Bonusy Bukmacherskie

Dodał: Juliusz Orciuch,Wczoraj | 13:01

W ostatnich latach wzrosła liczba legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zgodnie z prawem. Wszystkie legalne firmy otrzymały od Ministerstwa Finansów licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. Gracze mają szeroki wybór ofert, a dodatkowo proponuje im się różne legalne bonusy bukmacherskie, są też organizowane rozmaite akcje promocyjne.

Spis treści:

 1. Bonusy bukmacherskie - Bonusy na start
 2. Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)
 3. Bonusy bukmacherskie - Fortuna
 4. Bonusy bukmacherskie - Betclic
 5. Bonusy bukmacherskie - Betfan
 6. Bonusy bukmacherskie - PZBuk
 7. Bonusy bukmacherskie - Totolotek
 8. Bonusy bukmacherskie - LV Bet
 9. Bonusy bukmacherskie - ETOTO
 10. Promocje bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie - bonusy na start

Legalni bukmacherzy prowadzą aktywną politykę bonusową skierowaną do wszystkich graczy. Istotnym elementem polityki promocyjnej każdej firmy są bonusy na start, z których można wyróżnić trzy rodzaje:

Bonusy bukmacherskie - bonusy na start

 • bonusy bukmacherskie bez depozytu
 • bonusy bukmacherskie od depozytu
 • bonusy bukmacherskie bez ryzyka

Największym zainteresowaniem obstawiających zakłady bukmacherskie cieszą się bonusy bez depozytu. Gracze chętnie korzystają z tej możliwości, bo nie muszą inwestować własnych pieniędzy, aby zawrzeć zakład. W niektórych miejscach środki bonusowe od razu można wypłacić, inne firmy wymagają obrotu według ustalonych zasad. Oferowane przez legalnych bukmacherów bonusy są oczywiście zgodne z prawem.

Popularną ofertą jest również bonus od depozytu, czyli od zasilenia konta. Na rynku dostępne są pakiety powitalne premiujące pierwszą wpłatę. Wysokość otrzymanego bonusu zależy od wysokości wpłacanej kwoty. Im więcej wpłacimy, tym więcej zyskamy. Oferowane przez różne zakłady bukmacherskie bonusy stanowią zwykle 100% wartości wpłaty, czyli podwajają nasz depozyt. Znajdziemy też propozycje z 50%, 75%, 150% i 200%. Aby wypłacić bonusowe środki na konto, musimy spełnić określone warunki obrotu. Na ogół wskazany jest minimalny kurs całkowity kuponów, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia oraz dopuszczalne rodzaje zakładów kwalifikujących się do promocji.

Niektórzy legalni bukmacherzy bonusy proponują również w postaci zakładów bez ryzyka - cashbacku, czyli zwrotu stawki na konto. Zanim otrzymamy zakład bez ryzyka, musimy dokonać pierwszej wpłaty. Cashback dostaniemy, jeśli pierwszy wysłany kupon zostanie rozliczony jako przegrany. W takim wypadku zainwestowane pieniądze z powrotem trafią na nasze konto depozytowe lub bonusowe. Równowartość postawionej kwoty może być okrojona o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%.

Spójrzmy, jakie konkretnie bonusy na start oferują graczom polscy legalni bukmacherzy - bonusy ma w swojej ofercie każda firma działająca na naszym rynku.

Bonus powitalny STS - najlepsza oferta na rynku według badań PAN i WSB [badania z 08.2020]

Według najnowszych (sierpień 2020) badań polskiego legalnego rynku bukmacherskiego to STS dysponuje najlepszą ofertą powitalną. Analizę przeprowadzili niezależni eksperci z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. W obu przypadkach pod lupę naukowców trafiło dziesięciu wskazanych bukmacherów: STS, Fortuna, Betclic, ETOTO, PZBuk, LVBet, Totolotek, Totalbet, Forbet i Ewinner. Badania zostały wykonane w celu sprawdzenia jakości bonusów powitalnych oferowanych nowym graczom w wyżej wymienionych miejscach. 

Raport IBS PAN

Analitycy Polskiej Akademii Nauk, pracując od kwietnia do lipca 2020 r., postanowili sprawdzić współczynnik stosunku dostępnych środków na grę (wpłacone pieniądze + otrzymane bonusy) do potencjalnej wygranej. Innymi słowy, zaszło równanie: 

depozyt + bonusy - średnia wartość wygranych

Eksperci wykonali po 100 symulacji gier dla poszczególnych bukmacherów z uwzględnieniem rozmaitych warunków uzyskania powitalnych bonusów, m.in. wysokości pierwszego wykonanego depozytu. Mieli zamiar dokładnie odwzorować zachowanie przeciętnego gracza, chcącego jak najbardziej korzystnie obrócić bonusami startowymi. W ten sposób udało się wykazać, który bukmacher posiada najbardziej atrakcyjną ofertę na start. Sprawdzono prawdopodobną wygraną dla siedmiu wartości wpłat na konto - 20, 50, 100, 200, 500, 1000 i 1200 zł.

Wyniki wskazują na to, że najlepszy pakiet bonusów powitalnych ma bukmacher STS. To jedyny operator, który w każdym opisywanym przypadku osiągnął choćby minimalny zysk. Konkurentom się to nie udało.

Jakie są przykładowe wygrane w STS?

Przy wpłacie 20 zł -> średnia wartość wygranych 35,26 zł

50 zł -> 73,83 zł
100 zł -> 125,46 zł
200 zł -> 248,97 zł
500 zł -> 551,33 zł
1000 zł -> 1062,46 zł
1200 zł -> 1223,11 zł

Badacze IBS PAN wykonali także symulacje z wykorzystaniem “wag bonusów”, czyli danych niemożliwych do bezpośredniego ich ujęcia w opracowanym modelu matematycznym, na którym oparto analizę. Bonusom przypisano parametry wynikające z takich zmiennych, jak:

 • minimalny kurs całkowity w trakcie obrotu
 • czas na obrót bonusem i/lub depozytem
 • liczba wymaganych obrotów (wielokrotność)
 • maksymalna wartość pakietu powitalnego

Druga część badania także wykazała, że to STS dysponuje najlepszą ofertą powitalną z najwyższą zakładaną średnią wartością wygranych dla siedmiu depozytów od 20 do 1200 zł.

Raport WSB Wrocław - bonusy bukmacherskie

Bonusami na start zajęli się także analitycy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Przeprowadzone przez nich badanie składało się z dwóch części.

Najpierw naukowcy oszacowali wartość oczekiwaną bonusów od depozytu oraz cashbacków. Następnie do wyceny matematycznej głównych bonusów dodano kilka innych istotnych czynników, wpływających na ocenę i konkurencyjność poszczególnych promocji:

minimalny kurs kuponu wymagany przez bukmachera
maksymalny możliwy do uzyskania bonus od depozytu
dodatkowe promocje bukmacherskie

Eksperci zastosowali dwie metody porządkowania liniowego: wzorzec rozwoju oraz sumy standaryzowane. Umożliwiło to uzyskanie zbiorczych rezultatów badań wskazujących na dominację bukmachera STS nad innymi polskimi bukmacherami. Im wyższą otrzymano wartość liczbową miary rozwoju, tym wyższy był poziom badanego zjawiska. A zatem, innymi słowy, im większy wskaźnik, tym dany operator ma atrakcyjniejszą ofertę powitalną.

STS osiągnął wskaźnik 0,557. Druga w tym zestawieniu Fortuna - 0,486. Na kolejnych miejscach uplasowały się firmy z wskaźnikami od 0,473 do 0,220. Oznacza to, że największy polski bukmacher, jakim jest STS, według badań WSB we Wrocławiu także dysponuje najlepszą ofertę bonusową na start.

Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)

Firma, która została założona w 1997 r., ma największe udziały w legalnym rynku bukmacherskim w Polsce. Oferuje zakłady zarówno online, jak i stacjonarnie (kilkaset punktów w całym kraju). Oferta powitalna w STS składa się z kilku bonusów, które można jednocześnie wykorzystać. Łączna wartość bonusów od STS wynosi 1504 zł. 

Bonusy bukmacherskie STS

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 29 PLN (freebet)

Bonus pojawi się na naszym koncie po aktywacji konta, jeśli podczas rejestracji wpiszemy w odpowiednim polu kod promocyjny MEGABONUS

Do uzyskania tego bonusu bukmacherskiego nie jest wymagana wpłata własnych środków. Wprawdzie niektórzy legalni bukmacherzy bonusy tego typu mogą przyznawać dopiero po zasileniu depozytu, ale STS oferuje freebet bez wkładu własnego.

Warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91. Liczą się tylko wygrane kupony.
 • Minimalna suma stawek wszystkich zawartych zakładów to 87 zł (29 x 3 = 87 zł).  

2. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 235 PLN (cashback)

STS zwraca na konto równowartość stawki pierwszego kuponu do maksymalnie 235 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. Tę praktykę stosują właściwie wszyscy legalni bukmacherzy - bonusy bez ryzyka (cashbacki) objęte są tradycyjnym "podatkowym cięciem". W praktyce różnica jest jednak niewielka.

Wykorzystując bonus zakład bez ryzyka o wartości 235 zł, na nasze konto wróci 206,80 zł. Brakujące 28,20 zł to efekt wspomnianego podatku. Możemy jednak otrzymać całe 235 zł. Wówczas musimy jednak zagrać za 267,05 zł. Gdy potrącimy bowiem podatek 12% od tej kwoty, otrzymamy właśnie 235 zł.

Inny przykład. Gdy nasz pierwszy zakład zawrzemy za 20 zł, zwrot wyniesie 17,60 zł (20 zł x 0,12 = 2,40 | 20 – 2,40 = 17,60 zł). 

Bonusem trzeba obrócić trzykrotnie po kursie 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 

3. Bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) w wysokości 1200 PLN

Możemy otrzymać bonus od depozytu do 1200 zł. STS podwaja nam pierwszą wpłatę.

Warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91. Do obrotu wliczają się wygrane kupony.
 • Minimalna suma stawek to trzykrotność wpłaconej kwoty. Przy wpłacie 100 zł, będzie to 300 zł.

Przykładowy trzykrotny obrót bonusu powitalnego w wysokości 100 zł:

 • Zakład pojedynczy, kurs 2.00, stawka 50 zł (12% podatku powoduje realną stawkę 44 zł, która to dopiero podlega mnożnikowi 2.00), kupon trafiony, wygrana → 88 zł.
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 4.50, stawka 38 zł (33,44 zł po odjęciu podatku), kupon trafiony, wygrana → 150,48 zł
 • Zakład pojedynczy, kurs 2.20, stawka 150,48 zł (132,42 zł), kupon trafiony, wygrana → 291,32 zł
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 3.72, stawka 91,32 zł (80,37 zł), kupon przegrany

Podsumowanie: łącznie postawiliśmy zakłady za kwotę 329,80 zł, co oznacza, że spełniliśmy z nadwyżką wymagane minimalne warunki obrotu (3*100 zł = 300 zł).

Pomimo, że ostatni kupon okazał się nietrafiony, na koncie bonusowym pozostaje kwota 300 zł, która trafi do naszego depozytu.

Uzyskaliśmy ją, odpowiednio stawkując nasze zakłady i powiększając nasz bonus:

(100 zł – 50 + 88 – 38 + 150,48 – 150,48 + 291,32 – 91,32 = 300 zł)

4. Bonus zakład bez ryzyka 20 PLN na sporty wirtualne

Bonus wykorzystać można do typowania zdarzeń wyłącznie z oferty sportów wirtualnych. Zakład bez ryzyka można wykorzystać na jeden lub kilka zakładów, ważne by spełnić wymagania wynikające z regulaminu bonusu. Kupony muszą spełnić następujące kryteria:

 • Kurs minimalny kuponu 1.90
 • Oferta sportów wirtualnych
 • Kupony muszą być rozliczone w ciągu jednej doby
 • Maksymalny zwrot wynosi 20 zł

Dodatkowo bonus podlega zasadom obrotu. Trzy razy po kursie min. 1.91. Do obrotu wliczają się wygrane kupony

5. Bonus zakład bez ryzyka 20 PLN na BetGames

Ten bonus obowiązuje na ofertę BetGames. Zakład bez ryzyka może zostać przeznaczony na kilka zakładów, jednak suma zwrotu nie będzie wyższa niż 20 zł. Kupony muszą spełnić określone regulaminem wymogi:

 • Kurs minimalny kuponu 1.90
 • Oferta BetGames
 • Kupony muszą być rozliczone w ciągu jednej doby
 • Maksymalny zwrot wynosi 20 zł

Bonus nie podlega warunkom obrotu. Po uzyskaniu zwrotki środki są do wykorzystania przez gracza. Można je wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę. 

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Fortuna nie tylko oferuje zakłady online, ale ma też kilkaset punktów stacjonarnych w całym kraju, głównie na południu Polski. Bukmacher jest sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej I Ligi oraz sponsorem głównym Legii Warszawa. Pakiet powitalny obejmuje trzy proponowane przez tego legalnego bukmachera bonusy na start.

Bonusy bukmacherskie Fortuna

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 20 PLN (freebet)

Bonus otrzymamy po ukończeniu rejestracji w postaci punktów klubowych Fortuna Klub Plus. Możemy je następnie wymienić na dowolne zakłady. Bukmacher nie oczekuje wykorzystania wszystkich punktów za jednym razem, w związku z czym możemy spożytkować je na jeden zakład w wysokości 20 zł lub wysłać kilka za mniejszą stawkę.

Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków.

Bukmacher Fortuna nie stawia żadnych warunków obrotu. Uzyskane wygrane od razu trafiają na nasze główne konto depozytowe.

2. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 600 PLN (cashback)

Fortuna zwraca nam równowartość stawki pierwszego zakładu do 600 zł. Otrzymany zwrot jest mniejszy o kwotę równą 12% stawki z powodu podatku od obrotu, który jest pobierany zgodnie z polskim prawem.

Zanim wypłacimy zwrócone środki, musimy je wykorzystać na dowolny zakład dający nam choć minimalną wygraną. Najniższy możliwy kurs to 1.14. Jest to zatem jednokrotny obrót. Zalecamy dokładną lekturę regulaminu każdej promocji, bo proponowane przez legalnych bukmacherów bonusy charakteryzują się rozmaitymi warunkami obrotu - jedno-, dwu-, trzykrotnymi etc.

Aby odebrać zakład bez ryzyka na Fortuna, wystarczy aktywować bonus w sekcji "Moje bonusy" w panelu nie później niż 3 dni po rejestracji i koniecznie już po pierwszym zalogowaniu na nowe konto. 

3. Bonus 100% od depozytu (drugiej wpłaty) w wysokości 2100 PLN

Bukmacher proponuje nam bonus od pierwszej wpłaty do 2100 zł. Bonusowe środki uzyskamy jednak dopiero po obrocie depozytem.

Warunki obrotu depozytem:

 • Czterokrotny obrót po minimalnym kursie 1.60 i minimum trzema zdarzeniami na kuponie.
 • Minimalna suma stawek to czterokrotność wpłaconej kwoty. Przy wpłacie 200 zł, będzie to 800 zł.

Uzyskany bonus możemy wykorzystać na dowolny zakład o dowolnym kursie.

Uwaga: Przy zawarciu zakładu z kursem mniejszym niż 1.14, ewentualna wygrana będzie niższa niż stawka. 

Bonusy bukmacherskie - Betclic

Betclic to duża zagraniczna firma założona w 2005 r., która niedawno wróciła na polski rynek. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., Betclic wycofał się z Polski i rozpoczął starania o legalne pozwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych. Uzyskał je we wrześniu 2018 r., a serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. Bukmacher oferuje bonus bez ryzyka na start.

Bonusy bukmacherskie Betclic

1. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 550 PLN (cashback)

Bukmacher Betclic oferuje zakład bez ryzyka do 550 zł. Cashback dotyczy tylko pierwszego wysłanego kuponu. Jeśli okaże się przegrany, zwrócone środki trafią na nasze konto bonusowe i będziemy musieli nimi obrócić. To dowód na to, że obowiązkowy obrót mają u siebie kolejni legalni bukmacherzy - bonusy objęte są na ogół precyzyjnymi warunkami obrotu. Zobaczmy, jak wygląda to w u bukmachera Betclic.

Warunki obrotu:

 • Ośmiokrotny obrót po minimalnym kursie 2.00.
 • Minimalna suma stawek to ośmiokrotność zwróconej kwoty. Przy maksymalnym cashbacku będzie to 4400 zł (550 zł x 8).

Bonusy bukmacherskie - Betfan

Każdy nowy gracz, który założy konto na Betfan z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS po kliknięciu w poniższy baner, będzie mógł skorzystać z dwóch bonusów zawartych w ofercie startowej bukmachera o łącznej wartości 1600 zł - są nimi bonus od depozytu oraz cashback.

Bonusy bukmacherskie Betfan

1. Bonus od depozytu 1000 PLN

Chcąc skorzystać z bonusu od depozytu, nowy gracz musi zarejestrować się na stronie bukmachera Betfan, podając przy rejestracji kod promocyjny "MEGABONUS".

Następnie należy dokonać wpłaty, która uwolni cashback, natomiast drugie zasilenie konta pozwoli skorzystać ze wspomnianego bonusu od depozytu. Minimalna kwota jaką należy wpłacić na tym etapie to 100 zł. Zanim jednak będziemy mogli wypłacić przyznany bonus, należy wykonać obrót bonusem. Poniżej opisujemy zasady obrotu.

Warunki obrotu: 

 • Najpierw należy zawrzeć pierwszy zakład o wartości pierwszej wpłaty z minimalnym kursem 2.50, aby odblokować bonus. 
 • Trzykrotny obrót z kuponami AKO (minimum trzy zdarzenia)
 • Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.30 lub więcej, a całego zakładu - przynajmniej 2.50.
 • Minimalny depozyt zaliczający się do promocji to przy pierwszej drugiej wpłacie wynosi 100 zł.

Warto pamiętać iż obie promocje, zarówno cashback jak i bonus od depozytu łączą się ze sobą.

2. Cashback do 600 PLN

U tego legalnego bukmachera bonusy startowe obejmują także cashback, czyli zwrot stawki przeznaczonej na zakład. Zazwyczaj tego typu promocja dotyczy tylko pierwszego kuponu i tak też jest w przypadku bukmachera Betfan.

Aby otrzymać bonus w postaci cashbacku, nowi gracze po zarejestrowaniu się z pomocą jednego z linków dostępnych na tej stronie lub baneru, powinni dokonać pierwszego depozytu. Minimalna kwota przy tym bonusie to 50 zł.

W przypadku cashbacku - o ile nasz zakład okaże się przegrany - bukmacher zwróci nam stawkę do 600 zł. Niestety nie uprawnia to nas do wypłaty środków. Aby tak się stało trzeba jeszcze jednokrotnie obrócić bonusem, a w zakładzie zawszeć co najmniej trzy zdarzenia o kursie całkowitym min. 3.80.

Bonusy bukmacherskie - PZBuk

W ramach oferty powitalnej PZBuk przygotował dla nowych użytkowników dwa bonusy na start o łącznej wartości 1070 zł. Warunkiem jest rejestracja z kodem promocyjnym MECZYKI. Na stronę bukmachera można się przenieść klikając w widoczny poniżej banner.

Bukmacher PZBuk

1. Zakład bez ryzyka w wysokości 1000 PLN (cashback)

Niektórzy legalni bukmacherzy bonusy przekazują bez konieczności wpłaty środków własnych, ale nie dotyczy to promocji typu cashback, czyli zakładu bez ryzyka. PZBuk oferuje zwrot stawki do 1000 zł za pierwszy nietrafiony zakład, który spełnia warunki opisane w regulaminie promocji. Zakład bez ryzyka trzeba wysłać za maksymalnie 1000 zł, umieszczając na nim minimum dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Można zagrać dowolną liczbę promocyjnych kuponów - zwrot nastąpi za pierwszy przegrany. Aby wziąć udział w tej promocji nie tylko trzeba się zarejestrować z kodem promocyjnym, ale również - co konieczne - pozytywnie zweryfikować numer telefonu.

Warunki obrotu są identyczne jak przy zawieraniu zakładu bez ryzyka. Oto więc one:

 • Jednokrotny obrót bonusem zakładem z minimum dwoma zdarzeniami
 • Każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.40
 • Gracz ma na to 30 dni od momentu otrzymania cashbacku
 • Wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu

2. Darmowy zakład 20 PLN (freebet)

PZBuk ma dla nowych graczy freebet, nazywany również darmowym zakładem. Jak go otrzymać? Wystarczy wpłacić na swoje konto minimum 20 zł. Gdy to zrobimy, otrzymamy darmowy zakład w wysokości 20 zł.

Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet? Musi on być wielokrotny, a więc powinien składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Co istotne, jeśli taki kupon okaże się wygrany - pieniądze można od razu wypłacić. Nie trzeba dokonywać jakiegokolwiek obrotu.

3. Bonus od wpłaty (drugiej) 50 PLN na gry karciane 

W pakiecie powitalnym PZBuk znajduje się również bonus 50 zł od drugiej wpłaty, które wykorzystać można na gry karciane. Aby otrzymać podwojenie wpłaty do maksymalnie 50 zł trzeba wpłacić minimum 25 zł na konto depozytowe. Bonusem należy obrócić pięciokrotnie na pełną sumę wpłaty oraz bonusu. Wszystkie kupony biorące udział w akcji mogą mieć zdarzenia wyłącznie z kategorii gier karcianych.

Bonusy bukmacherskie - Totolotek

Totolotek to jeden z bukmacherów najdłużej działających na polskim rynku. Jest sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek Pucharu Polski. Niedawno zmienił się właściciel, który za cel obrał sobie dynamiczny rozwój firmy. Zakłady bukmacherskie Totolotek oferują nowym użytkownikom dwa bonusy na start o łącznej wartości 520 zł - darmowy zakład oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty.

Bonusy bukmacherskie Totolotek

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 25 PLN (freebet)

Bonus bez depozytu dostaniemy w postaci freebeta za otwarcie konta. Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków. Trzeba za to, już po ukończeniu rejestracji, uzupełnić i zweryfikować dane w zakładce "Moje Konto" widocznej w panelu użytkownika. Bukmacher sprawdzi zgodność naszych danych ze stanem faktycznym. Jeśli wszystko będzie w porządku, należy w sekcji "Wpłata" znaleźć pole z kodem bonusowym i podać kod MEGABONUS. Darmowy bonus, ważny przez czternaście dni, zostanie automatycznie przypisany do konta gracza. Wprawdzie nie wszystkie dostępne u legalnych bukmacherów bonusy obwarowane są koniecznością użycia kodu promocyjnego, ale w tym wypadku jest to niezbędne, by skorzystać z promocji.

Skorzystać z tego bonusu może każdy gracz, który założył konto po dniu 14.02. Środki bonusowe podlegają dwukrotnemu obrotowi z kursami minimalnymi 2.00.

Warunki obrotu:

 • Dwukrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 2.00.
 • Minimalna suma stawek wszystkich zawartych zakładów to 40 zł (20 x 2 = 40 zł).
 • Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe

Po spełnieniu wymaganych warunków obrotu, kwota pozostała na koncie bonusowym automatycznie trafi na konto depozytowe. Pieniądze można wypłacić do banku lub wykorzystać do dalszej gry.

2. Bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) do 500 PLN

Bukmacher podwoi naszą pierwszą wpłatę do 500 zł. Minimalnie musimy zasilić konto kwotą 20 zł. 

Warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót depozytem ORAZ bonusem, zakładami wielokrotnymi z trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs minimalny musi wynieść 1.35
 • Minimalna łączna stawka to trzykrotność depozytu oraz trzykrotność bonusu. Przy wpłacie 500 zł, będzie to 3000 zł (500 zł x 3 = 1500 zł w obu przypadkach).

3. Bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) w aplikacji mobilnej do 49 PLN

Ostatnim bonusem na stronie Totolotek jest promocja 100% od pierwszego depozytu dokonanego po zainstalowaniu aplikacji mobilnej. Jej maksymalna wartość to 49 zł, a minimalna wpłata w tym przypadku wynosi również 20 zł. Przy tej promocji również mamy do czynienia z warunkiem trzykrotnego obrotu - kurs każdego z kuponów nie może być niższy niż 2.00.

Bonusy bukmacherskie - LV Bet

LV Bet po wejściu na rynek szybko zainwestował w polski sport. Firma wspiera kilka klubów piłkarskich z najwyższych lig, m.in. Wisłę Kraków i Arkę Gdynia, a graczom oferuje bonusy bukmacherskie w ramach pakietu powitalnego. Przypominamy, że proponowane przez legalnych bukmacherów bonusy są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Bonusy bukmacherskie LVBet

1. Darmowy zakład 20 PLN (freebet)

Bonus bez depozytu od LVBet może zyskać każdy kto podczas rejestracji konto zaznaczy okno "Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu". Przyznany bonus bukmacher przekazuje w formie 1 zł z mnożnikiem x20, który można aktywować podczas typowania kuponu.

Kupon postawiony w ramach darmowego zakładu musi spełnić pewne wymogi. Kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia, jego łączny kurs nie będzie mniejszy niż 2.50. Pojedyncze zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs co najmniej 1.25. Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00.

2. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN (cashback)

Bonus zakład bez ryzyka trafi na nasze konto, jeśli po rejestracji napiszemy do LV Bet maila, w którym wyrazimy chęć skorzystania z cashbacka. Otrzymamy jednorazowy zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł. Aby go wykorzystać, należy aktywować promocję, poprzez wysłanie bukmacherowi wiadomości e-mail o treści "Zakład bez ryzyka". Otrzymamy go po wpłaceniu trzeciego depozytu na konto. Jeśli wpłata wyniesie maksymalne 330 zł, LVBet powiększy ją do 333,3 zł - przy każdej wpłacie bukmacher powiększa środki bonusowe o 1%. 

Warunki obrotu:

 • Jednokrotny obrót po kursie minimalnym 1.75.

Pozostała na bonusowym koncie kwota będzie możliwa do wypłaty po spełnieniu warunków obrotu.

3. Bonus od depozytu (pierwszych dwóch wpłat) do 3000 zł

Legalni bukmacherzy bonusy oferują niekiedy za dwa pierwsze zasilenia konta. Należy do nich właśnie LV Bet. Minimalnie trzeba wpłacić 10 zł. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy bonus od depozytu 100% do 1500 zł, przy drugiej – 50% do 1500zł. Warunki obrotu w obu przypadkach nieco zmieniają się.

Warunki obrotu pierwszym depozytem:

 • Czterokrotny obrót bonusem i wpłatą
 • Minimalny kurs kuponu 1.75

Warunki obrotu drugim depozytem:

 • Trzykrotny obrót bonusem i wpłatą
 • Minimalny kurs kuponu 1.75

Bonusy bukmacherskie - ETOTO

Firma ETOTO oferuje zakłady wzajemne w internecie od kilku lat. Bukmacher współpracuje z czołowymi dziennikarzami sportowymi, m.in. Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim, organizuje też quizy wiedzy o piłce nożnej z udziałem znanych ludzi świata futbolu. ETOTO proponuje nowym użytkownikom bonus na start.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

1. Bonus od depozytu 200% do 200 PLN

Zakłady bukmacherskie ETOTO oferują nam bonus cashback 200% do 200 zł. Co to oznacza w praktyce? Gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto dostanie w ramach promocji kwotę dwukrotnie wyższą. Maksymalnie jednak do 200 zł. Żeby więc wykorzystać promocję do maksimum, należy zasilić konto kwotą w wysokości 100 zł.

Co istotne, otrzymanym bonusem trzeba obrócić, by zyskać możliwość wypłaty środków. W tym przypadku sześciokrotnie. Jeśli więc otrzymaliśmy 200 zł, musimy zagrać za 1200 zł, pamiętając o kursach minimalnych pojedynczego zdarzenia (1.30) i całego kuponu (2.20). Na obrót środkami mamy 30 dni. Wliczają się do niego zakłady przedmeczowe i LIVE. Niezależnie od tego, czy okazują się wygrane czy przegrane. 

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.

Bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy oferują graczom nie tylko bonusy na start. Różne promocje bukmacherskie czekają na nas także podczas gry. Nie będzie przesadne stwierdzenie, że ile bukmacherów, tyle promocji. Sprawdźmy, co proponują klientom legalne polskie firmy przyjmujące zakłady online. Okazuje się, że legalni bukmacherzy bonusów nie ograniczają do standardowego "pakietu" - to nie wszystko, czasem warto przyjrzeć się szerszej ofercie.

Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)

Bonusy bukmacherskie - STS

Bukmacher mający siedzibę w Katowicach prowadzi m.in. akcję Polubisz Poniedziałek. Raz w tygodniu konta wybranych graczy są zasilane bonusowymi środkami. STS ustala laureatów na podstawie rankingu, w którym może znaleźć się każdy użytkownik. Premia czeka na osoby, które w ciągu danego tygodnia dokonały najwyższego obrotu pieniędzmi z konta depozytowego. Nagroda w postaci doładowania konta bonusowego może wynieść od 20 zł do 3000 zł.

STS bonusy bukmacherskieKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS poprzez promocję Zaproś Kumpla premiuje graczy, którzy zaproszą do rejestracji znajomego. Za polecenie kumpla możemy zyskać bonus o wartości 50 zł. Zanim te środki trafią na nasze konto, znajomy musi wpłacić 50 zł i zagrać za min. 150 zł z kursem minimalnym jednego ze zdarzeń min. 1.50. Po otrzymaniu bonusu musimy nim trzykrotnie obrócić z kursem całkowitym kuponu min. 1.91.

STS organizuje też okolicznościowe promocje w związku z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Przypominamy, że do tego niezbędna jest aktywacja konta - legalni bukmacherzy bonusy mają tylko dla zarejestrowanych, etatowych graczy. 

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Fortuna ma dla użytkowników ofertę Happy Hours, w ramach której bierze obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (12%) na siebie. A dodatkowo powiększa wygraną! Łącznie zyskujemy 14% wygranej, bo do zawartego zakładu dodajemy bonus o wartości 1.14. Promocja obowiązuje przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych, m.in. piłkarskich, tenisowych czy narciarskich. Minimalna stawka to 20 zł. Tej oferty nie możemy łączyć z innymi dostępnymi bonusami.

Fortuna bonusy bukmacherskie
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Zainteresowaniem graczy cieszy się Superoferta+. To akcja zwiększania wygranej w zależności od ilości zdarzeń umieszczonych na kuponie. Im większy będzie zakład wielokrotny, tym więcej zyskamy. W tym wypadku bonusy bukmacherskie otrzymujemy przy czterech typach, następnie siedmiu oraz jedenastu. Rośnie nam kurs na jedno wybrane spotkanie dostępne w ramach Superoferty+. Maksymalnie wzrasta o około 25%. 

Przykładowo: wyjściowy kurs na drużynę X w meczu piłki nożnej to 2.00. Przy dodaniu tego zakładu na kupon z łącznie czterema zdarzeniami, kurs wzrośnie do około 2.15. Z siedmioma zdarzeniami będzie to około 2.30., a jedenastoma – około 2.50.

Bonusy bukmacherskie - Betclic

Bonusy bukmacherskie - Betclic

Betclic premiuje graczy obstawiających zakłady wielokrotne. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym wyższą premię dostaniemy. Taką opcję daje nam promocja Multi+. Bukmacher zalicza do niej kupony z minimum pięcioma typami. Zakład akumulowany z właśnie pięcioma zakładami spowoduje wzrost wygranej o 7%, ale już zakład z minimum trzynastoma – aż o 50%! Pojedynczy kurs nie może być niższy niż 1.20. Otrzymanymi środkami bonusowymi nie musimy obracać.

Betclic bonusy bukmacherskie
Kod bonusowy: MEGABONUS550
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Bukmacher Betclic podwyższa też znacząco kursy wybranych zdarzeń. Najczęściej są to pojedynki budzące największe zainteresowanie graczy lub po prostu ważniejsze wydarzenia sportowe, np. mecz polskiej drużyny w europejskich pucharach. Nie ma reguły, ale warto przy tym pamiętać, że legalni bukmacherzy bonusy uruchamiają i przyznają wedle własnego regulaminu, utworzonego zgodnie z prawem.

Bonusy bukmacherskie - BETFAN

Bonusy bukmacherskie - Betfan

Z promocji na stronie Betfan skorzystać mogą także stali gracze bukmachera. Wymieniamy i opisujemy je poniżej.

Betfan jest jedynym, działającym legalnie w Polsce bukmacherem, który całkowicie zwalnia swoich graczy z przykrego obowiązku płacenia podatku od gier. Oznacza to, że każda ewentualna wygrana jest o 14% wyższa. Jedynym warunkiem promocji jest zawarcie na zakładzie minimum 3 zdarzeń o kursach nie mniejszych niż 1.35. 

Betfan bonusy bukmacherskie
Kod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

W ofercie Betfan znajduje się także Radar 365. Bukmacher tworzy promocję na wybrane przez siebie zdarzenia i imprezy sportowe. O aktualnych promocjach informuje w mediach społecznościowych, warto więc śledzić jego profile. Promocja wiąże się z np. z podwyższonymi kursami.

Dzięki produktowi Betfan Happy Hours, warunki gry bez podatku są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zawrzeć na kuponie nie trzy, a dwa zdarzenia, a ich kursy nie mogą być niższe niż 1.25. Taka promocja występuje każdego dnia. Aby jej nie przegapić, trzeba śledzić regularnie stronę bukmachera. Oferowane przez legalnych bukmacherów bonusy mogą przecież pojawić się znienacka - to bukmacher decyduje o ich udostępnieniu.

Bonusy bukmacherskie - PZBuk

Bonusy bukmacherskie - PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie bonusy oferują również w postaci zwiększenia wygranej w zakładach wielokrotnych. Akcja Komborakieta obejmuje wydarzenia z tenisa ziemnego. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.50. Zarobić możemy już przy umieszczeniu na kuponie dwóch zdarzeń. Bonus wyniesie 2%. Maksymalnie otrzymamy 30% przy jedenastu i więcej typach.

PZBuk bonusy bukmacherskie
Kod promocyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Akcja Kombodoładowanie ma zbliżone zasady, ale odnosi się do najważniejszych wydarzeń piłkarskich i e-sportowych. Minimalny pojedynczy kurs to 1.20. Przy dwóch zdarzeniach, dostaniemy dodatkowe 1% wygranej. Przy jedenastu i więcej – 15%.

PZBuk prowadzi również e-sklep, w którym dostępne są różne promocje. Za zgromadzone punkty klubowe (przyznawane m.in. za codzienne logowanie i regularną grę) możemy nabyć środki bonusowe, bonusy od depozytu oraz darmowe zakłady. Wszystko o wartości do 500 zł. To oczywiście całkowicie zgodna z prawem działalność, tak jak zresztą dostępne u legalnych bukmacherów bonusy i akcje promocyjne.

Bonusy bukmacherskie - Totolotek

Bonusy bukmacherskie - Totolotek

Flagowa promocja w bukmacherze Totolotek to akcja Gram Grubo, która jest dostępna w każdy piątek i obejmuje zakłady ze wszystkich dyscyplin. Nasza wygrana zwiększy się o 14%, jeśli wyślemy kupon za minimum 100 zł z kursem całkowitym nie niższym niż 2.00. Ta oferta obowiązuje również przy okazji rozgrywek reprezentacyjnych oraz spotkań w europejskich pucharach, z tym że wtedy minimalna stawka to 20 zł.

Totolotek bonusy bukmacherskie
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Legalni bukmacherzy bonusy mają też dla osób, które namówią na grę kumpla - np. Totolotek premiuje użytkowników, którzy zaproszą do gry swoich znajomych. Za polecenie kumpla można zyskać 70 zł. Promocja Poleć przyjaciela będzie dla nas dostępna, jeśli w ciągu trzech miesięcy przed chęcią skorzystania z niej, zagramy za min. 50 zł. Bonus otrzymamy, jeśli znajomy przyjmie nasze zaproszenie, wpłaci przynajmniej 200 zł przez 30 dni i zagra łącznie za równowartość tej kwoty minimum trzy zakłady po kursie 2.00. My również musimy dokonać obrotu środkami bonusowymi – raz, po minimalnym kursie 2.00.

Bonusy bukmacherskie - LV Bet

Bonusy bukmacherskie - LVBet

LV Bet również zwiększa wygraną w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Bukmacher wymaga zakładu wielokrotnego z przynajmniej czterema typami, aby kupon mógł być zakwalifikowany do akcji Multikozak. Minimalna stawka to 10 zł, a minimalny kurs całkowity – 3.00. Do Multikozaka zaliczany jest jeden kupon tygodniowo. Po spełnieniu warunków promocji, musimy mailowo podać bukmacherowi LV Bet numer kuponu, który chcemy zgłosić do akcji. 

 

 LVBet bonusy bukmacherskie
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

W razie wygranej, przy 4 zakładach zyskamy 7,5%, 5 zakładach – 10%, 6 zakładach – 15%, 7 zakładach – 20%, a przy 8 i więcej zakładach – aż 25%! Maksymalnie możemy otrzymać 1000 zł w środkach bonusowych, którymi musimy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.75.

Bukmacher przygotował promocję także dla tych graczy, którym zabraknie szczęścia. Za pierwszy nietrafiony zakład w tygodniu otrzymamy zwrot stawki, jeżeli nie wejdzie nam dokładnie jedno zdarzenie. Akcja Bezpieczny Kupon 5+ obejmuje kupony o kursie łącznym nie niższym niż 3.00, z minimum pięcioma zdarzeniami. Maksymalnie LV Bet zwróci nam 50 zł. Podobnie jak w przypadku Multikozaka, otrzymaną kwotą należy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie łącznym 1.75. Przypominamy, że to legalny bukmacher bonusowym regulaminem daje wskazówki, co trzeba zrobić po zwrocie środków - nie decydują o tym gracze.

Bonusy bukmacherskie - ETOTO

Bonusy bukmacherskie - ETOTO

Bukmacher ETOTO regularnie przygotowuje też różnego rodzaju bonusy dla stałych graczy. Zasady promocji różnią się w zależności od tego, co akurat oferuje bukmacher. Czasami mogą być to np. freebety, innym razem cashback związany z konkretnym wydarzeniem sportowym, jeszcze innym razem bonus od depozytu, powiększający wpłatę na konto. Warto śledzić stronę bukmachera, żeby być ze wszystkim na bieżąco. Oferta promocyjna w ETOTO zależy bowiem często od tego, co akurat w sportowej trawie piszczy.

ETOTO bonusy bukmacherskie
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Co jeszcze znajdziemy w ofercie ETOTO? Ci legalni bukmacherzy bonusy skierowali też ku graczom o różnych upodobaniach w obstawianiu. Oferta Nocne granie premiuje użytkowników zawierających zakłady po zmroku na rozgrywki popularne za oceanem, m.in. NBA i NHL. E-granie nagradza fanów e-sportu, a Bonus return – tenisa ziemnego. Kibice piłki nożnej mogą korzystać z promocji na sumę rzutów rożnych i liczbę goli. Coś dla siebie znajdą także fani polskiej Ekstraklasy. Możemy też liczyć na bonusy bukmacherskie za zaproszenie do gry kumpla w ramach akcji Zaproś przyjaciela.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj