LVBet bonus powitalny | kod promocyjny

Dodał: Seweryn Krauze,Dzisiaj | 13:52

Bonus 3353 PLN

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 333 PLN zakład bez ryzyka

 • 3000 PLN od dwóch pierwszych wpłat

 • 50% cashback przy wpłacie min. 50 PLN

 • 600 PLN na Karty & Wirtualki

LVBet przygotował dla nowych graczy bonus powitalny o łącznej wartości 3353 zł. W jego skład wchodzą: freebet, cashback i bonusy od depozytu. Czy aby skorzystać z tych bonusów, wymagany jest LVBet kod promocyjny? Dowiesz się tego z niniejszego artykułu. Poznasz także całą ofertę promocyjną bukmachera LVBet oraz mechanizmy rejestracji i płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. LVBet bonus
 2. LVBet bonusy
 3. LVBet kod promocyjny - gdzie wpisać kod
 4. LVBet - bonusy dla stałych graczy
 5. LVBet - metody płatności
 6. LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet bonus powitalny

Niektórzy bukmacherzy, którzy działają na polskim rynku zakładów wzajemnych posiadają swój własny kod bonusowy, który po wpisaniu w odpowiednim miejscu w trakcie rejestracji uprawnia gracza do skorzystania z dodatkowych bonusów. 

W LVBet kod promocyjny nie jest w tym momencie wymagany i nie wiadomo, czy bukmacher planuje wprowadzić go w przyszłości. Oferta powitalna zawiera za to kilka innych bonusów powitalnych, które wymienimy i opiszemy poniżej. Znajduje się w niej również kilka promocji dla stałych graczy. LVBet kod promocyjny nie jest konieczny także w tym przypadku. Istnieje jednak kilku bukmacherów działających w Polsce, którzy posiadają swój kod uprawniający do skorzystania z pełnej oferty promocyjnej - więcej szczegółów poniżej.

LVBet bonusy

W dalszej części tekstu wymienimy i opiszemy bonusy powitalne na LVBet, których łączna wartość wynosi 3333 zł. Opiszemy również warunki promocji dla stałych graczy, którzy regularnie korzystają z usług bukmachera. Aby założyć konto na stronie i skorzystać ze wszystkich opisanych poniżej bonusów LVBet, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w znajdujący się na tej stronie baner bukmachera i zakończyć proces rejestracji. Uwaga: to właśnie w jej trakcie należy będzie wpisać kod promocyjny LVBet, o ile takowy pojawi się w ofercie w przyszłości.

LVBet bonus od pierwszego depozytu 2000 PLN

LVBet premiuje pierwszą wpłatę i wypłaca maksymalnie 2000 zł bonusu po spełnieniu warunków obrotu zawartych w regulaminie i opisanych w dalszych akapitach. Aby promocja została aktywowana, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty na minimum 50 zł. Otrzyma wówczas 1% bonusu swojego depozytu z mnożnikiem x100. Kod promocyjny LVBet nie jest potrzebny podczas rejestracji, by później móc skorzystać z bonusu.

Aby pierwszy depozyt został podwojony, gracz musi najpierw wysłać wiadomość mailową o treści “Bonus Powitalny" na adres promocje@lvbet.pl spełnić warunki obrotu bez ograniczeń czasowych. Aby środki trafiły z konta bonusowego na depozytowe, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kuponami o łącznych kursach nie mniejszych niż 2.50 - oznacza to, że należy zawrzeć zakłady za łączną stawkę czterokrotnie większą niż kwota, którą chcemy podwoić. W przypadku zakładów wielokrotnych kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25. 

Do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cash-outu. Za to prawdopodobnie będzie możliwe wykorzystanie kodu promocyjnego LV Bet, gdy tylko bukmacher zdecyduje się na dołączenie go do stałej oferty.

LVBet bonus od drugiego depozytu 1000 PLN

Firma objęła promocją również drugą wpłatę, ale tym razem maksymalna wartość bonusu to 1000 zł. Warunku obrotu wyglądają tak samo, jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty, z tą różnicą, że trzeba dokonać nie czterokrotnego, a trzykrotnego obrotu. Tutaj gracz również otrzyma bonus w wysokości 1% wpłaconego depozytu z mnożnikiem x100. U niektórych bukmacherów skorzystanie z tego typu promocji wiąże się z koniecznością wpisania podczas rejestracji specjalnego kodu. Jednak LVBet kod promocyjny wyłącza ze swoich akcji powitalnych.

LV Bet bonus od pierwszej wpłaty mniejszej niż 50 PLN

Bukmacher LVBet promuje również te wpłaty, które wynoszą mniej niż 50 zł, czyli nie łapią się do dwóch wymienionych powyżej bonusów. Aby wziąć udział w promocji, najpierw należy wysłać e-mail o tytule “Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl. To raczej rzadko spotykana praktyka (mailowa), ale w tym wypadku niezbędna. Inne promocje, np. bonusy czy możliwy kod promocyjny LVBet na ogół nie są powiązane z koniecznością przesłania wiadomości bukmacherowi.

Jeśli wpłata wynosi od 1 zł do 49 zł, gracz otrzyma 10% bonusu z mnożnikiem x10. Później musi zawrzeć za niego zakład kombinacyjny z całkowitym kursem minimalnym 2.50. Kurs na każdą pojedynczą selekcję nie może być mniejszy niż 1.25.

LV Bet bonus 600 PLN na sporty wirtualne

LVBet oferuje również bonus 600 zł na sporty wirtualne, które na początku 2020 roku, wyniku pandemii koronawirusa, zyskały na popularności. Odebrać go można najpóźniej 30 dni po zawarciu pierwszego depozytu. Kod promocyjny LVBet także w tym przypadku nie jest potrzebny.

Aby wziąć udział w tej promocji, należy wybrać opcję “Bonus powitalne 600 PLN wirtualki”. Przed podwojeniem swojego pierwszego depozytu, gracz musi dokonać sześciokrotnego obrotu kuponami, których kursy całkowite nie są mniejsze niż 1.50 - oznacza to, że w przypadku wpłaty 600 zł, gracz musi zawrzeć zakłady za łączną stawkę 3600 zł. W ramach promocji można obstawiać wyłącznie sporty wirtualne. Po skorzystaniu z tej promocji, nie można już odebrać bonusu 2000 zł od pierwszego depozytu, który jest jedną z części opisanej wyżej oferty powitalnej. Warto pamiętać, że w obu przypadkach obowiązkowy nie jest kod promocyjny LVBet. Podczas rejestracji u niektórych bukmacherów jest on konieczny. Tutaj jednak nie.

Minimalny depozyt, który daje możliwość skorzystania z bonusu na sporty wirtualne na LVBet to 20 zł. U niektórych bukmacherów oferta na sporty wirtualne może łączyć się z na razie niedostępnym w LVBet kodem promocyjnym - aby tego nie przegapić, należy obserwować aktualne akcje bonusowe na stronie bukmachera, regularnie odwiedzać jego witrynę i śledzić jego działalność w mediach społecznościowych. 

LVBet kod promocyjny gdzie wpisać ?

Na stronie LVBet można założyć zarówno konto stałe, jak i tymczasowe. Tylko to pierwsze daje możliwość skorzystania z pełnej oferty bukmachera i wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aktualnie kod promocyjny nie jest wymagany, aby otrzymać bonusy LVBet.

LVBet kod promocyjny - rejestracja szybka

Aby zarejestrować się na LVBet, trzeba przejść przez dwa etapy zakładania konta. Na początku należy podać podstawowe dane personalne: imię, nazwisko, pesel oraz posiadane obywatelstwo. Później trzeba wpisać dane konta: aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i być może dostępny w przyszłości w LVBet kod promocyjny. 

Założenie konta tymczasowego uprawnia do korzystania z bonusów i zawierania z zakładów. Nie pozwala jednak na wypłacanie środków na konto bankowe - w tym celu należy w pełni zweryfikować swoje konto, udowodnić swoją pełnoletność i założyć konto stałe.

LVBet rejestracja z kodem promocyjnym

LVBet kod promocyjny - rejestracja stała

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na LVBet, należy przejść przez standardową procedurę, która je uwierzytelni. W tym celu należy wysłać wyraźna fotografię dwóch stron dowodu osobistego i podać numer rachunku bankowego, na które przelewane mają być środki z konta depozytowego. Oprócz tego bukmacher wymaga podania pełnych danych osobowych i adresowych i wpisania numeru i serii dokumentu tożsamości - są to standardowe procedury, które obowiązują przy rejestracji na stronach wszystkich legalnie działających firm bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Po dokonaniu tego, dostępna będzie pełna oferta bukmachera i możliwość wypłacania środków na konto bankowe, które zostało przydzielone do konta gracza. Ewentualny kod promocyjny od LVBet należy jednak wpisać wcześniej, w trakcie pierwszych etapów rejestracji.

LVBet bonusy dla stałych graczy

Oprócz bonusów powitalnych LVBet, bukmacher przygotował także specjalne promocje dla swoich stałych użytkowników. W żadnej z nich kod promocyjny LVBet nie jest potrzebny.

Bonus LVBet - Bezpieczny kupon +5

Jest to regularna, cotygodniowa promocja dla stałych graczy, polegająca na zwrocie maksymalnie 50 zł w każdy poniedziałek za pierwszy kupon kwalifikujący się do zwrotu w razie jego przegranej. Nawet jeśli w przyszłość LVBet kod promocyjny wprowadzi, to raczej nie będzie on obejmował “Bezpiecznego kuponu”.

Kurs minimalny kuponu kombinacyjnego, który może zostać objęty promocją to 3.00. Musi zostać on postawiony ze środków gracza, czyli depozytu, a nie ze środków bonusowych. Do bonusu zalicza się tylko pierwszy kupon zawarty w tygodniu przegrany na jednym zdarzeniu - wszystkie inne muszą zostać rozliczone jako wygrane. To warunek konieczny, aby promocja mogła zostać zrealizowana. 

Aby środki bonusowe, czyli zwrot 50 zł, trafiły na konto depozytowe, trzeba najpierw dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Promocja jest ważna 30 dni od momentu jej przyznania. Jak więc widać, nie jest konieczny np. kod promocyjny od LVBet, aby wziąć udział w promocji "Bezpieczny Kupon 5+".

Bonus LVBet - Multikozak

Multikozak również jest cotygodniową promocją dla stałych graczy na stronie bukmachera. LVBet kod promocyjny wyklucza także z tej akcji. Nie jest więc on potrzebny. Dzięki “Multikozakowi” można zyskać powiększoną wygraną z jednego zakładu o minimum 4 zdarzeniach postawionego w tygodniu. Wysokość bonusu jest zależna od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie - im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus. Warunki tej promocji prezentują się następująco:

 • 4 zdarzenia - +7,5% do wygranej 
 • 5 zdarzeń - +10% do wygranej 
 • 6 zdarzeń - +15% do wygranej
 • 7 zdarzeń - +20% do wygranej 
 • 8 zdarzeń i więcej - +25% do wygranej 

Wygrany kupon należy później zgłosić bukmacherowi drogą mailową najpóźniej do najbliższego poniedziałku do godziny 15:00. Środki bonusowe znajdą się na koncie już następnego dnia. Maksymalna wartość bonusu w ramach Multikozaka to 1000 zł.

Bonus LVBet - Zakład bez ryzyka 333 zł - Cashback

W ofercie LV Bet kod promocyjny na razie nie jest dostępny, znajduje się tam za to bonus cashback, którego maksymalna wartość wynosi 333 zł. Oznacza to, że bukmacher oferuje graczowi jednorazowy zwrot w przypadku przegrania kuponu do takiej właśnie kwoty

Z tej promocji można skorzystać po aktywowaniu jej poprzez zaznaczenie opcji "Zakład bez ryzyka" przy wpłaceniu trzeciego depozytu na konto. Ważne, aby nie był on niższy niż 25 zł. Do wpłaty LVBet dolicza 1% całości, a maksymalny bonus to 330 zł. Po dodaniu 1% będzie to więc 333,3 zł. Właśnie taką kwotę gracz może otrzymać jako zwrot przegranego zakładu jeśli spełni wszystkie konieczne warunki promocji. A do startu w akcji niepotrzebny jest nawet kod promocyjny LVBet.

Zakład bez ryzyka zostanie przyznany, jeśli kurs całkowity kuponu nie będzie niższy niż 1.75. Do promocji zaliczają się kupony pojedyncze oraz kombi. Nie zaliczane są natomiast zakłady na sporty wirtualne, wypłacone za pomocą opcji cashout, czyli przedwczesnej wypłaty wygranej ani zakłady systemowe.

Bonus LVBet - Dwie dychy na sporty wirtualne - bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Aby wziąć udział w tej promocji, należy dokonać obrotu na 100 zł netto (po odjęciu podatku 12% od gier) na zakłady sportów wirtualnych w ciągu jednego tygodnia. Kod promocyjny nie jest konieczny, by włączyć się do tej gry z bonusami LVBet.

W poniedziałek kolejnego tygodnia gracz otrzyma darmowe 20 zł na grę na sporty wirtualne. Aby wypłacić środki na konto depozytowe, trzeba dokonać pięciokrotnego obrotu nimi. Pamiętajmy, że ten bonus dotyczy tylko zarejestrowanych użytkowników z aktywnym kontem. Proces rejestracji, który opisujemy w dalszej części tekstu, obejmuje przede wszystkim uzupełnienie niezbędnych danych osobowych, może być też związany z kodem promocyjnym od LV Bet.

Bonus będzie dostępny przez 30 dni od momentu przyznania go graczowi przez bukmachera.

Bonus LVBet - Gruby kupon

W ramach tej promocji LVBet przygotował jeden konkretny kupon z podwyższonym kursem całkowitym wyższym nawet o 20%. Jeśli któryś z meczów zawartych w przygotowanym przez bukmachera zakładzie zostanie odwołany, cała stawka zostanie zwrócona na konto depozytowe gracza. Kod promocyjny LVBet nie musi być gdziekolwiek wpisany. “Gruby kupon” to kolejna akcja, która go nie wymaga.

LVBet kod promocyjny - sporty wirtualne i e-sport

Na stronie bukmachera LVBet można obstawiać również sporty wirtualne, czyli symulacje prawdziwych rozgrywek, meczów i zdarzeń sportowych. W skład oferty w tym przypadku wchodzą: piłka nożna, tenis ziemny oraz wyścigi psów, wyścigi koni, wyścigi kolarskie i rajdy motocyklowe. Zakłady na sporty wirtualne stanowią dobrą alternatywę w momencie, gdy tradycyjne rozgrywki są zawieszone lub następuje w nich przerwa. 

W ofercie zakładów na stronie LVBet znalazł się również e-sport, czyli sporty elektroniczne. U tego bukmachera można obstawiać następujące gry: Counter Strike: Global Ofensive, DOTA 2, League of Legends (LOL), StarCraft 2, Overwatch, King of Glory, Rocket League i Warcraft III. 

Przypomnijmy zresztą, że bukmacher ten ma dla graczy specjalną promocję związaną ze sportami wirtualnymi, o której pisaliśmy nieco wyżej. Kod promocyjny LVBet nie musi zostać uzupełniony podczas rejestracji, żeby skorzystać z oferty oraz bonusów powitalnych LVBet.

Kody promocyjne u innych bukmacherów

LV Bet kod promocyjny - póki co - wyłącza ze swojej oferty powitalnej i bonusów, ale na polskim rynku zakładów wzajemnych można znaleźć wielu bukmacherów, którzy posiadają swój kod promocyjny. Jest on do wpisania w trakcie rejestracji przez nowego gracza, który chciałby skorzystać z bonusów startowych. Poniżej wymieniamy takie właśnie firmy, treści ich kodów promocyjnych oraz promocje, które można dzięki nim otrzymać.

Kod promocyjny Fortuna 

Aby założyć konto na stronie Fortuna, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w jeden z dostępnych na tej stronie banerów bukmachera. Kod promocyjny w trakcie rejestracji wygeneruje się automatycznie i daje możliwość skorzystania z trzech bonusów startowych. 

Pierwszą promocją powitalną na stronie Fortuna jest freebet o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP - programu lojalnościowego, w ramach którego można zbierać punkty poprzez aktywność na stronie, a później wymieniać je na różne nagrody. 

Kolejny bonus od Fortuna do cashback, czyli zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 210 zł. Zwrot jest jednorazowy i dotyczy przegranej w pierwszym zawartym zakładzie po założeniu konta. Z uwzględnieniem 12% podatku od gier, należy zagrać za 227 zł, aby otrzymać maksymalny zwrot. Ta promocja nie podlega żadnym warunkom obrotu - środki automatycznie trafiają na konto depozytowe gracza. 

Trzecim, a zarazem ostatnim bonusem powitalnym od Fortuna jest promocja 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Aby go otrzymać, w trakcie maksymalnie 3 dni od chwili rejestracji należy zaakceptować go w sekcji “Moje bonusy”, a w trakcie kolejnych 3 dni dokonać pierwszej wpłaty, którą chcemy podwoić. Kolejne 4 dni to czas na zawarcie pierwszego zakładu. Aby otrzymać bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu - na każdym kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, a ich kurs całkowity nie może być niższy niż 1.60. Oznacza to, że przy wpłacie 2000 zł, trzeba zawrzeć zakłady liczące się do obrotu za łączną stawkę 8000 zł. 

Kod promocyjny STS

Z oferty promocyjnej na stronie STS mogą skorzystać gracze, którzy założą konto po kliknięciu TUTAJ lub w tutejszy baner, a w trakcie rejestracji wpiszą kod promocyjny o treści MEGABONUS. W skład oferty wchodzą trzy bonusy. 

Pierwszą promocją na STS jest freebet, czyli darmowy zakład bez konieczności wpłacania depozytu - u tego bukmachera jego wartość wynosi 29 zł. Aby wypłacić środki bonusowe na konto główne, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu, a kurs całkowity kuponów nie może być niższy niż 1.91. 

Nowi gracze na STS mogą skorzystać również z cashbacku, czyli jednorazowego zwrotu w przypadku przegranej do 31 zł. Zakład można zawrzeć za większą sumę, ale maksymalny zwrot wynosi właśnie wspomniane 31 zł. 

STS oferuje także bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł. Aby go otrzymać,  trakcie rejestracji należy zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Aby podwoić swoją pierwszą wpłatę, należy dokonać trzykrotnego obrotu, a kurs każdego z zakładów musi wynosić przynajmniej 1.91.

Kod promocyjny Betfan

Gracze, którzy klikną TUTAJ lub w dostępny na tej stronie baner Betfan i założą nowe konto na stronie bukmachera, będą mogli skorzystać z oferty powitalnej złożonej z trzech bonusów. Kod promocyjny o treści MEGABONUS wygeneruje się automatycznie w trakcie rejestracji. 

Wszyscy nowi gracze na Betfan będą mogli skorzystać z 15 darmowych zakładów - każdy o wartości 2 zł. Po każdej z trzech pierwszych wpłat gracz otrzyma pakiet trzech takich freebetów, które można wykorzystać na następujące zakłady: 

 • 5 pierwszych zakładów na sporty wirtualne 
 • 5 kolejnych zakładów na esport 
 • 5 kolejnych zakładów na sport

Każdy z wyżej wymienionych pakietów gracz otrzyma po zawarciu trzech pierwszych depozytów o minimalnych wartościach kolejno: 20 zł, 40 zł i 100 zł - wpłacenie dokładnie takich kwot umożliwia skorzystanie z innych bonusów na stronie Betfan. 

Jeśli gracz na Betfan dokona trzech pierwszych wpłat: 20 zł, 40 zł i 100 zł, będzie mógł otrzymać aż trzy cashbacki o łącznej wartości 600 zł. Pierwszy z nich ma wartość 100 zł, drugi 200 zł, a trzeci 300 zł. Aby środki bonusowe wróciły do depozytu, należy obrócić nimi trzykrotnie kuponami AKO z minimum 3 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 2.00.

Skorzystanie z kodu promocyjnego Betfan umożliwia również do skorzystania z tzw. “Mnożnika Pudziana”, czyli bonusu od trzech pierwszych depozytów do 777 zł. Oznacza to, że wartość tej promocji jest równa 2331 zł. Środkami należy obrócić pięciokrotnie, na każdym z kuponów muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia o kursach 1.35 lub wyższych. Kurs całkowity całego kuponu nie może być niższy niż 3.00. 

Kod promocyjny Betclic

Betclic oferuje wszystkim nowym graczom cashback o wartości 550 zł. Oznacza to, że w przypadku przegranej każdy może otrzymać jednorazowy zwrot do takiej właśnie kwoty. Bonus ten podlega ośmiokrotnemu obrotowi, co oznacza, że aby otrzymać maksymalny zwrot i wypłacić środki na konto główne, należy zawrzeć zakłady za łącznie 4400 zł. Na dokonanie pełnego obrotu gracz ma 30 dni. 

Aby skorzystać z oferty promocyjnej na stronie bukmachera Betclic, należy kliknąć w ten link lub w dostępny na tej stronie baner i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS550. 

Podkreślamy, że aby wypłacić środki z depozytu na konto bankowe, należy w pełny uwierzytelnić swoje konto i udowodnić swoją pełnoletność. Są to procedury obowiązujące na stronie każdej firmy legalnie działającej na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet kod promocyjny - aplikacja mobilna

Firma LVBet posiada także własną aplikację mobilną, którą gracze mogą zainstalować na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfon czy tablet z systemami Android oraz iOS. Dzięki niej można w każdym miejscu z dostępem do Internetu obstawiać mecze i dokonywać transakcji, a także skorzystać ze wszystkich promocji i bonusów, które proponuje bukmacher LVBet. 

Posiadanie aplikacji umożliwia również korzystanie z opcji cash-out, czyli przedwczesne wypłacenie pomniejszonej wygranej, o ile zostanie ona zaakceptowana przez bukmachera. 

Aplikacja z powodów ograniczeń Google nie jest możliwa do pobrania ze sklepu Google Play. Aby ją ściągnąć, najpierw trzeba zezwolić na pobieranie aplikacji z innych źródeł w ustawieniach telefonu. 

Sprawdź kody promocyjne:

Wpłaty i wypłaty na LVBet

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości wpłat i wypłat środków:

Wpłat na konto gracza LVBet można dokonywać poprzez: 

 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

LV Bet informacje o bukmacherze

LVBet to firma, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przu ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. Na ten moment w ofercie bukmachera nie jest dostępny kod promocyjny LVBet, ale niewykluczone, że to się wkrótce zmieni. Nie zmienia to faktu, że bukmacher oferuje różne bonusy powitalne LVBet.

Bukmacher jest sponsorem strategicznym kilku klubów sportowych z Polski. Są nimi: Widzew Łódź, Wisła Płock oraz Stal Mielec. Operator jest również sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, PFC Victorii London, Zagłębia Sosnowiec oraz Śląska Wrocław. 

LVBet działa nie tylko w Internecie - firma posiada na terenie całej Polski 54 punkty naziemne, gdzie można zawierać zakłady sportowe zupełnie anonimowo. 

Kapitał zakładowy LVBet wynosi 2 025 000,00 zł.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj
PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1500 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki

Bonusy u bukmacherów