Betclic kod promocyjny: cashback 50zł i gra bez podatku na Euro

Betclic kod promocyjny
4.6(1342 głosów)

Betclic kod promocyjny to: MECZYKI. Załóż konto z kodem i odbierz najwyższy zakład bez ryzyka (cashback) w kwocie 50 PLN. Ponadto graj zakłady sportowe nielimitowanie bez podatku i skorzystaj z promocji na EURO 2024.

Bonus powitalny Betclic

50 PLN zakład bez ryzyka

Gra bez podatku bez limitu

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Jaki jest Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny Betclic na lipiec 2024 ma treść MECZYKI. Użyj kodu, aby uzyskać bonus powitalny 50 PLN w formie cashbacku. Graj na EURO 2024 z promocją nielimitowanej gry bez podatku oraz w ramach oferty "Bezpieczny wynik".
Betclic kod promocyjnyBetclic bonus powitalny
Zakład bez ryzyka 50 PLN
Gra bez podatkuBez limitu
Po kliknięciu w przycisk poniżej otworzy się formularz rejestracyjny. Dostępny dla bukmachera Betclic kod promocyjny będzie wpisany automatycznie w odpowiednim polu.
W Betclic kod użyty przy rejestracji gwarantuje dostęp do opisanego wyżej bonusu, ale operator ma w swojej ofercie również stałe i czasowe promocje dla zarejestrowanych użytkowników. Sprawdź, co daje kod promocyjny Betclic - szczegóły w kolejnych akapitach.
Betclic kod promocyjny

Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic?

Wielu graczy może się zastanawiać, gdzie wpisać kod promocyjny Betclic? Kod wpisujemy na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego w polu “Mam kod promocyjny promocyjny z freebetem”.
Betclic kod promocyjny - gdzie wpisać?
Robimy to dokładnie w taki sposób, jak widzimy na powyższym zrzucie ekranu. Jak widać na naszym przykładzie, kod dla nowych graczy jest ważny i możemy odebrać w Betclic bonus powitalny.

Bonus powitalny Betclic z kodem promocyjnym

Rejestrując konto i wpisując podany kod promocyjny Betclic można uzyskać najwyższy bonus na start u bukmachera. Jest nim zakład bez ryzyka na pierwszy kupon w historii. Dodatkowo bukmacher oferuje grę bez podatku na wszystkie zakłady sportowe. Czas poznać szczegóły tej promocji dla nowych graczy.

Zakład bez ryzyka (cashback) 50 PLN z kodem

Cashback, czyli zakład bez ryzyka, to bonus powitalny Betclic obowiązujący na pierwszy kupon wytypowany przez gracza. Najwyższy bonus w kwocie 50 PLN uzyskamy wpisując podczas rejestracji w Betclic kod promocyjny.
Cashback Betclic z kodemWartość
Wysokość bonusu50 PLN
Kurs kuponuMin. 1.14
Obrót bonusemObrót 1x, kurs min. 2.14
Rejestracja u bukmachera Betclic dostępna jest po kliknięciu w jeden z przycisków w tym tekście.
Jak dokładnie działa bonus powitalny Betclic po wpisaniu kodu promocyjnego? Wiemy już, że jest nim zakład bez ryzyka (cashback). Jeśli nasz pierwszy kupon będzie przegrany, to bukmacher zwróci jego stawkę do 50 zł. Co istotne, bonus przyznany będzie w formie freebetu.
Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka
Zanim otrzymamy od Betlic bonus powitalny, musimy wpłacić swój pierwszy depozyt na konto i wysłać premierowy kupon. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci nam równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. W celu uzyskania najwyższego możliwego zwrotu musimy więc zagrać za 57 zł. 
Jakie zasady ma w Betclic bonus powitalny?
 • Pierwszy zakład powinien mieć kurs minimum 1.14;
 • W przypadku porażki bukmacher zwróci stawkę zakładu dokładnie do 50 zł;
 • Kurs kuponów postawionych ze środków bonusowych powinien wynosić 2.14 lub więcej;
 • Wygraną za środki z freebetu nie trzeba obracać;
 • Wygrane ze środków bonusowych trafiają na konto, pomniejszone o 12% podatku oraz stawkę samego kuponu.
Podsumowując. Jeśli nasz pierwszy kupon będzie trafiony, wówczas po prostu możemy cieszyć się z wygranej. Jednak w razie porażki otrzymujemy zwrot stawki, którą obracamy wyłącznie poprzez typowanie za wartość przyznanych freebetów.
Liczba wysłanych kuponów nie ma znaczenia, o ile spełnimy warunki oferty. W Betclic bonus powitalny nie musi zostać wykorzystany w określonym czasie, pod warunkiem, że nie dokonamy trwałego lub czasowego zawieszenia konta.

Gra bez podatku z kodem promocyjnym

W Betclicu bonus powitalny stanowią też zakłady bez podatku. Dotyczy to zarówno kuponów pojedynczych (SOLO), jak i akumulowanych (AKO). Promocja obejmuje zakłady wielokrotne i pojedyncze, przedmeczowe i na żywo z uwzględnieniem wszystkich dyscyplin sportowych. Wyłączone z promocji są z kolei zakłady systemowe oraz zdarzenia z kategorii "Gry Karciane". Promocja obowiązuje całodobowo, bez limitu zakładów dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.
Betclic bonus powitalnyWartość
Gra bez podatkuWyższe wygrane o blisko 14%
OfertaCała oferta sportowa
ZakładySOLO i AKO, pre-match i LIVE
Kurs minimalnyBez wymogów (grając za freebet 2.14)
Czas trwania 24h/7
Do skorzystania z oferty wystarczy zarejestrować konto, wpisując w jej trakcie dostępny dla Betclic kod promocyjny: MECZYKI.
Betclic kod promocyjny - bonus bez podatku
Bez podatku można grać kupony zarówno typowane ze środków własnych, jak i za freebety (wówczas kurs min. wynosi 2.14). Wygraną z tytułu gry bez podatku nie trzeba dodatkowo obracać - trafia ona od razu na konto depozytowe. 

Rejestracja z kodem promocyjnym Betclic

Wiemy już gdzie wpisać podczas rejestracji w Betclic kod promocyjny, ale cały proces zakładania konta jest nieco bardziej rozbudowany. Opisujemy go krok po kroku.
Betclic rejestracja z kodem promocyjnym
Na początek będziemy musieli otworzyć formularz rejestracyjny na stronie bukmachera Betclic, gdzie trafimy klikając bezpośrednio w link (przycisk) umieszczony w artykule. Następnie wypełniamy dane, w taki sposób jak prezentujemy poniżej. Postępując zgodnie z instrukcją, będziemy mogli odebrać od Betclic bonus powitalny.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego wymaga od nas podania podstawowych danych osobowych. W tym miejscu uzupełniamy następujące rubryki:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer PESEL
Betclic bonus powitalny za rejestrację - krok 1
Jak widać, pierwszy krok wymaga po prostu podania swoich danych osobowych. Są one niezbędne, aby bukmacher mógł następnie zweryfikować naszą tożsamość i potwierdzić wiek (+18). Co istotne, informacje wpisujemy zgodnie z tymi, które są zawarte w dokumencie tożsamości.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego będzie trzeba podać dane adresowe i kontaktowe. Część z nich (przede wszystkim adres e-mail) są niezbędne do późniejszego aktywowania konta. Na tej karcie wpisujemy:
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Miejscowość
Betclic bonus powitalny - rejestracja krok 2
Betclic kod promocyjny wpiszemy na kolejnej stronie, wraz z pozostałymi informacjami niezbędnymi do ukończenia procesu rejestracji konta.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 3

Jeśli prawidłowo wypełniliśmy dwie pierwsze strony, to możemy przejść do ostatniego etapu wypełniania formularza rejestracyjnego. Tutaj wpiszemy kod promocyjny, który pozwala aktywować w Betclic bonus powitalny o maksymalnej wartości.
Wcześniej jednak uzupełnimy dane logowania:
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 3
Na dole trzeciego kroku formularza widnieje pole, w którym możemy wpisać przygotowany dla Betclic kod promocyjny o treści MECZYKI. Jeśli po uzupełnieniu rubryki zobaczymy zieloną ikonę odhaczenia, będzie to oznaczało, że bonus powitalny Betclic zostanie przypisany do konta.
Na tym proces rejestracji będzie niemalże zakończony, ale trzeba jeszcze potwierdzić, że zadeklarowane przez nas dane są zgodne z prawdą i akceptujemy regulamin bukmachera.
Betclic rejestracja z kodem - regulamin i zgody
Opcjonalnie gracz może też zaznaczyć zgody marketingowe. Dzięki temu bukmacher będzie mógł informować nas o akcjach promocyjnych i dostępnych bonusach.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 4

Prawidłowo wypełniony formularz pozwoli założyć tzw. konto tymczasowe. Daje ono dostęp do większości funkcjonalności serwisu Betclic, ale nie będziemy mogli np. wypłacać środków z konta bukmachera. W tym celu należy dokonać weryfikacji.
Aby to zrobić przesyłamy skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W większości przypadków będzie to dowód osobisty. Miejsce na wysłanie stosownego zdjęcia znajdziemy po zalogowaniu się do konta w serwisie. 
Jeśli bukmacher potwierdzi zgodność danych zadeklarowanych w formularzu z informacjami z dokumentu, to aktywuje nam konto stałe. Weryfikacja zazwyczaj zajmuje kilkanaście minut, ale w niektórych przypadkach może potrwać dłużej.
Sprawdź również: Betclic opinie

Betclic kody promocyjne na stałe promocje

W Betclic bonus powitalny nie wyczerpuje jeszcze puli całej dostępnej oferty dla typerów. W ofercie operatora znajdziemy również bonusy i promocje, które są aktywne dla wszystkich graczy.
O jakiej ofercie jest tu mowa? Szczegóły prezentujemy w kolejnych akapitach.

Bezpieczny Wynik

Bukmacher przygotował bonus na EURO 2024, w ramach którego wystarczą dwa gole przewagi drużyny, na którą postawił gracz, a jego zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Akcja obowiązuje na zakłady dotyczące zwycięzcy meczu z oferty Mistrzostw Europy 2024 na kuponach typu SINGLE i MULTI. Nie obowiązują ograniczenia stawki czy minimalnego kursu.
Betclic bonus Bezpieczny Wynik

Edytuj Zakład

Bukmacher Betclic przygotował dla typerów opcję "Dodaj Zakład". Wybierając na kuponie, który jest już utworzony, dodawanie zakładów można rozbudować swój kupon nawet do 30 zdarzeń. Oznacza to, że nawet jeśli zatwierdziliśmy już kupon do gry, to wciąż możemy dodać do niego kolejne sekcje, jeśli np. zapomnieliśmy zrobić to od razu.
Dodaj zakład w Betclic
Do kuponów dodawać można zdarzenia przedmeczowe i/lub LIVE (zanim się zakończą). Bukmacher nie limituje liczby edytowanych kuponów. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba zdarzeń dodawana do pojedynczego kuponu.

Anuluj Zakład 

W Betclicu możesz anulować zakład przez 2 minuty po jego wysłaniu. Źle wybrałeś typ? Postawiłeś zakład za inną stawkę niż chciałeś? Nic straconego. W ciągu dwóch minut możesz anulować kupon bez żadnych konsekwencji, a stawka zakładu po prostu wróci na Twoje konto.
Uwaga: możesz anulować tylko jeden zakład na dane zdarzenie i maksymalnie 5 zakładów dziennie. Tylko zakłady postawione przed rozpoczęciem wydarzenia mogą zostać unieważnione.

Super Kursy

Stała oferta promocyjna w Betclic zawiera również promocję o nazwie Super Kursy. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi tutaj o podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z oferty bukmachera. Codziennie w ramach tego bonusu możemy znaleźć nową ofertę. Zazwyczaj opiewającą na najbardziej popularne zakłady. Boost oznaczony jest specjalną ikoną.
Betclic kod promocyjny na Super Kursy
Oferta Super Kursów dostępna jest na stronie bukmachera w panelu z wymienionymi zakładami na dyscypliny sportowe, a w aplikacji mobilnej znajduje się pod kategorią “Sport”.
Super Kursy to stała promocja, niezależna od tego jak wygląda akurat w Betclic bonus powitalny z kodem.

Zbierz Drużynę

Gracze mogą otrzymać od bukmachera Betclic bonus na start za zaproszenia. W akcji Zbierz Drużynę co miesiąc można uzyskać freebety na typowanie zakładów w Betclic. Jak skorzystać z promocji?
Na początek należy założyć konto i w pełni je zweryfikować. Następnie należy wpłacić swój pierwszy depozyt w wysokości min. 20 zł. Dzięki temu w zakładce "Moje konto" będziemy mogli odszukać kolejną zakładkę, tym razem nazwaną "Zbierz drużynę". Po kliknięciu wygenerujemy specjalny kod, który możemy przesłać zaproszonemu graczowi. Jeśli ten zarejestruje z naszego polecenia to freebet trafi nie tylko do nas, ale także dla naszego znajomego.
Betclic bonus "Zbierz drużynę"
Jaka jest wartość bonusu? Każde zaproszenie to bonus Betclic o wartości 30 zł w formie freebetu - dla nas i zaproszonego kolegi (jeśli ten wpłaci min. 20 zł na konto). Co miesiąc można wysłać 5 zaproszeń - co oznacza, że w każdym miesiącu gracz za polecenia ma szansę uzyskać od Betclic bonus w formie freebetu o wartości 150 zł (5x30 zł).

Betclic wpłaty i wypłaty - metody płatności

Kwestia płatności jest bardzo ważną częścią korzystania z usług firm bukmacherskich w internecie. Betclic oferuje szereg możliwości transakcji na konto depozytowe oraz na konto bankowe. Przypominamy, że w celu wypłaty środków nie wystarczy jedynie założenie konta tymczasowego, ale wymagana jest też jego weryfikacja
Forma płatnościMin. wpłataMax. wpłata
Szybki przelew1 PLN100 000 PLN
BLIK1 PLN100 000 PLN
Karta płatnicza1 PLN100 000 PLN
PaysafeCard1 PLN100 000 PLN
Skrill1 PLN100 000 PLN
ApplePay1 PLN100 000 PLN
Jak widać bukmacher pozwala korzystać z kilku, różnorodnych form płatności w przypadku wpłat na konto depozytowe. Dla każdej z opcji dostępne są takie same limity wpłat.

Wpłaty

Wpłat na konto depozytowe u bukmachera można dokonać już po rejestracji konta tymczasowego. 
Bukmacher obsługuje wpłaty, które wykonane są poprzez przelew bankowy, system BLIK, karty kredytowe i debetowe (VISA i MasterCard), PaysafeCard, Skrill oraz ApplePay (z wyjątkiem kart MasterCard). 
Betlic przyjmuje wpłaty dokonywane wyłącznie w polskiej walucie (PLN). Jak wybrać metodę płatności? Najpierw logujemy się do konta w serwisie Betclic, a następnie trzeba wykonać kilka prostych kroków.
 • Klikamy ikonę “+” lub wybieramy zakładkę “Wpłać” w panelu konta gracza
 • Wpisujemy kwotę depozytu lub klikamy w jedną z sugerowanych wartości
 • Wybieramy metodę płatności; jeśli domyślna nam nie odpowiada, to wybieramy inną w zakładce “Zmiana”
 • Postępujemy zgodnie z komunikatami systemu płatności
Bukmacher nie pobiera opłat za dokonanie wpłaty na konto depozytowe. Gracze mogą korzystać również z konta Revolut, jeśli rachunek posiada polski numer IBAN zaczynający się od liter PL.

Wypłaty

Aby móc wypłacać środki najpierw należy dokonać pełnej weryfikacji swojego konta u bukmachera. Jak już wspominaliśmy wcześniej, nie wystarczy status konta tymczasowego, które zakładamy w pierwszej kolejności.
Wszystkie przelewy na konto bankowe realizowane są przez system płatności Przelewy24. Jest to aktualnie jedyna dostępna metoda wypłat w Betclicu.
Zlecenia wypłaty środków na konto bankowe można dokonać wchodząc w zakładkę “Wypłata” w profilu gracza. Zatwierdzenie wypłaty może zająć do 48 godzin, a w wyjątkowych przypadkach nieco dłużej. Zwyczajowo jednak odbywa się to w krótszym czasie.
Po zweryfikowaniu płatności środki trafią na rachunek bankowy w terminie od 1 do 5 dni roboczych.

Nadchodzące:

Betclic oferta zakładów

Jak prezentuje się oferta zakładów bukmacherskich u bukmachera Betclic? To obecnie jeden z wiodących bukmacherów, który pod względem dostępności zakładów nie odstaje od konkurencji. W kilku przypadkach nawet się wyróżnia. Co możemy typować w Betclicu? O tym szerzej piszemy poniżej.

Zakłady bukmacherskie

Najważniejszą kategorią zakładów bukmacherskich w Betclic są rzecz jasna typy na wydarzenia sportowe. W tym przypadku najwięcej dostępnych rynków znajdziemy na najbardziej popularne dyscypliny, takie jak piłka nożna czy tenis. W sumie bukmacher ma w ofercie zakłady na kilkanaście różnorodnych dyscyplin sportu i wszystkie najważniejsze imprezy sportowe można u niego niego obstawiać.
W kategorii “Zakłady” umieszczono również ofertę na e-sport, zatem typowanie zmagań w sporcie elektronicznym. Dostępne są rynki na najpopularniejsze gry, w tym Counter Strike 2, League of Legends czy DOTA 2.
Dodatkowym elementem są tzw. Zakłady Specjalne. Znajdziemy je w tym samym panelu, co przedmeczowe (pre-match) zdarzenia z oferty sportowej, ale dotyczą one przede wszystkich wydarzeń rozrywkowych (np. typowanie gali rozdania Oscarów) czy politycznych (np. wybory prezydenckie).

MyCombi

Jedną z nowinek w Betclic są zakłady MyCombi, czyli łączenie na jednym kuponie kilku zakładów na jeden mecz czy pojedynek. Jak stworzyć kupony w ramach MyCombi? Wygląda to w następujący sposób:
 • Wybieramy mecz
 • Typujemy maksymalnie do 10 zdarzeń, które chcemy połączyć
 • Jeśli typowanie MyCombi nie będzie dostępny, pojawi się stosowny komunikat
 • Zakłady MyCombi można łączyć z typami na inne spotkania
 • W przypadku gdy jedno zdarzenie MyCombi zostanie anulowane, cały zakład MyCombi będzie anulowany
 • Zakłądy MyCombi zaliczają się jako kupony wielokrotne w tzw. Misjach
Zakłady MyCombi w Betclic
Co istotne, kupony MyCombi można typować zarówno ze środków depozytowych, jak i freebetów. 

Zakłady LIVE

Dużą popularnością cieszą się także zakłady LIVE, czyli typowanie zakładów w trakcie trwania danego meczu czy wydarzenia. Tu znajdziemy ofertę kursów na wybrane dyscypliny, przede wszystkie:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej na lodzie
 • Inne
Rzecz jasna duży wpływ na dostępną aktualnie ofertę zakładów na żywo ma to, jakie zdarzenia się odbywają. W końcu typować je można LIVE, czyli w trakcie trwania zmagań.

Fame MMA - tylko w Betclic

Warto wspomnieć, że w ofercie zakładów bukmachera Betclic znajdują się typy na gale najpopularniejszej w Polsce federacji freakfightowej, czyli Fame MMA. Jest to o tyle ciekawa informacja, że to jedyny bukmacher, u którego można obstawiać to cieszące się sporym zainteresowaniem wydarzenie.
Betclic kod promocyjny na FAME
Betclic przygotowuje kursy na wszystkie gale i walki pod szyldem Fame MMA, a gracze mogą je typować już na kilka tygodni przed wydarzeniem, a także bezpośrednio w dniu samej imprezy.

Gry karciane

Bukmacher nie zapomniał także o miłośnikach popularnych “karcianek”. Gry karciane na żywo można legalnie obstawiać u bukmacherów, a od pewnego czasu są one również częścią oferty Betclica. Co konkretnie znajdziemy w tej kategorii zakładów? Przede wszystkim warto zacząć od samego wyboru dostępnych gier:
 • Wojna
 • Blackjack
 • Poker
Typowanie zakładów na Gry Karciane jest proste. Wchodząc w odpowiednią zakładkę wybieramy określoną grę, na ekranie pojawi się przekaz na żywo w którym krupier prowadzi rozgrywkę. Wybrane zakłady typujemy w panelu, oznaczamy stawkę i możemy wysłać kupon.

Misje

Ostatnią kategorią zakładów u bukmachera są tzw. Misje. O co chodzi w tej ofercie? Jest to propozycja, dzięki której możemy uzyskać freebety na granie kolejnych kuponów w Betclicu. Aby z niej skorzystać wchodzimy w zakładkę Misje, a następnie sprawdzamy dostępną ofertę. Jeśli chcemy podjąć wyzwanie, czyli wytypować określony przez bukmachera kupon, to po zapoznaniu się z regulaminem klikamy “Weź udział”.
Jeśli prawidłowo, czyli zgodnie z określonymi przez bukmachera zasadami, wykonamy zadanie, to będziemy mogli odebrać freebet. Działa on na takich samych zasadach, jak ten przyznany w ramach zwrotu za pierwszy kupon, który otrzymamy wpisując w Betclic kod promocyjny.

Betclic kod promocyjny a aplikacja mobilna

Użytkownicy urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, mogą korzystać z oferty bukmacherskiej za pośrednictwem dostępnej aplikacji mobilnej. Betclic przygotował taką dla najpopularniejszych systemów operacyjnych, którymi są Android i iOS. Aplikację możemy pobrać:
 • Bezpośrednio ze strony bukmachera
 • W App Store
 • W AppGallery
W aplikacji mobilnej przede wszystkim można zawierać zakłady bukmacherskie, ale nie jest to jedyna dostępna funkcjonalność. Tak naprawdę aplikacja mobilna jest niemal pełnym przedłużeniem witryny internetowej.
Za jej pośrednictwem możemy zarejestrować nowe konto i otrzymać powitalny bonus. Z promocji również możemy korzystać typując zdarzenia w aplikacji mobilnej bukmachera. Na dokładnie takich samych zasadach jak poprzez serwis na stronie internetowej.
Betclic bonus powitalny w aplikacji
Dodatkowo z poziomu aplikacji można dokonywać wpłat na konto depozytowe, czy zlecić wypłatę środków na rachunek bankowy. Ponownie, nie różni się to zbytnio od analogicznych opcji dostępnych na stronie bukmachera.
Aplikacja mobilna Betclic to również dostęp do transmisji z wybranych wydarzeń sportowych, statystyk meczowych pomagających w analizie dostępnych typów. To także pełen przegląd dostępnych promocji i kalendarza zbliżających się zakładów, które dostępne są w ofercie bukmachera.

Kody promocyjne Betclic VIP - informacje o bukmacherze

Dla czytelników Meczyki.pl dostępne są kody promocyjne Betclic VIP. Jeśli podczas rejestracji konta wpiszemy kod o treści MECZYKI, to będziemy mogli skorzystać z najwyższego na rynku powitalnego bonusu u tego bukmachera. 
W Betclic bonus na start to zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 50 zł, obowiązujący na pierwszy kupon wysłany w historii konta. Ewentualny zwrot przyznawany jest w formie freebetu. W dodatku, na wszystkie zakłady sportowe w Betclic obowiązuje gra bez podatku.
Betclic informacje
Bukmacher Betclic powstał w 2005 roku w Londynie. W Polsce działał początkowo do 2017 roku, ciesząc się dość dużym zainteresowaniem graczy. Gdy jednak w połowie 2017 roku weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, Betclic oficjalnie wycofał się z naszego kraju na jakiś czas.
Serwis online Betclic w naszym kraju ponownie wystartował 1 lipca 2019 roku, dzięki uzyskaniu zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydanego przez Ministerstwo Finansów.
Firma znana jest ze swojego zaangażowania w sponsoring imprez sportowych i nie tylko. Betclic w Polsce jest partnerem m.in. federacji freak-fightowej Fame MMA, a także jest oficjalnym partnerem federacji UFC. Firma pełni też rolę sponsora strategicznego Ruchu Chorzów.

Faq

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny Betclic to MECZYKI. Należy go wpisać podczas rejestracji aby aktywować najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy.

Gdzie wpisać Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać w trzecim kroku rejestracji w Betclic w polu "Kod promocyjny"

Jaki jest bonus powitalny Betclic?

W Betclic na start uzyskać można zakład bez ryzyka (cashback) do 50 PLN, a także typować zakłady z całej oferty sportowej bez podatku.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020