LVBet Opinie

LVBet Opinie
lvbet.pl opinie / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze19 maj 2021 | 10:50
0
Głosów: 0
Zagłosuj

LVBet to jeden z bukmacherów działających legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych. W jego ofercie powitalnej znajdują się dwa bonusy o łącznej wartości 3333 zł. W tym artykule tłumaczymy warunki działania wszystkich promocji oraz jak z nich skorzystać. Tekst będzie pomocny w wystawieniu opinii o LVBet na tle innych bukmacherów.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Opinia o LVBet - bonusy
 2. Opinie o LVBet - pozostałe bonusy
 3. Opinie o LVBet - oferta
 4. Opinie o LVBet - rejestracja
 5. Opinie o LVBet - zakłady
 6. Opinie o LVBet - wpłaty i wypłaty
 7. Opinie o LVBet - aplikacja mobilna
 8. Opinie o LVBet - podsumowanie

LVBet działa w Polsce od dość niedawna, bo od 13 maja 2016 roku - wtedy bukmacher otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów, pozwalającą mu na zawieranie zakładów sportowych. Główna siedziba tej firmy znajduje się przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. Na podstawie tekstu można spróbować wystawić własną opinię o LVBet i ofercie, jaką proponuje nowym oraz stałym graczom.

LVBet jest również sponsorem trzech polskich klubów: Widzewa Łódź, Wisły Płock oraz Stali Mielec. Operator jest również sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, PFC Victorii London, Zagłębia Sosnowiec oraz Śląska Wrocław. Kibice tych drużyn mogą liczyć nawet na specjalne bonusy od LVBet.

Opinia o LVBet - bonusy

Oferta bonusowa dla nowych i stałych graczy to czynnik, który znacząco wpływa na to, jaka jest opinia o LVBet, tak jak o każdym innym bukmacherze. Nowi gracze mogą skorzystać z tzw. cashbacka, czyli zakłądu bez ryzyka oraz bonusu od dwóch pierwszych wpłat. Całą ofertę powitalną dla nowych graczy o łącznej wartości bonusów 3333 zł opisujemy poniżej. Wymieniamy również te promocje, z których skorzystać mogą stali typerzy LVBet.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet zakład bez ryzyka 333 zł (cashback 333 zł)

LVBet na dobry początek oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka o wartości 333 zł. Jest to oczywiście promocja, która ma pozytywnie wpłynąć na opinie o LVBet i zatrzymać przy sobie na stałe jak najwięcej typerów. 

Aby otrzymać ten bonus, wystarczy aktywować opcję “Zakład bez ryzyka” po wpłaceniu trzeciego depozytu. Najwyższy możliwy zwrot w przypadku przegrania kolejnego zakładu wynosi 333,3 zł powiększone o 1% wpłaty (pełny bonus można otrzymać po wpłaceniu 330 zł). Oznacza to, że w przypadku przegrania zakładu, cała stawka powiększona o 1% zostanie zwrócona graczowi.

LVBet bonus od depozytu 3000 zł

LVBet objął promocją również dwie pierwsze wpłaty nowego gracza i po spełnieniu warunków obrotu podwaja je. Aby skorzystać z promocji, należy wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł) i zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”. Wówczas gracz otrzymuje bonus w postaci 1% od wpłaty z mnożnikiem kursu x100 (maksymalna wartość bonusu przy pierwszej wpłacie to 2000 zł). Następnym krokiem jest zawarcie pierwszego zakładu, który aktywuje promocje tak, jak na poniżej opisanym przykładzie: 

 • Wpłacamy 2000 zł, więc nasz bonus 1% to 20 zł.
 • Za całość bonusu (20 zł) zawieramy zakład akumulowany 
 • Przy podatku 12%, realna stawka zakładu to 17,60 zł. 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50. 
 • Z mnożnikiem x100, będzie właściwie równy 250.
 • Potencjalna wygrana to 4400 zł.
 • Na kuponach objętych promocją muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenie, każde z kursem 1.25 lub wyższym. Kurs całkowity całego zakładu nie może być niższy niż 2.50. 

Aby spełnić warunki bonusu, należy obrócić depozytem cztery razy. Kurs całkowity każdego z kuponów musi wynosić przynajmniej 2.00, a w przypadku zakładów akumulowanych, kurs pojedynczy przynajmniej jednego zdarzenia musi być równy lub wyższy niż 1.50. 

Niemal identyczne warunki promocji obejmują również drugą wpłatę od 50 zł. W tym przypadku mnożnik to nie x100, a x50. Oznacza to, że za drugim razem maksymalny bonus wynosi 1000 zł, czyli łącznie w ramach tej promocji można zyskać nawet do 3000 zł.

Opinie o LVBet - pozostałe bonusy

Na opinie o LVBet wpływ ma również wartość promocji dedykowanych stałym graczom na stronie bukmachera. Poniżej opisujemy wszystkie bonusy i produkty, które można znaleźć na stronie LVBet.

Bezpieczny kupon +5 - LVbet opinia

W każdym tygodniu można otrzymać jeden zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu z minimum 5 zdarzeniami pod warunkiem, że tylko jedno z nich zostało rozstrzygnięte jako przegrane. Kurs całkowitu zakładu objętego promocją nie może być niższy niż 3.00. Jego minimalna stawka wynosi 20 zł, a maksymalna wartość zwrotu w ramach tej promocji to 50 zł, nawet jeśli stawka będzie wynosiła więcej. 

Bonus od depozytu 600 zł na sporty wirtualne - LVbet opinia

Jest to alternatywa dla promocji 2000 zł od pierwszego depozytu dla osób, które wolą typować sporty wirtualne, niżeli tradycyjne. Po wybraniu tej opcji gracz będzie mógł natomiast skorzystać z bonusu 1000 zł od drugiego depozytu oraz cashbacka 333 zł. 

Aby odebrać środki bonusowe, depozytem należy obrócić 6 razy z kursami 1.50 z kuponami na sporty wirtualne. Mowa o wirtualnej piłce nożnej, tenis, żużel, wyścigach chartów, wyścigi konne i wyścigi zaprzęgów konnych.

Multikozak - LVbet opinia

Multikozak to promocja nagradzająca kupon akumulowany w tygodniu wyższą wygraną. Wysokość bonusu jest wprost proporcjonalna do liczby zdarzeń na kuponie. Stawka minimalna takiego kuponu to 10 zł, a jego minimalny kurs całkowity to 3.00. Warunki promocji prezentują się następująco: 

 • kupon kombi z 4 zakładami - +7,5% do potencjalnej wygranej
 • kupon kombi z 5 zakładami - +10% do potencjalnej wygranej
 • kupon kombi z 6 zakładami - +15% do potencjalnej wygranej
 • kupon kombi z 7 zakładami - +20% do potencjalnej wygranej
 • kupon kombi z 8 zakładami - +25% do potencjalnej wygranej

Wygrany kupon należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl. Bukmacher przyzna bonus do 1000 zł w najbliższy wtorek.

Bonus bez depozytu 20 zł - LVbet opinia

Każdy gracz, który w trakcie rejestracji na etapie wpisywania danych zaznaczy opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu” otrzyma freebet o wartości 20 zł. Promocja będzie ważna 30 dni od chwili rejestracji. 

Gracz otrzymuje w bonusie 1 zł z mnożnikiem x20 . Podlega on dwukrotnemu obrotowi z kuponami o przynajmniej trzech zdarzeniach o łącznym kursie 2.00, a w przypadku zakładów kombi przynajmniej jeden typ powienien mieć kurs 1.50 lub wyższy. 

Freebet można wykorzystać na zakład kombi, składający się z przynajmniej 3 zdarzeń o łącznym kursie 2.50 lub wyższym. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25. 

Gra bez podatku po rejestracji - LVbet opinia

Przez pierwsze 14 dni od rejestracji można cieszyć się grą bez podatku od gier, co na pewno pozytywnie wpłynie na pierwszą opinię o LVBet. Aby gracz został zwolniony z podatku, kupon musi składać się z przynajmniej 3 selekcji z kursem łącznym 2.40 lub wyższym - wówczas potencjalna wygrana będzie o 14% wyższa. 

Promocja dotyczy tylko zakładów przedmeczowych i na żywo. Udziału w niej nie biorą zakłady: postawione za środki bonusowe, pojedyncze, rozliczone przez opcję Cash-Out, zawarte na platformie sportów wirtualnych i typu “MultiSingiel”.

Varyfikacja LVBet w Ekstraklasie - LVbet opinia

LVBet zwraca do 100 zł graczowi w przypadku przegrania przez niego zakładu w wyniku wideoweryfikacji (systemu VAR) w polskiej Ekstraklasie. Po takim meczu gracz może zwrócić się do bukmachera mailowo i otrzymać zwrot po zakończeniu kolejki ligowej w ciągu dwóch dni.

Gruby kupon - LVbet opinia

W ramach tej promocji LVBet przygotował jeden konkretny kupon z podwyższonym kursem całkowitym wyższym nawet o 20%. Jeśli któryś z meczów zawartych w przygotowanym przez bukmachera zakładzie zostanie odwołany, cała stawka zostanie zwrócona na konto depozytowe gracza.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Opinie o LVBet - oferta

W dalszej części tekstu pokażemy, jak wygląda proces rejestracji na stronie LVBet, wymienimy możliwości dokonywania wpłat i wypłat oraz ocenimy, jak prezentują się tutejsze kursy w porównaniu do tych proponowanych przez innych bukmacherów.

Opinie o LVBet - rejestracja

Na stronie LVBet można dokonać zarówno rejestracji stałej, jak i szybkiej. Jednak tylko ta druga umożliwia wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aby jej dokonać,należy najpierw w pełni uwierzytelnić swoje konto. 

W ramach rejestracji szybkiej, należy podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz obywatelstwo. Następnie do wpisania będzie adres e-mail, numer telefonu, nazwa użytkownika oraz hasło. Po podaniu tych danych założone zostało konto tymczasowe, które pozwala na obstawianie meczów, ale nie na wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Nie wpływa to jednak na opinię o LVBet, ponieważ identyczne warunki panują na stronach wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce. 

Aby w pełni uwierzytelnić swoje konto, należy wysłać bukmacherowi skany dwóch stron dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który chcemy wypłacać swój depozyt.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Opinie o LVBet - zakłady

LVBet oferuje zakłady na ponad 40 kategorii, wśród których znajdują się dyscypliny sportowe, sporty wirtualne, e-sport, a nawet programy telewizyjne. Oferta bukmachera jest naprawdę bardzo bogata i obejmuje kategorie najbardziej popularne, czyli piłkę nożną, tenis, koszykówkę, czy siatkówkę oraz te bardziej niszowe w Polsce, jak: futbol amerykański, krykiet, Formułę 1 czy golf. Szerokość możliwości również może pozytywnie wpłynąć na opinię o LVBet.

Opinie o LVBet - wpłaty i wypłaty

LVBet oferuje graczom wiele możliwości dokonywania wpłat i wypłat. Transakcji na koncie gracz może dokonywać poprzez: 

 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

Opinia o LVBet na pewno zyskała na tym, że bukmacher pozwala dokonywać graczom wpłat i wypłat na tak wiele sposobów.

Sprawdź kody promocyjne:

Opinie o LVBet - aplikacja mobilna

LVBet posiada również swoją aplikację mobilną, którą można pobrać na urządzenia przenośne takie jak tablet czy smartfon z systemem Android lub iOS. Pozwala ona obstawiać zakłady przedmeczowe lub na żywo w każdym momencie i z każdego miejsca. Aplikacja jest funkcjonalna, pozwala na dokonywanie ekspresowych wpłat i wypłat i na skorzystanie z pełnej oferty promocyjnej firmy. Jej posiadanie z pewnością wpływa na to ogólną opinię o LVBet.

Opinie o LVBet - podsumowanie

LVBet, podobnie jak większość największych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych, posiada swoją własną ofertę powitalną dla nowych graczy. W tym przypadku wartość jej bonusów wynosi 3333 zł i mieszczą się w niej dwa bonusy: cashback o wartości 333 zł i bonus od dwóch pierwszych depozytów do 3000 zł. Poza tym bukmacher oferuje również szereg promocji i produktów dla stałych graczy. 

Rejestracja na stronie LVBet jest bardzo łatwa, szybka i standardowa i jest to duży plus dla ogólnej opinii o LVBet. Bukmacher posiada również szereg możliwości dokonywania wpłat i wypłat oraz własną aplikację mobilną, która pozwala na obstawianie meczów za pomocą smartfona lub tableta z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1000 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

 

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550