LVBet bonus powitalny | kod promocyjny

LVBet kod promocyjny o treści MECZYKI dostępny jest przy rejestracji poprzez jeden z linków w tekście. Bukmacher przygotował specjalne promocje tylko dla czytelników Meczyki.pl. Sprawdź dostępne bonusy na naszej stronie.

Bonus 2020 PLN

 • 2000 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 33 dni gry bez podatku!

Dodał: Seweryn Krauze,28 Lut 2023 | 11:07
Kod promocyjny LVBet możemy użyć zakładając konto poprzez link rejestracyjny, co pozwoli uzyskać powitalne bonusy u bukmachera. Jak wygląda pakiet promocyjny na start od LVBet? O tym, a także o stałej ofercie bonusowej i dostępnych zakładach piszemy w tym tekście.

Kod promocyjny LVBet

Kod promocyjny LVBet, dostępny po kliknięciu w jeden z linków w tekście, ma treść MECZYKI. Skorzystanie z tej formy rejestracji pozwala uzyskać powitalne promocje. Są to bonusy od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe, a także darmowy zakład. Ponadto gracz może przez 33 dni grać bez podatku.
Bonusy z kodem LVBetObrót bonusem
Bonus od 1. wpłaty 500 PLN4x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Bonus od 2. wpłaty 600 PLN3x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Bonus od 3. wpłaty 900 PLN3x wpłata, kurs min. 2.00
Darmowy zakład 20 PLNObrót 2x, kurs min. 2.00
Kod promocyjny LVBet aktywować można TUTAJ
Opisane w tabeli promocje łączą się ze sobą, jeśli zarejestrujemy się za pomocą jednego z linków w tekście, które pozwolą użyć kod promocyjny LVBet.

LVBet bonus powitalny na start

Na start nowi gracze mogą uzyskać powitalny bonus o łącznej wartości 2020 zł. Pakiet powitalny składa się z bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe, a także darmowego zakładu. 
Nowi gracze bonus LVBet mogą aktywować po rejestracji w TYM MIEJSCU.
LVBet bonus

Bonus od 1. wpłaty z kodem

LVBet premiuje pierwszą wpłatę i przyznaje maksymalnie 500 zł bonusu w związku z tym bonusem. Aby promocja została aktywowana, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty, za którą otrzyma bonus LVBet o wartości 100% depozytu, maksymalnie do 500 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z bonusu to 10 zł.
Bonus od 1. wpłatyWartość
Wartość bonusu100% wpłaty, max. 500 PLN
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót bonusem4x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Odbiór bonusu LVBet możliwy jest po rejestracji TUTAJ.
Po dokonaniu pierwszej wpłaty bonus i depozyt trafiają na saldo bonusowe. Aby je uwolnić należy dokonać obrotu. Zasady obrotu bonusem od pierwszego depozytu LVBet wyglądają następująco:
 • Należy obrócić czterokrotnie za sumę wpłaty i bonusu;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75, zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej;
 • Na obrót gracz ma 30 dni.
Do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cashoutu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się poprzez jeden z linków w tekście, co pozwoli skorzystać z kodu promocyjnego LV Bet.

Bonus od 2. wpłaty z kodem

Bukmacher objął promocją również drugą wpłatę, tym razem przyznając LVBet bonus o wartości do 600 zł. W przypadku tego depozytu otrzymać możemy 50% wartości depozytu w formie bonusu, który nie będzie wynosił więcej niż 600 zł. Aby zatem zdobyć najwyższą kwotę bonusu trzeba wpłacić co najmniej 1200 zł. Minimalna kwota, tak samo jak przy pierwszym bonusie od depozytu, została określona na 10 zł.
Bonus od 2. wpłatyWartość
Wartość bonusu50% wpłaty, max. 600 PLN
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót bonusem3x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Bonus podlega zasadom obrotu. Są one zbliżone do tych, które obowiązują przy okazji opisanego wyżej bonusu od pierwszej wpłaty. I analogicznie wpłata oraz bonus na początku znajdują się na saldzie bonusowym. Bonus LVBet na start można uzyskać korzystając z rejestracji poprzez jeden z linków. Korzystając z nich aktywujemy kod promocyjny LVBet.
Zasady obrotu bonusem od drugiego depozytu LVBet są następujące:
 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie za sumę wpłaty i bonusu;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75, zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej;
 • Na obrót gracz ma 30 dni.
Do obrotu nie wliczają się ponownie zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cashoutu. Jeśli gracz w momencie przyznania tego bonusu ma już aktywny inny bonus LVBet, to zostanie on zapisany w kolejce. 

Bonus od 3. wpłaty z kodem

W LVbet bonus otrzymamy także za trzecią wpłatę na konto depozytowe. Różni się on jednak od dwóch poprzednich. Maksymalna wartość promocji to 900 zł, a bonus można użyć korzystając z mnożnika. Ten bonus ma wartość 50% trzeciego depozytu, co oznacza, że maksymalna promocja dostępna będzie przy wpłacie co najmniej 1800 zł.
Bonus od 3. wpłatyWartość
Wartość bonusu2% wpłaty, mnożnik x25, max. 900 PLN
Minimalna wpłata25 PLN
Obrót bonusem3x wpłata, kurs min. 2.00
Bonus LVBet od trzeciej wpłaty z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego aktywności, jednak należy go aktywować bezpośrednio na kuponie spełniającym warunki promocji. Bonus aktywny jest przez 30 dni. Wybranie bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu kuponu razy 25. Z promocji można skorzystać na jednym lub kilku kuponach, ale maksymalny bonus wyniesie łącznie 900 zł. Ta wartość zostanie przyznana przy minimalnej wpłacie 1800 zł. Wpłacić można wyższą kwotę, ale nie wpłynie to na zwiększenie bonusu. 
Kupon spełniający warunki gry z mnożnikiem x25 powinien:
 • Składać się z co najmniej trzech zdarzeń
 • Minimalny kurs całkowity kuponu to 2.50
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25
Może to brzmieć nieco skomplikowanie, dlatego też ten bonus LVBet zaprezentujemy jeszcze na przykładzie, w którym gracz wpłaci 100 zł w ramach trzeciego depozytu i zagra kupon o kursie 3.00. Wówczas:
 • Wpłata 100 zł x 2% = 2 zł bonusu
 • Stawka 2 zł - 12% podatku od gier = 1,76zł
 • Kurs kuponu 3.00 x 25 (bonus mnożnik) = 75.0
 • 1.76zł x 75 = 132 zł
Na podanym przykładzie gracz wpłacając 100 zł i grając kupon z mnożnikiem wygrywa 132 zł, które może wypłacić po dokonaniu obrotu wpłatą. Co ważne, dokładnie taka sama byłaby wartość wygranej przy analogicznej wpłacie w ramach klasycznego bonusu 50% od wpłaty. Wówczas za depozyt w wysokości 100 zł bonus wyniósłby 50 zł (stawka 44 zł po odjęciu podatku). Grając za tylko po kursie 3.00 - jak na powyższym przykładzie - ewentualna wygrana to również 132 zł.
Aby wypłacić wygraną z bonusu LVBet od trzeciego depozytu, należy jeszcze obrócić samym depozytem, który po dokonaniu wpłaty znajdzie się na saldzie bonusowym. Można to zrobić zarówno przed skorzystaniem z mnożnika, jak i po jego użyciu. Wymagany jest trzykrotny obrót po kursie minimalnym 2.00 lub wyższym, a dla kuponów wielokrotnych kurs zdarzenia to nie mniej niż 1.50. Kod promocyjny LVBet o treści MECZYKI, po skorzystaniu z linku na stronie, uprawnia do odbioru pełnego pakietu na start o wartości 2020 zł.

Darmowy zakład z kodem

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników freebet o wartości 20 zł. Bonus LVBet bez depozytu w ofercie powitalnej oznacza, że gracz może otrzymać 20 zł na start od bukmachera bez wkładu własnego. Aktywowanie tej promocji następuje podczas rejestracji. Kod promocyjny LVBet aktywuje się podczas rejestracji TUTAJ. Aby odebrać bonus należy też zaznaczyć stosowny checkbox.
Freebet Wartość
Wartość bonusu1 PLN, mnożnik x20
Zasady kuponuMin. 3 zdarzenia, kurs kuponu 2.50, kurs zdarzenia 1.25
Obrót bonusem2x, kurs min. 2.00, zdarzenia trzydrogowe
Bonus LVBet bez depozytu wysyłamy przy użyciu mnożnika x20. Bonus aktywować można na kuponie:
 • Zawierającym minimum trzy zdarzenia z oferty sportowej;
 • O kursie minimalnym kuponu 2.50;
 • Kursie minimalnym zdarzenia 1.25.
Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po nie mniejszym niż 2.00 na zdarzenia o trzydrogowej opcji wyboru (1-X-2). Do obrotu bonusem zalicza się bonusy z oferty sportowej.

Gra bez podatku

Przy okazji rejestracji w LVBet bonus dostępny przez 33 dni, to gra bez podatku. Oznacza to, że gracz w tym czasie może zyskać wyższe o 14% wygrane na kuponach wielokrotnych, które spełnią określone warunki:
 • Zakład musi składać się z minimum trzech zdarzeń
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.40
 • Promocja obowiązuje na kupony ze środków własnych
 • Promocja dostępna jest na zakłady przedmeczowe i na żywo
Ta oferta sprawia, że na kuponach spełniających warunki promocji współczynnik zmienia się z 0.88 na 1.00. Kod promocyjny LVBet nie jest wymagany. U bukmachera zastępuje go link rejestracyjny.

Bonus powitalny LVBet - alternatywa

Alternatywną formą promocji na start jest bonus LVBet "Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki". Promocję można aktywować dokonując pierwszej wpłaty na konto depozytowe. W zakładce "Wpłata" wybieramy wówczas opcję "Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki" i wpłacamy depozyt w wysokości minimum 20 zł. Bonus to 100% wartości wpłaty do 600 zł, zatem maksymalna promocja dostępna będzie przy wpłacie w wysokości minimum 600 zł.
Bonus LVBet na Gry & WirtualkiWartość
Wysokość bonusuMax. 600 PLN
Wartość100% od pierwszej wpłaty
Użycie bonusuGry i Sporty Wirtualne
Obrót bonusem6x saldo bonusowe, kurs min. 1.50
Po wpłacie depozyt i bonus znajdą się na saldzie bonusowym. Należy obrócić nim sześciokrotnie, na kuponach wyłącznie z kategorii Gry i Sporty Wirtualne, po kursie minimalnym 1.50. Bonus ważny jest przez 30 dni. Skorzystanie z tej formy promocji wyklucza udział w promocji od pierwszej wpłaty, którą opisaliśmy wyżej.

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet

Korzystanie z oferty bukmachera możliwe jest po wcześniejszej rejestracji konta w LVBet. Jak prawidłowo zarejestrować się u tego bukmachera? Cały proces opisujemy poniżej.
Formularz rejestracyjny znajdziemy TUTAJ. Kod promocyjny LVBet możemy wpisać opcjonalnie w formularzu, ale kluczowy i tak będzie link rejestracyjny.
LVBet rejestracja

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 1

Na samym początku bukmacher poprosi o podanie podstawowym danych, które pozwolą nam utworzyć konto u w LVBet. Będą to takie informacje jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Narodowość
 • Numer PESEL
LV Bet rejestracja krok 1
Po prawidłowym uzupełnieniu danych możemy kliknąć “Następny” i przejść do kolejnej strony formularza.

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 2

Na drugiej stronie wypełnimy pozostałe dane, które posłużą do ukończenia szybkiej rejestracji konta w serwisie LVBet:
 • Adres e-mail
 • Login
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny LVBet (treść: MECZYKI, wpisujemy opcjonalnie)
LV Bet rejestracja krok 2
Ponadto należy zaznaczyć również wymagane checkboxy, które potwierdzą zgodność zadeklarowanych danych i znajomość regulaminu. Możemy również zaakceptować zgody marketingowe, dzięki czemu bukmacher będzie mógł informować nas o dostępnej ofercie zakładów i aktualnych promocjach.
Co ważne, kod promocyjny LVBet - który wpisujemy opcjonalnie - dostępny jest przy rejestracji poprzez jeden z dostępnych linków. Rejestracja w ten sposób uprawnia do odbioru bonusu startowego w kwocie 2020 zł. Przypominamy, że kod promocyjny LVBet ma treści MECZYKI. 

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 3

Na kolejnym etapie musimy zweryfikować podany adres e-mail. Bukmacher w wiadomości wyśle kod, który wpisujemy w stosownym miejscu - jak na obrazku poniżej.
LV Bet rejestracja krok 3
Jeśli prawidłowo wprowadzimy kod weryfikacyjny, to nasze konto tymczasowe w LVBet zostanie utworzone.

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 4

Ostatnim etapem będzie weryfikacja danych, co pozwoli aktywować konto stałe u bukmachera. W tym celu w stosownym miejscu będzie trzeba przesłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego.
Jeśli bukmacher potwierdzi zgodność danych z tymi, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym, to będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu. W tym wypłat z konta. W ramach pełnej weryfikacji konta będzie trzeba podać również m.in. numer rachunku bankowego za pomocą którego dokonywać będziemy płatności. 
Przypominamy, że aby uzyskać w LVBet bonus powitalny o wartości 2020 zł możemy wpisać kod promocyjny LVBet, który wprowadzimy w formularzu rejestracyjnym po kliknięciu w jeden z LINKÓW w tekście.

Sprawdź kody promocyjne:

LVBet kody promocyjne na stałe promocje

W LVBet bonus powitalny o wartości 2020 zł, to tylko część wszystkich promocji dostępnych dla graczy. Mogą oni skorzystać również ze stałego pakietu bonusowego. W ofercie LVBet znajdziemy m.in. wyższe wygrane za kupony AKO, specjalne promocje na poszczególne wydarzenia i nie tylko. 
Przypominamy, że kod promocyjny LVBet aktywujemy podczas zakładania konta poprzez dostępny LINK rejestracyjny.

Codzienny Cashback 30 PLN

Bonus LVBet na codzienny cashback pozwala uzyskać zwrot do 30 zł. Do promocji można zapisywać się co tydzień, a jej warunki określone są w regulaminie. Jak skorzystać z tego bonusu LVBet? Opisujemy to krok po kroku:
 • Aby zarejestrować udział w promocji klikamy przycisk “Biorę udział”
 • Do promocji można zapisać się na początku każdego, nowego tygodnia
 • Trzeba dokonać depozytu na kwotę minimum 60 zł, aby odebrać zwrot 30 zł
 • W dniu wpłaty należy postawić kupon o stawce minimum 60 zł
 • Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany to otrzymamy zwrot 30 zł
 • Cashback przyznawany jest w bonusie 1 zł z mnożnikiem kursu x30
W promocji biorą udział zakłady z oferty sportowej, przedmeczowej i na żywo. Jeśli gracz zapisze się do promocji w poniedziałek, to pierwszy kupon może wytypować już w poniedziałek. Jeśli zapisze się we wtorek, to kupon objęty promocją można typować we wtorek. Ważne, aby wpłata i rozliczenie kuponu nastąpiły tego samego dnia.
Ze stałej promocji można skorzystać po rejestracji za pomocą jednego z linków w tekście. Kod promocyjny LVBet nie jest wymagany, aby móc z niej skorzystać.

Player Bets - Wygrywasz albo Zwrot

Stała promocja u bukmachera dotyczy także zakładów Player Bets. Dostępna jest ona w piątki, soboty i niedziele. Gracz może uzyskać zwrot do 30 zł, jeśli typowany kupon okaże się przegrany. Jak skorzystać z tego bonusu LVBet? 
 • Typujemy zakład Player Bets o stawce minimum 30 zł
 • Zakład musi być rozliczony tego samego dnia
 • Jeśli zakład będzie przegrany gracz następnego dnia otrzymuje zwrot do 30 zł
 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.75 lub wyższym
Obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni. 

LV Kombi Boost

Kolejny stały bonus LVBet pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy procent do ewentualnej wygranej dodaje bukmacher. Wszystko według dostępnego schematu:
 • 3 zdarzenia - boost 2%
 • 4 zdarzenia - boost 5%
 • 5 zdarzeń - boost 8%
 • 6 zdarzeń - boost 11%
 • 7 zdarzeń - boost 15%
 • 8 zdarzeń - boost 20%
 • 9 zdarzeń - boost 25%
 • 10 zdarzeń - boost 30%
 • 11 zdarzeń - boost 35%
 • 12 zdarzeń - boost 40%
 • 13 zdarzeń - boost 50%
 • 14 zdarzeń - boost 60%
 • 15 i więcej zdarzeń - boost 75%
W ofercie biorą udział zakłady sportowe z oferty bukmachera. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.25 lub więcej. Ponownie, tak jak i w przypadku pozostałej oferty stałej, kod promocyjny LVBet nie będzie wymagany.

Kurs+

Bukmacher LVBet proponuje także wyższe kursy w ramach oferty Kurs+. Oferta jest stale aktualizowana i codziennie znaleźć można inne zdarzenie, na które podwyższony zostaje regularny kurs ze stałej oferty zakładów. Kursy zostają podwyższone od 20% do 30%. 
Przykładowo: 15 lutego 2023 dostępna była promocja na zdarzenie “powyżej 2.5 gola” w meczu Arsenal - Manchester City. Standardowy kurs na taki typ wynosił 1.82, natomiast w ramach bonusu LVBet w ofercie Kurs+ to samo zdarzenie można było typować po kursie 2.35.  
Bukmacher określa maksymalną stawkę dla danego typu w ramach oferty Kurs+.

Gruby Kupon

Zbliżony do oferty Kurs+ jest stały bonus LVBet o nazwie Gruby Kupon. W ramach tej promocji gracze mogą typować przygotowany przez bukmachera kupon, którego kurs całkowity może być wyższy nawet do 20% w stosunku do oferty regularnej.
Przykładowo: 16 lutego 2023 dostępny był łączony kupon “powyżej 2.5 gola” w meczu Bodo/Glimt - Lech Poznań i Sevilla wygra swój mecz. Kurs całkowity na to zdarzenie wyniósł w ramach Grubego Kuponu 3.80. W standardowej ofercie byłoby to 3.49. 
W razie odwołania któregoś ze spotkań zakład zostanie rozliczony jako zwrot na konto gracza.

LV Punkty

W LVBet można również zdobywać punkty za grę, które wymienimy na bonusy. Za każde postawione 25 zł bukmacher przyznaje 1 punkt. Wymienić można punkty od wartości 100 punktów LV. 
Wartość 100 punktów = LVBet bonus 5 zł. Punkty przyznawane są za zakłady typowane w ofercie przedmeczowej i na żywo. Punkty nie mają terminu ważności, zatem raz zgromadzone nigdy nie przepadają. Bukmacher przyznaje punkty za zakłady ze środków własnych. Bonus powitalny (LVBet kod promocyjny MECZYKI dostępny po kliknięciu w jeden z linków) nie bierze udziału w promocji.
Sprawdź również: LVBet opinie

LVBet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości dokonywania płatności. Wpłaty na konto można dokonać już po szybkiej rejestracji (kod promocyjny LVBet dostępny jest w formie linku rejestracyjnego). Z kolei wypłat na rachunek bankowy dokonamy po pełnej weryfikacji.
Forma płatnościMinimalna wpłata
Przelewy241 PLN
Plix1 PLN
Google Pay1 PLN
Apple Pay1 PLN
Karty płatnicze1 PLN
BLIK1 PLN
Paysafecard1 PLN
PayPal1 PLN
Co ważne, LVBet nie pobiera żadnych opłat za płatności finansowe. Bukmacher pozwala korzystać z wielu dostępnych form transakcji, ale przy zmianie systemu wpłaty może poprosić o dodatkowe informacje i/lub dokumenty.

Wpłaty

Wpłat na konto depozytowe w serwisie LVBet można dokonać logując się do swojego konta, a następnie wybierając opcję “Płatności” dostępną u góry strony. Transakcje księgowane są w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. 
Jeśli mimo prawidłowego zlecenia wpłaty środki nie pojawią się na koncie depozytowym, należy skontaktować się z obsługą klienta w LVBet. Warto przesłać potwierdzenie dokonanej wpłaty, co ułatwi weryfikację złożonej reklamacji.
LVBet metody płatności

Wypłaty

Bukmacher oferuje szybkie wypłaty poprzez Rapid Pay. Jeśli bank gracza znajduje się na liście obsługiwanych podmiotów, to środki na rachunek bankowy mogą trafić już w ciągu 10 minut. W przeciwnym wypadku będzie trzeba poczekać do najbliższej sesji księgowania w banku. W wyjątkowych przypadkach, na przykład przy okazji bardzo wysokiej wygranej, transakcja może zająć do 7 dni roboczych. To jednak przypadki rzadkie i zazwyczaj Dział Księgowości szybciej weryfikuje płatności.
Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 zł. Gracz może wypłacać depozyt wyłącznie na swój rachunek bankowy.

LVBet oferta zakładów

Po rejestracji u bukmachera (LVBet kod promocyjny MECZYKI dostępny przy rejestracji z linku dostępnego w tekście) możemy korzystać z pełnej oferty zakładów. Co znajdziemy wśród dostępnych typów w LVBet? Gracze znajdą podstawowe kategorie, takie jak Sport czy zakłady Na Żywo. Dostępne są również dodatkowe rynki zakładów bukmacherskich. Prezentujemy je poniżej.

Sporty

Główną kategorią zakładów w LVBet jest Sport. W tej zakładce znajdziemy wszystkie typy przedmeczowe związane z wydarzeniami sportowymi. Dostępnych jest ponad 30 dyscyplin, które gracze mają okazję obstawiać.
Najważniejsze rynki typów dotyczą najpopularniejszych dyscyplin sportu, na czele z takimi jak piłka nożna czy tenis. Jednak u bukmachera możemy znaleźć też niszowe dyscypliny, jak np. Bandy, Futsal czy Lacrosse. Dodatkowo bukmacher proponuje dodatkowe rynki zakładów, choćby dotyczących Rozrywki (np. Oscary) czy Polityki.

Esport

Bukmacher LVBet mocno obudował typowanie sportu elektronicznego. U bukmachera typy w tej kategorii znalazły się w zakładce Sporty, ale także na dedykowanej podstronie Esport. 
Gracze w ofercie znajdą wiele różnorodnych tytułów, które typować można w ramach czołowych turniejów i tych nieco mniejszych eventów esportowych. Do najważniejszych gier, które można obstawiać w LVBet, należą: League of Legends, Counter-Strike, DOTA 2, Rainbow Six, Call of Duty, Rainbow Six czy King of Glory.

Na Żywo

W LVBet można typować również zakłady na żywo, czyli tzw. zakłady live. W tej kategorii znajdziemy wybrane typy na różne dyscypliny sportu i zmagania esportowe. Dla wybranych spotkań dostępne są też transmisje na żywo.
Oferta aktualizowana jest na bieżąco, a kursy zmieniają się dynamicznie w trakcie trwania danego wydarzenia.

Gry

Kolejną propozycją typów u bukmachera są gry karciane. W tym przypadku wybierać możemy spośród sześciu dostępnych w ofercie tytułów:
 • Polski poker
 • Wojna
 • Blackjack
 • Poker
 • Wojna: Andar Bahar
 • Indyjski poker
Regulamin wszystkich gier dostępny jest na stronie bukmachera. 

Wirtualne

Gracze w LVBet mogą typować również sporty wirtualne. Podzielono je na dwie podstawowe kategorie zakładów:
 • Leap
 • Golden Race
W przypadku kategorii Leap znajdziemy zakłady na takie sporty wirtualne jak piłka nożna, wyścigi i tenis. Golden Race to zakłady dostępne na piłkę nożną, żużel, wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocyklowe.

LVBet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Bukmacher LVBet przygotował także aplikację mobilną dla graczy. Można ją pobrać na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, którymi są Android i iOS. Jakie funkcjonalności oferuje aplikacja bukmacherska? Najważniejsze z nich to:
 • Dostęp do pełnej oferty przedmeczowej i na żywo
 • Match tracker
 • Błyskawiczne płatności
 • Prostota i łatwość użytkowania
 • Sporty wirtualne w aplikacji
 • Opcja cashout
Dla użytkowników aplikacji LVBet bonus powitalny jest dostępny, a bukmacher proponuje czasem także promocje dedykowane właśnie użytkownikom aplikacji. Do jej pobrania kod promocyjny LVBet nie jest wymagany.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne LVBet VIP - informacje o bukmacherze

Kody promocyjne LVBet VIP mają treść MECZYKI, a skorzystanie z nich możliwe jest poprzez kliknięcie w jeden z linków rejestracyjnych. W LVBet bonus dla nowych graczy, przy skorzystaniu z linku rejestracyjnego, stanowią bonusy od trzech pierwszych wpłat do 2000 zł, a także darmowy zakład o wartości 20 zł.
LVBet informacje
LVBet to firma, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. Bukmacher oferuje różne bonusy powitalne LVBet, a także promocje stałe. Gracze mogą typować zakłady sportowe, esportowe czy obstawiać sporty wirtualne.
Bukmacher jest sponsorem kilku klubów sportowych z Polski. Są nimi m.in.: Śląsk Wrocław, Wisła Płock czy Stal Mielec.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny LVBet?

Bukmacher LVBet posiada kod promocyjny dostępny podczas rejestracji z dedykowanego linku. Założenie konta poprzez TEN LINK pozwala aktywować bonus powitalny, a opcjonalnie wpisujemy kod o treści MECZYKI.

Bonus LVBet - co otrzymam?

Bonus LVBet na start ma łączną wartość 2020 zł. W skład powitalnego pakietu promocji na start wchodzą bonusy od trzech pierwszych wpłat 2000 zł i darmowy zakład bez depozytu 20 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020