STS KOD PROMOCYJNY

STS kod promocyjny to: MECZYKI. Wpisując kod podczas zakładania konta aktywujemy w STS bonus powitalny do 1560+400 zł. Jest to najwyższa oferta na start, którą tworzą zakład bez ryzyka 100 zł, bonus od wpłat 1500 zł, bonus za zadania 60 zł oraz bonus na walkę Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem 400 zł.

1560+400 PLN

 • 100 PLN zakład bez ryzyka

 • 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 60 PLN bonus za wykonanie zadań 

 • 400 PLN bonus za typ na walkę Khalidov - Adamek

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,24 Lut 2024 | 08:13
STS kod promocyjny jest dostępny dla nowych użytkowników. Wpisując kod podczas rejestracji uzyskać można najwyższy bonus powitalny STS, który składa się z czterech różnych promocji. Jak wygląda oferta bukmachera i jak założyć konto w STS? O tym przeczytacie w tym tekście.

Jaki jest STS kod promocyjny?

STS kod promocyjny to: MECZYKI. Kod wpisany w formularzu rejestracyjnym pozwoli aktywować w STS bonus powitalny 1560+400 PLN. Składają się na niego: zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN, bonusy od trzech pierwszych wpłat do 1500 PLN i bonus zadania 60 PLN. Dostępny jest też extra bonus 400 PLN za typ na walkę Khalidov - Adamek.
STS bonus powitalnyWartość 
Zakład bez ryzyka100 PLN

Bonus od trzech wpłat 

1500 PLN
Bonus za wykonanie zadań 60 PLN
Bonus na walkę Khalidov - Adamek400 PLN
Konto u bukmachera STS założyć można klikając w przycisk poniżej. Przeniesiemy się wówczas do formularza rejestracyjnego a kod promocyjny STS uzupełni się automatycznie.
Wpisując podczas rejestracji w STS kod promocyjny można skorzystać ze wszystkich promocji, które nie wykluczają się wzajemnie.
STS kod promocyjny

STS kod promocyjny na bonus powitalny

Wiedząc już jaki kod na STS gwarantuje powitalne promocje, warto poznać ich kształt. Jak wspominaliśmy już na samym wstępie - STS bonus powitalny składa się z kilku elementów. Są to bardzo zróżnicowane promocje, które cechują się różnorodnym zastosowaniem. Oferta pozwala na skorzystanie z cashbacku, czyli zabezpieczenia stawki pierwszego kuponu. Dodatkowo możemy otrzymać bonusy za wpłacone na konto depozytowe środki, a także uzyskać darmowe środki na grę za aktywność. Promocje opisujemy poniżej.

Kurs 200.0 na wygraną Khalidova lub Adamka na KSW Epic

STS przygotował specjalny bonus po rejestracji z kodem MECZYKI na galę KSW Epic. To kurs 200.0 na trafne wytypowanie zwycięzcy walki Mamed Khalidov kontra Tomasz Adamek, a oferta obowiązuje po zagraniu za choćby 2 PLN.
Jak skorzystać z promocji specjalnej?
 • Załóż konto w STS z kodem "MECZYKI" i wyraź zgody marketingowe
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 50 zł
 • Zagraj pierwszy kupon po rejestracji - SOLO lub AKO - za min. 2 zł ze zdarzeniem na wygraną Khalidova lub Adamka
 • Jeśli trafisz cały kupon, to otrzymasz ekstra bonus 400 zł

Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN z kodem

W STS bonus powitalny dostępny tylko z kodem promocyjnym to zakład bez ryzyka do 100 zł, popularnie zwany cashbackiem. Cashback dosłownie oznacza zwrot pieniędzy w razie porażki. U bukmachera STS działa to w następujący sposób: jeśli pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, zainwestowane środki zostaną zwrócone na konto gracza po odjęciu obowiązkowego podatku od gier hazardowych w wysokości 12%.
Cashback z kodem STS  Wartość
 Stawka kuponu Max. stawka 113,64 PLN (zwrot 100 PLN)
 Zasady zakładu bez ryzyka Brak kursu minimalnego
 Zasady obrotu bonusem Bez obrotu
Rejestracja u bukmachera możliwa jest poprzez kliknięcie w baner lub przycisk umieszone we wcześniejszej części artykułu.
Aby skorzystać z tej oferty, trzeba wykonać trzy proste kroki. Po pierwsze i najważniejsze, wpisać podczas rejestracji STS kod promocyjny o treści: MECZYKI, otwierający furtkę do uczestnictwa w promocji bez ryzyka. Po drugie, zasilić konto własnymi środkami. Po trzecie, zawrzeć dowolny zakład, ze środków własnych lub bonusowych.
STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka
Zasady zakładu bez ryzyka w STS:
 • Brak kursu minimalnego;
 • Maksymalny zwrot przy stawce 113,64 zł;
 • Zwrot bezpośrednio na saldo depozytowe;
 • Grając za bonus = obrót 2x, kurs min. 1.91
W razie porażka STS zwróci nam równowartość stawki do 100 zł. Częstym błędem popełnianym przez graczy jest omyłkowe rozumienie zasad zakładu bez ryzyka. Pamiętajmy: wspomniane 100 zł to kwota maksymalnego zwrotu, a nie dopuszczalna maksymalna stawka zakładu. Można zagrać za dowolną sumę, a bonus wciąż będzie aktywny. Niezależnie od stawki, czy to będzie 50 zł, czy 1000 zł, z powrotem wróci nie więcej, niż 100 zł. Z kolei aby wykorzystać cashback w całości bez inwestowania dodatkowych środków, należy wysłać kupon za dokładnie 113,64 zł. Po odjęciu podatku zwrot wyniesie właśnie 100 zł.
Ten bonus powitalny STS nie wymaga obrotu, jeśli gramy za środki własne. To oznacza, że typując kupon z salda depozytowego otrzymamy cashback bezpośrednio na nie. Zakład bez ryzyka można postawić również za środki bonusowe, ale wówczas całą kwotą należy obrócić dwukrotnie po kursie co najmniej 1.91. Należy pamiętać, że do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie kupony wygrane. Po wykonaniu obrotu środki wracają na konto gracza. Do obrotu nie są zaliczane kupony typowane z oferty "Superoferta", "Hit Dnia" i kategorii Betgames. Ponadto wyłączone są kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out.

STS bonus od depozytu z kodem 

Dostępny w STS bonus na start można uzyskać przy okazji trzech pierwszych wpłat. Bukmacher premiuje nowych graczy podwojeniem ich pierwszej wpłaty środków własnych na konto, a także 50% bonusu od drugiego i trzeciego depozytu. Przy okazji pierwszej wpłaty maksymalny bonus to 300 zł, przy drugiej 500 zł, a przy trzecim depozycie można uzyskać do 700 zł.
Bonus od depozytu z kodem Wartość 
Maksymalna wartość bonusu 1500 PLN (300 PLN + 500 PLN + 700 PLN)
Warunki przyznania Bonus przy trzech pierwszych wpłatach
Zasady obrotu Obrót 2x po kursie 1.91 lub wyższym
Aby uzyskać w STS bonus powitalny od drugiej i trzeciej wpłaty, należy także zaakceptować jego przyjęcie. Z kolei bonus STS od pierwszej wpłaty przyzna automatycznie. W momencie zaksięgowania wpłaty przez bukmachera, co zwykle zajmuje kilkanaście sekund, dodatkowe środki pojawią się na koncie bonusowym i będą możliwe do wykorzystania na zwykłe zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Następujące zakłady nie zaliczają się do promocji: anulowane, rozliczone tylko częściowo, systemowe, bezpieczne i zamknięte za pomocą opcji cash-out przed ukończeniem wszystkich zdarzeń.
STS bonus powitalny za wykonanie zadań
Wypłata depozytu, za który został przyznany bonus STS, możliwa będzie po uprzednim zagraniu kuponów za sumę stawek odpowiadającą wartości przyznanego bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. Biorąc pod uwagę maksymalny bonus od każdej z trzech pierwszych wpłat wygląda to następująco:
 • Pierwszy bonus od wpłaty 100%: depozyt 300 zł = bonus 300 zł. Należy zagrać kupony za 300 zł z depozytu;
 • Drugi bonus od wpłaty 50%: wpłata 1000 zł = depozyt 500 zł. Należy zagrać kupony za 1000 zł z depozytu;
 • Trzeci bonus od wpłaty 50%: wpłata 1400 zł = depozyt 700 zł. Należy zagrać kupony za 1400 zł z depozytu.
Jak obrócić w STS bonus powitalny od depozytu?
 • Bonus od depozytu wypłacimy po dokonaniu nim dwukrotnego obrotu;
 • Minimalny kurs całkowity kuponu powinien wynieść 1.91;
 • Do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane kupony.
Przy maksymalnym bonusie od pierwszej wpłaty w wysokości 300 zł, wymagany jest obrót na 600 zł. Oznacza to, że suma stawek wszystkich zakładów z kursem minimum 1.91 rozliczonych jako wygrane (przegrane nie kwalifikują się do obrotu) musi wynieść 600 zł. Wówczas bonus zostaje uwolniony, a środki trafiają na konto gracza, skąd oczywiście można je wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady. 
Bonus od drugiej i trzeciej wpłaty na konto działają na tych samych zasadach. Przy drugiej wpłacie można uzyskać do 500 zł, czyli należy dokonać obrotu za sumę stawek 1000 zł. Trzecia wpłata pozwala uzyskać do 700 zł bonusu, wówczas należy zagrać za łącznie 1400 zł na wygranych kuponach o kursie nie mniejszym niż 1.91. 
Do obrotu nie są zaliczane kupony typowane na oferty "Superoferta", "Hit Dnia" i kategorii Betgames. Ponadto wyłączone są kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out
Bieżące saldo obrotu zawsze można sprawdzić w panelu użytkownika. Pamiętajmy, że pełny pakiet promocyjny o wartości 1560+300 PLN dostępny jest, gdy wpiszemy podczas rejestracji w STS kod promocyjny MECZYKI.

Bonus STS za wykonanie zadań z kodem

Ostatnim elementem promocji powitalnej, jeśli wpiszemy w STS kod promocyjny przy rejestracji, jest bonus za realizację sześciu różnych zadań. Bukmacher za ich wykonanie przyzna premię w wysokości 60 zł. Poszczególne zadania uwalniają kolejne trzy wpłaty na konto. Nasz kod bonusowy jest niezbędny do odebrania promocji. Wpisać go można podczas rejestracji konta.
Bonus za zadanie z kodem Wartość 
Wartość bonusu 60 PLN
Warunki przyznania Wykonanie wszystkich zadań
Zasady obrotu Obrót 2x po kursie 1.91 lub wyższym
Bonusy powitalne uzyskamy po rejestracji nowego konta.
Każda z trzech pierwszych wpłat aktywuje do wykonania dwa zadania. Dopiero po ukończeniu wszystkich STS przyzna nam bonus w wysokości 60 zł. W tym przypadku mamy do czynienia z promocją "wszystko, albo nic". Zatem nie jest możliwe np. uzyskanie połowy bonusu za wykonanie trzech zadań. Gracz chcąc uwolnić bonus, musi wykonać wszystkie określone w regulaminie zadania. Poniżej opisujemy jak kolejno się one prezentują.
Zadania po pierwszej wpłacie:
 • Wytypuj kupon w aplikacji mobilnej o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej oferty (przedmeczowej) o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91
Zadania po drugiej wpłacie:
 • Wytypuj kupon z oferty na żywo (LIVE) o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91
Zadania po trzeciej wpłacie:
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem Esportowym o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
Za wykonanie wszystkich, opisanych wyżej czynności gracz otrzymuje bonus 60 zł przyznawany na konto bonusowe. Od czasu rejestracji konta z kodem promocyjnym STS gracz ma 30 dni na wykonanie wszystkich zadań. W tym czasie należy zatem nie tylko wykonać poszczególne etapy promocji, ale także dokonać trzech wpłat na konto. Wartość depozytu jest dowolna w każdym przypadku (warto pamiętać, że od tych samych depozytów dostępny jest wyżej opisany bonus od trzech pierwszych wpłat). Jeśli gracz dokona trzech depozytów od razu, wówczas od razu aktywują się wszystkie zadania, a kolejność ich wykonywania będzie dowolna, pod warunkiem dotrzymania terminu 30 dni na ich ukończenie.
Zakłady kwalifikowane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Po prawidłowym wykonaniu sześciu zadań bonus od STS w wysokości 60 zł trafi na konto bonusowe. Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem. Bonus należy obrócić dwukrotnie, na wygranych kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.
Do obrotu nie są zaliczane kupony typowane na oferty "Superoferta", "Hit Dnia" i kategorii Betgames. Ponadto wyłączone są kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym STS

Skorzystanie z oferty bukmachera, w tym ze wszystkich bonusów powitalnych, możliwe jest dzięki kodowi promocyjnemu STS o treści MECZYKI. Jak założyć konto? To prosty proces, który odbywa się w kilku krokach. Przez cały formularz rejestracyjny przejdziemy krok po kroku i wskażemy, gdzie można wpisać kod podczas rejestracji nowego konta.
STS kod promocyjny - rejestracja konta z kodem

STS kod promocyjny - rejestracja krok 1

Założenie konta w STS możliwe jest po kliknięciu w jeden z przycisków lub banerów w tekście. Wówczas otworzy się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić w celu rejestracji.
Na pierwszej z dwóch stron musimy wypełnić dane, które będą służyły do logowania w serwisie internetowym STS, a także w aplikacji mobilnej bukmachera. Na początek trzeba więc podać:
 • E-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny STS o treści MECZYKI
 STS kod promocyjny na najwyższy bonus
Na pierwszej stronie formularza znalazły się również trzy checkboxy. Po lewej stronie zaznaczamy chęć skorzystania z promocji powitalnej bukmachera, której pełna wartość z kodem promocyjnym STS: MECZYKI wynosi 1560+300 zł. Po prawej należy potwierdzić, że skończyliśmy 18 lat a także możemy zaakceptować zgody marketingowe. 
Dzięki temu będziemy otrzymywać informacje o aktualnych bonusach, konkursach czy promocyjnej ofercie bukmachera.

STS kod promocyjny - rejestracja krok 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego będzie trzeba podać informacje niezbędne do potwierdzenia naszej tożsamości. Bukmacher poprosi o wpisanie w stosownych ramkach takich danych jak:
 • Imię 
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL
 • Kod SMS (przyjdzie na podany wcześniej numer telefonu)
Gdzie wpisać STS kod promocyjny?
Ponadto na tej podstronie należy zadeklarować z jakiego źródła pochodzą środki, które będą przeznaczone na grę. Do wyboru jest kilka opcji. Od razu warto zaznaczyć, że to standardowa procedura w przypadku rejestracji konta u bukmachera, dlatego nie trzeba się obawiać. 
Na koniec zaznaczamy jeszcze stosowny checkbox, w którym potwierdzamy zgodność zadeklarowanych przez nas w formularzu danych ze stanem faktycznym. Ostatnim działaniem jest kliknięcie w przycisk “Załóż konto”, a następnie na adres e-mail otrzymamy potwierdzenie o ukończeniu rejestracji konta tymczasowego. 
UWAGA! Jeśli zapomnimy wpisać kod i założymy konto, to nie będzie możliwości skorygowania tego błędu i odbioru bonusu powitalnego.

STS kod promocyjny - rejestracja krok 3

Warto zaznaczyć, że nasz oferta pozwala skorzystać z bonusów już w przypadku rejestracji konta tymczasowego. Jednak bez pełnej weryfikacji nie będziemy mogli wypłacać środków na konto bankowe, dlatego dane i będzie trzeba zweryfikować.
STS kod promocyjny
W jaki sposób możemy to zrobić? Po zalogowaniu do konta w serwisie STS otwieramy swój profil i wchodzimy w zakładkę “Dane osobowe”. Tam należy przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem (z obu stron). Jeśli dane będą zgodne z zadeklarowanymi w formularzu rejestracyjnym, to bukmacher aktywuje konto stałe. Weryfikacja zazwyczaj zajmuje około kilkunastu minut. W wyjątkowych przypadkach może być to nieco dłużej.
Sprawdź również: STS opinie

STS bonus powitalny a stałe promocje

Zaprezentowane w pierwszej części artykułu bonusy, dostępne z STS kodem promocyjnym o treści MECZYKI, to tylko fragment oferty promocyjnej u tego bukmachera. W STS dostępne są promocje stałe, dostępne dla zarejestrowanych graczy.
Co znajdziemy w stałej ofercie bukmachera? Najważniejsze, dostępne codziennie promocje dotyczą wyższych kursów na wybrane wydarzenia. Gracze mogą również zyskać bonusy za polecanie innych użytkowników. Szczegółowo stałe promocje opisujemy w kolejnych akapitach.

Odkrywca

Bukmacher przygotował ofertę promocyjną, która pozwala uzyskać dodatkowe środki na grę, dzięki darmowej grze "Odkrywca". Na czym to polega ta promocja? Gracz w zakładce "Odkrywca" może odkryć kartę na konkretny dzień z dedykowanym zdarzeniem. Jeśli to zdarzenie okaże się trafne, to gracz otrzyma bonus.
STS bonus w grze Odkrywca
Za każdą kartę, którą uda Ci się odkryć i w której wydarzy się typowane zdarzenie, zgarniesz gwarantowany bonus. Dostępność promocji można sprawdzać codziennie.

Wizjoner

STS przygotował promocję dla wszystkich zweryfikowanych graczy, która pozwala uzyskać bonusy nawet do 250 000 zł. W każdej kolejce na gracza czekają nowe spotkania do typowania, a im więcej skutecznych typów, tym wyższy bonus. Aby skorzystać z oferty wystarczy wejść w zakładkę promocji "Wizjoner" i wytypować rozstrzygnięcia meczów. 
Bonusy w zależności od skuteczności typowania mogą wynieść:
 • 6 poprawnych typów - bonus nawet do 150 tys. zł
 • 5 poprawnych typów - bonus 500 zł,
 • 4 poprawne typy - bonus 100 zł,
 • 3 poprawne typy - bonus 10 zł,
 • 2 poprawne typy - bonus 5 zł,
 • 1 poprawny typ - bonus 2 zł.
Bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od zakończenia danej kolejki. Gracz ma trzy dni na ich aktywację. 

Superoferta

Promocja o nazwie “Superoferta” pozwala każdego dnia znaleźć w ofercie bukmachera wyższe kursy na faworytów w najciekawszych meczach. Z podwyższonych kursów można skorzystać typując kupony SOLO (pojedyncze) lub AKO (wielokrotne). 
Co istotne, na jednym kuponie może znaleźć się wyłącznie jedno zdarzenie z “Superoferty”. Promocja nie łączy się - w ramach jednego kuponu - z innymi zdarzeniami z “Superoferty” oraz z zakładami “Hit Dnia”. Rzecz jasna wszystkie zdarzenia, które są dostępne w ramach tej promocji, można typować także po standardowych kursach. W ofercie STS są one umieszczone pod innymi numerem typu. 

Hit Dnia

Kolejną szansą na typowanie wybranych zdarzeń z wyższym kursem jest wybór zakładów w ramach promocji “Hit Dnia”. W tym przypadku bukmacher oferuje wyższe kursy na najbardziej wyrównane spotkania każdego dnia. Na jednym kuponie możemy umieścić jeden typ oznaczony jako “Hit Dnia”. Promocja nie łączy się z innymi kursami w ramach tej oferty, a także z typami pochodzącymi z “Superoferty”. 
Zdarzenia dostępne w ramach promocji “Hit Dnia” mogą być typowane na kuponach SOLO lub AKO. Kupony, które zawierają “Hit Dnia” nie są zaliczane do obrotu bonusem powitalnym.

Sprawdź:

STS wpłaty i wypłaty - metody płatności

Jak wyglądają płatności u bukmachera STS? Dobrą informacją dla graczy będzie fakt, że dostępnych jest wiele możliwości dokonywania szybkich wpłat na konto, a ponadto bukmacher oferuje błyskawiczne wypłaty z konta depozytowego w STS na konto bankowe należące do gracza. 
STS metody płatności
Oferowane przez STS formy płatności są w pełni bezpieczne, a bukmacher nie pobiera prowizji od operacji finansowych.
Metoda płatności Typ przelewu Minimalna wpłata 
BLIK Szybki transfer Min. 1 PLN
PayU Szybki transfer Min. 1 PLN
Przelewy24 Szybki transfer Min. 1 PLN
VISA Karta kredytowa Min. 1 PLN
MasterCard Karta kredytowa Min. 1 PLN
PayPal Szybki transfer Min. 20 PLN
PaySafeCard Portfel elektroniczny Min. 1 PLN
Skrill Portfel elektroniczny Min. 50 PLN
Neteller Portfel elektroniczny Min. 50 PLN
Wpłata w lokalu Gotówka Dowolna kwota
Bukmacher STS obsługuje płatności, za pośrednictwem wskazanych w tabeli kanałów, łącznie do 25 największych banków w Polsce. W przypadku wpłat w punktach stacjonarnych bukmachera wymagane będzie okazanie dowodu tożsamości. 

Wpłaty

Szeroki wybór dostępnych sposób wpłacania środków na grę to znak rozpoznawczy STS-u. Co najważniejsze, gracze mogą zasilić depozyt w dowolnej chwili dzięki systemowi wpłat 24/7. Jak widać na powyższej tabeli opcji wpłat jest wiele, a księgowanie następuje natychmiastowo w przypadku każdego z prezentowanych rodzajów wpłaty. 
Wyjątkiem są rzecz jasna wpłaty w punktach stacjonarnych STS, które czynne są w określonych godzinach. Wpłat na konto depozytowe można dokonywać zarówno poprzez stronę internetową STS, jak i za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera. 

Wypłaty

Jeśli chodzi o wypłaty na konto bankowe, to wszystkie realizowane są poprzez system płatności STS Pay. Jest to w pełni bezpieczna, bezprowizyjna i dostępna 24h/7 platforma w ramach której można dokonywać wypłat z konta depozytowego u bukmachera. 
STS realizuje szybkie płatności, księgowane na koncie nawet w ciągu 10 minut, do 11 największych banków w Polsce. W przypadku pozostałych banków czas księgowania przelewów może zajmować nieco dłużej i trwać do 1-2 dni roboczych. Jednak zazwyczaj środki i tak znajdują się na koncie o wiele szybciej, choć jest to również powiązane z godzinami pracy i sesjami przychodzącymi w konkretnym banku. 
Warto zaznaczyć, że STS to ścisła czołówka polskich bukmacherów jeśli chodzi o czas realizacji przelewów, a także dostępność różnorodnych kanałów płatności online.

Nadchodzące:

STS oferta zakładów

Bukmacher STS to lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich, który swoją pozycję zawdzięcza m.in. najbogatszej ofercie zdarzeń do typowania. W STS znaleźć można przede wszystkim zakłady sportowe, ale także inne kategorie typów, które szczegółowo opiszemy poniżej.
W większości przypadków, z wyłączeniem kategorii Betgames, gracze mogą typować zakłady z wykorzystaniem bonusów. W tym tych, które pochodzą z oferty powitalnej dostępnej z kodem promocyjnym STS o treści MECZYKI. 
Oferta zakładów w STS jest aktualizowana na bieżąco, co oznacza, że gracze codziennie mogą znaleźć nową i aktualną ofertę typów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie

Podstawową i najważniejszą gałęzią zakładów w STS są typy przedmeczowe (pre-match), które znajdują się w kategorii “Zakłady bukmacherskie”. Bukmacher pozwala wybierać zakłady na najbardziej popularne dyscypliny sportu, takie jak choćby:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej na Lodzie
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Piłka Ręczna
 • Żużel
 • Skoki Narciarskie
W przypadku piłkarskich typów dostępne są - co oczywiste - najważniejsze rozgrywki, ale obstawiać można mecze nawet z szóstego poziomu rozgrywkowego w Anglii, regionalnych zmagań w Niemczech czy lig egzotycznych z takich państw jak np. Zambia, Salwador, Gwatemala, Bahrajn czy Liban. Pod tym względem, można śmiało stwierdzić, że STS rozpieszcza typerów dostępnością typów na zakłady.
Podobnie sytuacja wygląda z innymi popularnymi dyscyplinami, zatem np. w przypadku tenisa możemy obstawiać zarówno główne turnieje cyklów ATP czy WTA, ale także mniejsze imprezy, takie jak Challengery. Bukmacher pozwala typować również zdarzenia długoterminowe czy specjalne zakłady związane ze sportem, na które bonusy z kodem promocyjnym STS także są dostępne.
Ponadto w STS znajdziemy kilkadziesiąt innych dyscyplin sportu dostępnych w kategorii “Zakłady bukmacherskie”, w tym konkurencje niszowe, jak chociażby:
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Darts
 • Esport
 • Football Amerykański
 • Football Australijski
 • Futsal
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Lekkoatletyka
 • Narciarstwo Alpejskie
 • Piłka Wodna
 • Rajdy
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty Walki
 • Szachy
 • Tenis Stołowy
 • Unihokej
W sumie daje to około 40 dyscyplin sportu, na które oferta zakładów jest dostępna u bukmachera STS. Na tym wcale nie kończy się główna kategoria typów, które znajdziemy w zakładce “Zakłady bukmacherskie” na stronie STS. Bukmacher przygotował zakłady na rynki takie jak rozrywka czy polityka, które zawierają kursy na najważniejsze wydarzenia z tych dziedzin. 
W ramach “Zakładów bukmacherskich” codziennie prezentowane są również typy w “Superofercie” i “Hicie Dnia”, których działanie szerzej opisaliśmy w akapicie o stałych promocjach bukmachera STS dla graczy. Tam dowiecie się również o wyjątkach dotyczących korzystania z bonusów przyznanych za kod promocyjny STS, dotyczący tych specjalnych zakładów.

Zakłady LIVE

Kolejną kategorię typów u bukmachera STS stanowią zakłady na żywo, dostępne w zakładce “Zakłady LIVE”. Jest to nic innego jak obstawianie meczów i innych wydarzeń, które odbywają się w danym momencie.
Zakłady na żywo w STS zawrzemy - podobnie jak te przedmeczowe - na niemal wszystkie dyscypliny sportowe. Niekiedy nawet występuje sytuacja, że jakieś zdarzenie nie jest dostępne przed jego rozpoczęciem, a pojawia się w ofercie live. 
Oferta live bukmachera STS sięga od najważniejszych wydarzeń sportowych, na czele z piłkarską Ligą Mistrzów, po dużo mniej popularne rozgrywki, takie jak choćby niskie szczeble ligowe w Azerbejdżanie czy Bangladeszu. Dla fanów tenisa ziemnego przygotowano zakłady na żywo z niemal wszystkich aktualnie trwających turniejów, kibice siatkówki mogą obstawiać ligi dalekoazjatyckie, dostępnych jest też sporo zdarzeń z takich dyscyplin jak badminton, hokej na lodzie czy futsal. I to rzecz jasna nie wszystko. Poza sportem w kategorii “Zakłady LIVE” dostępne są również zakłady na wydarzenia Esportowe, które szerzej opiszemy w kolejnych podpunktach. Od razu warto zaznaczyć, że w STS bonus powitalny można użyć również na typowanie zakładów z tej kategorii.

Sporty wirtualne

Bukmacher pozwala typować także sporty wirtualne, nazywane przez niektórych sportami elektronicznymi, co jednak jest mylną interpretacją. Sporty wirtualne nie mają nic wspólnego z grami komputerowymi. Są to po prostu rozgrywki, które toczą się na podstawie algorytmu komputerowego. Sporty wirtualne odzwierciedlają realne wydarzenia sportowe, choć nimi nie są. Typowanie nie różni się jednak znacząco od tego, które dostępne jest w ofercie na klasyczne zakłady bukmacherskie. 
W większości przypadków na sporty wirtualne dostępne są bonusy bukmacherskie, także te dostępne na start.
Jakie sporty wirtualne przygotował dla swoich graczy bukmacher STS? Są to przede wszystkim takie propozycje jak wirtualna piłka nożna - z różnymi odnogami, jak choćby wirtualna Bundesliga. Ponadto znaleźć możemy wirtualną koszykówkę, wyścigi koni oraz wyścigi psów. 

Betgames

Oferta zakładów “Betgames” to propozycja dla miłośników gier karcianych. Jest to jedna z nowinek na polskim rynku zakładów bukmacherskich, którą od pewnego czasu znajdziemy już w ofercie bukmachera STS. 
Gracze mogą - w czasie rzeczywistym - obstawiać zakłady na rozgrywkę toczoną przy stole, a którą na żywo oglądamy na ekranie. Gry są symulacją karcianego rozdania, prowadzoną przez krupiera. W przypadku STS znaleźć możemy trzy podstawowe gry karciane w ofercie zakładów:
 • Poker 
 • Bakkarat
 • Wojna
W przypadku Pokera dostępne są także dodatkowe opcje rozgrywki, takie jak choćby Poker 6+. Regulamin i zasady wszystkich rozgrywek z kategorii Betgames dostępne są na stronie internetowej bukmacher STS.

Esport

STS wyszedł naprzeciw rosnącej popularności Esportu i przygotował osobną podstronę z zakładami właśnie na ten rynek. Gracze mogą obstawiać najważniejsze zawody i imprezy związane ze sportem elektronicznym, a w ofercie bukmachera znalazły się typy na takie tytuły jak:
 • Counter-Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Valorant
 • StarCraft 2
 • Rainbow Six
 • Rocket League
 • Warcraft 3
 • Age of Empires
 • Apex Legends
 • Arena of Valor
 • Call of Duty
 • Free Fire
Na zakłady z Esportu znajdziemy zarówno zakłady przedmeczowe, jak i propozycje typowania na żywo, którą znajdziemy przede wszystkim w zakładce “Zakłady LIVE”. Bukmacher oferuje również transmisje z meczów Esportowych na wybrane wydarzenia, które znajdziemy właśnie w dedykowanej tej dziedzinie zakładce “Esport”.

STS kod promocyjny a aplikacja mobilna

Dla użytkowników urządzeń mobilnych bukmacher STS przygotował aplikację na smartfony i tablety, która pozwala korzystać z pełnej oferty bukmachera w dowolnym miejscu. Aplikacja STS dostępna jest dla najpopularniejszych systemów operacyjnych. 
Gdzie znajdziemy do pobrania aplikację STS? W zależności od posiadanego urządzenia i systemu operacyjnego, mogą być to następujące miejsca:
 • Aplikacja na Androida - strona internetowa STS
 • AppStore - dla urządzeń z iOS
 • AppGallery - dla sprzętów marki Huawei
 • Galaxy Store - dedykowane sklep z aplikacjami Samsung
Jakie są najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobilnej w STS? Warto wyróżnić kilka czynników, którymi są przede wszystkim:
 • Promocje - kod promocyjny STS o treści MECZYKI wpisany przy rejestracji zapewnia dostęp do bonusów powitalnych, ale bukmacher ma także specjalne promocje dostępne wyłącznie dla graczy korzystających z aplikacji. Są to różnorodne bonusy, także przyznawane indywidualnie.
 • Szybki zakład - z poziomu aplikacji można zawierać zakłady już jednym kliknięciem, co przyspiesza proces wysyłania kuponów
 • Transmisje na żywo - dla użytkowników aplikacji mobilnej dostępne są transmisje wybranych wydarzeń sportowych
 • Płatności - w aplikacji możemy korzystać z błyskawicznych wpłat i wypłat u bukmachera STS
 • Powiadomienia - możemy ustawić powiadomienia, które będą na bieżąco informować o wyniku typowanego zdarzenia, bez wchodzenia w samą aplikację
 • Statystyki - dostęp do rozbudowanych statystyk meczowych
To nie wszystkie funkcjonalności aplikacji mobilnej. Mówiąc w dużym skrócie - pozwala ona korzystać z oferty bukmacherskiej tak samo jak poprzez witrynę internetową, a w niektórych przypadkach skraca nawet czas wykonywania działań, jak choćby przy wyborze szybkiego typowania zakładów.

Kody promocyjne STS VIP - informacje o bukmacherze

U bukmachera STS kody promocyjne VIP są dostępne dla czytelników MECZYKI.pl. Rejestracja u bukmachera z podanym kodem powitalnym pozwala uzyskać bonusy na start, których łączna wartość wynosi 1560+300 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą: zakład bez ryzyka (cashback) 100 zł, bonusy od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 1500 zł oraz bonus za wykonanie zadań od bukmachera w kwocie 60 zł.
STS informacje
Początki działalności bukmachera STS sięgają roku 1997. Sama nazwa STS to skrót od pełnej nazwy firmy, czyli Star Typ-Sport. W ostatnich latach możemy jednak zauważyć zjawisko posługiwania się właściwie wyłącznie skrótem. Trzyliterowe hasło utrwaliło się również w świadomości graczy.
Bukmacher STS to lider krajowego rynku legalnych zakładów bukmacherskich, który działa także poza granicami Polski. W lutym 2019 r. ogłoszono rozpoczęcie działalności na terenie innych państw kontynentu. Bukmacher ma docierać przede wszystkim do licznie osiedlonej za granicami kraju Polonii, ale również do innych zainteresowanych graczy. Oferta STS-u jest dostępna w jedenastu państwach, na czele z Wielką Brytanią. Pozostałe dziesięć to: Andora, Gibraltar, Islandia, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, San Marino oraz Słowenia. Wszyscy użytkownicy - tak jak ci grający w Polsce - mogą liczyć na pełną ofertę, na czele z bonusami dostępnymi po użyciu w STS kodów promocyjnych VIP o treści: MECZYKI.
Od lat firma STS kojarzona jest ze sponsoringiem polskiego sportu. Przede wszystkim to właśnie STS jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher ponadto zaangażował się w sponsoring klubów piłkarskiej Ekstraklasy, takich jak Raków Częstochowa, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź czy Korona Kielce. STS sponsoruje również drużynę siatkarskiej PlusLigi, którą jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. 
Działalność charytatywna STS prowadzona jest przez Fundację Sport Twoją Szansą, w ramach której wspierani są m.in. utalentowani sportowcy młodego pokolenia. Na czele bukmachera STS stoi Mateusz Juroszek, a założycielem firmy jest jego ojciec - Zbigniew Juroszek.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS dla nowych graczy ma treść: MECZYKI. Należy go użyć rejestrując się u bukmachera, aby otrzymać najwyższy bonus powitalny o wartości 1560+400 PLN.

Jaki jest bonus powitalny STS?

Bonus powitalny w STS ma wartość 1560+400 zł. W jego skład wchodzą: zakład bez ryzyka (cashback) 100 zł, bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł, bonus za wykonanie sześciu zadań 60 zł i bonus za gola Legii z Molde.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020