Fuksiarz kod promocyjny

Dodał: Seweryn Krauze,29 gru 2021 | 11:33

Bonus 1400 PLN

 • 500 PLN 50% pierwszy zakład BEZ ryzyka i BEZ obrotu

 • 900 PLN dziennie zakład BEZ ryzyka BEZ końca i BEZ obrotu

 • 200 PLN zakład bez ryzyka na sporty wirtualne 

 • Wygrana, gdy Twój zespół prowadzi dwoma bramkami

MECZYKI

Bukmacher Fuksiarz przygotował dla klientów bonus powitalny w postaci 50% cashbacku do kwoty 500 PLN. Stali gracze mogą liczyć również na dodatkowe promocje. W tym tekście opisujemy każdą z nich i wskazujemy, czy do ich aktywacji niezbędny jest Fuksiarz kod promocyjny. Pokrótce przedstawiamy też tego bukmachera oraz omawiamy oferowane przez niego metody płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Fuksiarz kod promocyjny
 2. Fuksiarz bonus na start - prawdziwy cashback 50%
 3. Fuksiarz kod promocyjny a promocje dla stałych graczy
 4. Fuksiarz metody płatności
 5. Fuksiarz informacje o bukmacherze

Bonus Fuksiarz z kodem promocyjnym 

Kod promocyjny Fuksiarz upoważnia do odbioru bonusów od bukmachera. Klikając w TEN LINK możemy zarejestrować się na stronie bukmachera wpisując kod promocyjny Fuksiarz, którego treść to MECZYKI. To zadanie łatwe w realizacji i jest kluczowe do odbioru bonusu, którego głównym elementem jest zakład bez ryzyka do 500 zł. Wielu bukmacherów wymaga także obrotu bonusem, który można zyskać z kodem promocyjnym. Jak dokładnie wygląda to w Fuksiarzu opisujemy w dalszej części, a najważniejsze założenie umieściliśmy w tabelce.

Bonus Fuksiarz Zasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 50% do 500 PLN Brak obrotu
Zakład bez ryzyka bez końca do 900 PLN dziennie Brak obrotu
Zakład bez ryzyka na sporty wirtualne do 200 PLN Brak obrotu

Bonusy dostępne na start u bukmachera Fuksiarz są od siebie niezależne i nie wykluczają się wzajemnie. Gracz może skorzystać z każdego z nich.

Fuksiarz kod promocyjny

W ramach oferty powitalnej Fuksiarz przygotował dla klientów kilka bonusów i promocji. Mogą z nich skorzystać wszyscy gracze, którzy prawidłowo przejdą przez proces rejestracji. Wystarczy przejść na stronę bukmachera przez jeden z dostępnych w tym artykule linków [ np. TUTAJ ] lub kliknąć baner. Co istotne, zakładając konto w Fuksiarz kod promocyjny zostanie uzupełniony automatycznie. Jego treść to: MECZYKI. 

Założenie konta w Fuksiarz nie jest niczym skomplikowanym. Jeśli ktoś rejestrował się już u innych bukmacherów, to nie będzie miał z tym większych problemów. W pierwszej kolejności należy przejść na stronę główną i odszukać przycisk “Rejestracja”. W tym artykule znajdziecie banery, które bezpośrednio przeniosą was do odpowiedniego formularza, dzięki czemu w prosty sposób można odebrać Fuksiarz bonus.

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

Fuksiarz bonus powitalny

Nowi gracze mogą liczyć na specjalną promocję powitalną. W jej ramach można liczyć na cashback 50% do 500 PLN. Fuksiarz bonus oferuje tym, którzy podczas rejestracji nie zapomną o kodzie promocyjnym: MECZYKI

Fuksiarz bonus na start - prawdziwy cashback 50% do kwoty 500 PLN

Cashback to jedna z najpopularniejszych promocji oferowanych przez bukmacherów. Pozwala ona na skorzystanie przez gracza z zakładu bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza? W razie niepowodzenia firma zwraca nam część lub całość postawionej stawki. Na jaki zwrot można liczyć w przypadku cashbacku oferowanego przez Fuksiarz?

Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest dokonanie depozytu na minimum 20 PLN i puszczenie pierwszego kuponu, zawierającego dwa lub więcej zdarzeń - każde z kursem 1.20 lub większym. Jeśli zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas bukmacher zwróci nam połowę postawionej stawki - maksymalnie do 500 PLN (uwzględniając obowiązkowy podatek od gier, wynoszący 12%). Aby skorzystać z najwyższego możliwego w Fuksiarz bonusu, konieczne jest zagranie za minimum 1137 PLN. Jeśli natomiast będziemy mieli tyle szczęścia, że pierwszy zakład okaże się wygrany, pieniądze są nasze. Można więc powiedzieć, że jest to sytuacja win-win.

Promocja cashback w Fuksiarz wyróżnia się na tle konkurencji tym, że uzyskany w ten sposób zwrot stawki nie podlega żadnym warunkom obrotu. Nie trzeba grać więc dalej za zwrócone środki, co faktycznie sprawia, że Fuksiarz bonus ten może określać bonusem bez ryzyka. I nie jest to przesadne określenie. 

Pieniądze można od razu wypłacić na swój rachunek bankowy, pod warunkiem pełnej aktywacji konta.

Fuksiarz kod promocyjny - szybka rejestracja

Fuksiarz umożliwia tak zwaną “szybką rejestrację”, polegającą na podaniu podstawowych danych osobowych, bez konieczności przesyłania dokumentów do weryfikacji. Możemy wówczas obstawiać i korzystać z bonusów Fuksiarz oraz promocji, ale nie mamy możliwości wypłaty wygranych środków. Do tego potrzebne będzie przejście pełnej rejestracji, o której więcej napiszemy w dalszej części artykułu.

Fuksiarz kod promocyjny - szybka rejestracja Fuksiarz z kodem bonusowym - krok 1

Na początek należy kliknąć w link rejestracyjny - TUTAJ

Następnie należy podać takie informacje, jak:

 • adres mailowy/login
 • hasło
 • numer telefonu

Koniecznie jest też zatwierdzenie, że mamy ukończone 18 lat.

 Fuksiarz kod promocyjny rejestracja

Fuksiarz kod promocyjny - szybka rejestracja Fuksiarz z kodem - krok 2

Na kolejnym etapie rejestracji bukmacher poprosi nas o podanie danych osobowych, takich jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj
 • Numer PESEL

oraz:

 • kod SMS
 • Kod promocyjny Fuksiarz o treści: Meczyki (uzupełni się automatycznie)

Pamiętaj aby zaznaczyć opcję "Chcę otrzymać bonus powitalny".

Kod promocyjny Fuksiarz rejestracja

Fuksiarz kod promocyjny - szybka rejestracja Fuksiarz z kodem - krok 3

Następnie należy aktywować konto - można to zrobić wpisując czterocyfrowy kod wysłany SMS-em lub klikając w link wysłany na e-mail. Jeśli chcemy skorzystać z promocji dla nowych graczy, konieczne jest zaznaczenie okienka przy “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Potrzebny w Fuksiarz kod promocyjny (treść: MECZYKI) uzupełni się automatycznie.

Fuksiarz kod promocyjny - pełna aktywacja konta

Szybka rejestracja pozwala na skorzystanie z odpowiedniego dla bukmachera Fuksiarz bonusa powitalnego oraz na rozpoczęcie gry. Jeśli będziemy jednak chcieli dokonać wypłaty środków, wówczas niezbędna jest pełna aktywacja konta.

Fuksiarz kod promocyjny - pełna aktywacja Fuksiarz z kodem - krok 1

W tym celu należy uzupełnić brakujące informacje w zakładce “Twoje dane”, takie jak:

 • adres zamieszkania
 • numer osobistego konta bankowego
 • seria i numer dokumentu tożsamości

Fuksiarz kod promocyjny - pełna aktywacja Fuksiarz z kodem - krok 2

Fuksiarz wymaga też przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu. Dopiero po pozytywnej weryfikacji konta możliwa będzie wypłata zgromadzonych na nim środków.

Sprawdź kody promocyjne:

Fuksiarz kod promocyjny a promocje dla stałych graczy

Fuksiarz nie zapomina też o stałych klientach, aktywnie korzystających z pełnej oferty usług. Przygotował dla nich trzy promocje:

 • Cashback bez końca
 • Early Payout
 • Mega kursy BOOST

Wszystkie z nich dostępne są dla każdego użytkownika, który poprawnie przeszedł proces rejestracji, a podczas zakładania konta w Fuksiarz kod promocyjny: MECZYKI został w odpowiednim miejscu uzupełniony. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o poszczególnych bonusach.

Cashback bez końca z kodem promocyjnym Fuksiarz

Oferowany w ramach tej promocji cashback znacząco różni się od tradycyjnego zakładu bez ryzyka. W Fuksiarz przy nietrafionym kuponie (z oferty Cashback, którą łatwo znajdziemy po lewej stronie witryny bukmachera) możemy liczyć na zwrot stawki do kwoty 100 zł za kupon, maksymalnie 900 zł dziennie

Zwrot może dotyczyć zatem nawet 9 kuponów wytypowanych w ciągu jednej doby. W zależności od rodzaju kuponu gracz może liczyć na inny procent zwrotu postawionej stawki. Będzie to:

 • 7% zwrotu na zakład pojedynczy
 • 10% zwrotu na zakład podwójny
 • 12% zwrotu na zakład wielokrotny

Każdy typ zakładu może wziąć udział w promocji maksymalnie 3 razy w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że codziennie gracz może wytypować w ramach cashbacku bez końca 3 zakłady pojedyncze, 3 podwójne i 3 wielokrotnie. Środki bonusowe z tytułu cashbacku bez końca nie podlegają zasadom obrotu i od razu po rozliczeniu kuponu wrócą na konto gracza. 

Early Payout z Fuksiarz kodem promocyjnym

Early Payout to promocja, której nie znajdziemy u innych bukmacherów. Polega ona na tym, że obstawiając zwycięstwo danej drużyny, możemy wcześniej cieszyć się wygraną, pod warunkiem, że wyjdzie ona w meczu na prowadzenie 2:0. W takim przypadku nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się spotkanie.

Promocja Early Payout dostępna jest obecnie dla niektórych rozgrywek, takich jak:

 • liga polska
 • liga niemiecka
 • liga angielska
 • liga niemiecka
 • liga hiszpańska
 • liga włoska
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • europejskie eliminacje do MŚ

Fuksiarz bonusem “Early Payout” mocno zachęca graczy. Nic dziwnego. Ile razy zdarzyło nam się bowiem, że drużyna, na którą stawialiśmy, prowadziła 2:0, a nie wygrywała meczu? Teraz to już żaden problem.

Mega kursy BOOST w Fuksiarz

Ostatnią promocją, z której mogą skorzystać stali gracze, są Mega kursy BOOST. Jest to specjalna zakładka, zawierająca wybrane zdarzenia z wyższymi kursami niż w standardowej ofercie. Dzięki temu można liczyć na ewentualne większe wygrane. Każdego dnia znajdziemy tutaj inne zdarzenia.

Fuksiarz bonus w postaci kursów BOOST umieścił po lewej stronie swojej strony internetowej, tuż pod zakładką CASHBACK. Znajdziemy tam wyższe kursy na wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych. Zazwyczaj tych najbardziej popularnych, jak piłka nożna czy tenis ziemny.

Fuksiarz Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN / PayU, Dotpay, Tpay, Blik, Przelewy24
Wypłaty min. 1 PLN
Aplikacja mobilna TAK, Android
Punkty stacjonarne NIE
Transmisje NIE
Program lojalnościowy NIE

Fuksiarz metody płatności

Rozpoczęcie gry u tego bukmachera oraz skorzystanie z bonusu powitalnego, wiąże się z koniecznością dokonania depozytu. W chwili obecnej Fuksiarz oferuje kilka możliwości na wpłatę środków do gry. Poniżej przedstawiamy każdą z nich oraz wskazujemy w jaki sposób można dokonać wypłaty.

Fuksiarz - jak dokonać depozytu?

Fuksiarz pozwala na dokonanie błyskawicznego depozytu przy pomocy najpopularniejszych metod płatności. Do wyboru mamy:

 • szybkie przelewy za pośrednictwem Przelewy24
 • płatności mobilne BLIK
 • wpłaty za pomocą karty płatniczej lub kredytowej
 • wpłaty za pomocą systemu Dotpay

Każda z powyższych opcji gwarantuje, że nasze środki zostaną zaksięgowane na saldzie gracza w przeciągu 15 min. Minimalna wpłata u tego bukmachera wynosi 1 PLN.

Fuksiarz - jak wypłacić środki?

Wypłata zgromadzonych środków możliwa jest tylko na osobisty rachunek bankowy gracza. Aby taka dyspozycja została zrealizowana trzeba w pełni aktywować konta. Będąc klientem najpopularniejszych polskich banków, można liczyć na natychmiastowy przelew. W niektórych sytuacjach może to potrwać 1-2 dni robocze.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fuksiarz informacje o bukmacherze

Fuksiarz uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych pod koniec 2020 roku. Firma zadebiutowała na rynku bukmacherskim w pierwszym kwartale bieżącego roku i sukcesywnie stara się pozyskać nowych klientów. W tym celu zaangażowała do promocji znanego dziennikarza sportowego - Krzysztofa Stanowskiego, Oferta tego bukmachera ogranicza się obecnie do przedmeczowych zakładów sportowych, zakładów na żywo oraz gier karcianych.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
Fuksiarz

Bonus powitalny 1400 PLN! 50% cashback na pierwszy zakład do 500 PLN, codzienny cashback bez końca do 900 PLN.

zobacz kod

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Jaki jest bonus powitalny Fuksiarz?

0
Głosów: 0
Zagłosuj
ZWROT BEZ OBROTU

Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 500 PLN, bez obrotu bonusem. Póżniej "cashback bez końca".

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020