Freebet - darmowy zakład - bukmacher freebet bez depozytu

Dodał: Seweryn Krauze,15 lis 2021 | 14:16

Freebet bez depozytu to bonus bukmacherski - darmowy zakład pozwalający na grę bez inwestycji własnych środków. Ta promocja stanowi składnik oferty powitalnej wielu legalnych polskich bukmacherów, takich jak STS, Fortuna, Superbet, LV Bet, PZBuk czy Totolotek. Pełną listę dostępnych freebetów - wraz ze szczegółowym opisem ich warunków - znajdziesz w dalszej części naszego tekstu. Dowiesz się też o innych promocjach i bonusach bukmacherskich! Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

  1. Co to jest freebet?
  2. Jaki bukmacher oferuje freebet - AKTUALNA LISTA
  3. Bonusy i promocje bukmacherskie

Freebet

Tytułem wstępu pragniemy wyjaśnić, że nie każdy bukmacher freebeta ma akurat w swojej ofercie powitalnej. Niektóre firmy stawiają na innego rodzaju bonusy dla nowych graczy, ale darmowe zakłady oferują np. przy różnorodnych akcjach promocyjnych. Poniżej szczegółowo omawiamy tego typu bonusy. Znajdziesz tam aktualną listę bonusów freebet.

Freebet - darmowy zakład - na czym polega?

Freebet bez depozytu to słowo z języka angielskiego, oznaczające dosłownie darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gracz otrzymuje od bukmachera środki do wykorzystania na grę. Nie trzeba zatem inwestować własnych pieniędzy, a można zawrzeć zakład, który ma szansę okazać się wygrany. Większość bonusów proponowanych na polskim rynku objętych jest obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. Nie każdy bukmacher wymaga obrotu freebetem. Wszystko zależy od przyjętej polityki bonusowej.

Freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet bez depozytu znajdziemy kilku legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy tę ofertę w takich firmach jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet, Totolotek, Fuksiarz, eWinner i Superbet.

Freebet - aktualna lista

Bukmacher Wartość Warunki Sprawdź bonus
STS 29 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.91 SPRAWDŹ
Fortuna 20 PLN Brak obrotu SPRAWDŹ
Superbet 34 PLN Obrót 1x, kurs min. 1.60 SPRAWDŹ
PZBuk 20 PLN Obrót 1x, kurs min. 1.40 SPRAWDŹ
LVBet 20 PLN Obrót 2x, kurs min. 2.00 SPRAWDŹ
Totolotek 25 PLN Obrót 2x, kurs min. 2.00 SPRAWDŹ

Wszystkie wymienione podmioty otrzymały od Ministerstwa Finansów odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce i działają w stu procentach zgodnie z prawem. Odradzamy obstawianie w nielegalnych, niepewnych źródłach. Łamanie przepisów, które wprowadzone zostały nowelizacją ustawy hazardowej z 2017 r., zagrożone jest poważnymi konsekwencjami, na czele z karą finansową sięgającą kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jaki bukmacher oferuje freebet? [bez depozytu]

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, kolejne firmy oferują swoje usługi, a zatem gracze mają możliwość szerokiego wyboru z puli wszystkich bonusów. My poniżej skupiamy się na darmowych zakładach, czyli wspomnianych freebetach bez depozytu. Ta oferta jest dostępna u większości z nich. Freebet otrzymać można w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienia się na zakłady. Przypomnijmy, że pod naszą lupę trafiły: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet, Totolotek, Fuksiarz, eWinner i Superbet. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy zasady działania darmowych zakładów i podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Freebet STS 29 zł [bez depozytu]

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS proponuje freebet o wartości 29 zł wszystkim nowym użytkownikom, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem poniższego kodu promocyjnego. Bukmacher doda darmowy zakład do konta gracza bezpośrednio po ukończeniu rejestracji. Nie ma obowiązku wykorzystania całej kwoty na jeden zakład, jednak przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu po całkowitym kursie minimalnym każdego kuponu 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, zatem ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3 = 87 zł). Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze automatycznie trafią na konto depozytowe, skąd można je wypłacić.

Freebet Fortuna 20 zł [bez depozytu]

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

W Fortunie można uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się się za pomocą dostępnego wyżej baneru lub linku, przekierowujących na stronę internetową bukmachera. Nowi gracze otrzymują ten freebet w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wspomnianej kwoty. Z perspektywy obstawiającego nie robi to jednak żadnej różnicy, bo darmowe pieniądze od Fortuny i tak są dostępne do wykorzystania na dowolne zakłady. Bukmacher daje wolną rękę w zakresie użycia tego freebetu. Akceptowane są zarówno np. dwa kupony po 10 zł, jak i jeden za 20 zł, dziesięć po 2 zł etc. Nie ma żadnych minimalnych kursów ani innych ograniczeń typu wymagana liczba zdarzeń czy rodzaj zakładu.

Freebet nie podlega żadnym warunkom obrotu. Uzyskane punkty znikają z konta w momencie zawarcia darmowego zakładu, a ewentualna wygrana wraca w postaci realnych pieniędzy, które można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Porażka oznacza oczywiście utratę punktów.

Freebet Superbet

Superbet - bonusy i promocje

Freebet w Superbet nieco różni się od innych darmowych zakładów. Aby go bowiem otrzymać, musimy wcześniej zasilić swoje konto. Ale skoro już dokonujemy rejestracji, to przecież i tak planujemy jakąś inwestycję środków. A wtedy Superbet nagradza nas darmowym zakładem w wysokości 34 zł. Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, podczas zakładania konta gracza wyrazić chęć udziału w promocji, a następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. I tyle. Wówczas otrzymujemy od bukmachera bonus.

Gdy wyląduje on już na naszym koncie gracza, musimy w ciągu 24 godzin go zaakceptować. A następnie dokonać obrotu, bo oczywiście nie możemy przyznanej kwoty od razu wypłacić. Obrót jest jednak mało skomplikowany. Trzeba bowiem zagrać za jednokrotność kwoty otrzymanej od Superbet, a więc za 34 zł. Pamiętać trzeba też o odpowiednich kursach. W przypadku pojedynczego zakładu nie może być on mniejszy niż 1.6. Gdy natomiast jest to kupon multi (wielokrotny), wówczas każde zdarzenie również musi mieć kurs minimalny 1.6. 

Co możemy grać, by zakład wliczał się do obrotu? Zakłady przedmeczowe i na żywo (live), z wyłączeniem kuponów zawierających zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie liczą się także zakłady anulowane lub też takie, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń rozliczono jako zwrot po kursie 1.00. Na dokonanie obrotu mamy trzy dni od chwili przyznania bonusu.

Freebet Betclic

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na ten moment w ofercie Betclica nie znajduje się freebet, za to osoby, które zarejestrują się z poniższym kodem promocyjnym, mogą liczyć na najwyższy zakład bez ryzyka na rynku - do 550 zł. Nie ma żadnego haczyka, wystarczy użyć kodu i korzystać z cashbacku. Więcej szczegółów o tym bonusie na start podajemy w dalszej części artykułu. To nie wszystko. W ramach innych promocji dostępnych u tego bukmachera, gracze mogą liczyć m.in. na powiększanie kwoty wygranej zakładów wielokrotnych, codzienne wyższe kursy na wybrane zdarzenia czy opcję cashout. 

Warto pamiętać, że Betclic lata temu, jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., oferował zakłady wzajemne na polskim rynku. Po wprowadzeniu nowych przepisów się z niego wycofał i wrócił już jako licencjonowany, w pełni legalny bukmacher. Obstawianie w Betclicu jest zatem bezpieczne i zgodne z prawem.

Freebet Fuksiarz

Freebet Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz obecnie nie oferuje użytkownikom bonusu freebet. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości i taki bonus bez depozytu pojawi się w ofercie bukmachera. 

Bukmacher stawia jednak na inne bonusy dla nowych użytkowników. Rejestrując się z kodem MECZYKI można zyskać od bukmachera Fuksiarz do 500 zł cashbacku. W ofercie pojawiają się także stałe i cykliczne bonusy promocyjne dla zarejestrowanych już użytkowników. Więcej o ofercie bonusowej bukmachera Fuksiarz piszemy w dalszej części tekstu.

Freebet eWinner [bez depozytu]

eWinner freebet

Bukmacher eWinner nie ma bonusu freebet w ofercie powitalnej, ale pozwala skorzystać z promocji zakładu bez depozytu cyklicznie, przy okazji różnych ofert specjalnych. Jedną z nich jest freebet na Europejskie Puchary. 

Korzystając z tej promocji użytkownik może zgarnąć maksymalnie 90 zł tygodniowo, do wykorzystania na zakłady w aplikacji mobilnej eWinner. Aby skorzystać z bonusu trzeba zapisać się do udziału w akcji, a następnie wytypować zakład zawierający typ na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji. Minimalny kurs kuponu to 2.50, a freebet wynosi 50% stawki (do 30 zł za kupon). Maksymalnie w tygodniu do promocji zaliczają się trzy takie kupony, po jednym na wtorkowe, środowe i czwartkowe mecze Europejskich Pucharów. Środki eWinner freebet dostępne są po spełnieniu warunków promocji w aplikacji mobilnej, do wykorzystania na zakłady live. Zapisać się do akcji bonusowej wystarczy tylko raz i następnie można z niej skorzystać wielokrotnie.

Drugi dostępny w ofercie bukmachera bonus freebet obowiązuje w weekendy i dotyczy meczów piłki nożnej. Przy wytypowaniu kuponu za dokładnie 49 zł, kwota 25 zł trafi na konto bonusowe gracza i, podobnie jak poprzednio, będzie do wykorzystania w aplikacji mobilnej na zakłady na żywo. Bonus można zdobyć dwa razy w tygodniu - w sobotę i niedzielę. By otrzymać bonus freebet, poza kwotą zakładu, jego kurs musi wynosić min. 2.50 (SOLO lub AKO), a sam kupon może zawierać wyłącznie zakłady na mecze piłki nożnej.

Freebet PZBuk

Freebet PZBuk

Freebet w swojej ofercie powitalnej ma także PZBuk. Nowy gracz po założeniu konta u tego bukmachera może więc liczyć nie tylko na cashback do 500 zł, ale również darmowy zakład w wysokości 20 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? Na początek konieczne jest wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego MECZYKI. Gdy już to zrobimy, musimy jeszcze dokonać depozytu. Wpłacić trzeba minimum 20 zł. Wówczas dokładnie tyle samo PZBuk przeleje na nasze konto w postaci freebetu.

Na jaki zakład możemy go wykorzystać? Musi to być kupon wielokrotny, a zatem składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Jeśli zakład będzie trafiony - pieniądze są nasze. Bukmacher nie wymaga bowiem dokonywania żadnego obrotu.

Freebet Betfan

Betfan - bonusy i promocje Euro 2020

Bukmacher Betfan nie ma obecnie w swojej ofercie darmowego zakładu. Nie oznacza to jednak, że freebet nie wróci kiedyś do listy bonusów startowych. Jeżeli takowy pojawi się w ofercie powitalnej Betfan, na pewno o tym poinformujemy!

Póki co korzystając z kodu rejestracyjnego, lub klikając w baner bukmachera, można skorzystać z bonusu powitalnego zawierającego cashback do 600 zł, a także bonus 100% od drugiej wpłaty do kwoty 1000 zł.

Freebet ETOTO

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

ETOTO w obecnej chwili nie oferuje darmowego zakładu swoim graczom. Warto jednak nadmienić, że freebet swego czasu długo stanowił element powitalnego pakietu dla nowych użytkowników, stąd można przypuszczać, że istnieją szanse, by ponownie zagościł wśród promocji na start. Klienci ETOTO powinni zachować czujność, bo freebet często pojawia się wśród stałych bonusów dla regularnie obstawiających. Oferta na start u tego bukmachera to z kolei bonus od depozytu 200% do 200 zł, czyli po prostu potrojenie pierwszej wpłaty na konto. O szczegółach tej promocji dokładniej informujemy w dalszej części artykułu.

Bukmacher ETOTO jest obecny na polskim rynku od kilku lat, a kibice futbolu mogą kojarzyć tę firmę z współpracą z czołowymi dziennikarzami sportowymi w kraju: Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim czy Michałem Polem. ETOTO ma również licencję na działalność stacjonarną, a zatem w całej Polsce można obserwować, czy nie pojawiają się kolejne lokale naziemne pod charakterystycznym szyldem w ciemnoniebieskich barwach.

LVBet cashback 333 zł

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

LVBet przygotował dla nowych graczy bonus freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Po rejestracji na stronie bukmachera, co można zrobić klikając w jeden z banerów bukmachera LVBet w tekście, należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu.

Bonus na konto zostaje przyznany w wysokości 1 zł, następnie uruchamia się go bezpośrednio na typowanym kuponie poprzez mnożnik zwiększający całkowity kurs kuponu dwudziestokrotnie. Aktywować bonus freebet można, gdy kupon spełni warunki: będa na nim min. 3 zdarzenia o łącznym kursie przynajmniej 2.50, z czego każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.25. Jeśli kupon spełni warunki, można wówczas skorzystać z mnoźnika x20.

W przypadku rozliczenia kuponu jako zwycięski, gracz musi dwukrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2.0. Ważne by przy obrocie skorzystać z trzydrogowego rodzaju zakładu (1-X-2). Jeśli warunki obrotu zostaną spełnione, to kwota zasili konto depozytowe gracza i będzie można ją wypłacić lub wykorzystać do obstawiania kolejnych kuponów z konta depozytowego.

Freebet Totolotek [bez depozytu]

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

W Totolotek freebet stanowi element pakietu powitalnego dla nowych użytkowników. Darmowy zakład w wysokości 25 zł przysługuje wszystkim graczom, którzy ukończą wstępną rejestrację, a następnie zweryfikują dane osobowe zgodnie z zaleceniami Totolotka. Promocja podlega dwukrotnemu obrotowi z kursami 2.00 (całkowita suma stawek tych zakładów musi wynosić 40 zł). Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe. Po spełnieniu oczekiwanych warunków obrotu pieniądze od razu trafią do depozytu, skąd można je wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Inne bonusy u legalnych bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty bonusowej, zarówno powitalnej, jak i stałej, do darmowych zakładów. Najpopularniejsze promocje na start to także zakłady bez ryzyka czy podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto. Obecnie rynek obejmuje kilkanaście legalnie działających firm, a zatem gracze mogą bez problemu porównać ich ofertę. Przydatnym narzędziem w takiej sytuacji jest np. aktualny ranking bukmacherów, zawierający najnowsze informacje o bieżących promocjach, bonusach i innych istotnych czynnikach, które mogę decydować o wyborze danego miejsca do gry. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy, jakie bonusy oferują graczom takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet i Totolotek. Oczywiście nie uwzględnialiśmy ponownie freebetów, o których piszemy wyżej.

STS bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - STS freebet

Pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 1460 zł składa się z trzech elementów. To nie tylko wspomniany freebet 29 zł, ale także zakład bez ryzyka do 231 zł oraz bonus od depozytu 100% do 1200 zł. Promocje wzajemnie się nie wykluczają, więc można z nich skorzystać jednocześnie. Warunek to rejestracja z podanym poniżej kodem promocyjnym. Spójrzmy, na czym polegają dwa dodatkowe bonusy startowe.

Zakład bez ryzyka w wysokości 231 zł, czyli cashback to nic innego, jak zwrot stawki zakładu w razie porażki. Oferta dotyczy pierwszego postawionego kuponu. Jeśli ten okaże się przegrany - bukmacher oddaje pieniądze na konto. Do gracza wraca postawiona kwota, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych, który wynosi 12%. Aby w pełni skorzystać z cashbacku, należy zawrzeć zakład bez ryzyka za 258,72 zł. Zwrot wyniesie wówczas 231 zł. To maksymalna suma, którą można uzyskać z powrotem. Stawka np. 500 czy 1000 zł nie zwiększa bonusu! Można za to zagrać za mniejszą kwotę. Cashback będzie w takiej sytuacji malał proporcjonalnie do zainwestowanych środków. Zwrócone pieniądze nie podlegają dalszemu obrotowi. Można je wypłacić do banku lub ponownie obstawić.

Trzeci bonus na start w STS to premia od depozytu 100% do 1200 zł. Oznacza to, że bukmacher podwaja kwotę pierwszej wpłaty, więc maksymalnie można uzyskać 2400 zł do wykorzystania na zakłady - 1200 zł depozytu oraz 1200 zł bonusu. Promocja oczywiście obowiązuje także przy niższych kwotach. Przelew w wysokości 20 zł to okazja gry za 40 zł, 100 zł - 200 zł, 500 zł - 1000 zł itd. Decyzja należy do gracza. Aby przenieść bonus na konto główne, niezbędny jest obrót otrzymanymi środkami. Zasady są takie same jak w przypadku freebetu: trzykrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, a nie kwalifikują się kupony bezpieczne, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz te zamknięte cashoutem.

Fortuna bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet

W ofercie startowej Fortuny znajdują się łącznie trzy bonusy, których wartość wynosi razem 2720 zł. Freebet w wysokości 20 zł uzupełniają: zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus od depozytu 100% do 2100 zł. Wszystkie promocje są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych za pomocą poniższego baneru lub linku do strony internetowej bukmachera. Kodu bonusowego nie trzeba wpisywać ręcznie, bo to pole wypełniane jest automatycznie. Zobaczmy szczegóły bonusów powitalnych w Fortunie.

Zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł to jeden z najwyższych cashbacków na start wśród legalnych polskich bukmacherów. Fortuna ma tylko jeden wymóg: nie zalicza do tej promocji zakładów na sporty wirtualne. Aby otrzymać bonus, należy zaakceptować go w ciągu 3 dni od momentu rejestracji w sekcji “Moje bonusy”. Następnie mamy 5 dni na zawarcie zakładu, który będzie cashbackiem. Musi być on rozliczony w ciągu 30 dni. Jeśli nasz pierwszy kupon, zaliczany do promocji, będzie przegrany, otrzymamy zwrot pełnej stawki (maksymalnie do 600 zł). Wtedy trzeba obrócić nim jednokrotnie, czyli zagrać po prostu za tę kwotę. Kursy i liczba zdarzeń są tu dowolne. Wtedy zyskamy możliwość wypłaty środków.

Ostatnim elementem pakietu bonusów na start jest podwojenie drugiej wpłaty do 2100 zł, czyli bonus od depozytu. Po pierwszym zasileniu konta powinno wyświetlić nam się specjalne okienko z propozycją skorzystania z bonusu od drugiej wpłaty. Jeśli wyrazimy taką chęć, musimy zasilić konto w ciągu 5 kolejnych dni, by wziąć udział w promocji. Trzeba jednak zaznaczyć, że zanim otrzymamy bonusowe pieniądze od Fortuny, musimy jeszcze dokonać odpowiedniego obrotu. Początkowo w ciągu 14 dni należy obrócić kwotą stanowiącą 80% drugiej wpłaty na konto, za co bukmacher przyzna nam 20% bonusu, maksymalnie do 420 zł. Następnie trzeba jeszcze obrócić czterokrotnością drugiego depozytu. Za to Fortuna da nam 80%, nawet do 1680 zł.

Razem można więc zyskać dodatkowe 2100 zł na grę. Do obrotu wliczają się jedynie zakłady z kursem nie mniejszym niż 1.80. Co istotne, zarówno te wygrane, jak i przegrane. Wyjątkiem są zakłady anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone dzięki funkcji early cash out, zagrane na Sporty Wirtualne czy Bet On Games.

Aby wziąć udział w promocji, podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny: MECZYKI.

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betclic freebet

Bonus startowy w Betclicu to cashback w wysokości 550 zł - najwyższy na rynku legalnych polskich bukmacherów. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko ci gracze, którzy do rejestracji wykorzystają umieszczony poniżej kod promocyjny, niezbędny do uzyskania okazji na pierwszy zakład bez ryzyka o wspomnianej wartości. Pole nie uzupełni się automatycznie, kod więc trzeba wpisać ręcznie, co otworzy furtkę do pełnego cashbacku, dostępnego przy stawce kuponu wynoszącej dokładnie 625 zł. Znów główną rolę odgrywa tutaj podatek, jak jednak można się przekonać na podstawie ofert wszystkich najważniejszych firm działających w Polsce, to standardowy zabieg, zgodny z prawem. Minimalna wpłata w Betclicu to 1 zł, maksymalna - 100 000 zł.

Zwrot stawki do 550 zł następuje w środkach bonusowych, którymi następnie należy obrócić wedle wskazanych wytycznych. Wymagany jest sześciokrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych. Bukmacher nie oczekuje określonych kursów czy liczby zdarzeń umieszczanych na "obrotowych" kuponach. Zakładając, że użytkownik ma chęć w całości skorzystać ze zakładu bez ryzyka, konieczny jest obrót na kwotę 4400 zł (550 zł x 8) w ciągu trzydziestu dni od otrzymania bonusu. Skuteczne typowanie umożliwi wypłatę środków z konta bonusowego do depozytu, a potem ewentualny transfer pieniędzy na rachunek bankowy gracza.

Fuksiarz bonusy i promocje

Freebet Fuksiarz

Bonus powitalny Fuksiarz gwarantuje cashback na start do 500 zł (50% zwrotu postawionej stawki). Zakład bez ryzyka musi spełnił pewne wymagania, by można było skorzystać z opcji zwrotu.

Kupon biorący udział w bonusie cashout musi składać się z minimum z dwóch zdarzeń, z których każde powinno mieć kurs przynajmniej 1.20. Zakład musi być zawarty na kwotę co najmniej 20 zł. 

By uzyskać zwrot maksymalny trzeba wytypować kupon za dokładnie 1137 zł. Wówczas cashback wyniesie równe 500 zł (50% wartości kuponu minus 12% podatku). Bonus nie podlega obrotowi i od razu trafia z powrotem na konto depozytowe gracza. Kwota w pełni pozostaje do jego dyspozycji.

eWinner bonusy i promocje

eWinner freebet

Bukmacher eWinner, o czym wspomnieliśmy już wyżej, bonus freebet nie włączył w skład bonusu powitalnego. Jednak proponuje inne promocje dla nowych graczy, które pozwalają zyskać dodatkowe środki na koncie gracza, lub zawrzeć bezpieczny pierwszy zakład.

Cashback, a więc zakład bez ryzyka w eWinner, można zdobyć przy pierwszym zakładzie, maksymalnie do kwoty 110 zł. Zyskanie maksymalnej stawki możliwe jest, gdy przegrany kupon zostanie postawiony za 125 zł. Trzeba bowiem pamiętać o 12%, które każdorazowo są potrącone podczas zawierania zakładów bukmacherskich. Bonus na zakład bez ryzyka eWinner nie jest obarczony dodatkowymi wymogami. Bukmacher nie określa minimalnej stawki zakładu, ani kursu jaki taki zakład musi posiadać. W przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany, kwota wraca na konto depozytowe gracza i dalej można z niej korzystać przy obstawianiu, lub można wypłacić ją na konto bankowe.

Drugim elementem bonusu powitalnego jest 50% bonusu od drugiej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnej kwoty 500 zł. Najwyższy możliwy bonus można zatem zdobyć przy wpłacie 1000 zł na konto depozytowe. Minimalna wpłata to 20 zł, wówczas przyznany będzie bonus w wysokości 10 zł. Bonus podlega obowiązkowi sześciokrotnego obrotu, po kursie min. 2.50.

Skorzystanie z oferty bonusu powitalnego od eWinner jest możliwe przy użyciu kodu rejestracyjnego MECZYKI. Kod należy wpisać podczas rejestracji na stronie bukmachera.

PZBuk bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - PZBuk freebet

Szczegółowo opisany we wcześniejszej części tekstu freebet to główna promocja powitalna w PZBuku. Przypomnijmy jeszcze raz: to niestandardowy darmowy zakład, bo trzeba obrócić nie bonusem, a depozytem. Po wpłacie minimum 50 zł należy wykorzystać całą kwotę na dowolny zakład wielokrotny o kursie minimalnym całkowitym 2.00. Jego rozstrzygnięcie nie ma znaczenia, bo freebet trafia na konto gracza w ciągu od dziesięciu minut od zatwierdzenia pierwszego kuponu. Sytuacja jest jasna i klarowna: wygrana w darmowym zakładzie oznacza zysk bezpośrednio do depozytu, przegrana - utratę bonusu.

Druga promocja startowa od PZBuka to bonus od depozytu o wartości 200 zł, przekazywany w punktach, które następnie można wymienić na wspomnianą nagrodę w wirtualnym sklepie bukmachera. "Stówka" warta jest 20 tys. punktów. Co ważne, oba bonusy - i freebet, i premia od pierwszej wpłaty - są dostępne tylko dla osób, które zarejestrują się z wykorzystaniem umieszczonego poniżej kodu promocyjnego.

Betfan bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betfan freebet

Oferta powitalna bukmachera Betfan obejmuje dwa bonusy startowe, o których krótko wspominaliśmy przy okazji informacji o freebecie. To zakład bez ryzyka w wysokości łącznie 600 zł, pakiet bonusów od drugiej wpłaty na konto o wartości 1000 zł. Promocje łączą się ze sobą i są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych z poniższym kodem promocyjnym. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Zakład bez ryzyka dotyczy pierwszej wpłaty na konto. Wykorzystując cashback do maksimum, zyskać można aż 600 zł.

Jak skorzystać z bonusu bez ryzyka? Gdy zarejestrujemy się już w Betfan podając odpowiedni kod promocyjny, wówczas musimy dokonać wpłaty na konto i zagrać swój pierwszy zakład. Jeśli się nam powiedzie - wygrane pieniądze są nasze. Jeśli nie - bukmacher zwraca postawioną kwotę, maksymalnie do 600 zł. Nie możemy od razu wypłacić tej kwoty, gdyż wymagany jest jednokrotny obrót. Zawarty zakład powinien zawierać co najmniej trzy zdarzenia, a całkowity kurs wynosić powyżej 3.80.

Jeżeli tego dokonamy, możemy ją wówczas wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. Co istotne, minimalna wpłata zaliczająca się do promocji to 50 zł.

Druga część oferty powitalnej Betfan to natomiast bonus od depozytu. Bukmacher pomnoży razy dwa naszą drugą wpłatę. Maksymalnie do 1000 zł.

Żebyśmy jednak nie byli zaskoczeni. Początkowo pieniądze z bonusu nie będą dostępne. Jednak spokojnie. Jeśli dokonamy odpowiedniego obrotu (o którym za chwilę), to wówczas Betfan odblokuje bonus i pozwoli wykorzystać go w dalszej grze.

Na początek bonus trzeba odblokować, grając za równowartość wpłaconej kwoty, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym 2.50. Dopiero wtedy trzeba pomyśleć o obrocie. Trzykrotnym, kuponami zawierającymi minimum trzy zdarzenia, każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.30. Kurs łączny musi natomiast wynieść chociaż 2.50.

ETOTO bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - ETOTO freebet

Flagowa oferta na start w ETOTO to bonus od depozytu 200% do 200 zł. Innymi słowy, bukmacher potraja pierwszą wpłatę na konto gracza po rejestracji. Maksymalnie otrzymać można jednak 200 zł. Aby więc wykorzystać promocję maksymalnie, wpłacić należy 100 zł. Wówczas dwa razy tyle bukmacher doda do naszego konta w ramach bonusu.

Zanim otrzymane środki będą mogły zostać wypłacone, trzeba w ciągu 30 dni dokonać nimi sześciokrotnego obrotu, pamiętając o kursach minimalnych, każdego zdarzenia (w przypadku zakładów wielokrotnych) - 1.30 oraz całego zakładu - 2.20. Co istotne, do obrotu wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe i LIVE. Nie ma też znaczenia, czy kupon będzie wygrany. Musi być jednak rozliczony (nie anulowany).

LV Bet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - LVBet freebet

Oferta powitalna w LV Bet nie ogranicza się do obszernie wyżej wyjaśnionej promocji, w ramach której nowi gracze otrzymują freebet. Bukmacher dokłada też bonus do 3000 zł od dwóch pierwszych wpłat. W pierwszym przypadku minimalny depozyt wynosi 10 zł. Jest to klasyczny bonus od depozytu, który pozwoli podwoić wpłatę do kwoty 1500 zł. Oznacza to, że gracz wpłacając np. 1000 zł na konto depozytowe, otrzyma od LVBet bonus w postaci 1000 zł. 

By kwota bonusowa przeszła na konto depozytowe gracza trzeba czterokrotnie obrócić bonusem, po kursie min. 1.75 na zdarzenia z oferty sportowej. Bonus od momentu jego przyznania ważny jest przez 30 dni. W tym czasie należy dokonać jego obrotu, a wówczas bonus przejdzie na konto depozytowe.

W przypadku bonusu od drugiej wpłaty także można zyskać do 1500 zł. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu od drugiej wpłaty, wynosi 50 zł. Następnie użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% wpłaty, który można wykorzystać z mnożnikiem przy spełnieniu warunków bonusu. Mnożnik w tym przypadku wynosi x50, co w zależności od wysokości wpłaty, pozwoli zyskać do 1500 zł. Zakład z mnożnikiem, by spełnił zasady przyznania bonusu, musi być zakładem kombi z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie min. 2.50. Poszczególne zdarzenia powinny mieć kurs co najmniej 1.25. Następnie bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kwotą bonusu, przy minimalnym kursie 2.00. W przypadku zakładów kombi zdarzenia powinny mieć kurs przynajmniej 1.50. 

Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne, Player Bets oraz Gry Karciane. Zaliczone nie będą także zakłady rozliczone poprzez cash-out.

Bonus powitalny LVBet zawiera także opcję zakładu bez ryzyka do 333 zł. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu cashout, to 25 zł. Bonus zostaje przyznany przy dokonaniu trzeciej wpłaty na konto depozytowe gracza. Minimalny kurs “Zakładu bez ryzyka” wynosi 1.75. W przypadku rozliczenia zakładu jako przegrany, na konto bonusowe gracza trafi do 333.33 zł. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie min. 1.75 w zakładzie pojedynczym bądź kombinowanym.

Skorzystać z bonusów powitalnych, a więc bonusu freebet, cashback i bonusu od depozytu, można rejestrując się po kliknięciu w baner bukmachera w tym artykule.

Totolotek bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totolotek freebet

Opisany wyżej freebet w wysokości 25 zł to nie jedyna promocja startowa dostępna w Totolotku. Bukmacher proponuje nowym graczom również bonus od depozytu 100% do 500 zł. W jej ramach Totolotek podwaja pierwszą wpłatę do maksymalnie 500 zł, a zatem przy założeniu, że obstawiający chce w pełni wykorzystać bonus, środki na grę mogą łącznie wynieść 1000 zł - 500 zł depozytu i 500 zł premii. Minimalna wpłata na konto, która pretenduje użytkownika do tej promocji, to 20 zł. Osoby wpłacające mniej nie mają możliwości otrzymania bonusu na start od Totolotka. 

Totolotek nagradza również graczy, którzy zainstalowali jego aplikację mobilną na urządzenie przenośne i dokonali przez nią pierwszy depozyt nie mniejszy niż 20 zł. Maksymalna wartość bonusu od depozytu wynosi 49 zł i podlega on trzykrotnemu obrotowi - kurs każdego z kuponów nie może być niższy niż 1.90. 

W celu wypłaty środków trzeba wykonać trzykrotny obrót i depozytem, i bonusem, co daje 3000 zł (500 zł x 3, czyli 1500 zł na każdy obrót) przy najwyższej premii z możliwych. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.35. Do promocji nie liczą się zakłady systemowe.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj