Freebet bez depozytu - bukmacher bonus bez depozytu

Dodał: Seweryn Krauze,18 Wrz 2023 | 14:39
Freebet bez depozytu to bonus bukmacherski - darmowy zakład pozwalający na grę bez inwestycji własnych środków. Ta promocja stanowi składnik oferty powitalnej wielu legalnych polskich bukmacherów. Freebet oferują m.in. Fortuna, Superbet, ETOTO, BetX, Totalbet czy LVBet. Pełną listę dostępnych freebetów - wraz ze szczegółowym opisem ich warunków - znajdziesz w dalszej części naszego tekstu. Dowiesz się też o innych promocjach i bonusach bukmacherskich! Zapraszamy do lektury.

Freebet bez depozytu - aktualna lista freebetów 2023

Poniżej znajduje się lista bukmacherów, którzy oferują freebet bez depozytu lub z depozytem. Szczegółowe warunki każdej z dostępnych promocji znajdziecie w dalszej części tekstu. W tabeli podaliśmy natomiast kwoty, które cechują dany freebet bez depozytu lub z depozytem. Niektórzy bukmacherzy - jak wspomnieliśmy - oferują freebet po wpłacie, takie przypadki również opiszemy, jednak nieco dalej.
BukmacherWartość freebetuSzczegóły
Superbet55 PLNSuperbet kod promocyjny
Fortuna40 PLNFortuna kod promocyjny
ETOTO242 PLNETOTO kod bonusowy
BetX505 PLNBetX kod promocyjny
Fuksiarz50 PLNFuksiarz kod promocyjny
Totalbet39 PLNTotalbet kod promocyjny
Goplusbet125 PLNGobet kod promocyjny
Betters210 PLNBetters kod promocyjny
PZBuk23 PLNPZBuk kod bonusowy
LVBet45 PLNLVBet kod promocyjny
Wszyscy wspomnieni w tekście bukmacherzy, którzy oferują freebet, działają w pełni legalnie. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega odpowiedzialności prawnej. 

Freebet bez depozytu - czym jest ten bonus bukmacherski?

Na początku warto wyjaśnić, że nie każdy bukmacher freebet bez depozytu ma w swojej ofercie powitalnej. Niektóre firmy stawiają na innego rodzaju bonusy dla nowych graczy, ale darmowe zakłady oferują np. przy różnorodnych akcjach promocyjnych. Nie zawsze też darmowy zakład to freebet bez depozytu. Czasami bukmacher wymaga od nas wpłaty. Poniżej szczegółowo omawiamy tego typu bonusy. Znajdziesz tam aktualną listę bonusów freebet za rejestrację.

Freebet bez depozytu - darmowy zakład - na czym polega?

Freebet bez depozytu to słowo z języka angielskiego, oznaczające dosłownie darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gracz otrzymuje od bukmachera środki do wykorzystania na grę. Nie trzeba zatem inwestować własnych pieniędzy, a można zawrzeć zakład, który ma szansę okazać się wygrany. Większość bonusów proponowanych na polskim rynku objętych jest obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. Nie każdy bukmacher wymaga obrotu freebetem. Wszystko zależy od przyjętej polityki bonusowej.

Freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet bez depozytu znajdziemy u kilku legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy tę ofertę w takich firmach jak: Superbet, Fortuna, ETOTO, BetX, Totalbet, Goplusbet, Betters, PZBuk czy LVBet.

Jaki bukmacher oferuje freebet bez depozytu?

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, kolejne firmy oferują swoje usługi, a zatem gracze mają możliwość szerokiego wyboru z puli wszystkich bonusów. My poniżej skupiamy się na darmowych zakładach, czyli wspomnianych freebetach bez depozytu. Ta oferta jest dostępna u większości z nich. Freebet bez depozytu (czasem z depozytem, o czym piszemy w kolejnej części) otrzymać można w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienia się na zakłady. Przypomnijmy, że pod naszą lupę trafiły: Superbet, Fortuna, ETOTO, BetX, Totalbet, Goplusbet, Betters, PZBuk oraz LVBet. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy zasady działania darmowych zakładów i podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Freebet bez depozytu Fortuna 20 PLN

Bukmacher bez depozytu oferuje freebet. Fortuna pozwala uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się się za pomocą dostępnego wyżej baneru oraz wpisać kod promocyjny MECZYKI. 
Fortuna kod promocyjny
Nowi gracze otrzymują ten freebet bez depozytu w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wspomnianej kwoty. Z perspektywy gracza nie robi to jednak żadnej różnicy, bo darmowe pieniądze od Fortuny i tak są dostępne do wykorzystania na dowolne zakłady. Bukmacher daje wolną rękę w zakresie tego, jak wykorzystamy freebet bez depozytu. 
Bonus bez depozytu można przeznaczyć na np. dwa kupony po 10 zł, jak i jeden za 20 zł, dziesięć po 2 zł etc. Nie ma żadnych minimalnych kursów, ani innych ograniczeń typu wymagana liczba zdarzeń czy rodzaj zakładu, które określają na jakim kuponie freebet może zostać użyty. 
Freebet nie podlega też żadnym warunkom obrotu. Uzyskane punkty znikają z konta w momencie zawarcia darmowego zakładu, a ewentualna wygrana wraca w postaci realnych pieniędzy, które można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Porażka oznacza oczywiście utratę punktów.
Fortuna freebet bez depozytu, to nie jedyny darmowy zakład na start od tego bukmachera. Nowi gracze mogą otrzymać również freebet o wartości 15 zł, jednak dopiero po dokonaniu wpłaty na konto oraz freebet 5 zł za udostępnienie kuponu w sekcji "Strefa Kuponów". Szerzej te bonusy opisujemy w dalszej części tekstu. 

Freebet Totalbet x 3 [trzy darmowe zakłady]

Bukmacher Totalbet ma dla nowych graczy freebet bez depozytu. W sumie na start można otrzymać do trzech darmowych zakładów, rejestrując poprzez się z kodem promocyjnym MECZYKI. Łączna wartość freebetów bez depozytu w Totalbet wynosi 39 zł.
Totalbet kod promocyjny
Pierwsze dwa freebety bez depozytu są przyznawane już za samą rejestrację konta z kodem bonusowym. Ich wartość to 20 zł oraz 9 zł. Dodatkowo bukmacher bez depozytu przyzna freebet za zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych. Wartość tej promocji to 10 zł. Zgodę należy wyrazić poprzez zaznaczenie stosownego okienka w formularzu, trzeba także zaakceptować bonus freebet. 
Warunki użycia każdego z freebetów są takie same: jeden freebet należy wykorzystać dokładnie na jeden kupon, którego kurs wynosi co najmniej 2.00. Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna, liczy się kurs całkowity. Darmowy zakład trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania.

Freebet bez depozytu Goplusbet

U bukmachera Goplusbet jest dostępny freebet bez depozytu, który można uzyskać przy rejestracji z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Zakładając konto trzeba również zaakceptować zgody marketingowe, a następnie dokonać pełnej weryfikacji konta. Jeśli gracz wykona te działania, to otrzyma bonus o wartości 25 zł. Wpisanie kodu pozwala na uzyskanie wyższego bonusu, aniżeli w standardowej ofercie.
Go+Bet kod promocyjny
Freebet można aktywować na kuponie, który składa się z co najmniej trzech zdarzeń. Kurs każdego z nich musi wynieść 1.40 lub więcej. Jeśli kupon okaże się wygrany, wówczas na konto gracza trafi wygrana wygrana pomniejszona o wartość freebetu. Przykładowo: wygrana z kuponu to 100 zł, na konto gracza trafi zatem 65 zł (100 zł - 35 zł freebetu). Wygraną z freebetu nie trzeba dodatkowo obracać, a środki trafią bezpośrednio na konto depozytowe. 
Dodatkowo w Goplusbet otrzymać można freebet z depozytem po dokonaniu trzeciej wpłaty. Wartość bonusu to 100 zł.

LVBet freebet bez depozytu 20 PLN

LVBet przygotował dla nowych graczy bonus freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Po rejestracji u bukmachera należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu.
LVBet kod promocyjny
Bonus bez depozytu bukmacher przyzna na konto w wysokości 1 zł, następnie uruchamia się go bezpośrednio na typowanym kuponie poprzez mnożnik zwiększający całkowity kurs kuponu dwudziestokrotnie. Aktywować bonus freebet bez depozytu można, gdy kupon spełni warunki: będą na nim min. 3 zdarzenia o łącznym kursie przynajmniej 2.50, z czego każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.25. Jeśli kupon spełni wymogi regulaminu, można wówczas skorzystać z mnożnika x20.
W przypadku rozliczenia kuponu jako zwycięski, gracz musi dwukrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2.0. Ważne by przy obrocie skorzystać z trzydrogowego rodzaju zakładu (1-X-2). Jeśli warunki obrotu zostaną spełnione, to kwota zasili konto depozytowe gracza i będzie można ją wypłacić lub wykorzystać do obstawiania kolejnych kuponów z konta depozytowego.

Betters freebet bez depozytu 10 PLN

Darmowy zakład bez depozytu za pełną weryfikację konta można uzyskać w Betters. Bukmacher przyzna tę promocję o wartości 10 zł każdemu nowemu graczowi, który zarejestruje się klikając w baner poniżej, przy użyciu kodu MECZYKI.
betters kod promocyjny
Nie jest to jedyny freebet, który można uzyskać u tego bukmachera. Darmowy zakład lub darmowe zakłady, to także jeden z bonusów powitalnych do wyboru w ramach pakietu powitalnego. Szczegóły promocji opisujemy w dalszej części tekstu.

Jaki bukmacher oferuje freebet z depozytem?

Opisani wyżej bukmacherzy w Polsce proponują freebet bez depozytu, ale są także firmy mające w ofercie darmowy zakład z depozytem. Oznacza to, że najpierw gracz musi wpłacić środki na konto a dopiero później otrzyma freebet. Sam darmowy zakład, nadal jest jednak darmowym zakładem. Warto więc poznać bukmacherów, którzy proponują tego rodzaju bonus bukmacherski na start.

Freebet Superbet

Freebet w Superbet to darmowy zakład z depozytem o wartości 35 zł. Aby go uwolnić, na początek gracz powinien założyć konto, a także wpisać kod MECZYKI. Wówczas aktywowany zostanie cały pakiet powitalny, w tym darmowy zakład (freebet). Dodatkowo uzyskać można freebet o wartości 20 zł za pobranie i zainstalowanie aplikacji, po dokonaniu pierwszej wpłaty.
Superbet kod promocyjny
Aby otrzymać freebet, musimy wcześniej zasilić swoje konto. Ale skoro już dokonujemy rejestracji, to przecież i tak planujemy jakąś inwestycję środków. A wtedy Superbet nagradza nas darmowym zakładem w wysokości 35 zł. Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, podczas zakładania konta gracza wyrazić chęć udziału w promocji, a następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. I tyle. Wówczas otrzymujemy od bukmachera bonus.
Gdy freebet pojawi się już na naszym koncie gracza, musimy w ciągu 24 godzin go zaakceptować. A następnie dokonać obrotu, bo oczywiście nie możemy przyznanej kwoty od razu wypłacić. Obrót jest jednak mało skomplikowany. Trzeba bowiem zagrać za pełną wartość freebetu od Superbet, a więc za 35 zł. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego, zatem możemy zagrać po dowolnym kursie. W promocji biorą udział kupony pojedyncze, jak i wielokrotne.
Co możemy grać, by zakład wliczał się do obrotu freebetem? Zakłady przedmeczowe i na żywo (live), z wyłączeniem kuponów zawierających zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie liczą się także zakłady anulowane lub też takie, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń rozliczono jako zwrot po kursie 1.00. Na dokonanie obrotu mamy trzy dni od chwili przyznania bonusu.
Drugi darmowy zakład, którego wartość to 20 zł, dostępny jest dla graczy za pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej. Należy to zrobić w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty. Zasady bonusu są takie same, a wykorzystać go można typując zakład w aplikacji mobilnej bukmachera. 

Freebet Betclic

Na ten moment w ofercie Betclic dostępny jest zakład bez ryzyka, za który przyznawany jest bonus w formie freebetu. Można więc stwierdzić, że freebet jest w ofercie powitalnej bukmachera. Wartość bonusu, po rejestracji z kodem MECZYKI, wynosi do 200 zł. Aby aktywować freebet należy zagrać pierwszy kupon, o kursie 1.14 bądź wyższym. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas Betclic przyzna środki na darmowe zakłady, czyli tzw. freebet, o wartości stawki kuponu - do maksymalnie 200 zł.
Betclic kod promocyjny
Od stawki kuponu potrącone zostanie jednak 12% podatku, aby uzyskać najwyższy możliwy bonus, należy zagrać zatem za 227.30 zł. Freebet można wykorzystać na kuponach o kursie 2.14 bądź wyższym. Wygrana z bonusu, pomniejszona o stawkę oraz podatek, trafi na konto gracza. Bonus nie wymaga obrotu. Wystarczy więc trafnie wytypować kupon, postawiony za środki z freebetu. Bonus można podzielić na wiele zakładów, promocja nie jest ograniczona czasowo. 
Warto pamiętać, że Betclic lata temu, jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., oferował zakłady wzajemne na polskim rynku. Po wprowadzeniu nowych przepisów się z niego wycofał i wrócił już jako licencjonowany, w pełni legalny bukmacher. Obstawianie w Betclicu jest zatem bezpieczne i zgodne z prawem.

Freebet ETOTO

W ETOTO dostępne są freebety z depozytem, które można wykorzystać na typowanie w aplikacji mobilnej. Bonusy o wartości 242 zł zostaną przyznane, jeśli podczas zakładania konta wpiszemy kod o treści MECZYKI. Wymagana będzie także pierwsza wpłata w wysokości min. 50 zł (freebet wyniesie 20 zł) oraz trzecia wpłata w wysokości co najmniej 2000 zł (freebet 222 zł). 
ETOTO kod promocyjny
Freebety wykorzystać można na dowolny zakład sportowy w aplikacji, a wygrana z darmowego zakładu nie wymaga dodatkowego obrotu. Bonus aktywny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Freebet BetX

U bukmachera Betx można otrzymać freebety o łącznej wartości aż 505 zł, jeśli zarejestrujemy się z kodem o treści MECZYKI. Darmowe zakłady przyznawane są za określone działania i w sumie jest to sześć freebetów, które znalazły się w ofercie powitalnej bukmachera. Wszystkie przyznawane są w formie darmowego zakładu o stawce 2 zł z mnożnikiem, w zależności od wartości bonusu. Np. freebet 50 zł to 2 zł x25. Wygrane z darmowych zakładów (pomniejszone o wartość stawki z mnożnikiem i podatek) nie wymagają dodatkowego obrotu.
BetX kod promocyjny
Jakie freebety Betx ma w swoim pakiecie powitalnym? Jeśli zarejestrujemy się z kodem MECZYKI, to możemy otrzymać darmowe zakłady: freebet do 300 zł przy okazji drugiej wpłaty (wysokość bonusu zależy od wartości wpłaty), freebet 50 zł po skorzystaniu z bonusu powitalnego w trzech krokach, freebet za kod MECZYKI 55 zł, freebet za esport 50 zł, freebet 30 zł za zgody marketingowe i weryfikację konta oraz freebet 20 zł w aplikacji. Każdy freebet uruchamiamy samodzielnie na kuponie, który musi składać się ze zdarzeń z oferty sportowej (przedmeczowej i na żywo) o kursie całkowitym min. 2.00. 

Freebet LVBet

W LVBet obowiązuje freebet bez depozytu (który opisaliśmy powyżej), ale też i freebet z depozytem w wysokości 25 PLN. Co więcej, oferta ta dostępna po rejestracji z kodem MECZYKI. Jest to ekskluzywna propozycja dla czytelników Meczyki.pl.
Aby odebrać bonus, trzeba dokonać pierwszej wpłaty na min. 50 PLN i zagrać też za min. 50 PLN pierwszy kupon AKO  z kursem całkowitym min. 1.75. Bonus zostanie w formie 1 zł i mnożnika x25, który wystarczy aktywować przy stawianiu zakładu za freebet. Przykładowe wykorzystanie: bonus 1 PLN, stawka po podatku: 0,88 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs kuponu 50.00, wygrana: 44 PLN.
Freebet w formie mnożnika jest aktywny przez 30 dni i trzeba go wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami, kursem całkowitym min. 2.50 i kursie zdarzenia min. 1.25. Jeśli kupon będzie trafiony, gracz musi dwukrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2.0 (SOLO) lub 1.50 zdarzenia z zakładem trzydrogowym przy kuponie AKO. Przy obrocie trzeba skorzystać z trzydrogowego rodzaju zakładu (1X2). Jeśli warunki obrotu zostaną spełnione, to kwota zasili saldo główne.
Freebet LVBet przyznawany w środy do godz. 17:00 (raz w tygodniu) za zakład spełniający warunki w poprzednim tygodniu.

Freebet Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz przyznaje freebet po rejestracji z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Promocja dostępna jest dla użytkowników aplikacji mobilnej bukmachera, którą można pobrać na urządzenia z systemami Android i iOS. Wartość darmowego zakładu to 50 zł. 
Fuksiarz kod promocyjny
Jak otrzymać darmowy zakład o wartości 50 zł w Fuksiarzu? Wystarczy pobrać aplikację mobilną i wytypować w niej zakład o stawce co najmniej 25 zł. Jeśli gracz to zrobi, to otrzyma freebet, kiedy kupon zostanie rozliczony. Co ważne, jeśli pierwszy zagrany kupon w aplikacji będzie jednocześnie pierwszym w historii konta, to obejmie go powitalny zakład bez ryzyka, który nie łączy się z freebetem. W tym przypadku darmowy zakład otrzymamy grając kolejny kupon w aplikacji.
Nie ma żadnych wymagań co do liczby zdarzeń na kuponie czy kursów. Na skorzystanie z freebetu mamy 3 dni i musimy to zrobić kuponami AKO z min. kursem zdarzenia 1.40 lub wyższym. Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi. Na konto gracza - w przypadku celnego typowania - trafi wygrana pomniejszona o wartość stawki.

Freebet Betters

W Betters dostępny jest powitalny freebet, który jest jednym z elementów pakietu powitalnych promocji na start. Rejestrując się z kodem o treści MECZYKI można uzyskać bonus na darmowy zakład o wartości 200 zł lub cztery freebety po 50 PLN każdy. Wcześniej wymagane jest pełne zweryfikowanie konta i dokonanie pierwszej wpłaty na rachunek depozytowy.
betters kod promocyjny
Na początku musimy wybrać, który rodzaj bonusu chcemy. Po spełnieniu warunków każdej z promocji otrzymamy bonus i należy wykorzystać w ciągu 72 godzin. Freebet można wykorzystać na kuponie o dowolnej liczbie zdarzeń, a kurs całkowity kuponu to minimum 1.14. Ewentualna wygrana (zysk, czyli wygrana pomniejszona o stawkę) nie podlega już żadnemu obrotowi. Maksymalna wygrana za freebet po rejestracji w Betters z kodem promocyjnym to 400 PLN.

Freebet PZBuk

Freebet w swojej ofercie powitalnej ma PZBuk, u którego konto można założyć z kodem MECZYKI, co pozwoli aktywować bonusy. Jak wspomnieliśmy nieco wyżej, nie jest to jednak freebet bez depozytu, więc trzeba wcześniej dokonać wpłaty na konto. Jego wartość to 23 zł, które gracz otrzyma, gdy spełni warunki promocji. 
PZBuk kod promocyjny
Na początku PZBuk wymaga wpłaty na konto, w wysokości min. 50 zł. Po wpłaceniu depozytu gracz musi jeszcze zagrać zakład, którego stawka ponownie wyniesie co najmniej 50 zł, a kurs takiego zakładu to 2.00 lub więcej. To wystarczy, aby uzyskać freebet. Powinien on pojawić się na koncie w kilka minut, po zagraniu kuponu.
Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet? Musi to być kupon wielokrotny, a zatem składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Jeśli zakład będzie trafiony - pieniądze są nasze. Bukmacher nie wymaga bowiem dokonywania żadnego obrotu.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Bukmacherzy bez freebetu w ofercie powitalnej

Nie wszyscy bukmacherzy proponują freebet bez depozytu, czy też z depozytem, w ofercie powitalnej. Część z nich stawia na inne bonusy, lub proponuje darmowe zakłady przy okazji innych promocji.
Nie jest jednak wykluczone, że opisani poniżej bukmacherzy będą mieli w przyszłości freebet bez depozytu wśród bonusów powitalnych. Poniżej prezentujemy, jakie bonusy oferują w tym momencie nowym graczom.

Freebet STS 

STS obecnie nie posiada freebetu bez depozytu lub z depozytem w swojej ofercie. Dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem kodu promocyjnego MECZYKI, ma jednak inne bonusy o łącznej wartości 1660 zł. To najwyższy bonus u tego bukmachera, dostępny przy rejestracji z naszym kodem. 
STS kod promocyjny
Freebet bez depozytu długi czas był elementów pakietu powitalnego w STS. Obecnie bukmacher proponuje na start cashback bez obrotu, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe oraz bonus za wykonanie zadań. Jeśli freebet STS znów udostępni, to z pewnością o tym napiszemy.

Freebet Betfan

W tym momencie freebet w Betfan nie jest dostępny, ale bukmacher dla rejestrujących się z kodem MEGABONUS ma inny bonus powitalny. Jego wartość wynosi 300 zł.
Betfan kod promocyjny
Przez długi czas freebet, czyli darmowy zakład był jednym z elementów oferty powitalnej Betfan, ale obecnie bukmacher stawia na inne promocje dostępne przy rejestracji dla nowych graczy. Jednak freebet dostępny może być w ofercie dla wszystkich graczy, w ramach specjalnych akcji promocyjnych u bukmachera. 
W tej chwili gracze rejestrując się w Betfanie, poprzez baner dostępny na stronie lub z jednym z linków oraz kodem MEGABONUS, mogą uzyskać powitalny bonus w postaci 200% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnie 300 zł. 

Sprawdź kody promocyjne:

Inne bonusy u legalnych bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty bonusowej, zarówno powitalnej, jak i stałej, do darmowych zakładów. Najpopularniejsze promocje na start to także zakłady bez ryzyka czy podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto. Freebet jest zatem jednym z trzech najczęściej spotykanych bonusów na start. Obecnie rynek obejmuje kilkanaście legalnie działających firm, a zatem gracze mogą bez problemu porównać ich ofertę. Przydatnym narzędziem w takiej sytuacji jest np. aktualny ranking bukmacherów, zawierający najnowsze informacje o bieżących promocjach, bonusach i innych istotnych czynnikach, które mogę decydować o wyborze danego miejsca do gry. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy, jakie bonusy oferują graczom takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LVBet, Totolotek oraz Totalbet. Tym razem nie opisujemy już bonusów freebet bez depozytu i z depozytem, o których piszemy wyżej.

STS bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - STS freebet
Pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 1660 zł składa się z kilku elementów. Bonusy można aktywować, zakładając konto. Niezbędny będzie również kod promocyjny o treści MECZYKI.
Nowi gracze na start mogą otrzymać cashback bez obrotu o wartości 100 zł, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 1500 zł, a także bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera o wartości 60 zł. Poniżej opisujemy zasady tych bonusów. 
Zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł, czyli cashback, to nic innego jak zwrot stawki zakładu w razie porażki. Oferta dotyczy pierwszego postawionego kuponu. Jeśli ten okaże się przegrany - bukmacher oddaje pieniądze na konto depozytowe, z którego wypłacimy od razu środki na konto bankowe. Do gracza wraca postawiona kwota, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych, który wynosi 12%. Aby w pełni skorzystać z cashbacku, należy zawrzeć zakład bez ryzyka za 113.64 zł. Zwrot wyniesie wówczas 100 zł. To maksymalna suma, którą można uzyskać z powrotem. Stawka np. 500 czy 1000 zł nie zwiększa bonusu! Można za to zagrać za mniejszą kwotę. Cashback będzie w takiej sytuacji malał proporcjonalnie do zainwestowanych środków. Zakład biorący udział w promocji możemy też obstawić z salda bonusowego i w takiej sytuacji środki wrócą do nas w postaci bonusu. Zwróconą stawkę należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczają się wygrane kupony.
Kolejny bonus na start w STS to premia od depozytu, a konkretnie od trzech pierwszych wpłat na konto. W sumie można uzyskać do 1500 zł. Za pierwszy depozyt bukmacher przyzna 100% wartości wpłaty do 300 zł, za drugi będzie to 50% do kwoty 500 zł, a w przypadku trzeciego depozytu 50% do maksymalnie 700 zł. Wypłacenie depozytu, za który przyznano bonus, będzie możliwe po uprzednim zagraniu za sumę stawek równą wartości przyznanego bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. Aby przenieść bonus na konto główne, niezbędny jest obrót otrzymanymi środkami. Zasady są takie same jak w przypadku zakładu bez ryzyka: dwukrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, a nie kwalifikują się kupony bezpieczne, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz te zamknięte cashoutem. Dla drugiego i trzeciego bonusu czas na wykonanie obrotu wynosi 90 dni.
STS oferuje także bonus w kwocie 60 zł za wykonanie zadań. Gracz w ciągu 30 dni od rejestracji ma do wykonania sześć zadań, które polegają na typowaniu kuponów. Po każdej z pierwszych trzech wpłat aktywują się dwa zadania. Po pierwszym depozycie należy wytypować kupon w aplikacji, a także postawić kupon z min. jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej. Druga wpłata aktywuje zadania: typowanie kuponu z zakładem LIVE i typowanie kuponu z min. jednym zdarzeniem Betgames. Trzecia wpłata pozwala na wykonanie dwóch ostatnich zadań. To postawienie kuponu ze zdarzeniem z oferty sportów wirtualnych oraz kuponu z zakładem na e-sport. Stawka każdego kuponu to min. 15 zł, pochodzące z własnych środków. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.91. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie min. 1.91. Na obrót gracz ma 90 dni.

Fortuna bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet
W ofercie startowej Fortuny znajduje się kilka bonusów, których wartość wynosi razem 640 zł. Promocje mogą aktywować gracze zarejestrowani z kodem MECZYKI.
Freebet bez depozytu w wysokości 20 zł uzupełniają: freebet z depozytem w kwocie 15 zł, freebet 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów" oraz zakłady bez ryzyka łącznie do 600 zł. Wszystkie promocje są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych za pomocą baneru lub linku do strony internetowej bukmachera z naszym kodem. Kodu bonusowego nie trzeba wpisywać ręcznie, bo to pole wypełniane jest automatycznie. Zobaczmy szczegóły bonusów powitalnych w Fortunie.
Darmowy zakład bez depozytu, to nie jedyny freebet w Fortunie. Rejestrując się z kodem MECZYKI, a także dokonując pierwszej wpłaty na konto, można aktywować również freebet w kwocie 15 zł, jak i 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów". Bonusy te działają tak samo, jak powitalny freebet bez depozytu. Można przeznaczyć je na zakład o dowolnym kursie, a wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. 
Zakłady bez ryzyka w wysokości 100 zł (pierwszy kupon), 200 zł (pierwszy kupon po 72h/trzech dniach od rejestracji) i 300 zł (pierwszy kupon po 144h/sześciu dniach od rejestracji) także są elementem pakietu powitalnego. Bukmacher nie ma żadnych wymogów co do kursów minimalnych i liczby zdarzeń na kuponie objętym promocją. Bonusem nie trzeba obracać. Każdy z bonusów dostępny jest przez 72h od momentu przyznania a kupony powinny być rozliczone w ciągu maksymalnie siedmiu dni. 

Nadchodzące:

Betclic bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betclic freebet
Bonus startowy w Betclicu to zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, przyznawany w formie freebetu. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko ci gracze, którzy podczas rejestracji TUTAJ wykorzystają kod promocyjny MECZYKI, niezbędny do uzyskania okazji na pierwszy zakład bez ryzyka o wspomnianej wartości. 
Pole nie uzupełni się automatycznie, kod więc trzeba wpisać ręcznie, co otworzy furtkę do uzyskania bonus, dostępnego przy stawce kuponu wynoszącej dokładnie 227.30 zł. Znów główną rolę odgrywa tutaj podatek, jak jednak można się przekonać na podstawie ofert wszystkich najważniejszych firm działających w Polsce, to standardowy zabieg, zgodny z prawem. Minimalna wpłata w Betclicu to 1 zł, maksymalna - 100 000 zł.
Poza wspomnianym już bonusem, bukmacher oferuje również promocje dla wszystkich graczy, które nie są uzależnione od rejestracji z kodem promocyjnym. 

Totalbet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totalbet freebet
Opisaliśmy wyżej freebet bez depozytu dostępny obecnie w Totalbet. W sumie to trzy darmowe zakłady, których wartość wynosi 40 zł. Łącznie u bukmachera można otrzymać, podczas rejestracji z kodem promocyjnym MECZYKI, bonusy o wartości 5240 zł. 
Drugi bonus w Totalbet to zakład bez ryzyka, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta. Wartość tej promocji to 200 zł, które można odzyskać jeśli zakład - wytypowany ze środków własnych - okaże się przegrany. Bonus można aktywować na kuponie składającym się z maksymalnie trzech zdarzeń, natomiast bukmacher nie wymaga kursu minimalnego. Ewentualny zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka nie wymaga obrotu, zatem środki będą od razu dostępne do wypłaty z konta depozytowego gracza.
Ostatni element bonusu powitalnego to bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę, maksymalnie do kwoty 5000 zł. Minimalny depozyt wynosi 10 zł. Bonusem należy następnie obrócić. Totalbet wymaga czterokrotnego obrotu, na kuponach z co najmniej czterema zdarzeniami. Każdy pojedynczy obrót uwalnia 25% wartości bonusu, a na pełny obrót bonusem jest 90 dni. Kurs pojedynczego zdarzenia, na kuponach zaliczanych do obrotu bonusem, to 1.30.

Fuksiarz bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fuksiarz freebet
Bonus powitalny Fuksiarz gwarantuje cashback na start do 500 zł (50% zwrotu postawionej stawki), a także dostęp do promocji "Cashback bez limitu" do 200 zł. Powitalny bonus zyskują gracze, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym MECZYKI.
Zakład bez ryzyka musi spełnił pewne wymagania, by można było skorzystać z opcji zwrotu.
Kupon biorący udział w bonusie cashout musi składać się z minimum z dwóch zdarzeń, z których każde powinno mieć kurs przynajmniej 1.20. Zakład musi być zawarty na kwotę co najmniej 50 zł. 
By uzyskać zwrot maksymalny trzeba wytypować kupon za dokładnie 1137 zł. Wówczas cashback wyniesie równe 500 zł (50% wartości kuponu minus 12% podatku). Bonus nie podlega obrotowi i od razu trafia z powrotem na konto depozytowe gracza. Kwota w pełni pozostaje do jego dyspozycji.

Betx bonusy i promocje

Bukmacher Betx, o czym wspomnieliśmy już wyżej, włączył freebet w skład bonusu powitalnego. Jednak proponuje też inne promocje dla nowych graczy, rejestrujących się z kodem promocyjnym MECZYKI. Pozwalają one zyskać bezpieczny pierwszy zakład (cashback) oraz bonus 50% od trzeciej wpłaty.
Cashback, a więc zakład bez ryzyka w Betx, można uzyskać typując pierwszy kupon. Aby skorzystać z promocji najpierw zależy dokonać pierwszej wpłaty a następnie za całą jej wartość zagrać pierwszy kupon. Minimalny depozyt to 100 zł, a maksymalny bonus (70% cashback do 420 zł) otrzymamy grając kupon o stawce 600 zł. Jeśli ten będzie przegrany, to zwrot trafi do nas w formie freebetu o wartości 2 zł z mnożnikiem. Wysokość mnożnika uzależniona jest od stawki kuponu. Przykładowo: stawka 100 zł, zwrot to 2 zł x35 czyli 70 zł (70% z 100 zł = 70 zł). Bonus możemy uruchomić samodzielnie na kuponie i działa on jak wszystkie freebety w Betx.
Cashback 50% do 300 zł bez obrotu lub freebet 25% za wygraną do 150 zł otrzymamy wpłacając min. 20 zł na konto przy trzecim depozycie. Maksymalny bonus jest dostępny przy wpłacie w wysokości min. 600 zł. Aby odebrać bonus należy zagrać kupon o wartości wpłaty na ofertę przedmeczową i live z min. kursem łącznym 3.00. Przegrany kupon oznacza zwrot do 300 zł na konto depozytowe, a wygrany freebet do 150 zł. Aby skorzystać z promocji Freebet 300 zł i pewny cashback od trzeciej wpłaty, nie można wypłacać środków z konta po pierwszym depozycie. 
Skorzystanie z całej oferty bonusu powitalnego od Betx do 1225 zł jest możliwe przy użyciu kodu rejestracyjnego MECZYKI. Kod należy wpisać podczas rejestracji na stronie bukmachera.

PZBuk bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - PZBuk freebet
Szczegółowo opisany we wcześniejszej części tekstu freebet to jedna z promocju powitalnych w PZBuku.
Przypomnijmy jeszcze raz: to darmowy zakład z depozytem. Po wpłacie minimum 50 zł należy wykorzystać taką właśnie kwotę na dowolny zakład o kursie minimalnym 2.00. Kilka minut później na koncie gracza pojawi się darmowy zakład o wartości 23 zł. 
Kolejną promocją dla nowych graczy jest bonus od czterech depozytów o łącznej wartości 2000 zł. Promocja dotyczy pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty. 

Betfan bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betfan freebet
Oferta powitalna bukmachera Betfan - rejestracja możliwa z kodem MEGABONUS - obejmuje jeden bonus startowy, o którym krótko wspominaliśmy przy okazji informacji o freebecie. Wartość promocji na start to maksymalnie 300 zł.
Bukmacher przyzna bonus 200% od pierwszego depozytu wszystkim graczom rejestrującym się z naszym kodem, którzy dokonają pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł. Maksymalny bonus jest dostępny jeśli wysokość depozytu wyniesie przynajmniej 150 zł. Wyższa wpłata nie ma wpływu na zwiększenie bonusu. 
Żebyśmy jednak nie byli zaskoczeni. Początkowo pieniądze z bonusu nie będą dostępne. Jednak spokojnie. Jeśli dokonamy odpowiedniego obrotu (o którym za chwilę), to wówczas Betfan odblokuje bonus i pozwoli wykorzystać go w dalszej grze.
Na początek bonus trzeba odblokować, grając za równowartość wpłaconej kwoty, po dowolnym kursie. Dopiero wtedy trzeba pomyśleć o obrocie. Wystarczy jeden obrót środkami bonusowymi, kuponami zawierającymi minimum dwa zdarzenia. Kurs łączny musi natomiast wynieść chociaż 3.00. Na wykonanie pełnego obrotu gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu.
Przypominamy, że maksymalna wartość bonusu na start to 300 zł.

ETOTO bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - ETOTO freebet
Podstawowa oferta na start w ETOTO, to bonus od pierwszego depozytu 100% do 400 PLN. Innymi słowy, bukmacher podwaja pierwszą wpłatę na konto gracza po rejestracji. Maksymalnie otrzymać można 400 zł. Aby więc wykorzystać promocję maksymalnie, wpłacić należy 400 zł. Wówczas taką samą wartość bukmacher doda do naszego konta w ramach bonusu. Pierwsza wpłata na min. 50 zł aktywuje też wspomniany wcześniej freebet 20 zł. W ETOTO nagradzane są dodatkowo: druga wpłata (50% do 600 PLN) i trzecia wpłata (50% do 1000 PLN). Łącznie w ramach bonusów od depozytu do odebrania jest 2000 PLN.
Przy bonusach od wpłaty, zanim otrzymane środki będą mogły zostać wypłacone, trzeba w ciągu 30 dni zagrać za trzykrotną wartość przyznanego bonusu, pamiętając o kursach minimalnych, każdego zdarzenia (w przypadku zakładów wielokrotnych, które są wymagane do obrotu) - 1.30 oraz całego zakładu - 2.50. Co istotne, do udziału w promocji wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe i LIVE. Nie ma też znaczenia, czy kupon będzie wygrany. Musi być jednak rozliczony (nie anulowany).

LVBet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - LVBet freebet
Oferta powitalna w LVBet nie ogranicza się do obszernie wyżej wyjaśnionych promocji, w ramach której nowi gracze otrzymują freebet bez depozytu oraz z depozytem po rejestracji z kodem MECZYKI. Po rejestracji bukmacher dokłada też bonus do 2000 zł od trzech pierwszych wpłat. W pierwszym przypadku minimalny depozyt wynosi 10 zł. Jest to klasyczny bonus od depozytu, który pozwoli podwoić wpłatę do kwoty 500 zł. Oznacza to, że gracz wpłacając np. 500 zł na konto depozytowe, otrzyma od LVBet bonus w postaci 500 zł. 
By kwota bonusowa przeszła na konto depozytowe gracza trzeba czterokrotnie obrócić bonusem oraz depozytem, po kursie min. 1.75 na zdarzenia z oferty sportowej. Bonus od momentu jego przyznania ważny jest przez 30 dni. W tym czasie należy dokonać jego obrotu, a wówczas bonus przejdzie na konto depozytowe.
W przypadku bonusu od drugiej wpłaty także można zyskać do 600 zł. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu od drugiej wpłaty, wynosi ponownie 10 zł. Tym razem bukmacher oferuje 50% od wpłaconej na depozyt sumy. Zdobycie pełnego bonusu wymaga zatem wpłaty co najmniej 1200 zł. Sumą bonusu i depozytu trzeba obrócić trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.75. 
Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne, Player Bets oraz Gry Karciane. Zaliczone nie będą także zakłady rozliczone poprzez cash-out.
Bonus powitalny LVBet zawiera także opcję bonusu w wysokości od 900 zł od trzeciej wpłaty. Jest to bonus z mnożnikiem x25. W celu uwolnienia bonusu należy trzykrotnie obrócić wartością wpłaty po kursie 2.00 lub wyższym. Bonus dostępny jest na kuponach składających się z co najmniej trzech zdarzeń, o kursie minimalnym kuponu 2.50 i pojedynczego zdarzenia 1.25 lub wyższym.
W LVBet pakiet na start składa się jeszcze z trzech dodatkowych promocji: cashbacku w aplikacji 20 zł, bonusu dla kibiców Śląska Wrocław i Piasta Gliwice 50 zł oraz bonusu na sporty wirtualne 20 zł. 
Skorzystać z bonusów powitalnych można rejestrując się po kliknięciu w baner bukmachera w tym artykule.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

FAQ

Jakie są najlepsze freebety u bukmacherów w Polsce w 2023 roku?

Freebety różnią się od siebie kwotami oraz warunkami, które trzeba spełnić, aby je otrzymać. Aktualnie najlepsze freebety posiadają m.in. Superbet, Fortuna czy ETOTO.

Którzy bukmacherzy w Polsce oferują freebety bez depozytu w Polsce za zarejestrowanie konta?

Bonusy dzięki którym gracz otrzymuje darmowe środki to freebety bez depozytu. Obecnie jedynie za zarejestrowanie konta freebet można odebrać w Fortunie, Totalbet i LV BET.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020