Fuksiarz kod promocyjny | bonus powitalny

Fuksiarz kod promocyjny | bonus powitalny | Czerwiec 2021
fuksiarz.pl kod promocyjny | bonus powitalny / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze20 maj 2021 | 08:58
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Fuksiarz przygotował dla klientów bonus powitalny w postaci 50% cashbacku do kwoty 500 PLN. Stali gracze mogą liczyć również na dodatkowe promocje. W tym tekście opisujemy każdą z nich i wskazujemy, czy do ich aktywacji niezbędny jest Fuksiarz kod promocyjny. Pokrótce przedstawiamy też tego bukmachera oraz omawiamy oferowane przez niego metody płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

Czy podczas rejestracji konta potrzebny jest Fuksiarz kod promocyjny?

W ramach oferty powitalnej Fuksiarz przygotował dla klientów kilka bonusów i promocji. Mogą z nich skorzystać wszyscy gracze, którzy prawidłowo przejdą przez proces rejestracji. Aktualnie nie jest im do tego potrzebny Fuksiarz kod promocyjny. Jeśli ulegnie to zmianie, natychmiast przekażemy wam stosowną informację.

Założenie konta w Fuksiarz nie jest niczym skomplikowanym. Jeśli ktoś rejestrował się już u innych bukmacherów, to nie będzie miał z tym większych problemów. W pierwszej kolejności należy przejść na stronę główną i odszukać przycisk “Rejestracja”. W tym artykule znajdziecie banery, które bezpośrednio przeniosą was do odpowiedniego formularza.

Fuksiarz kod promocyjny - szybka rejestracja

Fuksiarz umożliwia tak zwaną “szybką rejestrację”, polegającą na podaniu podstawowych danych osobowych, bez konieczności przesyłania dokumentów do weryfikacji. Należy podać takie informacje, jak:

 • adres mailowy
 • numer telefonu komórkowego
 • hasło zabezpieczające konto
 • imię i nazwisko
 • numer PESEL
 • aktualny kraj zamieszkania

Następnie należy aktywować konto - można to zrobić wpisując czterocyfrowy kod wysłany SMS-em lub klikając w link wysłany na e-mail. Jeśli chcemy skorzystać z promocji dla nowych graczy, konieczne jest zaznaczenie okienka przy “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Tak jak wspominaliśmy, aktualnie nie ma potrzeby, aby podać Fuksiarz kod promocyjny.

Fuksiarz kod bonusowy - pełna aktywacja konta

Szybka rejestracja pozwala na skorzystanie z odpowiedniego dla bukmachera Fuksiarz bonusa powitalnego oraz na rozpoczęcie gry. Jeśli będziemy jednak chcieli dokonać wypłaty środków, wówczas niezbędna jest pełna aktywacja konta. W tym celu należy uzupełnić brakujące informacje w zakładce “Twoje dane”, takie jak:

 • adres zamieszkania
 • numer osobistego konta bankowego
 • seria i numer dokumentu tożsamości

Fuksiarz wymaga też przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu. Dopiero po pozytywnej weryfikacji konta możliwa będzie wypłata zgromadzonych na nim środków.

Sprawdź kody promocyjne:

Jaki bonus powitalny w Fuksiarz z kodem promocyjnym?

Fuksiarz oferuje wszystkim nowym klientom bonus powitalny. W jego ramach można liczyć na cashback 50% do 500 PLN. Przypominamy, że aby z niego skorzystać, nie jest wymagany Fuksiarz kod promocyjny.

Fuksiarz bonus na start - prawdziwy cashback 50% do kwoty 500 PLN

Cashback to jedna z najpopularniejszych promocji oferowanych przez bukmacherów. Pozwala ona na skorzystanie przez gracza z zakładu bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza? W razie niepowodzenia firma zwraca nam część lub całość postawionej stawki. Na jaki zwrot można liczyć w przypadku cashbacku oferowanego przez Fuksiarz?

Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest dokonanie depozytu na minimum 20 PLN i puszczenie pierwszego kuponu, zawierającego dwa lub więcej zdarzeń - każde z kursem 1.20 lub większym. Jeśli zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas bukmacher zwróci nam połowę postawionej stawki - maksymalnie do 500 PLN (uwzględniając obowiązkowy podatek od gier, wynoszący 12%). Aby skorzystać z najwyższego możliwego bonusu, konieczne jest zagranie za minimum 1137 PLN.

Promocja cashback w Fuksiarz wyróżnia się na tle konkurencji tym, że uzyskany w ten sposób zwrot stawki nie podlega żadnym warunkom obrotu. Dzięki temu można je od razu wypłacić na swój rachunek bankowy, pod warunkiem pełnej aktywacji konta.

Fuksiarz kod bonusowy a promocje dla stałych graczy

Fuksiarz nie zapomina też o stałych klientach, aktywnie korzystających z pełnej oferty usług. Przygotował dla nich trzy promocje:

 • Cashback bez końca
 • Early Payout
 • Mega kursy BOOST

Wszystkie z nich dostępne są dla każdego użytkownika, który poprawnie przeszedł proces rejestracji. Aktualnie przy zakładaniu konta nie jest wymagany Fuksiarz kod promocyjny. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o tych bonusach.

Cashback bez końca z kodem promocyjnym Fuksiarz

Oferowany w ramach tej promocji cashback znacząco różni się od tradycyjnego zakładu bez ryzyka. W Fuksiarz przy każdym nietrafionym kuponie możemy liczyć na zwrot pewnej części zainwestowanej stawki. Jego wysokość zależy od ilości zdarzeń na kuponie - im jest ich więcej, tym wyższa kwota może wrócić na nasze konto.

Puszczając singla będzie to 5% stawki. Każdy kolejny typ na kuponie sprawia, że zwrot zwiększa się o 2-3 punkty procentowe. Maksymalny próg wynosi 50% i osiąga się go przy 15 lub więcej zdarzeniach. Środki z cashbacku gromadzone są na specjalnym koncie, z którego w każdej chwili można dokonać wypłaty, bez konieczności wykonywania obrotu.

Early Payout z Fuksiarz kodem bonusowym

Early Payout to promocja, której nie znajdziemy u innych bukmacherów. Polega ona na tym, że obstawiając zwycięstwo danej drużyny, możemy wcześniej cieszyć się wygraną, pod warunkiem, że wyjdzie ona w meczu na prowadzenie 2:0. W takim przypadku nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się spotkanie.

Promocja Early Payout dostępna jest obecnie dla niektórych rozgrywek, takich jak:

 • liga polska
 • liga niemiecka
 • liga angielska
 • liga niemiecka
 • liga hiszpańska
 • liga włoska
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • europejskie eliminacje do MŚ

Aby skorzystać z tej promocji, również nie jest wymagany Fuksiarz kod promocyjny.

Mega kursy BOOST w Fuksiarz

Ostatnią promocją, z której mogą skorzystać stali gracze, są Mega kursy BOOST. Jest to specjalna zakładka, zawierająca wybrane zdarzenia z wyższymi kursami niż w standardowej ofercie. Dzięki temu można liczyć na ewentualne większe wygrane. Każdego dnia znajdziemy tutaj inne zdarzenia.

Metody płatności w Fuksiarz

Rozpoczęcie gry u tego bukmachera oraz skorzystanie z bonusa powitalnego, wiąże się z koniecznością dokonania depozytu. W chwili obecnej Fuksiarz oferuje kilka możliwości na wpłatę środków do gry. Poniżej przedstawiamy każdą z nich oraz wskazujemy w jaki sposób można dokonać wypłaty.

Fuksiarz - jak dokonać depozytu?

Fuksiarz pozwala na dokonanie błyskawicznego depozytu przy pomocy najpopularniejszych metod płatności. Do wyboru mamy:

 • szybkie przelewy za pośrednictwem Przelewy24
 • płatności mobilne BLIK
 • wpłaty za pomocą karty płatniczej lub kredytowej
 • wpłaty za pomocą systemu Dotpay

Każda z powyższych opcji gwarantuje, że nasze środki zostaną zaksięgowane na saldzie gracza w przeciągu 15 min. Minimalna wpłata u tego bukmachera wynosi 1 PLN.

Fuksiarz - jak wypłacić środki?

Wypłata zgromadzonych środków możliwa jest tylko na osobisty rachunek bankowy gracza. Aby taka dyspozycja została zrealizowana trzeba w pełni aktywować konta. Będąc klientem najpopularniejszych polskich banków, można liczyć na natychmiastowy przelew. W niektórych sytuacjach może to potrwać 1-2 dni robocze.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Informacje o firmie bukmacherskiej Fuksiarz

Fuksiarz uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych pod koniec 2020 roku. Firma zadebiutowała na rynku bukmacherskim w pierwszym kwartale bieżącego roku i sukcesywnie stara się pozyskać nowych klientów. W tym celu zaangażowała do promocji znanego dziennikarza sportowego - Krzysztofa Stanowskiego, Oferta tego bukmachera ogranicza się obecnie do przedmeczowych zakładów sportowych, zakładów na żywo oraz gier karcianych.

 

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Cashback 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550