Reklama na Meczyki.pl i kanale YouTube

Meczyki.pl to jeden z największych portali w Polsce, z ogromną społecznością zaangażowanych czytelników. Każdego miesiąca odwiedza nas 4-5 mln unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 50 milionów odsłon
Na tle konkurencji wyróżniamy się kompleksowym podejściem do technologii. Na zawartość serwisu składają się nie tylko newsy, ale też wyniki na żywo, tabele, szczegółowe statystyki, przewidywane składy, zapowiedzi meczowe i inne. Staramy się, aby w trakcie swojej wizyty czytelnik był u nas w stanie w łatwy sposób odnaleźć pigułkę wszystkich najważniejszych informacji dotyczących wydarzenia, które go interesuje.
Znacząca większość naszego serwisu poświęcona jest piłce nożnej, ale nie zamykamy się na inne dyscypliny. Piszemy o wszystkim, co może w danym momencie interesować fanów sportu.
Więcej niż portal!
Pod koniec marca 2022 roku zadebiutowaliśmy na YouTube (SPRAWDŹ). Nigdy nie stawiamy na półśrodki, w związku z czym zdecydowaliśmy się na poniesienie największej inwestycji na projekt wewnętrzny w historii naszej firmy. Zbudowaliśmy dwa niezależne studia, o zupełnie różnej charakterystyce. W efekcie dysponujemy największą powierzchnią studyjną wśród sportowych mediów internetowych.
Studio to jednak nie wszystko, najważniejsza bowiem jest redakcja i pomysł. Trzon zespołu stanowią nasi dziennikarze. Jeden z najpopularniejszych newsmanów w kraju, Tomasz Włodarczyk; legenda tej branży, Janusz Basałaj; szereg wschodzących gwiazd - Radosław Przybysz, Maciej Łuczak, Samuel Szczygielski, Mateusz Hawrot, Jan Piekutowski i wielu więcej! Na stałe współpracują z nami też m.in. komentatorzy stacji Eleven Sports i - znani z kanału "Foot Truck" - Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski, a także szereg uznanych ekspertów.
Jaki jest nasz pomysł? Chcemy połączyć merytorykę z rozrywką. Stąd stawiamy nie tylko na programy publicystyczne, ale też formaty takie, jak teleturniej dla fanów sportu, late night show, czy rozmowy Janusza Basałaja z cyklu "Dwa Fotele".
Screen z programu "Dwa Fotele", z udziałem Łukasza Wiśniowskiego.
reklama na meczyki.pl - dwa fotele
Screen z programu "Pogadajmy o Piłce", z udziałem Czesława Michniewicza.
reklama na meczyki.pl - Czesław Michniewicz
Kontakt
Zainteresowany? Mamy dobrą wiadomość! Sprzedażą reklamy zajmujemy się bezpośrednio, dzięki czemu unikniesz płacenia prowizji pośrednikom. Skontaktuj się z nami:
reklama[małpa]onlineventure.pl (zamień [małpa] na @)
Właścicielem portalu jest Online Venture sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 415, kod pocztowy: 80-309. NIP: 5833134299.