksiarz kod promocyjny aktywuje powitalny cashback 50% do 500 zł na pierwszy kupon, freebet na mecze La Ligi 20 zł oraz cashback bez limitu do 200 zł. W Fuksiarzu bonus powitalny wynosi 720 zł.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020