Nowy bukmacher

Nowy bukmacher - tylko u nas
meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski12 sty 2021 | 12:53
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Co jakiś czas internet obiega informacja, że na rynku pojawił się nowy bukmacher. Dziś w Polsce legalnych firm oferujących możliwość stawiania zakładów jest już kilkanaście. My w artykule przedstawiamy tych sprawdzonych, którzy wyróżniają się najlepszą ofertą dla graczy.

Legalnie w naszym kraju funkcjonować mogą jedynie bukmacherzy, którzy otrzymali stosowne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. To efekt nowelizacji ustawy hazardowej z 15 grudnia 2016 roku. Wcześniej bowiem ponad 90% polskiego rynku “kontrolowały” zagraniczne firmy, które nie odprowadzały w Polsce podatków. Od momentu wejścia w życie ustawy ich strony internetowe zostały zablokowane, a typerzy mogą grać wyłącznie u legalnych firm. Każdy - również nowy bukmacher - musi mieć odpowiednią licencję.

Spis treści:

  1. Gdzie grać legalnie?
  2. Bukmacher STS
  3. Bukmacher Fortuna
  4. Bukmacher Betfan
  5. Bukmacher Betclic
  6. Bukmacher Etoto
  7. Bukmacher Totolotek
  8. Bukmacher LV Bet
  9. Bukmacher PZBuk

Nowy bukmacher - gdzie grać legalnie?

Co należy zrobić, aby otrzymać zezwolenie na prowadzenie tego typu działalności? Przede wszystkim firma musi być spółką akcyjną lub spółką z o. o. Jest jednak także możliwość otrzymania licencji przez podmioty mające swoje siedziby poza Polską. Muszą one w takim przypadku otworzyć na terenie naszego kraju swój oddział lub ustanowić przedstawiciela. Później konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku o otrzymanie licencji. Jego rozpatrywanie może potrwać nawet około sześciu miesięcy. Wiąże się ono także z koniecznością wniesienia odpowiedniej opłaty.. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, dopiero wówczas na rynek oficjalnie wchodzi nowy bukmacher.

Na polskim rynku działa kilkanaście legalnych firm bukmacherskich, które mają dla swoich graczy liczne bonusy i promocje. Co jakiś czas lista takich podmiotów się poszerza, a nowy bukmacher zazwyczaj stara się przyciągnąć użytkowników specjalną ofertą powitalną. Nie brakuje więc darmowych zakładów, pomnażania pierwszych wpłat czy zakładów bez ryzyka, polegających na zwrocie stawki pierwszego kuponu, jeśli ten okazał się przegrany. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o poszczególnych legalnych bukmacherach.

STS - nowy bukmacher

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS posiada oczywiście stosowną licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu w Polsce działa w pełni legalnie. Nie jest to nowy bukmacher, bo na polskim rynku funkcjonuje już od 1997 roku. Firma cieszy się dużą popularnością wśród graczy, a już za samą rejestrację oferuje im liczne bonusy powitalne. Aby z nich skorzystać, wystarczy podczas zakładania konta wpisać w odpowiednim miejscu kod: “MEGABONUS”. Oferta bonusowa dla nowych użytkowników składa się z trzech części i warta jest aż 1260 zł.

Freebet 29 zł

Jednym z bonusów na start jest freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 29 zł. W tym przypadku nie musimy więc inwestować własnych środków. Jest to dobry sposób na “przetestowanie” swoich typerskich umiejętności bez ryzyka natychmiastowej straty pieniędzy. Otrzymanego bonusu nie możemy oczywiście od razu wypłacić. Konieczne jest najpierw dokonanie nim trzykrotnego obrotu, a więc zagranie za przynajmniej 87 zł. Jakie zakłady zaliczają się do obrotu? Takie, których kurs minimalny wynosi 1.91.

Bonus bez ryzyka (cashback) 31 zł

Nowy gracz może także liczyć na bonus bez ryzyka o wartości 31 zł. Jak sama nazwa wskazuje -  gramy bez ryzyka, a więc w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, jego stawka wróci na konto użytkownika. Maksymalnie może to być 31 zł, ale jeśli chcemy zagrać za mniejszą kwotę, również jesteśmy upoważnieni do skorzystania z promocji. Pamiętajmy, że w przeciwieństwie do opisanego wcześniej freebeta - trzeba tu zasilić konto swoimi środkami. Jeśli więc pierwszy kupon okaże się zwycięski - możemy cieszyć się zgromadzonymi pieniędzmi. Jeśli nie - STS zwróci przeznaczoną na niego kwotę, a my sami zdecydujemy, co z nią zrobimy. W grę wchodzi tu wypłata na konto bankowe lub dalsze granie. 

Bonus od pierwszej wpłaty STS 1200 zł

I trzecia część oferty powitalnej. Tym razem wysokość bonusu zależy od tego, ile wyniesie nasz pierwszy depozyt na konto gracza. STS taką kwotę podwoi, ale maksymalnie może to być 1200 zł. W tym przypadku chęć udziału w promocji trzeba wyrazić poprzez zaznaczenie opcji “Chcę otrzymać swój bonus startowy” podczas rejestracji.

Po otrzymaniu bonusu trzeba oczywiście dokonać odpowiedniego obrotu. Również trzykrotnego, pamiętając o kursie minimalnym kursie zakładu do niego zaliczanego - 1.91. Jeśli więc wpłacimy 100 zł, musimy zagrać łącznie za 300 zł, by środki z konta bonusowego trafiły na konto depozytowe. Gdy pierwsze zasilenie konta wyniesie 1200 zł, postawić trzeba łącznie 3600 zł itd.

Fortuna - nowy bukmacher

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Chociaż co jakiś czas w Polsce pojawia się kolejny nowy bukmacher, najbardziej doświadczone firmy w tej branży z roku na rok ugruntowują swoją pozycję. Do takiej grupy należy Fortuna, która również nie wita nowych użytkowników z pustymi rękoma, bo ma dla nich trzy bonusy o łącznej wartości dochodzącej do 2230 zł. By móc skorzystać z promocji wystarczy założyć konto gracza wchodząc na stronę Fortuny z naszego linku np. [TUTAJ]. Kod promocyjny uzupełni się wtedy automatycznie.

Darmowy zakład (freebet) 20 zł

Chcesz zacząć obstawianie w Fortunie, ale boisz się utraty swoich pieniędzy? Jest na to sposób. Bukmacher za rejestrację obdarowuje bowiem użytkownika 2800 punktami FKP, które da się wymienić na zakłady w wysokości 20 zł. Można wówczas postawić jeden kupon za całą kwotę lub podzielić ją na kilka mniejszych zakładów. Fortuna nie wymaga dokonywania żadnego obrotu. Jeśli kupon zagrany za bonus będzie wygrany - od razu można zgromadzone w ten sposób środki wypłacić. No chyba, że wolimy przeznaczyć je na dalsze granie. Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy kliknąć w nasz link lub baner, a następnie dokonać rejestracji.

Zakład bez ryzyka 210 zł

Fortuna za założenie konta gracza oferuje też bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Zasady są banalnie proste. Jeśli pierwszy zakład po rejestracji - zagrany za wpłacone wcześniej pieniądze - okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci jego stawkę. Nie może to być jednak więcej niż 210 zł. Należy pamiętać, że Fortuna musi pobrać obowiązkowy podatek. Jeśli więc faktycznie chcemy w pełni wykorzystać promocję i w razie niepowodzenia otrzymać 210 zł, zagrać musimy za 227 zł.

W tym przypadku też nie ma mowy o żadnym obrocie. Jeśli debiutancki kupon nie będzie wygrany, a pieniądze wrócą na konto gracza, możemy je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bonus od pierwszej wpłaty 2000 zł

Trzecia część oferty powitalnej Fortuny to bonus podwajający pierwszą wpłatę. Maksymalnie do 2000 zł. Jeśli po rejestracji jesteśmy zainteresowani tą promocją, musimy wejść w sekcję “Moje bonusy” i tam zaznaczyć, że chcemy wziął udział w akcji. Wówczas bukmacher daje nam 3 dni na pierwszy depozyt.

Tym razem jednak bonusu nie dostaniemy automatycznie po wpłacie. Najpierw musimy nią obrócić. Jak? Przede wszystkim w ciągu 4 dni po dokonaniu depozytu trzeba zagrać pierwszy kupon. Na zrobienie obrotu mamy 30 dni. By dany zakład się do niego zaliczał, musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, a łączny kurs minimalny to 1.60. Gdy bonus wyląduje już na koncie gracza, trzeba postawić dowolny zakład. Tutaj kurs nie ma znaczenia.

Dzięki skorzystaniu z tej promocji można zyskać więc nawet 2000 zł na grę. Jeśli jednak wolimy operować mniejszymi kwotami, możemy wpłacić 100 zł, a po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy drugie 100 zł.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan - nowy bukmacher

Betfan - bonusy i promocje

Betfan to stosunkowo nowy bukmacher, ale całkowicie legalny i mający w swojej ofercie ciekawe bonusy oraz promocje. Nowi gracze mogą skorzystać tu z “Mnożnika Pudziana 2331 zł” - akcji polegającej na tym, że Betfan mnoży aż trzy pierwsze wpłaty. By móc z tej promocji skorzystać, podczas zakładania konta trzeba wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny: “MEGABONUS”.

Pakiet Pudziana 2331 zł

Depozyt zaliczany do promocji musi wynieść minimum 20 zł. Następnie za taką stawkę trzeba postawić zakład, którego kurs nie będzie mniejszy niż 2.00. Po spełnieniu tego wymogu otrzymamy bonus w postaci 10% wpłaty. Identycznie będzie przy drugiej oraz trzeciej wpłacie, ale maksymalnie możemy dostać w ten sposób 77,7 zł.

Gdy bonus faktycznie wyląduje już na naszym koncie, trzeba dokonać jeszcze jego pięciokrotnego obrotu. By zakład się do niego zaliczał, muszą znaleźć się na nim przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.45. Kiedy dokonamy już wymaganego obrotu, Betfan pomnoży bonus razy 10, a zgromadzone środki przejdą z konta bonusowego na konto depozytowe. Wówczas możliwa będzie ich wypłata. Nie może to być natomiast więcej niż 777 00 zł. Żeby w ogóle móc wziąć udział w tej promocji, należy założyć konto gracza klikając w nasz link np. [TUTAJ] lub umieszczony tu baner.

Siano wraca (zakład bez ryzyka)

Ale Pakiet Pudziana to nie wszystko. Nowi gracze mogą bowiem otrzymać także zakład bez ryzyka. Pierwszy kupon po rejestracji okazał się przegrany? Nic nie szkodzi. Postawiona na niego stawka wróci na konto użytkownika w Betfan. Maksymalnie może to być jednak 600 zł. Na tym etapie do nas należy decyzja. Możemy wypłacić pieniądze na konto bankowe, możemy też grać za te środki dalej. Promocja nie łączy się żadnym obrotem. Promocja obejmuje również dwie kolejne wpłaty minimalne kolejno 40 zł i 100 zł. Przy zwrocie z nich można otrzymać zwrot w wysokości odpowiednio 200 zł i 300 zł. 

Jedyne warunki w przypadku tego bonusu to stawka zakładu, która musi wynieść przynajmniej 10 zł, a także minimalny kurs - 1.14. Do promocji nie zaliczają się ponadto kupony na sporty wirtualne.

Freebety 60zł

Batfan oferuje również 15 freebetów, po 5 przy każdej z trzech pierwszych wpłat jak przy powyżej opisanym cashbacku. 5 pierwszych zakładów (każdy o wartości 2 zł) można przeznaczyć na gry, 5 kolejnych na esport, a 5 ostatnich esport. Łączna wartość wszystkich 15 freebetów to 60 zł.

Betclic - nowy bukmacher

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Choć wiele osób myśli, że Betclic to nowy bukmacher na polskim rynku, w rzeczywistości bardziej doświadczonym graczom marka ta jest już dobrze znana. Betclic cieszył się sporą popularnością w naszym kraju jeszcze przed nowelizacją ustawy hazardowej. Później na jakiś czas zniknął, ale w końcu postarał się o licencję na prowdzenie działalności w Polsce. Betclic ma dla nowych użytkowników jeden bonus powitalny, ale za to bardzo wysoki.

Bonus bez ryzyka (Cashback) 550 zł

Główne zasady cashbacku są oczywiście identyczne jak w przypadku tego typu promocji u wyżej wymienionych bukmacherów. W skrócie - jeśli pierwszy zakład po rejestracji będzie przegrany, wówczas przeznaczona na niego kwota wróci na konto gracza. Promocję Betclic ogranicza do maksymalnie 550 zł. Chcesz otrzymać taki bonus? Kliknij w nasz link np. [TUTAJ] lub baner.

Kurs minimalny zakładu zaliczającego się do cashbacku to z kolei 1.14. Betclic nie stawia przed graczem kolejnych warunków. Jeśli spełnimy ten wymieniony wyżej, a nasz debiutancki kupon nie będzie trafiony, wtedy postawiona kwota wróci do gracza. Pomniejszona jedynie o podatek 12%.

Gdy pieniądze do nas wrócą, nie możemy ich od razu wypłacić. Trzeba dokonać jeszcze ośmiokrotnego obrotu. Kurs minimalny kuponu do niego zaliczanego to 2.00. Maksymalne wykorzystanie bonusu, czyli zagranie za 550 zł, wiąże się w przypadku porażki i zwrotu z koniecznością zagrania za łącznie 4400 zł po wyżej wspomnianym kursie. Jeśli ta sztuka nam się uda - pieniądze będzie można wypłacić. Warto jeszcze pamiętać, że bonus trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu rejestracji.

Etoto - nowy bukmacher

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etoto działa na polskim rynku już od kilku lat. Nie jest więc to całkowicie nowy bukmacher, ale co warto podkreślić - w pełni legalny. Markę reklamują m.in. znani dziennikarze - Mateusz Borek, Roman Kołtoń czy Michał Pol. A dla samych graczy Etoto przygotowało specjalną ofertę na start.

Bonus od depozytu 200% do 200 zł

Z promocji skorzystać można tylko wówczas, gdy dokonamy pełnej rejestracji po wcześniejszym wejściu na stronę z naszego linku np. [TUTAJ] lub kliknięciu w powyższy baner. Gdy Etoto potwierdzi, że nasze konto jest zweryfikowane, będziemy upoważnieni do skorzystania z bonusu. Podczas gdy większość bukmacherów w tego typu promocji mnoży depozyt razy dwa, Etoto oferuje aż 200% wpłaty, maksymalnie jednak do 200 zł.

Zasady są proste, a żeby wykorzystać ten bonus do maksimum, wpłacić trzeba dokładnie 100 zł. Wtedy kolejne 200 zł otrzymamy od Etoto. Oczywiście konieczne jest tu dokonanie odpowiedniego obrotu, by pieniądze można było wypłacić. Obrót polega w tym przypadku na zagraniu za czterokrotność bonusu i wpłaconej kwoty. Przykład - jeśli sami wpłacimy 100 zł, 200 zł trafi do nas w ramach promocji, wtedy musimy postawić zakłady za 1200 zł, by spełnić warunki obrotu. Co więcej, kurs zakładu nie może być mniejszy niż 2.20, z kolei jednego zdarzenia znajdującego się na nim - 1.50.

Obrócić bonusem musimy w ciągu 30 dni.

Sprawdź kody promocyjne:

Totolotek - nowy bukmacher

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

To akurat nie nowy bukmacher, a jeden z bardziej doświadczonych na polskim rynku. Totolotek przygotował dla swoich nowych graczy ofertę powitalną składającą się z dwóch bonusów.

Darmowy zakład (freebet) 25 zł

Chcesz “przetestować” tego bukmachera bez konieczności wpłaty swoich środków? Masz taką możliwość. Totolotek oferuje bowiem nowym użytkownikom darmowy zakład w wysokości 20 zł. Jak go otrzymać? Po założeniu konta należy wejść w zakładkę “Wpłata”, a tam we wskazanym miejscu uzupełnić kod promocyjny wpisując: “MEGABONUS”.

Otrzymanych od bukmachera środków nie możemy od razu wypłacić. Konieczny jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.00. W praktyce należy więc zawrzeć zakłady za 40 zł. Wówczas bonus zmieni się w depozyt i możliwa będzie wypłata na konto bankowe. Bonus trzeba wykorzystać w ciągu 14 dni od chwili uzupełnienia kodu.

By wziąć udział w promocji, rejestracji trzeba dokonać poprzez wejście na stronę bukmachera z naszego linku lub też klikając w powyższy baner. Konto gracza musiało zostać założone po 14 lutego. 

Bonus od pierwszej wpłaty 549 zł

Freebet to jednak nie wszystko. Totolotek zachęca do założenia konta także bonusem mnożącym pierwszą wpłatę, maksymalnie do 500 zł. Gdy więc wpłacimy dokładnie tyle, drugie 500 zł dostaniemy od Totolotka. Minimalna wpłata, która daje możliwość otrzymania bonusu to z kolei 20 zł. Oczywiście kwoty, którą da nam bukmacher nie możemy natychmiast wypłacić. By taką możliwość zyskać, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu sumą bonusu i naszego depozytu. Przykład - wpłacamy 500 zł, drugie 500 zł otrzymujemy od Totolotka. Jest to więc łącznie 1000 zł. W takim przypadku trzeba zawrzeć zakłady za minimum 3000 zł, by spełnić warunki obrotu.

Bukmacher zaznacza ponadto, że kupony zaliczające się do obrotu muszą składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35. Z promocji wyłączone są zakłady systemowe oraz te rozliczone choć częściowo jako zwrot.

Dodatkowe 49 zł w bonusie można otrzymać za zainstalowanie aplikacji mobilnej i wpłaceniu pierwszego depozytu od 20 zł, a następnie dokonać trzykrotnego obrotu tymi środkami. Kursy kuponów zaliczanych do tego obrotu muszą wynosić 1.90 lub więcej. 

LV Bet - nowy bukmacher

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Jeszcze kilka lat temu powiedzielibyśmy, że LV Bet to nowy bukmacher. Dziś firma ma już jednak trochę doświadczenia w branży, a na liście legalnych podmiotów bukmacherskich są od niej zdecydowanie większe “świeżaki”.

LV Bet podobnie jak większość bukmacherów ma w swojej ofercie specjalne promocje dla nowych graczy. To freebet oraz bonus od depozytu.

Bonus bez depozytu (freebet) 20 zł

20 zł na grę można otrzymać bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. Wystarczy po założeniu konta w LV Bet wysłać do bukmachera wiadomość e-mail, a w tytule wpisać “Bonus bez depozytu”. Co istotne, bonus wykorzystać trzeba w ciągu 30 dni. By dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w nasz link np. [TUTAJ] lub umieszczony powyżej baner.

Same zasady wykorzystania freebetu mogą wyglądać dość skomplikowanie, ale postaramy się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Otrzymany od LV Bet bonus wyniesie bowiem na początku 1 zł, ale dostępny będzie także mnożnik x20, który podbije stawkę. Całą kwotę przyznaną przez bukmachera należy wykorzystać w postaci jednego zakładu. Nie ma możliwość podzielenia 20 zł na kilka kuponów.

Pamiętać trzeba też o warunkach dotyczących minimalnej liczby zdarzeń w takim zakładzie (trzy) oraz kursach (każdego zdarzenia nie mniejszy niż 1.25, całego kuponu minimum 2.50).

Konieczne jest także dokonanie dwukrotnego obrotu bonusowych środków po kursie nie mniejszym niż 2.00. W przypadku obstawienia zakładu wielokrotnego (akumulowanego) kurs chociaż jednego zdarzenia musi wynosić minimum 1.50.

Z akcji wyłączone są zakłady zakończone przedwcześnie przy pomocy funkcji cash-out oraz te na sporty wirtualne.

Bonus od depozytu 1500 zł

Kolejna promocja na start to natomiast bonus pomnażający pierwszy oraz drugi depozyt. Nie może on być jednak mniejszy niż 50 zł. Podczas takiej wpłaty konieczne jest również zaznaczenie opcji “bonus z mnożnikiem”. Użytkownik dostaje wówczas oficjalnie zaledwie 1% wpłaconej stawki, ale kwota ta ulega pomnożeniu x100. Później należy już tylko zagrać zakład, pamiętając o aktywowaniu mnożnika.

Przykład? Zasilamy konto kwotą w wysokości 1000 zł, zatem bonus wynosi wówczas 10 zł. Za owe 10 zł gramy zakład. Biorąc pod uwagę obowiązujący podatek 12%, stawka kuponu to w rzeczywistości 8.80 zł. Jeśli kurs naszego zakładu to np. 2.50, wówczas dzięki mnożnikowi x100 wyniesie on 250. Do wygrania będzie zatem 2200 zł, ponieważ 10 x 0.88 x 2.50 x 100 = 2200.

Nie każdy kupon będzie zaliczał się jednak do promocji. By spełniał on wymogi bukmachera, musi składać się z minimum trzech zdarzeń, a kurs każdego z nich wynosić powinien przynajmniej 1.25. Istotny jest także kurs łączny, który nie może być mniejszy niż 2.50. Co oczywiste w przypadku bonusów od depozytu, konieczne jest także dokonanie obrotu, zanim możliwa będzie wypłata kwoty zgromadzonej w ramach bonusu. Musi być on on przynajmniej czterokrotny. By dany kupon zaliczał się do obrotu, jego kurs musi wynieść przynajmniej 2.00. Gdy zaś postawimy zakład wielokrotny (akumulowany), wówczas chociaż jedno znajdujące się na nim zdarzenie powinno mieć kurs minimalny 1.50.

LV Bet mnoży także drugą wpłatę. Znów depozyt nie może być mniejszy niż 50 zł. Od bukmachera dostaniemy wówczas bonus o wartości 1% depozytu, jednak w tym przypadku wzbogacony o mnożnik x50. 

Choć w tej promocji LV Bet zaznacza, że nagradza tylko wpłaty w wysokości 50 zł i wyższe, to gracze, którzy zasilą swoje konta gracza środkami wynoszącymi od 10 do 49.99 zł też mogą liczyć na swój bonus. Tutaj też należy wysłać do bukmachera wiadomość e-mail, zatytułowany “Bonus bez depozytu”. Warunki obrotu są takie same.

PZBuk - nowy bukmacher

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Kolejny stosunkowo nowy bukmacher to PZBuk. Powstał on bowiem w 2018 roku, ale całkiem szybko dorobił się dużej rzeszy zwolenników. Nowi gracze mogą tu liczyć na specjalną promocję powitalną w postaci zakładu bez ryzyka do 200 zł oraz bonusu od depozytu 200 zł.

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł

Pierwszy zakład po rejestracji okaże się przegrany? Nie szkodzi. PZBuk oferuje zwrot zagranej stawki. Może to być maksymalnie 200 zł. Wcześniej trzeba jednak przejść pozytywnie weryfikację numeru telefon. Sam zakład, by wliczał się do promocji, musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40.

Jeśli faktycznie nasz debiutancki kupon będzie przegrany, PZBuk zwróci stawkę na niego przeznaczoną w postaci darmowego zakładu. Nie będziemy mogli więc od razu tej kwoty wypłacić. Konieczne jest zagranie kolejnego zakładu wielokrotnego, na który składać będą się zdarzenia o kursie każdego z nich nie mniejszym niż 1.40. Jeśli taki zakład będzie wygrany - zgromadzone w ten sposób środki nie będą wymagały już żadnego obrotu. Można je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie.

Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni od momentu jego otrzymania.

Bonus od depozytu 100 zł

Co więcej, użytkownicy, którzy podczas rejestracji podadzą w odpowiednim miejscu kod: “MEGABONUSPZB”, otrzymają od bukmachera 20 tys. punktów w sklepie PZBuk, które z kolei można wymienić na bonus od depozytu o maksymalnej wartości 100 zł.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN