Freebet - dowiedz się czym są freebety i sprawdź, który bukmacher oferuje darmowy freebet bez depozytu

Freebet - dowiedz się czym są freebety i sprawdź, który bukmacher oferuje darmowy freebet bez depozytu
meczyki.pl
autor: Seweryn KrauzeWczoraj | 14:20

Bonus bukmacherski, który cieszy się największym zainteresowaniem graczy to freebet, czyli darmowy zakład otrzymywany bez inwestycji własnych pieniędzy. Ta promocja stanowi składnik oferty powitalnej wielu legalnych polskich bukmacherów, takich jak STS, Fortuna, PZBuk, LV Bet czy Totolotek. W tym tekście dowiesz się, czym jest freebet, jak działa i gdzie można go uzyskać. Poznasz także szczegółową ofertę bonusową wszystkich bukmacherów. Zapraszamy!

Freebet

Na skróty:

  1. Co to jest freebet?
  2. Jaki bukmacher oferuje freebet?
  3. Bonusy i promocje bukmacherskie

Tytułem wstępu pragniemy wyjaśnić, że freebet nie zawsze musi być częścią pakietu na start przygotowanego przez bukmachera dla nowych graczy. W niektórych miejscach oferta powitalna składa się z innych bonusów, a darmowy zakład można otrzymać w trakcie gry. Z kolei firmy, które proponują freebet startowy, na ogół również mają tę promocję w stałej ofercie.

Co to jest freebet?

Freebet to słowo z języka angielskiego, oznaczające dosłownie darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gracz otrzymuje od bukmachera w prezencie środki do wykorzystania na grę. Oznacza to, że nie trzeba inwestować własnych pieniędzy, a można zawrzeć zakład, który ma szansę okazać się wygrany. Większość bonusów proponowanych na polskim rynku objętych jest obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. Nie każdy bukmacher wymaga obrotu freebetem. Wszystko zależy od przyjętej polityki bonusowej.

Freebet bez depozytu to popularna premia na start u kilku legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy tę ofertę w takich firmach jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet i Totolotek. Wszystkie wymienione podmioty otrzymały od Ministerstwa Finansów odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce i działają w stu procentach zgodnie z prawem. Odradzamy obstawianie w nielegalnych, niepewnych źródłach. Łamanie przepisów, które wprowadzone zostały nowelizacją ustawy hazardowej z 2017 r., zagrożone jest poważnymi konsekwencjami, na czele z karą finansową sięgającą kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jaki bukmacher oferuje freebet?

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, kolejne firmy oferują swoje usługi, a zatem gracze mają możliwość szerokiego wyboru z puli wszystkich bonusów. My poniżej skupiamy się na darmowych zakładach, czyli wspomnianych freebetach. Ta oferta jest dostępna u większości z nich. Freebet otrzymać można w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienia się na zakłady. Przypomnijmy, że pod naszą lupę trafiły: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet i Totolotek. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy zasady działania darmowych zakładów i podpowiadamy, gdzie ich szukać.

STS freebet 29 zł

Promocje bukmacherskie - STS freebet

STS proponuje freebet o wartości 29 zł wszystkim nowym użytkownikom, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem poniższego kodu promocyjnego. Bukmacher doda darmowy zakład do konta gracza bezpośrednio po ukończeniu rejestracji. Nie ma obowiązku wykorzystania całej kwoty na jeden zakład, jednak przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu po całkowitym kursie minimalnym każdego kuponu 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, zatem ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3 = 87 zł). Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze automatycznie trafią na konto depozytowe, gdzie można je wypłacić.

Fortuna freebet 20 zł

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet

W Fortunie można uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się się za pomocą dostępnego niżej baneru lub linku, przekierowujących na stronę internetową bukmachera. Nowi gracze otrzymują ten freebet w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wspomnianej kwoty. Z perspektywy obstawiającego nie ma zatem żadnej różnicy, bo darmowe pieniądze od Fortuny i tak są dostępne do wykorzystania na dowolne zakłady. Bukmacher daje wolną rękę w zakresie użycia tego freebetu. Akceptowane są zarówno np. dwa kupony po 10 zł, jak i jeden za 20 zł, dziesięć po 2 zł etc. Nie ma żadnych minimalnych kursów ani innych ograniczeń typu wymagana liczba zdarzeń czy rodzaj zakładu.

Freebet nie podlega żadnym warunkom obrotu. Uzyskane punkty znikają z konta w momencie zawarcia darmowego zakładu, a ewentualna wygrana wraca w postaci realnych pieniędzy, które można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Porażka oznacza oczywiście utratę punktów. 

Betfan freebet

Promocje bukmacherskie - Betfan freebet

Betfan to bukmacher z stosunkowo niewielkim stażem na rynku. W jego ofercie na ten moment nie znajdziemy freebetu, za to można liczyć na dwa bonusy startowe - potrojenie trzech pierwszych wpłat do 3000 zł, a także zakład bez ryzyka do 100 zł. Oba dostępne są dla osób, które zarejestrują się z poniższym kodem promocyjnym. Więcej o obu bonusach piszemy w dalszej części tekstu. Betfan ma też promocje przeznaczone dla stałych graczy, m.in. grę bez podatku i celowe podwyższanie kursów na niektóre zdarzenia.

Możliwe, że bukmacher, którego twarzą jest Mariusz Pudzianowski, z czasem zdecyduje się na zaoferowanie użytkownikom darmowych zakładów. Wiele firm dopiero po czasie rozszerzało ofertę promocyjną. Wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie w tym przypadku, wszak freebety często stanowią element stałych propozycji dla graczy, nie tylko nowych. 

Betclic freebet

Promocje bukmacherskie - Betclic freebet

Na ten moment w ofercie Betclica nie znajduje się freebet, za to osoby, które zarejestrują się z poniższym kodem promocyjnym, mogą liczyć na najwyższy zakład bez ryzyka na rynku - do 550 zł. Nie ma żadnego haczyka, wystarczy użyć kodu i korzystać z cashbacku. Więcej szczegółów o tym bonusie na start podajemy w dalszej części artykułu. To nie wszystko. W ramach innych promocji dostępnych u tego bukmachera, gracze mogą liczyć na powiększanie kwoty wygranej zakładów wielokrotnych, codzienne wyższe kursy na wybrane zdarzenia czy opcję cashout. 

Warto pamiętać, że Betclic lata temu, jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., oferował zakłady wzajemne na polskim rynku. Po wprowadzeniu nowych przepisów się z niego wycofał i wrócił już jako licencjonowany, w pełni legalny bukmacher. Obstawianie w Betclicu jest zatem bezpieczne i zgodne z prawem.

Etoto freebet

Promocje bukmacherskie - ETOTO freebet

Etoto w obecnej chwili nie oferuje darmowego zakładu swoim graczom. Warto jednak nadmienić, że freebet swego czasu długo stanowił element powitalnego pakietu dla nowych użytkowników, stąd można przypuszczać, że istnieją szanse, by ponownie zagościł wśród promocji na start. Klienci Etoto powinni zachować czujność, bo freebet często pojawia się wśród stałych bonusów dla regularnie obstawiających. Oferta na start u tego bukmachera to z kolei bonus od depozytu 200%, czyli po prostu potrojenie pierwszej wpłaty. Zasilenie konta kwotą 100 zł daje możliwość gry za 300 zł. O szczegółach tej promocji dokładniej informujemy w dalszej części artykułu.

Bukmacher Etoto jest obecny na polskim rynku od kilku lat, a kibice futbolu mogą kojarzyć tę firmę z współpracą z czołowymi dziennikarzami sportowymi w kraju: Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim czy Michałem Polem. Etoto ma również licencję na działalność stacjonarną, a zatem w całej Polsce można obserwować, czy nie pojawiają się kolejne lokale naziemne pod charakterystycznym szyldem w ciemnoniebieskich barwach. 

PZBuk freebet 50 zł

Promocje bukmacherskie - PZBuk freebet

Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują freebet o wartości 50 zł do przeznaczenia na dowolne zakłady. Promocja jest skierowana do wszystkich użytkowników zarejestrowanych z poniższym kodem promocyjnym. Regulamin promocji został tak skonstruowany, że freebet zostanie przypisany do konta gracza dopiero po wpłacie środków na konto i zawarciu pierwszego zakładu za minimum 50 zł (to też wymagana kwota pierwszego depozytu). Minimalny kurs całkowity kuponu musi wynieść 2.00. Rozstrzygnięcie w tej sytuacji nie ma znaczenia. Zarówno w przypadku wygranej, jak i porażki, bonus jest "uwalniany" i przekazywany obstawiającemu w ciągu dziesięciu minut od momentu zawarcia zakładu.

Co ważne, freebet nie podlega żadnym warunkom obrotu, bo dokonuje się wcześniej wspomnianego obrotu depozytem. Zasady są proste: skuteczne wykorzystanie darmowego zakładu oznacza zastrzyk pieniędzy, błędne wytypowanie równa się utracie tego startowego bonusu. Freebet w PZBuku może również występować jako czasowa promocja dla stałych graczy. Aby jej nie przegapić, najlepiej regularnie zaglądać do zakładki "Promocje" na stronie internetowej bukmachera.

LVBet freebet 20 zł

Promocje bukmacherskie - LVBet freebet

LV Bet przygotował dla nowych graczy freebet w wysokości 20 zł, który jest ważny przez 30 dni od momentu rejestracji. Aby go uzyskać, w pierwszej kolejności należy otworzyć konto za pomocą poniższego baneru z logiem bukmachera. Następnie, zanim rozpocznie się grę, wymagane jest wysłanie maila na podany na stronie LV Bet adres. Jedyna niezbędna treść to: "Bonus bez Depozytu" w tytule wiadomości. Gracze otrzymują freebet w postaci bonusu o wartości 1 zł z mnożnikiem x20, aktywującym się w momencie zawarcia zakładu. Innymi słowy, kurs minimalny całkowity dodatkowo jest mnożony x20. 

Darmowy zakład na start to jednorazowa promocja, którą trzeba wykorzystać na jeden kupon z minimum trzema zdarzeniami o pojedynczym kursie minimalnym 1.25 każdego z nich oraz kursie całkowitym nie niższym od 2.50. W razie wygranej, bukmacher wymaga dodatkowo dwukrotnego obrotu uzyskanymi środkami. W tym wypadku minimalny kurs całkowity musi wynieść 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia - 1.50. Do obrotu bonusem nie są zaliczane sporty wirtualne oraz kupony wypłacone za pomocą opcji cashout. 

Totolotek freebet

Promocje bukmacherskie - Totolotek freebet

Najstarszy polski bukmacher ma freebet jako element pakietu powitalnego dla nowych użytkowników. Darmowy zakład w wysokości 20 zł przysługuje wszystkim graczom, którzy ukończą wstępną rejestrację, a następnie zweryfikują dane osobowe zgodnie z zaleceniami Totolotka. Jak to zrobić? Należy uzupełnić odpowiednie pole w zakładce "Moje Konto" w panelu użytkownika. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje podane informacje, trzeba znaleźć rubrykę "Kod bonusowy" w sekcji "Wpłata" i wpisać tam kod promocyjny: 20NASTART. Bonus automatycznie zostanie przypisany do konta gracza.

Aby wypłacić środki bonusowe, konieczny jest dwukrotny obrót nimi po minimalnym kursie całkowitym 2.00 w ciągu czternastu dni. Oznacza to, że łączna suma stawek zawartych zakładów musi wynieść minimum 40 zł. Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe. Po spełnieniu oczekiwanych warunków obrotu pieniądze od razu trafią do depozytu, skąd można je wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry.

Inne bonusy u legalnych bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty bonusowej, zarówno powitalnej, jak i stałej, do darmowych zakładów. Najpopularniejsze promocje na start to także zakłady bez ryzyka czy podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto. Obecnie rynek obejmuje kilkanaście legalnie działających firm, a zatem gracze mogą bez problemu porównać ich ofertę. Przydatnym narzędziem w takiej sytuacji jest np. aktualny ranking bukmacherów, zawierający najnowsze informacje o bieżących promocjach, bonusach i innych istotnych czynnikach, które mogę decydować o wyborze danego miejsca do gry. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy, jakie bonusy oferują graczom takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet i Totolotek. Oczywiście nie uwzględnialiśmy ponownie freebetów, o których piszemy wyżej.

STS bonusy i promocje

Pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 1260 zł składa się z trzech elementów. To nie tylko wspomniany freebet 29 zł, ale także zakład bez ryzyka do 31 zł oraz bonus od depozytu 1000% do 1200 zł. Promocje wzajemnie się nie wykluczają, więc można z nich skorzystać jednocześnie. Warunek to rejestracja z podanym poniżej kodem promocyjnym. Spójrzmy, na czym polegają dwa dodatkowe bonusy startowe.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka w wysokości 31 zł, czyli cashback to nic innego, jak zwrot stawki zakładu w razie porażki. Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu. Jeśli okaże się przegrany - bukmacher oddaje pieniądze na konto. Do gracza wraca postawiona kwota, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych, który wynosi 12%. Aby w pełni skorzystać z cashbacku, należy zawrzeć zakład bez ryzyka za 35,23 zł. Zwrot wyniesie wówczas 31 zł. To maksymalna suma, którą można uzyskać z powrotem. Stawka np. 50 czy 100 zł nie zwiększa bonusu! Można za to zagrać za mniejszą kwotę. Cashback będzie w takiej sytuacji malał proporcjonalnie do zainwestowanych środków. Zwrócone pieniądze nie podlegają dalszemu obrotowi. Można je wypłacić do banku lub ponownie obstawić.

Trzeci bonus na start w STS to premia od depozytu 100% do 1200 zł. Oznacza to, że bukmacher podwaja kwotę pierwszej wpłaty, więc maksymalnie można uzyskać 2400 zł do wykorzystania na zakłady - 1200 zł depozytu oraz 1200 zł bonusu. Promocja oczywiście obowiązuje także przy niższych kwotach. Przelew w wysokości 20 zł to okazja gry za 40 zł, 100 zł - 200 zł, 500 zł - 1000 zł itd. Decyzja należy do gracza. Aby przenieść bonus na konto główne, niezbędny jest obrót otrzymanymi środkami. Zasady są takie same jak w przypadku freebetu: trzykrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, a nie kwalifikują się kupony bezpieczne, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz te zamknięte cashoutem. 

Fortuna bonusy i promocje

W ofercie startowej Fortuny znajdują się łącznie trzy bonusy, których wartość wynosi razem 1145 zł. Freebet w wysokości 20 zł uzupełniają: zakład bez ryzyka do 125 zł oraz bonus od depozytu 100% do 1000 zł. Wszystkie promocje są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych za pomocą poniższego baneru lub linku do strony internetowej bukmachera. Kodu bonusowego nie trzeba wpisywać ręcznie, bo to pole wypełniane jest automatycznie. Zobaczmy szczegóły bonusów powitalnych w Fortunie.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka w wysokości 125 zł to druga najwyższa tego typu oferta na start wśród legalnych polskich bukmacherów. Fortuna ma tylko jeden wymóg: nie zalicza do tej promocji zakładów na sporty wirtualne. Poza tym daje graczowi pełną dowolność przy tworzeniu kuponu, za który oferuje cashback. Nie są określone żadne wytyczne, zarówno w zakresie minimalnej stawki, jak i kursów. W celu otrzymania maksymalnego zwrotu stawki, należy zagrać za 142,05 zł. Po odjęciu podatku na konto gracza wróci wspomniane 125 zł. Ta kwota podlega jednokrotnemu obrotowi, czyli trzeba ją wykorzystać w całości na jeden, dowolny o zakład o kursie najniższym z możliwych - 1.14. Kursy od 1.01 do 1.13 powodowałyby ewentualną wygraną mniejszą od stawki, co jest niezgodne z prawem.

Ostatnim elementem pakietu bonusów na start jest podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 zł, czyli bonus od depozytu. Nowy gracz ma trzy dni od momentu ukończenia rejestracji, by wejść w zakładkę "Moje Bonusy" i zadeklarować chęć wzięcia udziału w tej startowej promocji. Bukmacher daje następne trzy dni na zasilenie konta po raz pierwszy. Ostatni etap wstępny to zawarcie zakładu, który spełnia podane niżej wymogi. Gracz ma na to kolejne cztery dni. Jeśli wcześniej zarejestrował się poprzez jeden z dostępnych w tym tekście banerów lub linków, to przysługuje mu premia startowa od bukmachera w postaci bonusu wynoszącego równowartość wpłacanych środków.

Maksymalnie można uzyskać dodatkowe 1000 zł, więc najwyższa łączna dopuszczalna kwota to 2000 zł - 1000 zł depozytu i 1000 od Fortuny. Aby uzyskać ten bonus, trzeba najpierw jednak w ciągu 30 dni czterokrotnie obrócić tym, co się wpłaciło. W opisanym przykładzie byłoby to 4000 zł (1000 zł x 4). Do obrotu zaliczane są zakłady wielokrotne z trzema zdarzeniami o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Skuteczny obrót "odblokuje" bonus, który - podobnie jak w przypadku cashbacku - musi zostać użyty na jeden, dowolny zakład o najniższym możliwym kursie. Wygrana oznacza zarobek, przegrana - utratę bonusu.

Betfan bonusy i promocje

Oferta powitalna bukmachera Betfan obejmuje dwa bonusy startowe, o których krótko wspominaliśmy przy okazji informacji o freebecie. To zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł oraz pakiet bonusów od trzech pierwszych wpłat na konto, tzw. "Pakiet Pudziana" o wartości 3000 zł. Promocje łączą się ze sobą i są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych z poniższym kodem promocyjnym. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka 100 zł to oferta "Siano Wraca", która jest klasycznym cashbackiem. Nowi gracze mogą wysłać swój pierwszy kupon bez obawy o utratę zainwestowanych środków. Wymagana minimalna stawka to 10 zł. Zwracana kwota pomniejszona jest, jak u wszystkich bukmacherów oferujących tę promocję, o wartość podatku od gier hazardowych. Zakład bez ryzyka zostanie wykorzystany w pełni przy stawce wynoszącej dokładnie 113,64 zł. Liczba zdarzeń ani minimalne kursy nie są wskazane. Co istotne, cashback nie jest objęty jakimikolwiek warunkami obrotu. Otrzymane z powrotem środki - bukmacher ma 48 godzin na zwrot - można zainwestować w dalszą grę lub wypłacić.

Druga premia powitalna to bonus od trzech pierwszych wpłat na konto o łącznej wartości 3000 zł - 1000 zł przy pierwszym depozycie, 2000 zł przy drugim i 3000 zł przy trzecim. Aby skorzystać z tej promocji, należy wpłacić minimum 20 zł, a potem przeznaczyć całą kwotę na dowolne zakłady o kursie minimalnym całkowitym 2.00. Ten ruch "uwalnia" bonus, który stanowi 10% depozytu, np. 100 zł przy zasileniu konta sumą 1000 zł. Uzyskanymi środkami bonusowymi trzeba następnie pięciokrotnie obrócić. Akceptowane są tylko kupony z minimum dwoma zdarzeniami, których pojedynczy kurs wynosi nie mniej niż 1.45. W razie wykonania pełnego, skutecznego obrotu, bukmacher automatycznie przeniesie pozostałe na koncie bonusowym pieniądze do depozytu i pomnoży je dziesięciokrotnie, do maksymalnie 10 000 zł. Uwaga: zasady działania promocji i obrotu bonusem są tożsame przy wszystkich trzech wpłatach na konto. Nic się nie zmienia.

Betclic bonusy i promocje

Bonus startowy w Betclicu to cashback w wysokości 550 zł - najwyższy na rynku legalnych polskich bukmacherów. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko ci gracze, którzy do rejestracji wykorzystają umieszczony poniżej kod promocyjny, niezbędny do uzyskania okazji na pierwszy zakład bez ryzyka o wspomnianej wartości. Pole nie uzupełni się automatycznie, kod więc trzeba wpisać ręcznie, co otworzy furtkę do pełnego cashbacku, dostępnego przy stawce kuponu wynoszącej dokładnie 625 zł. Znów główną rolę odgrywa tutaj podatek, jak jednak można się przekonać na podstawie ofert wszystkich najważniejszych firm działających w Polsce, to standardowy zabieg, zgodny z prawem. Minimalna wpłata w Betclicu to 1 zł, maksymalna - 100 000 zł.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Zwrot stawki do 550 zł następuje w środkach bonusowych, którymi następnie należy obrócić wedle wskazanych wytycznych. Wymagany jest sześciokrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych. Bukmacher nie oczekuje określonych kursów czy liczby zdarzeń umieszczanych na "obrotowych" kuponach. Zakładając, że użytkownik ma chęć w całości skorzystać ze zakładu bez ryzyka, konieczny jest obrót na kwotę 3300 zł (550 zł x 6) w ciągu trzydziestu dni od otrzymania bonusu. Skuteczne typowanie umożliwi wypłatę środków z konta bonusowego do depozytu, a potem ewentualny transfer pieniędzy na rachunek bankowy gracza.

Etoto bonusy i promocje

Flagowa oferta na start w Etoto to bonus od depozytu 200% do 200 zł. Jak można zauważyć, różni się od standardowych promocji związanych z pierwszą wpłatą, bo nie równa się kwocie depozytu (100%), a jest dwukrotnie większy (200%). Innymi słowy, bukmacher potraja pierwszą wpłatę, maksymalnie przekazując graczowi dodatkowe 200 zł. Łączna kwota bonusu może więc wynieść maksymalnie 300 zł - 100 zł przelane z banku i 200 zł od Etoto. Większa wpłata nie oznacza większej premii. Przy depozycie np. 500 zł, środki na grę będą równe dokładnie 700 zł, bo 200 zł to najwyższy możliwy bonus od Etoto. Minimalna wpłata uprawniająca do promocji to 1 zł. Aby z niej skorzystać, trzeba po pierwszym zasileniu konta zaakceptować bonus w automatycznie wyskakującym okienku promocyjnym.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

W celu wypłaty tego bonusu powitalnego należy czterokrotnie obrócić sumą depozytu i otrzymanych środków. W opisywanym wyżej przykładzie byłoby to 100 zł (wpłata) + 200 zł (bonus) = 300 zł (suma) pomnożone przez cztery, czyli łącznie 1200 zł. Tyle razem muszą wynieść stawki zawieranych zakładów. Zaliczane są kupony z minimalnym kursem całkowitym 2.20 i minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.50. Po skutecznym zrealizowaniu obrotu, pieniądze automatycznie zostaną przeniesione do salda głównego, skąd można je wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę.

PZBuk bonusy i promocje

Szczegółowo opisany we wcześniejszej części tekstu freebet to główna promocja powitalna w PZBuku. Przypomnijmy jeszcze raz: to niestandardowy darmowy zakład, bo trzeba obrócić nie bonusem, a depozytem. Po wpłacie minimum 50 zł należy wykorzystać całą kwotę na dowolny zakład wielokrotny o kursie minimalnym całkowitym 2.00. Jego rozstrzygnięcie nie ma znaczenia, bo freebet trafia na konto gracza w ciągu od dziesięciu minut od zatwierdzenia pierwszego kuponu. Sytuacja jest jasna i klarowna: wygrana w darmowym zakładzie oznacza zysk bezpośrednio do depozytu, przegrana - utratę bonusu.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Druga promocja startowa od PZBuka to bonus od depozytu o wartości 100 zł, przekazywany w punktach, które następnie można wymienić na wspomnianą nagrodę w wirtualnym sklepie bukmachera. "Stówka" warta jest 20 tys. punktów. Co ważne, oba bonusy - i freebet, i premia od pierwszej wpłaty - są dostępne tylko dla osób, które zarejestrują się z wykorzystaniem umieszczonego poniżej kodu promocyjnego.

LV Bet bonusy i promocje

Oferta powitalna w LV Bet nie ogranicza się do obszernie wyżej wyjaśnionej promocji, w ramach której nowi gracze otrzymują freebet. Bukmacher dokłada też bonus 1500 zł od dwóch pierwszych wpłat. W obu przypadkach minimalny depozyt wynosi 50 zł. Moment zasilania konta jest kluczowy, bowiem zanim środki zostaną przelane z banku, należy w panelu wpłaty zaznaczyć odpowiednie pole "bonus z mnożnikiem". Bonus to 1% wpłaconej kwoty, zaś mnożnik ma wartość x100 i jest aktywowany w chwili wysyłania pierwszego kuponu, który musi spełniać następując warunki: minimum trzy zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.50, minimalny kurs całkowity 2.50. Jak w praktyce wygląda działanie wspomnianego mnożnika? Zakładając, że łączny kurs faktycznie wynosi 2.50, a stawka np. 100 zł, to zachodzi działanie: 100 (zł) x 2.50 (kurs) x 0.88 (mnożnik standardowy z podatkiem) x 100 (bonus).

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Jeśli bonusowy zakład z mnożnikiem okaże się wygrany, można grać dalej. Zanim jednak środki trafią na konto główne gracza, wymagany jest czterokrotny obrót depozytem po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Z kolei kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.50. LV Bet daje graczowi wolną rękę, jeśli chodzi o termin obrotu wpłaconymi pieniędzmi. Można to zrobić zarówno przed, jak i po zrealizowaniu bonusu z mnożnikiem. Skuteczny obrót "uwolni" bonus i automatycznie przeniesie pozostałą kwotę do salda głównego, co umożliwi ewentualną wypłatę określonej sumy na rachunek bankowy.

Przy drugiej wpłacie na konto, regulamin promocji pozostaje taki sam. Zmienia się jedynie mnożnik z x100 na x50, stąd łączna wartość bonusu startowego to 1500 zł. Przypomnijmy, że opisywana oferta dotyczy osób, których kwota pierwszego depozytu wyniesie minimalnie 50 zł. Bukmacher przygotował jednak także promocję dla tych, co wpłacają mniej - od 10 do 49,99 zł. Bonus to 10% wpłaty, a mnożnik - x10. Aby jednak otrzymać tę premię od LV Bet, trzeba po zasileniu konta wysłać maila o tytule "Bonus Powitalny" na podany na stronie internetowej LV Bet adres e-mail. Ta czynność nie jest wymagana przy standardowej promocji wartej 1500 zł.

Totolotek bonusy i promocje

Opisany wyżej freebet w wysokości 20 zł to nie jedyna promocja startowa dostępna w Totolotku. Bukmacher proponuje nowym graczom również bonus od depozytu 100% do 500 zł. W jej ramach Totolotek podwaja pierwszą wpłatę do maksymalnie 500 zł, a zatem przy założeniu, że obstawiający chce w pełni wykorzystać bonus, środki na grę mogą łącznie wynieść 1000 zł - 500 zł depozytu i 500 zł premii. Minimalna wpłata na konto, która pretenduje użytkownika do tej promocji, to 20 zł. Osoby wpłacające mniej nie mają możliwości otrzymania bonusu na start od Totolotka.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

W celu wypłaty środków trzeba wykonać trzykrotny obrót i depozytem, i bonusem, co daje 3000 zł (500 zł x 3, czyli 1500 zł na każdy obrót) przy najwyższej premii z możliwych. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.35. Do promocji nie liczą się zakłady systemowe.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550