Betfan opinie

Betfan opinie
BETFAN / Meczyki.pl
autor: Aleksander Nowomiejski 7 sie 2020 | 10:47
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Betfan to legalny polski bukmacher, który w ramach oferty powitalnej proponuje nowym graczom dwa bonusy startowe o wartości 3100 zł. W tym artykule wyjaśniamy, jak je uzyskać i jak działają. Dokładnie przybliżamy też ofertę tego bukmachera, dzięki czemu łatwiej Ci będzie wyrobić odpowiednią opinię o Betfanie. Życzymy owocnej lektury.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Opinie o Betfan - Bonusy
  2. Opinie o Betfan - Oferta
  3. Opinie o Betfan - Podsumowanie

Betfan ma krótszy staż na polskim rynku bukmacherskim od kilku innych równie popularnych firm, ale szybko utrwalił się w pamięci graczy, licznie zainteresowanych jego ofertą. Betfan jest legalnym bukmacherem od października 2018 r. To właśnie wtedy uzyskał zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych online, zaledwie sześć miesięcy po złożeniu odpowiednich dokumentów. Z niniejszego tekstu dowiesz się, jaka jest nasza opinia o Betfan, co ten bukmacher oferuje w bonusach i zakładach oraz jakie ma zalety i wady.

Opinie o Betfan - Bonusy

Z pewnością dla bukmachera Betfan, opinia typujących jest istotna przy tworzeniu oferty bonusowej. Sugestie ze strony obstawiających mogą być ważną wskazówką w trakcie publikowania kolejnych promocji zarówno powitalnych, jak i regularnych, niezwiązanych z rejestracją konta. A tych u bukmachera o charakterystycznych zielono-żółtych barwach znajdziemy sporo. Przyjrzyjmy się im bliżej, aby w prosty sposób ukształtować własną opinię o Betfan.

Opinie o Betfan - Bonusy na start

Pakiet powitalny dla nowych użytkowników zawiera dwa bonusy startowe warte razem 3100 zł: zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł oraz bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 3000 zł. Poniżej wyjaśniamy, jak je otrzymać oraz co należy zrobić w celu ich wypłaty.

Betfan zakład bez ryzyka 100 zł (Cashback 100 zł)

Łatwo można zdać sobie sprawę, jak ważna jest dla bukmachera Betfan opinia ze strony nowego gracza. Pierwsze wrażenie często decyduje o tym, czy ktoś chce zostać w danym miejscu dłużej. Po ukończeniu rejestracji, której można dokonać za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów, na użytkownika czeka więc bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł. Brak ryzyka równa się zwrotowi stawki za pierwszy przegrany kupon - bukmacher w ten sposób realizuje cashback, czyli oddaje zainwestowane w zakład pieniądze.

Aby skorzystać z tej oferty powitalnej, należy dokonać pierwszego depozytu w wysokości minimum 10 zł oraz wysłać kupon o kursie minimalnym 1.14. Do zakładu bez ryzyka nie zaliczają się zdarzenia oznaczone jako Matchday Boost (o tej promocji piszemy więcej w dalszej części tekstu). Maksymalny cashback to 100 zł, z uwzględnieniem obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych w wysokości 12%. Gracz odzyska 100 zł, jeśli zagra za równe 113,64 zł. Co ważne i co wpływa na to, jaka jest opinia o Betfan wśród typerów, to fakt, że środki bonusowe nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Uwaga: oferta działa tylko z kodem promocyjnym, który uzupełni się automatycznie po przejściu na stronę internetową Betfan poprzez obecny w tym tekście baner.

Betfan bonus od depozytu 3000 zł

Druga promocja startowa to bonus od depozytu o wartości 3000 zł, premiujący nowych graczy za pierwsze trzy wpłaty środków na konto. Z pewnością jego wysokość może być jednym z pozytywnych czynników wpływających na opinie o Betfan w środowisku bukmacherskim. Jak uzyskać niniejszy bonus powitalny? Poniższe zasady obowiązują przy każdym z trzech premierowych depozytów.

Po pierwsze, należy wpłacić minimum 20 zł i za całą kwotę zawrzeć zakład o kursie całkowitym nie niższym od 2.00. Dzięki temu bukmacher doda do konta użytkownika bonus stanowiący 10% depozytu, maksymalnie o wartości 100 zł (otrzymywany przy wpłacie 1000 zł). Bonus podlega pięciokrotnemu obrotowi, do którego kwalifikują się wyłącznie zakłady wielokrotne z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.45. Gdy te warunki zostaną spełnione, środki bonusowe (maksymalnie 10000 zł) automatycznie pojawią się w depozycie, pomnożone przez bukmachera razy dziesięć i dostępne do wypłaty lub dalszej inwestycji. I tak trzykrotnie, przy każdej wpłacie.

Oba opisane wyżej bonusy startowe - zakład bez ryzyka i bonus od depozytu - nie wykluczają się wzajemnie. Niezależnie od tego, jakie użytkownicy mają opinie o Betfan, trzeba przyznać, że to cenna informacja, która stawia tego bukmachera w pozytywnym świetle.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Opinie o Betfan - Bonusy stałe

Chcąc wyrobić sobie własną opinię o Betfan warto także zwrócić uwagę na inne promocje, dostępne w stałej ofercie tego bukmachera. Największym zainteresowaniem graczy cieszy się gra bez podatku. Nie ma się co obawiać - to zupełnie legalna i bezpieczna praktyka, zgodna z polskim prawem. Jak informuje sam Betfan: “Po prostu płacimy Państwu podatki za Ciebie, dokładając odpowiednią kwotę do wygranej (...) 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu”. Bukmacher “zdejmuje” podatek zamieniając współczynnik (mnożnik) zakładu z x0,88 na x1,00. Wygrana wzrasta w ten sposób o 14%. Aby zagrać bez podatku, trzeba wysłać kupon z minimum trzema zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym 1.35.

Betfan oferuje też grę bez podatku na jeszcze korzystniejszych warunkach w promocji Happy Hours. “Codziennie w określonych przedziałach czasowych możesz grać u nas bez podatku od gier” - można przeczytać w jej opisie. W trakcie Happy Hours wystarczy zawrzeć zakład z tylko dwoma zdarzeniami, których kurs nie jest niższy od 1.25.

Nie tylko gracz ocenia bukmachera, ale również działa to w drugą stronę. Jaka jest opinia Betfan o swoich użytkownikach? Trudno powiedzieć, jednak jeśli przygotował wspomnianą już wyżej promocję Matchday Boost, to znaczy, że wie, co obstawiający najchętniej wybierają do gry. W ramach tej oferty bukmacher praktycznie codziennie podwyższa kurs na jedno ze zdarzeń będących aktualnie na “topie” - szczycie listy najczęściej typowanych wydarzeń. Betfan prowadzi też ranking bukmacherów Simply The Bet, w którym nagradza najlepszych graczy oraz umożliwia wcześniejsze zamykanie zakładów i wypłacanie wygranych za pomocą opcji cash out.

Załóżmy, że gracz legitymujący się długim stażem ocenił już tego bukmachera, ale nie wie, jaka jest opinia o Betfan np. jego znajomych. Bukmacher proponuje, by to sprawdzić i za pomocą wygenerowanego osobiście kodu zaprosić ich do gry, za co można uzyskać bonus o wartości 100 zł. Liczba osób, które zarejestrują się z polecenia jednego gracza w promocji Bet Friends, jest dowolna, a bonus otrzyma zarówno polecający, jak i nowy użytkownik. Aby się to stało, zaproszony gracz musi po ukończeniu rejestracji “z polecenia” wpłacić minimum 100 zł i obrócić depozytem na co najmniej 300 zł, z zachowaniem minimalnego kursu całkowitego 1.80.

Opinie o Betfan - Oferta

Betfan - bonusy i promocje

Kolejny istotny czynnik wpływający na formułowane przez użytkowników opinie o Betfan to przekrojowa oferta bukmachera. Z następnej części tego artykułu dowiesz się m.in. o rejestracji, zakładach, kursach, płatnościach i aplikacji mobilnej w Betfanie.

Opinie o Betfan - Rejestracja

Rejestracja konta nie wymaga właściwie żadnego wysiłku i jest prosta do wykonania. Do panelu rejestracyjnego można się przenieść za pomocą baneru umieszczonego w niniejszym tekście. Czy dla bukmachera Betfan opinia graczy była istotna przy ustalaniu regulaminu zakładania konta? To prawdopodobne, ponieważ bukmacher dopuszcza tzw. szybką rejestrację bez natychmiastowej weryfikacji danych osobowych. Po jej błyskawicznym ukończeniu można zawierać zakłady i uzyskać dostęp do wszelkich bonusów. Nie da się jednak wypłacić pieniędzy. To stanie się możliwe dopiero po uzupełnieniu informacji na temat posiadanego dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego) oraz wysłaniu jego skanów lub zdjęć. Niezweryfikowani gracze muszą się liczyć z limitem na ich zakłady w wysokości 5000 zł.

Opinie o Betfan - Zakłady

Dodawane przez graczy opinie o Betfan bierze pod uwagę także przy udostępnianiu im aktualnej oferty zakładów. Bukmacher charakteryzuje się szerokim wyborem około trzydziestu dyscyplin dostępnych do typowania “przedmeczowo’. Wśród nich znajdują się zarówno te najpopularniejsze, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie oraz e-sporty, jak i bardziej niszowe, typu krykiet, futsal czy pesapallo (fińska odmiana baseballa). Spore zainteresowanie użytkowników wzbudza także oferta zdarzeń na żywo. Zakłady live również obejmują sporą liczbę sportów i są dostępne 24/7.

Na pozytywne opinie o Betfan mogą wpływać także liczne wydarzenia z kategorii “Rozrywka”. Można tam obstawiać tak nietypowe rzeczy, jak choćby pogodę w Polsce (temperatura, opady, wiatr), wybór następcy papieża Franciszka oraz… obecność wielkiej międzynarodowej gwiazdy muzyki pop - Taylor Swift - na gdyńskim Open’er Festival. Coś dla siebie wyszukają także gracze lubujący się w prognozowaniu wydarzeń politycznych, ekonomicznych czy show-biznesowych (np. rozdania różnych nagród).

Opinie o Betfan - Kursy

W kształtowaniu oceny danego bukmachera bez wątpienia istotną rolę odgrywają kursy oferowane na różne wydarzenia, nie tylko te najbardziej popularne. Zapewne chcielibyście się dowiedzieć, jaka jest nasza opinia o Betfan w tym aspekcie. Otóż kursy wystawiane przez tego legalnego bukmachera w żaden sposób nie odbiegają od standardów rynkowych. Na ogół są zbliżone do tych widocznych u innych czołowych firm oferujących zakłady wzajemne w Polsce, takich jak STS, Fortuna, Betclic, Superbet, Etoto, PZBuk, LV Bet czy Totolotek.

Opinie o Betfan - Sporty wirtualne

Sporty wirtualne stanowią solidny fundament oferty tego bukmachera i można wedle uznania brać je za wyznacznik tego, czy pozytywne opinie o Betfan są miarodajne. Gracz ma szansę wybierać spośród siedmiu “wirtuali”, co plasuje Betfana na górze listy legalnych bukmacherów z największą liczbą dostępnych wirtualnych sportów. Można typować: piłkę nożną, koszykówkę, tenisa, żużel, kolarstwo torowe, wyścigi psów oraz wyścigi konne.

Sprawdź kody promocyjne:

Opinie o Betfan - Płatności

Płatności w Betfanie nie są skomplikowane i obsługują ponad dwadzieścia banków. Wpłaty środków na konto można dokonać w dowolnym momencie - siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Minimalna kwota wynosi 1 zł. Bukmacher wprowadził trzy metody zasilenia depozytu: płatnością mobilną BLIK, przelewem bankowym za pomocą serwisu transakcyjnego Przelewy24 oraz kartą kredytową lub debetową VISA. Z kolei wypłaty pieniędzy odbywają się codziennie w godzinach 7-23. Wybrana suma jest przelewana momentalnie, zwykle w nie więcej niż 15 minut. Jedynie pierwsza wypłata może potrwać dłużej. Przypominamy, że bez pełnej weryfikacji danych osobowych nie da się przelać z powrotem na rachunek bankowy ani grosza. 

Można założyć, że użytkownicy mają pozytywne opinie o Betfan w zakresie płatności. W dostępnym na stronie Meczyki.pl rankingu bukmacherów tworzonym przez graczy, zajmuje on bowiem miejsce w czołówce rynku.

Opinie o Betfan - Aplikacja mobilna

Betfan to jeden z bukmacherów posiadających aplikację mobilną dla użytkowników mających smartfona z systemem Android. “Już dziś możesz ściągnąć naszą aplikację, która da ci nieograniczony dostęp do naszej bogatej oferty” - głosi tekst w miejscu, z którego można ściągnąć aplikację na telefon, czyli zakładki “Aplikacja mobilna” na stronie bukmachera. Aby ją pobrać, trzeba w ustawieniach własnego urządzenia zezwolić na instalowanie nieznanych aplikacji oraz kliknąć pole “ZAINSTALUJ”. W Betfan - opinię o aplikacji może wydać każdy jej użytkownik poprzez bezpośredni kontakt z bukmacherem za pomocą czatu online lub maila.

Opinie o Betfan - Podsumowanie

Przeglądając opinie o Betfan z pewnością możemy uznać tego bukmachera za jednego z najważniejszych działających legalnie na polskim rynku. Świadczy o tym chociażby wysoka pozycja zajmowana w naszym rankingu bukmacherów, który przecież tworzycie Wy, użytkownicy, wiedzący najlepiej o zaletach i wadach danego miejsca do gry, mający własne doświadczenia z typowania.

Podsumowując, nie da się ukryć, że Betfan dysponuje jednym z najwyższych bonusów startowych o wartości 3100 zł, a oprócz tego ma kilka promocji stałych, w tym grę bez podatku czy bonusy dla najlepszych graczy. Po ukończeniu szybkiej i nietrudnej rejestracji proponuje też opisaną wyżej szeroką ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo, na e-sporty oraz sporty wirtualne. Kursy na zdarzenia utrzymują rynkowy poziom, bukmacher obsługuje płatności z ponad dwudziestu banków, a dodatkowo można korzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej. W takim wypadku nasza opinia o Betfan nie może być negatywna. Na zakończenie przypominamy, że każdy gracz może osobiście poinformować o swojej własnej opinii Betfana, poprzez czat online czy e-mail.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start