Nowy bukmacher - nowi bukmacherzy z licencją

Dodał: Aleksander Nowomiejski,23 Sty 2023 | 13:31
Co jakiś czas internet obiega informacja, że na rynku pojawił się nowy bukmacher. Dziś w Polsce legalnych firm oferujących możliwość stawiania zakładów jest już kilkanaście. My w artykule przedstawiamy sprawdzonych nowych bukmacherów, którzy wyróżniają się najlepszą ofertą dla graczy. Jaki nowy bukmacher w Polsce pojawił się w ostatnim czasie? O tym także piszemy w tym tekście.
Legalnie w naszym kraju funkcjonować mogą jedynie bukmacherzy, którzy otrzymali stosowne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. To efekt nowelizacji ustawy hazardowej z 15 grudnia 2016 roku. Wcześniej bowiem ponad 90% polskiego rynku “kontrolowały” zagraniczne firmy, które nie odprowadzały w Polsce podatków. Od momentu wejścia w życie ustawy ich strony internetowe zostały zablokowane, a typerzy mogą grać wyłącznie u legalnych firm. Każdy - również nowi bukmacherzy w Polsce - musi mieć odpowiednią licencję.

Nowi bukmacherzy - bonusy na start

Niemal każdy nowy bukmacher stara się przyciągnąć uwagę graczy, przygotowując konkurencyjną ofertę. Działający już dłużej na rynku, nie mogą zostawać w tyle. Stąd wielu bukmacherów oferuje bonusy powitalne dla graczy. W tabeli prezentujemy pakiety na start u czołowych bukmacherów w Polsce. Wśród nich są nowi bukmacherzy, a także ci znani już od dawna.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Bonusy są dostępne dla osób, które zarejestrują się poprzez linki z tabeli, oraz wpiszą wymagany kod promocyjny dostępny na Meczyki.pl. Nowi bukmacherzy 2023 zostali uwzględnieni przy tworzeniu ofert czołowych bukmacherów.

Nowi bukmacherzy - gdzie grać legalnie?

Co należy zrobić, aby otrzymać zezwolenie na prowadzenie tego typu działalności? Przede wszystkim firma musi być spółką akcyjną lub spółką z o. o. Jest jednak także możliwość otrzymania licencji przez podmioty mające swoje siedziby poza Polską. Muszą one w takim przypadku otworzyć na terenie naszego kraju swój oddział lub ustanowić przedstawiciela. Później konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku o otrzymanie licencji. Jego rozpatrywanie może potrwać nawet około sześciu miesięcy. Wiąże się ono także z koniecznością wniesienia odpowiedniej opłaty. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, dopiero wówczas na rynek oficjalnie wchodzi nowy bukmacher.
Na polskim rynku działa kilkanaście legalnych firm bukmacherskich, które mają dla swoich graczy liczne bonusy i promocje. Co jakiś czas lista takich podmiotów się poszerza, a nowi bukmacherzy zazwyczaj starają się przyciągnąć użytkowników specjalną ofertą powitalną. Nie brakuje więc darmowych zakładów, pomnażania pierwszych wpłat czy zakładów bez ryzyka, polegających na zwrocie stawki pierwszego kuponu, jeśli ten okazał się przegrany. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o poszczególnych legalnych bukmacherach.

STS - nowy bukmacher

STS posiada oczywiście stosowną licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu w Polsce działa w pełni legalnie. Nie jest to nowy bukmacher, bo na polskim rynku funkcjonuje już od 1997 roku. Firma cieszy się dużą popularnością wśród graczy, a już za samą rejestrację oferuje im liczne bonusy powitalne. Najwyższe bonusy od STS zapewnia nasz kod rejestracyjny. Aby z nich skorzystać, wystarczy podczas zakładania konta wpisać w odpowiednim miejscu kod: “MECZYKI”. Oferta bonusowa dla nowych użytkowników składa się z kilku części i warta jest 1660 zł.
STS kod promocyjny

Bonus bez ryzyka (cashback) 100 PLN

Nowy gracz może liczyć m.in. na bonus bez ryzyka o wartości 100 zł. Jak sama nazwa wskazuje - gramy bez ryzyka, a więc w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, jego stawka wróci na konto użytkownika. Maksymalnie może to być 100 zł, ale jeśli chcemy zagrać za mniejszą kwotę, również jesteśmy upoważnieni do skorzystania z promocji. Jeśli więc pierwszy kupon okaże się zwycięski - możemy cieszyć się zgromadzonymi pieniędzmi. Jeśli nie - STS zwróci przeznaczoną na niego kwotę. Bonusem trzeba obrócić dwukrotnie, po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kuponu. Poprawny obrót bonusem spowoduje, że środki trafią na konto gracza i będzie można je wypłacić.

Bonus od trzech pierwszych wpłat STS 1500 PLN

Druga część oferty powitalnej. STS w tym przypadku proponuje bonus od trzech pierwszych wpłat o wartości 1500 zł. Bukmacher przyna 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 300 zł, przy drugim depozycie można uzyskać 50% do kwoty 500 zł, a przy trzecim 50% do 700 zł. Pierwsza premia przyznawana jest automatycznie, jeśli gracz zaakceptuje udział w promocji wówczas może uzyskać także bonus od drugiej i trzeciej wpłaty. Wypłata depozytu, po wpłacie którego przyznano bonus, możliwa będzie po zagraniu za środki własne kuponów o sumie stawek równej przyznanemu bonusowi. Kurs minimalny to 1.85.
Co należy zrobić żeby móc wypłacić bonus? Aby środki z konta bonusowego trafiły na depozytowe, czyli były dostępne do wypłaty, bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są tylko kupony, które będą rozstrzygnięte jako wygrane. Zasady te obowiązują dla wszystkich trzech bonusów od depozytu, przy drugiej i trzeciej wpłacie czas na wykonanie pełnego obrotu bonusem to 90 dni.

Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

W STS można otrzymać na start 60 zł bonusu za wykonanie zadań, które przygotował bukmacher. W sumie to sześć zadań polegających na typowaniu określonych kuponów. Po dwa zadania aktywują się przy okazji każdej z trzech pierwszych wpłat, a na wykonanie wszystkich gracz ma 30 dni od momentu rejestracji konta. Podczas typowania kuponów biorących udział w promocji, gracz powinien wytypować kupony: 1. w aplikacji mobilnej, 2. zawierający zdarzenie z oferty przedmeczowej, 3. zawierający zdarzenie z oferty LIVE, 4. zawierający zdarzenie z Betgames, 5. zawierający zdarzenie ze sportów wirtualnych, 6. zawierający zdarzenie e-sportowe. Stawka każdego z konkursowych kuponów to min. 15 zł pochodzące ze środków własnych. Kurs to 1.91 lub więcej. 
Jeśli gracz prawidłowo wykona zadania, wówczas bonus trafi do niego. Przed wypłatą trzeba nim jeszcze obrócić. Tu zasady są takie same, jak przy okazji pozostałych bonusów STS. Wymagany jest dwukrotny obrót po kursie 1.91 lub wyższym, a na pełny obrót gracz ma 90 dni.

Sprawdź kody promocyjne:

Fortuna - nowy bukmacher

Chociaż co jakiś czas w Polsce pojawia się kolejny nowy bukmacher, najbardziej doświadczone firmy w tej branży z roku na rok ugruntowują swoją pozycję. Do takiej grupy należy Fortuna, która również nie wita nowych użytkowników z pustymi rękoma, bo ma dla nich powitalne bonusy o łącznej wartości dochodzącej do 635 zł. By móc skorzystać z promocji wystarczy założyć konto gracza wchodząc na stronę Fortuny z naszego linku np. [TUTAJ]. Kod promocyjny "MECZYKI" uzupełni się wtedy automatycznie.
Fortuna kod promocyjny

Darmowe zakłady (freebet x2) 35 PLN

Chcesz zacząć obstawianie w Fortunie, ale boisz się utraty swoich pieniędzy? Jest na to sposób. Bukmacher za rejestrację obdarowuje bowiem użytkownika 2800 punktami FKP, które da się wymienić na zakłady w wysokości 20 zł. Można wówczas postawić jeden kupon za całą kwotę lub podzielić ją na kilka mniejszych zakładów. Fortuna nie wymaga dokonywania żadnego obrotu. Jeśli kupon zagrany za bonus będzie wygrany - od razu można zgromadzone w ten sposób środki wypłacić. No chyba, że wolimy przeznaczyć je na dalsze granie. Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy kliknąć w nasz link lub baner, a następnie dokonać rejestracji.
Dodatkowo w Fortunie dostępny jest kolejny darmowy zakład, tym razem dostępny przy wpłacie na konto depozytowe. Wartość bonusu wynosi 15 zł, a zasady działania freebetu są takie same, jak w przypadku pierwszego tego typu bonusu u bukmachera. Do aktywowania promocji konieczne będzie wpisanie kodu MECZYKI podczas rejestracji konta. 

Zakłady bez ryzyka (cashback x3) 600 PLN

Fortuna za założenie konta gracza oferuje też bonus w postaci zakładów bez ryzyka. W sumie dostępne są trzy tego rodzaju bonusu: na pierwszy kupon w historii konta - 100 zł, na pierwszy kupon po upływie 72h od rejestracji (trzech dni) - 200 zł i na pierwszy kupon po upływie 144h od rejestracji (sześciu dni) - 300 zł. Każdorazowo bonus ważny jest trzy dni, a zakład z cashbackiem musi być rozliczony w ciągu max. siedmiu dni. Bukmacher nie narzuca minimalnego kursu czy liczby zdarzeń dla zakładów bez ryzyka.
W tym przypadku też nie ma mowy o żadnym obrocie. Jeśli debiutancki kupon nie będzie wygrany, a pieniądze wrócą na konto gracza, możemy je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Betfan - nowy bukmacher

Betfan to stosunkowo nowy bukmacher, ale całkowicie legalny i mający w swojej ofercie różnorodne bonusy oraz promocje. Nowi gracze mogą skorzystać tu choćby z powitalnego bonusu 200% od pierwszego depozytu o wartości 300 zł. By móc z tej promocji skorzystać, podczas zakładania konta trzeba wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny: “MEGABONUS”.
Betfan kod promocyjny

Bonus  200% od pierwszego depozytu 300 PLN

Depozyt zaliczany do promocji musi wynieść minimum 50 zł, należy pamiętać że bukmacher premiuje w tym przypadku potrojeniem pierwsze zasilenie konta. Następnie za taką stawkę, jaką wpłaciliśmy, trzeba postawić zakład lub kilka zakładów (liczy się suma stawek) o dowolnym kursie. Po spełnieniu tego wymogu, bonus zostanie odblokowany. Aby go wypłacić należy jeszcze nim obrócić - jeden raz, zakładami z przynajmniej dwoma zdarzeniami, o kursie całkowitym min. 3.00.
Kiedy dokonamy już wymaganego obrotu, zgromadzone środki przejdą z konta bonusowego na konto depozytowe. Wówczas możliwa będzie ich wypłata. Na obrót jest 14 dni od momentu przyznania bonusu. Żeby w ogóle móc wziąć udział w tej promocji, należy założyć konto gracza klikając w nasz link np. [TUTAJ] lub umieszczony tu baner.

Betclic - nowy bukmacher

Choć wiele osób myśli, że Betclic to nowy bukmacher na polskim rynku, w rzeczywistości bardziej doświadczonym graczom marka ta jest już dobrze znana. Betclic cieszył się sporą popularnością w naszym kraju jeszcze przed nowelizacją ustawy hazardowej. Później na jakiś czas zniknął, ale w końcu postarał się o licencję na prowadzenie działalności w Polsce. Betclic ma dla nowych użytkowników jeden bonus powitalny, którym jest zakład bez ryzyka.
Betclic kod promocyjny

Bonus zakład bez ryzyka 200 PLN

W Betclic dostępny jest jeden bonus powitalny, którym jest zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, przyznawany w formie freebetu. W skrócie - jeśli pierwszy zakład po rejestracji będzie przegrany, wówczas przeznaczona na niego kwota wróci na konto gracza. Promocję Betclic ogranicza do maksymalnie 200 zł. Chcesz otrzymać taki bonus? Kliknij w nasz link np. [TUTAJ] lub baner.
Kurs minimalny zakładu zaliczającego się do udziału w promocji to 1.14. Betclic nie stawia przed graczem kolejnych warunków. Jeśli spełnimy ten wymieniony wyżej, a nasz debiutancki kupon nie będzie trafiony, wtedy postawiona kwota wróci do gracza. Pomniejszona jedynie o podatek 12%. Aby otrzymać pełny zwrot, można zagrać za 227.30 zł.
Ewentualny zwrot trafi na konto bonusowe w formie freebetu. Środki przyznane na darmowe zakłady można podzielić na kilka kuponów, o ile kurs minimalny każdego z nich wyniesie 2.14. Jeśli taki kupon okaże się zwycięski, na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o stawkę i wartość podatku. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać, a sam bonus nie jest ograniczony czasowo.

Totalbet - nowy bukmacher

Patrząc na doświadczenie wielu firm, można uznać, że Totalbet to stosunkowo nowy bukmacher. Ma on jednak już doświadczenie, bowiem pozwolenie na działalność otrzymał w 2018 roku. Nowi gracze w Totalbet mogą uzyskać bonusy powitalne o wartości nawet 5239 zł. Podczas rejestracji np. w TYM MIEJSCU należy podać kod promocyjny o treści MECZYKI. W skład pakietu na start wchodzą darmowe zakłady, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. 
Totalbet kod promocyjny

Darmowe zakłady (freebety) 39 PLN

W Totalbet dostępne są freebety. W sumie na start można otrzymać trzy darmowe zakłady. Na start dostępne są freebety o wartości 20 i 9 zł. Można je otrzymać już za samą rejestrację z kodem bonusowym MECZYKI. Kolejny darmowy zakład, o wartości 10 zł, bukmacher przyzna za zaznaczenie zgód marketingowych podczas rejestracji konta. Uwaga! Jeśli gracz nie zaznaczy checkboxa w formularzu, wówczas bonus przepadnie. 
Każdy bonus ważny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania. Freebetów nie można dzielić, a więc bonus o konkretnej wartości należy przeznaczyć na jeden kupon, o kursie co najmniej 2.00. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Drugim bonusem na start jest zakład bez ryzyka, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta gracza. Wartość cashbacku to maksymalnie 200 zł. Stawka kuponu powinna pochodzić ze środków własnych, zatem w celu skorzystania z promocji najpierw należy dokonać wpłaty na konto depozytowe, a następnie wytypować pierwszy kupon. Bukmacher nie określa kursu minimalnego dla kuponu, ale zakład bez ryzyka może składać się z maksymalnie trzech zdarzeń. W przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany, stawka do 200 zł wraca na konto gracza. Bonusem nie trzeba obracać. Zakład bez ryzyka aktywny będzie przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. 

Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatni element oferty powitalnej to bonus 100% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnie 5000 zł. Minimalna wpłata biorąca udział w promocji to 10 zł. Bonusem należy obrócić, według określonego przez bukmachera schematu. Dla bonusu od depozytu jest to jego czterokrotne obrócenie na kuponach z czterema zdarzeniami. Kurs każdego z zakładów na kuponie minimalnie powinien wynosić 1.30. Można typować zakłady live i przedmeczowe. Do obrotu nie będą zaliczane zakłady na sporty wirtualne i systemowe. Każdy obrót uwalnia 25% wartości całego bonusu. 
Na pełny, czterokrotny obrót gracze mają 90 dni.

ETOTO - nowy bukmacher

ETOTO działa na polskim rynku już od kilku lat. Nie jest więc to całkowicie nowy bukmacher, ale co warto podkreślić - w pełni legalny. Markę reklamują m.in. znani dziennikarze - Mateusz Borek, Roman Kołtoń czy Michał Pol. A dla samych graczy ETOTO przygotowało specjalną ofertę na start.
ETOTO kod promocyjny

Bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 PLN

Z promocji skorzystać można tylko wówczas, gdy dokonamy pełnej rejestracji po wcześniejszym wejściu na stronę z naszego linku np. [TUTAJ] lub kliknięciu w powyższy baner, a także wpiszemy kod MECZYKI. Gdy ETOTO potwierdzi, że nasze konto jest zweryfikowane, będziemy upoważnieni do skorzystania z bonusu. W ten sposób można otrzymać dodatkowo 200% kwoty, którą wpłaciliśmy po rejestracji. Maksymalnie do 100 zł. Aby więc wykorzystać promocję w pełni, należy zasilić konto kwotą w wysokości 50 zł.
Trzeba jednak pamiętać, że nie od razu zyskamy możliwość wypłaty takich bonusowych środków na konto bankowe. Wcześniej trzeba bowiem zagrać za wartość otrzymanego bonusu, co pozwoli go uwolnić do wypłaty. Pamiętając przy tym o kursach minimalnych - pojedynczego zdarzenia (1.30) i całego kuponu (2.50). 
Na zagranie kuponów za wartość bonusu mamy 30 dni. Wliczają się do niego zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. Mogą to być kupony przedmeczowe lub LIVE. Nie mogą natomiast zawierać zdarzeń na sporty wirtualne.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LV Bet - nowy bukmacher

Jeszcze kilka lat temu powiedzielibyśmy, że LV Bet to nowy bukmacher. Dziś firma ma już jednak doświadczenie w branży, a na liście legalnych podmiotów bukmacherskich są od niej zdecydowanie większe “świeżaki”. LV Bet podobnie jak większość bukmacherów ma w swojej ofercie specjalne promocje dla nowych graczy. To freebet, cashback oraz bonus od depozytu.
LVBet kod promocyjny

Bonus bez depozytu (freebet) 20 PLN

20 zł na grę można otrzymać bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. Wystarczy po założeniu konta w LV Bet wysłać do bukmachera wiadomość e-mail, a w tytule wpisać “Bonus bez depozytu”. Co istotne, bonus wykorzystać trzeba w ciągu 30 dni. By dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w nasz link np. [TUTAJ] lub umieszczony powyżej baner.
Same zasady wykorzystania freebetu mogą wyglądać dość skomplikowanie, ale postaramy się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Otrzymany od LV Bet bonus wyniesie bowiem na początku 1 zł, ale dostępny będzie także mnożnik x20, który podbije stawkę. Całą kwotę przyznaną przez bukmachera należy wykorzystać w postaci jednego zakładu. Nie ma możliwość podzielenia 20 zł na kilka kuponów.
Pamiętać trzeba też o warunkach dotyczących minimalnej liczby zdarzeń w takim zakładzie (trzy) oraz kursach (każdego zdarzenia nie mniejszy niż 1.25, całego kuponu minimum 2.50).
Konieczne jest także dokonanie dwukrotnego obrotu bonusowych środków po kursie nie mniejszym niż 2.00. W przypadku obstawienia zakładu wielokrotnego (akumulowanego) kurs chociaż jednego zdarzenia musi wynosić minimum 1.50.
Z akcji wyłączone są zakłady zakończone przedwcześnie przy pomocy funkcji cash-out oraz te na sporty wirtualne.

Zakład bez ryzyka (cashback) 333 PLN

Z tej promocji można skorzystać po aktywowaniu jej poprzez zaznaczenie opcji "Zakład bez ryzyka", przy wpłaceniu trzeciego depozytu na konto. Minimalna wpłata to 25 zł. Do wpłaty LVBet dolicza 1% całości, a maksymalny bonus to 330 zł. Po dodaniu 1% będzie to więc 333,30 zł. Właśnie taką kwotę gracz może otrzymać jako zwrot przegranego zakładu jeśli spełni wszystkie konieczne warunki promocji. 
Zakład bez ryzyka zostanie przyznany, jeśli kurs całkowity kuponu nie będzie niższy niż 1.75. Do promocji zaliczają się kupony pojedyncze oraz kombi. Z udziału w promocji wykluczone są zakłady na sporty wirtualne, wypłacone za pomocą opcji cashout oraz zakłady systemowe.

Bonus od depozytu (dwóch pierwszych wpłat) 3000 PLN

W przypadku zarówno pierwszej, jak i drugiej wpłaty na konto depozytowe można otrzymać maksymalnie 1500 zł bonusu od wpłaty. Oznacza to, że bukmacher "dołoży" środki, do tych wpłaconych przez gracza na konto. Zasady przyznawania i obrotu bonusem różnią się od siebie. Przy okazji pierwszej wpłaty na konto dostajemy bonus 100% do 1500 zł. Czyli przy wpłacie 1500 zł, do dyspozycji będzie 3000 zł na grę. Bonusem należy obrócić czterokrotnie, po kursie minimalnym 1.75. 
Druga wpłata na konto uruchomi bonus od depozytu, w wysokości 50% wpłaty do maksymalnie 1500 zł. Aby zdobyć najwyższy możliwy bonus, należy wpłacić 3000 zł na konto. Bonusem należy obrócić trzykrotnie, po kursie minimalnym 1.75. W obu przypadkach - bonusach zarówno przy pierwszej jak i drugiej wpłacie - zakłady biorące udział w obrocie mogą pochodzić wyłącznie z oferty sportowej. Minimalny depozyt, który uprawnia do przyznania bonusu wynosi 10 zł dla pierwszej, jak i drugiej wpłaty.

PZBuk - nowy bukmacher

Kolejny stosunkowo nowy bukmacher to PZBuk. Powstał on bowiem w 2018 roku, ale całkiem szybko dorobił się dużej rzeszy zwolenników. Nowi gracze mogą tu liczyć na specjalną promocję powitalną w postaci darmowego zakładu 50 zł oraz zakładu bez ryzyka o wartości 1000 zł.
PZBuk kod promocyjny

Darmowy zakład (freebet) 50 PLN

Bonus freebet przysługuje przy okazji pierwszej wpłaty na konto, która nie może być mniejsza niż 50 zł. Dokładnie tyle dostanie również gracz w formie darmowego zakładu. Aby aktywować bonus należy najpierw zagrać kupon wielokrotny, również za 50 zł, którego kurs będzie wynosił co najmniej 2.00. Bonus można wykorzystać na kupony wielokrotne, czyli takie składające się z nie mniej niż dwóch zdarzeń. Kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.40. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, co oznacza, że wystarczy zagrać za wartość bonusu, a więc 20 zł.

Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 PLN

PZBuk oferuje zwrot zagranej stawki, za pierwszy przegrany kupon. W kolejności może to być zarówno pierwszy, drugi jak i każdy kolejny. Może to być maksymalnie 1000 zł. Wcześniej trzeba jednak przejść pozytywnie weryfikację numeru telefon. Sam zakład, by wliczał się do promocji, musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40.
Jeśli faktycznie kupon będzie przegrany, PZBuk zwróci stawkę na niego przeznaczoną w postaci darmowego zakładu. Nie będziemy mogli więc od razu tej kwoty wypłacić. Konieczne jest zagranie kolejnego zakładu wielokrotnego, na który składać będą się zdarzenia o kursie każdego z nich nie mniejszym niż 1.40. Jeśli taki zakład będzie wygrany - zgromadzone w ten sposób środki nie będą wymagały już żadnego obrotu. Można je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie.
Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni od momentu jego otrzymania.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020