Bonusy Bukmacherskie i Promocje - Lista i zasady [Lipiec 2024]

Bonusy bukmacherskie pełnią funkcję pakietów powitalnych dla nowych graczy oraz dodatkowych środków dla stałych klientów danego operatora. Jakie znamy promocje bukmacherskie i które z nich są najlepsze?
Kurs 300.0 na gola Hiszpanii lub Anglii w finale EURO!
Szczegóły
Hiszpania
Anglia
Kurs:300.01.40bookie-logo

Bonusy bukmacherskie - lista 2024

Jeśli szukasz bonusów bukmacherskich na start (np. na EURO 2024) dostępnych u legalnych bukmacherów w Polsce, to w tym miejscu naszego poradnika prezentujemy je w formie listy promocji bukmacherskich. Kolejność bonusów powitalnych jest wynikiem ocen przyznanych przez czytelników Meczyki.pl. 
W poniższym zestawieniu można znaleźć każdy rodzaj promocji w zakładach bukmacherskich i dowiedzieć się, który bukmacher w Polsce oferuje najlepsze bonusy powitalne na rynku. Co ważne, otrzymane środki bonusowe mogą zostać wykorzystane m.in. na typowanie fazy pucharowej EURO 2024.

Bonusy Bukmacherskie - oferty powitalne bukmacherów

Sortuj
Od najwyższej oceny
STS

660+400 PLN na start

4.8(1133 głosów)
MECZYKI400
Kod promocyjny
Wejdź

150 PLN zakład bez ryzyka (kod: MECZYKI150)

600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

60 PLN bonus za wykonanie zadań

400 PLN za gola Hiszpanii lub Anglii

Więcej o bonusie
Pokaż mniej
Superbet

3755+600 PLN na start

4.7(1012 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź

3500 PLN tydzień bez ryzyka

200 PLN freebet od depozytu

35 PLN darmowy zakład

20 PLN za pobranie aplikacji

600 PLN bonus za gola Hiszpanii lub Anglii w finale EURO 2024

Więcej o bonusie
Pokaż mniej
Fortuna

335 PLN na start

4.7(822 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź

35 PLN darmowe zakłady 

300 PLN zakłady bez ryzyka 

Więcej o bonusie
Pokaż mniej
Betclic

50 PLN na start

4.6(1342 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź

50 PLN zakład bez ryzyka

Gra bez podatku bez limitu

Więcej o bonusie
Pokaż mniej
forBET

3680 PLN na start

4.5(698 głosów)
MECZYKIVIP
Kod promocyjny
Wejdź

1330 PLN zakład bez ryzyka

2050 PLN bonus od depozytu

30 dni gry bez podatku

300 PLN za gola Argentyny w finale Copa America

Więcej o bonusie
Pokaż mniej
Fuksiarz

260 PLN na start

4.5(493 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
Betfan

600 PLN na start

4.4(562 głosów)
MEGABONUS
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
GO+BET

230 PLN na start

4.3(169 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
LV Bet

2135+200 PLN na start

4.3(491 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
ComeOn

450 PLN na start

4.3(67 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
Betters

235 PLN na start

4.2(34 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
PZBUK

250 PLN na start

4.2(198 głosów)
Wejdź
Pokaż więcej
BetX

600 PLN na start

4.1(346 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej
ETOTO

797 PLN na start

4.0(487 głosów)
MECZYKI
Kod promocyjny
Wejdź
Pokaż więcej

Czym są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie są formą gratyfikacji dla nowych oraz stałych graczy bukmachera. Dzięki rozsądnemu korzystaniu z promocji bukmacherskich możemy liczyć na dodatkowe profity płynące z obstawiania zakładów.
Bonusy u bukmachera dzielimy na:
 1. bonusy powitalne,
 2. promocje bukmacherskie dla stałych graczy.
Bonus powitalny jest bezpośrednio związany z chęcią przyciągnięcia przez zakłady bukmacherskie nowych klientów. Operatorzy kuszą graczy wysokimi kwotami ofert powitalnych, korzystnymi zasadami czy po prostu nieszablonową formą. Dzięki temu jako gracze możemy przetestować ofertę bukmachera darmowym zakładem, czy zwiększyć sumę środków do obstawiania poprzez bonus od wpłaty.
Promocje bukmacherskie dla stałych graczy odpowiadają za utrzymanie klienta u bukmachera. To jeden z czynników, który ma zdecydować o naszym obstawianiu u konkretnego operatora. Gracze zaś dzięki bonusom bukmacherskim dla stałych klientów mogą skorzystać z gry bez podatku, podwojenia wpłaty depozytu czy obstawieniu zakładu bez ryzyka. Zdarzy się także, że bukmacher przyzna darmowy bonus bez depozytu lub stworzy ranking z atrakcyjnymi nagrodami.

Bonusy bukmacherskie w Polsce i na świecie

Promocje bukmacherskie w Polsce i na świecie nie różnią się znacznie od siebie pod kątem rodzajów bonusów. W kraju nad Wisłą możemy jednak doświadczyć znacznie wyższych kwot, jakie może osiągnąć bonus u bukmachera.
Rynek brytyjski jest największym w Europie i nie bez powodu jest nazywany kolebką europejskich zakładów bukmacherskich. Bonus powitalny u czołowych bukmacherów w UK i na świecie, a zatem Bet365, Unibet czy PariMatch wynosi od 30 do 40 funtów. W przeliczeniu na złotówki to od 150 do ok. 205 zł. Polscy bukmacherzy bonusy przyznają od co najmniej 200 do nawet 5000 zł. Bardziej zbliżony do polskiego rynku bonusów bukmacherskich jest świeżo otwarty rynek amerykański, na którym to oferty o wartości 1000 USD są standardem.

Rodzaje bonusów bukmacherskich na start

Wśród bonusów bukmacherskich na start, oferowanych w pakietach powitalnych, można wyróżnić nawet pięć rodzajów promocji bukmacherskich. Oto, co może proponować bukmacher na start:
 • zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu
 • bonus bez depozytu
 • boost kursowy
 • gra bez podatku
Bonusy bukmacherskie - rodzaje bonusów
Wszystkie powyższe oferty bukmacherskie dzielą się na kilka rodzajów i występują w różnych formach w zależności od firmy. Gracze statystycznie najbardziej cenią sobie zakłady bez ryzyka, choć gigantyczną popularność mają również bonusy za rejestrację. W kolejnych fragmentach tekstu wytłumaczymy dokładnie na czym polegają wymienione bonusy powitalne i podpowiemy, jak najlepiej wybrać promocje bukmacherskie z Polski.

Bonus na start - zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to bonus powitalny, który zdobył duże uznanie wśród graczy. Ten rodzaj promocji jest nieodłącznym elementem ofert bukmacherskich. Wśród zakładów bez ryzyka rozróżniamy dwa typy promocji:
 • Zakład bez ryzyka bez obrotu (np. STS i Fortuna)
 • Zakład bez ryzyka z obrotem (np. Superbet i forBET)
Pierwsza oferta powitalna jest znacznie korzystniejsza dla graczy, ponieważ pozwala na natychmiastową wypłatę środków na konto bankowe w przypadku porażki. Drugi bonus na start wymaga obstawienia za zwrot co najmniej jednokrotnie do nawet sześciu razy. W obu typach bukmacher bonus może przyznać z podatkiem (zwrot 100% stawki) lub z potrąceniem podatku od gier (zwrot 88% stawki).

Bonus od depozytu w promocjach zakładów bukmacherskich

Bukmacherzy promocje od depozytu posiadają w swoich ofertach od samego początku funkcjonowania rynku. Dzięki skorzystaniu z tej oferty powitalnej nasze środki zostaną podwojone lub nawet potrojone przez operatora. Na przykład wpłacając 100 złotych, będziemy mogli obstawiać za łącznie 200 złotych lub nawet 300 złotych.
Bonus od depozytu u bukmachera nie jest przyznawany od razu do wypłaty. Kluczowe są warunki obrotowe, które w wypadku tego bonusu bukmacherskiego wahają się od dwóch do nawet ośmiu konieczności obstawienia za bonus.

Bonus bez depozytu w bonusie powitalnym

Bukmacher na start często przygotowuje dla graczy bonusy bez depozytu (freebety bez depozytu). Są one uwielbiane przez graczy, którzy nie mają w zwyczaju wpłacać własnych środków do bukmachera i bazują na darmowych ofertach. Promocja bukmacherska bez depozytu nie będzie robić wrażenia wysokością kwoty, bowiem waha się ona od 5 do 50 zł. Jednakże freebet można otrzymać całkowicie za darmo, a to uczciwa cena jak na promocję na start.
Ten bonus bukmacherski będziemy mogli wypłacić po jednokrotnym obstawianiu, z tym że u niektórych firm w formie wygranej otrzymamy tylko zysk netto z zakładu, czyli kwotę z wzoru: wygrana minus stawka.

Boost kursowy - nowy bonus powitalny

Bukmacherzy bonusy w formie boostów kursowych wprowadzili stosunkowo niedawno. Po raz pierwszy pojawiły się one w ofertach w 2022 roku. Na czym polegają te promocje u bukmacherów? Dzięki podwyższonemu przelicznikowi na wybrane zdarzenie możemy je obstawić z kursem 100, 150, 200 lub nawet 300. Przykładowo, w trakcie EURO 2024 gracze mogli obstawić kurs 300.0 na gola reprezentacji Polski w meczu grupowym z Holandią.
Oczywiście ten bonus bukmachera ma ograniczoną stawkę, najczęściej do 2 zł. Jest to jednak dobra okazja do zainkasowania wysokiego bonusu małym wkładem finansowym. Do skorzystania z promocji z reguły są wymagane wpłaty depozytu na poziomie od 20 do 100 zł. Dodatkowe środki z wygranego zakładu są przyznawane w formie bonusu, a nie od razu na konto depozytowe. Jak w przypadku innych promocji bonusowych, boosty kursowe wymagają od nas określonej liczby “obrotów” otrzymanym bonusem przed wypłatą.

Gra bez podatku jako oferta powitalna

Jak wszyscy zdajemy sobie sprawę - każdy zakład wnoszony w Polsce jest obarczony 12% podatkiem od gier. Z tego powodu obstawiając zakład za 100 zł, realnie gramy go za 88 zł po odjęciu podatku.
Bonusy u bukmacherów w postaci gry bez podatku mogą zrekompensować powyższe utrudnienia. Promocja bukmacherska polega na tym, że po spełnieniu odpowiednich wymagań nie płacimy podatku od gier (bierze to na siebie bukmacher). Z reguły wiąże się to z koniecznością obstawienia co najmniej 3 zdarzeń na jednym kuponie z określonym kursem minimalnym. Wyjątkiem jest Betclic, który powiększa wygrane na wszystkich kuponach z oferty sportowej.
Gra bez podatku jest zaznaczona na kuponie w formie komunikatu lub podwyższonego współczynnika (z 0.88 na 1.00).

Gdzie są najlepsze bonusy bukmacherskie?

Najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce według użytkowników Meczyki.pl znajdują się w STS, Superbecie i Fortunie. U tych bukmacherów można znaleźć zrównoważone bonusy powitalne na każdy budżet gracza.
W dalszej części naszego poradnika wskażemy dokładnie, w jakich kategoriach każdy z bukmacherów jest najlepszy oraz na jakie bonusy zakładów bukmacherskich zwrócić uwagę poza TOP3.

Jak wybrać najlepszy bonus bukmacherski?

Przy wyborze najlepszego bonusu bukmacherskiego należy kierować się kilkoma wytycznymi. Najważniejsze z nich to:
 • Budżet - jeśli chcemy wydać na pierwszą wpłatę ok. 100 zł, to naturalnie nie będzie nas interesować bukmacher, w którym największe korzyści otrzymuje się za wysoki depozyt. Wariant z niską wpłatą najlepiej będzie nadawać się do skorzystania z zakładu bez ryzyka albo boostu kursowego. Jeśli chce się zainwestować nieco więcej, to warto rozważyć bukmachera z wysokim bonusem bukmacherskim od depozytu
 • Warunki obrotowe - gdy wybierzemy już bonus powitalny bukmacher powinien zainteresować nas swoimi warunkami dotyczącymi obrotu promocją. Zarówno w przypadku zakładu bez ryzyka, jak i bonusu od wpłaty będzie nam zależało na jak najniższej liczbie koniecznych obrotów do wypłacenia środków promocyjnych
 • Oferta bukmachera na zakłady - żaden bonus bukmacherski nie będzie odpowiedni, jeśli nie będzie go na co spożytkować. Jeśli wybierzemy już najlepszą promocję bukmacherską, to musimy także sprawdzić czy zakłady sportowe, które posiada są dla nas interesujące. Jesteś fanem piłki? Sprawdź czy bukmacher posiada interesujące Cię linie na gole, kartki czy rzuty rożne
Aby wybierać tylko najlepsze bonusy bukmacherskie należy czytać ich zasady i regulaminy. Dzięki temu nie będziemy niemile zaskoczeni np. sześciokrotnym obrotem bonusu czy ogromnym kursem minimalnym potrzebnym do spełnienia warunków.
Pamiętaj, aby obstawiać z chłodną głową i nie dać się ponieść wysokim kwotom, które oferuje bukmacher na start.

Najlepszy bonus powitalny 2024

Nie da się wyróżnić jednego bukmachera za posiadanie całościowo najlepszego bonusu powitalnego w 2024 roku. Oferty są tak zróżnicowane, że najlepsze promocje zakładów bukmacherskich musimy wybierać spośród kilku firm.
Najlepsze bonusy bukmacherskie na startBukmacherMaksymalna wartość bonusu
Najlepszy zakład bez ryzykaFortuna300 PLN
Najlepszy bonus od depozytuSTS600 PLN
Najlepszy bonus bez depozytuFortuna20 PLN
Najlepszy boost kursowySuperbetKurs 300.0

Najlepszy zakład bez ryzyka

Spośród firm wybranych przez użytkowników Meczyki najlepszy zakład bez ryzyka posiada Fortuna. Bonus bukmachera wynosi łącznie aż 300 zł i obejmuje trzy pierwsze zakłady po rejestracji konta. Co bardzo ważne, jest to zwrot bez obrotu - po ewentualnej przegranej środki można od razu wypłacić na konto bankowe.

Najlepszy bonus od depozytu

Posiadaczem najlepszego bonusu od depozytu jest STS. Ten operator premiuje aż trzy pierwsze wpłaty na konto depozytowe. Bonusy bukmacherskie od wpłaty w STS stanowią kolejno: 100% wartości pierwszego depozytu do 100 PLN, 50% od drugiego do 200 PLN i 50% trzeciego do kwoty 300 PLN. Łącznie z tytułu bonusów od wpłaty u tego operatora możemy uzyskać nawet 600 PLN. 

Najlepszy bonus bez depozytu

Najlepsze zakłady bukmacherskie z bonusem na start bez depozytu to według czytelników Meczyki.pl bukmacher Fortuna. Freebet u tego operatora wynosi łącznie aż 35 PLN, z czego 20 PLN można otrzymać za samą rejestrację nowego konta z kodem MECZYKI (czyli jest to bonus bez depozytu).

Najlepszy boost kursowy

Najwyższe i najlepsze boosty kursowe według opinii graczy organizuje aktualnie Superbet. U tego bukmachera bonus w formie kursu 200.0, a nawet 300.0 realizowany jest w bardzo dużej częstotliwości. Maksymalna stawka wynosi 2 zł, a minimalna pierwsza wpłata 50 zł. Gracze mogą zatem liczyć na oferty bukmacherskie wynoszące nawet 600 PLN. Przykładem takiej promocji jest akcja specjalna na mecz Polski z Holandią na EURO 2024 - kurs 300.0 na choćby jedno trafienie "Biało-Czerwonych" w tym starciu. 
bonusy bukmacherskie - kurs 300.0 w Superbet

Jak odebrać promocje bukmacherskie u bukmachera?

Aby odebrać promocje bukmacherskie u bukmachera należy zarejestrować konto i, w zależności od bonusu powitalnego, wpłacić środki i obstawić zakłady. W tej części poradnika wytłumaczymy krok po kroku jak poprawnie odebrać promocje bukmacherskie.
 1. Rejestracja - aby uzyskać najwyższe bonusy bukmacherskie najlepiej zarejestrować się z jednym z kodów dostępnych dla czytelników Meczyki. Podczas procesu zakładania konta podajemy takie dane, jak imię, nazwisko oraz numer PESEL. Dopiero w drugim kroku rejestracji (pełna rejestracja) należy przesłać bukmacherowi dowód tożsamości. Jest to koniecznie, aby np. wypłacić środki na własne konto bankowe
 2. Wpłata depozytu - w przypadku bonusów od depozytu, zakładów bez ryzyka, czy boostów kursowych konieczna jest wpłata środków, aby ten bonus zakładów bukmacherskich został nam przyznany
 3. Obrót bonusem - bukmacherzy promocje na start wiążą z koniecznością obracania otrzymanych środków, tj. zagrania za nie określoną liczbę razy. Zdarza się, że bukmacher wymaga obstawienia za równowartość bonusu i dodatkowo depozytu
 4. Wypłata środków/dalsze obstawianie - po wykonaniu regulaminowych obrotów bonusem można zamienić go w realną gotówkę i przelać na prywatne konto bankowe lub grać dalej u bukmachera. Decyzja należy do gracza
promocje bukmacherskie - jak odebrać u bukmachera
Aby poprawnie odebrać bonus bukmacherski, przeczytaj jeden z naszych artykułów o ofertach powitalnych. Dzięki temu otrzymasz streszczony regulamin ze strony bukmachera i nie pominiesz żadnego, istotnego aspektu dotyczącego bonusów.

Jak odebrać wyższy bonus powitalny od bukmachera? 

Bukmacherzy w Polsce i na świecie próbują zachęcić potencjalnych klientów do rejestracji przez oferowanie bonusów bukmacherskich. Są to zazwyczaj pakiety złożone z kilku promocji i w podstawowej wersji mają one określoną wartość. Zakładasz konto u wybranego operatora, to możesz odebrać bonus o konkretnej wysokości. Jest jednak sposób, aby wartość bonusu powitalnego od bukmachera była wyższa - użycie kodu promocyjnego przy rejestracji konta.
Skorzystanie z takiego kodu może:
 • podwyższyć kwotę bonusu lub bonusów składających się na promocję powitalną (np. jako czytelnik Meczyki.pl możesz odebrać zakład bez ryzyka w forBET o wartości 1330 PLN zamiast 1000 PLN w regularnej ofercie),
 • otrzymać dodatkowy bonus powitalny niedostępny w standardowej ofercie (np. używając kodu MECZYKI150 przy zakładaniu konta w STS, zagrasz pierwszy zakład bez ryzyka do 150 PLN ze zwrotem na konto depozytowe).
Użycie kodów promocyjnych jest przede wszystkim związane z promocjami bukmacherskimi na start, natomiast niektórzy operatorzy używają ich też przy okazji ofert lojalnościowych. W takiej sytuacji kod może pozwolić np. na odebranie darmowego zakładu lub uruchomienie promocji od depozytu.
Wszystkie oferty promocyjne opisujemy szczegółowo w tekstach o kodach bonusowych poszczególnych bukmacherów. 

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Każdy bukmacher oferuje na start bonusy dla graczy, jednakże dla stałych klientów również można spodziewać się wielu promocji. Kilka takich rozwiązań bardzo przypomina bonusy powitalne bukmacherów, ale są również oferty dedykowane lojalnym typerom. Zazwyczaj ich wartość jest niższa niż w promocjach na start, ale najbardziej aktywni operatorzy mają przez cały czas aktywne kilka lub nawet kilkanaście ofert. 
Jaki rodzaj bonusu bukmacher może zaproponować swoim graczom, którzy skorzystali już z pakietów powitalnych? W grę wchodzą:
 • bonus od depozytu
 • gra bez podatku
 • podwyższone wygrane
 • wyższe kursy na jedno lub więcej zdarzeń
 • zakłady bez ryzyka (cashbacki)
 • punkty lojalnościowe do wykorzystania na bonusy lub gadżety
 • rankingi z nagrodami
Wskazane rodzaje promocji bukmacherskim są narzędziami, jakimi dysponuje bukmacher. To, co znajduje się w ofercie promocyjnej, zależy od polityki bonusowej operatora. Część z nich stawia wyłącznie na promocje powitalne, a są też tacy, którzy kładą duży nacisk na bonusowanie swoich stałych użytkowników. Gracze często narzekają na operatorów, że stawiają oni wyłącznie na bonusy na start, kompletnie zapominając o swoich stałych użytkownikach. Stąd też operatorów będących w czołówce rankingu czytelników Meczyki.pl łączy szeroki i kompleksowy wachlarz promocji bukmacherskich dla wszystkich klientów. 
Przykładem są oferty promocyjne STS, Superbet i Fortuny na Euro 2024. Czołowi polscy operatorzy proponują kilka różnych możliwości otrzymania bonusów i tym samym potwierdzili, że ich miejsce na szczycie rankingu bukmacherów jest uzasadnione.

Bonusy bukmacherskie na stronach i w aplikacji mobilnej

Czy grając wyłącznie na stronie internetowej bukmachera skorzystamy z takich samych bonusów bukmacherskich jak w aplikacji mobilnej? Nie do końca. 
Większość bonusów bukmacherskich jest taka sama bez względu na to, czy będziemy obstawiać na stronie czy w aplikacji. Jednocześnie bukmacherzy chcą zachęcić swoich użytkowników do posiadania i korzystania z aplikacji mobilnej, więc proponują dedykowane promocje bukmacherskie właśnie tam. Dotyczy to zarówno ofert dla nowych graczy oraz stałych użytkowników. Oto dwa przykłady:
 • nowi gracze Superbet otrzymają freebet 20 PLN, jeśli ściągną i zalogują się do aplikacji mobilnej w ciągu siedmiu dni od daty pierwszego depozytu na konto,
 • oferta powitalna ETOTO składa się z czterech freebetów, w tym jednego za kod bonusowy MECZYKI. Darmowy zakład za nasz kod jest do wykorzystania jedynie w aplikacji mobilnej bukmachera.
Regularnym zjawiskiem są też promocje dla graczy, w których po zagraniu określonego kuponu w aplikacji mobilnej, aktywujemy konkretną promocję bukmacherską (grę bez podatku, zakład bez ryzyka lub freebet po zagraniu lub rozliczeniu kuponu).

Najlepsze promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Który bukmacher oferuje najlepszy zestaw bonusów dla graczy, którzy odbiorą pakiet powitalny? To pytanie, na które próbują odpowiedzieć sobie wszyscy typerzy. Naszym zdaniem nie ma jednoznacznej odpowiedzi w tym aspekcie. 
Oferty operatorów dla stałych graczy zmieniają się często i są zazwyczaj dostosowane pod aktualne wydarzenia sportowe. Im większe i głośniejsze wydarzenie (np. mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy El Clasico), tym dużo wyższa szansa na interesującą i korzystną promocję dla stałych użytkowników. 
Przy ocenie tego typu bonusów są jednak uniwersalne warunki, które pozwolą nam na ocenę promocji:
 • wysokość bonusu - jaka jest wartość promocji?
 • warunki skorzystania z promocji - co musimy zrobić, aby otrzymać bonus?
 • warunki obrotu bonusem - w jaki sposób przeniesiemy środki bonusowe na saldo główne?
 • porównanie promocji do innych bukmacherów - jakie propozycje na wybrane wydarzenie mają inni operatorzy?
jak wybrać najlepszą promocję bukmacherską
W opinii graczy oferta bonusowa spełniająca kryteria najlepszej promocji bukmacherskiej będzie wynosić znaczną część zaangażowanego kapitału, najlepiej 100% (np. grając za 50 PLN, otrzymamy ekstra 50 PLN w bonusie). Warunki skorzystania z oferty też nie będą wygórowane - niska stawka, mała liczba zdarzeń i niski kurs pojedynczy lub całego kuponu. Bardzo ważnym elementem jest też wypłata bonusu. Ten aspekt jest kluczowy, bo co z tego, że będziemy mieć środki bonusowe na koncie, skoro wypłacenie ich będzie w praktyce niemożliwe. Warto też porównać ofertę do pozostałych operatorów na rynku i zobaczyć, czy może inni bukmacherzy oferują coś korzystniejszego i bardziej godnego uwagi. 

Faq

Czym są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie to dodatkowe środki na obstawianie przyznane przez bukmachera, które przeznaczone są dla nowych oraz stałych graczy.

Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje bukmacherskie?

Najlepsze bonusy bukmacherskie według czytelników Meczyki.pl odebrać można w STS, Superbet i Fortunie.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020