Freebet - darmowy zakład - bukmacher freebet bez depozytu

Dodał: Seweryn Krauze,23 Lis 2022 | 13:09

Freebet bez depozytu to bonus bukmacherski - darmowy zakład pozwalający na grę bez inwestycji własnych środków. Ta promocja stanowi składnik oferty powitalnej wielu legalnych polskich bukmacherów. Freebet oferują m.in. Fortuna, Superbet, Totalbet, LV Bet czy Totolotek. Pełną listę dostępnych freebetów - wraz ze szczegółowym opisem ich warunków - znajdziesz w dalszej części naszego tekstu. Dowiesz się też o innych promocjach i bonusach bukmacherskich! Zapraszamy do lektury.

Freebet bez depozytu - aktualna lista na MŚ 2022 w Katarze

Poniżej znajduje się lista bukmacherów, którzy oferują freebet bez depozytu. Szczegółowe warunki każdej z promocji znajdziecie w dalszej części tekstu. W tabeli podaliśmy natomiast kwoty i zasady obrotu, które cechują dany freebet bez depozytu. Niektórzy bukmacherzy oferują freebet po wpłacie, takie przypadki również opiszemy, jednak nieco dalej.

Bukmacher Wartość freebetu Warunki Szczegóły
Fortuna 20 PLN Brak obrotu Czytaj więcej
Totalbet 40 PLN Obrót 1x, kurs min. 2.00 Czytaj więcej
LVBet 20 PLN Obrót 2x, kurs min. 2.00 Czytaj więcej
Totolotek 25 PLN Obrót 2x, kurs min. 2.00 Czytaj więcej

Wszyscy wspomnieni w tekście bukmacherzy, którzy oferują freebet, działają w pełni legalnie. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega odpowiedzialności prawnej. 

Freebet bez depozytu - czym jest ten bonus bukmacherski?

Na początku warto wyjaśnić, że nie każdy bukmacher freebet bez depozytu ma w swojej ofercie powitalnej. Niektóre firmy stawiają na innego rodzaju bonusy dla nowych graczy, ale darmowe zakłady oferują np. przy różnorodnych akcjach promocyjnych. Nie zawsze też darmowy zakład to freebet bez depozytu. Czasami bukmacher wymaga od nas wpłaty. Poniżej szczegółowo omawiamy tego typu bonusy. Znajdziesz tam aktualną listę bonusów freebet za rejestrację.

Freebet bez depozytu - darmowy zakład - na czym polega?

Freebet bez depozytu to słowo z języka angielskiego, oznaczające dosłownie darmowy zakład. Taka promocja charakteryzuje się brakiem ryzyka, bo gracz otrzymuje od bukmachera środki do wykorzystania na grę. Nie trzeba zatem inwestować własnych pieniędzy, a można zawrzeć zakład, który ma szansę okazać się wygrany. Większość bonusów proponowanych na polskim rynku objętych jest obowiązkowymi warunkami obrotu przed wypłatą, które najczęściej polegają na konieczności zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu. Nie każdy bukmacher wymaga obrotu freebetem. Wszystko zależy od przyjętej polityki bonusowej.

Freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet bez depozytu znajdziemy u kilku legalnych polskich bukmacherów. Sprawdziliśmy tę ofertę w takich firmach jak: Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet, Totolotek, Fuksiarz, eWinner, Superbet oraz Totalbet.

Jaki bukmacher oferuje freebet bez depozytu?

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija, kolejne firmy oferują swoje usługi, a zatem gracze mają możliwość szerokiego wyboru z puli wszystkich bonusów. My poniżej skupiamy się na darmowych zakładach, czyli wspomnianych freebetach bez depozytu. Ta oferta jest dostępna u większości z nich. Freebet bez depozytu (czasem z depozytem, o czym piszemy w kolejnej części) otrzymać można w postaci zwykłych środków na grę lub punktów klubowych, które następnie wymienia się na zakłady. Przypomnijmy, że pod naszą lupę trafiły: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet, Totolotek, Fuksiarz, eWinner, Superbet oraz Totalbet. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy zasady działania darmowych zakładów i podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Freebet bez depozytu Fortuna 20 PLN

Bukmacher bez depozytu oferuje freebet. Fortuna pozwala uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się się za pomocą dostępnego wyżej baneru lub LINKU, oraz wpisać kod promocyjny MECZYKI. 

Fortuna kod promocyjny

Nowi gracze otrzymują ten freebet bez depozytu w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które stanowią równowartość wspomnianej kwoty. Z perspektywy gracza nie robi to jednak żadnej różnicy, bo darmowe pieniądze od Fortuny i tak są dostępne do wykorzystania na dowolne zakłady. Bukmacher daje wolną rękę w zakresie tego, jak wykorzystamy freebet bez depozytu. 

Bonus bez depozytu można przeznaczyć na np. dwa kupony po 10 zł, jak i jeden za 20 zł, dziesięć po 2 zł etc. Nie ma żadnych minimalnych kursów, ani innych ograniczeń typu wymagana liczba zdarzeń czy rodzaj zakładu, które określają na jakim kuponie freebet może zostać użyty. 

Freebet nie podlega też żadnym warunkom obrotu. Uzyskane punkty znikają z konta w momencie zawarcia darmowego zakładu, a ewentualna wygrana wraca w postaci realnych pieniędzy, które można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Porażka oznacza oczywiście utratę punktów.

Fortuna freebet bez depozytu, to nie jedyny darmowy zakład na start od tego bukmachera. Nowi gracze mogą otrzymać również freebet o wartości 15 zł, jednak dopiero po dokonaniu wpłaty na konto. Szerzej ten bonus opisujemy w dalszej części tekstu. 

Freebet Totalbet x 3 [trzy darmowe zakłady]

Bukmacher Totalbet ma dla nowych graczy freebet bez depozytu. W sumie na start można otrzymać do trzech darmowych zakładów, rejestrując poprzez się TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI. Łączna wartość freebetów bez depozytu w Totalbet wynosi 40 zł.

Totalbet kod promocyjny

Pierwsze dwa freebety bez depozytu są przyznawane już za samą rejestrację konta z kodem bonusowym. Ich wartość to 20 zł oraz 10 zł. Dodatkowo bukmacher bez depozytu przyzna freebet za zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych. Wartość tej promocji to 10 zł. Zgodę należy wyrazić poprzez zaznaczenie stosownego okienka w formularzu, trzeba także zaakceptować bonus freebet. 

Warunki użycia każdego z freebetów są takie same: jeden freebet należy wykorzystać dokładnie na jeden kupon, którego kurs wynosi co najmniej 2.00. Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna, liczy się kurs całkowity. Darmowy zakład trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania.

LVBet freebet bez depozytu 20 PLN

LVBet przygotował dla nowych graczy bonus freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Po rejestracji u bukmachera TUTAJ, lub klikając w jeden z banerów bukmachera LVBet w tekście, należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu.

LVBet kod promocyjny

Bonus bez depozytu bukmacher przyzna na konto w wysokości 1 zł, następnie uruchamia się go bezpośrednio na typowanym kuponie poprzez mnożnik zwiększający całkowity kurs kuponu dwudziestokrotnie. Aktywować bonus freebet bez depozytu można, gdy kupon spełni warunki: będą na nim min. 3 zdarzenia o łącznym kursie przynajmniej 2.50, z czego każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.25. Jeśli kupon spełni wymogi regulaminu, można wówczas skorzystać z mnożnika x20.

W przypadku rozliczenia kuponu jako zwycięski, gracz musi dwukrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2.0. Ważne by przy obrocie skorzystać z trzydrogowego rodzaju zakładu (1-X-2). Jeśli warunki obrotu zostaną spełnione, to kwota zasili konto depozytowe gracza i będzie można ją wypłacić lub wykorzystać do obstawiania kolejnych kuponów z konta depozytowego.

Freebet bez depozytu Totolotek 25 PLN

W Totolotek freebet bez depozytu stanowi element pakietu powitalnego dla nowych użytkowników, rejestrujących się poprzez TEN LINK z kodem MEGABONUS. Darmowy zakład w wysokości 25 zł przysługuje wszystkim graczom, którzy ukończą wstępną rejestrację, a następnie zweryfikują dane osobowe zgodnie z zaleceniami Totolotka. Jest to niezbędne aby otrzymać freebet. 

Totolotek kod promocyjny

Promocja podlega dwukrotnemu obrotowi z kursami 2.00 (całkowita suma stawek tych zakładów musi wynosić 50 zł). Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe. Po spełnieniu oczekiwanych warunków obrotu pieniądze od razu trafią do depozytu, skąd można je wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry.

Jaki bukmacher oferuje freebet z depozytem?

Opisani wyżej bukmacherzy proponują freebet bez depozytu, ale są także firmy mające w ofercie darmowy zakład z depozytem. Oznacza to, że najpierw gracz musi wpłacić środki na konto a dopiero później otrzyma freebet. Sam darmowy zakład, nadal jest jednak darmowym zakładem. Warto więc poznać bukmacherów, którzy proponują tego rodzaju bonus bukmacherski na start.

Freebet Superbet

Freebet w Superbet to darmowy zakład z depozytem o wartości 35 zł. Aby go uwolnić, na początek gracz powinien założyć konto. Można to zrobić TUTAJ, a także wpisać kod MECZYKI. Wówczas aktywowany zostanie cały pakiet powitalny, w tym darmowy zakład (freebet). 

Superbet kod promocyjny

Aby otrzymać freebet, musimy wcześniej zasilić swoje konto. Ale skoro już dokonujemy rejestracji, to przecież i tak planujemy jakąś inwestycję środków. A wtedy Superbet nagradza nas darmowym zakładem w wysokości 35 zł. Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, podczas zakładania konta gracza wyrazić chęć udziału w promocji, a następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. I tyle. Wówczas otrzymujemy od bukmachera bonus.

Gdy freebet pojawi się już na naszym koncie gracza, musimy w ciągu 24 godzin go zaakceptować. A następnie dokonać obrotu, bo oczywiście nie możemy przyznanej kwoty od razu wypłacić. Obrót jest jednak mało skomplikowany. Trzeba bowiem zagrać za pełną wartość freebetu od Superbet, a więc za 35 zł. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego, zatem możemy zagrać po dowolnym kursie. W promocji biorą udział kupony pojedyncze, jak i wielokrotne.

Co możemy grać, by zakład wliczał się do obrotu freebetem? Zakłady przedmeczowe i na żywo (live), z wyłączeniem kuponów zawierających zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie liczą się także zakłady anulowane lub też takie, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń rozliczono jako zwrot po kursie 1.00. Na dokonanie obrotu mamy trzy dni od chwili przyznania bonusu.

Freebet Betclic

Na ten moment w ofercie Betclic dostępny jest zakład bez ryzyka, za który przyznawany jest bonus w formie freebetu. Można więc stwierdzić, że freebet jest w ofercie powitalnej bukmachera. Wartość bonusu, po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI, wynosi do 200 zł. Aby aktywować freebet należy zagrać pierwszy kupon, o kursie 1.14 bądź wyższym. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas Betclic przyzna środki na darmowe zakłady, czyli tzw. freebet, o wartości stawki kuponu - do maksymalnie 200 zł.

Betclic kod promocyjny

Od stawki kuponu potrącone zostanie jednak 12% podatku, aby uzyskać najwyższy możliwy bonus, należy zagrać zatem za 227.30 zł. Freebet można wykorzystać na kuponach o kursie 2.14 bądź wyższym. Wygrana z bonusu, pomniejszona o stawkę oraz podatek, trafi na konto gracza. Bonus nie wymaga obrotu. Wystarczy więc trafnie wytypować kupon, postawiony za środki z freebetu. Bonus można podzielić na wiele zakładów, promocja nie jest ograniczona czasowo. 

Warto pamiętać, że Betclic lata temu, jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., oferował zakłady wzajemne na polskim rynku. Po wprowadzeniu nowych przepisów się z niego wycofał i wrócił już jako licencjonowany, w pełni legalny bukmacher. Obstawianie w Betclicu jest zatem bezpieczne i zgodne z prawem.

Freebet PZBuk

Freebet w swojej ofercie powitalnej ma PZBuk, u którego konto można założyć TUTAJ, co pozwoli aktywować bonusy. Jak wspomnieliśmy nieco wyżej, nie jest to jednak freebet bez depozytu, więc trzeba wcześniej dokonać wpłaty na konto. Jego wartość to 50 zł, które gracz otrzyma, gdy spełni warunki promocji. 

PZBuk kod promocyjny

Na początku PZBuk wymaga wpłaty na konto, w wysokości min. 50 zł. Po wpłaceniu depozytu gracz musi jeszcze zagrać zakład, którego stawka ponownie wyniesie co najmniej 50 zł, a kurs takiego zakładu to 2.00 lub więcej. To wystarczy, aby uzyskać freebet. Powinien on pojawić się na koncie w kilka minut, po zagraniu kuponu.

Na jaki zakład możemy wykorzystać freebet? Musi to być kupon wielokrotny, a zatem składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Jeśli zakład będzie trafiony - pieniądze są nasze. Bukmacher nie wymaga bowiem dokonywania żadnego obrotu.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Bukmacherzy bez freebetu w ofercie powitalnej

Nie wszyscy bukmacherzy proponują freebet bez depozytu, czy też z depozytem, w ofercie powitalnej. Część z nich stawia na inne bonusy, lub proponuje darmowe zakłady przy okazji innych promocji.

Nie jest jednak wykluczone, że opisani poniżej bukmacherzy będą mieli w przyszłości freebet bez depozytu wśród bonusów powitalnych. Poniżej prezentujemy, jakie bonusy oferują w tym momencie nowym graczom.

Freebet STS 

STS obecnie nie posiada freebetu bez depozytu lub z depozytem w swojej ofercie. Dla nowych graczy, którzy zarejestrują się TUTAJ z wykorzystaniem kodu promocyjnego MECZYKI, ma jednak inne bonusy o łącznej wartości 1660 zł. To najwyższy bonus u tego bukmachera, dostępny przy rejestracji z naszym kodem. 

STS kod promocyjny

Freebet bez depozytu długi czas był elementów pakietu powitalnego w STS. Obecnie bukmacher proponuje na start cashback, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe oraz bonus za wykonanie zadań. Jeśli freebet STS znów udostępni, to z pewnością o tym napiszemy.

Freebet Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz obecnie nie oferuje użytkownikom bonusu freebet. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości i taki bonus bez depozytu pojawi się w ofercie bukmachera. Bukmacher stawia jednak na inne bonusy dla nowych użytkowników. Rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI można zyskać od bukmachera Fuksiarz do 500 zł cashbacku. 

Fuksiarz kod promocyjny

W ofercie pojawiają się także stałe i cykliczne bonusy promocyjne dla zarejestrowanych już użytkowników. Więcej o ofercie bonusowej bukmachera Fuksiarz piszemy w dalszej części tekstu. 

Freebet eWinner

W eWinner na start można zyskać bonusy do 610 zł, rejestrująć się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

eWinner kod promocyjny

Bukmacher eWinner nie ma bonusu freebet w ofercie powitalnej, ale pozwala skorzystać z promocji darmowego zakładu przy okazji różnych ofert specjalnych. Jedną z nich jest freebet bez depozytu na Europejskie Puchary. W tym przypadku darmowy zakład nie wymaga dodatkowej, specjalnej wpłaty na konto aby uzyskać bonus. Trzeba natomiast zagrać kupon z konkretnej oferty. Bukmacher bez depozytu oferuje freebet cyklicznie. Gdy promocja jest dostępna, można ją znaleźć w ofercie na stronie eWinner.

Korzystając z tej promocji użytkownik może zgarnąć maksymalnie 90 zł tygodniowo, do wykorzystania na zakłady w aplikacji mobilnej eWinner. Aby skorzystać z bonusu trzeba zapisać się do udziału w akcji, a następnie wytypować zakład zawierający typ na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji. Minimalny kurs kuponu to 2.50, a freebet wynosi 50% stawki (do 30 zł za kupon). Maksymalnie w tygodniu do promocji zaliczają się trzy takie kupony, po jednym na wtorkowe, środowe i czwartkowe mecze Europejskich Pucharów. Środki eWinner freebet dostępne są po spełnieniu warunków promocji w aplikacji mobilnej, do wykorzystania na zakłady live. Zapisać się do akcji bonusowej wystarczy tylko raz i następnie można z niej skorzystać wielokrotnie.

Bukmacher eWinner podobny freebet bez depozytu oferował także na weekendowe mecze piłki nożnej. Wówczas można było zyskać dodatkowe dwa darmowe zakłady na podobnych zasadach do tych, które zostały opisane powyżej. Możliwe, że bukmacher wróci jeszcze do tej promocji lub zaproponuje nową. Nie jest także wykluczone, że freebet bez depozytu znajdzie się w ofercie powitalnej.

Freebet Betfan

W tym momencie freebet w Betfan nie jest dostępny, ale bukmacher dla rejestrujących się poprzez TEN LINK z kodem MEGABONUS ma inny bonus powitalny. Jego wartość wynosi 300 zł.

Betfan kod promocyjny

Przez długi czas freebet, czyli darmowy zakład był jednym z elementów oferty powitalnej Betfan, ale obecnie bukmacher stawia na inne promocje dostępne przy rejestracji dla nowych graczy. Jednak freebet dostępny może być w ofercie dla wszystkich graczy, w ramach specjalnych akcji promocyjnych u bukmachera. 

W tej chwili gracze rejestrując się w Betfanie, poprzez baner dostępny na stronie lub z jednym z linków oraz kodem MEGABONUS, mogą uzyskać powitalny bonus w postaci 200% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnie 300 zł. 

Freebet ETOTO

ETOTO w obecnej chwili nie oferuje darmowego zakładu swoim graczom. Dla nowych graczy, zarejestrowanych poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI, są dostępne promocje powitalne. 

ETOTO kod promocyjny

Warto jednak nadmienić, że freebet swego czasu długo stanowił element powitalnego pakietu dla nowych użytkowników, stąd można przypuszczać, że istnieją szanse, by ponownie zagościł wśród promocji na start. Gdyby wrócił on na podobnych zasadach, wówczas bukmacher bez depozytu przyzna środki za rejestrację. Jeśli freebet będzie dostępny w ofercie ETOTO, poinformujemy o tym.

Klienci ETOTO powinni zachować czujność, bo freebet często pojawia się również wśród stałych bonusów dla regularnie obstawiających. Oferta na start u tego bukmachera to z kolei bonus od dwóch pierwszych wpłat o wartości łącznej 1200 zł. Są to bonus od pierwszego depozytu 200% do 200 zł, czyli po prostu potrojenie pierwszej wpłaty na konto. Druga promocja to bonus 50% od drugiej wpłaty w kwocie 1000 zł. O szczegółach tej promocji dokładniej informujemy w dalszej części artykułu.

Bukmacher ETOTO jest obecny na polskim rynku od kilku lat, a kibice futbolu mogą kojarzyć tę firmę z współpracą z czołowymi dziennikarzami sportowymi w kraju: Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim czy Michałem Polem. ETOTO ma również licencję na działalność stacjonarną, a zatem w całej Polsce można obserwować, czy nie pojawiają się kolejne lokale naziemne pod charakterystycznym szyldem w ciemnoniebieskich barwach.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Inne bonusy u legalnych bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie ograniczają swojej oferty bonusowej, zarówno powitalnej, jak i stałej, do darmowych zakładów. Najpopularniejsze promocje na start to także zakłady bez ryzyka czy podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto. Freebet jest zatem jednym z trzech najczęściej spotykanych bonusów na start. Obecnie rynek obejmuje kilkanaście legalnie działających firm, a zatem gracze mogą bez problemu porównać ich ofertę. Przydatnym narzędziem w takiej sytuacji jest np. aktualny ranking bukmacherów, zawierający najnowsze informacje o bieżących promocjach, bonusach i innych istotnych czynnikach, które mogę decydować o wyborze danego miejsca do gry. W dalszej części tekstu dokładnie opisujemy, jakie bonusy oferują graczom takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet, Totolotek oraz Totalbet. Tym razem nie opisujemy już bonusów freebet bez depozytu i z depozytem, o których piszemy wyżej.

STS bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - STS freebet

Pakiet powitalny w STS o łącznej wartości 1660 zł składa się z kilku elementów. Bonusy można aktywować, zakładając konto poprzez TEN LINK. Niezbędny będzie również kod promocyjny o treści MECZYKI.

Nowi gracze na start mogą otrzymać cashback o wartości 100 zł, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 1500 zł, a także bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera o wartości 60 zł. Poniżej opisujemy zasady tych bonusów. 

Zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł, czyli cashback, to nic innego jak zwrot stawki zakładu w razie porażki. Oferta dotyczy pierwszego postawionego kuponu. Jeśli ten okaże się przegrany - bukmacher oddaje pieniądze na konto. Do gracza wraca postawiona kwota, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych, który wynosi 12%. Aby w pełni skorzystać z cashbacku, należy zawrzeć zakład bez ryzyka za 113.64 zł. Zwrot wyniesie wówczas 100 zł. To maksymalna suma, którą można uzyskać z powrotem. Stawka np. 500 czy 1000 zł nie zwiększa bonusu! Można za to zagrać za mniejszą kwotę. Cashback będzie w takiej sytuacji malał proporcjonalnie do zainwestowanych środków. Zwrócone pieniądze należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczają się wygrane kupony.

Kolejny bonus na start w STS to premia od depozytu, a konkretnie od trzech pierwszych wpłat na konto. W sumie można uzyskać do 1500 zł. Za pierwszy depozyt bukmacher przyzna 100% wartości wpłaty do 300 zł, za drugi będzie to 50% do kwoty 500 zł, a w przypadku trzeciego depozytu 50% do maksymalnie 700 zł. Wypłacenie depozytu, za który przyznano bonus, będzie możliwe po uprzednim zagraniu za sumę stawek równą wartości przyznanego bonusu, po kursie nie mniejszym niż 1.85. Aby przenieść bonus na konto główne, niezbędny jest obrót otrzymanymi środkami. Zasady są takie same jak w przypadku zakładu bez ryzyka: dwukrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Zaliczane są tylko wygrane zakłady, a nie kwalifikują się kupony bezpieczne, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz te zamknięte cashoutem. Dla drugiego i trzeciego bonusu czas na wykonanie obrotu wynosi 90 dni.

STS oferuje także bonus w kwocie 60 zł za wykonanie zadań. Gracz w ciągu 30 dni od rejestracji ma do wykonania sześć zadań, które polegają na typowaniu kuponów. Po każdej z pierwszych trzech wpłat aktywują się dwa zadania. Po pierwszym depozycie należy wytypować kupon w aplikacji, a także postawić kupon z min. jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej. Druga wpłata aktywuje zadania: typowanie kuponu z zakładem LIVE i typowanie kuponu z min. jednym zdarzeniem Betgames. Trzecia wpłata pozwala na wykonanie dwóch ostatnich zadań. To postawienie kuponu ze zdarzeniem z oferty sportów wirtualnych oraz kuponu z zakładem na e-sport. Stawka każdego kuponu to min. 15 zł, pochodzące z własnych środków. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.91. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie min. 1.91. Na obrót gracz ma 90 dni.

Fortuna bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet

W ofercie startowej Fortuny znajdują się łącznie trzy bonusy, których wartość wynosi razem 635 zł. Promocje mogą aktywować gracze zarejestrowani poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI.

Freebet bez depozytu w wysokości 20 zł uzupełniają: freebet z depozytem w kwocie 15 zł, zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu do 200 zł. Wszystkie promocje są przeznaczone tylko dla osób zarejestrowanych za pomocą baneru lub linku do strony internetowej bukmachera z naszym kodem. Kodu bonusowego nie trzeba wpisywać ręcznie, bo to pole wypełniane jest automatycznie. Zobaczmy szczegóły bonusów powitalnych w Fortunie.

Darmowy zakład bez depozytu, to nie jedyny freebet w Fortunie. Rejestrując się z kodem MECZYKI, a także dokonując pierwszej wpłaty na konto, można aktywować również freebet w kwocie 15 zł. Bonus ten działa tak samo, jak powitalny freebet bez depozytu. Można przeznaczyć go na zakład o dowolnym kursie, a wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. 

Zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł to jeden z najwyższych cashbacków na start wśród legalnych polskich bukmacherów. Fortuna ma tylko jeden wymóg: nie zalicza do tej promocji zakładów na sporty wirtualne. Aby otrzymać bonus, należy zaakceptować go w ciągu 3 dni od momentu rejestracji w sekcji “Moje bonusy”. Następnie mamy 5 dni na zawarcie zakładu, który będzie cashbackiem. Musi być on rozliczony w ciągu 30 dni. Jeśli nasz pierwszy kupon, zaliczany do promocji, będzie przegrany, otrzymamy zwrot pełnej stawki (maksymalnie do 600 zł). Bonus nie wymaga obrotu, zatem środki z tytułu cashbacku trafiają od razu na konto depozytowe i są do dyspozycji gracza.

Betclic bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betclic freebet

Bonus startowy w Betclicu to zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, przyznawany w formie freebetu. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko ci gracze, którzy podczas rejestracji TUTAJ wykorzystają kod promocyjny MECZYKI, niezbędny do uzyskania okazji na pierwszy zakład bez ryzyka o wspomnianej wartości. 

Pole nie uzupełni się automatycznie, kod więc trzeba wpisać ręcznie, co otworzy furtkę do uzyskania bonus, dostępnego przy stawce kuponu wynoszącej dokładnie 227.30 zł. Znów główną rolę odgrywa tutaj podatek, jak jednak można się przekonać na podstawie ofert wszystkich najważniejszych firm działających w Polsce, to standardowy zabieg, zgodny z prawem. Minimalna wpłata w Betclicu to 1 zł, maksymalna - 100 000 zł.

Poza wspomnianym już bonusem, bukmacher oferuje również promocje dla wszystkich graczy, które nie są uzależnione od rejestracji z kodem promocyjnym. 

Totalbet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totalbet freebet

Opisaliśmy wyżej freebet bez depozytu dostępny obecnie w Totalbet. W sumie to trzy darmowe zakłady, których wartość wynosi 40 zł. Łącznie u bukmachera można otrzymać, podczas rejestracji TUTAJ z kodem promocyjnym MECZYKI, bonusy o wartości 5240 zł. 

Drugi bonus w Totalbet to zakład bez ryzyka, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta. Wartość tej promocji to 200 zł, które można odzyskać jeśli zakład - wytypowany ze środków własnych - okaże się przegrany. Bonus można aktywować na kuponie składającym się z maksymalnie trzech zdarzeń, natomiast bukmacher nie wymaga kursu minimalnego. Ewentualny zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka nie wymaga obrotu, zatem środki będą od razu dostępne do wypłaty z konta depozytowego gracza.

Ostatni element bonusu powitalnego to bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę, maksymalnie do kwoty 5000 zł. Minimalny depozyt wynosi 10 zł. Bonusem należy następnie obrócić. Totalbet wymaga czterokrotnego obrotu, na kuponach z co najmniej czterema zdarzeniami. Każdy pojedynczy obrót uwalnia 25% wartości bonusu, a na pełny obrót bonusem jest 90 dni. Kurs pojedynczego zdarzenia, na kuponach zaliczanych do obrotu bonusem, to 1.30.

Fuksiarz bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fuksiarz freebet

Bonus powitalny Fuksiarz gwarantuje cashback na start do 500 zł (50% zwrotu postawionej stawki). Powitalny bonus zyskują gracze, którzy zarejestrują się TUTAJ z kodem promocyjnym MECZYKI.

Zakład bez ryzyka musi spełnił pewne wymagania, by można było skorzystać z opcji zwrotu.

Kupon biorący udział w bonusie cashout musi składać się z minimum z dwóch zdarzeń, z których każde powinno mieć kurs przynajmniej 1.20. Zakład musi być zawarty na kwotę co najmniej 50 zł. 

By uzyskać zwrot maksymalny trzeba wytypować kupon za dokładnie 1137 zł. Wówczas cashback wyniesie równe 500 zł (50% wartości kuponu minus 12% podatku). Bonus nie podlega obrotowi i od razu trafia z powrotem na konto depozytowe gracza. Kwota w pełni pozostaje do jego dyspozycji.

eWinner bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - eWinner freebet

Bukmacher eWinner, o czym wspomnieliśmy już wyżej, bonusu freebet nie włączył w skład bonusu powitalnego. Jednak proponuje inne promocje dla nowych graczy, rejestrujących się poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI. Pozwalają one zyskać dodatkowe środki na koncie gracza, lub zawrzeć bezpieczny pierwszy zakład.

Cashback, a więc zakład bez ryzyka w eWinner, można zdobyć przy pierwszym zakładzie, maksymalnie do kwoty 110 zł. Uzyskanie maksymalnej stawki możliwe jest, gdy przegrany kupon zostanie postawiony za 125 zł. Trzeba bowiem pamiętać o 12%, które każdorazowo są potrącone podczas zawierania zakładów bukmacherskich. Bonus na zakład bez ryzyka eWinner nie jest obarczony dodatkowymi wymogami. Bukmacher nie określa minimalnej stawki zakładu, ani kursu jaki taki zakład musi posiadać. W przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany, kwota wraca na konto depozytowe gracza i dalej można z niej korzystać przy obstawianiu, lub można wypłacić ją na konto bankowe.

Drugim elementem bonusu powitalnego jest 50% bonusu od drugiej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnej kwoty 500 zł. Najwyższy możliwy bonus można zatem zdobyć przy wpłacie 1000 zł na konto depozytowe. Minimalna wpłata to 20 zł, wówczas przyznany będzie bonus w wysokości 10 zł. Bonus podlega obowiązkowi sześciokrotnego obrotu, po kursie min. 2.50.

Skorzystanie z oferty bonusu powitalnego od eWinner jest możliwe przy użyciu kodu rejestracyjnego MECZYKI. Kod należy wpisać podczas rejestracji na stronie bukmachera.

PZBuk bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - PZBuk freebet

Szczegółowo opisany we wcześniejszej części tekstu freebet to główna promocja powitalna w PZBuku. Konto u bukmachera można założyć TUTAJ.

Przypomnijmy jeszcze raz: to darmowy zakład z depozytem. Po wpłacie minimum 50 zł należy wykorzystać taką właśnie kwotę na dowolny zakład o kursie minimalnym 2.00. Kilka minut później na koncie gracza pojawi się darmowy zakład, również o wartości 50 zł. 

Druga promocja startowa od PZBuka to cashback o wartości 1000 zł. Bonusem należy obrócić raz po kursie nie mniejszym niż 1.40. Co ważne, oba bonusy - i freebet, i cashback - są dostępne tylko dla osób, które zarejestrują się z wykorzystaniem umieszczonego poniżej kodu promocyjnego. Cały pakiet na start ma wartość 1050 zł.

Betfan bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betfan freebet

Oferta powitalna bukmachera Betfan - rejestracja możliwa TUTAJ z kodem MEGABONUS - obejmuje jeden bonus startowy, o którym krótko wspominaliśmy przy okazji informacji o freebecie. Wartość promocji na start to maksymalnie 300 zł.

Bukmacher przyzna bonus 200% od pierwszego depozytu wszystkim graczom rejestrującym się z naszym kodem, którzy dokonają pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł. Maksymalny bonus jest dostępny jeśli wysokość depozytu wyniesie przynajmniej 150 zł. Wyższa wpłata nie ma wpływu na zwiększenie bonusu. 

Żebyśmy jednak nie byli zaskoczeni. Początkowo pieniądze z bonusu nie będą dostępne. Jednak spokojnie. Jeśli dokonamy odpowiedniego obrotu (o którym za chwilę), to wówczas Betfan odblokuje bonus i pozwoli wykorzystać go w dalszej grze.

Na początek bonus trzeba odblokować, grając za równowartość wpłaconej kwoty, po dowolnym kursie. Dopiero wtedy trzeba pomyśleć o obrocie. Wystarczy jeden obrót środkami bonusowymi, kuponami zawierającymi minimum dwa zdarzenia. Kurs łączny musi natomiast wynieść chociaż 3.00. Na wykonanie pełnego obrotu gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu.

Przypominamy, że maksymalna wartość bonusu na start to 300 zł.

ETOTO bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - ETOTO freebet

Flagowa oferta na start w ETOTO, u którego konto założycie TUTAJ, to bonus od pierwszego depozytu 200% do 200 zł oraz bonus od drugiego depozytu 50% w kwocie 1000 zł. Innymi słowy, bukmacher potraja pierwszą wpłatę na konto gracza po rejestracji. Maksymalnie otrzymać można jednak 200 zł. Aby więc wykorzystać promocję maksymalnie, wpłacić należy 100 zł. Wówczas dwa razy tyle bukmacher doda do naszego konta w ramach bonusu. Ponadto jeśli drugi depozyt wyniesie minimum 2000 zł to otrzymamy 1000 zł bonusu od tejże wpłaty.

Przy bonusie od pierwszej wpłaty, zanim otrzymane środki będą mogły zostać wypłacone, trzeba w ciągu 30 dni zagrać za wartość przyznanego bonusu, pamiętając o kursach minimalnych, każdego zdarzenia (w przypadku zakładów wielokrotnych, które są wymagane do obrotu) - 1.30 oraz całego zakładu - 2.50. Co istotne, do udziału w promocji wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe i LIVE. Nie ma też znaczenia, czy kupon będzie wygrany. Musi być jednak rozliczony (nie anulowany).

Drugi bonus uwolnimy grając za wartość wpłaconego drugiego depozytu na takich samych zasadach. Przypomnijmy - mowa o kuponach wielokrotnych o kursie 2.50, przy kursie pojedynczego zdarzenia 1.30 lub wyższych.

LV Bet bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - LVBet freebet

Oferta powitalna w LV Bet nie ogranicza się do obszernie wyżej wyjaśnionej promocji, w ramach której nowi gracze otrzymują freebet bez depozytu. Po rejestracji TUTAJ, bukmacher dokłada też bonus do 3000 zł od dwóch pierwszych wpłat. W pierwszym przypadku minimalny depozyt wynosi 10 zł. Jest to klasyczny bonus od depozytu, który pozwoli podwoić wpłatę do kwoty 1500 zł. Oznacza to, że gracz wpłacając np. 1000 zł na konto depozytowe, otrzyma od LVBet bonus w postaci 1000 zł. 

By kwota bonusowa przeszła na konto depozytowe gracza trzeba czterokrotnie obrócić bonusem oraz depozytem, po kursie min. 1.75 na zdarzenia z oferty sportowej. Bonus od momentu jego przyznania ważny jest przez 30 dni. W tym czasie należy dokonać jego obrotu, a wówczas bonus przejdzie na konto depozytowe.

W przypadku bonusu od drugiej wpłaty także można zyskać do 1500 zł. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu od drugiej wpłaty, wynosi ponownie 10 zł. Tym razem bukmacher oferuje 50% od wpłaconej na depozyt sumy. Zdobycie pełnego bonusu wymaga zatem wpłaty 3000 zł. Sumą bonusu i depozytu trzeba obrócić trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.75. 

Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne, Player Bets oraz Gry Karciane. Zaliczone nie będą także zakłady rozliczone poprzez cash-out.

Bonus powitalny LVBet zawiera także opcję zakładu bez ryzyka do 333 zł. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu cashout, to 25 zł. Bonus zostaje przyznany przy dokonaniu trzeciej wpłaty na konto depozytowe gracza. Minimalny kurs “Zakładu bez ryzyka” wynosi 1.75. W przypadku rozliczenia zakładu jako przegrany, na konto bonusowe gracza trafi do 333.33 zł. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie min. 1.75 w zakładzie pojedynczym bądź kombinowanym.

Skorzystać z bonusów powitalnych, a więc bonusu freebet bez depozytu, cashback i bonusu od dwóch pierwszych wpłat, można rejestrując się po kliknięciu w baner bukmachera w tym artykule.

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

Totolotek bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totolotek freebet

Opisany wyżej freebet bez depozytu w wysokości 25 zł to nie jedyna promocja startowa dostępna w Totolotku. Założyć konto można poprzez TEN LINK, wpisanie kodu MEGABONUS pozwoli aktywować bonusy powitalne.

Bukmacher proponuje nowym graczom również bonus od depozytu 100% do 500 zł. W jej ramach Totolotek podwaja pierwszą wpłatę do maksymalnie 500 zł, a zatem przy założeniu, że obstawiający chce w pełni wykorzystać bonus, środki na grę mogą łącznie wynieść 1000 zł - 500 zł depozytu i 500 zł premii. Minimalna wpłata na konto, która pretenduje użytkownika do tej promocji, to 20 zł. Osoby wpłacające mniej nie mają możliwości otrzymania bonusu na start od Totolotka. 

W celu wypłaty środków trzeba wykonać trzykrotny obrót i depozytem, i bonusem, co daje 3000 zł (500 zł x 3, czyli 1500 zł na każdy obrót) przy najwyższej premii z możliwych. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.35. Do promocji nie liczą się zakłady systemowe.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Kurs 150,0 (300 PLN) za gola Polski z Arabią Saudyjską! Do tego bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Kurs 150,0 (300 PLN) za gola Polski z Arabią Saudyjską! Do tego bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020