LVBet bonus powitalny | kod promocyjny

Bonus 3353 PLN

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 333 PLN zakład bez ryzyka

 • 3000 PLN od dwóch pierwszych wpłat

Dodał: Seweryn Krauze,22 Wrz 2022 | 10:55

Bonus LVBet dla nowych graczy o łącznej wartości 3353 zł jest dostępny. W jego skład wchodzą: darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) i bonusy od depozytu. Czy aby skorzystać z tych bonusów, wymagany jest LVBet kod promocyjny? Dowiesz się tego z niniejszego artykułu. Poznasz także całą ofertę promocyjną bukmachera LVBet oraz mechanizmy rejestracji i płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. LVBet kod promocyjny - bonusy w pigułce
 2. LVBet bonus - oferta powitalna
 3. LVBet kod promocyjny - bonusy
 4. LVBet bonus - bonus bez depozytu
 5. LVBet kod promocyjny - zakład bez ryzyka (Cashback)
 6. LVBet bonus - bonus od depozytu
 7. LVBet kod promocyjny - bonus od drugiego depozytu
 8. LVBet bonus - gdzie wpisać kod promocyjny?
 9. LVBet kod promocyjny - bonusy dla stałych graczy
 10. LVBet bonus - sporty wirtualne i esport
 11. Kody promocyjne u innych bukmacherów
 12. LVBet kod promocyjny - aplikacja
 13. LVBet bonus - metody płatności
 14. LVBet kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Bonus LVBet na start w pigułce

Bukmacher LVBet przygotował dla rejestrujących się pod TYM LINKIEM nowych graczy bonus na start. Bonus LVBet zawiera w sobie darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od dwóch pierwszych wpłat na konto depozytowe. W sumie bonus LVBet na start wart jest do 3353 zł. Bonus - w zależności od jego rodzaju - podlega konkretnym zasadom obrotu. Szczegóły opisujemy w dalszej części tekstu, a najważniejsze założenia obrotu bonusem przedstawiliśmy w tabeli.

Bonus LVBet Zasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 20 PLN Obrót 2x, kurs min. 2.00
Zakład bez ryzyka 333 PLN Obrót 1x, kurs min. 1.75
Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1500 PLN Obrót 4x, kurs min. 1.75
Bonus od drugiej wpłaty 50% do 1500 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.75

Bonus LVBet można w pełni wykorzystać zakładając konto na stronie bukmachera. Poszczególne składniki bonusu nie wykluczają się wzajemnie.

LVBet bonus

LVBet bonus powitalny

Niektórzy bukmacherzy, którzy działają na polskim rynku zakładów wzajemnych posiadają swój własny kod bonusowy, który po wpisaniu w odpowiednim miejscu w trakcie rejestracji uprawnia gracza do skorzystania z dodatkowych bonusów. 

W LVBet kod promocyjny nie jest w tym momencie wymagany i nie wiadomo, czy bukmacher planuje wprowadzić go w przyszłości. Oferta powitalna zawiera za to kilka innych bonusów powitalnych, które wymienimy i opiszemy poniżej. Znajduje się w niej również kilka promocji dla stałych graczy. LVBet kod promocyjny nie jest konieczny także w tym przypadku. Istnieje jednak kilku bukmacherów działających w Polsce, którzy posiadają swój kod uprawniający do skorzystania z pełnej oferty promocyjnej - więcej szczegółów poniżej.

LVBet bonusy

W dalszej części tekstu wymienimy i opiszemy bonusy powitalne na LVBet, których łączna wartość wynosi 3353 zł. Opiszemy również warunki promocji niezwiązanych z rejestracją, dla graczy, którzy regularnie korzystają z usług bukmachera. Aby założyć konto na stronie i skorzystać ze wszystkich opisanych poniżej bonusów LVBet, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w znajdujący się na tej stronie baner bukmachera i zakończyć proces rejestracji. Uwaga: to właśnie w jej trakcie należy będzie wpisać kod promocyjny LVBet, o ile takowy pojawi się w ofercie w przyszłości.

LVBet bonus 20 PLN bez depozytu

LVBet przygotował dla nowych użytkowników freebet o wartości 20 zł. Bonus bez depozytu w ofercie powitalnej LVBet oznacza, że gracz może otrzymać 20 zł na start od bukmachera bez wkładu własnego. Aktywowanie tej promocji następuje podczas rejestracji. Kod promocyjny LVBet nie jest wymagany, za to trzeba zaznaczyć odpowiedni checkbox. 

Darmowy zakład od LVBet wysyłamy przy użyciu mnożnika x20. Bonus aktywować można na kuponie:

 • Zawierającym minimum trzy zdarzenia z oferty sportowej;
 • O kursie minimalnym kuponu 2.50;
 • Kursie minimalnym zdarzenia 1.25.

Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po nie mniejszym niż 2.00 na zdarzenia o trzydrogowej opcji wyboru. Do obrotu bonusem zalicza się bonusy z oferty sportowej.

Bonus LVBet - Zakład bez ryzyka 333 PLN - Cashback

W ofercie LVBet kod promocyjny na razie nie jest dostępny, znajduje się tam za to bonus cashback, którego maksymalna wartość wynosi 333 zł. Na czym polega ten bonus? Zakład bez ryzyka to jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegrania kuponu do określonej kwoty, w tym przypadku 333 zł. 

Z tej promocji można skorzystać po aktywowaniu jej poprzez zaznaczenie opcji "Zakład bez ryzyka" przy wpłaceniu trzeciego depozytu na konto. Ważne, aby nie był on niższy niż 25 zł. Do wpłaty LVBet dolicza 1% całości, a maksymalny bonus to 330 zł. Po dodaniu 1% będzie to więc 333,30 zł. Właśnie taką kwotę gracz może otrzymać jako zwrot przegranego zakładu jeśli spełni wszystkie konieczne warunki promocji. A do startu w akcji niepotrzebny jest nawet kod promocyjny LVBet.

Zasady zakładu bez ryzyka w LVBet:

 • Kupon pojedynczy lub wielokrotny z oferty zakładów sportowych;
 • Minimalny kurs zakładu bez ryzyka to 1.75;

W bonusie cashback nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, wypłacone za pomocą opcji cashout, czyli przedwczesnej wypłaty wygranej ani zakłady systemowe. Bonusem należy obrócić 1x, na takich samych zasadach jakie ma zakład bez ryzyka.

LVBet bonus 100% od pierwszego depozytu 1500 PLN

LVBet premiuje pierwszą wpłatę i wypłaca maksymalnie 1500 zł bonusu po spełnieniu warunków obrotu zawartych w regulaminie i opisanych w dalszych akapitach. Aby promocja została aktywowana, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty na minimum 10 zł. Otrzyma wówczas 100% od wysokości wpłaconego depozytu do 1500 zł . Kod promocyjny LVBet nie jest potrzebny podczas rejestracji, by później móc skorzystać z bonusu.

Zasady obrotu bonusem od pierwszego depozytu LVBet:

 • Bonusem należy obrócić czterokrotnie za sumę wpłaty i bonusu;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75, zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej;
 • Na obrót gracz ma 30 dni.

Do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cashoutu. Aby skorzystać z promocji nie wymaga się natomiast kodu promocyjnego LV Bet. Ten obecnie nie jest dostępny u bukmachera i bonusy dostępnego są bez jego użycia, co jednak może się kiedyś zmienić.

LVBet bonus 50% od drugiego depozytu 1500 PLN

Bukmacher objął promocją również drugą wpłatę, ponownie maksymalną wartość bonusu określając na 1500 zł. W przypadku tego depozytu otrzymać możemy 50% wartości depozytu w formie bonusu, który nie będzie wynosił więcej niż 1500 zł. Aby zatem zdobyć najwyższą kwotę bonusu trzeba wpłacić 3000 zł. Minimalna kwota, tak samo jak przy pierwszym bonusie od depozytu, została określona na 10 zł. 

Bonus podlega zasadom obrotu. Są one zbliżone do tych, które obowiązują przy okazji opisanego wyżej bonusu od pierwszej wpłaty. I analogicznie kod promocyjny LVBet nie jest wymagany.

Zasady obrotu bonusem od drugiego depozytu LVBet:

 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie za sumę wpłaty i bonusu;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75, zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej;
 • Na obrót gracz ma 30 dni.

Do obrotu nie wliczają się ponownie zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cashoutu.

Sprawdź kody promocyjne:

LVBet kod promocyjny gdzie wpisać ?

Na stronie LVBet można założyć zarówno konto stałe, jak i tymczasowe. Tylko to pierwsze daje możliwość skorzystania z pełnej oferty bukmachera i wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aktualnie kod promocyjny nie jest wymagany, aby otrzymać bonusy LVBet.

LVBet rejestracja

LVBet kod promocyjny - rejestracja szybka

Aby zarejestrować się na LVBet, trzeba przejść przez dwa etapy zakładania konta. Na początku należy podać podstawowe dane personalne: imię, nazwisko, pesel oraz posiadane obywatelstwo. Później trzeba wpisać dane konta: aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i być może dostępny w przyszłości w LVBet kod promocyjny. 

Założenie konta tymczasowego uprawnia do korzystania z bonusów i zawierania z zakładów. Nie pozwala jednak na wypłacanie środków na konto bankowe - w tym celu należy w pełni zweryfikować swoje konto, udowodnić swoją pełnoletność i założyć konto stałe.

LVBet kod promocyjny - rejestracja stała

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na LVBet, należy przejść przez standardową procedurę, która je uwierzytelni. W tym celu należy wysłać wyraźna fotografię dwóch stron dowodu osobistego i podać numer rachunku bankowego, na które przelewane mają być środki z konta depozytowego. Oprócz tego bukmacher wymaga podania pełnych danych osobowych i adresowych i wpisania numeru i serii dokumentu tożsamości - są to standardowe procedury, które obowiązują przy rejestracji na stronach wszystkich legalnie działających firm bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Po dokonaniu tego, dostępna będzie pełna oferta bukmachera i możliwość wypłacania środków na konto bankowe, które zostało przydzielone do konta gracza. Ewentualny kod promocyjny od LVBet należy jednak wpisać wcześniej, w trakcie pierwszych etapów rejestracji.

LVBet Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN
Wypłaty min. 10 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne  TAK
Transmisje  TAK
Program lojalnościowy Strefa VIP

LVBet bonusy dla stałych graczy

Oprócz bonusów powitalnych LVBet, bukmacher przygotował także specjalne promocje dla swoich stałych użytkowników. W żadnej z nich kod promocyjny LVBet nie jest potrzebny.

Bonus LVBet - Bezpieczny kupon +5

Bezpieczny kupon 5+ to regularna, cotygodniowa promocja dla stałych graczy, polegająca na zwrocie maksymalnie 50 zł w każdy poniedziałek za pierwszy kupon kwalifikujący się do zwrotu w razie jego przegranej.

Kurs minimalny kuponu kombinacyjnego, który może zostać objęty promocją to 3.00. Musi zostać on postawiony ze środków gracza, czyli depozytu, a nie ze środków bonusowych. Do bonusu zalicza się tylko pierwszy kupon zawarty w tygodniu przegrany na jednym zdarzeniu - wszystkie inne muszą zostać rozliczone jako wygrane. To warunek konieczny, aby promocja mogła zostać zrealizowana. 

Aby środki bonusowe, czyli zwrot 50 zł, trafiły na konto depozytowe, trzeba najpierw dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Promocja jest ważna 30 dni od momentu jej przyznania. Jak więc widać, nie jest konieczny np. kod promocyjny od LVBet, aby wziąć udział w promocji "Bezpieczny Kupon 5+". Nawet jeśli w przyszłość w LVBet kod promocyjny będzie stanowił część oferty, to raczej nie obejmie “Bezpiecznego kuponu”.

Bonus LVBet - Kombi Boost

LV Kombi Boost jest promocją dla stałych graczy na stronie bukmachera. Również w przypadku tego bonusu LVBet kod promocyjny absolutnie nie obowiązuje. Dzięki bonusowi Kombi Boost można zyskać powiększoną wygraną z jednego zakładu o minimum trzech zdarzeniach. Wysokość bonusu jest zależna od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie - im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus. Warunki tej promocji prezentują się następująco:

 • 3% przy trzech zdarzeniach;
 • 7% przy czterech zdarzeniach;
 • 10% przy pięciu zdarzeniach;
 • 15% przy sześciu zdarzeniach;
 • 20% przy siedmiu zdarzeniach;
 • 25% przy ośmiu zdarzeniach;
 • 30% przy dziewięciu zdarzeniach;
 • 40% przy dziesięciu zdarzeniach;
 • 50% przy jedenastu zdarzeniach;
 • 60% przy dwunastu zdarzeniach.
 • 75% przy trzynastu lub więcej zdarzeniach

Zaliczone do udziału w bonusie są zdarzenia trzema sekcjami, których kurs jest nie mniejszy niż 1.25. W promocji nie biorą udziału zakłady zawarte na Sporty wirtualne, postawione za środki bonusowe, systemowe oraz rozliczone przez opcję Cash-out.

Bonus LVBet - Dwie dychy na sporty wirtualne - bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Aby wziąć udział w tej promocji, należy dokonać obrotu na 100 zł netto (po odjęciu podatku 12% od gier) na zakłady sportów wirtualnych w ciągu jednego tygodnia. Kod promocyjny nie jest konieczny, by włączyć się do tej gry z bonusami LVBet.

W poniedziałek kolejnego tygodnia gracz otrzyma darmowe 20 zł na grę na sporty wirtualne. Aby wypłacić środki na konto depozytowe, trzeba dokonać pięciokrotnego obrotu nimi. Pamiętajmy, że ten bonus dotyczy tylko zarejestrowanych użytkowników z aktywnym kontem. Proces rejestracji, który opisujemy w dalszej części tekstu, obejmuje przede wszystkim uzupełnienie niezbędnych danych osobowych, może być też związany z kodem promocyjnym od LV Bet.

Bonus będzie dostępny przez 30 dni od momentu przyznania go graczowi przez bukmachera.

Bonus LVBet - Gruby kupon

W ramach tej promocji LVBet przygotował jeden konkretny kupon z podwyższonym kursem całkowitym wyższym nawet o 20%. Jeśli któryś z meczów zawartych w przygotowanym przez bukmachera zakładzie zostanie odwołany, cała stawka zostanie zwrócona na konto depozytowe gracza. Kod promocyjny LVBet nie musi być gdziekolwiek wpisany. “Gruby kupon” to kolejna akcja, która go nie wymaga.

LVBet kod promocyjny - sporty wirtualne i e-sport

Na stronie bukmachera LVBet można obstawiać również sporty wirtualne, czyli symulacje prawdziwych rozgrywek, meczów i zdarzeń sportowych. W skład oferty w tym przypadku wchodzą: piłka nożna, tenis ziemny oraz wyścigi psów, wyścigi konne, wyścigi kolarskie i rajdy motocyklowe. Zakłady na sporty wirtualne stanowią dobrą alternatywę w momencie, gdy tradycyjne rozgrywki są zawieszone lub następuje w nich przerwa. 

W ofercie zakładów na stronie LVBet znalazł się również e-sport, czyli sporty elektroniczne. U tego bukmachera można obstawiać następujące gry: Counter Strike: Global Ofensive, DOTA 2, League of Legends (LOL), StarCraft 2, Overwatch, King of Glory, Rocket League i Warcraft III. 

Przypomnijmy zresztą, że bukmacher ten ma dla graczy specjalną promocję związaną ze sportami wirtualnymi, o której pisaliśmy nieco wyżej. Kod promocyjny LVBet nie musi zostać uzupełniony podczas rejestracji, żeby skorzystać z oferty oraz bonusów powitalnych LVBet.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne u innych bukmacherów

LV Bet kod promocyjny - póki co - wyłącza ze swojej oferty powitalnej i bonusów, ale na polskim rynku zakładów wzajemnych można znaleźć wielu bukmacherów, którzy posiadają swój kod promocyjny. Jest on do wpisania w trakcie rejestracji przez nowego gracza, który chciałby skorzystać z bonusów startowych. Poniżej wymieniamy takie właśnie firmy, treści ich kodów promocyjnych oraz promocje, które można dzięki nim otrzymać.

Kod promocyjny Fortuna 

Aby założyć konto na stronie Fortuna, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w jeden z dostępnych na tej stronie banerów bukmachera. Kod promocyjny w trakcie rejestracji wygeneruje się automatycznie i daje możliwość skorzystania z kilku bonusów startowych. 

Fortuna kod promocyjny

Pierwszą promocją powitalną na stronie Fortuna jest freebet o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP - programu lojalnościowego, w ramach którego można zbierać punkty poprzez aktywność na stronie, a później wymieniać je na różne nagrody. Dodatkowo bukmacher przyzna darmowy zakład (freebet) o wartości 15 zł po dokonaniu pierwszej wpłaty. 

Kolejny bonus od Fortuna to cashback, czyli zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 600 zł. Zwrot jest jednorazowy i dotyczy przegranej w pierwszym zawartym zakładzie po założeniu konta. Z uwzględnieniem 12% podatku od gier. Ta promocja nie podlega żadnym warunkom obrotu - środki automatycznie trafiają na konto depozytowe gracza.

Czwartym, a zarazem ostatnim bonusem powitalnym od Fortuny jest promocja 50% od drugiego depozytu do 200 zł. Aby go otrzymać, w trakcie maksymalnie 2 dni od chwili rejestracji należy zaakceptować go w sekcji “Moje bonusy”, a w trakcie kolejnych 3 dni dokonać drugiej wpłaty, którą chcemy podwoić. Jak wygląda obrót przyznanym bonusem? Bukmacher wymaga jednokrotnego obrotu środkami bonusowymi, bez wymaganego kursu minimalnego.

Kod promocyjny STS

Z oferty promocyjnej na stronie STS mogą skorzystać gracze, którzy założą konto po kliknięciu TUTAJ lub w tutejszy baner, a w trakcie rejestracji wpiszą kod promocyjny o treści MECZYKI. W skład oferty wchodzi kilka bonusów, których łączna wartość to 1660 zł. 

STS kod promocyjny

Nowi gracze u bukmachera STS mogą skorzystać z cashbacku, czyli jednorazowego zwrotu w przypadku przegranej do 100 zł. Zakład można zawrzeć za większą sumę, ale maksymalny zwrot wynosi właśnie wspomniane 100 zł. Cashbackiem trzeba obrócić trzy razy po kursie 1.91, a kupony wliczone do obrotu muszą być wygrane.

STS oferuje także bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł. W przypadku pierwszej wpłaty jest to 100% bonusu do 300 zł, przy drugiej 50% do 500 zł, a przy trzeciej wpłacie bonus wynosi 50% do 700 zł. Bonusem należy dokonać trzykrotnego obrotu, a kurs każdego z zakładów musi wynosić przynajmniej 1.91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

W powitalnej ofercie dla nowych graczy można znaleźć także bonus za wykonanie zadań. Wartość tej promocji to 60 zł. Gracz otrzyma bonus, jeśli wykona sześć zadań od bukmachera w ciągu 30 dni od rejestracji konta. Dwa kolejne aktywują się po każdej z trzech pierwszych wpłat na konto. Bonusem należy również obrócić trzykrotnie, po kursie 1.91 lub wyższym. Na obrót gracz ma 90 dni. 

Kod promocyjny Betfan

Gracze, którzy klikną TUTAJ lub w dostępny na tej stronie baner Betfan i założą nowe konto na stronie bukmachera, będą mogli skorzystać z oferty powitalnej złożonej z dwóch bonusów. Kod promocyjny o treści MEGABONUS wygeneruje się automatycznie w trakcie rejestracji. 

Betfan kod promocyjny

Pierwszym elementem bonusu powitalnego, który zagwarantuje kod promocyjny, jest cashback do 600 zł. Zakładem bez ryzyka będzie pierwszym obstawiony kupon po wpłacie depozytu. Minimalna kwota zakładu to 50 zł, maksymalnie można uzyskać zwrot w wysokości 600 zł. 

Bonus wymaga jednokrotnego obrotu kwotą zwrotu, po kursie równym bądź większym 3.80. Kupon powinien zawierać minimum trzy zdarzenia, a gracz na obrót bonusem ma 7 dni.

Druga część bonusu z kodem promocyjnym to podwojenie depozytu od drugiej wpłaty, do maksymalnie 1000 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do odbioru bonusu wynosi 100 zł. 

Jakie zasady obowiązują, by bonus przeszedł na konto depozytowe? Przede wszystkim trzeba wykonać dwie wpłaty na konto bukmachera. Druga z nich - minimalnie 100 zł - zostanie podwojona, do wpłaty o wysokości 1000 zł. Następnie gracz musi wykonać trzykrotny obrót bonusem po kursie nie mniejszym niż 2.50. Ważne, by kupony biorące udział w obrocie bonusem, były kuponami AKO składającymi się z co najmniej trzech zdarzeń. Czas na obrót środkami bonusowymi wynosi 14 dni. 

Bukmacher Betfan proponuje także wiele bonusów czasowych dla stałych graczy. W tym przypadku kod promocyjny nie jest potrzebny, by skorzystać z promocji i bonusów.

Kod promocyjny Betclic

Betclic oferuje wszystkim nowym graczom zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, przyznawany w formie darmowych zakładów, tzw. freebetu. Oznacza to, że w przypadku przegranej każdy może otrzymać jednorazowy zwrot do takiej właśnie kwoty, grając za 227.30 zł (różnica wynika z podatku od gier hazardowych 12%). Bonus można podzielić na kilka kuponów, pod warunkiem, że minimalny kurs kuponu ze środków bonusowych wyniesie 2.14. Wygrana z freebetu trafi na konto gracza, pomniejszona o wartość stawki i podatek. Wygraną nie trzeba obracać, a sam bonus nie jest limitowany czasowo.

Betclic kod promocyjny

Aby skorzystać z oferty promocyjnej na stronie bukmachera Betclic, należy kliknąć w ten link lub w dostępny na tej stronie baner i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI.

Podkreślamy, że aby wypłacić środki z depozytu na konto bankowe, należy w pełny uwierzytelnić swoje konto i udowodnić swoją pełnoletność. Są to procedury obowiązujące na stronie każdej firmy legalnie działającej na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Kod promocyjny Superbet

Kod promocyjny pozwala na zdobycie bonusu powitalnego u bukmachera Superbet o wartości 3755 zł. Cały pakiet na start zakłada freebet o wartości 35 zł przy pierwszej wpłacie, cashback do 3500 zł po pierwszym tygodniu oraz podwojenie pierwszej wpłaty do 200 zł. Superbet daje także 20 zł za pobranie aplikacji. 

Superbet kod promocyjny

Jaki kod promocyjny należy wpisać, aby zdobyć bonus na start od bukmachera? Ten kod promocyjny to MECZYKI. Użycie kodu podczas rejestracji pozwoli zyskać m.in. darmowy zakład do 35 zł. Trzeba też pamiętać o zaznaczeniu podczas rejestracji odpowiedniego pola, co pozwoli na odebranie bonusu. Bonus freebet trafi na nasze konto, jeśli dokonamy wpłaty na konto depozytowe w kwocie min. 50 zł. Bonus aktywować należy w ciągu 24h. Środki z freebetu podlegają jednokrotnemu obrotowi po dowolnym kursie. Na wykonaniu obrotu gracz ma trzy dni.

Drugim proponowanym bonusem na start z kodem promocyjnym jest cashback do 3500 zł. Działa on nieco inaczej niż u większości bukmacherów, bowiem nie dotyczy jednego tylko zakładu. Bukmacher Superbet zwróci do 3500 zł, jeśli pierwszy tydzień po założeniu konta zakończymy na minusie. Bonus wypłacony zostanie proporcjonalnie do przegranej stawki, do maksymalnej kwoty określonej w promocji, czyli 3500 zł. Otrzymanym bonusem trzeba obrócić dwukrotnie w ciągu 10 dni. Minimalny kurs kuponu to 1.80. Co ważne, do obrotu wliczają się także kupony zagrane z konta depozytowego.

Trzeci element bonusu powitalnego z kodem promocyjnym, to bonus od depozytu. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę na konto depozytowe do 200 zł. Na wpłatę gracz ma 14 dni od założenia konta. Zasady obrotu bonusem są takie same, jak w przypadku cashbacku.  

Ostatnia część bonusu na start to 20 zł za zainstalowanie aplikacji. Trzeba to zrobić w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty na konto. Następnie należy pobrać aplikację i się w niej zalogować. Bonusem obracamy jeden raz po dowolnym kursie i mamy na to 10 dni.

Kod promocyjny Fuksiarz

Fuksiarz jest kolejnym bukmacherem, który oferuje kod promocyjny. Wpisując go w odpowiednie pole rejestracji można zyskać bonus cashback do 500 zł. Wspomniany kod promocyjny to MECZYKI. 

Fuksiarz kod promocyjny

Warunki bonusu nie są skomplikowane. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto, możemy otrzymać 50% zwrotu za pierwszy wytypowany kupon. Musi on spełnić trzy warunki: stawka zakładu to minimum 50 zł, na kuponie znajdą się minimum dwa zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.60. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, co oznacza, że ten od razu jest do naszej dyspozycji. 

Kod promocyjny PZBuk

Bukmacher PZBuk proponuje nowym graczom bonusy o wartości 1050 zł. Najpierw trzeba zarejestrować się na stronie PZBuk. Podobnie jak w przypadku LVBet kod promocyjny nie będzie tu potrzebny. 

PZBuk kod promocyjny

Wśród bonusów znajdziemy darmowy zakład (freebet) 50 zł, a także zakład bez ryzyka (cashback) za pierwszy przegrany kupon do 1000 zł. Bonusy podlegają warunkom promocji.

Aby uzyskać freebet gracz musi wpłacić na konto 50 zł, a następnie zagrać kupon o takiej stawce po kursie 2.00. Spowoduje to przyznanie darmowego zakładu 50 zł. Bonus nie wymaga obrotu, jednak kupon postawiony za freebet musi spełnić określone wymagania. Bukmacher wymaga od gracza wielokrotnego kuponu, który składa się z minimum dwóch zdarzeń. Kurs każdego z zakładów znajdujących się na nim nie powinien być niższy niż 1.40. 

Kolejnym bonusem powitalnym jest cashback do 1000 zł. Gracz odzyska środki do tej kwoty za pierwsze przegrany zakład. Jeśli pierwszy kupon okaże się trafiony, wówczas zakład bez ryzyka przechodzi na kolejny itd. Ważne jest natomiast, aby skorzystać z bonusu cashback w ciągu 30 dni od jego przyznania. Co ważne, zwrot z darmowego zakładu obejmuje tylko kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Warunki kuponu biorącego udział w promocji są takie same, jak w przypadku freebetu. Gracz typuje zakład z minimum dwoma zdarzeniami, o kursie co najmniej 1.40 każdy. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem.  

Kod promocyjny Totolotek

Totolotek oferuje bonusy z kodem promocyjnym. Bukmacher nowym graczom, którzy skorzystają z oferty, proponuje freebet 25 zł i cashback do 500 zł. Ponadto kod promocyjny uprawnia do skorzystania z drugiego cashbacku, za wpłatę w aplikacji mobilnej. Poniżej opisujemy warunki promocji oraz podajemy kod promocyjny do bukmachera.

Totolotek kod promocyjny

Skorzystanie z bonusu wymaga rejestracji. Podczas zakładania konta na stronie bukmachera należy wpisać kod promocyjny MEGABONUS. Pozwoli on aktywować freebet i cashback.

Darmowy zakład na kwotę 25 zł podlega dwukrotnemu obrotowi, po kursie minimalnym 2.0. Spełnienie tych warunków oznacza, że kwota z freebetu przejdzie na konto depozytowe gracza.

Kolejnym elementem promocji z kodem promocyjnym MEGABONUS jest cashback. Zakład bez ryzyka do 500 zł także musi spełnić pewne wymagania. Totolotek przyznaje cashback od pierwszej wpłaty. jest to 100% do 500 zł, przy minimalnej wpłacie 20 zł. Bonus wymaga trzykrotnego obrotu depozytem, a także trzykrotnego obrotu bonusem. Przy wpłacie np. 100 zł kwota pełnego obrotu wynosi zatem 600 zł. Zakłady zaliczane do obrotu składać się powinny z nie mniej niż trzech zdarzeń, z których każdy ma kurs równy lub wyższy 1.35.

Kod promocyjny eWinner

Używając kodu promocyjnego MECZYKI można otrzymać dwa bonusy od eWinner o wartości 610 zł. Bukmacher oferuje cashback oraz bonus od drugiej wpłaty. Kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta.

eWinner kod promocyjny

Ponadto by skorzystać z zakładu bez ryzyka należy zaznaczyć odpowiednie okienko, podczas zakładania konta na stronie bukmachera. Koniecznie trzeba pamiętać w wpisaniu kodu MECZYKI, który uprawnia do cashbacku do 110 zł. Bezpieczny zakład nie ma wymogów kursu minimalnego, ale jego minimalna stawka powinna wynosić 20 zł. Gracz nie ma również obowiązku obrotu bonusem. Jeśli pierwszy zakład okaże sie przegrany, wówczas pieniądze wrócą na konto.

Drugi bonus z kodem promocyjnym to 50% doładowania od drugiej wpłaty na konto. Maksymalnie można otrzymać od eWinner 500 zł. Warunkiem uruchomienia bonusu jest wytypowanie zakładów za łączną kwotę wpłaty. Kurs każdego kuponu musi wynieść minimum 1.50. 

Bonus podlega sześciokrotnemu obrotowi po kursie 2.50. Kupony podlegające obrotowi mogą być zarówno singlowe, jak i wielokrotne. Gracz na obrót bonusem ma 30 dni.

LVBet kod promocyjny - aplikacja mobilna

Firma LVBet posiada także własną aplikację mobilną, którą gracze mogą zainstalować na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfon czy tablet z systemami Android oraz iOS. Dzięki niej można w każdym miejscu z dostępem do Internetu obstawiać mecze i dokonywać transakcji, a także skorzystać ze wszystkich promocji i bonusów, które proponuje bukmacher LVBet. 

Posiadanie aplikacji umożliwia również korzystanie z opcji cash-out, czyli przedwczesne wypłacenie pomniejszonej wygranej, o ile zostanie ona zaakceptowana przez bukmachera. 

Aplikacja z powodów ograniczeń Google nie jest możliwa do pobrania ze sklepu Google Play. Aby ją ściągnąć, najpierw trzeba zezwolić na pobieranie aplikacji z innych źródeł w ustawieniach telefonu.

Wpłaty i wypłaty na LVBet

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości wpłat i wypłat środków.

LVBet metody płatności

Wpłat na konto gracza LVBet można dokonywać poprzez: 

 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

LV Bet informacje o bukmacherze

LVBet to firma, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przu ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. Na ten moment w ofercie bukmachera nie jest dostępny kod promocyjny LVBet, ale niewykluczone, że to się wkrótce zmieni. Nie zmienia to faktu, że bukmacher oferuje różne bonusy powitalne LVBet.

LVBet informacje

Bukmacher jest sponsorem kilku klubów sportowych z Polski. Są nimi m.in.: Wisła Kraków, Wisła Płock, Stal Mielec, PFC Victoria London, Śląsk Wrocław czy Unia Leszno. 

LVBet działa nie tylko w Internecie - firma posiada na terenie całej Polski 54 punkty naziemne, gdzie można zawierać zakłady sportowe zupełnie anonimowo. 

Kapitał zakładowy LVBet wynosi 2 025 000,00 zł.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod

FAQ

Jaki jest kod promocyjny LVBet?

Bukmacher LVBet nie wymaga wpisywania kodu promocyjnego podczas rejestracji. Założenie konta poprzez TEN LINK pozwala aktywować bonus powitalny bez użwania kodu.

Jaki jest bonus powitalny LVBet?

Bonus powitalny w LVBet składa się z kilku bonusów. Są to: darmowy zakład (freebet) w kwocie 20 zł, zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 333 zł, oraz bonus do 3000 zł za pierwsze dwie wpłaty na konto.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1500 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020