STS opinie Luty 2024. Plusy i minusy bukmachera

Dodał: Seweryn Krauze,08 Lut 2024 | 08:45
Jakie opinie STS ma wśród zarejestrowanych typerów? Przyglądamy się temu, co bukmacher STS oferuje i jak jego działanie oceniane są przez klientów. Prezentujemy także atuty i wady, które ma STS. Recenzja została podzielona na kilka najważniejszych elementów, określających działalność tego operatora.

STS Opinie

Jakie STS opinie graczy zbiera na swój temat? Firma działa w Polsce już od wielu lat, zatem jest to jeden z tych operatorów, którego można rzetelnie ocenić na bazie zebranych doświadczeń. Obecnie STS to jeden z największych bukmacherów w Polsce, który na rynku jest obecny od 1997 roku. Firma działa rzecz jasna w 100% legalnie, co potwierdza otrzymanie niezbędnego zezwolenia na prowadzenie działalności z zakresu zakładów bukmacherskich.
O wysokiej jakości marki najlepiej świadczy jej pozytywny odbiór ze strony użytkowników. Czytelnicy Meczyki.pl wystawiając STS opinie ocenili firmę bardzo dobrze, co przełożyło się na notę 4.7/5. Bukmacherowi daje to miejsce na podium rankingu najwyżej ocenianych operatorów. 
STSInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.7/5
Pełna nazwa spółkiSTS S.A.
Data startu1997
Bonus powitalny1660 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, PayU, Przelewy24, Paypal, VISA, MasterCard, Skrill, Neteller
Aplikacja mobilnaAndroid, IOS
Zakładając konto u bukmachera, po kliknięciu w przycisk poniżej, możemy uzyskać powitalne bonusy o wartości 1660 PLN. Wymagany będzie również kod promocyjny o treści MECZYKI, który wpiszemy w formularzu.
W kolejnych akapitach przedstawiona została pełna recenzja STS, która zawiera m.in. analizę bonusu powitalnego, opis oferty zakładów bukmacherskich czy też przedstawienie dostępnych form płatności. Sprawdziliśmy także jak działa strona internetowa oraz aplikacja mobilna tego operatora.

STS legalny bukmacher

Czy w STS można grać legalnie? Jak wspomnieliśmy już na wstępie, to w pełni legalny bukmacher działający na mocny zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów o numerze PS4.6831.20.2017.KLE z 15 lutego 2018 r. Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie www.sts.pl jest STS S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, numer KRS: 0000829716, NIP: 6422187001.
Założycielem Star-Typ Sport jest Zbigniew Juroszek, a obecnie na czele firmy stoi jego syn, Mateusz Juroszek. Wpływ na opinie o STS wśród kibiców może mieć działalność sponsorska i charytatywna firmy. STS wspiera polski sport, będąc m.in. sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski czy też wielu klubów piłkarskich. Bukmacher wspiera Raków Częstochowa, Zagłębie Lubin, Jagiellonię Białystok, Widzewa Łódź, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Koronę Kielce czy GKS Katowice. Ponadto jest partnerem siatkarskiej ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.
STS opinie o sponsoringu reprezentacji
Ponadto STS prowadzi również działalność charytatywną, poprzez fundację Sport Twoją Szansą. O misji organizacji przeczytać możemy na jej stronie: "Fundacja Sport Twoją Szansą prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty sportowe, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Fundacja stawia sobie za cel wspomaganie różnego rodzaju inicjatywy związanych z rozwojem polskiego sportu". Wsparcie ze strony fundacji dostępne jest zarówno dla klubów, jak i osób indywidualnych. Dotyczy zarówno sportu rekreacyjnego, amatorskiego jak i zawodowego.
STS jest bardzo widoczny w mediach. Organizuje szereg akcji marketingowych, zarówno we współpracy z podmiotami sponsorowanymi przez bukmachera, jak i niezależnie od nich. Operator propaguje również odpowiedzialną i legalną grę, co reklamuje hasłem "Kocham Sport - Gram Mądrze".

STS opinie o ofercie powitalnej

W tym akapicie bliżej przyjrzymy się powitalnej ofercie bukmachera. STS opinie w tym zakresie zbiera raczej pochlebne. Pakiet powitalny - przy rejestracji z kodem MECZYKI - ma wartość 1660 zł. Dla graczy dostępny jest zakład bez ryzyka, bonusy od depozytów oraz bonus za wykonanie zadań.
Bonus STSWartość
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonusy od depozytów1500 PLN
Bonus za wykonanie zadań60 PLN
O pierwszym bonusie od STS opinie wyrobimy sobie dość szybko. Mowa o zakładzie bez ryzyka, który obowiązuje na pierwszy kupon. Wartość promocji to maksymalnie 100 zł. Dokładnie taki zwrot uzyskamy, jeśli stawka kuponu wyniesie 113.64 zł, bowiem musimy pamiętać o 12% podatku od gier. Jeśli zagramy zakład za środki własne, to zwrot trafi na saldo depozytowe i będzie do pełnej dyspozycji gracza. Istnieje również możliwość skorzystania z promocji grając za środki bonusowe, ale wówczas otrzymanym cashbackiem trzeba obrócić. 
Bonus od trzech wpłat na konto 1500 zł to kolejna bonusowa oferta od STS. Bonusy mają wartość 100% do 300 zł przy 1. wpłacie, 50% do 500 zł przy 2. wpłacie i 50% do 700 zł przy 3. wpłacie. Trzecia promocja na start to bonus za wykonanie zadań. Wartość promocji wynosi 60 zł, które otrzymamy za wytypowanie sześciu kuponów zgodnie z wytycznymi bukmachera. Po dwa kolejne zadania aktywne będą po każdej z trzech pierwszych wpłat. Należy ukończyć wszystkie, aby otrzymać bonus.

STS recenzja: wady i zalety bukmachera

Na opinie o STS wpływ mają nie tylko bonusy powitalne, ale także cały przekrój jego oferty. Największy bukmacher w Polsce jest liderem w wielu aspektach, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Pozycja na rynku sprawia jednak, że STS opinie może zbierać skrajne, bo po prostu nie każdemu musi przypaść do gustu.
Trzeba jednak obiektywnie stwierdzić, że STS ma o wiele więcej plusów niż ewentualnych minusów. Czym przede wszystkim wyróżnia się STS? Najważniejsze rzeczy prezentujemy w tabeli poniżej.
PlusyMinusy
Bogata oferta zakładówTylko wygrane wliczane do obrotu
Funkcjonalna aplikacja mobilnaBrak zakładów łączonych
Obsługa klienta 
Transmisje LIVE 
Największe atuty STS dotyczą kluczowych aspektów działalności firm bukmacherskich. W tym przypadku STS opinie ma dobre lub bardzo dobre. Solidna i rozbudowana oferta, wsparcie klienta dostępne całodobowo, sprawna aplikacja czy dostępne transmisje - takie rzeczy na pewno można chwalić.
Oczywiście nigdy nie jest tak, że nie można pewnych rzeczy poprawić. Gracze wyrażając swoje opinie o STS zwracają uwagę na brak typów łączonych na poszczególne mecze, a także na dość wygórowane warunki obrotu bonusami. Z drugiej strony, nie można stwierdzić, że pod tym względem STS jest najbardziej wymagającym bukmacherem na rynku.
STS opinie graczy:
“DUŻY bonus na start, łatwy do wykorzystania”
“Czołowy bukmacher z bardzo dobrą ofertą!”
“Mam bardzo pozytywne odczucia co do STSów. Apka + oferta na wysokim poziomie”

Opinie o pozostałych bukmacherach:

STS oferta zakładów

Jak już wspomnieliśmy o ofercie STS opinie są bardzo dobre. Ten bukmacher znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o dostępność kursów na poszczególne rynki. Gracze typować mogą zakłady na ponad 30 różnych dyscyplin sportu, a to tylko część całej oferty.
Dostępne kategorie typów w STS to:
 • Zakłady bukmacherskie (pre-match)
 • Zakłady LIVE (na żywo)
 • Sporty wirtualne
 • Twain Sport
 • Betgames (gry karciane)
 • Esport
Bukmacher STS w opinii wielu graczy ma najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich. I z taką opinią o czołowym polskim bukmacherze można się zgodzić. Tylko na same rynki piłkarskie znajdziemy typy z tak egzotycznych krajów jak Honduras, Gwatemala, Bahrajn czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dla najpopularniejszych państw, takich jak Anglia lub Niemcy, STS oferuje zakłady nawet na szósty czy siódmy poziom rozgrywkowy. Ponadto typerzy w ramach zakładów przedmeczowych mają okazję wygrać bonusy w dwóch darmowych grach: Wizjoner oraz Odkrywca.
STS opinie o Wizjonerze
Wśród zakładów na żywo znajdziemy najważniejsze rozgrywki, czy to piłkarskie czy tenisowe. I to tylko początek bogatej oferty spotkań LIVE, które znajdziemy u bukmachera. Warto wspomnieć, że STS udostępnia także transmisje na żywo z wielu wydarzeń sportowych, co jest jego dodatkowym atutem.
STS ma też przygotowaną propozycję typów na sporty wirtualne, Betgames czy Esport. To rozwijające się gałęzie zakładów bukmacherskich, które najpopularniejszy polski bukmacher także przygotował dla swoich typerów. Wśród popularnych "wirtualek" znajdziemy również Twain Sport. Rozgrywkę wyróżnia to, że mecze trwają zaledwie minutę a nowe gry rozpoczynają się co 120 sekund. Typować można je 24/7.

STS opinie o zakładach na żywo

Przyjrzymy się bliżej ofercie zdarzeń LIVE, które w opinii graczy STS są ważnym elementem całej oferty. Zakłady na żywo są dostępne u tego bukmachera, a wśród dostępnych rynków znajdują się m.in. mecze piłki nożnej, tenis, siatkówka, tenis stołowy, badminton czy zawody esportowe. 
Na każde z dostępnych do typowania spotkań znajdziemy od kilku do kilkudziesięciu kursów bukmacherskich. Co istotne, dla wielu meczów dostępne są także transmisje na żywo, o czym wspominaliśmy już nieco wcześniej. Dlatego o zakładach LIVE w STS opinie są pozytywne. Bukmacher na bieżąco prezentuje kalendarz z wydarzeniami, na które będzie udostępniał zakłady na żywo.
STS opinie o zakładach LIVE

Sprawdź kody promocyjne:

STS aplikacja mobilna

W przypadku STS recenzja aplikacji mobilnej będzie ważnym aspektem. Wpływ ma na to rosnące zainteresowanie typowaniem na urządzeniach mobilnych. Opinie o aplikacji są bardzo dobre, a wiele osób uznaje ją za wiodącą na polskich rynku.
Dobrą informacją jest fakt, że aplikacja STS działa na wszystkich, najpopularniejszych systemach operacyjnych. Można ją pobrać z App Store, AppGallery, sklepu Galaxy Store czy też bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.
Jakie funkcjonalności wpływają na dobre opinie o STS? Gracze mogą skorzystać z takich możliwości jak:
 • Pełna oferta zakładów
 • Szybkie typowanie jednym kliknięciem
 • Opcja cashout
 • Oferta bonusowa dla użytkowników aplikacji mobilnej
 • Statystyki i transmisje
 • Powiadomienia
 • Obsługa klienta 24/7
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
W naszej opinii STS zdecydowanie postarał się tworząc aplikację. Dzięki niej typowanie za pomocą urządzeń mobilnych jest szybkie i proste.

Nadchodzące:

Strona internetowa STS

Dla tych, którzy preferują korzystanie ze standardowej wersji serwisu STS, dostępna jest strona internetowa bukmachera. Sam serwis jest prosty w obsłudze i przejrzysty. Jak dokładnie wygląda strona STS? Opinie o niej prezentujemy pod zdjęciem.
STS opinie - strona internetowa
Do strony wizualnej w witrynie STS trudno się doczepić. Stylistyka jest tożsama z dobrze znanymi z STS barwami - dominują odcienie niebieskiego koloru z domieszką pomarańczowego i białego. 
Główna belka u góry strony podzielona jest na dwie części. W centralnej znalazły się kolejne zakładki z kategoriami zakładów bukmacherskich, a także z przeglądem dostępnych obecnie promocji. Z kolei po prawej stronie znajdziemy opcję rejestracji i logowania do posiadanego już konta gracza.
Po lewej stronie znajdziemy dostępne rynki typów bukmacherskich. U góry dostępne są najpopularniejsze dostępne zakłady, a nieco niżej znajdziemy dostępne rynki uszeregowane alfabetycznie. W centralnym punkcie strony internetowej dostępne są przykładowe zakłady, na polecane i popularne zdarzenia. 
Z kolei po prawej stronie znaleźć można podgląd typowanego kuponu i czat z innymi graczami. Znajdziemy tu również ikonę czatu z konsultantem, który może pomóc rozwiązać problemy czy wysłuchać naszą opinię o STS.

Opinie o wpłatach i wypłatach STS

Spory wpływ na opinie o STS ma kwestia płatności. Bukmacher proponuje wiele różnych opcji dokonywania wpłat i wypłat z konta. W tabeli poniżej prezentujemy dostępne opcje płatności, wraz z minimalnymi wartościami.
Metoda płatności Typ przelewuMinimalna wpłata 
BLIKSzybki transferMin. 1 PLN
PayUSzybki transferMin. 1 PLN
Przelewy24Szybki transferMin. 1 PLN
VISAKarta kredytowaMin. 1 PLN
MasterCardKarta kredytowaMin. 1 PLN
PayPalSzybki transferMin. 20 PLN
PaySafeCardPortfel elektronicznyMin. 1 PLN
SkrillPortfel elektronicznyMin. 50 PLN
NetellerPortfel elektronicznyMin. 50 PLN
Wpłata w lokaluGotówkaDowolna kwota
Wszystkie wypłaty obsługiwane są za pomocą STS Pay. Platforma pozwala dokonywać zlecenia wypłacenia środków 24h/7. Przelewy na koncie bankowym gracza powinny znaleźć się w ciągu kilkunastu minut, ale wpływ na to będą miały także godziny księgowania danego banku.
Ocena tego zakresu działania bukmachera jest pozytywna. STS proponuje wiele kanałów dokonywania płatności, proponuje szybkie i bezpieczne transakcje do największych polskich banków.

Obsługa klienta

Bardzo dobre opinie STS zyskuje za obsługę klienta. Jest jednym z niewielu bukmacherów, który zapewnia wsparcie dla swoich graczy całodobowo. Dodatkowo dostępnych jest wiele kanałów kontaktu z bukmacherem, co także warto zauważyć. Ze wsparciem w STS możemy skontaktować się poprzez:
 • Czat 24/7
 • Formularz kontaktowy
 • FAQ
Na pewno stałe wsparcie klienta jest czymś, co wyróżnia STS. Opinie na temat jakości obsługi każdy powinien wyrobić sobie sam, ale stała dostępność wsparcia klienta to obiektywnie rzecz godna pochwały.

Sprawdź:

Nasza opinia o STS

O STS opinia jest jasna i klarowna - to czołowy polski bukmacher o bardzo dobrej ofercie zakładów. W przypadku STS recenzja klaruje się przede wszystkim na podstawie wspomnianej już bogatej oferty, dobrego wsparcia klienta i jednej z najlepszych na rynku aplikacji. W codziennym użytkowaniu to na pewno spore atuty czołowego, legalnego bukmachera w Polsce. 
Gdzie widać jeszcze rezerwy w STS? Opinie wielu osób wskazują na bonusy powitalne, a konkretnie wymagany obrót. Można się z tym zgodzić, choć także widać, że STS zdanie graczy brał w tym zakresie pod uwagę. W przeszłości wymagania co do obrotu były większe niż obecnie, co pokazuje, że STS w głosy z zewnątrz potrafi się wsłuchać. I to także warto docenić.

FAQ

Czy STS jest legalny?

Tak. Bukmacher STS jest w Polsce w pełni legalny. Jest to czołowy przedstawiciel branży na rodzimym rynku zakładów.

Jakie są opinie o bukmacherze STS?

Opinie o STS są w większości pozytywne. To bukmacher z rozbudowaną i różnorodną ofertą, który jest liderem rynku bukmacherskiego w Polsce.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020