Pzbuk Opinie

Pzbuk Opinie
PZBuk / Meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski20 lis 2020 | 16:26
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Nowi użytkownicy bukmachera PZBuk mogą liczyć na dwa bonusy startowe o łącznej wartości 400 zł, w tym zakład bez ryzyka w wysokości 200 zł. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie są warunki działania wszystkich promocji powitalnych, jak je uzyskać i co zrobić, by skutecznie wypłacić otrzymane bonusy. Dzięki temu łatwiej będzie Ci skonfrontować krążące opinie o PZBuk z własnymi doświadczeniami. Zapraszamy do lektury.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Opinie o PZBuk- Bonusy
 2. Opinie o PZBuk - Bonusy na start

Właścicielem PZBuka jest firma Cherry Online Polska, która otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie działalności online w Polsce 28 czerwca 2018 r. Niedługo później uruchomiono serwis internetowy PZBuk - to skrót od nazwy Polskie Zakłady Bukmacherskie. Bukmacher nie oferuje zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych. Działa jedynie w internecie. W dalszej części tekstu przybliżymy Ci jego ofertę bonusową oraz podamy kod promocyjny, niezbędny do wykorzystania pakietu bonusów powitalnych. Dowiesz się także, jaka jest nasza opinia o PZBuk.

Opinie o PZBuk - Bonusy

Każdy legalny polski bukmacher proponuje bonusy na start, które standardowo przekazywane są nowo zarejestrowanym użytkownikom. Pierwsze wrażenie zawsze jest istotne, można zatem uznać, że promocje powitalne stanowią pewnego rodzaju przywitanie bukmachera ze “świeżym” graczem. Dla PZBuk opinia obstawiających zapewne ma spore znaczenie przy tworzeniu oferty bonusowej. I to zarówno tej startowej, jak i stałej, skierowanej ku regularnie typującym. Sprawdźmy, co zawiera pakiet bonusów powitalnych w PZBuk.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Opinie o PZBuk - Bonusy na start

Ten bukmacher oferuje dwa bonusy na start o łącznej wartości 400 zł: zakład bez ryzyka, czyli cashback w wysokości 200 zł oraz bonusy od depozytu warte razem kolejne 200 zł. Alternatywą dla tej drugiej promocji są zaś dwa darmowe zakłady w wysokości 5 zł każdy. Wybór należy do gracza. Zapoznanie się z ofertą powitalną powinno być pomocne przy chęci wyrobienia sobie opinii o PZBuk. Przyjrzyjmy się dokładnie bonusowym propozycjom bukmachera. Uwaga: aby uzyskać startowe bonusy, trzeba zarejestrować konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego MEGABONUSPZB, a następnie pozytywnie zweryfikować aktualny numer telefonu. Na stronę PZBuka można przenieść się choćby za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście.

PZBuk zakład bez ryzyka 200 zł (Cashback 200 zł)

W ofercie startowej tego bukmachera znajdziemy zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Inaczej ta promocja znana jest jako cashback, co z języka angielskiego dosłownie oznacza “zwrot pieniędzy”. I rzeczywiście, zakład bez ryzyka umożliwia graczowi odzyskanie zainwestowanych środków. W PZbuk maksymalny zwrot stawki wynosi 200 zł i dotyczy pierwszego przegranego kuponu wysłanego po ukończeniu rejestracji. Chcąc wyrobić sobie opinię o PZBuk, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami tej promocji.

Po pierwsze, do uzyskania tego bonusu niezbędna jest wpłata własna środków z banku. W tym wypadku nie mamy więc do czynienia z bonusem bez depozytu, czyli darmowym zakładem. Zasilenie konta to konieczność. Zakład bez ryzyka musi spełniać następujące warunki:

 • Stawka nie może być wyższa niż 200 zł, czyli tyle, ile wynosi maksymalny cashback
 • Składać się przynajmniej z dwóch zdarzeń - kupony pojedyncze (single) nie są uznawane
 • Wymagany kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.40

Ze względu na to, że zwrot następuje przy pierwszym przegranym zakładzie, może dojść do sytuacji, w której to dopiero np. czwarty czy piąty kupon zostanie objęty promocją, bo wszystkie poprzednie okażą się trafione. Taka opcja z pewnością może wpływać na opinie o PZBuk formułowane przez typujących.

Po uzyskaniu zwrotu stawki do 200 zł gracz ma 30 dni na wykorzystanie tego bonusu. Zasady obrotu są identyczne jak przy zakładzie bez ryzyka w zakresie liczby zdarzeń i kursów minimalnych. Co istotne, na konto użytkownika trafi wyłącznie kwota ponad stawkę bonusowego kuponu. Zakładając pełny cashback 200 zł i ewentualną wygraną z bonusu w wysokości np. 600 zł, do depozytu powędruje 400, a nie 600 zł. Opinia PZBuk o tej promocji bez ryzyka prawdopodobnie jest pozytywna, gdyż po jej wprowadzeniu została na stałe włączona do oferty startowej bukmachera.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk bonus od depozytu 200 zł

Pakiet bonusów powitalnych dostępnych w PZBuku uzupełnia bonus od depozytu (od wpłaty środków na konto) w wysokości 200 zł. A w istocie bukmacher przekazuje użytkownikom 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie można wymienić w e-sklepie na internetowej stronie PZBuka na wybrane produkty. Do wyboru są dwie promocje:

 1. Bonus od depozytu o łącznej wartości 200 zł. Składają się na niego cztery bonusy 20% od kolejnych depozytów do 50 zł, czyli razem wspomniane 200 zł (50 zł x 4).
 2. Dwa darmowe zakłady - bonusy bez depozytu - o łącznej wartości 10 zł (5 zł każdy freebet)

Biorąc pod uwagę różnorodność wyżej wymienionych bonusów, zakładamy, że dla PZBuk opinia graczy jest istotna, stąd mają oni możliwość wskazania odpowiedniej dla siebie promocji. Uwaga: nie można skorzystać z obu ofert naraz. Wybór leży po stronie użytkownika. Z jednej strony mamy cztery bonusy od depozytu warte razem 200 zł, z drugiej - darmowe zakłady, które wprawdzie mają wartość łączną 10 zł, ale za to ich użycie nie wymaga wkładu własnego. Niektórzy często wpłacają pieniądze na konto i woleliby zyskać na kolejnych depozytach, innych zadowolą freebety. Zapewne właśnie z tego powodu bukmacher postanowił dać im wybór w postaci dwóch różnych bonusów na start. To może mieć wpływ na to, jakie opinie o PZBuk pojawiają się w środowisku bukmacherskim.

Spójrzmy jeszcze, jakie są warunki obrotu bonusami - zarówno od depozytu, jak i tymi bez wkładu własnego, czyli darmowymi zakładami.

Sprawdź kody promocyjne:

Bonus od depozytu 200 zł (50 zł x 4):

 • Trzykrotny obrót za sumę depozytu i bonusu przy każdym z bonusów składających się na całkowitą jego kwotę
 • Minimum dwa zdarzenia na kuponie
 • Kurs całkowity kuponu nie niższy od 2.00

Jak to wygląda w praktyce? Zerknijmy na poniższy przykład:

 • depozyt - 250 zł
 • bonus - 50 zł (20% z 250 zł)
 • Razem - 300 zł

Trzykrotny obrót oznacza konieczność zawarcia zakładów na razem 900 zł (300 zł x 3). Właśnie tyle musi wynieść suma stawek wszystkich wysłanych kuponów. Opinia PZBuk o np. historii gry użytkownika nie ma tutaj żadnego znaczenia - każdy mierzy się z identycznymi warunkami obrotu.

Darmowy zakład 10 zł (5 zł x 2):

 • Jednokrotny obrót na kwotę bonusu
 • Kurs całkowity kuponu nie niższy od 1.40

Innymi słowy, mając darmowy zakład o wartości 5 zł, wystarczy wykorzystać go w całości na dowolne zdarzenie lub zdarzenia, których kurs to minimum 1.40. I tak dwukrotnie.

Na koniec przypominamy, że niezależnie od tego, jaka jest Twoja opinia o PZBuk, możesz ją wyrazić poprzez bezpośredni kontakt z bukmacherem. Czy to za pomocą czatu online, czy kontaktu mailowego. Wszystkie niezbędne informacje w tym zakresie uzyskasz na stronie internetowej PZBuka. Pamiętaj, że opisana wyżej oferta bonusów na start obowiązuje wyłącznie z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB. Powodzenia!

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Rejestrując się w PZBUK z linka z Meczyki.pl gracze otrzymują zakład bez ryzyka 200 PLN oraz do wyboru: freebet 10 PLN lub 200 PLN od pierwszej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN