Freebet bez depozytu - bukmacher bonus bez depozytu [Maj 2024]

Freebet bez depozytu to bonus bukmacherski pozwalający na grę bez inwestycji własnych środków. Ta promocja stanowi częsty składnik oferty powitalnej wielu polskich bukmacherów. Pełną listę dostępnych freebetów - wraz ze szczegółowym opisem ich warunków - znajdziesz w dalszej części naszego tekstu. Dowiesz się też o innych promocjach i bonusach bukmacherskich na start.

Freebet - aktualna lista freebetów 2024

Poniżej znajduje się lista legalnych bukmacherów, którzy oferują freebet bez depozytu lub z depozytem w ramach oferty powitalnej.
Freebet bez depozytu znajdziemy w Fortunie, Fuksiarzu, Goplusbet, TOTALbet, LVBet i Betters. Dzięki niemu otrzymamy darmowe środki na obstawianie u bukmachera, bez konieczności wpłaty środków na konto gracza.
Szczegółowe warunki każdej z dostępnych promocji znajdziecie w dalszej części tekstu. W tabeli podaliśmy natomiast kwoty, które cechują dany freebet bez depozytu lub z depozytem. Niektórzy bukmacherzy - jak wspomnieliśmy wcześniej - oferują freebet po wpłacie, takie przypadki również opiszemy w artykule, w jego drugiej części.
BukmacherWartość freebetuSzczegóły
Superbet255 PLNSuperbet kod promocyjny
Fortuna35 PLNFortuna kod promocyjny
Fuksiarz10 PLNFuksiarz kod promocyjny
Goplusbet125 PLNGobet kod promocyjny
LVBet45 PLNLVBet kod promocyjny
Betters410 PLNBetters kod promocyjny
PZBuk250 PLNPZBuk kod bonusowy
ETOTO97 PLNETOTO kod bonusowy
Totalbet4 PLNTotalbet kod promocyjny
BetX600 PLNBetX kod promocyjny
Wszyscy wspomnieni w tekście bukmacherzy, którzy oferują freebet, działają w pełni legalnie. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega odpowiedzialności prawnej. 

Freebet bez depozytu - czym jest ten bonus bukmacherski?

Na początku warto wyjaśnić, że nie każdy bukmacher freebet bez depozytu ma w swojej ofercie powitalnej. Niektóre firmy stawiają na innego rodzaju bonusy dla nowych graczy, ale darmowe zakłady oferują np. przy różnorodnych akcjach promocyjnych. Nie zawsze też darmowy zakład to freebet bez depozytu. Czasami bukmacher wymaga od nas wpłaty. Poniżej szczegółowo omawiamy tego typu bonusy. Znajdziesz tam aktualną listę bonusów freebet za rejestrację nowego konta.

Freebet bez depozytu - darmowy zakład - na czym polega?

Freebet bez depozytu to słowo z języka angielskiego, oznaczające dosłownie darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gracz otrzymuje od bukmachera środki do wykorzystania na grę. Nie trzeba zatem inwestować własnych pieniędzy, a można zawrzeć zakład, który ma szansę okazać się wygrany. Większość bonusów proponowanych na polskim rynku objętych jest obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. Nie każdy bukmacher wymaga obrotu freebetem. Wszystko zależy od przyjętej polityki bonusowej.

Freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet bez depozytu znajdziemy u kilku legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy tę ofertę w takich firmach jak: Superbet, Fortuna, Fuksiarz, Goplusbet, TOTALbet, LVBet czy Betters.

Jaki bukmacher oferuje freebet bez depozytu?

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, kolejne firmy oferują swoje usługi, a zatem gracze mają możliwość szerokiego wyboru z puli wszystkich bonusów. My poniżej skupiamy się na darmowych zakładach, czyli wspomnianych freebetach bez depozytu.
Freebet (bez depozytu lub z depozytem, o czym piszemy w kolejnej części) otrzymać można w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienia się na zakłady. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy zasady działania darmowych zakładów i podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Freebet bez depozytu Fortuna 20 PLN

Bukmacher bez depozytu oferuje freebet. Fortuna pozwala uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się i podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny MECZYKI. 
Fortuna kod promocyjny
Nowi gracze otrzymują ten freebet bez depozytu w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wspomnianej kwoty. Z perspektywy gracza nie robi to jednak żadnej różnicy, bo darmowe pieniądze od Fortuny i tak są dostępne do wykorzystania na dowolne zakłady. Bukmacher daje wolną rękę w zakresie tego, jak wykorzystamy freebet bez depozytu. 
Bonus bez depozytu można przeznaczyć na np. dwa kupony po 10 zł, jak i jeden za 20 zł, dziesięć po 2 zł etc. Nie ma żadnych minimalnych kursów, ani innych ograniczeń typu wymagana liczba zdarzeń czy rodzaj zakładu, które określają na jakim kuponie freebet może zostać użyty. 
Freebet nie podlega też żadnym warunkom obrotu. Uzyskane punkty znikają z konta w momencie zawarcia darmowego zakładu, a ewentualna wygrana wraca w postaci realnych pieniędzy, które można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Porażka oznacza oczywiście utratę punktów.
Fortuna freebet bez depozytu, to nie jedyny darmowy zakład na start od tego bukmachera. Nowi gracze mogą otrzymać również freebet o wartości 10 zł, jednak dopiero po dokonaniu wpłaty na konto oraz freebet 5 zł za udostępnienie kuponu w sekcji "Strefa Kuponów". Szerzej te bonusy opisujemy w dalszej części tekstu. 

Freebet Fuksiarz 10 PLN

Freebet bez depozytu ma w swojej ofercie Fuksiarz, który bonus o wartości 10 zł przyzna graczom, którzy zarejestrują się w aplikacji mobilnej bukmachera i następnie zweryfikują swoje konto. Jest to wymóg konieczny.
Fuksiarz kod promocyjny
Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków promocji. Darmowy zakład będzie dostępny przez 72 godziny i w tym czasie trzeba za niego zagrać kupon o stawce równej wartości freebetu, czyli 10 zł. 
Zagrać za freebet można na kuponie AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami o kursie każdego 1.40 lub więcej. Zakłady powinny pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo. Wygrana netto z freebetu nie wymaga obrotu.

Freebet bez depozytu Goplusbet 25 PLN

U bukmachera Goplusbet jest dostępny freebet bez depozytu, który można uzyskać przy rejestracji z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Zakładając konto trzeba również zaakceptować zgody marketingowe, a następnie dokonać pełnej weryfikacji konta. Jeśli gracz wykona te działania, to otrzyma bonus o wartości 25 zł. Wpisanie kodu pozwala na uzyskanie wyższego bonusu, aniżeli w standardowej ofercie.
gobet kod promocyjny
Freebet można aktywować na kuponie, który składa się z co najmniej trzech zdarzeń. Kurs każdego z nich musi wynieść 1.40 lub więcej. Jeśli kupon okaże się wygrany, wówczas na konto gracza trafi wygrana wygrana pomniejszona o wartość freebetu. Przykładowo: wygrana z kuponu to 100 zł, na konto gracza trafi zatem 65 zł (100 zł - 35 zł freebetu). Wygraną z freebetu nie trzeba dodatkowo obracać, a środki trafią bezpośrednio na konto depozytowe. 
Dodatkowo w Goplusbet otrzymać można freebet z depozytem po dokonaniu trzeciej wpłaty. Wartość bonusu to 100 zł.

LVBet freebet bez depozytu 20 PLN

LVBet przygotował dla nowych graczy bonus freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Po rejestracji u bukmachera należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu.
LVbet kod promocyjny
Bonus bez depozytu bukmacher przyzna na konto w wysokości 1 zł, następnie uruchamia się go bezpośrednio na typowanym kuponie poprzez mnożnik zwiększający całkowity kurs kuponu dwudziestokrotnie. Aktywować bonus freebet bez depozytu można, gdy kupon spełni warunki: będą na nim min. 3 zdarzenia o łącznym kursie przynajmniej 2.50, z czego każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.25. Jeśli kupon spełni wymogi regulaminu, można wówczas skorzystać z mnożnika x20.
W przypadku rozliczenia kuponu jako zwycięski, gracz musi dwukrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2.0. Ważne by przy obrocie skorzystać z trzydrogowego rodzaju zakładu (1-X-2). Jeśli warunki obrotu zostaną spełnione, to kwota zasili konto depozytowe gracza i będzie można ją wypłacić lub wykorzystać do obstawiania kolejnych kuponów z konta depozytowego.

Betters freebet bez depozytu 10 PLN

Darmowy zakład bez depozytu za pełną weryfikację konta można uzyskać w Betters. Bukmacher przyzna tę promocję o wartości 10 zł każdemu nowemu graczowi, który zarejestruje się przy użyciu kodu MECZYKI.
betters kod promocyjny
Nie jest to jedyny freebet, który można uzyskać u tego bukmachera. Darmowy zakład lub darmowe zakłady, to także jeden z bonusów powitalnych do wyboru w ramach pakietu powitalnego. Szczegóły promocji opisujemy w dalszej części tekstu.

Freebet Totalbet 4 PLN

Bukmacher Totalbet ma dla nowych graczy freebet bez depozytu. Jeśli zarejestrujemy się z kodem o treści MECZYKI to otrzymamy darmowy zakład bez depozytu do dokonaniu pełnej weryfikacji konta w serwisie bukmachera. Wartość promocji na start z kodem to 4 zł.
totalbet kod promocyjny 
Warunki użycia freebetu w Totalbet są bardzo proste. Freebet należy wykorzystać dokładnie na jeden kupon, którego kurs wynosi co najmniej 2.00. Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna, liczy się kurs całkowity. Darmowy zakład trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać.

Jaki bukmacher oferuje freebet z depozytem?

Opisani wyżej bukmacherzy w Polsce proponują freebet bez depozytu, ale są także firmy mające w ofercie darmowy zakład z depozytem. Oznacza to, że najpierw gracz musi wpłacić środki na konto a dopiero później otrzyma freebet. Sam darmowy zakład, nadal jest jednak darmowym zakładem. Warto więc poznać bukmacherów, którzy proponują tego rodzaju bonus bukmacherski na start.

Freebet Superbet

Freebet w Superbet to darmowy zakład z depozytem o wartości 35 zł. Aby go uwolnić, na początek gracz powinien założyć konto, a także wpisać kod MECZYKI. Wówczas aktywowany zostanie cały pakiet powitalny, w tym darmowy zakład (freebet). Dodatkowo uzyskać można freebet o wartości 20 zł za pobranie i zainstalowanie aplikacji, po dokonaniu pierwszej wpłaty. Bukmacher przyzna również freebet o wartości 100% pierwszej wpłaty do 200 zł.
superbet kod promocyjny
Aby otrzymać freebet, musimy wcześniej zasilić swoje konto. Ale skoro już dokonujemy rejestracji, to przecież i tak planujemy jakąś inwestycję środków. A wtedy Superbet nagradza nas darmowym zakładem w wysokości 35 zł. Wystarczy przejść na stronę Superbet, podczas zakładania konta gracza wyrazić chęć udziału w promocji oraz wpisać kod promocyjny, a następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. I tyle. Wówczas otrzymujemy od bukmachera bonus.
Co ważne, freebet z kodem to nie jedyny darmowy zakład od bukmachera po pierwszej wpłacie. Już przy pierwszym depozycie min. 20 zł bukmacher przyzna nam 100% wartości wpłaty do maksymalnie 200 zł. Łatwo zatem obliczyć, że wpłacając 200 zł na konto w ramach pierwszej wpłaty otrzymamy freebet 200 zł + opisany już wcześniej freebet 35 zł.
Gdy freebet pojawi się już na naszym koncie gracza, musimy w ciągu 24 godzin go zaakceptować. A następnie dokonać obrotu, bo oczywiście nie możemy przyznanej kwoty od razu wypłacić. Obrót jest jednak mało skomplikowany. Trzeba bowiem zagrać za pełną wartość freebetu od Superbet. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego, zatem możemy zagrać po dowolnym kursie. W promocji biorą udział kupony pojedyncze, jak i wielokrotne.
Co możemy grać, by zakład wliczał się do obrotu freebetem? Zakłady przedmeczowe i na żywo (live), z wyłączeniem kuponów zawierających zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie liczą się także zakłady anulowane lub też takie, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń rozliczono jako zwrot po kursie 1.00. 
Freebet z kodem od momentu jego przyjęcia musimy wykorzystać w ciągu 3 dni, natomiast freebet 100% od pierwszej wpłaty należy użyć w ciągu 10 dni.
Od bukmachera możemy otrzymać jeszcze jeden darmowy zakład, którego wartość to 20 zł. Dostępny jest on dla graczy za pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej. Należy to zrobić w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty. Zasady bonusu są takie same, a wykorzystać go można typując zakład w aplikacji mobilnej bukmachera. Na skorzystanie z promocji jest 10 dni.

Freebet Betclic

Na ten moment w ofercie Betclic dostępny jest zakład bez ryzyka, za który przyznawany jest bonus w formie freebetu. Można więc stwierdzić, że freebet jest w ofercie powitalnej bukmachera. Wartość bonusu, po rejestracji z kodem MECZYKI, wynosi do 50 zł. Aby aktywować freebet należy zagrać pierwszy kupon, o kursie 1.14 bądź wyższym (za 57 zł). Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas Betclic przyzna środki na darmowe zakłady, czyli tzw. freebet, o wartości stawki kuponu - do maksymalnie 50 zł.
Betclic kod promocyjny
Od stawki kuponu potrącone zostanie jednak 12% podatku, aby uzyskać najwyższy możliwy bonus, należy zagrać zatem za 57 zł. Freebet można wykorzystać na kuponach o kursie 2.14 bądź wyższym. Wygrana z bonusu, pomniejszona o stawkę oraz podatek, trafi na konto gracza. Bonus nie wymaga obrotu. Wystarczy więc trafnie wytypować kupon, postawiony za środki z freebetu. Bonus można podzielić na wiele zakładów, promocja nie jest ograniczona czasowo. 
Warto pamiętać, że Betclic lata temu, jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., oferował zakłady wzajemne na polskim rynku. Po wprowadzeniu nowych przepisów się z niego wycofał i wrócił już jako licencjonowany, w pełni legalny bukmacher. Obstawianie w Betclicu jest zatem bezpieczne i zgodne z prawem.

Freebet ETOTO

W ETOTO dostępne są freebety z depozytem. Bonusy mają łączną wartość 97 zł. Bukmacher promocje przyznaje po każdej z trzech pierwszych wpłat. Po pierwszym depozycie o wartości min. 200 zł otrzymamy freebet 20 zł, druga wpłata o wartości min. 200 zł to kolejny freebet 20 zł, a jeśli nasz trzeci depozyt wyniesie co najmniej 300 zł, to otrzymamy freebet 37 zł.
Dodatkowy freebet o wartości 20 zł uzyskamy, jeśli użyjemy kodu "MECZYKI" podczas rejestracji i dokonamy pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 50 zł. Ten bonus należy wykorzystać w aplikacji mobilnej.
ETOTO kod bonusowy
Freebety za depozyty wykorzystać można na dowolny zakład sportowy, a wygrana z darmowego zakładu nie wymaga dodatkowego obrotu. Podobnie działa freebet za kod, ale ten bonus użyty może być wyłącznie w aplikacji mobilnej. Każdorazowo darmowy zakład aktywny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Freebet LVBet

W LVBet obowiązuje freebet bez depozytu (który opisaliśmy powyżej), ale też i freebet z depozytem w wysokości 25 PLN. Co więcej, oferta ta dostępna po rejestracji z kodem MECZYKI. Jest to ekskluzywna propozycja dla czytelników Meczyki.pl.
Aby odebrać bonus, trzeba dokonać pierwszej wpłaty na min. 50 PLN i zagrać też za min. 50 PLN pierwszy kupon AKO  z kursem całkowitym min. 1.75. Bonus zostanie w formie 1 zł i mnożnika x25, który wystarczy aktywować przy stawianiu zakładu za freebet. Przykładowe wykorzystanie: bonus 1 PLN, stawka po podatku: 0,88 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs kuponu 50.00, wygrana: 44 PLN.
Freebet w formie mnożnika jest aktywny przez 30 dni i trzeba go wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami, kursem całkowitym min. 2.50 i kursie zdarzenia min. 1.25. Jeśli kupon będzie trafiony, gracz musi dwukrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2.0 (SOLO) lub 1.50 zdarzenia z zakładem trzydrogowym przy kuponie AKO. Przy obrocie trzeba skorzystać z trzydrogowego rodzaju zakładu (1X2). Jeśli warunki obrotu zostaną spełnione, to kwota zasili saldo główne.
Freebet LVBet przyznawany w środy do godz. 17:00 (raz w tygodniu) za zakład spełniający warunki w poprzednim tygodniu.

Freebet Betters

W Betters dostępny jest powitalny freebet, który jest jednym z elementów pakietu powitalnych promocji na start. Rejestrując się z kodem o treści MECZYKI można uzyskać bonus na darmowy zakład o wartości 400 zł. Wcześniej wymagane jest pełne zweryfikowanie konta i dokonanie pierwszej wpłaty na rachunek depozytowy.
betters kod promocyjny
Na początku musimy wybrać, który rodzaj bonusu chcemy. Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy bonus i należy wykorzystać w ciągu 72 godzin. Freebet można wykorzystać na kuponie o dowolnej liczbie zdarzeń, a kurs całkowity kuponu to minimum 1.14. Ewentualna wygrana (zysk, czyli wygrana pomniejszona o stawkę) nie podlega już żadnemu obrotowi. Maksymalna wygrana za freebet po rejestracji w Betters z kodem promocyjnym to 2000 PLN.
Innym freebetem w Betters jest zwrot 200 zł w formie zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon.

Freebet PZBuk

Freebet w swojej ofercie powitalnej ma PZBuk, u którego konto można założyć z kodem MECZYKI, co pozwoli aktywować bonusy. Jak wspomnieliśmy nieco wyżej, nie jest to jednak freebet bez depozytu, więc trzeba wcześniej dokonać wpłaty na konto. Jego wartość to od 50 do 250 zł, które gracz otrzyma, gdy spełni warunki promocji. 
PZBuk kod bonusowy
Na początku PZBuk wymaga wpłaty na konto, w wysokości min. 50 zł. Po wpłaceniu depozytu gracz musi jeszcze zagrać zakład AKO, którego stawka ponownie wyniesie co najmniej 50 zł, a kurs takiego zakładu to 2.00 lub więcej. To wystarczy, aby uzyskać freebet.
Wysokość wpłaty i zakładu do otrzymania freebetu: 
  • 50 - 99 PLN = 50 PLN freebet
  • 100 - 149 PLN = 100 PLN freebet
  • 150 - 199 PLN = 150 PLN freebet
  • 200 - 249 PLN = 200 PLN freebet
  • 250 PLN lub więcej = 250 PLN freebet
Darmowy zakład powinien pojawić się na koncie w kilka minut, po zagraniu kuponu.
Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet? Musi to być kupon wielokrotny, a zatem składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs łączny musi wynieść min. 2.00. Bonus jest aktywny przez 30 dni. Jeśli zakład będzie trafiony - pieniądze są nasze. Bukmacher nie wymaga bowiem dokonywania żadnego obrotu.

Freebet BetX

U bukmachera Betx można otrzymać freebety o łącznej wartości aż 600 zł, jeśli zarejestrujemy się z kodem o treści MECZYKI. Darmowe zakłady przyznawane są za określone działania. Wszystkie przyznawane są w formie darmowego zakładu o stawce 2 zł z mnożnikiem, w zależności od wartości bonusu. Np. freebet 50 zł to 2 zł x25. Wygrane z darmowych zakładów (pomniejszone o wartość stawki z mnożnikiem i podatek) nie wymagają dodatkowego obrotu.
betx kod promocyjny
Jakie freebety Betx ma w swoim pakiecie powitalnym? Jeśli zarejestrujemy się z kodem MECZYKI, to możemy otrzymać darmowe zakłady: cashback w formie freebetu do 300 zł za pierwszy zakład, freebet do 300 zł przy okazji drugiej wpłaty (wysokość bonusu zależy od wartości wpłaty) oraz 4750 punktów BetX, które można wymienić na freebety (ekstra 1750 punktów z naszym kodem). Każdy freebet uruchamiamy samodzielnie na kuponie, który musi składać się ze zdarzeń z oferty sportowej (przedmeczowej i na żywo) o kursie całkowitym min. 2.00.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Bukmacherzy bez freebetu w ofercie powitalnej

Nie wszyscy bukmacherzy proponują freebet bez depozytu, czy też z depozytem, w ofercie powitalnej. Część z nich stawia na inne bonusy, lub proponuje darmowe zakłady przy okazji innych promocji.
Nie jest jednak wykluczone, że opisani poniżej bukmacherzy będą mieli w przyszłości freebet bez depozytu wśród bonusów powitalnych. Poniżej prezentujemy, jakie bonusy oferują w tym momencie nowym graczom.

Freebet STS 

STS obecnie nie posiada freebetu bez depozytu lub z depozytem w swojej ofercie. Dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem kodu promocyjnego MECZYKI, ma jednak inne bonusy o łącznej wartości 760 zł. To najwyższy bonus u tego bukmachera, dostępny przy rejestracji z naszym kodem. 
STS kod promocyjny
Freebet bez depozytu długi czas był elementów pakietu powitalnego w STS. Obecnie bukmacher proponuje na start cashback bez obrotu, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe oraz bonus za wykonanie zadań. Jeśli freebet STS znów udostępni, to z pewnością o tym napiszemy.

Freebet Betfan

W tym momencie freebet w Betfan nie jest dostępny, ale bukmacher dla rejestrujących się z kodem MEGABONUS ma inny bonus powitalny. Jego wartość wynosi 400 zł.
Betfan kod promocyjny
Przez długi czas freebet, czyli darmowy zakład był jednym z elementów oferty powitalnej Betfan, ale obecnie bukmacher stawia na inne promocje dostępne przy rejestracji dla nowych graczy. Jednak freebet dostępny może być w ofercie dla wszystkich graczy, w ramach specjalnych akcji promocyjnych u bukmachera. 
W tej chwili gracze rejestrując się w Betfanie z kodem MEGABONUS, mogą uzyskać powitalny bonus w postaci 200% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnie 400 zł. 

Inne bonusy u legalnych bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty bonusowej, zarówno powitalnej, jak i stałej, do darmowych zakładów. Najpopularniejsze promocje na start to także zakłady bez ryzyka czy podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto. Freebet jest zatem jednym z trzech najczęściej spotykanych bonusów na start. Obecnie rynek obejmuje kilkanaście legalnie działających firm, a zatem gracze mogą bez problemu porównać ich ofertę. Przydatnym narzędziem w takiej sytuacji jest np. aktualny ranking bukmacherów, zawierający najnowsze informacje o bieżących promocjach, bonusach i innych istotnych czynnikach, które mogę decydować o wyborze danego miejsca do gry. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy, jakie bonusy oferują graczom takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan czy Betclic. Tym razem nie opisujemy już bonusów freebet bez depozytu i z depozytem, o których piszemy wyżej.

STS bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - STS freebet
Pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 760 zł składa się z kilku elementów. Bonusy można aktywować, zakładając konto. Niezbędny będzie również kod promocyjny o treści MECZYKI.
Nowi gracze na start mogą otrzymać cashback bez obrotu o wartości 100 zł, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 600 zł, a także bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera o wartości 60 zł. Poniżej opisujemy zasady tych bonusów. 
Zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł, czyli cashback, to nic innego jak zwrot stawki zakładu w razie porażki. Oferta dotyczy pierwszego postawionego kuponu. Jeśli ten okaże się przegrany - bukmacher oddaje pieniądze na konto depozytowe, z którego wypłacimy od razu środki na konto bankowe. Do gracza wraca cała postawiona kwota, maksymalnie do 100 zł. Aby w pełni skorzystać z cashbacku, należy zawrzeć zatem zakład bez ryzyka za 100 zł i zwrot wyniesie wówczas 100 zł. To maksymalna suma, którą można uzyskać z powrotem. Stawka np. 500 czy 1000 zł nie zwiększa bonusu! Można za to zagrać za mniejszą kwotę. Cashback będzie w takiej sytuacji malał proporcjonalnie do zainwestowanych środków. Zakład biorący udział w promocji możemy też obstawić z salda bonusowego i w takiej sytuacji środki wrócą do nas w postaci bonusu. Zwróconą stawkę należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.
Kolejny bonus na start w STS to premia od depozytu, a konkretnie od trzech pierwszych wpłat na konto. W sumie można uzyskać do 600 zł. Za pierwszy depozyt bukmacher przyzna 100% wartości wpłaty do 100 zł, za drugi będzie to 50% do kwoty 200 zł, a w przypadku trzeciego depozytu 50% do maksymalnie 300 zł. Wypłacenie depozytu, za który przyznano bonus, będzie możliwe po uprzednim zagraniu za sumę stawek równą wartości przyznanego bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. Aby przenieść bonus na konto główne, niezbędny jest obrót otrzymanymi środkami. Zasady są następujące: dwukrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Zaliczane są przegrane i wygrane zakłady, a nie kwalifikują się kupony bezpieczne, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz te zamknięte cashoutem. 
STS oferuje także bonus w kwocie 60 zł za wykonanie zadań. Gracz w ciągu 30 dni od rejestracji ma do wykonania sześć zadań, które polegają na typowaniu kuponów. Po każdej z pierwszych trzech wpłat aktywują się dwa zadania, a wykonanie bonusów na kolejnych etapach pozwala uzyskać kolejno 10, 20 i 30 zł = łącznie 60 zł bonusu. Po pierwszym depozycie należy wytypować kupon w aplikacji, a także postawić kupon z min. jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej. Druga wpłata aktywuje zadania: typowanie kuponu z zakładem LIVE i typowanie kuponu z min. jednym zdarzeniem Betgames. Trzecia wpłata pozwala na wykonanie dwóch ostatnich zadań. To postawienie kuponu ze zdarzeniem z oferty sportów wirtualnych oraz kuponu z zakładem na e-sport. Stawka każdego kuponu to min. 15 zł, pochodzące z własnych środków. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.91. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie min. 1.91 na przegranych i/lub wygranych kuponach.

Fortuna bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet
W ofercie startowej Fortuny znajduje się kilka bonusów, których wartość wynosi razem 335 zł. Promocje mogą aktywować gracze zarejestrowani z kodem MECZYKI.
Freebet bez depozytu w wysokości 20 zł uzupełniają: freebet z depozytem w kwocie 10 zł, freebet 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów" oraz zakłady bez ryzyka łącznie do 300 zł. Wszystkie promocje są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych z naszym kodem. Kodu bonusowego nie trzeba wpisywać ręcznie, bo to pole wypełniane jest automatycznie. Zobaczmy szczegóły bonusów powitalnych w Fortunie.
Darmowy zakład bez depozytu, to nie jedyny freebet w Fortunie. Rejestrując się z kodem MECZYKI, a także dokonując pierwszej wpłaty na konto, można aktywować również freebet w kwocie 10 zł, jak i 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów". Bonusy te działają tak samo, jak powitalny freebet bez depozytu. Można przeznaczyć je na zakład o dowolnym kursie, a wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. 
Zakłady bez ryzyka w wysokości 100 zł dotyczą trzech pierwszych zakładów po rejestracji i gwarantują łącznie zwrot do 300 zł w przypadku porażki. Bukmacher nie ma żadnych wymogów co do kursów minimalnych i liczby zdarzeń na kuponie objętym promocją. Bonusem nie trzeba obracać. Każdy z bonusów dostępny jest przez 48 godzin od momentu przyznania a kupony powinny być rozliczone w ciągu maksymalnie siedmiu dni. 

Nadchodzące:

Betclic bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betclic freebet
Bonus startowy w Betclicu to zakład bez ryzyka o wartości 50 zł, przyznawany w formie freebetu. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko ci gracze, którzy podczas rejestracji wykorzystają kod promocyjny MECZYKI, niezbędny do uzyskania okazji na pierwszy zakład bez ryzyka o wspomnianej wartości. 
Pole nie uzupełni się automatycznie, kod więc trzeba wpisać ręcznie, co otworzy furtkę do uzyskania bonus, dostępnego przy stawce kuponu wynoszącej dokładnie 57 zł. Znów główną rolę odgrywa tutaj podatek, jak jednak można się przekonać na podstawie ofert wszystkich najważniejszych firm działających w Polsce, to standardowy zabieg, zgodny z prawem. Minimalna wpłata w Betclicu to 1 zł, maksymalna - 100 000 zł.
Poza wspomnianym już bonusem, bukmacher oferuje również promocje dla wszystkich graczy, które nie są uzależnione od rejestracji z kodem promocyjnym, np. grę bez podatku 24/7. W ramach oferty wszystkie wygrane z kuponów na zakłady sportowe (SOLO lub AKO) zostaną powiększone o niecałe 14%.

Totalbet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totalbet freebet
Opisaliśmy wyżej freebet bez depozytu dostępny obecnie w Totalbet. Jego wartość wynosi 4 zł. Łącznie u bukmachera można otrzymać, podczas rejestracji z kodem promocyjnym MECZYKI, bonusy o wartości 337 zł. 
Drugi bonus w Totalbet to zakłady bez ryzyka, które obowiązują na pierwsze trzy kupony w historii konta. Wartość tej promocji to 3x 111 zł, które można odzyskać jeśli zakład - wytypowany ze środków własnych - okaże się przegrany. Ewentualny zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka nie wymaga obrotu, zatem środki będą od razu dostępne do wypłaty z konta depozytowego gracza.
Warto pamiętać, że bonus w formie zakładu bez ryzyka dostępny jest przez 48 godzin i właśnie w tym czasie powinniśmy wytypować kupony objęte cashbackiem.

Fuksiarz bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fuksiarz freebet
Bonus powitalny Fuksiarz gwarantuje cashback na start do 50 zł (100% zwrotu postawionej stawki), a także dostęp do promocji "Cashback bez limitu" do 200 zł. Powitalny bonus zyskują gracze, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym MECZYKI.
Zakład bez ryzyka musi spełnił pewne wymagania, by można było skorzystać z opcji zwrotu.
Kupon biorący udział w bonusie musi składać się z minimum z dwóch zdarzeń, z których każde powinno mieć kurs przynajmniej 1.60. Zakład musi być zawarty na kwotę co najmniej 50 zł. 
By uzyskać zwrot maksymalny trzeba wytypować kupon za dokładnie 50 zł. Wówczas cashback wyniesie wartość stawki (100% wartości kuponu). Bonus nie podlega obrotowi i od razu trafia z powrotem na konto depozytowe gracza. Kwota w pełni pozostaje do jego dyspozycji.

Betfan bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betfan freebet
Oferta powitalna bukmachera Betfan - rejestracja możliwa z kodem MEGABONUS - obejmuje jeden bonus startowy, o którym krótko wspominaliśmy przy okazji informacji o freebecie. Wartość promocji na start to maksymalnie 400 zł.
Bukmacher przyzna bonus 200% od pierwszego depozytu wszystkim graczom rejestrującym się z naszym kodem, którzy dokonają pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł. Maksymalny bonus jest dostępny jeśli wysokość depozytu wyniesie przynajmniej 200 zł. Wyższa wpłata nie ma wpływu na zwiększenie bonusu. 
Żebyśmy jednak nie byli zaskoczeni. Początkowo pieniądze z bonusu nie będą dostępne. Jednak spokojnie. Jeśli dokonamy odpowiedniego obrotu (o którym za chwilę), to wówczas Betfan odblokuje bonus i pozwoli wykorzystać go w dalszej grze.
Na początek bonus trzeba odblokować, grając za równowartość wpłaconej kwoty, po dowolnym kursie. Dopiero wtedy trzeba pomyśleć o obrocie. Wystarczy jeden obrót środkami bonusowymi, kuponami zawierającymi minimum dwa zdarzenia. Kurs łączny musi natomiast wynieść chociaż 3.00. Na wykonanie pełnego obrotu gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu.
Przypominamy, że maksymalna wartość bonusu na start to 400 zł. Wpłacając 200 zł otrzymamy aż 600 zł na grę.

ETOTO bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - ETOTO freebet
Podstawowa oferta na start w ETOTO, to bonusy od od trzech pierwszych wpłat na konto. Bukmacher podwaja depozytu: 100% pierwszej wpłaty do 200 zł, 100% drugiej wpłaty do 200 zł a także 100% trzeciej wpłaty do 300 zł. Dodatkowo każda wpłata, jeśli uruchomi maksymalny bonus od depozytu, będzie łączyła się także z przyznaniem freebetu.
Przy bonusach od wpłaty, zanim otrzymane środki będą mogły zostać wypłacone, trzeba w ciągu 30 dni zagrać za trzykrotną wartość przyznanego bonusu, pamiętając o kursach minimalnych, każdego zdarzenia (w przypadku zakładów wielokrotnych, które są wymagane do obrotu) - 1.20 oraz całego zakładu - 2.00. Co istotne, do udziału w promocji wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe i LIVE. Nie ma też znaczenia, czy kupon będzie wygrany. Musi być jednak rozliczony (nie anulowany).

LVBet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - LVBet freebet
Oferta powitalna w LVBet nie ogranicza się do obszernie wyżej wyjaśnionych promocji, w ramach której nowi gracze otrzymują freebet bez depozytu oraz z depozytem po rejestracji z kodem MECZYKI. Po rejestracji bukmacher dokłada też bonus do 2000 zł od trzech pierwszych wpłat. W pierwszym przypadku minimalny depozyt wynosi 10 zł. Jest to klasyczny bonus od depozytu, który pozwoli podwoić wpłatę do kwoty 500 zł. Oznacza to, że gracz wpłacając np. 500 zł na konto depozytowe, otrzyma od LVBet bonus w postaci 500 zł. 
By kwota bonusowa przeszła na konto depozytowe gracza trzeba czterokrotnie obrócić bonusem oraz depozytem, po kursie min. 1.75 na zdarzenia z oferty sportowej. Bonus od momentu jego przyznania ważny jest przez 30 dni. W tym czasie należy dokonać jego obrotu, a wówczas bonus przejdzie na konto depozytowe.
W przypadku bonusu od drugiej wpłaty także można zyskać do 600 zł. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu od drugiej wpłaty, wynosi ponownie 10 zł. Tym razem bukmacher oferuje 50% od wpłaconej na depozyt sumy. Zdobycie pełnego bonusu wymaga zatem wpłaty co najmniej 1200 zł. Sumą bonusu i depozytu trzeba obrócić trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.75. 
Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne, Player Bets oraz Gry Karciane. Zaliczone nie będą także zakłady rozliczone poprzez cash-out.
Bonus powitalny LVBet zawiera także opcję bonusu w wysokości 30% do 900 zł od trzeciej wpłaty. W celu wypłaty bonusu należy dwukrotnie obrócić wartością wpłaty i środków bonusowych po kursie 1.75 lub wyższym.
W LVBet pakiet na start składa się jeszcze z trzech dodatkowych promocji: cashbacku w aplikacji 20 zł, bonusu dla kibiców Śląska Wrocław i Piasta Gliwice 50 zł oraz bonusu na sporty wirtualne 20 zł.

Faq

Jakie są najlepsze freebety u bukmacherów w Polsce w 2024 roku?

Freebety różnią się od siebie kwotami oraz warunkami, które trzeba spełnić, aby je otrzymać. Aktualnie najlepsze freebety posiadają m.in. Superbet, Fortuna czy Fuksiarz.

Którzy bukmacherzy w Polsce oferują freebety bez depozytu w Polsce za zarejestrowanie konta?

Obecnie jedynie za zarejestrowanie konta freebet bez depozytu można odebrać w Fortunie, Fuksiarzu, Goplusbet, LVBet i Betters.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020