Betfan opinie Czerwiec 2023. Plusy i minusy bukmachera

Dodał: Aleksander Nowomiejski,24 Maj 2023 | 10:35
Jakie opinie Betfan, czyli jeden z legalnych polskich bukmacherów, ma wśród graczy i ekspertów? O tym właśnie piszemy w tym artykule. Prezentujemy ocenę bukmachera na podstawie dostępnej oferty zakładów, przygotowanych dla graczy promocji, funkcjonalności serwisu i aplikacji, czy też dostępnych form płatności.

Betfan opinie

Na początek opinie Betfan otrzyma na podstawie dostępnego bonusu powitalnego. To jedna z pierwszych rzeczy, z którą gracze mają styczność przy okazji rejestracji konta. Warto zatem od tej kwestii zacząć ocenianie bukmachera. Co bukmacher proponuje na start? W Betfan możemy otrzymać bonus 200% od pierwszej wpłaty do 300 zł.
Bonus BetfanWartość
Bonus 200% od 1. wpłaty300 PLN
Rejestracja w Betfan z kodem powitalnym o treści MEGABONUS dostępna jest TUTAJ.
Betfan kod promocyjny
Betfan opinie zbiera jednak nie tylko ze względu na powitalną promocję. Popularność bukmacher zyskał dzięki całemu przekrojowi swojej działalności. Wpływ na pozycję bukmachera, a także na to jakie opinie Betfan ma wśród graczy, miała z pewnością oferta zakładów. Tu bukmacher wyróżnia się w kilku aspektach, choćby dlatego, że pozwala obstawiać nietypowe zdarzenia, dotyczące np. ekonomii, wydarzeń społecznych, rozrywkowych czy nawet pogodowych. Betfan kojarzony jest także z popularnym polskim sportowcem, Mariuszem Pudzianowskim. Jest on twarzą bukmachera i często można go zobaczyć m.in. w kampaniach reklamujących promocje dostępne w Betfan.
Sam bukmacher w Polsce działa od 2019 roku, zatem zdążył już wypracować sobie pewne opinie. Betfan to w pełni legalna firma, która działa na mocy zezwolenia z Ministerstwa Finansów, które jest niezbędne do oferowania zakładów bukmacherskich.
BetfanInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.3/5
Pełna nazwa spółkiBetFan Sp. z o.o.
Data startu2019
Bonus powitalny300 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, VISA, MasterCard, Paysafecard
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS

Betfan opinie o ofercie powitalnej

Na wstępie zaprezentowaliśmy bonus powitalny u bukmachera, a teraz czas wydać bardziej szczegółową opinie Betfan na temat zaprezentowanej promocji. Przypominamy, że w Betfan dostępny jest bonus na start o wartości maksymalnie 300 zł.
Rejestracja u bukmachera możliwa jest po kliknięciu TUTAJ. Dostępny jest kod bonusowy o treści MEGABONUS, uprawniający do odbioru promocji na start.
Bonus 200% od pierwszej wpłaty do 300 zł jest flagową ofertą powitalną w przypadku Betfan. Opinie na temat tego bonusu są w większości pozytywne. Warto zwrócić uwagę na samą wysokość bonusu, stosunek przyznanej promocji do wysokości wpłaty, a także warunki obrotu. W każdym z tych aspektów bukmacher zasługuje na dobre opinie. Betfan nie narzuca zbyt wygórowanych wymagań co do skorzystania z tej promocji. Jak wyglądają one szczegółowo?
Na początek należy, rzecz jasna, założyć konto u bukmachera. Podczas rejestracji wpisujemy kod powitalny o treści MEGABONUS. W formularzu rejestracyjnym zaznaczamy chęć odbioru bonusu na start. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty w kwocie minimum 50 zł. Aby odebrać najwyższy, dostępny bonus wpłata powinna wynieść co najmniej 150 zł. Wpłacić możemy wyższą kwotę, ale nie wpłynie to na zwiększenie bonusu. Przy wpłacie w wysokości minimum 150 zł otrzymamy 300 zł bonusu, a więc razem będziemy mieli aż 450 zł na grę.
Co dalej? Bonus musimy uwolnić grając za wartość wpłaconego depozytu po dowolnym kursie. Z jednej strony opinie o Betfan mogą być tu podzielone, bowiem nie każdy bukmacher wymaga uwolnienia bonusu przed obrotem, ale z drugiej dowolność kursu pozwala typować dowolne kupony, bez wygórowanych wymogów. Atutem jest także to, że sam obrót bonusem również nie jest zbyt wymagający. 
Trzeba nim obrócić zaledwie jeden raz, na kuponach z minimum dwoma zdarzeniami. Kurs kuponu to 3.00 lub więcej. Na pełen obrót bonusem są dwa tygodnie (14 dni), a jeśli w tym czasie nie uda nam się obrócić bonusem, to przepadnie on. Podsumowując - Betfan nie wyznaczył zaporowych wartości dla wymaganego obrotu. Czas 14 dni również nie jest nadto wymagający, jeśli weźmiemy pod uwagę, że bonusem obracamy tylko raz. To prosty w obsłudze bonus na start, za co można wystawić dobre opinie Betfanowi.

Recenzja Betfan: wady i zalety bukmachera

Opinie Betfan wystawiamy nie tylko na podstawie opisanej wyżej, powitalnej promocji u tego bukmachera. Jak całościowo wypada Betfan na tle konkurencji? Co go wyróżnia na polskim rynku zakładów? Najważniejsze wady i zalety bukmachera prezentujemy poniżej.
PlusyMinusy
Różnorodne zakłady w kategorii “Rozrywka”Stosunkowo niewiele stałych promocji
Zakłady MyBet i BetBuilderSzybkie wypłaty tylko w wybranych godzinach
Solidny bonus powitalny 
Aplikacja mobilna 
Wśród największych atutów Betfana można wymienić ofertę zakładów dostępną u bukmachera, ze szczególnym wyróżnieniem kategorii “Rozrywka”. Dobre opinie Betfan zawdzięcza temu, że jako jeden z niewielu bukmacherów wyszedł poza ramy typowania przede wszystkim imprez sportowych, a postawił na sporo dodatkowych rynków zakładów. W kategorii “Rozrywka” znajdziemy bowiem całą gamę typów, które dotyczą codziennych wydarzeń ze świata polityki, ekonomii, showbiznesu czy nawet zjawisk atmosferycznych.
Ponadto u bukmachera znajdziemy dwa ciekawe typy zakładów. Są to “MyBet”, zatem opcja samodzielnego proponowania zdarzeń do typowania, a także “BetBuilder” w ramach którego możemy łączyć kilka zakładów na jedno wydarzenie.
Bukmachera możemy także pochwalić za stosunkowo niezły bonus powitalny, choć co do całkowitej oferty promocyjnej opinie o Betfan są podzielone. Bukmacher uruchamia często czasowe promocje, ale nie ma zbyt bogato rozbudowanej kategorii bonusów stałych. Możemy zatem liczyć, że w miarę regularnie będziemy mieli okazję uzyskać bonusy, ale nie zawsze wiemy jakie i musimy czekać na komunikat ze strony bukmachera.
Atutem Betfana jest też aplikacja mobilna. Tu warto pochwalić stabilność, regularne aktualizacje i komfort użytkowania. Nie jest to aplikacja, która wyróżnia się czymś wybitnie nowatorskim, ale nie o to w niej chodzi. Działa sprawnie i szybko, co jest godne odnotowania.
Na koniec trzeba wspomnieć jeszcze o szybkich płatnościach u bukmachera. Te są i można mu za to wystawić pochlebną opinie. Betfan nie ma też wpływu na to, jak pracują konkretne banki. Mimo wszystko szkoda, że w wielu z nich nie da się wypłacać ekspresowo środków 24/7. To wina bukmachera tylko w pewnej części, ale taki fakt odnotowujemy.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Betfan oferta zakładów

Jak już wspomnieliśmy, oferta zakładów bukmacherskich w Betfanie jest naprawdę ciekawa. Ten bukmacher wyróżnia się na rynku nietypowymi zdarzeniami, które możemy obstawiać, ale rzecz jasna proponuje również zakłady z najważniejszych rynków sportowych i nie tylko. W Betfan znajdziemy następujące kategorie zakładów: 
  • Sport
  • Live
  • Rozrywka
  • Esport
  • Gry karciane
  • Gry wirtualne 
Betfan pozwala typować zakłady z około 30 dyscyplin sportu. Ponadto u bukmachera znajdziemy również typy na żywo na wybrane wydarzenia sportowe i esportowe. Bukmacher postarał się także o solidne opakowanie ofert zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Wśród “wirtualek” znajdziemy m.in. piłkę nożną, koszykówką, wyścigi konne czy wyścigi psów. Natomiast gry karciane to sześć tytułów, w tym kilka wersji rozgrywki w pokera, a także wojnę i blackjacka.
Pod szyldem “Rozrywka” kryją się natomiast różnorodne typy, które podzielić można na kilka oddzielnych podkategorii. Znajdą się tu zdarzenia wokół świata sportu, takie jakby choćby transfery, wybór gospodarza mundialu czy inne wydarzenia związane z szeroko rozumianym światem sportu, które nie są po prostu meczami lub turniejami. Dodatkowo gracze mogą obstawiać wydarzenia polityczne i ekonomiczne. W tejże kategorii umieszone są również typy na np. gale rozdania nagród filmowych czy muzycznych (Oscary, Grammy, Eurowizja itp.) a także typy będące po prostu wydarzeniami z życia codziennego - jak choćby procent zdawalności matur czy nawet warunki atmosferyczne. 
Betfan tą ostatnią kategorią zdecydowanie wyróżnia się na tle innych bukmacherów w Polsce. To, co można uznać za w pewnym sensie ciekawostkę, tak naprawdę daje graczom zupełnie nowe możliwości typowania zdarzeń i na pewno wpływa dobrze na opinie o Betfanie.

Betfan zakłady na żywo

Zakłady LIVE są ważną częścią całej oferty. W przypadku bukmachera Betfan opinie na temat tego rodzaju zakładów powinny być dobre. Największa dostępność typów w tej kategorii dotyczy meczów tenisowych i piłki nożnej, ale gracze znajdą tu również mniej popularne dyscypliny oraz możliwość typowania na żywo esportu. Dla wybranych zdarzeń bukmacher udostępnia również transmisje na żywo, co również można pochwalić. 
Warto wspomnieć o tym, że typując zakłady LIVE, gracze mogą skorzystać z bonusów bukmacherskich. Mowa tu zarówno o powitalnym bonusie 200% od depozytu, jak i o cyklicznych akcjach, które organizuje bukmacher. 
Jedynym mankamentem jest brak kalendarza planowanych spotkań, które gracze będą mogli obstawiać na żywo. Stąd nieco trudniej zaplanować obstawianie na żywo z większym wyprzedzeniem, jeśli nie wiemy na jakie rozgrywki regularnie Betfan szykuje ofertę zakładów na żywo.

Betfan aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Betfan pozwala graczom typować mecze w wygodny sposób na smartfonach i tabletach. Aplikacja bukmacherska dostępna jest na najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Androida i iOS. Gracze mogą pobrać ją bezpośrednio ze strony bukmachera, a także z AppStore czy App Gallery. 
Czym wyróżnia się aplikacja Betfan? Opinie użytkowników wskazują na to, że przede wszystkim stabilnością działania i szybkością. To kluczowe aspekty, jeśli decydujemy się np. typować wydarzenia na żywo, gdzie istotna jest każda sekunda. 
Ponadto z poziomu aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty zakładów. Wliczając w to choćby gry karciane. Gracze mogą również korzystać z ogólnodostępnych promocji bukmacherskich, w tym powitalnej promocji 200% do 300 PLN od pierwszego depozytu.

Sprawdź kody promocyjne:

Strona internetowa Betfan

Poza aplikacją mobilną, rzecz jasna możemy korzystać również z przeglądarkowej wersji witryny Betfan. Opinie na temat strony internetowej prezentujemy pod zdjęciem. Na wstępie warto już zaznaczyć, że to prosta w obsłudze i intuicyjna witryna.
Betfan opinie - strona internetowa
Wizualnie Betfan proponuje schludną i czytelną stronę internetową. Za to należy się plus. Wszystko zostało podane w przejrzysty sposób, a stylistyka i kolorystyka strony nawiązują do logotypu bukmachera. Jeśli nie odpowiada nam taka odsłona - możemy przełączyć stronę w tryb ciemny. Stosowny przycisk znajduje się w górnym panelu, tuż obok zakładki “Promocje”. 
Cały górny panel składa się z kolejno zaprezentowanych kategorii typów, wspomnianej zakładki “Promocje” a także przycisku służącego do logowania/rejestracji. Pod tym względem bukmacher nie wyróżnia się zbytnio na tle innych stron bukmacherskich, chociaż większość z nich posiada osobne przyciski do logowania i rejestracji. Jednak to tylko detal.
Ciekawie prezentuje się panel po lewej stronie. Tu mamy jasny podział na trzy części. U samej góry dostępna jest wyszukiwarka zakładów, pod nią najbardziej popularne rynki typów a poniżej znajduje się pełna lista dyscyplin. Wszystko zaprezentowane bardzo przejrzyście, co wcale nie jest regułą, patrząc na niektóre strony bukmacherskie.
Po prawej stronie mamy podgląd typowanego kuponu. I tu kolejny raz można docenić bukmachera. W tym miejscu nie znajdziemy dodatkowych banerów, informacji i innych rzeczy, które mogą rozpraszać uwagę. Dzięki temu gracz może skupić się w pełni na weryfikacji tego, jakie zdarzenia zamieścił na kuponie.
Środkowa część witryny internetowej to banery informujące o aktualnych promocjach i topowych wydarzeniach, a także ich prezentacja wraz z podstawowymi kursami. Pod tym względem mamy zatem do czynienia z tym, co na każdej stronie bukmacherskiej.
Na samym dole strony umieszczono skróty do poszczególnych kategorii typów, najważniejsze informacje o bukmacherze, link do podstrony z aplikacją czy zakładkę z kontaktem. Warto zwrócić też uwagę, że w lewym dolnym rogu strony cały czas dostępna jest ikona czatu, za pomocą którego również skontaktujemy się ze wsparciem klienta i np. wyrazimy o Betfan opinie lub zgłosimy problem.

Nadchodzące:

Opinie o wpłatach i wypłatach Betfan

Jakie opinie Betfan zbiera za dostępne opcje wpłat i wypłat z konta? Solidne, chociaż nie zawsze możemy skorzystać z płatności błyskawicznych, co od razu warto zaznaczyć. Z drugiej strony, o czym pisaliśmy już nieco wcześniej, nie do końca jest to wina samego bukmachera. Wiele zależy bowiem od godzin księgowania w poszczególnych bankach.
Metoda płatnościMinimalna wpłata
BLIK2 PLN
Przelew bankowy2 PLN
Karta płatnicza2 PLN
Paysafecard2 PLN
Bukmacher udostępnia kilka możliwości dokonywania wpłat na konto depozytowe. Przede wszystkim gracze mogą wpłacać środki poprzez tradycyjne przelew, za pośrednictwem platformy Przelewy24. Dodatkowo dostępne są takie opcje jak płatność BLIK-iem, kartą płatniczą (VISA i MasterCard) czy poprzez Paysafecard. Transakcje księgowane są błyskawicznie przez siedem dni w tygodniu i całą dobę. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od wpłat.
Wypłaty również zwolnione są prowizji ze strony bukmachera, w środki mogą być zaksięgowane już w ciągu kwadransa na rachunku bankowym. Tu jednak warto pamiętać, że płatności błyskawiczne dostępne są tylko w godzinach 8:00 - 0:00. W przypadku wybranych banków ten czas może być krótszy, ze względu na godziny pracy banku. Szybkie płatności nie będą również wszędzie dostępne w weekendy i święta. Dokładne godziny księgowania można sprawdzić w zakładce “Płatności” na stronie Betfan.

Obsługa klienta

W Betfan opinie, reklamacje czy pytania możemy wyrazić kontaktując się z działem obsługi klienta. Dostępnych jest kilka kanałów kontaktu:
  • Czat na żywo (9:00 - 23:00)
  • Kontakt mailowy
  • Formularz reklamacyjny
  • FAQ
Przygotowane przez bukmachera formy kontaktu można uznać za dobre. Godziny pracy konsultantów również zasługują na pochlebne opinie, chociaż niektórzy bukmacherzy w tym zakresie zapewniają całodobową obsługę. Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziemy w FAQ, co także ułatwia korzystanie z usług bukmachera.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Betfan

Jaką opinie Betfan otrzymuje za całokształt? W szkolnej skali możemy określić to na dobry, a nawet dobry z plusem. Bukmacher ma solidną ofertę zakładów, jego witryna internetowa i aplikacja mobilna są intuicyjne i funkcjonalne, a nie licząc pewnych wyjątków możemy korzystać także z systemu szybkich płatności.
Jeśli Betfan rozbuduje swoją ofertę powitalną i udostępni np. szybkie wypłaty dla wszystkich banków również w weekendy, to będzie mógł zapracować na piątkę. Mimo tych mankamentów, i tak można pochwalić tego bukmachera.

FAQ

Czy Betfan jest legalny?

Tak, to legalny bukmacher. Betfan działa w Polsce na podstawie stosownego pozwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów.

Jakie są opinie o bukmacherze Betfan?

Opinie o Betfanie są głównie pozytywne. Gracze doceniają ofertę zakładów tego bukmachera. W tym opcje “MyBet” czy “BetBuilder”.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020