STS opinie

STS opinie
sts.pl / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze11 gru 2020 | 11:25
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Nowi użytkownicy bukmachera STS mogą liczyć na trzy bonusy powitalne o łącznej wartości 1460 zł. Ten pakiet startowy składa się z darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka oraz premii za pierwszą wpłatę środków na konto. W ofercie znajdują się także bonusy niezwiązane z rejestracją. Szczegóły wszystkich promocji poznasz w niniejszym artykule, którego lektura pomoże Ci ustalić, jaka jest Twoja opinia o STS. Zapraszamy.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Opinie o STS - Bonusy
  2. STS pozostałe bonusy i promocje

STS to bukmacher z największymi udziałami (niespełna 50%) w legalnym polskim rynku. Licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w Internecie otrzymał 21 lutego 2012 r. Na opinie o STS może wpływać także fakt, że jest on np. oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Aktualnie z jego usług mogą korzystać gracze w kilkunastu europejskich krajach. Polscy użytkownicy mają do dyspozycji bonusy powitalne w łącznej wysokości 1460 zł. W dalszej części tekstu przybliżamy ich działanie, jak i pozostałą ofertę promocyjną STS.

Opinie o STS - Bonusy

Jednym z ważnych czynników mających wpływ na ocenę bukmachera przez graczy są dostępne w danym miejscu bonusy na start. To działa też w drugą stronę. Obfita oferta powitalna to sygnał, że dla bukmachera - w tym przypadku STS - opinia typujących także jest istotna. Niektórzy mogą bowiem wybrać miejsce do gry właśnie na podstawie oferowanych promocji dla nowych użytkowników. A właściwie każdy legalny bukmacher proponuje rozmaite bonusy - czy to startowe, czy stałe. Dokładną ofertę STS w tym zakresie poznasz w kolejnych fragmentach tego tekstu. Konto u największego polskiego bukmachera można założyć przenosząc się na jego stronę za pomocą widocznego wyżej baneru.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Opinie o STS - Bonusy na start

STS oferuje trzy bonusy powitalne warte razem 1460 zł. Oto one:

  • Darmowy zakład - freebet w wysokości 29 zł
  • Zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 231 zł
  • Bonus od depozytu w wysokości 1200 zł

W celu uzyskania wszystkich powyższych bonusów, należy w trakcie rejestracji konta wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny: “MEGABONUS” oraz zaznaczyć pole: “Chcę otrzymać swój bonus powitalny”. Promocje startowe nie wykluczają się wzajemnie. Każdy nowy gracz może skorzystać z całego pakietu powitalnego. Na marginesie, najpewniej bukmacher chętnie pozna zdanie użytkowników na temat proponowanych bonusów i dowie się, jaka jest ich opinia - STS umożliwia kontakt poprzez czat z konsultantem w serwisie online lub wiadomość e-mail.

Wróćmy do opisanych wyżej bonusów o łącznej wartości 1460 zł. Czas rozłożyć je na czynniki pierwsze.

STS bonus na start - darmowy zakład 29 zł (Freebet)

Listę bonusów startowych w STS otwiera darmowy zakład w wysokości 29 zł. To w istocie darmowe środki na grę, które można otrzymać od bukmachera po skutecznym ukończeniu rejestracji z kodem promocyjnym. Do uzyskania tego bonusu nie jest konieczna jakakolwiek wpłata własna. Freebet zostanie dodany do konta gracza bezpośrednio po jego aktywacji i stanie się możliwy do wykorzystania.

Jak to zrobić? Promocyjne 29 zł działa tak, jak zwykły depozyt. Za tę kwotę gracz może zawierać wybrane, dowolne zakłady na całą ofertę STS. Co istotne, nie trzeba od razu realizować całego bonusu “za jednym zamachem”. Aby jednak go wypłacić, należy wykonać trzykrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Łączna suma stawek - uwaga! - wygranych kuponów zawartych za środki bonusowe musi więc być równa przynajmniej 87 zł (3 x 29 zł). Przegrany poszczególny zakład powoduje jedynie utratę danej sumy w niego zainwestowanej, o ile nie jest to cała dostępna na koncie bonusowym kwota. Po skutecznym obrocie freebetem, zachowane pieniądze automatycznie zostaną przeniesione do salda głównego, skąd można je wypłacić lub kontynuować grę. 

Podsumowując: niezależnie od tego, jaka jest Twoja opinia o STS, trzeba przyznać, że bonus przyznawany bez konieczności wpłaty środków z banku, może wpłynąć zdecydowanie pozytywnie na odbiór oferty bukmachera przez nowych graczy.

STS bonus na start - zakład bez ryzyka 231 zł (Cashback)

Druga promocja powitalna u największego polskiego bukmachera to zakład bez ryzyka w wysokości 231 zł, często mylony, absolutnie niesłusznie, z opisanym wcześniej darmowym zakładem. Krótka rada: dla STS opinia graczy jest zapewne o tyle istotna, o ile zostaje wystawiona przez osobę świadomą szczegółów oferty. Aby uniknąć pomyłki, warto przyjrzeć się poniższemu wyjaśnieniu, jak dokładnie działa cashback w STS.

Nazwa cashback wzięła się z języka angielskiego, gdzie dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. W środowisku bukmacherskim chodzi konkretnie o zwrot stawki zakładu wniesionego przez gracza. Co najważniejsze - i tu jest podstawowa różnica między freebetem i cashbackiem - wniesionego za środki wpłacone z banku. Zakład bez ryzyka ma miejsce, jeśli wcześniej obstawiający zasili konto odpowiednią sumą i za wybraną kwotą wyśle kupon. W STS bukmacher zwraca stawkę pierwszego przegranego zakładu w historii gry, czyli zapewne niedługo po ukończeniu rejestracji. Wkład finansowy jest w ten sposób zabezpieczany, stąd tytułowy brak ryzyka.

STS oddaje maksymalnie 231 zł, z uwzględnieniem obowiązującego zgodnie z polskim prawem podatku od gier hazardowych w wysokości 12%. Innymi słowy, na konto typującego wraca zainwestowana kwota pomniejszona o wartość tego też podatku, zależną od stawki. To praktyka powszechna, legalna, bezpieczna i zaufana. W celu realizacji pełnego cashbacku, trzeba zatem zagrać za 35,23 zł. Na poczet podatku zabierane jest wówczas 4,23 zł. Pozostałe środki wracają - co istotne - bezpośrednio do depozytu. Nie trzeba nimi w żaden sposób obracać i można je przeznaczyć na kolejne zakłady lub wypłacić. Przypominamy, że przy wystawianiu opinii STS, wziąć pod uwagę różnice w promocjach freebet i cashback.

STS bonus na start - bonus od depozytu 1200 zł 

Bonusowy pakiet startowy od STS zawiera także bonus 100% od depozytu o wartości 1200 zł. W ramach tej akcji promocyjnej bukmacher podwaja nowym użytkownikom wysokość pierwszej wpłaty środków na konto, przy czym maksymalnie może przyznać dodatkowe 1200 zł. Łatwo więc policzyć, że aby w pełni wykorzystać ten bonus, należy zasilić depozyt kwotą właśnie 1200 zł. Wówczas do dyspozycji na grę będzie 2400 zł. Uwaga: wyższa wpłata nie równa się wyższemu bonusowi. Nawet depozyt o wartości 5000 zł nadal oznacza premię 1200 zł. Nie wolno też zapomnieć o przytaczanym już wcześniej w tym tekście kodzie promocyjnym, niezbędnym do uzyskania wszystkich bonusów powitalnych.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że opinie o STS formułowane np. poprzez ocenę promocji bukmachera w naszym rankingu, oparte są choćby właśnie na szczegółach oferty bonus od depozytu 1200 zł. Nie wszędzie bowiem jest szansa na uzyskanie podwojenia wartości pierwszej wpłaty. Uwaga: nie ma wymaganej minimalnej kwoty, którą należy zasilić konto. STS podwoi zarówno sumę np. 20 zł, jak i 100, 200, 500 czy 1000. 

Wypłata bonusu będzie możliwa po realizacji określonego w regulaminie promocji trzykrotnego obrotu środkami. Przy najwyższym bonusie będzie to obrót na razem 3600 zł (3 x 1200 zł). Konieczny kurs minimalny całkowity kuponów promocyjnych wynosi 1.91. Tak jak przy freebecie, tak i tutaj do obrotu kwalifikują się wyłącznie stawki wygranych zakładów. Przegrane nie są uwzględniane, podobnie jak zakłady anulowane, rozliczone jako zwrot stawki, wypłacone przez cashout, bezpieczne oraz systemowe. Skuteczny obrót “uwolni” pozostały bonus, który automatycznie trafi na konto gracza. O dalszym losie tych pieniędzy decyduje już sam typujący.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Opinia o STS - Bonusy stałe

Ten bukmacher proponuje również promocje niezwiązane z rejestracją konta. Poniżej przybliżamy bonusy będące aktualnie elementem stałej oferty STS - opinia o nich również może zostać przekazana za pomocą czatu online czy e-maila.

STS bonus 340 zł - Zaproś Kumpli

Największy polski bukmacher premiuje graczy, z których polecenia konto założą kolejne osoby. W ramach akcji “Zaproś Kumpli” użytkownik polecający może uzyskać łącznie dodatkowe 340 zł bonusu. Jak to zrobić? Najpierw należy wpłacić dowolną kwotę i wykonać obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.85 na 25 zł, dzięki czemu wygenerowany zostanie voucher, który następnie trzeba przesłać znajomemu. Ten musi się zarejestrować, wpłacić minimum 50 zł i obrócić przynajmniej 500 zł na identycznych zasadach. Za każdego poleconego typera można uzyskać 50 zł. Maksymalna liczba zaproszonych kumpli wynosi sześć, a dodatkowo STS przekazuje premię za trzecią i ostatnią osobę. Stąd łączna pula promocji w wysokości 340 zł. Sprowadzone osoby też oczywiście mogą wyrazić własne opinie o STS.

Sprawdź kody promocyjne:

STS bonusy po 45 zł na sporty wirtualne i BetGames

Na bonusy mogą też liczyć gracze obstawiający sporty wirtualne, czyli symulowane komputerowo rozgrywki w takich dyscyplinach, jak m.in. piłka nożna czy koszykówka. Oferta “Pewne 20 PLN” umożliwia odzyskanie części zainwestowanych w “wirtuale” środków, do 20 zł (z uwzględnieniem podatku). Promocja dotyczy pierwszych kuponów wysłanych w ciągu pierwszej zegarkowej doby na zakłady ze sportów wirtualnych w historii danego konta. Kurs minimalny całkowity to 1.90. Bonusem trzeba obrócić trzy razy na wygranych zakładach po kursie 1.91.

Z kolei bonus “Ekstra 25 PLN” o wartości 25 zł można uzyskać zawierając w ciągu jednego tygodnia (od pon. do nd.) zakłady na dowolne sporty wirtualne na minimum 300 zł po kursie całkowitym nie niższym od 2.00. Warunki obrotu bonusem są takie same, jak w przypadku oferty “Pewne 20 PLN”.

Co ważne, identyczne promocje - o łącznej wartości 45 zł - obowiązują też przy obstawianiu BetGames, czyli wirtualnych, legalnych i dostępnych w STS gier karcianych online - Wojny, Pokera i Bakaratu. Wszystkie warunki są identyczne jak w bonusach związanych ze sportami wirtualnymi. Klienci największego polskiego bukmachera znajdą też coś dla siebie w zakładach na esport - czeka na nich bonus w wysokości 25 zł tygodniowo.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Na koniec przypominamy, że dla STS opinia graczy, czy to nowych, czy z większym doświadczeniem, jest równie ważna i pomaga kształtować ofertę, w tym tę bonusową.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN