Superbet kod promocyjny: 3755+300 PLN bonus powitalny [Maj 2024]

Superbet kod promocyjny
4.7(1012 głosów)

Superbet kod promocyjny ma treść: MECZYKI. Z kodem odbierzesz bonus powitalny Superbet 3755+300 PLN. Korzystając z kodu promocyjnego Superbet aktywujesz najwyższą ofertę na start na polskim rynku.

Bonus powitalny Superbet

3500 PLN tydzień bez ryzyka

200 PLN freebet od depozytu

35 PLN darmowy zakład

20 PLN za pobranie aplikacji

300 PLN za wygraną Barcelony z Sevillą

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to: MECZYKI. Użyj kod i odbierz najwyższy bonus powitalny 3755+300 PLN. Na start zgarniesz cashback 3500 PLN, freebet 100% do 200 PLN za pierwszą wpłatę, dwa ekstra freebety oraz 300 PLN bonusu za wygraną Realu Madryt z Betisem.
Superbet kod promocyjnyMECZYKI
Tydzień bez ryzyka (cashback)3500 PLN
Freebet od depozytu200 PLN
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Freebet za aplikację20 PLN
Bonus za wygraną Realu z Betisem300 PLN
Kliknięcie w poniższy przycisk spowoduje przeniesienie do rejestracji, gdzie Superbet kod promocyjny: MECZYKI będzie już automatycznie wpisany.
superbet kod promocyjny

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

Przy rejestracji wielu nowych graczy może zadawać sobie pytanie: gdzie mam wpisać przy zakładaniu konta w Superbet kod promocyjny? Używamy go na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego w polu "Kod promocyjny": 
Superbet kod promocyjny w rejestracji
Jak wyczytamy na stronie bukmachera: "Wprowadź poprawny kod promocyjny, a otrzymasz od Superbet wyjątkowy bonus.".
Dlaczego warto wpisać akurat nasz kod? W przypadku czytelników Meczyki.pl aktywuje to zestaw promocji o wartości 3755+300 PLN, czyli najwyższy dostępny w Superbet bonus powitalny. Standardowa wysokość pakietu to 3720 PLN, a używając nasz kod aktywujesz dwa dodatkowe bonusy.
Kod promocyjny użyjemy w następujący sposób:
 1. Skopiuj kod promocyjny "MECZYKI"
 2. Wejdź na stronę Superbet lub pobierz aplikację mobilną
 3. Kliknij w przycisk "Rejestracja"
 4. Wpisz wszystkie niezbędne informacje w formularzu (m.in. imię i nazwisko oraz dane konta)
 5. Zaznacz pole "Kod promocyjny"
 6. Wklej w to pole skopiowany wcześniej kod promocyjny "MECZYKI"
 7. Zaznacz niezbędne zgody
 8. Kliknij w przycisk "Rejestracja"
 9. Po utworzeniu konta możesz wpłacić środki i korzystać z bonusu powitalnego Superbet

Superbet bonus powitalny - co daje kod promocyjny?

Aktualnie na nowych użytkowników Superbet czeka podstawowy pakiet powitalny składający się z:
 • bonusu za tydzień bez ryzyka w wysokości do 3500 PLN,
 • freebetu od pierwszego depozytu w wysokości 100% do 200 PLN,
 • freebetu za pobranie aplikacji Superbet 20 PLN.
Standardowy zestaw bonusów z kodem zawiera promocje o wartości 3720 PLN, natomiast czytelnicy Meczyki.pl otrzymują dostęp do specjalnych ofert na start:
 • freebetu o wartości 35 PLN za kod promocyjny,
 • bonusu za wygraną Realu Madryt z Betisem 300 PLN.
Jako czytelnik Meczyki.pl Twoja oferta powitalna w Superbet wyniesie łącznie 3755+300 PLN. To najwyższy bonus w ramach bonusu dla nowych graczy z kodem MECZYKI.
W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak działają bonusy powitalne Superbet i co należy zrobić, aby je uzyskać i wypłacić.

Superbet kod promocyjny - Kurs 150.0 na wygraną Realu Madryt z Betisem

Specjalna oferta powitalna na ostatnią kolejkę ligi hiszpańskiej i mecz Real Madryt - Betis (25.05, godz. 21:00). To kurs 150.0 na zwycięstwo "Królewskich" w tym pojedynku.
Każdy, kto postawi 2 PLN na pierwszy zakład na wygraną Realu Madryt z Betisem, otrzyma ekstra bonus 300 PLN, jeśli typ okaże się celny. Aby skorzystać z promocji wystarczy założyć konto stosując Superbet kod promocyjny o treści MECZYKI i wpłacić depozyt min. 50 PLN. Należy też zaznaczyć zgody marketingowe w formularzu rejestracyjnym.
Zasady akcji specjalnej:
 • Zarejestruj się z kodem MECZYKI w Superbet i zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać na konto min. 50 PLN
 • Zagraj za min. 2 PLN pierwszy zakład - SOLO - na wygraną Realu Madryt z Betisem
 • Odbierz bonus 300 PLN, jeśli typ będzie trafiony
Superbet przyzna bonus w ciągu max. 72h od rozstrzygnięcia kuponu. Gracz ma trzy dni na zaakceptowanie bonusu. Aby go wypłacić, należy obrócić nim trzykrotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91 w ciągu 7 dni od jego przyznania.

Superbet bonus powitalny - Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN

Przy rejestracji Superbet oferuje nowym graczom kilka bonusów, a głównym elementem oferty powitalnej jest tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł.
Nie jest to klasyczny cashback na jeden kupon, ale promocja w ramach której można odzyskać część pieniędzy zainwestowanych w zakłady w całym, pierwszym tygodniu gry. Zwrot otrzymujemy w postaci bonusu, który należy obrócić przed wypłatą.
Warunkiem uzyskania bonusu jest nie tylko rejestracja za pomocą jednego z przycisków umieszczonych w niniejszym artykule, ale również skorzystanie z oferty freebetu od depozytu 100% do 200 zł (więcej o niej dowiesz się w dalszym fragmencie tego tekstu).
Superbet bonus powitalny  - tydzień bez ryzykaWartość
Wartość bonusu3500 PLN
Aktywny bonusPierwszy tydzień gry
Obrót bonusemObrót 3x, kurs min. 1.91
Cashback do 3500 zł przysługuje graczom, którzy w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji wpłacą na konto minimum 20 zł, posługując się w jej trakcie kodem promocyjnym od Superbet przygotowanym specjalnie dla Meczyki.pl.
Jak uzyskać ten bonus?
Po zaksięgowaniu wpłaconych środków bukmacher uruchamia promocję "Tydzień bez ryzyka". Rozpoczyna się okres rozliczeniowy, który trwa właśnie 7 dni. Po jego upływie bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte przez użytkownika zakłady (postawione za własne pieniądze) i przyznaje zwrot, jeśli tydzień ukończymy "na minusie".
Oznacza to, że gracz może odzyskać do maksymalnie 3500 zł po pierwszym tygodniu, w zależności od tego jak poszło mu typowanie zakładów. Dokładna kwota cashbacku uzależniona jest od tego, ile gracz postawił na wszystkie zakłady w ciągu 7 dni, uwzględniając kwotę wygranych (wliczając w to wartość wykorzystanych bonusów i sumę podatków). Różnica między tymi wartościami, jeśli jest ujemna, określa wartość przyznanego bonusu.
Wartość zwrotu można obliczyć według poniższego wzoru:
 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu
W przypadku maksymalnego zwrotu, może zajść np. następujące równanie stawek:
 • 5200 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (pozostałe inne bonusy) = 3500 zł (przyznany bonus)
W takim wypadku klient, który zainwestuje 5200 zł i wygra 1290 zł, otrzyma dodatkowe 3500 zł w środkach w formie bonusu, które trafią na jego konto w ciągu 24 godzin od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka".
Bonus należy obrócić trzykrotnie w ciągu 7 dni na zakładach SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub LIVE o kursie łącznym min. 1.91 (bez sportów wirtualnych i gier karcianych). Co ważne, wszystkie kupony muszą zostać rozliczone w trakcie daty aktywności bonusu.
Po udanym obrocie środkami bonusowymi bukmacher automatycznie przenosi kwotę z salda bonusowego do depozytu. Decyzja, co dalej z nią zrobić, należy do obstawiającego. W grę wchodzi inwestycja środków w kolejne zakłady lub ich wypłata na rachunek bankowy.

Superbet kod promocyjny - freebet od depozytu 200 PLN

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się także freebet od depozytu 100% w wysokości 200 zł. Innymi słowy, bukmacher po prostu podwaja nowemu użytkownikowi wysokość jego pierwszej wpłaty, maksymalnie przyznając mu dodatkowe 200 zł w postaci freebetu. Czyli przy wpłacie 200 zł, można obstawiać za łącznie 400 zł (200 zł depozyt + 200 zł darmowy zakład).
Chęć wzięcia udziału w tej promocji należy wyrazić poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, które się pojawi w chwili pierwszego logowania.
Bonus od depozytuWartość
Wartość bonusu200 PLN
Warunki bonusu100% pierwszej wpłaty
Obrót bonusemBrak obrotu wygraną z freebetu
Do promocji upoważnia dokonanie minimalnej wpłaty w wysokości 20 zł w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Po odebraniu freebetu bukmacher daje 10 dni na wykorzystanie darmowego zakładu (bez kursu minimalnego). Zasady pokrywają się z wymaganiami obowiązującymi przy promocji "Tydzień bez ryzyka" - zakłady przedmeczowe lub na żywo, bez gier karcianych i sportów wirtualnych.
Jeśli trafimy nasz zakład z freebetu, to wygrana netto automatycznie zostanie przeniesiona do depozytu, gdzie stanie się dostępna do wypłaty. Wedle uznania można również wykorzystać te środki do dalszej gry. Co istotne, obie opisane promocje - tydzień bez ryzyka 3500 zł i freebet od depozytu 200 zł - działają równocześnie, nie wykluczając się wzajemnie.

Superbet bonus powitalny - darmowy zakład (freebet) 35 PLN

Kolejna część bonusu na start Superbet to darmowy zakład. Promocja o wartości 35 zł dostępna jest z kodem promocyjnym Superbet o treści MECZYKI. W Superbet bonus powitalny w standardowej wersji nie obejmuje tego bonusu.
Warunki działania promocji opisujemy poniżej.
Freebet z kodem promocyjnymWartość
Wartość bonusu35 PLN
Uwolnienie bonusuWpłata 50 PLN + kod promocyjny MECZYKI
Obrót bonusemBrak obrotu wygraną z freebetu
Na początek trzeba oczywiście założyć konto gracz w Superbet, przechodząc na stronę bukmachera z dostępnego w tym artykule przycisku. Podczas samej rejestracji konieczne jest także zaznaczenie w odpowiednim miejscu chęci skorzystania z promocji.
Kiedy zostaniemy już upoważnieni do otrzymania freebetu od Superbet, musimy jeszcze zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł. Wówczas bukmacher przyzna nam freebet w wysokości 35 zł, a bonus znajdzie się na koncie do 48 godzin po pierwszym depozycie. Konieczne jest, by zaakceptować go w ciągu 72 godzin od momentu jego otrzymania. Zasady freebetu w Superbet:
 • Wymagane jest wytypowanie kuponu za wartość bonusu, czyli należy zagrać za 35 zł
 • Kurs minimalny nie jest wymagany
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny
 • Na konto gracza trafia wygrana z kuponu, pomniejszona o wartość samego freebetu
Na zagranie za freebet mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Do promocji nie wliczają się zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych i gier karcianych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00. Gdy zagramy za freebet, wówczas zgromadzone środki będziemy mogli wypłacić.

Superbet bonus za aplikację 20 PLN

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się też bonus o wartości 20 zł za pobranie i zalogowanie w aplikacji. Gracz ma na to 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu na konto. Aplikacja mobilna dostępna jest na systemy operacyjne Android i iOS.
Freebet za aplikacjęWartość
Wartość bonusu20 PLN
Uwolnienie bonusuLogowanie w aplikacji
Obrót bonusemBrak obrotu wygraną z freebetu
Po prawidłowym pobraniu i logowaniu w aplikacji mobilnej, bukmacher Superbet przyzna bonus powitalny w wysokości 20 zł, który można przeznaczyć na typowanie kuponów w Superbet. Reguły skorzystania z promocji są bardzo proste:
 • Należy zagrać raz za wartość bonusu, czyli za 20 zł
 • Wygraną z tytułu bonusu nie trzeba dodatkowo obracać
 • Minimalny kurs kuponu nie jest wymagany
 • Wygrana z kuponu zostanie pomniejszona o wartość freebetu
Na skorzystanie z bonusu jest 10 dni od momentu przyznania freebetu. 

Superbet rejestracja z kodem "MECZYKI"

Jak wykorzystać kod promocyjny Superbet? Wpisujemy go podczas rejestracji konta. Szczegółowo ten proces opisujemy w kolejnych akapitach, gdzie prezentujemy jak prawidłowo założyć konto z kodem, a następnie je zweryfikować.
Superbet rejestracja konta

Superbet kod promocyjny - rejestracja etap 1

Konto w Superbet założymy klikając w jeden z przycisków dostępnych na stronie. Możemy to zrobić także wybierając opcję “Rejestracja” bezpośrednio w witrynie internetowej bukmachera. Założenie konta tymczasowego jest niezwykle proste i zajmuje około dwóch minut. 
Patrząc jednak po kolei. W pierwszej kolumnie formularza rejestracyjnego musimy wpisać podstawowe dane, takie jak:
 • E-mail
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Imię
 • Nazwisko
Superbet kod promocyjny - rejestracja krok 1
Te dane pozwolą bukmacherowi skontaktować się z graczem, a jemu samemu umożliwiają logowanie się do konta w serwisie Superbet.

Superbet kod promocyjny - rejestracja etap 2

Druga kolumna formularza rejestracyjnego będzie miejscem, gdzie wpiszemy kod promocyjny Superbet. Ponadto bukmacher poprosi o uzupełnienie podstawowych danych osobowych, które pozwolą potwierdzić naszą tożsamość i wiek. 
Konkretnie będą to takie informacje jak:
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Kod promocyjny (treść: MECZYKI)
Superbet kod promocyjny - rejestracja krok 2
Co ważne, jeśli zapomnimy uzupełnić pole na kod promocyjny i zakończymy rejestrację konta, to nie będziemy mogli już wrócić do tego pola. Tym samym bonus powitalny o wartości 3755+300 PLN przepadnie i nie będzie mógł zostać użyty.

Superbet kod promocyjny - rejestracja etap 3

Na sam koniec rejestracji konta należy jeszcze potwierdzić znajomość regulaminu bukmachera. Jest to równoznaczne z zadeklarowaniem, że skończyliśmy 18 lat i zadeklarowane przez nas dane są zgodne z prawdą.
Superbet kod promocyjny - rejestracja krok 3
Druga zgoda, którą można zaznaczyć podczas rejestracji konta, pozwoli komunikować przez Superbet informacji o ofertach, promocjach i bonusach bukmacherskich. Wyrażenie zgód marketingowych pozwoli bukmacherowi poinformować nas np. o zaproszeniu do “Strefy VIP”, czyli programu lojalnościowego dla najbardziej aktywnych graczy.

Superbet kod promocyjny - rejestracja etap 4

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego będziemy mogli korzystać z konta tymczasowego, które ma jednak swoje ograniczenia. Przede wszystkim gracze nie mogą wypłacać środków na rachunek bankowy bez pełnej weryfikacji.
Jak jej dokonać? Po zalogowaniu na swój profil w serwisie bukmachera będziemy musieli przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, czyli w większości przypadków będzie to dowód osobisty. Bukmacher sprawdzi czy zadeklarowane w formularzu dane są zgodne z tym, co znajduje się na dokumencie. Jeśli tak będzie - aktywuje konto stałe w serwisie Superbet.
Sprawdź również: Superbet opinie

Superbet bonus powitalny - jak obrócić?

W Superbet bonus powitalny z kodem MECZYKI zawiera łącznie cztery bonusy: cashback i trzy bonusy w formie freebetu. Zwrot z "Tygodnia bez ryzyka" wymaga trzykrotnego obrotu, a wygrane z freebetów trafiają od razu na konto główne.
Bonus z kodem w SuperbetZasady obrotuCzas na obrót
Cashback 3500 PLNObrót 3x, kurs łączny min. 1.917 dni
Freebet od depozytu 200 PLNBez obrotu wygraną10 dni
Darmowy zakład 35 PLNBez obrotu wygraną3 dni
Bonus za aplikację 20 PLNBez obrotu wygraną10 dni
Boosty kursoweObrót 3x, kurs łączny min. 1.917 dni
Proponowane warunki są korzystne dla graczy i sprawiają, że przeniesienie środków powitalnych na saldo depozytowe w Superbet jest bardzo realne. Dlatego też dostępny w Superbet bonus powitalny jest wysoko oceniany przez graczy.

Pozostałe promocje Superbet

W stałej ofercie bonusowej znajdziemy kilka propozycji, z których mogą skorzystać zarejestrowani gracze. Bonusy te są dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy mają konto w Superbet.

Mistrzowski Survival

Dedykowana promocja na nadchodzące mistrzostwa Europy w piłce nożnej, w której za spełnienie warunków oferty weźmiemy udział w podziale puli 500 000 PLN.
Jakie są zasady Mistrzowskiego Survivalu?
 • Od 15.05 graj codziennie zakłady w Superbet
 • Stawka min. kuponu - 25 PLN
 • Min. liczba zdarzeń - brak
 • Min. kurs kuponu - brak
 • Zdarzenia muszą zostać rozliczone tego samego dnia
Nagroda za ukończenie wyzwania zostanie przyznana w postaci freebetów. Na podstronie promocji wyświetlana będzie liczba graczy, którzy biorą w niej udział. Dzięki temu łatwo będzie można wyliczyć wartość bonusu, która trafi na nasze konta.
Czas na wykorzystanie freebetu wynosi 3 dni.

Super Spin

U bukmachera Superbet możemy skorzystać z codziennej promocji, którą wylosujemy sobie w ramach tzw. koła fortuny pod nazwą “Super Spin”. Czym jest ta promocja? To nic innego jak codzienna loteria, w której zweryfikowani gracze mogą uzyskać bonusy.
Superbet bonus - Super spin
Każdego dnia, przy okazji pierwszego logowania na konto, możemy zakręcić kołem i w ten sposób zostanie nam przyznana codzienna promocja przypisana do konta gracza. W ramach loterii dostępne są np. takie bonusy jak Jackpot o wartości 2000 zł, freebety czy bonusy na typowanie sportów wirtualnych. Jedno pole na kole “Super Spin” jest puste, zatem jeśli je wylosujemy, to nie uzyskamy codziennego bonusu.
Promocje należy zaakceptować w ciągu 24 godzin od momentu ich wylosowania. Poszczególne promocje wiążą się z wymogami obrotu bonusem. Te mogą się od siebie różnić w zależności od rodzaju promocji.
Bonusy dostępne w ramach oferty “Super Spin” mogą być z czasem wymieniane przez bukmachera, a obecnie występujące bonusy bukmacher może zastąpić innymi.

Super Przewaga 

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując osiem dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, skoki narciarskie oraz dart. Promocja działa w następujących przypadkach:
 • Piłka nożna - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Piłka ręczna - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.
 • Hokej na lodzie - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Koszykówka - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził osiemnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Siatkówka - gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Tenis ziemny - gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Skoki narciarskie - gdy zawodnik, na którego postawisz, będzie prowadzić min. trzema punktami po pierwszej serii zawodów
 • Dart - gdy zawodnik, na którego postawisz, zakończy lega wartością 170 w dowolnym momencie pojedynku
Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Szczegóły tej oferty znaleźć można na stronie internetowej bukmachera. Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. 

Super Bonus

Promocja o nazwie “Super Bonus” pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych, które zawierają min. 5 typów. Maksymalnie można uzyskać nawet o 150% wyższy kurs kuponu. Skorzystać z promocji mogą wszyscy zarejestrowani gracze, a kupony muszą spełnić określone regulaminem wymogi:
 • Kupon musi zawierać co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej, 
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20,
 • Całkowity bonus pozwala uzyskać od 5% do 150% wyższe wygrane,
 • Zdarzenia z oferty Super Kursy nie są uwzględniane do “Super Bonusu”,
 • W przypadku rozliczenia kuponu jako zwrot (kurs: 1.00) “Super Bonus” zostanie wyliczony tylko na podstawie pozostałych spotkań.
Bukmacher pozwala z “Super Bonusu” korzystać dowolną liczbę razy. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń.

Super Kursy

Kolejną ofertą specjalną w Superbet są tzw. “Super Kursy”, czyli bonus pozwalający uzyskać podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Można je umieścić na dowolnym kuponie. 
To oznacza, że “Super Kursy” możemy wytypować zarówno na kuponie pojedynczym, wielokrotnym jak i systemowym. Dodatkowo w ramach jednego kuponu może znaleźć się kilka wydarzeń oznaczonych jako “Super Kursy”. Oferta zdarzeń w ramach tej promocji jest codziennie aktualizowana i znaleźć ją można w zakładce o nazwie “Super Kursy” na stronie internetowej Superbet.

Nadchodzące:

Super Game

Kolejną darmową promocją dla graczy w Superbet jest Super Game Jackpot. W każdej odsłonie rywalizacji każdy gracz może wytypować za darmo wyniki poszczególnych meczów wskazanych przez Superbet. Jeśli wskaże dokładnie wszystkie, to weźmie udział w podziale pełnego JACKPOTA. Im więcej graczy trafi celnie, tym mniejsza wartość bonusu znajdzie się na koncie każdego gracza. Dla tych, którzy poprawnie wytypują mniejszą liczbę spotkań, czeka dodatkowa pula. 

Wyzwania w SuperSocial

Wyzwania to rodzaj rankingu pomiędzy graczami Superbet, w których stawką są bonusy. Rywalizacja odbywa się co tydzień na różnych płaszczyznach typowania (np. trafienie jak najwyższego kursu). Dostęp do "Wyzwań" mają jedynie użytkownicy posiadający konto na SuperSocial, a znajdziemy je wyłącznie w aplikacji mobilnej bukmachera. 
Aby dołączyć do rywalizacji, należy kliknąć w przycisk "Weź udział!", który można znaleźć na głównej tablicy SuperSocial, w profilu SuperSocial i zakładce "Wyzwania" lub na aktywnym kuponie. 

Superbet - Strefa VIP

Dla najbardziej zaangażowanych w grę typerów Superbet przygotował coś wyjątkowego, czyli “Strefę VIP”. To program lojalnościowy, który skierowany jest do lojalnych i aktywnych graczy. W ramach “Strefy VIP” dostępna jest indywidualna obsługa a także dodatkowa oferta przygotowana dla klientów VIP.
Jak można zostać członkiem “Strefy VIP” u bukmachera? Najpierw należy zarejestrować swoje konto. Podczas rejestracji należy także zaznaczyć zgody marketingowe, aby bukmacher mógł się z nami skontaktować. 
Dostęp do “Strefy VIP” można uzyskać wyłącznie na indywidualne zaproszenie ze strony Superbet, dlatego zaakceptowanie zgód marketingowych w celu kontaktu od bukmachera jest niezbędne. Jeśli prawidłowo dokonaliśmy rejestracji, to należy wykazać się aktywnością, czyli po prostu typować zakłady z oferty Superbet. Jeśli gracz zostanie zauważony przez bukmachera, wówczas otrzyma zaproszenie do “Strefy VIP”.
Najważniejsze założenia programu lojalnościowego w Superbet, to:
 • Indywidualna opieka - kontakt z dedykowanym do projektu “Strefa VIP” opiekunem, który dba o klientów premium w zakresie ewentualnych reklamacji, pytań czy oferty
 • Specjalne bonusy i promocje - dostęp do promocji, które nie są dostępne dla innych graczy. Często przygotowanych z myślą o indywidualnych potrzebach konkretnego użytkownika. 
 • Szybka autoryzacja - dla wszystkich członków “Strefy VIP”, którzy grają za wysokie stawki, dostępna jest priorytetowa autoryzacja i ekspresowo realizowane transakcje finansowe.
Klienci będący członkami “Strefy VIP” mogą również korzystać ze standardowej oferty bukmachera.

Superbet wpłaty i wypłaty - metody płatności

W przypadku bukmachera Superbet dostępne są różnorodne opcje płatności, zarówno w przypadku wpłacania depozytu na konto, jak i wypłacania środków na konto bankowe. Wszystkie zatwierdzone przez Superbet formy płatności są w pełni bezpieczne. O szczegółach wpłat i wypłat piszemy poniżej.
Metoda płatnościMin. wpłataMin. wypłata
Przelewy241 PLN1 PLN
PayPal1 PLN1 PLN
VISA1 PLN1 PLN
MasterCard1 PLNBrak wypłat
Skrill1 PLN1 PLN
Neteller1 PLN1 PLN
PaySafeCard1 PLN1 PLN
BLIK1 PLNBrak wypłat
Przelew bankowy0.01 PLN1 PLN
Tpay1 PLNBrak wypłat
Apple Pay1 PLNBrak wypłat
Wiele z zaprezentowanych przez Superbet możliwości płatności, zapewnia szybkie wpłaty i wypłaty, które na koncie będą księgowane już w ciągu kilkunastu minut. 

Wpłaty

Jeśli chodzi o wpłaty na konto bankowe to dostępnych jest kilka możliwości płatności natychmiastowych. W każdym przypadku minimalna wartość wpłacanego depozytu wynosi 1 zł, a wpłat dokonać można poprzez: 
 • BLIK
 • Przelewy24
 • PayPal
 • Tpay
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Neteller
 • paysafecard
 • Open Banking
 • Apple Pay
Dodatkowo płatności, bez minimalnej kwoty wpłaty, można dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Za dokonanie wpłat nie jest pobierana żadna prowizja.
Superbet metody płatności

Wypłaty

Wypłaty z konta depozytowego możliwe są pośrednictwem kilku platform. Wszystkie płatności przetwarzane są przez pośrednika płatności SafeCharge, gwarantującego bezpieczne transfery finansowe. Wypłaty można dokonać poprzez:
 • Przelewy24
 • PayPal
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Neteller
 • paysafecard
Wypłaty można dokonać również tradycyjnym przelewem. W zależności od wybranej opcji transakcji różny jest czas oczekiwania na przepływ środków. Należy pamiętać o tym, że moment zaksięgowania wypłaconego depozytu zależy m.in. od systemu bankowego w którym gracz posiada konto. 

Superbet oferta zakładów

Jak wygląda oferta zakładów u bukmachera Superbet? Wszyscy gracze, którzy założą u niego konto, mogą znaleźć ofertę zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo czy gier wirtualnych i karcianych. 
Na początek warto przyjrzeć się ofercie zakładów przedmeczowych, które stanowią najbardziej rozbudowaną kategorię typów w Superbet. Bukmacher proponuje zakłady na kilkanaście najbardziej popularnych dyscyplin sportu, a ponadto w ofercie ma także zakłady na sporty niszowe i e-sport. 
Gracze mogą typować m.in. zakłady na takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, ale także krykiet, badminton, unihokej czy bandy. Dla miłośników e-sportu dostępne są takie rynku zakładów, jak Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2 czy FIFA.
Pod koniec 2023 roku do oferty zakładów został dodany Bet Builder. Narzędzie pozwala stworzyć zakład z oferty kursowej na dane spotkanie, które łączy kilka elementów, np. zwycięzcę meczu z liczbą goli i liczbą rzutów rożnych. 
Typy bukmacherskie znajdują się również w kategorii “Gry”. Tu gracze znajdą dwa rodzaje zakładów, także dobrze znane już na polskim rynku legalnych zakładów. Z jednej strony mamy do czynienia ze sportami wirtualnymi, gdzie dostępnych jest kilka rodzajów zakładów na wirtualną piłke nożną, a ponadto wyścigi samochodowe, motocyklowe czy też wyścigi chartów lub wyścigi konne.
W kategorii gier karcianych na żywo obstawiać można jedną z sześciu gier: Poker, Wojna, BlackJack, Polski Poker, Indyjski Poker oraz Wojna: Andar Bahar.  
Osobnym rodzajem zakładów są typy LIVE, czyli zakłady na żywo. Dotyczą one przede wszystkim obstawiania meczów piłkarskich, tenisowych czy wydarzeń e-sportowych. Oferta jest na bieżąco aktualizowana.

Superbet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Zacznijmy od tego, że rejestracja u bukmachera pozwala skorzystać z promocji za pobranie i logowanie w aplikacji mobilnej. I to tylko jeden z powodów, dla których warto się nią zainteresować.
Dla użytkowników urządzeń takich jak smartfony i tablety, dobrą informacją będzie fakt, że bukmacher Superbet przygotował aplikację mobilną do typowania na najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Androida i iOS. 
Gracze mogą pobrać aplikację poprzez:
 • Stronę internetową bukmachera na urządzenia z systemem Android
 • Huawei Store na urządzenia marki Huawei 
 • App Store na urządzenia z systemem iOS
Jakie są największe atuty aplikacji bukmacherskiej od Superbet? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że bukmacher za pośrednictwem aplikacji umożliwia korzystanie z pełnej oferty zakładów. Do najważniejszych funkcjonalności należą:
 • Udostępnianie i komentowanie kuponów w społeczności
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki 
 • System powiadomień
Wszystkie te funkcje, a także wiele więcej, są dostępne z poziomu aplikacji mobilnej. Ponadto w aplikacji można dokonywać wpłat i wypłat. Dzięki temu gracze mogą w pełni korzystać z oferty bukmachera właśnie poprzez aplikację mobilną, jak i założyć konto z naszym kodem promocyjnym Superbet, czy odebrać bonus powitalny.

Superbet kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Firma Superbet powstała w 2009 roku w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Środkowo-Wschodniej Europie. W kolejnych latach rozpoczęła działalność na innych rynkach, w tym w Polsce. 
Superbet informacje
Superbet to bukmacher, który w naszym kraju legalnie działa od 2017 roku. Początkowo bukmacher swoje usługi udostępniał wyłącznie w punktach stacjonarnych, ale szybko postawił również na działalność w internecie, na podstawie zezwolenia z Ministerstwa Finansów. Obecnie to właśnie w sieci Superbet skupia większość swoich użytkowników, których przyciąga ofertą i częstymi promocjami dla zarejestrowanych graczy. 
Bukmacher kojarzony jest także ze współpracy z popularnymi postaciami ze świata polskiego sportu. Ambasadorami Superbet są m.in. byli reprezentanci Polski - Jerzy Dudek i Sławomir Peszko oraz dziennikarze - Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Superbet jest jednym z najbardziej aktywnych bukmacherów na rynku sponsoringu sportu, wspierając m.in Lecha Poznań, Górnika Zabrze GKS Tychy czy Polski Związek Narciarski. 

Faq

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Superbet kod promocyjny to: MECZYKI. Kod należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny".

Jaki jest bonus powitalny Superbet?

Rejestracja z kodem pozwala uzyskać dostęp do najwyższego bonusu na start 3755+400 PLN, który składa się z pakietu pięciu bonusów powitalnych.

Co daje kod promocyjny w Superbet?

Wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji pozwala odebrać najwyższy bonus powitalny Superbet o wartości 3755+400 PLN.

Dlaczego warto użyć Superbet kod promocyjny?

Rejestracja z kodem w Superbet aktywuje dodatkowe bonusy, które nie są dostępne w standardowym pakiecie powitalnym. Mowa tu m.in. o freebecie 35 PLN za kod promocyjny.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020