ComeOn kod bonusowy | Najwyższy bonus [Lipiec 2024]

Comeon kod bonusowy
4.3(67 głosów)
ComeOn kod bonusowy możemy użyć w formularzu rejestracyjnym. Jak odebrać bonus powitalny u bukmachera, którym jest zakład bez ryzyka 100 PLN i freebety od depozytów 350 PLN? Wyjaśniamy to w tekście o kodzie, rejestracji i promocjach dla graczy w ComeOn.
Bonus powitalny ComeOn

100 PLN zakład bez ryzyka i obrotu

350 PLN freebety od depozytów

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Jaki jest ComeOn kod bonusowy?

W ComeOn kod bonusowy nie jest wymagany. Czytelnicy Meczyki.pl mogą uzyskać najwyższy bonus powitalny, czyli zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem bez obrotu oraz freebety od depozytów o wartości 350 PLN. Wystarczy kliknąć w link z tego artykułu i założyć darmowe konto u bukmachera. 
ComeOn kod bonusowyWartość
Zakład bez ryzyka bez obrotu100 PLN
Freebety od depozytów350 PLN
Kliknięcie poniższego przycisku przekieruje Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. Aktywujesz wtedy najwyższy bonus powitalny w ComeOn, który odbierzesz po rejestracji nowego konta.
comeon kod bonusowy

Comeon bonus powitalny z kodem bonusowym

Obecnie w ComeOn kod bonusowy nie jest konieczny do użycia w rejestracji, jednakże należy pamiętać o rejestracji poprzez jeden z linków dostępnych w naszym artykule. W ten sposób aktywujesz pakiet promocji powitalnej o wartości 450 PLN.

ComeOn kod bonusowy - zakład bez ryzyka 100 PLN

W ComeOn bonus powitalny zawiera m.in. zakład bez ryzyka. Wartość promocji to maksymalnie 100 zł, jeśli zagrany przez nas zakład będzie przegrany. To my decydujemy, który kupon będzie zabezpieczony na wypadek porażki. Zwrot trafi na nasze konto w formie gotówki, czyli będziemy mogli go wypłacić lub obstawiać dalej.
ComeOn zakład bez ryzykaWartość
Wysokość bonusu50 - 100 PLN
Wysokość wpłatyMin. 100 PLN
Warunki kuponumin. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00
Obrót bonusemBez obrotu
Jak sama nazwa wskazuje, ComeOn bonus na start jest bezpośrednio związany z zagranym zakładem. Bukmacher “zabezpiecza” go i przyznaje graczowi zwrot w postaci gotówki za przegraną. Co ciekawe, bukmacher pozwala nam wybrać, który kupon zostanie objęty promocją. 
W przypadku tej konkretnej promocji otrzymać można zwrot za przegrany zakład od 50 do maksymalnie 100 PLN. Zwrócone środki zostaną pomniejszone o 12% podatek, ale istotne jest to, że trafią na nasze konto główne. Na skorzystanie z promocji mamy 15 dni od momentu przyznania jej na nasze konto.
Jak skorzystać z tej oferty? W ComeOn bonus powitalny ma następujące zasady:
 • Zarejestruj konto u bukmacher przez jeden z przycisków z tego artykułu
 • Pamiętaj, że w ComeOn kod bonusowy nie jest wymagany do uzyskania wyższego bonusu
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto na min. 100 PLN
 • Zakład bez ryzyka wybierzesz z rozwijanego menu "Dostępne bonusy" obok stawki
 • W ComeOn bonus powitalny możesz wykorzystać na wybrany kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00
 • Minimalna stawka kuponu biorącego udział w promocji wynosi 56.82 PLN
 • Jeśli chcesz otrzymać maksymalny zwrot, zagraj za min. 113.64 PLN
 • W przypadku wygranej trafi ona na konto główne
 • Jeśli zagrany kupon w ramach promocji zostanie rozliczony jako przegrany, to otrzymamy zwrot (pomniejszony o 12% podatku) na konto depozytowe
 • Środki możemy od razu wypłacić lub grać za nie dalej
 • Bonus powitalny ComeOn a jest dostępny przez 15 dni od daty przyznania oferty
Aby skorzystać z tego bonusu w ComeOn kod bonusowy nie jest obecnie wymagany. Należy jednak pamiętać o użyciu przycisku znajdującego się w tym artykule. 

ComeOn kod bonusowy - freebety od depozytów 350 PLN

W ComeOn można otrzymać również freebety od depozytów o łącznej wartości 350 PLN. Jak sama nazwa wskazuje, związane są bezpośrednio z kolejnymi wpłatami.
ComeOn freebety od depozytuWartość
Freebet od 1. wpłaty50 PLN
Freebet od 2. wpłaty100 PLN
Freebet od 3. wpłaty100 PLN
Freebet od 4. wpłaty100 PLN
Nowi gracze otrzymają pierwszy z freebetów, jeśli wysokość pierwszego depozytu wyniesie co najmniej 100 PLN. Warunki otrzymania kolejnych, darmowych zakładów są następujące:
 • Freebet od drugiego depozytu można otrzymać przy wpłacie na min. 100 PLN i postawieniu kuponu AKO z kursem łącznym min. 3.00.
 • Freebet od trzeciego depozytu można otrzymać po dokonaniu wpłaty na min. 100 PLN i postawieniu kuponu AKO z kursem łącznym min. 3.00.
 • Freebet od czwartego depozytu można otrzymać przy wpłacie na min. 100 PLN i postawieniu kuponu AKO z kursem całkowitym wynoszącym co najmniej 3.00.
Aby "uwolnić" freebet, należy za niego zagrać. W tym celu należy postawić kupon AKO z kursem całkowitym min. 2.00.

ComeOn kod bonusowy rejestracja z kodem

Założenie konta w ComeOn jest całkowicie darmowe i dopiero po rejestracji w ComeOn bonus powitalny będzie możliwy do użycia.
Jak przejść do formularza rejestracyjnego? Klikając w jeden z przycisków na stronie. Innym sposobem jest zrobienie tego bezpośrednio na stronie lub w aplikacji mobilnej bukmachera - klikając w "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu strony lub aplikacji.  
Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków i możemy go przejść na dwa sposoby:
 • wypełnić formularz rejestracyjnym własnoręcznie
 • przejść "szybką rejestrację" logując się do konta bankowego, a bukmacher pobierze dane na tej podstawie
W naszym tekście pokazujemy tradycyjną rejestrację krok po kroku. 

ComeOn kod bonusowy - rejestracja krok 1

Na pierwszym etapie rejestracji mamy do uzupełnienia informacje o koncie gracza:
 • adres e-mail (który posłuży jako login)
 • numer telefonu
 • hasło do konta (8-15 znaków z min. jedną cyfrą i znakiem specjalnym)
comeon kod bonusowy rejestracja krok 1
Do zaznaczenia są jeszcze zgody na przetwarzanie danych osobowych (wymagana) oraz marketingowa (dobrowolna). Następnie przechodzimy do drugiego kroku.

ComeOn kod bonusowy - rejestracja krok 2

W drugim kroku podajemy podstawowe dane osobowe:
 • imię i nazwisko
 • data urodzenia
 • numer PESEL
 • Comeon kod bonusowy (opcjonalny)
comeon kod bonusowy rejestracja krok 2
W ComeOn kod bonusowy nie jest wymagany i pole na jego użycie zostawiamy puste. Do otrzymania najwyższej wartości bonusu powitalnego wystarczy rejestracja przez link dostępny w tym artykule. 
Po potwierdzeniu zgody (zapoznanie się z regulaminem i oświadczenie o pełnoletności) klikamy "Kontynuuj" i przechodzimy do ostatniego kroku formularza. 

ComeOn kod bonusowy - rejestracja krok 3

Trzeci krok rejestracji w ComeOn zawiera pola na ustalenie limitów dotyczących czasu gry oraz limitu obrotu. W obu przypadkach musimy ustalić wartości w ujęciu dziennym oraz miesięcznym. Kiedy to zrobimy, klikamy w przycisk "Otwórz konto" i nasze konto gracza zostanie utworzone. 
Świeżo po rejestracji nasze konto ma status "tymczasowego" i taki typ pozwala na użycie bonusu powitalnego ComeOn. Do odblokowania wszystkich funkcjonalności (np. wypłat na rachunek bankowy) musimy przejść pełną weryfikację:
 • wrzucić zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód lub paszport)
 • dodać wyciąg z konta bankowego 
Weryfikacja przez bukmachera trwa maksymalnie 24 godziny, ale zazwyczaj przebiega to dużo szybciej. Po akceptacji dokumentów konto zmieni swój status na "stałe".

ComeOn bonus w stałej ofercie

W ComeOn bonus powitalny to nie jedyna oferta promocyjna dla graczy. Co bukmacher proponuje użytkownikom, którzy wykorzystali bonus na start ComeOn? Dostępne promocje opisujemy poniżej.

Szybka szóstka

"Szybka szóstka" to darmowy konkurs typerów u legalnego bukmachera ComeOn. Maksymalna nagroda, jaką można otrzymać, wynosi 2 500 zł. Gracz proszony jest o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących zbliżających się meczów. 

Sklep gracza

Propozycją dla wszystkich klientów w ComeOn jest program lojalnościowy. W tej promocji nagradzane są konkretne działania, za które bukmacher przyznaje punkty do użycia w "Sklepie gracza". 
Punkty otrzymamy za:
 • codzienne logowanie = 20 punktów
 • wpłatę na konto = 1 punkt za 1 PLN
 • obstawianie zakładów  = 10 punktów za 5 PLN
 • ukończenie rejestracji oraz weryfikacja telefonu i e-maila = 500 punktów
 • każdy zatwierdzony dokument = 500 punktów
 • pierwszą wypłatę z konta = 100 punktów
Nagrodami za punkty są darmowe zakłady do wykorzystania na różne dyscypliny sportowe.
Zaprezentowane wyżej bonusy to jedynie część promocji, które w najbliższym czasie powinny być dostępne w ComeOn. Kod promocyjny może w przyszłości zapewnić inne, dodatkowe promocje na start. Ponadto bukmacher może przygotować kolejne oferty promocyjne dla zarejestrowanych już użytkowników, która uwzględni np. wspomniane poniżej rodzaje bonusów:
 • gra bez podatku - podwyższenie wygranej o 14%, które ma celu zredukowanie skutków 12% podatku od stawki kuponu,
 • wysokie kursy - tzw. “boosty” kursowe na jedno lub kilka zdarzeń. W ramach tej oferty gracze mogą obstawić zdarzenia z regularnej oferty i wygrać więcej w ramach postawionego kuponu, 
 • bonusy na kupony wielokrotne - zasady są proste: im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana, która wypłacana jest od razu w formie wyższej wygranej. Wartość podwyższenia potrafi wynosić nawet 100%, 
 • premie lojalnościowe - bonusy za aktywność, zaproszenie do Klubu VIP - jednym słowem docenianie aktywnych graczy
Co z tych rozwiązań będzie czekać na graczy po rejestracji w ComeOn? Nie wiemy, ale bukmacher z pewnością zaproponuje kombinację tych narzędzi.

ComeOn - oferta bukmachera

Poza bonusami w ComeOn ważnym elementem dla graczy będzie oferta zakładów. Czego powinniśmy się spodziewać i czego gracze mogą oczekiwać w tym aspekcie?
Najważniejszym elementem jest oferta zakładów sportowych. Oferta przedmeczowa oraz LIVE powinna być ona złożona z wszystkich podstawowych sportów i zawierająca jak najwięcej zakładów dotyczących danego wydarzenia. Gracze oczekują nawet kilkuset typów dostępnych przy jednym spotkaniu lub pojedynku.

Zakłady pre-match

Podstawową kategorią zakładów bukmacherskich w ComeOn jest oferta zakładów sportowych. U tego bukmachera możemy znaleźć ofertę typów z blisko 30 dyscyplin sportu, w tym także zakłady na e-sport. Rzecz jasna najwięcej kursów typerzy mogą obstawiać na zakłady z takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis czy hokej na lodzie. Gracze mogą jednak obstawiać też mniej popularne zmagania, np. dotyczące rugby, krykieta golfa itp.
W ofercie przedmeczowej dostępny jest Betbuilder. Spotkania, na które skorzystamy z kreatora zakładów, będą oznaczone specjalną ikonką młotka i klucza warsztatowego. 
Comeon kod bonusowy - betbuilder

Live

Kolejną kategorią dostępny w ComeOn zakładów są typy LIVE, czyli możliwość obstawiania wybranych meczów na żywo. W ofercie znaleźć można typy na żywo z kilku dyscyplin sportu, w tym:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Tenis stołowy
 • Siatkówka 
 • Baseball
 • Darts
 • Snooker
Dostępność zakładów LIVE jest ściśle związana z kalendarzem wydarzeń sportowych, który możemy znaleźć na stronie bukmachera ComeOn.

Gry karciane

W przypadku ComeOn dostępne są także zakłady bukmacherskie na gry karciane, które znajdziemy w zakładce o takiej właśnie nazwie. W tym momencie typerzy znajdą trzy gry do wyboru:
 • Blackjack
 • Poker
 • Wojna
Regulamin każdej z gier dostępny jest na podstronie “Gry karciane”, po wyborze odpowiedniej kategorii. Rozgrywka w ramach gier karcianych toczy się na żywo.

Sporty wirtualne

Innowacyjnym rozwiązaniem na polskim rynku jest Retro Bet, który pozwala obstawiać wirtualne mecze piłki nożnej. Animacje dostępne w Retro Bet pochodzą z historycznych spotkań piłkarskiej ligi angielskiej. 

Nadchodzące:

Wpłaty i wypłaty

Wszyscy legalni bukmacherzy jako priorytet stawiają szybkie płatności i nie inaczej jest w przypadku marki ComeOn.
W zakresie wpłat i wypłat - im więcej możliwości i im krótszy czas transakcji, tym lepiej. Graczom zależy na tym, żeby ich wpłaty od razu zaksięgowały się na koncie gracza, a wypłaty jak najszybciej trafiały na konto bankowe. W ComeOn kod bonusowy aktywuje zakład bez ryzyka, do którego wymagany jest pierwszy depozyt na min. 50 PLN.
Z jakich form wpłat zazwyczaj skorzystają użytkownicy ComeOn?
 • Szybkie przelewy (Przelewy24)
 • BLIK
Funkcja szybkich wpłat gwarantuje doładowanie konta praktycznie w chwili depozytu. Minimalna wartość wpłaty to 5 PLN, a czas realizacji zlecenia wynosi mniej niż minutę. 
Zgromadzone środki wypłacimy również za pomocą szybkich wypłat. Minimalna kwota to także 5 PLN i środki powinny znaleźć się na koncie bankowym do dwóch godzin od zlecenia wypłaty. Warto jednak pamiętać, że w tej kwestii nie wszystko jest zależne od bukmachera, a pod uwagę należy wziąć też godziny pracy banków.

ComeOn kod bonusowy - informacje o bukmacherze

Do bukmachera ComeOn kod bonusowy nie jest obecnie dostępny, natomiast maksymalną wartość bonusu na start można odebrać po rejestracji przez nasz link. W ComeOn bonus na start to zakład bez ryzyka na dowolny kupon o wartości nawet 100 PLN oraz freebety od depozytów o wartości 350 PLN. Łączna wartość bonusu na start w ComeOn to 450 PLN.
ComeOn to międzynarodowy operator bukmacherski działający m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Malcie i Niemczech. Bukmacher jest zarządzany przez spółkę Cherry Online, która w naszym kraju znana była do tej pory z kierowania bukmacherem PZBuk. 
Podobnie jak PZBuk, ComeOn działa na podstawie licencji na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie o numerze 0000678163. Siedziba spółki mieści się w Warszawie przy ul. Gedymina 30. 

Faq

Jaki jest kod bonusowy ComeOn?

Rejestracja z kodem nie jest wymagana. Do otrzymania najwyższego bonusu na start u bukmachera wystarczy założyć konto przez jeden z linków z naszej strony.

Jaki jest bonus powitalny w ComeOn?

ComeOn bonus powitalny składa się z zakładu bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem bez obrotu oraz freebetów od depozytu do 350 PLN. Łączna wartość pakietu na start ComeOn to 450 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020