Memy piłkarskie

Śmieszne sportowe memy, filmy, obrazki
Dodaj buzza (obraz, video, embed)
  • Główna
  • Poczekalnia

Memy piłkarskie

Praktycznie co kolejkę, a nierzadko co mecz, na całym świecie zdarzają się rzeczy niewytłumaczalne. Ktoś się przewrócił o własne nogi, murowany faworyt przegrał z outsiderem, sędzia został znokautowany przez zawodnika, gol padł po odbiciu się piłki od przedmiotu rzuconego z trybun... Śmieszne wpadki piłkarzy na boisku to żadna nowość, ale te najlepsze memy piłkarskie trzeba uwiecznić. W SportBuzzie na Meczyki.pl znajdziecie najlepsze futbolowe memy. Wszystko, co zabawne nie umknie naszej uwadze i możecie być pewni, że nie ma tu litości dla nikogo – obrywa się nawet najwybitniejszym.

Sportowe memy piłkarskie

Memy sportowe są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na komentowanie tego, co się działo podczas meczów, wyścigów czy walk. Często pojawiają się szybciej niż newsy, a ich treść niesie za sobą nie tylko śmiech, ale także konkretny przekaz. Są to swoiste graficzne felietony, świetnie oddające dany moment czy nawet dłużej trwającą sytuację. Na Meczyki.pl przykładamy bardzo dużą wagę do nich i prezentujemy wam najlepsze oraz najciekawsze memy piłkarskie, które szybko zyskują na popularności. Śledząc nas, macie pewność, że nie ominą was żadne śmieszne obrazki!

Memy piłka nożna

Śmieszne memy o piłce nożnej pojawiają się cały czas. Wiele sytuacji w meczu aż się prosi o zobrazowanie ich zabawną grafiką czy filmikiem. Czasem w ciągu jednego spotkania potrafi pojawić się nawet kilkadziesiąt memów piłkarskich. W SportBuzzie na Meczyki.pl znajdziecie tylko te najlepsze memy, które świetnie punktują śmieszne, a czasem wręcz idiotyczne boiskowe wydarzenia z całego świata. Liga angielska, hiszpańska, niemiecka, polska... nie ma znaczenia – nie umknie nam żadna kuriozalna sytuacja. Czuwamy nad tym, aby uwiecznić najśmieszniejsze momenty w piłce!

Memy polska reprezentacja i mundial

Śmieszne memy o polskiej reprezentacji pojawiają się bez względu na obecną formę kadry. Polska piłka – czy tego chcemy, czy nie – jest bardzo memogenna i nie zmienią tego nawet najlepsze mecze. Zawsze ktoś coś powie albo zrobi, co kwalifikuje się do zrobienia mema. Podobnie jest z wydarzeniami na mundialu. Co jeszcze zabawniejsze – najlepsze historie często dostarczają najlepsi – Neymar znów przyaktorzył? Ronaldo znów się obraził? Lewandowski znów kręci głową? Mamy to! Memy piłkarskie związane z polską reprezentacją i mundialem są zawsze na topie, a w SportBuzzie znajdziecie tylko te najlepsze.