Bonusy Bukmacherskie i Promocje

Dodał: Juliusz Orciuch,Przedwczoraj | 13:33

Jednym z elementów decydujących o rejestracji konta są powitalne bonusy bukmacherskie, oferowane przez bukmacherów. Wśród promocji bukmacherskich na start i tych dla wszystkich graczy, można znaleźć różnorodne bonusy bukmacherskie. Każda firma posiada swój własny program bonusowy. Jak można wykorzystać powitalne bonusy bukmacherskie? Jak je uzyskać i o jakiej są wartości? Szczegółową ofertę bonusową czołowych bukmacherów opisaliśmy w tekście.

Bonusy bukmacherskie - bonusy powitalne na start

Legalni bukmacherzy prowadzą aktywną politykę bonusową skierowaną do wszystkich graczy. Istotnym elementem polityki promocyjnej każdej firmy są promocje bukmacherskie na start. Nowi gracze mogą liczyć na specjalne, powitalne pakiety. Bonusy bukmacherskie za rejestrację są zróżnicowane, zarówno pod względem wartości, jak i rodzajów bonusu.

Bukmacher  Wartość bonusów SPRAWDŹ 
Superbet  3755 PLN Sprawdź
STS 1660 PLN Sprawdź
Fortuna   635 PLN  Sprawdź
Totalbet 5239 PLN Sprawdź
Etoto 100 PLN Sprawdź
eWinner 610 PLN Sprawdź
PZBuk 1050 PLN Sprawdź

Niektóre bonusy bukmacherskie dostępne dla nowych graczy przygotowane są specjalnie na piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze.

Bonusy bukmacherskie na start

Wśród bonusów bukmacherskich, oferowanych w pakietach powitalnych, można wyróżnić trzy rodzaje promocji bukmacherskich:

 • bonusy bukmacherskie bez depozytu
 • bonusy bukmacherskie od depozytu
 • bonusy bukmacherskie bez ryzyka

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Największym zainteresowaniem obstawiających zakłady bukmacherskie cieszą się bonusy bez depozytu. Gracze chętnie korzystają z tej możliwości, bo nie muszą inwestować własnych pieniędzy, aby zawrzeć zakład. W niektórych miejscach środki bonusowe od razu można wypłacić, inne firmy wymagają obrotu według ustalonych zasad. Oferowane przez legalnych bukmacherów bonusy są oczywiście zgodne z prawem.

Bonus powitalny od depozytu

Popularną ofertą jest również bonus od depozytu, czyli od zasilenia konta. Na rynku dostępne są pakiety powitalne premiujące pierwszą wpłatę. Wysokość otrzymanego bonusu zależy od wysokości wpłacanej kwoty. Im więcej wpłacimy, tym więcej zyskamy. Oferowane przez różne zakłady bukmacherskie bonusy stanowią zwykle 100% wartości wpłaty, czyli podwajają nasz depozyt. Znajdziemy też propozycje z 50%, 75%, 150% i 200%. Aby wypłacić bonusowe środki na konto, musimy spełnić określone warunki obrotu. Na ogół wskazany jest minimalny kurs całkowity kuponów, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia oraz dopuszczalne rodzaje zakładów kwalifikujących się do promocji.

Bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka

Niektórzy legalni bukmacherzy bonusy proponują również w postaci zakładów bez ryzyka - cashbacku, czyli zwrotu stawki na konto. Zanim otrzymamy zakład bez ryzyka, musimy dokonać pierwszej wpłaty. Cashback dostaniemy, jeśli pierwszy wysłany kupon zostanie rozliczony jako przegrany. W takim wypadku zainwestowane pieniądze z powrotem trafią na nasze konto depozytowe lub bonusowe. Równowartość postawionej kwoty może być okrojona o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%.

Spójrzmy, jakie konkretnie bonusy na start oferują graczom polscy legalni bukmacherzy - promocje bukmacherskie ma w swojej ofercie każda firma działająca na naszym rynku.

Sprawdź kody promocyjne:

Powitalne bonusy bukmacherskie | Promocje bukmacherskie na start

Nowi gracze mogą liczyć na bonusy bukmacherskie na start. Każdy bukmacher nieco inaczej podchodzi do tego typu promocji, ale są one jednym z kluczowych elementów, decydujących o założeniu konta u danego bukmachera. Jakie bonusy bukmacherskie oferują poszczególne firmy? Opisujemy je poniżej. W dalszej części przedstawiamy także promocje bukmacherskie dla wszystkich graczy.

Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport) promocje bukmacherskie [NAJWYŻSZY BONUS]

Konto u bukmachera STS można założyć TUTAJ. Jeśli podczas rejestracji gracz wpisze kod bonusowy o treści MECZYKI, to aktywuje pakiet powitalnych promocji bukmacherskich na start. Z naszym kodem można aktywować najwyższy, dostępny na rynku bonus powitalny od STS.

Bonus STS Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN
Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) 1500 PLN
Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

Firma, która została założona w 1997 r., ma największe udziały w legalnym rynku bukmacherskim w Polsce. Oferuje zakłady zarówno online, jak i stacjonarnie (kilkaset punktów w całym kraju). Oferta powitalna w STS składa się z kilku bonusów, które można jednocześnie wykorzystać. Łączna wartość bonusów od STS wynosi 1660 zł.

STS kod promocyjny

1. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 100 PLN (cashback)

STS zwraca na konto równowartość stawki pierwszego kuponu do maksymalnie 100 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. Tę praktykę stosują właściwie wszyscy legalni bukmacherzy - bonusy bez ryzyka (cashbacki) objęte są tradycyjnym "podatkowym cięciem". W praktyce różnica jest jednak niewielka. Bonus będzie dostępny po aktywacji konta, jeśli podczas rejestracji wpiszemy w odpowiednim polu kod promocyjny MECZYKI

Wykorzystując bonus zakład bez ryzyka o wartości 100 zł, na nasze konto wróci 88 zł. Brakujące 12 zł to efekt wspomnianego podatku. Możemy jednak otrzymać całe 100 zł. Wówczas musimy jednak zagrać za 113,64 zł. Gdy potrącimy bowiem podatek 12% od tej kwoty, otrzymamy właśnie 100 zł.

Inny przykład. Gdy nasz pierwszy zakład zawrzemy za 20 zł, zwrot wyniesie 17,60 zł (20 zł x 0,12 = 2,40 | 20 – 2,40 = 17,60 zł). 

Bonusem trzeba obrócić dwukrotnie po kursie 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 

2. Bonus od trzech pierwszy wpłat 1500 PLN

W STS możemy otrzymać bonus od depozytu do 1500 zł. STS przyznaje premie od trzech pierwszych wpłat na konto. W przypadku pierwszego depozytu będzie to 100% wartości wpłaty do maksymalnie 300 zł, za drugi depozyt można otrzymać 50% wpłaty do 500 zł, a za trzeci 50% wartości depozytu do 700 zł.

Bonus za pierwszy depozyt jest przyznawany automatycznie, promocja od drugiego i trzeciego depozytu wymaga akceptacji udziału w akcji bonusowej. Aby wypłacić depozyt, od którego przyznany został bonus, należy zagrać kupony ze środków własnych za sumę stawek odpowiadającą wartości bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. 

Warunki obrotu:

 • Dwukrotny obrót po minimalnym kursie 1.91. Do obrotu wliczają się wygrane kupony.
 • Minimalna suma stawek to dwukrotność wpłaconej kwoty. Przy wpłacie 100 zł, będzie to 200 zł.

Warunki obrotu są identyczne w przypadku w przypadku każdego z trzech bonusów od depozytu. Przy drugiej i trzeciej wpłacie gracz ma 90 dni na dokonanie pełnego obrotu. 

3. Bonus za wykonanie zadań bukmacherskich 60 PLN

Ostatnim elementem pakietu bonusów powitalnych jest bonus za wykonanie zadań. Wartość tej promocji to 60 zł. Gracz, aby uzyskać środki bonusowe, ma do wykonania sześć zadań od STS. Po dwa kolejne aktywują po się przy okazji każdej z trzech pierwszych wpłat. Zadania polegają na wytypowaniu określonych kuponów. Tylko wykonanie wszystkich zadań uprawnia do odbioru bonusu, a gracz ma na to 30 dni od momentu rejestracji.

Zadania po pierwszej wpłacie to wytypowanie kuponów:

 • W aplikacji mobilnej;
 • Z min. jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej.

Zadania po drugiej wpłacie to wytypowanie kuponów:

 • Z min. jednym zdarzeniem z oferty LIVE;
 • Z min. jednym zdarzeniem z oferty Betgames.

Zadania po trzeciej wpłacie to wytypowanie kuponów:

 • Z min. jednym zdarzeniem z oferty sportów wirtualnych;
 • Z min. jednym zdarzeniem z oferty e-sportowej.

Wszystkie kupony powinny mieć stawkę min. 15 zł, pochodzącą ze środków własnych. Minimalny kurs kuponu to 1.91. Jeśli gracz prawidłowo wykonania zadania, wówczas uzyska bonus, którym należy jeszcze obrócić. Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem po kursie min. 1.91. Na trafionych kuponach.

Bonusy bukmacherskie - Fortuna promocje bukmacherskie

W przypadku bukmachera Fortuna, po rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI, można otrzymać bonusy bukmacherskie o wartości 635 zł. Pakiet powitalny obejmuje kilka bonusów na start.

Bonus Fortuna Wartość bonusu
Darmowe zakłady (freebety) 35 PLN
Zakłady bez ryzyka (cashback) 600 PLN

Fortuna nie tylko oferuje zakłady online, ale ma też kilkaset punktów stacjonarnych w całym kraju, głównie na południu Polski. Bukmacher jest sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej I Ligi oraz sponsorem głównym Legii Warszawa.

Fortuna kod promocyjny

1. Bonus darmowy zakład w wysokości 20 PLN bez depozytu (freebet) + 15 PLN z depozytem (freebet)

Bonus otrzymamy po ukończeniu rejestracji w postaci punktów klubowych Fortuna Klub Plus. Możemy je następnie wymienić na dowolne zakłady. Bukmacher nie oczekuje wykorzystania wszystkich punktów za jednym razem, w związku z czym możemy spożytkować je na jeden zakład w wysokości 20 zł lub wysłać kilka za mniejszą stawkę.

Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków.

Bukmacher Fortuna nie stawia żadnych warunków obrotu. Uzyskane wygrane od razu trafiają na nasze główne konto depozytowe.

W Fortunie można uzyskać również drugi freebet, tym razem o wartości 15 zł, jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod bonusowy o treści MECZYKI. Bonus wymaga także wpłacenia pierwszego depozytu na konto. Po wykonaniu tych dwóch czynności bukmacher przyzna darmowy zakład, którego zasady są identyczne jak w przypadku bonusu bez depozytu. 

2. Bonus na zakłady bez ryzyka w łącznej wysokości 600 PLN (cashback)

Fortuna przygotowała trzy zakłady bez ryzyka dla nowych graczy, których łączna wartość to 600 zł. Bonusy przyznawane są przy okazji rejestracji z kodem o treści MECZYKI. Promocje uwalniane są w następujący sposób:

 • Cashback 100 zł - dostępny jest na pierwszy kupon w historii konta, który należy zagrać ze środków własnych. Zakład musi być rozstrzygnięty w ciągu 7 dni. W przypadku porażki zwrot (stawka + podatek) trafiają w formie środków na konto gracza.
 • Cashback 200 zł - drugi zakład bez ryzyka zostaje zostaje przyznany po 72h (trzech dniach) od rejestracji konta. Na skorzystanie z promocji są 72h (trzy dni), a pierwszy kupon wytypowany w tym czasie zostanie objęty cashbackiem do 200 zł. Analogicznie jak przy pierwszym zakładzie bez ryzyka na rozstrzygnięcie kuponu jest 7 dni, a ewentualny zwrot (stawka + podatek) wypłacany jest od razu na konto gracza.
 • Cashback 300 zł - trzeci cashback jest przyznany po 144h (kolejnych trzech dniach) od rejestracji. Gracz ponownie ma 72h (trzy dni) na skorzystanie z bonusu, którym objęty będzie pierwszy kupon zagrany po 144h (sześciu dniach) od rejestracji konta. Znów bukmacher daje 7 dni na rozstrzygnięcie kuponu, a zwrot (stawka + podatek) w razie błędnego typu trafi na konto gracza.

Zasady bonusu są w każdym przypadku takie same. Bukmacher nie ustala kursów minimalnych czy liczby zdarzeń na kuponach objętych cashbackiem. Bonus nie wymaga obrotu, co oznacza, że środki są od razu do dyspozycji. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady w Fortunie.

Bonusy bukmacherskie - Superbet promocje bukmacherskie [NAJWYŻSZY BONUS]

Ofertę powitalną znaleźć można w Superbet. Bonusy bukmacherskie, przy rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI, mają wartość 3755 zł. Dostępne są cztery promocje bukmacherskie, które nie wykluczają się wzajemnie. Nasz kod pozwala aktywować najwyższy, dostępny bonus powitalny od Superbet.

Bonus Superbet Wartość bonusu
Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus za aplikację 20 PLN

Superbet został założony w 2009 roku i jest bukmacherem prężnie rozwijającym się na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Twarzą firmy w Polsce jest m.in. Jan Błachowicz, mistrz UFC. 

Superbet

1. Bonus na darmowy zakład 35 PLN (freebet)

Pierwszy bonus bukmacherski stanowi darmowy zakład. Jego wartość wynosi 35 zł, ale aby uzyskać bonus najpierw należy dokonać wpłaty na konto depozytowe. Wpłata to co najmniej 50 zł, po jej dokonaniu gracz ma 24 godziny na zaakceptowanie bonusu. Gracz otrzyma wówczas 35 zł w formie darmowego zakładu, które można wykorzystać spełniając określone zasady.

 • Należy zagrać za wartość bonusu, czyli 35 zł
 • Brak kursu minimalnego kuponu
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny

Na wykonanie obrotu są 3 dni. Wliczają się do niego zdarzenia z oferty sportowej Superbet.

2. Bonus tydzień bez ryzyka 3500 PLN (cashback)

Superbet proponuje nowym graczom cashback. Promocja nie dotyczy tylko jednego kuponu, ale całego pierwszego tygodnia gry u bukmachera. Aby skorzystać z bonusu należy w ciągu 14 dni od założenia konta wpłacić depozyt, minimum 20 zł. 

Bonus za tydzień bez ryzyka zostanie przyznany po 7 dniach od rozpoczęcia okresu rozliczeniowego, który ruszy po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Maksymalnie można uzyskać zwrot do 3500 zł, jeśli gracz pierwszy tydzień gry zakończy z ujemnym saldem. Jak obliczyć wartość bonusu? Liczy się suma stawek, które gracz postawił na kupony. Od nich należy odjąć wartość wygranych kuponów, z uwzględnieniem użytych bonusów i podatków od gier. 

Bonus bukmacherski można obliczyć według wzoru:

 • suma stawek - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu 

Maksymalna wartość zwrotu to 3500 zł. Bonus bukmacherski trzeba obrócić, według określonych w regulaminie zasad:

 • Należy wykonać dwukrotny obrót środkami bonusowymi
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.80
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy

Po prawidłowym wykonaniu obrotu, bonus trafi na konto gracza. Można go wykorzystać na dalszą grę lub wypłacić.

3. Bonus od depozytu 200 PLN

Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę na konto depozytowe, do maksymalnie 200 zł. Bonus należy potwierdzić, podczas pierwszego logowania. Aby aktywować bonus od depozytu należy wpłacić min. 20 zł na konto, w ciągu 14 dni od jego założenia. Następnie wymagany jest obrót bonusem.

 • Dwukrotny obrót bonusem, czyli przy maksymalnej kwocie będzie to 400 zł (200 zł x 2)
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy

Co ważne, dla wszystkich bonusów obowiązuje zasada opisana w regulaminie: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

4. Bonus za aplikację 20 PLN

Bonusy bukmacherskie na start z kodem MECZYKI dopełnia bonus za aplikację o wartości 20 zł. Aby go zdobyć należy w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej Superbet. Bonusem trzeba obrócić według zasad:

 • Bonusem należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za 20 zł
 • Nie ma wymaganego minimalnego kursu kuponu

Na obrót bonusem gracz ma 10 dni od jego przyznania.

Bonusy bukmacherskie - Betclic promocje bukmacherskie

Flagowym bonusem bukmacherskim Betclic jest zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Można go uzyskać po rejestracji TUTAJ z dostępnym kodem bonusowym MECZYKI.

Bonus Betclic Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka  200 PLN (przyznawane w formie freebetu)

Betclic to duża zagraniczna firma założona w 2005 r., która niedawno wróciła na polski rynek. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., Betclic wycofał się z Polski i rozpoczął starania o legalne pozwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych. Uzyskał je we wrześniu 2018 r., a serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. Bukmacher oferuje bonus bez ryzyka na start.

Betclic kod promocyjny

1. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN (przyznawany w formie freebetu)

Bukmacher Betclic oferuje zakład bez ryzyka do 200 zł. Ewentualny bonus dotyczy tylko pierwszego wysłanego kuponu. Jeśli okaże się przegrany, zwrócone środki trafią na nasze konto w formie darmowych zakładów, tzw. freebetu. Minimalny kurs pierwszego kuponu to 1.14. Należy pamiętać o 12% podatku od gier, stąd aby aktywować maksymalny bonus trzeba zagrać kupon za 227.30 zł. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas bonus bukmacherski trafi na konto bonusowe gracza. 

Warunki bonusu:

 • Kurs minimalny darmowego zakładu to 2.14 lub więcej;
 • Freebet można wykorzystać na wielu kuponach;
 • Wygrana z freebetu nie podlega warunkom obrotu;
 • Na konto depozytowe trafia wygrana pomniejszona o stawkę z freebetu oraz podatek.

Bonusy bukmacherskie - Fuksiarz promocje bukmacherskie

Fuksiarz oferuje nowym graczom bonusy bukmacherskie, którymi są przede wszystkim zakłady bez ryzyka. Można je uzyskać po rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

Bonus Fuksiarz Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback) 50% do 500 PLN

Bukmacher Fuksiarz otrzymał pozwolenie na działalność w grudniu 2020 roku. Firma oferuje zawieranie zakładów przez internet w sposób w pełni legalny. Ambasadorem Fuksiarza jest m.in. Krzysztof Stanowski, znany dziennikarz sportowy. Bukmacher proponuje bonusy dla nowych graczy, a także bonusy dla wszystkich. 

Fuksiarz kod promocyjny

1. Bonus na zakład bez ryzyka (cashback) 500 PLN

Zakład bez ryzyka z oferty powitalnej obowiązuje na pierwszy kupon, zagrany przez gracza. Zwrot to maksymalnie 50% stawki do 500 zł. Należy również pamiętać o 12% podatku od gier. Aby zatem wykorzystać bonus bukmacherski w pełni, należy zagrać za 1137 zł. Zanim gracz postawi kupon, powinien dokonać wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł (minimalna stawka kuponu). Zakład bez ryzyka powinien spełnić następujące kryteria.

 • Kupon z cashbackiem powinien składać się z dwóch lub więcej zdarzeń
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20.

Bonus nie wymaga obrotu, co oznacza, że środki z tytułu cashbacku trafią od razu na konto gracza. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bonusy bukmacherskie - Totalbet promocje bukmacherskie

Rejestrując się w Totalbet poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym o treści MECZYKI, można uzyskać bonusy bukmacherskie o wartości do 5239 zł.

Bonus Totalbet Wartość bonusu
Darmowe zakłady (freebet) 39 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN
Bonus od depozytu 5000 PLN

Pakiet powitalny składa się z darmowych zakładów (freebetów), zakładu bez ryzyka (cashback) oraz bonusu od depozytu. Bonusy bukmacherskie są dostępne, po spełnieniu określnych w regulaminie zasad. Przyjrzymy się z bliska, jak działają bonusy bukmacherskie Totalbet.

Totalbet kod promocyjny

1. Bonus na darmowe zakłady (freebety) 39 PLN

Skorzystanie z darmowych zakładów jest możliwe, po uprzednim założeniu konta z kodem MECZYKI. Wielu bukmacherów ma w swojej ofercie darmowy zakład na start, ale Totalbet proponuje aż trzy takie zakłady. Wartość wszystkich to 39 zł, i w każdym przypadku to bonus bez depozytu, a więc nie wymagający wcześniejszej wpłaty na konto. Dwa darmowe zakłady, jeden o wartości 20 zł i drugi o wartości 9 zł, można otrzymać za samą rejestrację z kodem bonusowym. Dodatkowy freebet o wartości 10 zł bukmacher przyzna, jeśli podczas rejestracji zaznaczymy zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych.

Bonus ważny jest 7 dni od momentu przyznania. Co ważne, bonusów nie można dzielić. Freebet o danej wartości musi być wykorzystany w całości na jednym kuponie, który spełnia określone warunki.

 • Kurs minimalny 2.00 lub więcej,
 • Kupon pojedynczy lub wielokrotny, z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Freebetem nie trzeba obracać. Jeśli kupon będzie wygrany, wówczas pieniądze trafią na konto gracza. 

2. Bonus na zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Kolejnym elementem bonusu powitalnego jest cashback. Obowiązuje on pierwszy kupon zagrany w historii konta. Maksymalny bonus to 200 zł. Zanim bukmacher przyzna bonus, należy dokonać wpłaty na konto depozytowe, bowiem kupon musi być wytypowany ze środków własnych. Kupon z cashbackiem obowiązuje przy spełnieniu warunków:

 • Na kuponie mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia,
 • Brak minimalnego kursu kuponu lub zdarzenia,
 • Stawka to maksymalnie 200 zł (wyższa anuluje bonus),
 • W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne.

Bonusem ponownie nie trzeba obracać. Należy natomiast pamiętać, że z zakładu bez ryzyka można skorzystać w ciągu 48 godzin od rejestracji konta. Później bonus przepada. 

3. Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatni bonus bukmacherski na start od Totalbet, to podwojenie pierwszej wpłaty na konto do maksymalnie 5000 zł. Minimalny depozyt kwalifikujący się do przyznania bonusu wynosi 10 zł. Bonusem należy obrócić a Totalbet dokładnie określna zasady, na jakich bonus powinien zostać obrócony:

 • Czterokrotny obrót na kuponach z co najmniej czterema zdarzeniami,
 • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie wynosi 1.30,
 • Czas na wykonanie pełnego obrotu bonusem to 90 dni.

Po każdym obrocie uwalnianych jest 25% całkowitej wartości bonusu. Środki od razu można wypłacić. Bonus od depozytu dostępny przy rejestracji z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

Bonusy bukmacherskie - eWinner promocje bukmacherskie

Kolejnym bukmacherem, który przygotował bonusy bukmacherskie na start, jest eWinner. Gracze mogą uzyskać bonusy o wartości do 610 zł rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI.

Bonus eWinner Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN
Bonus od drugiego depozytu 500 PLN

Bukmacher eWinner oferuje zakłady bukmacherskie przez internet. Firma działa od od 30 października 2018 roku. Jest partnerem m.in. rozgrywek piłkarskiej eWinner 2 Ligi oraz żużlowej eWinner 1 Ligi. Ambasadorem bukmachera jest były zawodnik ligi NBA, Marcin Gortat.

eWinner kod promocyjny

1. Bonus na zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN

Pierwszym bonusem bukmacherskim dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka. Cashback można otrzymać za pierwszy zagrany zakład, jeśli ten okaże się przegrany. Maksymalny zwrot wynosi 110 zł. Aby aktywować zakład bez ryzyka należy:

 • dokonać pierwszego depozytu na minimum 20 zł
 • postawić pierwszy zakład za stawkę równą lub większą niż 20 zł

Trzeba pamiętać, że od bonusu bukmacher potrąci 12% podatku od gier. Uzyskanie pełnego zwrotu, czyli 110 zł, będzie możliwe jeśli stawka kuponu wyniesie 125 zł. Bonusem nie trzeba obracać. Środki wrócą od razu na konto gracza. 

2. Bonus od drugiego depozytu 500 PLN

Drugi element bonusu powitalnego od eWinner to bonus od depozytu. W tym przypadku bonus bukmacherski dotyczy drugiej wpłaty, za którą można otrzymać 50% depozytu do 500 zł. Bonus zostanie przyznany, gdy gracz wysokość wpłaty wyniesie minimum 20 zł. 

 • Bonus należy obrócić sześciokrotnie
 • Minimalny kurs kuponu to 2.50

Zaliczane są zarówno kupony pojedyncze, jak i wielokrotnie, liczy się kurs całkowity kuponu.
Na obrót bonusem bukmacherskim od depozytu gracz ma 30 dni. Ważne jest to, żeby w trakcie dokonywania obrotu nie zlecać żadnej wypłaty z konta depozytowego, ponieważ bonus zostanie anulowany.

Bonusy bukmacherskie - Betfan promocje bukmacherskie 

Każdy nowy gracz, który założy konto na Betfan z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner, będzie mógł skorzystać z powitalnej promocji u tego bukmachera. W tym momencie bonus bukmacherski na start w Betfan jest jeden i ma on wartość 300 zł.

Bonus Betfan Wartość bonusu
Bonus 200% od depozytu 300 PLN

Firma Betfan działa na polskim rynku legalnie na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów. Bukmacher oferuje zakłady online, a ambasadorem marki jest Mariusz Pudzianowski.

Betfan kod promocyjny

1. Bonus 200% od depozytu 300 PLN

Chcąc skorzystać z bonusu 200% od pierwszego depozytu, nowy gracz musi zarejestrować się na stronie bukmachera Betfan, podając przy rejestracji kod promocyjny "MEGABONUS".

Następnie należy dokonać wpłaty, która pozwoli skorzystać ze wspomnianego bonusu od depozytu. Minimalna kwota jaką należy wpłacić na tym etapie to 50 zł. Maksymalny bonus uzyskamy wpłacając min. 150 zł. Wyższa wpłata nie wpływa na zwiększenie wartości bonusu. Zanim jednak będziemy mogli wypłacić przyznany bonus, należy wykonać obrót bonusem. Poniżej opisujemy zasady obrotu.

Warunki obrotu: 

 • Najpierw należy zawrzeć zakład lub kilka zakładów o wartości pierwszej wpłaty z dowolnym kursem, aby odblokować bonus.
 • Wymagany jest jednokrotny obrót odblokowanymi środkami bonusowymi.
 • Na kuponach powinny znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia.
 • Minimalny kurs kuponu zaliczanego do obrotu wynosi 3.00.

Na wykonanie pełnego obrotu bonusem gracz ma 14 dni od momentu jego przyznania przez bukmachera. 

Bonusy bukmacherskie - PZBuk promocje bukmacherskie 

W ramach oferty powitalnej PZBuk przygotował dla nowych użytkowników dwa bonusy na start o łącznej wartości 1050 zł. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera.

Bonus PZBuk Wartość bonusu
Darmowy zakład (freebet) 50 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 PLN

Bonus powitalny dostępny jest tylko dla nowych graczy. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

PZBuk kod promocyjny

1. Darmowy zakład 50 PLN (freebet)

PZBuk ma dla nowych graczy freebet, nazywany również darmowym zakładem. Jak go otrzymać? Wystarczy wpłacić na swoje konto minimum 50 zł i następnie zagrać kupon za taką stawkę, którego kurs będzie wynosił min. 2.00. Gdy to zrobimy, otrzymamy darmowy zakład w wysokości również 50 zł.

Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet? Musi on być wielokrotny, a więc powinien składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Co istotne, jeśli taki kupon okaże się wygrany - pieniądze można od razu wypłacić. Nie trzeba dokonywać jakiegokolwiek obrotu.

2. Zakład bez ryzyka w wysokości 1000 PLN (cashback)

Niektórzy legalni bukmacherzy bonusy przekazują bez konieczności wpłaty środków własnych, ale nie dotyczy to promocji typu cashback, czyli zakładu bez ryzyka. PZBuk oferuje zwrot stawki do 1000 zł za pierwszy nietrafiony zakład, który spełnia warunki opisane w regulaminie promocji. Zakład bez ryzyka trzeba wysłać za maksymalnie 1000 zł, umieszczając na nim minimum dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Można zagrać dowolną liczbę promocyjnych kuponów - zwrot nastąpi za pierwszy przegrany. Aby wziąć udział w tej promocji nie tylko trzeba się zarejestrować z kodem promocyjnym, ale również - co konieczne - pozytywnie zweryfikować numer telefonu.

Warunki obrotu są identyczne jak przy zawieraniu zakładu bez ryzyka. Oto więc one:

 • Jednokrotny obrót bonusem zakładem z minimum dwoma zdarzeniami
 • Każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.40
 • Gracz ma na to 30 dni od momentu otrzymania cashbacku
 • Wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.

Bonusy bukmacherskie - GO+Bet promocje bukmacherskie

Oferta GO+Bet dla nowych graczy, który założą konto po kliknięciu w TEN LINK, składa się z zakładu bez ryzyka o wartości 1000 zł oraz dostępnego tylko z kodem MECZYKI freebetu w kwocie 35 zł. Łączna wartość pakietu powitalnego to 1035 zł.

Bonus GO+Bet Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 PLN
Darmowy zakład (freebet) 35 PLN

Obie promocje nie wykluczają się wzajemnie. Aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej wymagana jest rejestracja z kodem o treści MECZYKI.

Go+Bet kod promocyjny

1. Zakład bez ryzyka 1000 PLN (cashback)

Na start nowi gracze w GO+Bet mogą uzyskać zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Wartość tej promocji powitalnej w GO+Bet to 1000 zł. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon, który gracz postawi w historii swojego konta. Bonus bukmacherski można uzyskać, jeśli podczas rejestracji konta zaakceptujemy zgody marketingowe i dokonamy pełnej weryfikacji konta. Kupon objęty cashbackiem musi spełnić określone warunki:

 • Stawka kuponu min. 20 zł
 • Kurs kuponu max. 10.0

Jeśli zakład będzie przegrany, wówczas gracz otrzyma pełny zwrot stawki do kwoty 1000 zł. Bonusem należy obrócić trzykrotnie, na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs każdego z nim musi wynieść nie mniej niż 1.30. Na wykonanie pełnego obrotu gracz ma 7 dni od momentu przyznania bonusu.

2. Darmowy zakład 35 PLN (freebet)

Bonus bukmacherski na start, dostępny wyłącznie z kodem MECZYKI, to darmowy zakład o wartości 35 zł. Do uzyskania tego bonusu niezbędna jest również akceptacja zgód marketingowych podczas zakładania konta i następnie jego pełna weryfikacja. Bonus zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wpłaty, której wysokość to minimum 100 zł. Darmowy zakład wytypować można na kuponie spełniającym kryteria:

 • Liczba zdarzeń na kuponie to min. 3
 • Kurs każdego zdarzenia nie mniejszy niż 1.30

Jeśli kupon będzie wygrany, wówczas na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o wartość samego freebetu. Przykładowo - gracz typuje kupon, którego ewentualna wygrana określona jest na 100 zł. Jeśli zakłady okażą się trafione to na konto trafi kwota 65 zł (100 zł - 35 zł = 65 zł). Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Wystarczy raz zagrać za jego wartość a następnie środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bonusy bukmacherskie - LV Bet promocje bukmacherskie 

Dostępne na start bonusy bukmacherskie od LVBet mają wartość 3353 zł po rejestracji TUTAJ. Wśród promocji powitalnych znalazły się darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od dwóch pierwszych wpłat.

Bonus LVBet Wartość bonusu
Darmowy zakład (freebet) 20 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) 333 PLN
Bonus od dwóch pierwszy wpłat 3000 PLN

LV Bet po wejściu na rynek szybko zainwestował w polski sport. Firma wspiera kilka klubów piłkarskich z najwyższych lig, m.in. Wisłę Kraków i Arkę Gdynia, a graczom oferuje bonusy bukmacherskie w ramach pakietu powitalnego. Przypominamy, że proponowane przez legalnych bukmacherów bonusy są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

LVBet kod promocyjny

1. Darmowy zakład 20 PLN (freebet)

Bonus bez depozytu od LVBet może zyskać każdy kto podczas rejestracji konto zaznaczy okno "Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu". Przyznany bonus bukmacher przekazuje w formie 1 zł z mnożnikiem x20, który można aktywować podczas typowania kuponu.

Kupon postawiony w ramach darmowego zakładu musi spełnić pewne wymogi. Kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia, jego łączny kurs nie będzie mniejszy niż 2.50. Pojedyncze zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs co najmniej 1.25. Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00.

2. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN (cashback)

Bonus zakład bez ryzyka trafi na nasze konto, jeśli po rejestracji napiszemy do LV Bet maila, w którym wyrazimy chęć skorzystania z cashbacka. Otrzymamy jednorazowy zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł. Aby go wykorzystać, należy aktywować promocję, poprzez wysłanie bukmacherowi wiadomości e-mail o treści "Zakład bez ryzyka". Otrzymamy go po wpłaceniu trzeciego depozytu na konto. Jeśli wpłata wyniesie maksymalne 330 zł, LVBet powiększy ją do 333,3 zł - przy każdej wpłacie bukmacher powiększa środki bonusowe o 1%. 

Warunki obrotu:

 • Jednokrotny obrót po kursie minimalnym 1.75.

Pozostała na bonusowym koncie kwota będzie możliwa do wypłaty po spełnieniu warunków obrotu.

3. Bonus od depozytu (pierwszych dwóch wpłat) do 3000 zł

Legalni bukmacherzy bonusy oferują niekiedy za dwa pierwsze zasilenia konta. Należy do nich właśnie LV Bet. Minimalnie trzeba wpłacić 10 zł. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy bonus od depozytu 100% do 1500 zł, przy drugiej – 50% do 1500zł. Warunki obrotu w obu przypadkach nieco zmieniają się.

Warunki obrotu pierwszym depozytem:

 • Czterokrotny obrót bonusem i wpłatą
 • Minimalny kurs kuponu 1.75

Warunki obrotu drugim depozytem:

 • Trzykrotny obrót bonusem i wpłatą
 • Minimalny kurs kuponu 1.75

Bonusy bukmacherskie - ETOTO promocje bukmacherskie 

U bukmachera ETOTO można otrzymać bonusy bukmacherskie od dwóch pierwszych depozytów, przy rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Bonus dostępny jest dla nowych graczy, którzy nie posiadali wcześniej konto u bukmachera.

Bonus ETOTO Wartość bonusu
Bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 PLN

Firma ETOTO oferuje zakłady wzajemne w internecie od kilku lat. Bukmacher współpracuje z czołowymi dziennikarzami sportowymi, m.in. Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim, organizuje też quizy wiedzy o piłce nożnej z udziałem znanych ludzi świata futbolu. ETOTO proponuje nowym użytkownikom bonus na start.

ETOTO kod promocyjny

1. Bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 PLN

Zakłady bukmacherskie ETOTO oferują nam bonus cashback 200% do 100 zł. Co to oznacza w praktyce? Gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto dostanie w ramach promocji kwotę dwukrotnie wyższą. Maksymalnie jednak do 100 zł. Żeby więc wykorzystać promocję do maksimum, należy zasilić konto kwotą w wysokości 50 zł.

Co istotne, otrzymanym bonusem wystarczy obrócić raz, czyli zagrać za jego wartość. Jeśli więc otrzymaliśmy 100 zł, musimy zagrać za 100 zł, pamiętając o kursach minimalnych pojedynczego zdarzenia (1.30) i całego kuponu (2.50). Na obrót środkami mamy 30 dni. Wliczają się do niego zakłady przedmeczowe i LIVE. Niezależnie od tego, czy okazują się wygrane czy przegrane. 

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.

Bonusy bukmacherskie dla wszystkich

Bukmacherzy oferują graczom nie tylko bonusy na start. Różne promocje bukmacherskie czekają na nas także podczas gry. Nie będzie przesadne stwierdzenie, że ile bukmacherów, tyle promocji. Sprawdźmy, co proponują klientom legalne polskie firmy przyjmujące zakłady online. Okazuje się, że legalni bukmacherzy bonusów nie ograniczają do standardowego "pakietu" - to nie wszystko, czasem warto przyjrzeć się szerszej ofercie.

Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)

STS bukmacher

Bukmacher mający siedzibę w Katowicach prowadzi m.in. akcję Polubisz Poniedziałek. Raz w tygodniu konta wybranych graczy są zasilane bonusowymi środkami. STS ustala laureatów na podstawie rankingu, w którym może znaleźć się każdy użytkownik. Premia czeka na osoby, które w ciągu danego tygodnia dokonały najwyższego obrotu pieniędzmi z konta depozytowego. Nagroda w postaci doładowania konta bonusowego może wynieść od 20 zł do 3000 zł.

STS poprzez promocję Zaproś Kumpla premiuje graczy, którzy zaproszą do rejestracji znajomego. Za polecenie kumpla możemy zyskać bonus o wartości 50 zł. Zanim te środki trafią na nasze konto, znajomy musi wpłacić 50 zł i zagrać za min. 150 zł z kursem minimalnym jednego ze zdarzeń min. 1.50. Po otrzymaniu bonusu musimy nim trzykrotnie obrócić z kursem całkowitym kuponu min. 1.91.

STS organizuje też okolicznościowe promocje bukmacherskie w związku z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Przypominamy, że do tego niezbędna jest aktywacja konta - legalni bukmacherzy bonusy mają tylko dla zarejestrowanych, etatowych graczy.

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Fortuna ma dla użytkowników ofertę Happy Hours, w ramach której bierze obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (12%) na siebie. A dodatkowo powiększa wygraną! Łącznie zyskujemy 14% wygranej, bo do zawartego zakładu dodajemy bonus o wartości 1.14. Promocja obowiązuje przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych, m.in. piłkarskich, tenisowych czy narciarskich. Minimalna stawka to 20 zł. Tej oferty nie możemy łączyć z innymi dostępnymi bonusami.

Zainteresowaniem graczy cieszy się Superoferta+. To akcja zwiększania wygranej w zależności od ilości zdarzeń umieszczonych na kuponie. Im większy będzie zakład wielokrotny, tym więcej zyskamy. W tym wypadku bonusy bukmacherskie otrzymujemy przy czterech typach, następnie siedmiu oraz jedenastu. Rośnie nam kurs na jedno wybrane spotkanie dostępne w ramach Superoferty+. Maksymalnie wzrasta o około 25%. 

Przykładowo: wyjściowy kurs na drużynę X w meczu piłki nożnej to 2.00. Przy dodaniu tego zakładu na kupon z łącznie czterema zdarzeniami, kurs wzrośnie do około 2.15. Z siedmioma zdarzeniami będzie to około 2.30., a jedenastoma – około 2.50.

Bonusy bukmacherskie - Superbet

Bukmacher Superbet

W Superbet promocje bukmacherskie dla wszystkich to m.in. Super Przewaga. Bonus pozwala rozliczyć zdarzenie jako wygrane, już w momencie gdy typowany zespół osiągnie określoną w regulaminie przewagę. Promocja dotyczy wybranych zdarzeń z takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna oraz hokej na lodzie. 

Ponadto Superbet proponuje bonusy bukmacherskie na sporty wirtualne oraz tenisa. Przy wybranych meczach i imprezach można uzyskać cashback lub znaleźć wyższe kursy na zakłady. Oferta również dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy posiadają konto w Superbet.

Bonusy bukmacherskie - Betclic

Bonusy bukmacherskie - Betclic

Betclic premiuje graczy obstawiających zakłady wielokrotne. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym wyższą premię dostaniemy. Taką opcję daje nam promocja Multi+. Bukmacher zalicza do niej kupony z minimum pięcioma typami. Zakład akumulowany z właśnie pięcioma zakładami spowoduje wzrost wygranej o 5%, ale już zakład składający się z 21 i więcej zdarzeń – aż o 120%! Pojedynczy kurs nie może być niższy niż 1.20. Otrzymanymi środkami bonusowymi nie musimy obracać.

Bukmacher Betclic podwyższa też znacząco kursy wybranych zdarzeń. Najczęściej są to pojedynki budzące największe zainteresowanie graczy lub po prostu ważniejsze wydarzenia sportowe, np. mecz polskiej drużyny w europejskich pucharach. Nie ma reguły, ale warto przy tym pamiętać, że legalni bukmacherzy bonusy uruchamiają i przyznają wedle własnego regulaminu, utworzonego zgodnie z prawem.

Bonusy bukmacherskie - Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz

Fuksiarz udostępnił graczom cashback powitalny, ale proponuje również skorzystanie z tej promocji dla wszystkich graczy, bez limitu - w ramach promocji Cashback Bez Limitu. W tym przypadku gracz może uzyskać określony zwrot z tytułu zakładu, który składa się zdarzeń umieszczonych w zakładce "Cashback". Od liczby zdarzeń na kuponie zależy procent zwróconej stawki. Maksymalnie można uzyskać cashback w wysokości 50% stawki. Promocja nie jest ograniczona czasowo ani ilościowo. Mogą z niej skorzystać wszyscy gracze, a bonus nie podlega zasadom obrotu.

W Fuksiarzu dostępna jest także promocja Early Payout. Oznacza ona, że gracz może wygrał zakład, nawet jeśli typowany przez niego wynik okaże się błędny. Warunkiem jest, aby podczas obstawiania meczu wytypowana drużyna objęła dwubramkowe prowadzenie. Promocja dotyczy zakładów na piłkę nożną z wybranych rynków: Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, El. MŚ Europa.

Bonusy bukmacherskie - Totalbet

Bukmacher Totalbet

Totalbet ma bonusy dla wszystkich graczy. Raz do roku można uzyskać bonus urodzinowy, którym jest darmowy zakład o wartości 10 zł. Zasady wykorzystania bonusu są niezmienne, takie same jak w przypadku powitalnych freebetów. Trzeba zatem zagrać kupon o minimalnym kursie 2.00. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać. 

Ponadto w Totalbet promocja bukmacherska to gra bez podatku, na kuponach z trzema i więcej zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Do udziału w tej promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo, dostępne w ofercie sportowej. Bonus łączy się również z TOTALbonusem. W tym przypadku im więcej zdarzeń gracz umieści na kuponie, tym większy procent premii do wygranej przyzna bukmacher. 

Bonusy bukmacherskie - eWinner

Bukmacher eWinner

Poza powitalnymi promocjami, eWinner przygotował bonusy bukmacherskie dla wszystkich graczy. Wśród nich można znaleźć darmowe zakłady (freebety) na Europejskie Puchary w piłce nożnej. Gracze mogą uzyskać do 90 zł (3x 30 zł) od wtorku do czwartku, gdy toczą się rozgrywki. Aby skorzystać z freebetu należy wytypować mecze, zgodnie z regulaminem promocji.

U bukmachera można również grać bez podatku. Oznacza to, że eWinner bierze na siebie obowiązkowe 12% podatku od gier. Promocja dotyczy zakładów na koszykówkę (bez podatku 24/7), esportu (bez podatku 24/7) oraz sportów wirtualnych (bez podatku wirtualne poniedziałki).

Bonusy bukmacherskie - BETFAN

Bonusy bukmacherskie - Betfan

Z promocji na stronie Betfan skorzystać mogą także stali gracze bukmachera. Wymieniamy i opisujemy je poniżej.

Betfan jest jedynym, działającym legalnie w Polsce bukmacherem, który całkowicie zwalnia swoich graczy z przykrego obowiązku płacenia podatku od gier. Oznacza to, że każda ewentualna wygrana jest o 14% wyższa. Jedynym warunkiem promocji jest zawarcie na zakładzie minimum 3 zdarzeń o kursach nie mniejszych niż 1.35. 

W ofercie Betfan znajduje się także Radar 365. Bukmacher tworzy promocję na wybrane przez siebie zdarzenia i imprezy sportowe. O aktualnych promocjach informuje w mediach społecznościowych, warto więc śledzić jego profile. Promocja wiąże się z np. z podwyższonymi kursami.

Dzięki produktowi Betfan Happy Hours, warunki gry bez podatku są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zawrzeć na kuponie nie trzy, a dwa zdarzenia, a ich kursy nie mogą być niższe niż 1.25. Taka promocja występuje każdego dnia. Aby jej nie przegapić, trzeba śledzić regularnie stronę bukmachera. Oferowane przez legalnych bukmacherów bonusy mogą przecież pojawić się znienacka - to bukmacher decyduje o ich udostępnieniu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy bukmacherskie - PZBuk

Bonusy bukmacherskie - PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie bonusy oferują również w postaci zwiększenia wygranej w zakładach wielokrotnych. Akcja KOMBO+ obejmuje wydarzenia sportowe. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Zarobić możemy już przy umieszczeniu na kuponie trzech zdarzeń. Bonus wyniesie 2%. Maksymalnie otrzymamy 100% przy 20 i więcej typach.

PZBuk prowadzi również e-sklep, w którym dostępne są różne promocje. Za zgromadzone punkty klubowe (przyznawane m.in. za codzienne logowanie i regularną grę) możemy nabyć środki bonusowe, bonusy od depozytu oraz darmowe zakłady. Wszystko o wartości do 500 zł. To oczywiście całkowicie zgodna z prawem działalność, tak jak zresztą dostępne u legalnych bukmacherów bonusy i akcje promocyjne.

Bonusy bukmacherskie - LV Bet

Bonusy bukmacherskie - LVBet

LV Bet również zwiększa wygraną w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Bukmacher wymaga zakładu wielokrotnego z przynajmniej czterema typami, aby kupon mógł być zakwalifikowany do akcji Multikozak. Minimalna stawka to 10 zł, a minimalny kurs całkowity – 3.00. Do Multikozaka zaliczany jest jeden kupon tygodniowo. Po spełnieniu warunków promocji, musimy mailowo podać bukmacherowi LV Bet numer kuponu, który chcemy zgłosić do akcji. 

W razie wygranej, przy 4 zakładach zyskamy 7,5%, 5 zakładach – 10%, 6 zakładach – 15%, 7 zakładach – 20%, a przy 8 i więcej zakładach – aż 25%! Maksymalnie możemy otrzymać 1000 zł w środkach bonusowych, którymi musimy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.75.

Bukmacher przygotował promocję także dla tych graczy, którym zabraknie szczęścia. Za pierwszy nietrafiony zakład w tygodniu otrzymamy zwrot stawki, jeżeli nie wejdzie nam dokładnie jedno zdarzenie. Akcja Bezpieczny Kupon 5+ obejmuje kupony o kursie łącznym nie niższym niż 3.00, z minimum pięcioma zdarzeniami. Maksymalnie LV Bet zwróci nam 50 zł. Podobnie jak w przypadku Multikozaka, otrzymaną kwotą należy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie łącznym 1.75. Przypominamy, że to legalny bukmacher bonusowym regulaminem daje wskazówki, co trzeba zrobić po zwrocie środków - nie decydują o tym gracze.

Bonusy bukmacherskie - ETOTO

Bonusy bukmacherskie - ETOTO

Bukmacher ETOTO regularnie przygotowuje też różnego rodzaju bonusy dla stałych graczy. Zasady promocji różnią się w zależności od tego, co akurat oferuje bukmacher. Czasami mogą być to np. freebety, innym razem cashback związany z konkretnym wydarzeniem sportowym, jeszcze innym razem bonus od depozytu, powiększający wpłatę na konto. Warto śledzić stronę bukmachera, żeby być ze wszystkim na bieżąco. Oferta promocyjna w ETOTO zależy bowiem często od tego, co akurat w sportowej trawie piszczy.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020