Freebet - darmowy zakład - bukmacher freebet bez depozytu

Freebet - darmowy zakład - bukmacher freebet bez depozytu
meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze 2 kwi 2021 | 13:16
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bonus bukmacherski, który cieszy się największym zainteresowaniem graczy to freebet, czyli darmowy zakład otrzymywany bez inwestycji własnych pieniędzy. Ta promocja stanowi składnik oferty powitalnej wielu legalnych polskich bukmacherów, takich jak STS, Fortuna, LV Bet, Totolotek czy Superbet. W tym tekście dowiesz się, czym jest freebet, jak działa i gdzie można go uzyskać. Poznasz także szczegółową ofertę bonusową wszystkich bukmacherów. Zapraszamy.

Freebet

Na skróty:

  1. Co to jest freebet?
  2. Jaki bukmacher oferuje freebet?
  3. Bonusy i promocje bukmacherskie

Tytułem wstępu pragniemy wyjaśnić, że freebet nie zawsze musi być częścią pakietu na start przygotowanego przez bukmachera dla nowych graczy. W niektórych miejscach oferta powitalna składa się z innych bonusów, a darmowy zakład można otrzymać w trakcie gry. Z kolei firmy, które proponują freebet startowy, na ogół również mają tę promocję w stałej ofercie.

Freebet - darmowy zakład - na czym polega?

Freebet to słowo z języka angielskiego, oznaczające dosłownie darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gracz otrzymuje od bukmachera w prezencie środki do wykorzystania na grę. Oznacza to, że nie trzeba inwestować własnych pieniędzy, a można zawrzeć zakład, który ma szansę okazać się wygrany. Większość bonusów proponowanych na polskim rynku objętych jest obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. Nie każdy bukmacher wymaga obrotu freebetem. Wszystko zależy od przyjętej polityki bonusowej.

Freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet bez depozytu to popularna premia na start u kilku legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy tę ofertę w takich firmach jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet, Totolotek i Superbet. Wszystkie wymienione podmioty otrzymały od Ministerstwa Finansów odpowiednią licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce i działają w stu procentach zgodnie z prawem. Odradzamy obstawianie w nielegalnych, niepewnych źródłach. Łamanie przepisów, które wprowadzone zostały nowelizacją ustawy hazardowej z 2017 r., zagrożone jest poważnymi konsekwencjami, na czele z karą finansową sięgającą kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Sprawdź kody promocyjne:

Jaki bukmacher oferuje freebet?

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, kolejne firmy oferują swoje usługi, a zatem gracze mają możliwość szerokiego wyboru z puli wszystkich bonusów. My poniżej skupiamy się na darmowych zakładach, czyli wspomnianych freebetach. Ta oferta jest dostępna u większości z nich. Freebet otrzymać można w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienia się na zakłady. Przypomnijmy, że pod naszą lupę trafiły: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet, Totolotek i Superbet. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy zasady działania darmowych zakładów i podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Freebet STS 29 zł

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS proponuje freebet o wartości 29 zł wszystkim nowym użytkownikom, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem poniższego kodu promocyjnego. Bukmacher doda darmowy zakład do konta gracza bezpośrednio po ukończeniu rejestracji. Nie ma obowiązku wykorzystania całej kwoty na jeden zakład, jednak przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu po całkowitym kursie minimalnym każdego kuponu 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, zatem ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3 = 87 zł). Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze automatycznie trafią na konto depozytowe, gdzie można je wypłacić.

Freebet Fortuna 20 zł

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

W Fortunie można uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się się za pomocą dostępnego wyżej baneru lub linku, przekierowujących na stronę internetową bukmachera. Nowi gracze otrzymują ten freebet w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wspomnianej kwoty. Z perspektywy obstawiającego nie ma zatem żadnej różnicy, bo darmowe pieniądze od Fortuny i tak są dostępne do wykorzystania na dowolne zakłady. Bukmacher daje wolną rękę w zakresie użycia tego freebetu. Akceptowane są zarówno np. dwa kupony po 10 zł, jak i jeden za 20 zł, dziesięć po 2 zł etc. Nie ma żadnych minimalnych kursów ani innych ograniczeń typu wymagana liczba zdarzeń czy rodzaj zakładu.

Freebet nie podlega żadnym warunkom obrotu. Uzyskane punkty znikają z konta w momencie zawarcia darmowego zakładu, a ewentualna wygrana wraca w postaci realnych pieniędzy, które można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Porażka oznacza oczywiście utratę punktów. 

Freebet Betfan

Betfan - bonusy i promocje

Betfan to bukmacher z stosunkowo niewielkim stażem na rynku. W jego ofercie na ten moment nie znajdziemy freebetu, za to można liczyć na dwa bonusy startowe - bonus od depozytu do 1000 zł oraz cashback do 600 zł. Dostępne są one dla osób, które zarejestrują się z poniższym kodem promocyjnym. Więcej o obu bonusach piszemy w dalszej części tekstu. Betfan ma też promocje przeznaczone dla stałych graczy, m.in. grę bez podatku i celowe podwyższanie kursów na niektóre zdarzenia.

Możliwe, że bukmacher, którego twarzą jest Mariusz Pudzianowski, z czasem zdecyduje się na zaoferowanie użytkownikom freebetów. Wiele firm dopiero po czasie rozszerzało ofertę promocyjną. Wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie w tym przypadku, wszak freebety często stanowią element stałych propozycji dla graczy, nie tylko nowych. 

Freebet Betclic

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na ten moment w ofercie Betclica nie znajduje się freebet, za to osoby, które zarejestrują się z poniższym kodem promocyjnym, mogą liczyć na najwyższy zakład bez ryzyka na rynku - do 550 zł. Nie ma żadnego haczyka, wystarczy użyć kodu i korzystać z cashbacku. Więcej szczegółów o tym bonusie na start podajemy w dalszej części artykułu. To nie wszystko. W ramach innych promocji dostępnych u tego bukmachera, gracze mogą liczyć na powiększanie kwoty wygranej zakładów wielokrotnych, codzienne wyższe kursy na wybrane zdarzenia czy opcję cashout. 

Warto pamiętać, że Betclic lata temu, jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., oferował zakłady wzajemne na polskim rynku. Po wprowadzeniu nowych przepisów się z niego wycofał i wrócił już jako licencjonowany, w pełni legalny bukmacher. Obstawianie w Betclicu jest zatem bezpieczne i zgodne z prawem.

Freebet Etoto

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etoto w obecnej chwili nie oferuje darmowego zakładu swoim graczom. Warto jednak nadmienić, że freebet swego czasu długo stanowił element powitalnego pakietu dla nowych użytkowników, stąd można przypuszczać, że istnieją szanse, by ponownie zagościł wśród promocji na start. Klienci Etoto powinni zachować czujność, bo freebet często pojawia się wśród stałych bonusów dla regularnie obstawiających. Oferta na start u tego bukmachera to z kolei bonus od depozytu 100%, czyli po prostu podwojenie pierwszej wpłaty. Zasilenie konta kwotą 100 zł daje możliwość gry za 200 zł. O szczegółach tej promocji dokładniej informujemy w dalszej części artykułu.

Bukmacher Etoto jest obecny na polskim rynku od kilku lat, a kibice futbolu mogą kojarzyć tę firmę z współpracą z czołowymi dziennikarzami sportowymi w kraju: Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim czy Michałem Polem. Etoto ma również licencję na działalność stacjonarną, a zatem w całej Polsce można obserwować, czy nie pojawiają się kolejne lokale naziemne pod charakterystycznym szyldem w ciemnoniebieskich barwach.

Freebet PZBuk

PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk do niedawna miał w swojej ofercie startowej freebet w wysokości 50 zł, ale aktualnie ten bukmacher zmienił zasady promocji powitalnej i oferuje nowym użytkownikom dwa inne bonusy, których łączna wartość to 700 zł. Na pakiet na start składają się zakład bez ryzyka w wysokości 500 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Zakład bez ryzyka obowiązuje przy pierwszym przegranym kuponie, który spełnia następujące warunki: jego stawka to maksymalnie 500 zł oraz zawiera minimum dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Zwrócone pieniądze trafiają na konto bonusowe gracza. Na wykorzystanie bonusu bukmacher daje 30 dni - zasady obrotu są identyczne jak przy zakładzie bez ryzyka. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Bonus od depozytu o wartości 200 zł jest z kolei przekazywany w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie należy wymienić na bonus w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Zaś freebet w PZBuku może również występować jako czasowa promocja dla stałych graczy. Aby jej nie przegapić, najlepiej regularnie zaglądać do zakładki "Promocje".

Z promocji na stronie PZBuk można skorzystać dzięki kodowi promocyjnemu o treści MEGABONUSPZB - wpisać go należy w trakcie rejestracji. 

LVBet cashback 333 zł

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

LV Bet przygotował dla nowych graczy cashback w wysokości 333 zł. Aby go uzyskać, w pierwszej kolejności należy stworzyć konto za pomocą poniższego baneru z logiem bukmachera. Następnie, zanim rozpocznie się grę, wymagane jest wysłanie maila na podany na stronie LVBet adres. Jedyna niezbędna treść to: "Zakład bez ryzyka" w tytule wiadomości. Gracze otrzymują cashback powiększony o 1% wpłaty, czyli w przypadku wpłacenia 330 zł, można otrzymać maksymalny zwrot 333,3 zł. Bonus można otrzymać przy trzecim depozycie. 

Środkami bonusowimi należy obrócić jednokrotnie z kursem minimalnym 1.75. Do obrotu bonusem nie są zaliczane sporty wirtualne oraz kupony wypłacone za pomocą opcji cashout. 

Freebet Totolotek

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Najstarszy polski bukmacher ma freebet jako element pakietu powitalnego dla nowych użytkowników. Darmowy zakład w wysokości 25  zł przysługuje wszystkim graczom, którzy ukończą wstępną rejestrację, a następnie zweryfikują dane osobowe zgodnie z zaleceniami Totolotka. Jak to zrobić? Należy uzupełnić odpowiednie pole w zakładce "Moje Konto" w panelu użytkownika. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje podane informacje, trzeba znaleźć rubrykę "Kod bonusowy" w sekcji "Wpłata" i wpisać tam kod promocyjny: MEGABONUS. Bonus automatycznie zostanie przypisany do konta gracza. Ta promocja podlega dwukrotnemu obrotowi z kursami 2.00 (całkowita suma stawek tych zakładów musi wynosić 40 zł), a skorzystać z niej mogą wszyscy gracze, którzy założyli konto po dniu 14.02.2020 r.

Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe. Po spełnieniu oczekiwanych warunków obrotu pieniądze od razu trafią do depozytu, skąd można je wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry.

Freebet Superbet

Superbet - bonusy i promocje

Freebet w Superbet nieco różni się od innych darmowych zakładów. Aby go bowiem otrzymać, musimy wcześniej zasilić swoje konto. Ale skoro już dokonujemy rejestracji, to przecież i tak planujemy jakąś inwestycję środków. A wtedy Superbet nagradza nas darmowym załadem w wysokości 34 zł. Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, podczas załadania konta gracza wyrazić chęć udziału w promocji, a następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. I tyle. Wówczas otrzymujemy od bukmachera bonus.

Gdy wyląduje on już na naszym koncie gracza, musimy w ciągu 24 godzin go zaakceptować. A następnie dokonać obrotu, bo oczywiście nie możemy przyznanej kwoty od razu wypłacić. Obrót jest jednak mało skomplikowany. Trzeba bowiem zagrać za jednokrotność kwoty otrzymanej od Superbet, a więc za 34 zł. Pamiętać trzeba też o odpowiednich kursach. W przypadku pojedynczego zakładu nie może być on mniejszy niż 1.6. Gdy natomiast jest to kupon multi (wielokrotny), wówczas każde zdarzenie również musi mieć kurs minimalny 1.6. 

Co możemy grać, by zakład wliczał się do obrotu? Zakłady przedmeczowe i na żywo (live), z wyłączeniem kuponów zawierających zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie liczą się także zakłady anulowane lub też takie, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń rozliczono jako zwrot po kursie 1.00. Na dokonanie obrotu mamy trzy dni od chwili przyznania bonusu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Inne bonusy u legalnych bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty bonusowej, zarówno powitalnej, jak i stałej, do darmowych zakładów. Najpopularniejsze promocje na start to także zakłady bez ryzyka czy podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto. Obecnie rynek obejmuje kilkanaście legalnie działających firm, a zatem gracze mogą bez problemu porównać ich ofertę. Przydatnym narzędziem w takiej sytuacji jest np. aktualny ranking bukmacherów, zawierający najnowsze informacje o bieżących promocjach, bonusach i innych istotnych czynnikach, które mogę decydować o wyborze danego miejsca do gry. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy, jakie bonusy oferują graczom takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet i Totolotek. Oczywiście nie uwzględnialiśmy ponownie freebetów, o których piszemy wyżej.

STS bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - STS freebet

Pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 1510 zł składa się z trzech elementów. To nie tylko wspomniany freebet 29 zł, ale także zakład bez ryzyka do 281 zł oraz bonus od depozytu 1000% do 1200 zł. Promocje wzajemnie się nie wykluczają, więc można z nich skorzystać jednocześnie. Warunek to rejestracja z podanym poniżej kodem promocyjnym. Spójrzmy, na czym polegają dwa dodatkowe bonusy startowe.

Zakład bez ryzyka w wysokości 281 zł, czyli cashback to nic innego, jak zwrot stawki zakładu w razie porażki. Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu. Jeśli okaże się przegrany - bukmacher oddaje pieniądze na konto. Do gracza wraca postawiona kwota, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych, który wynosi 12%. Aby w pełni skorzystać z cashbacku, należy zawrzeć zakład bez ryzyka za 319,31 zł. Zwrot wyniesie wówczas 281 zł. To maksymalna suma, którą można uzyskać z powrotem. Stawka np. 50 czy 100 zł nie zwiększa bonusu! Można za to zagrać za mniejszą kwotę. Cashback będzie w takiej sytuacji malał proporcjonalnie do zainwestowanych środków. Zwrócone pieniądze nie podlegają dalszemu obrotowi. Można je wypłacić do banku lub ponownie obstawić.

Trzeci bonus na start w STS to premia od depozytu 100% do 1200 zł. Oznacza to, że bukmacher podwaja kwotę pierwszej wpłaty, więc maksymalnie można uzyskać 2400 zł do wykorzystania na zakłady - 1200 zł depozytu oraz 1200 zł bonusu. Promocja oczywiście obowiązuje także przy niższych kwotach. Przelew w wysokości 20 zł to okazja gry za 40 zł, 100 zł - 200 zł, 500 zł - 1000 zł itd. Decyzja należy do gracza. Aby przenieść bonus na konto główne, niezbędny jest obrót otrzymanymi środkami. Zasady są takie same jak w przypadku freebetu: trzykrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, a nie kwalifikują się kupony bezpieczne, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz te zamknięte cashoutem. 

Fortuna bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet

W ofercie startowej Fortuny znajdują się łącznie trzy bonusy, których wartość wynosi razem 2230 zł. Freebet w wysokości 20 zł uzupełniają: zakład bez ryzyka do 210 zł oraz bonus od depozytu 100% do 2000 zł. Wszystkie promocje są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych za pomocą poniższego baneru lub linku do strony internetowej bukmachera. Kodu bonusowego nie trzeba wpisywać ręcznie, bo to pole wypełniane jest automatycznie. Zobaczmy szczegóły bonusów powitalnych w Fortunie.

Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł to druga najwyższa tego typu oferta na start wśród legalnych polskich bukmacherów. Fortuna ma tylko jeden wymóg: nie zalicza do tej promocji zakładów na sporty wirtualne. Poza tym daje graczowi pełną dowolność przy tworzeniu kuponu, za który oferuje cashback. Nie są określone żadne wytyczne, zarówno w zakresie minimalnej stawki, jak i kursów. W celu otrzymania maksymalnego zwrotu stawki, należy zagrać za 227 zł. Po odjęciu podatku na konto gracza wróci wspomniane 210 zł. Aby odebrać ten bonus, należy najpierw aktywować go w panelu gracza - nie później niż 3 dni po rejestracji od razu po pierwszym zalogowaniu na nowe konto.

Ostatnim elementem pakietu bonusów na start jest podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 zł, czyli bonus od depozytu. Nowy gracz musi zakceptować najpierw promocję w sekcji "Moje Bonusy". Bukmacher daje następne trzy dni na zasilenie konta po raz pierwszy. Ostatni etap wstępny to zawarcie zakładu, który spełnia podane niżej wymogi. Gracz ma na to kolejne cztery dni. Jeśli wcześniej zarejestrował się poprzez jeden z dostępnych w tym tekście banerów lub linków, to przysługuje mu premia startowa od bukmachera w postaci bonusu wynoszącego równowartość wpłacanych środków.

Maksymalnie można uzyskać dodatkowe 2000 zł, więc najwyższa łączna dopuszczalna kwota to 4000 zł - 2000 zł depozytu i 2000 od Fortuny. Aby uzyskać ten bonus, trzeba najpierw jednak w ciągu 30 dni czterokrotnie obrócić tym, co się wpłaciło. W opisanym przykładzie byłoby to 4000 zł (1000 zł x 4). Do obrotu zaliczane są zakłady wielokrotne z trzema zdarzeniami o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Skuteczny obrót "odblokuje" bonus, który - podobnie jak w przypadku cashbacku - musi zostać użyty na jeden, dowolny zakład o najniższym możliwym kursie. Wygrana oznacza zarobek, przegrana - utratę bonusu.

Betfan bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betfan freebet

Oferta powitalna bukmachera Betfan obejmuje dwa bonusy startowe, o których krótko wspominaliśmy przy okazji informacji o freebecie. To zakład bez ryzyka w wysokości łącznie 600 zł, pakiet bonusów od drugiej wpłaty na konto o wartości 1000 zł. Promocje łączą się ze sobą i są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych z poniższym kodem promocyjnym. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Zakład bez ryzyka dotyczy pierwszej wpłaty na konto. Wykorzystując cashback do maksimum, zyskać można aż 600 zł.

Jak skorzystać z bonusu bez ryzyka? Gdy zarejestrujemy się już w Betfan podając odpowiedni kod promocyjny, wówczas musimy dokonać wpłaty na konto i zagrać swój pierwszy zakład. Jeśli się nam powiedzie - wygrane pieniądze są nasze. Jeśli nie - bukmacher zwraca postawioną kwotę, maksymalnie do 600 zł. Nie możemy od razu wypłacić tej kwoty, gdyż wymagany jest jednokrotny obrót. Zawarty zakład powinien zawierać co najmniej trzy zdarzenia, a całkowity kurs wynosić powyżej 3.80.

Jeżeli tego dokonamy, możemy ją wówczas wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. Co istotne, minimalna wpłata zaliczająca się do promocji to 50 zł.

Druga część oferty powitalnej Betfan to natomiast bonus od depozytu. Bukmacher pomnoży razy dwa naszą drugą wpłatę. Maksymalnie do 1000 zł.

Żebyśmy jednak nie byli zaskoczeni. Początkowo pieniądze z bonusu nie będą dostępne. Jednak spokojnie. Jeśli dokonamy odpowiedniego obrotu (o którym za chwilę), to wówczas Betfan odblokuje bonus i pozwoli wykorzystać go w dalszej grze.

Na początek bonus trzeba odblokować, grając za równowartość wpłaconej kwoty, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym 2.50. Dopiero wtedy trzeba pomyśleć o obrocie. Trzykrotnym, kuponami zawierającymi minimum trzy zdarzenia, każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.30. Kurs łączny musi natomiast wynieść chociaż 2.50.

Betclic bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betclic freebet

Bonus startowy w Betclicu to cashback w wysokości 550 zł - najwyższy na rynku legalnych polskich bukmacherów. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko ci gracze, którzy do rejestracji wykorzystają umieszczony poniżej kod promocyjny, niezbędny do uzyskania okazji na pierwszy zakład bez ryzyka o wspomnianej wartości. Pole nie uzupełni się automatycznie, kod więc trzeba wpisać ręcznie, co otworzy furtkę do pełnego cashbacku, dostępnego przy stawce kuponu wynoszącej dokładnie 625 zł. Znów główną rolę odgrywa tutaj podatek, jak jednak można się przekonać na podstawie ofert wszystkich najważniejszych firm działających w Polsce, to standardowy zabieg, zgodny z prawem. Minimalna wpłata w Betclicu to 1 zł, maksymalna - 100 000 zł.

Zwrot stawki do 550 zł następuje w środkach bonusowych, którymi następnie należy obrócić wedle wskazanych wytycznych. Wymagany jest sześciokrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych. Bukmacher nie oczekuje określonych kursów czy liczby zdarzeń umieszczanych na "obrotowych" kuponach. Zakładając, że użytkownik ma chęć w całości skorzystać ze zakładu bez ryzyka, konieczny jest obrót na kwotę 4400 zł (550 zł x 8) w ciągu trzydziestu dni od otrzymania bonusu. Skuteczne typowanie umożliwi wypłatę środków z konta bonusowego do depozytu, a potem ewentualny transfer pieniędzy na rachunek bankowy gracza.

Etoto bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - ETOTO freebet

Flagowa oferta na start w Etoto to bonus od depozytu 100% do 1500 zł. Innymi słowy, bukmacher podwaja pierwszą wpłatę, maksymalnie przekazując graczowi dodatkowe 1500 zł. Łączna kwota na grę może w tym przypadku wynieść 3000 zł - 1500 zł wpłacone przez gracza i 1500 zł otrzymane od Etoto.

Większa wpłata nie oznacza większej premii. Przy depozycie np. 2000 zł, bonus dalej będzie wynosił 1500 zł, bo to maksymalna kwota, którą można dostać w ramach bonusu. Minimalna wpłata uprawniająca do promocji to 1 zł. Aby z niej skorzystać, trzeba po pierwszym zasileniu konta zaakceptować bonus w automatycznie wyskakującym okienku promocyjnym.

W celu wypłaty tego bonusu powitalnego należy czterokrotnie obrócić otrzymaną kwotą. Jeśli w formie bonusu trafiło do nas 100 zł, musimy zagrać za łącznie 400 zł, by spełnić warunki obrotu. Pamiętając przy tym o kursach minimalnych. Całego zakładu (2.20) oraz pojedynczego zdarzenia (1.30).

PZBuk bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - PZBuk freebet

Szczegółowo opisany we wcześniejszej części tekstu freebet to główna promocja powitalna w PZBuku. Przypomnijmy jeszcze raz: to niestandardowy darmowy zakład, bo trzeba obrócić nie bonusem, a depozytem. Po wpłacie minimum 50 zł należy wykorzystać całą kwotę na dowolny zakład wielokrotny o kursie minimalnym całkowitym 2.00. Jego rozstrzygnięcie nie ma znaczenia, bo freebet trafia na konto gracza w ciągu od dziesięciu minut od zatwierdzenia pierwszego kuponu. Sytuacja jest jasna i klarowna: wygrana w darmowym zakładzie oznacza zysk bezpośrednio do depozytu, przegrana - utratę bonusu.

Druga promocja startowa od PZBuka to bonus od depozytu o wartości 200 zł, przekazywany w punktach, które następnie można wymienić na wspomnianą nagrodę w wirtualnym sklepie bukmachera. "Stówka" warta jest 20 tys. punktów. Co ważne, oba bonusy - i freebet, i premia od pierwszej wpłaty - są dostępne tylko dla osób, które zarejestrują się z wykorzystaniem umieszczonego poniżej kodu promocyjnego.

LV Bet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - LVBet freebet

Oferta powitalna w LV Bet nie ogranicza się do obszernie wyżej wyjaśnionej promocji, w ramach której nowi gracze otrzymują freebet. Bukmacher dokłada też bonus 3000 zł od dwóch pierwszych wpłat. W obu przypadkach minimalny depozyt wynosi 50 zł. Moment zasilania konta jest kluczowy, bowiem zanim środki zostaną przelane z banku, należy w panelu wpłaty zaznaczyć odpowiednie pole "bonus z mnożnikiem". Bonus to 1% wpłaconej kwoty, zaś mnożnik ma wartość x100 i jest aktywowany w chwili wysyłania pierwszego kuponu, który musi spełniać następując warunki: minimum trzy zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.50, minimalny kurs całkowity 2.50. Jak w praktyce wygląda działanie wspomnianego mnożnika? Zakładając, że łączny kurs faktycznie wynosi 2.50, a stawka np. 100 zł, to zachodzi działanie: 100 (zł) x 2.50 (kurs) x 0.88 (mnożnik standardowy z podatkiem) x 100 (bonus).

Jeśli bonusowy zakład z mnożnikiem okaże się wygrany, można grać dalej. Zanim jednak środki trafią na konto główne gracza, wymagany jest czterokrotny obrót depozytem po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Z kolei kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.50. LV Bet daje graczowi wolną rękę, jeśli chodzi o termin obrotu wpłaconymi pieniędzmi. Można to zrobić zarówno przed, jak i po zrealizowaniu bonusu z mnożnikiem. Skuteczny obrót "uwolni" bonus i automatycznie przeniesie pozostałą kwotę do salda głównego, co umożliwi ewentualną wypłatę określonej sumy na rachunek bankowy.

Przy drugiej wpłacie na konto, regulamin promocji pozostaje taki sam. Zmienia się jedynie mnożnik z x100 na x50, stąd łączna wartość bonusu startowego to 3000 zł. Przypomnijmy, że opisywana oferta dotyczy osób, których kwota pierwszego depozytu wyniesie minimalnie 50 zł. Bukmacher przygotował jednak także promocję dla tych, co wpłacają mniej - od 10 do 49,99 zł. Bonus to 10% wpłaty, a mnożnik - x10. Aby jednak otrzymać tę premię od LV Bet, trzeba po zasileniu konta wysłać maila o tytule "Bonus Powitalny" na podany na stronie internetowej LV Bet adres e-mail. Ta czynność nie jest wymagana przy standardowej promocji wartej 3000 zł.

Totolotek bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totolotek freebet

Opisany wyżej freebet w wysokości 25 zł to nie jedyna promocja startowa dostępna w Totolotku. Bukmacher proponuje nowym graczom również bonus od depozytu 100% do 500 zł. W jej ramach Totolotek podwaja pierwszą wpłatę do maksymalnie 500 zł, a zatem przy założeniu, że obstawiający chce w pełni wykorzystać bonus, środki na grę mogą łącznie wynieść 1000 zł - 500 zł depozytu i 500 zł premii. Minimalna wpłata na konto, która pretenduje użytkownika do tej promocji, to 20 zł. Osoby wpłacające mniej nie mają możliwości otrzymania bonusu na start od Totolotka. 

Totolotek nagradza również graczy, którzy zainstalowali jego aplikację mobilną na urządzenie przenośne i dokonali przez nią pierwszy depozyt nie mniejszy niż 20 zł. Maksymalna wartość bonusu od depozytu wynosi 49 zł i podlega on trzykrotnemu obrotowi - kurs każdego z kuponów nie może być niższy niż 1.90. 

W celu wypłaty środków trzeba wykonać trzykrotny obrót i depozytem, i bonusem, co daje 3000 zł (500 zł x 3, czyli 1500 zł na każdy obrót) przy najwyższej premii z możliwych. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.35. Do promocji nie liczą się zakłady systemowe.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN