Liga Narodów UEFA

24 / 25

LIGA NARODÓW: TERMINARZ ROZGRYWEK

Liga Narodów to nowe rozgrywki międzypaństwowe w Europie, które rozpoczęły się w 2018 roku. Przyciągają uwagę kibiców ze względu na swoją nowatorskość oraz przez to, że mają wpływ na awans do Mistrzostw Europy. Dla niektórych są one tak istotne z tego powodu, że z wyprzedzeniem chcą wiedzieć, kiedy zaplanować sobie wolny wieczór. W związku z tym, że doceniamy waszą pasję, staramy się pomóc najlepiej, jak umiemy.

Dlatego tak ważny jest dla nas terminarz Ligi Narodów. U nas znajdziecie zawsze dokładną rozpiskę kolejnych spotkań. Możecie sobie spokojnie zaplanować wszystkie dni, w które będą rozgrywane mecze. Pokazujemy wam terminarz fazy grupowej oraz pucharowej – nie umknie wam żaden mecz.

Jeśli nie interesuje was cała Liga Narodów, a tylko konkretna reprezentacja, również wychodzimy wam naprzeciw. Dzięki nam będziecie mogli sprawdzić, kiedy gra Polska, Portugalia, Belgia, Anglia i każda inna kadra w danej edycji rozgrywek. Dajemy wam możliwość skrupulatnego zaplanowania swojego kalendarza pod kątem Ligi Narodów – zawsze przedstawiamy datę oraz godzinę konkretnego spotkania, dzięki czemu nigdy nie przeoczycie interesującego was spotkania.