Betfan kod promocyjny: 450 PLN na grę | 3x WIĘCEJ bonusu!

Betfan kod promocyjny
4.4(562 głosów)

Betfan kod promocyjny ma treść MEGABONUS. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować najwyższy bonus Betfan. Z naszym kodem promocyjnym odbierzesz 200% do 300 PLN od pierwszej wpłaty na konto.

Bonus powitalny Betfan

300 PLN bonus 200% od depozytu (łącznie 450 PLN na grę)

MEGABONUS
Kod promocyjny
Sprawdź
W Betfan najwyższy bonus powitalny jest dostępny po rejestracji konta z kodem promocyjnym. Z czego składa się specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl? O tym, a także o stałych promocjach bukmachera piszemy w tym tekście.

Jaki jest kod promocyjny Betfan?

Betfan kod promocyjny to: MEGABONUS. Wpisując go odbierzesz najwyższy bonus powitalny 200% do 300 zł od depozytu. Masz wtedy łącznie 450 zł na grę po rejestracji (300 zł bonusu i 150 zł wpłaty). 
Bonus Betfan z kodemObrót bonusem
Bonus 200% od 1. depozytu do 300 PLNObrót 1x, kupon AKO z kursem min. 3.00
Rejestracja konta dostępna jest po kliknięciu w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego z uzupełnionym kodem MEGABONUS, który aktywuje najwyższy bonus powitalny Betfan.
Szczegóły promocji na start dostępnej u bukmachera Betfan opisujemy w dalszej części artykułu. Zaprezentujemy również promocje dostępne w stałej ofercie i zaprezentujemy jak działa bukmacher. Zaprezentujemy także jak użyć kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym.
Betfan kod promocyjny

Betfan kod promocyjny - bonus powitalny 300 PLN

Jak wspomnieliśmy już wyżej, Betfan jako ofertę na start przygotował jedną powitalną promocję dla nowych graczy. To bonus od pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Nowi typerzy mogą skorzystać z niego, rejestrując się u bukmachera przez jeden z przycisków z tego tekstu.

Bonus 200% do 300 PLN od depozytu z kodem

Bukmacher oferuje bonus 200% od pierwszego depozytu, w ramach którego gracze po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto otrzymają jej potrojenie - nawet do 300 zł. Bonus Betfan uzyskamy, jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny o treści MEGABONUS.
W Betfan bonus powitalny to:
Bonus 200% od wpłaty z kodemWartość
Wartość bonusu200% wpłaty do 300 PLN
Minimalna wpłata50 PLN
Obrót bonusemObrót 1x, kupon AKO, kurs min. 3.00
Rejestracja konta u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym możliwa jest po kliknięciu w przycisk.
W Betfan bonus powitalny od depozytu stanowi potrojenie pierwszej wpłaty, o czym pisaliśmy już wyżej. Gracze mogą skorzystać z promocji, jeśli wcześniej nie mieli konta w serwisie tego bukmachera.
Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z promocji wynosi 50 zł, a maksymalny bonus na start uzyskamy wpłacając 150 zł (150 zł wpłaty + 300 zł bonusu = 450 zł na grę).
Po rejestracji w Betfan bonus powitalny od depozytu dostępny jest dla wszystkich nowych graczy. Jak ta promocja wygląda w praktyce? Tłumaczymy krok po kroku.
Jeśli jesteśmy uprawnieni do skorzystania z promocji (m.in. wpisaliśmy kod promocyjny), wówczas nasza pierwsza wpłata na konto gracza zostanie pomnożona razy trzy. Kwota przyznana przez bukmachera pojawi się na koncie bonusowym, ale nie będzie jeszcze aktywna. Aby ją odblokować, należy zagrać kupon lub kupony za wartość wpłaconego depozytu, po dowolnym kursie. Z promocji wyłączone są zakłady na gry karciane i kupony systemowe.
Gdy już to zrobimy, bonus zostanie odblokowany. Jakie są zasady obrotu bonusem od depozytu? Wyglądają one następująco:
 • Wystarczy jednokrotny obrót bonusem;
 • Kupon z minimum dwoma zdarzeniami z oferty sportowej;
 • Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe, Matchday Boost i zakłady na gry karciane;
 • Kurs kuponu to co najmniej 3.00.
W Betfan bonus powitalny należy obrócić w ciągu 14 dni od jego przyznania. Co ważne, Betfan wykorzystamy typując dowolne dyscypliny sportu - czyli np. tenis czy piłkę nożną. Obstawiać można zdarzenia podstawowe, takie jak kursy 1X2, ale też decydując się na typy specjalne, gracze zakładów over/under itp. Jeśli w określonym czasie obrót nam się uda - pieniądze z konta bonusowego przejdą na konto główne i będzie możliwa ich wypłata.

Betfan rejestracja z kodem "MEGABONUS"

Opisany wyżej bonus powitalny Betfan dostępny jest dla nowych graczy, zatem do jego uzyskania konieczne jest założenie konta. W Betfan zarejestrować się można już w mniej niż minutę, wypełniając formularz na stronie bukmachera.
Betfan rejestracja

Rejestracja z kodem promocyjnym Betfan - etap 1

Założenie konta z kodem powitalnym Betfan wymaga wpisania podstawowych informacji w formularzu rejestracyjnym, który składa się z kilku kroków. W każdym z nich mamy do uzupełnienia jedno pole:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres E-mail
 • Hasło
 • Numer PESEL
 • Numer telefonu
 • Kod SMS (przyjdzie na podany numer telefonu)
 • Kod bonusowy Betfan (np. MEGABONUS)
Betfan kod promocyjny - rejestracja z kodem
W tym miejscu możemy zaznaczyć także zgody marketingowe, co pozwoli uzyskać powitalny bonus. Gracze powinni także zaznaczyć checkbox potwierdzający, że ukończyli 18 lat i podali prawdziwe dane osobowe. Kliknięcie przycisku "Otwórz konto” pozwoli dokończyć proces rejestracji i tym samym staniemy się posiadaczami konta tymczasowego.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betfan - etap 2

Aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności serwisu Betfan, należy jeszcze zweryfikować swoje konto. Procedura aktywacji stałego konta nie różni się niczym od tych znanych z innych serwisów oferujących wzajemne zakłady bukmacherskie. Pełną rejestrację przejdziemy w momencie weryfikacji naszych danych osobowych. Zrobimy to za pomocą fotokopii (zdjęć, skanów) obu stron wybranego przez nas dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 
Warunkiem uzyskania weryfikacji na grę bez ograniczeń jest również podanie aktywnego numeru rachunku bankowego, na który trafią wypłacane przez nas pieniądze. Bez tego nie przelejemy na swoje konto środków z konta w serwisie bukmachera, więc w praktyce posiadane środki na koncie bukmacherskim - nie tylko te z bonusu od Betfan, ale i wygrane za postawiony depozyt - będą wirtualne aż do momentu aktywacji.
O pozytywnym zakończeniu procesu pełnej rejestracji bukmacher poinformuje nas mailowo. Będziemy mogli spokojnie zawierać zakłady bez limitów i korzystać ze wszystkich udogodnień. Każdy dostępny u bukmachera Betfan bonus stanie się dostępny do wypłaty, jeśli - co jasne - spełnimy wszystkie wymagane w danej akcji promocyjnej warunki obrotu.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan kody promocyjne na stałe promocje

Bukmacher ma w ofercie także promocje stałe, z którym skorzystać można w dowolnym momencie. Jakie bonusy Betfan przygotował dla swoich graczy? Prezentujemy je poniżej.

AKO Booster

Tego typu promocja jest elementem ofert wielu legalnych bukmacherów i na dodanie jej do portfolio promocyjnego zdecydował się również Betfan. Zasada jest prosta: im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana, nawet do 150%!
Promocja dotyczy kuponów z min. 5 zdarzeniami i kursem min. 1.40 każdego z nich. Jeśli kupon spełnia warunki AKO Boostera, to wyświetli Ci się zielony komunikat z informacją o procentowej wartości podwyższenia wygranej.
Poniższa grafika pokazuje procentowe podwyższenie wygranej za określoną liczbę zdarzeń (kurs min. 1.40):
Betfan kod promocyjny ako boosterMaksymalna wysokość dodatkowej wygranej w ramach promocji wynosi 10 000 PLN.  

Cashout

“Cash out” to z języka angielskiego wypłata. Przy obstawianiu cashout faktycznie oznacza wypłatę, konkretnie taką przed czasem, a więc zanim zakończą się wszystkie zdarzenia umieszczone na danym kuponie. Betfan bonusem tym chce pozwolić graczom na odzyskanie części włożonych środków i zminimalizowanie strat lub na umożliwienie wygranej, jednak mniejszej od tej, jaką pierwotnie zakładaliśmy w momencie zawierania zakładu.
Z cashoutu skorzystamy zarówno podczas gry na żywo (live), jak i wysyłania kuponów przedmeczowo. W celu rozjaśnienia działania tej opcji, spójrzmy na przykład. Załóżmy, że zawarliśmy przedmeczowy zakład wielokrotny z ośmioma zdarzeniami, z których siedem bezproblemowo nam weszło. Ostatni typ to pojedynek odbywający się dzień później. W takim wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli dokonania cashoutu. Taka opcja może być dostępna aż do rozpoczęcia finalnego zdarzenia. Tak w praktyce wygląda ten bonus od Betfan.
Kwestia zakładów na żywo wygląda nieco inaczej. Część kwoty możemy odzyskać, nawet gdy typ zapowiada się na niepewny wejścia, zdarzenie już się rozpoczęło, a my nie mamy zamiaru tracić całych zainwestowanych środków. Bonus od Betfan w postaci cashoutu przy meczach na żywo umożliwia też wypłacenie w trakcie meczu większej kwoty niż ta postawiona. Wystarczy, że rezultaty będą układały się dość pomyślnie.

Promocje czasowe

W Betfan bonus - a raczej wiele różnorodnych promocji - można uzyskać także przy okazji akcji czasowych, które często proponuje bukmacher. Jakie czasowe promocje proponuje Betfan? Wśród nich znaleźć możemy takie bonusy jak:
 • Freebet (np. w ramach "Deszczu freebetów")
 • Cashback
 • Wyzwania, w których do zgarnięcia są freebety
 • Bonus od wpłaty
 • Wyższe kursy na wybrane wydarzenia (np. promocja "Codziennie 2 boosty")
Aktualnie dostępne promocje czasowe znaleźć można w zakładce “Promocje” wybierając podstronę “Czasowe”. 
Sprawdź również: Betfan opinie

Betfan wpłaty i wypłaty - metody płatności

Bukmacher Betfan oferuje szybkie płatności. W sumie dostępnych jest kilka metod dokonywania transakcji, które pozwolą na wpłacanie i wypłacanie środków. Co istotne, bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od dokonywanych transakcji. Wszystkie płatności odbywają się w sposób w pełni bezpieczny. Listę dostępnych metod prezentujemy w tabeli poniżej.
Metoda płatnościMinimalna wpłata
BLIK2 PLN
Przelew bankowy2 PLN
Karta płatnicza2 PLN
Paysafecard2 PLN
Przelewy bankowe realizowane są poprzez platformę Przelewy24. Gracze mogą skorzystać również z innych metod zaprezentowanych poniżej, a pełną listę obsługiwanych banków znajdziemy na stronie internetowej bukmachera. 
Przypominamy także, że bukmacher przy okazji pierwszej wpłaty - dokonanej w dowolny sposób - przyznaje bonus Betfan w wysokości 200% jej wartości do maksymalnej kwoty 300 zł.

Wpłaty

Jak już zaznaczyliśmy w tabeli umieszczonej wyżej, minimalna wysokość wpłaty na konto depozytowe wynosi 2 zł. Środki można przelewać wyłącznie z własnego konta bankowego, którego numer uzupełnimy po zarejestrowaniu nowego konta. 
Wpłaty na konto depozytowe można dokonać w dowolnym momencie, a przyjmowane i księgowane są one całodobowo. Szybkie płatności odbywają się w przypadku około 20 największych banków w Polsce.
Betfan metody płatności

Wypłaty

Betfan oferuje nie tylko szybkie wpłaty, ale także wypłaty z konta depozytowego na rachunek bankowy. Przelewy błyskawiczne realizowane są przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 0:00. Średni czas księgowania przelewu trwa około 15 minut.
Istotne jest to, że w przypadku szybkich wypłat wiele zależy też od godzin księgowania w samym banku. Wiele z nich udostępnia tę opcję całodobowo, bez względu na czas zlecenia przelewu. Jednak wybrane banki mogą mieć ograniczony czas księgowania przelewów przychodzących, co wpływa na dłuższy czas oczekiwania na środki. Tak może być w przypadku zlecenia wypłaty w soboty, niedziele czy święta a także w porach wieczornych i nocnych. Pełna lista godzin księgowania płatności przez każdy z banków, jest dostępna na stronie bukmachera Betfan w zakładce “Płatności”.
Przelewy wychodzące z Betfan również nie są obarczone w żaden sposób prowizją. Bukmacher nie pobiera za nie opłat, zatem - jeśli nie robi tego sam bank - pełna zlecona do wypłaty kwota trafi na rachunek bankowy gracza.

Nadchodzące:

Betfan oferta zakładów

Po założeniu konta u bukmachera gracz może korzystać z pełnej oferty zakładów. W Betfanie znajdziemy kilka kategorii typów, a jedna z nich wyróżnia bukmachera na polskim rynku. Mowa tu o zakładce “Rozrywka”, która stanowi w pewien sposób znak rozpoznawczy bukmachera. Szczegółowo całą dostępną ofertę zakładów opisujemy poniżej.
Na samym początku, nie wybierając żadnej z podstron, gracz znajdzie się na stronie “Home”. Tu znaleźć można większość dostępnych rynków zakładów. Jeśli jednak chcemy szczegółowo zgłębić przygotowane typy z konkretnej kategorii, to możemy wybrać jedną z podstron. 

LIVE

Pierwszą zakładkę będą zakłady LIVE, czyli typowanie na żywo. W Betfanie w tej formie typować możemy przede wszystkim wydarzenia sportowe oraz esportowe. Wybierając zakładkę “LIVE” zobaczymy pełną listę dostępnych aktualnie typów, a liczba dostępnych w danej chwili wydarzeń na żywo znajduje się także obok samego przycisku “LIVE”. 
Najpopularniejsze zakłady na żywo dotyczą takich dyscyplin sportu, jak piłka nożna, tenis, siatkówka, hokej na lodzie czy koszykówka. To jednak nie koniec, bowiem gracze mogą obstawiać na żywo również mniej popularne dyscypliny, jak darts, siatkówka plażowa, tenis stołowy i wiele więcej. Gracze znajdą również ofertę zakładów na żywo na najważniejsze mecze esportowe z najważniejszych tytułów.
Ciekawostką jest fakt, że bukmacher w zakładce “LIVE” umieścił także osobną kategorię oznaczoną jako “Transmisje”. Znajduje się ona na panelu obok dostępnych dyscyplin sportu. Tam znaleźć możemy wszystkie zdarzenia, dla których poza ofertą typów na żywo, przygotowano także transmisję samego wydarzenia.
Betfan kod promocyjny oferta zakładów

Sport

Kolejną kategorię zakładów, cieszącą się największym zainteresowaniem typerów, jest “Sport”. To nic innego jak typy przedmeczowe (pre-match) na imprezy sportowe. Betfan w tym miejscu przygotował ofertę na około 30 dyscyplin sportu, a wśród dostępnych kategorii znalazły się także wydarzenia esportowe czy rozgrywka, które mają także swoje osobne podstrony, opisane w dalszej części tekstu.
Jakie rynki typów sportowych znajdziemy w Betfanie? Od najpopularniejszych - piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie - po niszowe dyscypliny. Do tych ostatnich zaliczymy choćby szachy, piłkę wodną, baseball i wiele innych.
Oferta aktualizowana jest na bieżąco, a w przypadku zakładki “Sport” znaleźć możemy również kalendarz pozwalający zawęzić krąg wybieranych typów do np. zaplanowanych w ciągu godziny, kilku godzin, jutro czy pojutrze.

Esport

Sport elektroniczny cieszy się stale rosnącą popularnością, a bukmacherzy dla tej gałęzi typów przygotowują często dedykowane podstrony. Nie inaczej postąpił Betfan, który poza umieszczeniem zakładów na sport elektroniczny w kategoriach “LIVE” i “Sport”, przygotował także oddzielną kategorię zawierającą wyłącznie zakłady na te rynki typów.
Jakie gry mogą obstawiać gracze w przypadku sportu elektronicznego? Są to m.in. takie tytuły jak League of Legends, Call of Duty, Counter Strike, DOTA 2, Valorant i inne.
Zdarza się, że na typowanie sportów elektronicznych dostępny jest w Betfan bonus. Jeśli bukmacher przygotowuje tego typu promocje, to znajduje się ona w zakładce “Czasowe”. 

Rozrywka

Wspominaliśmy już, że Betfan wyróżnia się specyficzną zakładką typów, jaką jest “Rozrywka”. O ile część bukmacherów pozwala czasem na obstawianie wybranych rynków zdarzeń, które możemy podciągnąć pod ten rodzaj zakładów, to w Betfanie znajdziemy ich naprawdę sporo.
Podzielone są one na trzy główne podstrony:
 • Wokół sportu
 • Polityka
 • Na czasie
Pierwszy rodzaj typów z kategorii “Rozrywka” poniekąd łączy tę kategorię ze sportem. Nie dotyczy jednak typowania konkretnych wydarzeń i wyników meczów, ale raczej tego co dzieje się - jak sama nazwa wskazuje - wokół. Bukmacher pozwala zatem typować np. potencjalne transfery piłkarzy, postawić na kto zorganizuje choćby kolejny mundial lub określić, czy dana postać zawalczy na jednej z gal sportów walki.
W zakresie polityki przede wszystkim dostępne są zakłady na wybory - parlamentarne czy prezydenckie, a także na szereg wydarzeń z szeroko rozumianego świata polityczno-gospodarczego.
Ostatnia z podkategorii, to po prostu wydarzenia będące aktualnie lub za jakiś moment “na czasie”. To choćby gale wręczania nagród (np. Oscary, Grammy) czy typy na różnorodne, inne wydarzenia. Przykładem może być oferta typowania poziomu zdawalności matur w 2023 roku w Polsce. 

Sporty wirtualne

W Betfan można typować także “Sporty wirtualne”. Jest to odwzorowanie klasycznej rozgrywki, ale odbywającej się na podstawie komputerowego algorytmu. Gracze u tego bukmachera znajdą takie sporty wirtualne jak:
 • Piłka nożna (Bundesliga, klasyczna, Puchar Narodów)
 • Koszykówka
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi konne
Rozgrywka w ramach “Sportów wirtualnych” toczy się niemalże na żywo, a przed początkiem każdego wirtualnego meczu widzimy odliczanie na zegarze. 
Gracze mogą czasem uzyskać od Betfan bonus za typowanie sportów wirtualnych. Tego typu promocje dostępne są w zakładce “Promocje” na podstronie “Czasowe”. Tego rodzaju promocje nie są uzależnione w Betfan od kodu rejestracyjnego.

Gry karciane

Dostępne w ofercie Betfana są również gry karciane. Gracze mogą typować jedną z sześciu gier, a rozgrywka w każdym przypadku odbywa się w czasie rzeczywistym. W kategorii “Gry karciane” znajdziemy następuje formy rozgrywki:
 • Wojna
 • Blackjack
 • Polski poker
 • Indyjski poker
 • Wojna: Andar Bahar
 • Poker
Zasady każdej gry i szczegóły na temat zakładów są wyjaśnione w stosownej zakładce na stronie bukmachera.

BetBuilder

Jedną z opcji typowania zakładów w Betfan jest BetBuilder, czyli obstawianie kilku różnych zdarzeń w ramach jedno meczu, na tym samym kuponie. Zasady tworzenia BetBuildera są proste:
 • Na początku trzeba wejść w szczegółowy widok wybranego wydarzenia
 • Dodając kolejne zakłady generuje się całkowity kurs, który dodamy do kuponu
 • W ramach zakładu z BetBuilderem można łączyć wydarzenia z jednego wydarzenia
 • Zakłady nie mogą się wzajemnie wykluczać
 • Na jednym kuponie może znaleźć się kilka zakładów z BetBuilderem 
Jak wygląda zatem przykładowy BetBuilder? Może on prezentować się następująco, dla meczu piłki nożnej: wygra drużyna 1, obie drużyny strzelą gola, powyżej 3.5 gola w meczu. Opcję BetBuildera znajdziemy wybierając konkretne wydarzenie, a oznaczone jest stosowną zakładką.
Betfan kod promocyjny - Betbuilder

MyBet

Kolejną opcją typowania zakładów w Betfan jest tzw. “MyBet”, czyli nic innego, jak samodzielne zaproponowanie zakładu bukmacherowi. W tym celu wybieramy stosowną zakładkę “MyBet”, a następnie wypełniamy formularz zgłoszeniowy.
Betfan kod promocyjny - My Bet
Jeśli bukmacher zaakceptuje zgłoszony przez nas zakład, to znajdzie się on w ogólnodostępnej ofercie. Odpowiedź na zgłoszenie otrzymujemy mailowo w ciągu 24 godzin od przesłania formularza z propozycją typu. 
Zakład dostępny w stałej ofercie możemy typować tak, jak standardowy inny typ. W tym przypadku można zatem dodać go w klasyczny sposób do kuponu.

Aplikacja mobilna

Dla użytkowników smartfonów i tabletów bukmacher przygotował aplikację mobilną, którą pobrać można na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS. Aplikację można ściągnąć z:
 • Strony internetowej Betfan
 • App Store
 • AppGallery
W aplikacji mobilnej korzystać można ze wszystkich funkcjonalności, które dostępne są również poprzez stronę internetową w przeglądarce, w tym m.in. rejestracji nowego konta z kodem lub odebrania bonusu powitalnego.

Kody promocyjne Betfan VIP - informacje o bukmacherze

Legalny bukmacher Betfan założony został w 2018 roku, a w 2019 rozpoczął działalność na polskim rynku zakładów. Bukmacher działa na mocy zezwolenia uzyskanego od Ministra Finansów na prowadzenie działalności w Polsce nr PS4.6831.3.2018. W swojej ofercie Betfan proponuje zakłady sportowe, esportowe czy typowanie na żywo, ale słynie również z nietypowych opcji na obstawianie np. kategorii rozrywkowych, świata ekonomii i polityki, czy nawet warunków atmosferycznych. Pod tym względem oferta Betfana wyróżnia się na polskim rynku.
Gracze mogą kojarzyć tego bukmachera również ze względu na to, że jego twarzą i ambasadorem jest popularny polski sportowiec, Mariusz Pudzianowski. Wizerunek byłego strongmana, a od wielu lat znanego zawodnika mieszanych sportów walki, znaleźć można m.in. w kampaniach reklamowych firmy Betfan.
Betfan informacje
Betfan kod rejestracyjny ma treść MEGABONUS. Wpisując taki właśnie kod podczas rejestracji konta możemy uzyskać w Betfan bonus powitalny w postaci potrojenia pierwszej wpłaty na konto depozytowe maksymalnie do 300 zł. Bonus można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Faq

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod promocyjny to: MEGABONUS. Można go użyć podczas rejestracji konta i uzyskać dostęp do powitalnego bonusu Betfan, który pozwala odebrać łącznie 450 PLN na grę.

Jaki jest Betfan bonus powitalny?

Bonus Betfan na start to 200% od pierwszej wpłaty. Maksymalny bonus powitalny wynosi 300 zł i daje 450 zł na grę u bukmachera po rejestracji.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020