STS opinie Marzec 2023. Plusy i minusy bukmachera

Dodał: Seweryn Krauze,31 Sty 2023 | 10:12
Jakie opinie STS ma wśród osób korzystających z usług zakładów bukmacherskich? Przyglądamy się temu, co bukmacher oferuje i jak jego działanie oceniane jest jest przez klientów. Prezentujemy także atuty i wady, które ma STS.

STS Opinie

Wyrabianie opinii o STS zaczniemy od bonusu powitalnego. Dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem powitalnym o treści MECZYKI, bukmacher przygotował promocje na start o łącznej wartości 1660 zł.
Bonus STSWartość
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus od trzech wpłat1500 PLN
Bonus za wykonanie zadań60 PLN
Rejestracja w STS dostępna jest po kliknięciu w TEN LINK.
STS kod promocyjny
Opinie STS, które prezentujemy w tym tekście, trzeba oceniać także przez pryzmat pozycji bukmachera. Obecnie STS jest największych bukmacherem w Polsce, który odpowiada za około 45% legalnego rynku zakładów w naszym kraju. Firma powstała w 1997 roku. Założycielem Star-Typ Sport jest Zbigniew Juroszek, a od kilku lat na czele firmy stoi jego syn, Mateusz Juroszek. Wpływ na opinie o STS może mieć działalność sponsorska i charytatywna bukmachera. STS wspiera polski sport, jest m.in. sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski i prowadzi fundację Sport Twoją Szansą.
STSInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.8/5 (zgodna z głównym rankingiem)
Pełna nazwa spółkiSTS S.A.
Data startu1997
Bonus powitalny1660 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, PayU, Przelewy24, Paypal, VISA, MasterCard, Skrill, Neteller
Aplikacja mobilnaAndroid, IOS

STS opinie o ofercie powitalnej

W tym akapicie bliżej przyjrzymy się powitalnej ofercie bukmachera STS. Opinie w sprawie dostępnych bonusów każdy może wyrobić sobie samodzielnie. Aby ocena była jak najbardziej sprawiedliwa, poniżej prezentujemy wszystkie powitalne bonusy, dostępne przy rejestracji z kodem MECZYKI. Są to zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 1500 PLN oraz bonus za wykonanie zadań od bukmachera w wysokości 60 PLN.
Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN to pierwsza z promocji powitalnych w STS. Opinie o tym bonusie wyrobimy sobie dość szybko, bo obowiązuje on na pierwszy kupon wytypowany w historii konta. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas na konto gracza trafi zwrot stawki do maksymalnie 100 PLN. Dokładnie taki zwrot uzyskamy, jeśli stawka kuponu wyniesie 113.64 PLN, bowiem musimy pamiętać o 12% podatku od gier. Zwrot zostanie przyznany na konto bonusowe. Bonusem trzeba obrócić. Wymagany jest dwukrotny obrót, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są wyłącznie te kupony, które zostaną rozliczone jako wygrane. 
Bonus od trzech wpłat na konto 1500 PLN to kolejna bonusowa oferta od STS. Opinie graczy na pewno będą zwrócone w kierunku wysokiej kwoty całego bonusu, co jest jego mocną stroną. Warto też wiedzieć, że przy każdej z trzech wpłat obowiązują nieco inne zasady przyznania bonusu:
 • Pierwszy bonus od wpłaty 100%: depozyt 300 zł = bonus 300 zł. Należy zagrać kupony za 300 zł z depozytu;
 • Drugi bonus od wpłaty 50%: wpłata 1000 zł = depozyt 500 zł. Należy zagrać kupony za 1000 zł z depozytu;
 • Trzeci bonus od wpłaty 50%: wpłata 1400 zł = depozyt 700 zł. Należy zagrać kupony za 1400 zł z depozytu.
W każdym przypadku należy również bonusem obrócić. Warunki obrotu są takie same, dla każdego z trzech bonusów od depozytu. Należy dokonać dwukrotnego obrotu na kuponach o kursie 1.91, a do obrotu zaliczane są tylko te kuponu, które zostaną rozliczone jako wygrane. Opinie STS o obrocie bonusem będą więc takie same, jak w przypadku opisanej wyżej promocji na zakład bez ryzyka.
Bonus za wykonanie zadań 60 PLN zostanie przyznany za poprawne wykonanie sześciu zadań, które bukmacher aktywuje po każdej z trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Jakie to zadania? Prezentujemy je poniżej.
Zadania po pierwszej wpłacie:
 • Wytypuj kupon w aplikacji mobilnej o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej oferty 
 • (przedmeczowej) o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91
Zadania po drugiej wpłacie:
 • Wytypuj kupon z oferty na żywo (LIVE) o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91
Zadania po trzeciej wpłacie:
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem Esportowym o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
Opinie STS o tym bonusie są w większości pozytywne. Typując kolejne zdarzenia możemy zapoznać się z całą ofertą zakładów bukmachera, a przy okazji uzyskać dodatkowe środki na grę. Wymagany jest obrót bonusem, podobnie jak w poprzednich przypadkach, dwukrotny na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Zaliczane do obrotu są wygrane kupony.
Jakie opinie STS wystawiają gracze na podstawie całego pakietu promocji powitalnych? Dostępne przy rejestracji TUTAJ bonusy, jeśli wpiszemy kod MECZYKI, mają wartość 1660 PLN. Na pewno kwotę można docenić, tak samo jak rodzaje dostępnych promocji. Panuje tu różnorodność, co na pewno oceniane jest pozytywnie. Mieszane uczucia budzą warunki obrotu bonusem. Przede wszystkim kwestia tego, że do obrotu zaliczane są tylko kupony trafnie wytypowane. Z drugiej strony atutem są takie same warunki dla każdego bonusu, które po prostu łatwo zapamiętać.
STS opinie graczy:
“DUŻY bonus na start, łatwy do wykorzystania”
“Czołowy bukmacher z bardzo dobrą ofertą!”
“Mam bardzo pozytywne odczucia co do STSów. Apka + oferta na wysokim poziomie”

Recenzja STS: wady i zalety bukmachera

Na opinie o STS wpływ mają nie tylko bonusy powitalne, ale także cały przekrój oferowanych przez bukmachera usług. Największy bukmacher w Polsce jest liderem w wielu aspektach, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Pozycja na rynku sprawia jednak, że STS opinie może zbierać skrajne, bo po prostu nie każdemu musi przypaść do gustu.
Trzeba jednak obiektywnie stwierdzić, że STS ma o wiele więcej plusów niż ewentualnych minusów. Czym przede wszystkim wyróżnia się STS? Najważniejsze rzeczy prezentujemy w tabeli poniżej.
PlusyMinusy
Bogata oferta zakładówTylko wygrane wliczane do obrotu
Dobra aplikacja mobilnaBrak zakładów łączonych
Obsługa klienta 
Transmisje LIVE 
Największe atuty STS dotyczą kluczowych aspektów działalności firm bukmacherskich. W tym przypadku STS opinie ma dobre lub bardzo dobre. Solidna i rozbudowana oferta, wsparcie klienta dostępne całodobowo, sprawna aplikacja czy dostępne transmisje - takie rzeczy na pewno można chwalić.
Oczywiście nigdy nie jest tak, że nie można pewnych rzeczy poprawić. Gracze wyrażając swoje opinie o STS zwracają uwagę na brak typów łączonych na poszczególne mecze, a także na dość wymagające warunki obrotu bonusami. Z drugiej strony, nie można stwierdzić, że pod tym względem STS jest najbardziej wymagającym bukmacherem na rynku.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

STS oferta zakładów

Jak już wspomnieliśmy o ofercie STS opinie są bardzo dobre. Ten bukmacher znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o dostępność kursów na poszczególne rynku zakładów bukmacherskich. Gracze typować mogą zakłady na blisko 40 różnych dyscyplin sportu, a to tylko część całej oferty.
Dostępne kategorie typów w STS to:
 • Zakłady bukmacherskie (pre-match)
 • Zakłady LIVE (na żywo)
 • Sporty wirtualne
 • Betgames (gry karciane)
 • Esport
Bukmacher STS w opinii wielu graczy ma najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich. I z taką opinią o czołowym polskim bukmacherze można się zgodzić. Tylko na same rynki piłkarskie możemy znaleźć typy z tak egzotycznych krajów jak Honduras, Gwatemala, Bahrajn czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dla najpopularniejszych państw, takich jak Anglia lub Niemcy, STS oferuje zakłady nawet na szósty czy siódmy poziom rozgrywkowy. 
Wśród zakładów na żywo znajdziemy najważniejsze rozgrywki, czy to piłkarskie czy tenisowe. I to tylko początek bogatej oferty spotkań LIVE, które znajdziemy u bukmachera STS. Opinie o zakładach na żywo powinny być lepsze, że dla wielu z oferowanych meczów znajdziemy transmisje na stronie bukmachera i w aplikacji mobilnej.
STS ma też przygotowaną propozycję typów na sporty wirtualne, Betgames czy Esport. To rozwijające się gałęzie zakładów bukmacherskich, które najpopularniejszy polski bukmacher także przygotował dla swoich typerów.

STS zakłady na żywo

Przyjrzymy się bliżej ofercie zdarzeń LIVE, które w opinii graczy STS są ważnym elementem całej oferty. Zakłady na żywo są dostępne u tego bukmachera, a wśród dostępnych rynków znajdują się m.in. mecze piłki nożnej, tenis, siatkówka, tenis stołowy, badminton czy zawody esportowe. 
Na każde z dostępnych do typowania spotkań znajdziemy od kilku do kilkudziesięciu kursów bukmacherskich. Co istotne, dla wielu meczów dostępne są także transmisje na żywo. Dlatego o zakład LIVE w STS opinie są pozytywne. Bukmacher na bieżąco prezentuje kalendarz z wydarzeniami, na które będzie udostępniał zakłady na żywo.

Sprawdź kody promocyjne:

STS aplikacja mobilna

Kolejną mocną stroną bukmachera STS jest aplikacja mobilna. Opinie o aplikacji STS są bardzo dobre, a wiele osób twierdzi, że to najlepsza bukmacherska aplikacja mobilna dostępna u rodzimych bukmacherów. 
Dobrą informacją jest fakt, że aplikacja STS działa na wszystkich, najpopularniejszych systemach operacyjnych. Można ją pobrać z App Store, AppGallery, sklepu Galaxy Store czy też bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.
Jakie funkcjonalności wpływają na dobre opinie o STS w kontekście aplikacji mobilnej? Gracze mogą skorzystać z takich możliwości jak:
 • Pełna oferta zakładów
 • Szybkie typowanie jednym kliknięciem
 • Opcja cashout
 • Oferta bonusowa dla użytkowników aplikacji mobilnej
 • Statystyki i transmisje
 • Powiadomienia
 • Obsługa klienta 24/7
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
W naszej opinii STS zdecydowanie postarał się tworząc aplikację. Dzięki niej typowanie za pomocą urządzeń mobilnych jest szybkie i proste.

Strona internetowa STS

Dla tych, którzy preferują korzystanie ze standardowej wersji serwisu STS, dostępna jest strona internetowa bukmachera. Sam serwis jest prosty w obsłudze i przejrzysty. Jak dokładnie wygląda strona STS? Opinie o niej prezentujemy pod zdjęciem.
STS strona internetowa
Do strony wizualnej w witrynie STS trudno się doczepić. Stylistyka jest tożsama z dobrze znanymi z STS barwami - dominują odcienie niebieskiego koloru z domieszką pomarańczowego i białego. 
Główna belka u góry strony podzielona jest na dwie części. W centralnej znalazły się kolejne zakładki z kategoriami zakładów bukmacherskich, a także z przeglądem dostępnych obecnie promocji. Z kolei po prawej stronie znajdziemy opcję rejestracji i logowania do posiadanego już konta gracza.
Po lewej stronie znajdziemy dostępne rynki typów bukmacherskich. U góry dostępne są najpopularniejsze dostępne zakłady, a nieco niżej znajdziemy dostępne rynki uszeregowane alfabetycznie. W centralnym punkcie strony internetowej dostępne są przykładowe zakłady, na polecane i popularne zdarzenia. 
Z kolei po prawej stronie znaleźć można podgląd typowanego kuponu i czat z innymi graczami. Znajdziemy tu również ikonę czatu z konsultantem, który może pomóc rozwiązać problemy czy wysłuchać naszą opinię o STS.

Opinie o wpłatach i wypłatach STS

Spory wpływ na opinie o STS ma kwestia płatności. Bukmacher proponuje wiele różnych opcji dokonywania wpłat i wypłat z konta. W tabeli poniżej prezentujemy dostępne opcje płatności, wraz z minimalnymi wartościami.
Metoda płatności Typ przelewuMinimalna wpłata 
BLIKSzybki transferMin. 1 PLN
PayUSzybki transferMin. 1 PLN
Przelewy24Szybki transferMin. 1 PLN
VISAKarta kredytowaMin. 1 PLN
MasterCardKarta kredytowaMin. 1 PLN
PayPalSzybki transferMin. 20 PLN
PaySafeCardPortfel elektronicznyMin. 1 PLN
SkrillPortfel elektronicznyMin. 50 PLN
NetellerPortfel elektronicznyMin. 50 PLN
Wpłata w lokaluGotówkaDowolna kwota
Wszystkie wypłaty obsługiwane są za pomocą STS Pay. Platforma pozwala dokonywać zlecenia wypłacenia środków 24h/7. Przelewy na koncie bankowym gracza powinny znaleźć się w ciągu kilkunastu minut, ale wpływ na to będą miały także godziny księgowania danego banku.
W STS opinie o płatnościach są bardzo dobre. Ten bukmacher proponuje wiele kanałów dokonywania płatności, proponuje szybkie i bezpieczne transakcje do największych polskich banków.

Obsługa klienta

Bardzo dobre opinie STS zyskuje za obsługę klienta. Jest jednym z niewielu bukmacherów, który zapewnia wsparcie dla swoich graczy całodobowo. Dodatkowo dostępnych jest wiele kanałów kontaktu z bukmacherem, co także warto zauważyć. Ze wsparciem w STS możemy skontaktować się poprzez:
 • Czat 24/7
 • Formularz kontaktowy
 • FAQ
Na pewno stałe wsparcie klienta jest czymś, co wyróżnia STS. Opinie na temat jakości obsługi każdy powinien wyrobić sobie sam, ale stała dostępność wsparcia klienta to obiektywnie rzecz godna pochwały.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o STS

O STS opinia jest jasna i klarowna - to czołowy polski bukmacher o bardzo dobrej ofercie zakładów. W przypadku STS recenzja klaruje się przede wszystkim na podstawie wspomnianej już bogatej oferty, dobrego wsparcia klienta i jednej z najlepszych na rynku aplikacji. W codziennym użytkowaniu to na pewno spore atuty czołowego, legalnego bukmachera w Polsce. 
Gdzie widać jeszcze rezerwy w STS? Opinie wielu osób wskazują na bonusy powitalne, a konkretnie wymagany obrót. Można się z tym zgodzić, choć także widać, że STS opinie graczy brał w tym zakresie pod uwagę. W przeszłości wymagania co do obrotu były większe niż obecnie, co pokazuje, że STS w opinie potrafi się wsłuchać. I to także warto docenić.

FAQ

Czy STS jest legalny?

Tak. Bukmacher STS jest w Polsce w pełni legalny. Jest to czołowy przedstawiciel branży na rodzimym rynku zakładów.

Jakie są opinie o bukmacherze STS?

Opinie o STS są w większości pozytywne. To bukmacher z rozbudowaną i różnorodną ofertą, który jest liderem rynku bukmacherskiego w Polsce.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020