Nowy bukmacher 2023 | Jacy nowi bukmacherzy w Polsce?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,18 Wrz 2023 | 14:50
Nowy bukmacher co jakiś czas pojawia się na polskim rynku. Nowi bukmacherzy, aby działać legalnie, muszą przede wszystkim uzyskać zgodę na działalność z Ministerstwa Finansów. Jacy nowi bukmacherzy w 2023 oferują zakłady w naszym kraju? Odpowiadamy w tekście i prezentujemy ich ofertę.

Nowy bukmacher 2023

Nowy bukmacher zazwyczaj proponuje atrakcyjne bonusy na start dla rejestrujących się graczy. Dzięki temu chce przyciągnąć do siebie użytkowników, dla których nowi bukmacherzy często są pewną zagadką na rynku. Powitalne promocje nowych bukmacherów w 2023 roku prezentujemy w tabeli poniżej.
Nowy bukmacherRok startuBonus powitalnyKod promocyjny
Superbet20193755 PLNSuperbet kod promocyjny
Fuksiarz2021750 PLNFuksiarz kod promocyjny
Betx20201225 PLNBetx kod promocyjny
Betfan2019300 PLNBetfan kod promocyjny
Totalbet20185239 PLNTotalbet kod promocyjny
GO+Bet2022925 PLNGobet kod promocyjny
Betters2021310 PLNBetters kod promocyjny
PZBuk20182023 PLNPZBuk kod promocyjny
Jak widać, każdy nowy bukmacher w 2023 roku ma bonus na start przygotowany dla graczy. Podane wartości bonusowe obowiązują przy okazji rejestracji za pomocą linków w tabeli i z kodami powitalnymi dla czytelników Meczyki.pl.
Nowi bukmacherzy w Polsce to jednak nie tylko bonusy na start, ale także cała oferta zakładów i produktów. Poniżej prezentujemy, który nowy bukmacher godny jest uwagi a także czym poszczególni nowi bukmacherzy wyróżniają się na rynku legalnych zakładów bukmacherskich.

Jacy są nowi bukmacherzy w 2023 roku?

Wszystkie firmy wymienione w tabeli poniżej są nowymi bukmacherami z datą startu w 2023 roku:
Nowy bukmacherzy 2023Data startu

Betway

2023

ComeOn2023
Bwin2023
Niestety z powyższych operatorów na rynku wystartował tylko Betway, który jest aktualnie w procesie przebudowy produktu. ComeOn i Bwin to marki, które przygotowują się do wydania stron i aplikacji online. Według najnowszych informacji ComeOn wystartuje już we wrześniu 2023 roku.

Nowy bukmacher 2023 - Superbet

Czołowy nowy polski bukmacher to firma Superbet. Biorąc pod uwagę jacy nowi bukmacherzy pojawili się w ostatnim czasie w naszym kraju, można stwierdzić, że Superbet ma już spore doświadczenie. 

Bonus powitalny

W pakiecie bonusów powitalnych nowy bukmacher Superbet ma kilka promocji, które skierowane są do graczy, którzy zarejestrują u niego konto. Kod MECZYKI daje możliwość skorzystania z najwyższego bonusu na start w Superbet o łącznej wartości 3755 PLN.
Bonusy powitalne Wartość
Tydzień bez ryzyka (cashback)3500 PLN
Bonus od depozytu200 PLN
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Superbet działalność bukmacherską prowadzi legalnie już od 2019 roku. Jednak stosunkowo niedawno zaczął budować swoją mocną pozycję na rynku. Składa się na to ciekawa oferta zakładów i bonusy dostępne dla nowych graczy. 
Superbet kod promocyjny
Rejestracja konta w Superbet dostępna jest po kliknięciu w powyższy baner lub przycisk. Wpisując kod promocyjny o treści MECZYKI gracze mogą uzyskać powitalny pakiet bonusowy o wartości 3755 zł. 
Na start nowi gracze mogą otrzymać takie promocje, jak choćby tydzień bez ryzyka, który jest flagową promocją Superbet. Nowi bukmacherzy często mają cashback w swojej ofercie, ale ten bukmacher pozwala uzyskać zwrot z tytułu całego pierwszego tygodnia gry, zgodnie z regulaminem, do nawet 3500 zł.
Ponadto w pakiecie powitalnym znalazł się bonus podwajający pierwszą wpłatę do 200 zł. Bukmacher oferuje też darmowy zakład w kwocie 35 zł po wpłacie min. 50 zł i użyciu kodu MECZYKI podczas rejestracji. Pakiet na start uzupełnia bonus za aplikację mobilną, którym jest freebet o wartości 20 zł. 

Oferta Superbet

Jak już wspominaliśmy, Superbet to wcale nie aż tak nowy bukmacher, jeśli bralibyśmy pod uwagę wyłącznie datę założenia firmy. Jednak to wciąż operator, który zyskuje na popularności i czyni to m.in. dzięki dostępnym produktom.
W Superbet możemy typować zakłady na najważniejsze rynki sportowe, znajdziemy również zakłady na żywo, sporty wirtualne czy gry karciane. Dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych dostępna jest też aplikacja bukmacherska Superbet, która zbiera dobre recenzje. Ten nowy bukmacher ma także ciekawą ofertę bonusów stałych, wśród których wyróżnia się promocja “Super Przewaga”, która pozwala na rozliczenie jako wygrane, jeszcze w trakcie trwania meczu, gdy osiągnięta zostanie określona przewaga. To zresztą nie jedyna promocja stała w Superbet. Bukmacher ma mocno rozbudowaną ofertę bonusów dla wszystkich graczy, a także okazjonalnych promocji czasowych. 
Typerzy zarejestrowani w Superbet mogą korzystać z opcji szybkich płatności. Dostępnych jest kilka systemów do wpłat i wypłat, które oferuje nowy polski bukmacher. Wśród nich znalazły się choćby BLIK, karty płatnicze, Przelewy24 czy internetowe portmonetki (Skrill, Neteller).

Superbet informacje 

Wyróżniający się nowy bukmacher w 2023 roku prowadzi swoją działalność nie tylko w sieci, ale również w punktach stacjonarnych. Jak już wspomnieliśmy bukmacher na rynku obecny jest od kilku lat, a ambasadorami Superbet są m.in. byli reprezentanci Polski, Jerzy Dudek i Sławomir Peszko, czy też dziennikarz Tomasz Smokowski. 
Superbet informacje
Nowy bukmacher w Polsce od 2019 roku prowadzi działalność w internecie, ale korzenie Superbet znajdują się w Rumunii, gdzie firma powstała już w 2009. Obecnie to jeden prężniej rozwijających się bukmacherów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowi bukmacherzy 2023 - polecani bukmacherzy

Nowi bukmacherzy w Polsce różnią się od siebie ofertą zakładów, dostępnymi promocjami i produktami. Rodzimy rynek nadal ma miejsce na nowych operatorów, stąd ich liczba stale rośnie. W roku 2023 nowy bukmacher musi wyróżniać się na tle konkurencji, stąd każdego z nich warto indywidualnie ocenić. Poniżej prezentujemy polecanych, nowych bukmacherów. Prezentujemy ich najważniejsze atuty, informacje o nich oraz opisujemy powitalne promocje.

Nowy bukmacher BetX

Nowy bukmacher to również BetX, który może nie być jeszcze znany wszystkim typerom. To jednak nie oznacza, że z BetX nie warto się zapoznać. To solidny operator, mający ciekawą ofertę powitalną dla rejestrujących się z naszym kodem graczy.

Bonus powitalny

Czytelnicy Meczyki.pl mogą uzyskać najwyższy bonus, w tym dostępny tylko z naszym kodem freebet o wartości 55 zł, który przygotował ten nowy polski bukmacher.
Bonusy powitalne Wartość
Zakład bez ryzyka420 PLN
Darmowe zakłady (freebet)450 PLN
Pewny cashback bez obrotu300 PLN
Freebet za kod MECZYKI55 PLN
Na start gracze mogą skorzystać z promocji w trzech krokach, które dotyczą cashbacku, freebetu i bonusu od depozytu. Bukmacher przyna także dodatkowe freebety za konkretne działania.
BetX kod promocyjny
Jeśli gracze zarejestrują konto z kodem o treści MECZYKI, będą mogli uzyskać bonusy o wartości nawet 1225 zł. Pierwsza promocja to zakład bez ryzyka do 420 zł. Bonus w tej kwocie dostępny jest tylko ze wspomnianym kodem. 
Dodatkowo gracze mogą uzyskać freebet 50% od drugiej wpłaty do 300 zł, pewny cashback 300 zł bez obrotu po trzecim depozycie oraz freebety. Ich łączna wartość to nawet 205 zł, w tym darmowy zakład 55 zł dostępny tylko z naszym kodem bonusowym. 

Oferta BetX

Nowi bukmacherzy często próbują przekonać do siebie graczy promocjami, i jednym z nich jest właśnie BetX. Poza rozbudowanym pakietem na start ma on w ofercie kilka innych, godnych uwagi bonusów. 
Gracze mogą korzystać choćby z bonusu “nieTrafiony”, w ramach której można uzyskać dziesięciokrotność typowanej stawki gdy jeden zakład będzie rozstrzygnięty jako przegrany. Bukmacher przygotował również dostępną dla wszystkich ofertę “VIP Club”, pozwalającą uzyskać zwrot z przegranych zakładów czy też freebety na grę. Betx jako nowy bukmacher często aktualizuje dostępne dla typerów promocje i praktycznie co tydzień szykuje specjalne bonusy czasowe, dostępne dla zarejestrowanych użytkowników.
Warto docenić też ofertę zakładów bukmacherskich w BetX. Chociaż to dość nowy bukmacher, to już teraz może na tym polu konkurować z dużo bardziej doświadczonymi firmami. Typować możemy wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, a także niszowe dyscypliny. Ponadto wśród dostępnych typów znalazły się zakłady wirtualne czy gry karciane. Wybrane zdarzenia - sportowe i e-sportowe - można także obstawiać na żywo.
W BetX znajdziemy także aplikację mobilną na systemy Android i iOS, a wybrane systemy płatności pozwalają dokonywać szybkich przelewów. 

BetX informacje

O BetX śmiało możemy mówić, że to wciąż bukmacher nowy. Gracze po raz pierwszy styczność z tym operatorem mieli w 2020 roku, gdy zadebiutował on na polskim rynku. Póki co największym atutem bukmachera jest szeroka oferta bonusowa, w tym bonus powitalny.
BetX informacje o bukmacherze

Nadchodzące:

Nowy bukmacher Fuksiarz

Myśląc “nowi bukmacherzy”, śmiało możemy do tej klasyfikacji zaliczyć Fuksiarza. Firma z przytupem pojawiła się na polskim rynku i szybko zapisała się w świadomości graczy.

Bonus powitalny

Nowi gracze rejestrując konto w Fuksiarzu mogą liczyć na powitalne promocje. Flagową ofertą bukmachera jest cashback 50% na pierwszy kupon bez obrotu. Uzyskać można również darmowy zakład (freebet) za typ w aplikacji mobilnej.
Bonusy powitalne Wartość
Zakład bez ryzyka (cashback)500 PLN
Cashback bez limitu200 PLN
Darmowy zakład (freebet)50 PLN
Zakłady bez ryzyka w Fuksiarzu dostępne są także w ramach codziennej promocji. Również w tym przypadku obrót bonusem nie jest wymagany przez bukmachera.
Fuksiarz kod promocyjny
Typując pierwszy kupon gracze mogą uzyskać cashback 50% do kwoty nawet 500 zł. Co ważne, środki trafiają od razu na konto gracza i nie trzeba w żaden sposób nimi obracać. Od wartości stawki potrącony zostanie jedynie obowiązujący podatek. Bonus bez obrotu w Fuksiarz to także codzienny cashback bez limitu. Z tytułu tej promocji gracze mogą uzyskać zwrot do 200 zł za każdy typowany kupon spełniający określone przez bukmachera warunki.
Darmowy zakład o wartości 50 zł bukmacher przyzna graczom, którzy postawią zakład w aplikacji mobilnej o stawce min. 25 zł. To jedyny wymóg bukmachera. Freebet należy wykorzystać na kupony AKO z kursem każdego zdarzenia 1.40 i trzeba zrobić to w ciągu 3 dni. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać. Zysk z freebetu, pomniejszony o stawkę, trafia od razu na konto depozytowe gracza. Ten bonus nie łączy się z promocją na zakład bez ryzyka, co oznacza, że jeśli pierwszy kupon w aplikacji był objęty cashbackiem to aby uzyskać freebet należy zagrać drugi kupon.

Oferta Fuksiarz

Fuksiarz wyróżnia się na rynku kilkoma produktami. Jedną z najważniejszych promocji dostępnych u tego bukmachera jest opcja Early Payout. Na czym polega? To opcja, w ramach której nasz zakład zostanie rozliczony jako wygrany, jeśli typowana drużyna osiągnie dwubramkowe prowadzenie w meczu, bez względu na końcowy wynik spotkania. Early Payout dostępny jest na najważniejsze rozgrywki piłkarskie.
Bukmacher, który słynie z zakładów bez ryzyka niewymagających obrotu, ma także taką promocję dla typerów wirtualnej piłki nożnej. To kolejny nielimitowany dla graczy bonus u nowego bukmachera.
Co możemy typować w Fuksiarzu? Oferta zakładów bukmachera nie odstaje od konkurencji. Nowy bukmacher od razu postawił na najważniejsze rynki sportowe, a do tego wśród dostępnych typów znajdziemy niszowe dyscypliny sportu na wybrane wydarzenia, zakłady live, gry karciane czy sporty wirtualne. 

Fuksiarz informacje

Ten nowy bukmacher kojarzony jest przede wszystkim z ofertą zakładów na piłkę nożną, gdzie proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę typów. Fuksiarz w Polsce działa od 2021 roku i szybko zbudował swoją pozycję. Wpływ na to może mieć m.in. osoba ambasadora marki, którym jest znany dziennikarz Krzysztof Stanowski.
Fuksiarz informacje
Fuksiarz to w pełni legalny, polski bukmacher z siedzibą w Warszawie. Gracze zarejestrowani u bukmachera korzystać mogą m.in. z aplikacji mobilnej czy też szybkich płatności.

Nowy bukmacher TOTALbet

Totalbet jest jednym z bukmacherów, których pozycja na rynku zakładów rośnie od pewnego czasu. Ten nowy polski bukmacher ma solidną ofertę zakładów, docenianą przez graczy i ekspertów. O najważniejszych aspektach działalności bukmachera piszemy poniżej.

Bonus powitalny

Powitalne promocje w TOTALbet mają wartość łącznie 5239 zł. W skład pakietu na start wchodzi kilka różnych bonusów, które prezentujemy poniżej.
Bonusy powitalne Wartość
Zakład bez ryzyka200 PLN
Bonus od depozytu5000 PLN
Darmowe zakłady (freebet)39 PLN
Przedstawione w tabeli bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Cały pakiet powitalny u bukmachera mogą uzyskać nowi gracze, przy okazji rejestracji. 
Totalbet kod promocyjny
Konto w Totalbet założymy klikając w baner lub przycisk w tekście. Kod bonusowy o treści MECZYKI pozwala uzyskać powitalne promocje. Gracze w Totalbet mogą otrzymać takie bonusy jak zakład bez ryzyka (cashback), bonus 100% od pierwszej wpłaty czy też darmowe zakłady (freebet). 
Cashback o wartości 200 zł obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta, który powinien być wytypowany ze środków własnych. Jest to bonus bez obrotu, zatem w razie porażki gracz odzyskuje stawkę kuponu od razu na swoje konto. 
Bonus podwajający pierwszą wpłatę na konto ma wartość maksymalnie 5000 zł, co oznacza, że gracz wpłacając taką kwotę może uzyskać nawet 10 000 zł na grę. Ponadto bukmacher dla typerów przygotował darmowe zakłady: 20 zł za rejestrację konta, 10 zł za udzielenie zgód marketingowych i 9 zł za użycie podczas rejestracji kodu MECZYKI.

Oferta Totalbet

W ofercie bukmachera Totalbet znajdziemy około 30 dyscyplin sportu, które można typować. Ponadto gracze mają okazję obstawiać zakłady z kategorii zakładów na żywo, sportów wirtualnych czy gier karcianych. Na wybrane rynki, przede wszystkim dotyczące wybranych imprez sportowych ten nowy polski bukmacher proponuje najwyższe kursy na rynku.
Dodatkowo gracze poza opisanym wyżej bonusem powitalnym, znajdą szereg innych promocji bukmacherskich. Ten nowy bukmacher w swojej ofercie ma choćby grę bez podatku na całą ofertę przedmeczową i live
Atutem tego bukmachera są także błyskawiczne płatności, które w przypadku wypłaty pozwalają na księgowanie środków na rachunku bankowym nawet w ciągu ośmiu minut. To absolutna czołówka wśród wszystkich, nie tylko nowych bukmacherów.
Totalbet udostępnia także transmisje TV z wybranych meczów, które w ofercie bukmachera możemy typować na żywo. To kolejny spory atut, bowiem nie wszyscy nowi bukmacherzy proponują oglądanie meczów za swoim pośrednictwem.

Totalbet informacje

Bukmacher nowy tak do końca nie jest, bowiem rozpoczął działalność w 2018 roku i stopniowo zyskuje popularność. Początkowo o Totalbecie nie było zbyt głośno, ale zmieniło to choćby zaangażowanie w sponsoring polskiego sportu. Bukmacher współpracował z kilkoma klubami i federacjami, a obecnie jest sponsorem piłkarskiej Warty Poznań oraz siatkarskiego Aluron CMC Warty Zawiercie. 
Totalbet informacje
Totalbet jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, w którego skład wchodzą m.in. parki rozrywki, hotele czy Grupa ZPR Media będąca właścicielem Radia ESKA, Super Expressu i wielu innych.

Nowy bukmacher GO+Bet

Jednym z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku legalnych zakładów jest GO+Bet. Jak wszyscy nowi bukmacherzy, tak i GO+Bet działa w oparciu o zezwolenie z Ministerstwa Finansów.

Bonus powitalny

Dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z naszym kodem powitalnym, bukmacher przygotował powitalne promocje o łącznej wartości 925 zł na start.
Bonusy powitalne Wartość
Bonus 100% od wpłaty300 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback)500 PLN
Darmowy zakład (freebet)100 PLN
Freebet bez depozytu25 PLN
Przedstawione w tabeli bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Darmowy zakład dostępny jest tylko dla tych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą nasz kod promocyjny o treści MECZYKI.
Go+Bet kod promocyjny
Pierwszą promocją jest bonus 100% od pierwszej wpłaty do 300 zł. Minimalna wartość wpłaconego depozytu to 50 zł. Bonus zostanie przyznany graczom, którzy podczas rejestracji zaznaczą zgody marketingowe i w pełni zweryfikują konto, co dotyczy wszystkich bonusów powitalnych w Goplusbet.
Drugą promocją jest zakład bez ryzyka. Wartość tego bonusu to nawet 500 zł, a cashback możemy otrzymać za pierwszy kupon wytypowany po dokonaniu drugiej wpłaty, której wysokość ponownie wynosi 50 zł.
Po trzeciej wpłacie - tym razem w kwocie co najmniej 200 zł - i zagraniu kuponu o stawce 200 zł, spełniającego warunki promocji, otrzymamy także freebet w kwocie 100 zł. Rozliczenie kuponu pozwalającego uzyskać bonus nie ma znaczenia. Może być on trafiony lub nie.
Jeśli ponadto gracz podczas zakładania konta wpisze kod promocyjny o treści MECZYKI, to będzie mógł skorzystać z kolejnego bonusu powitalnego, którym jest darmowy zakład bez depozytu w kwocie 25 zł. Co ważne, wygraną z freebetu - pomniejszoną o wartość stawki - nie trzeba obracać. Korzystając z kodu gracz otrzyma wyższy bonus, aniżeli w standardowej ofercie.

Oferta GO+Bet

W GO+Bet typować można zakłady z kilku kategorii. Przede wszystkim są to zakłady sportowe, które wszyscy nowi bukmacherzy stawiają w centrum swojej oferty. Nie inaczej uczynił GO+Bet, który oferuje ponad 20 dyscyplin sportu w swojej ofercie. 
Ponadto gracze mogą znaleźć zakłady live, sporty wirtualne czy gry karciane. Tym co, wyróżnia GO+Bet, jest opcja Dream Bet. W ramach tego produktu gracze sami mogą zgłaszać propozycje zakładów poprzez specjalny formularz. Innowacją, którą proponuje ten bukmacher, jest również możliwość edytowania kuponów.
Nowy bukmacher pomyślał również o użytkownikach urządzeń mobilnych i przygotował dla nich nowoczesną aplikację bukmacherską. W GO+Bet dostępne są także szybkie płatności i stałe promocje dla typerów, co można uznać za standard patrząc na rynek bukmacherski w Polsce. 

GO+Bet informacje

Założony w 2022 roku bukmacher to w pełni polska firma, która poza działalnością w internecie prowadzi także punkty GO+Bet w kilkunastu lokalizacjach w kraju. Lista stacjonarnych punktów jest stale rozwijana, a szczegóły dotyczące miejsc w których znajdziemy GO+Bet sprawdzić można na stronie internetowej operatora. 
GO+Bet informacje o bukmacherze
Bukmacher aktywnie wspiera polski sport i jest sponsorem kilku znanych klubów piłkarskich. Do tego grona zaliczają się Korona Kielce, Wisła Kraków, Puszcza Niepołomice czy Chrobry Głogów.

Nowy bukmacher Betfan

Wśród polecanych nowych bukmacherów znalazł się też Betfan. Zakłady bukmacherskie u tego operatora dostępne są w sieci dla zarejestrowanych graczy. O tym co wyróżnia Betfan piszemy w kolejnych akapitach.

Bonus powitalny

Dla nowych graczy dostępny jest obecnie jeden powitalny bonus, którym jest potrojenie pierwszej wpłaty na konto.
Bonusy powitalne Wartość
Bonus 200% od depozytu300 PLN
Szczegóły powitalnej promocji, a także najważniejsze założenia oferty bukmachera, prezentujemy w kolejnych akapitach.
Betfan kod promocyjny
Betfan postawił na jedną promocję na start, ale za to wyróżniającą się na tle innych nowych bukmacherów. Bonus można odebrać po rejestracji TUTAJ z kodem powitalnym MEGABONUS. 
Promocją dla nowych graczy jest 200% bonusu od pierwszej wpłaty do maksymalnie 300 zł. Oznacza to, że wpłacając minimum 150 zł na konto przy premierowej wpłacie, gracz będzie miał aż 450 zł na typowanie zakładów. 
Bonus pierwotnie trafi na saldo bonusowe, ale wystarczy jednokrotny obrót środkami bonusowymi, aby uwolnić środki na saldo depozytowe skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Oferta Betfan

Bukmacher wyróżnia się na tle konkurencji w kilku aspektach, jednak nim do nich przejdziemy, warto zwrócić uwagę na to w czym wpasował się w rynkowe standardy. Gracze w Betfanie mogą typować najważniejsze zdarzenia sportowe z blisko 30 dyscyplin sportu, znajdą także kursy na sport elektroniczny, zakłady wirtualne i gry karciane. 
Ponadto przygotował aplikację mobilną i udostępnia systemy szybkich płatności, co należy uznać za jedne z kluczowych produktów bukmacherskich w obecnych czasach. 
Podczas gdy nowi bukmacherzy zazwyczaj skupiają się na rozbudowaniu zakładów sportowych, Betfan ma również bogatą ofertę w kategorii rozrywka. Ta podstrona jest wyróżnikiem bukmachera na tle konkurencji. 
Warto zwrócić uwagę również na opcje MyBet, czyli możliwość samodzielnego zgłaszania propozycji zakładów poprzez dedykowany formularz, co w swojej ofercie proponują tylko niektórzy nowi bukmacherzy.

Betfan informacje

Debiut Betfana na polskim rynku zakładów bukmacherskich odbył się w 2019 roku. Początkowo firma zyskała popularność m.in. dzięki udostępnianiu do typowania nietuzinkowych wydarzeń, takich jak zakłady z szeroko rozumianego życia społecznego czy np. warunków atmosferycznych. To wciąż ważna gałąź całej oferty, jednak nie można lekceważyć solidnej porcji sportowych typów dostępnych w Betfan.
Betfan informacje
Ambasadorem bukmachera od kilku lat jest wielokrotny mistrz świata strongmanów, a obecnie zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski. Popularny “Pudzian” bierze udział w charakterystycznych i humorystycznych kampaniach reklamowych bukmachera.

Nowy bukmacher Betters

Na polskim rynku legalnych zakładów Betters to dość nowy bukmacher. Wyróżnia się on kilkoma produktami, które są znakami rozpoznawczymi Betters. O tym napiszemy poniżej.

Bonus powitalny

Rejestrując się u bukmachera Betters z kodem powitalnym o treści MECZYKI można uzyskać powitalne bonusy o wartości maksymalnie 300 PLN. W skład pakietu na start wchodzi kilka promocji, a każdy nowy gracz wybiera jedną z nich, którą chce wykorzystać jako bonus powitalny.
Bonusy powitalnyWartość
Zakłady bez ryzyka 300 PLN
Darmowy zakład200 PLN
4 x Darmowy zakład4x50 PLN
Szczegóły bonusów powitalnych w Betters prezentujemy poniżej. Przypominamy, że promocje o podanej w tabeli wartościach obowiązują przy rejestracji z kodem MECZYKI.
betters kod promocyjny
Po założeniu z kodem mamy do wyboru trzy bonusu powitalne i wybieramy jeden z nich kliknięciem w przycisk, który pojawi się po rejestracji. 
Pierwszy wariant obejmuje zakład bez ryzyka. Bukmacher przyznaje cashback na pierwszy kupon o maksymalnej wartości 300 PLN. Zakład bez ryzyka obejmuje 100% stawki pierwszego zakładu, a zwrot nastąpi w postaci freebetu.
Drugą opcją do wyboru jest freebet 200 PLN. Ten bonus otrzymamy za pierwszy zagrany kupon i jego wartość wyniesie 100% pierwszego kuponu do 200 PLN. Darmowy zakład zostanie przypisany do konta bez względu na rozstrzygnięcie debiutanckiego zakładu.
Trzecia możliwość obejmuje cztery pierwsze kupony i mechanizm promocji jest taki sam jak z freebetem 200 PLN, ale skorzystamy z niej cztery razy i za każdym razem otrzymamy freebet do 50 PLN.
Warunki obrotu freebetami są takie same we wszystkich trzech przypadkach. Na zagranie za bonus mamy 72 godziny od daty przyznania freebetu. Wymagany kurs kuponu wynosi 1.14. Wygraną z freebetu nie trzeba dodatkowo obracać, natomiast będzie ona dopisana do konta głównego jako zysk netto z kuponu (wygrana z freebetu pomniejszona o stawkę kuponu).

Oferta Betters

W ofercie bukmachera znaleźć można różne rynki zakładów, w tym zakłady przedmeczowe, e-sport, zakłady na żywo, gry karciane i sporty wirtualne. Wśród dostępnych produktów znalazły się zakłady SOLO, AKO, zakłady systemowe a także Łańcuch czy Kontroferta, którymi Betters wyróżnia się na tle konkurencji.
Bukmacher proponuje także czasowe promocje dla wszystkich użytkowników, takie jak choćby Tygodniówka czy bonusy za zgody marketingowe.

Betters informacje

Właścicielem marki Betters jest SILESIA Entertainment Sp. z o.o. Bukmacher działa legalnie w Polsce od 2021 roku i można uznać, że w świadomości typerów to wciąż nowy bukmacher. 
Betters to oficjalny sponsor piłkarskiego Ruchu Chorzów.

Nowy bukmacher PZBuk

Choć PZBuk obecny jest na rynku dłuższy czas, to jakiś czas temu postawił na odświeżenie swojej szaty graficznej i oferty, co sprawia, że przez wielu traktowany jest jak zupełnie nowy bukmacher.

Bonus powitalny

Rejestracja nowego konta w serwisie PZBuk pozwala uzyskać powitalne promocje na start. Pakiet przygotowany przez bukmachera składa się z trzech, niezależnych od siebie bonusów.
Bonusy powitalne Wartość
Zakład bez ryzyka (cashback)1000 PLN
Bonus od depozytów2000 PLN
Darmowy zakład (freebet)23 PLN
Klikając w zamieszony w tym tekście link rejestracyjny możemy uzyskać bonusy o łącznej wartości 2023 zł w PZBuk.
PZBuk kod promocyjny
Pierwszym elementem powitalnego pakietu są bonusy od pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty na konto depozytowe. Łącznie z tytułu tych promocji uzyskać można bonusy o łącznej wartości 2000 zł:
  • 100% od pierwszego depozytu do 500 zł
  • 25% od drugiego depozytu do 500 zł
  • 25% od trzeciego depozytu do 500 zł
  • 50 % od czwartego depozytu do 500 zł
 Dokonując pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł gracz ma okazję otrzymać również darmowy zakład o wartości 23 zł. 

Oferta PZBuk

W PZBuk typować można przede wszystkim zakłady sportowe, zarówno przedmeczowe jak i live. Uzupełnieniem oferty są gry karciane i sporty wirtualne, dostępne przez 24/7. 
Dla graczy dostępna jest aplikacja mobilna PZBuk, w ramach której korzystać można z dedykowanych promocji, takich jak choćby Zakłady Kardio. Ponadto w PZBuk znajdziemy stałe promocje skierowane do użytkowników zarówno aplikacji mobilnej, jak i przeglądarkowej wersji serwisu. 
Bukmacher przygotował również kilka systemów płatności, w tym opcje szybkich przelewów poprzez platformę Przelewy24. 

PZBuk informacje

Właścicielem firmy PZBuk jest firma Cherry Online Polska. Bukmacher pozwolenie na prowadzenie działalności uzyskał już w 2018 roku i w tym samym zaprezentował swoją ofertę graczom.
PZBuk informacje
Przedsiębiorstwo Cherry Online Polska zostało prawnie zarejestrowane w maju 2017 roku i ma swoją siedzibę w Warszawie. Jego większościowy właściciel to szwedzka spółka Cherry AB, która działa na rynku gier hazardowych od ponad 50 lat. Założono ją w 1963 r. w Sztokholmie. Więc choć możemy uznać, że PZBuk to stosunkowo nowy bukmacher, doświadczenie jego właścicieli jest bardzo duże.

Nowi bukmacherzy - pozostali bukmacherzy

Opisani wyżej operatorzy to nie wszyscy nowi bukmacherzy, którzy w ostatnim czasie pojawili się w Polsce. 

Betway

Nowym bukmacherem w Polsce jest Betway. To międzynarodowa marka znana na świecie i obecna w Polsce od 2021, kiedy to firma Betway otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności od Ministerstwa Finansów.
W Betway typować można zakłady sportowe (zarówno przedmeczowe jak i na żywo) a także wydarzenia esportowe i sporty wirtualne. Póki co Betway nie przygotował dla typerów powitalnych promocji, ale w tym zakresie wiele może się zmienić w najbliższym czasie.
Fani sportu mogą kojarzyć Betway ze sponsoringu zagranicznych, znanych klubów sportowych. Wśród nich są choćby West Ham United, Atletico Madryt, Brighton & Hove Albion czy też Werder Brema. 

Betcris

Kolejny nowy bukmacher w Polsce to Betcris. Firma na rynku bukmacherskim działa od 2006 roku, ale w naszym kraju zadebiutowała w 2021. 
W ofercie bukmachera znaleźć można 50 rynków zakładów, na które w większości składają się zakłady sportowe, ale także inne kategorie. Nowi gracze mogą liczyć na powitalny bonus do 1400 zł. Betcris przygotował także codzienne, stałe promocje w swojej ofercie.
Firma w świadomości kibiców zapisuje się poprzez sponsoring. Betcris to partner Pogoni Szczecin, a także sponsor Asseco Resovii. 

Bwin

Bukmachera Bwin mogą kojarzyć bardziej doświadczeni typerzy. Ta firma, wraz ze zmianą ustawy hazardowej, zniknęła jednak z polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Wkrótce jednak może powrócić jako nowy bukmacher.
W tym momencie trudno jednoznacznie przesądzić przygotuje Bwin, gdy już pojawi się on w naszym kraju. Z pewnością będziemy o tym informować, bo już teraz wiadomo, że nowy bukmacher 2023 rok przewidział na udostępnienie graczom swojej oferty.

FAQ

Jaki nowy bukmacher w 2023 w Polsce?

W Polsce nowy bukmacher, który jest popularny wśród graczy, to m.in. Superbet czy BetX. Na liście znalazło się także kilku innych, legalnych bukmacherów.

Czy nowy bukmacher działa legalnie?

O tym, czy nowy bukmacher działa w Polsce legalnie decyduje zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Na stronie Meczyki.pl opisujemy wyłącznie legalnie działających bukmacherów.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020