LVBet kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP

LVBet kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP
lvbet.pl / meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze20 maj 2020 | 13:00

LVBet przygotował dla nowych graczy ofertę z bonusami powitalnymi, których łączna wartość maksymalna wynosi 1520 zł. Bukmacher przygotował również kilka promocji dla stałych graczy - wszystkie bonusy i zasady ich funkcjonowania opiszemy poniżej wraz z informacjami dot. kodu promocyjnego. Ofertę LVBet porównamy także z pozostałymi bukmacherami, którzy działają na polskim rynku. Pomożemy również przejść przez proces rejestracji na stronie i opiszemy możliwości dokonywania wpłat i wypłat.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. LVBet - kod promocyjny
 2. LVBet - bonusy
 3. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 4. LVBet - rejestracja
 5. LVBet - metody płatności
 6. LVBet - informacje o bukmacherze

Kod promocyjny LVBet

Niektórzy bukmacherzy, którzy działają na polskim rynku zakładów wzajemnych posiadają swój własny kod promocyjny, który po wpisaniu w odpowiednim miejscu w trakcie rejestracji uprawnia gracza do skorzystania z dodatkowych bonusów. 

LVBet w tym momencie nie posiada swojego kodu promocyjnego i nie wiadomo, czy planuje wprowadzić go w przyszłości. Oferta powitalna tego bukmachera zawiera kilka innych bonusów, które wymienimy i opiszemy poniżej. Znajduje się w niej również kilka promocji dla stałych graczy.

Bonusy na LVBet

W dalszej części tekstu wymienimy i opiszemy bonusy powitalne na LVBet, których łączna wartość wynosi 1520 zł. Opiszemy również warunki promocji dla stałych graczy. Aby założyć konto na stronie LVBet i skorzystać ze wszystkich opisanych poniżej bonusów, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w znajdujący się na tej stronie baner bukmachera i zakończyć proces rejestracji.

LVBet bonus od pierwszego depozytu 1000 PLN

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty z kodem promocyjnym LVBet

LVBet premiuje pierwszą wpłatę i wypłaca maksymalnie 1000 zł bonusu po spełnieniu warunków obrotu. Aby promocja została aktywowana, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty na minimum 50 zł. Otrzyma wówczas 1% bonusu swojego depozytu z mnożnikiem x100

Aby pierwszy depozyt został podwojony, gracz musi najpierw wysłać maila o treści “Bonus Powitalny" na adres promocje@lvbet.pl spełnić warunki obrotu bez ograniczeń czasowych. Aby środki trafiły z konta bonusowego na depozytowe, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kuponami o łącznych kursach nie mniejszych niż 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50

Do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cash-outu.

LVBet bonus od drugiego depozytu 500 PLN

Firma objęła promocją również drugą wpłatę, ale tym razem maksymalna wartość bonusu to 500 zł. Warunku obrotu wyglądają tak samo, jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty, z tą różnicą, że trzeba dokonać nie czterokrotnego, a trzykrotnego obrotu. Tutaj gracz również otrzyma bonus w wysokości 1% wpłaconego depozytu z mnożnikiem x100.

LVBet bonus od pierwszej wpłaty mniejszej niż 50 PLN

Bukmacher promuje również te wpłaty, które wynoszą mniej niż 50 zł, czyli nie łapią się do dwóch wymienionych powyżej bonusów. Aby wziąć udział w promocji, najpierw należy wysłać e-mail o tytule “Bonus Powitalny” na adres promocje@lvbet.pl

Jeśli wpłata wynosi od 1 zł do 49 zł, gracz otrzyma 10% bonusu z mnożnikiem x10. Później musi zawrzeć za niego zakład kombinacyjny z całkowitym kursem minimalnym 2.50. Kurs na każdą pojedynczą selekcję nie może być mniejszy niż 1.25.

Bonus 600 PLN na sporty wirtualne

LVBet oferuje również bonus 600 zł na sporty wirtualne, które na początku 2020 roku, wyniku pandemii koronawirusa, zyskały na popularności. Odebrać go można najpóźniej 30 dni po zawarciu pierwszego depozytu.

Aby wziąć udział w tej promocji, należy wybrać opcję “Bonus powitalne 600 PLN wirtualki”. Przed podwojeniem swojego pierwszego depozytu, gracz musi dokonać sześciokrotnego obrotu kuponami, których kursy całkowite nie są mniejsze niż 1.50. W ramach promocji można obstawiać wyłącznie sporty wirtualne. Po skorzystaniu z tej promocji, nie można już odebrać bonusu 1000 zł od pierwszego depozytu

Minimalny depozyt, który daje możliwość skorzystania z bonusu na sporty wirtualne na LVBet to 20 zł.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Bezpieczny kupon +5

Jest to cotygodniowa promocja dla stałych graczy, polegająca na zwrocie maksymalnie 50 zł w każdy poniedziałek za pierwszy kupon kwalifikujący się do zwrotu w razie jego porażki. 

Kurs minimalny kuponu kombinacyjnego, który może zostać objęty promocją to 3.00. Musi zostać on postawiony ze środków gracza, a nie bonusowych. Do bonusu zalicza się tylko pierwszy kupon zawarty w tygodniu przegrany na jednym zdarzeniu - wszystkie inne muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Aby środki bonusowe, czyli zwrot 50 zł, trafiły na konto depozytowe, trzeba najpierw dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Promocja jest ważna 30 dni od momentu jej przyznania.

Multikozak

Multikozak również jest cotygodniową promocją dla stałych graczy. Dzięki niej można zyskać powiększoną wygraną z jednego zakładu o minimum 4 zdarzeniach postawionego w tygodniu. Wysokość bonusu jest zależna od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie: 

 • 4 zdarzenia - +7,5% do wygranej 
 • 5 zdarzeń - +10% do wygranej 
 • 6 zdarzeń - +15% do wygranej
 • 7 zdarzeń - +20% do wygranej 
 • 8 zdarzeń i więcej - +25% do wygranej 

Wygrany kupon należy później zgłosić bukmacherowy drogą mailową najpóźniej do poniedziałku do godziny 15:00. Środki bonusowe znajdą się na koncie już następnego dnia. Maksymalna wartość bonusu w ramach Multikozaka to 1000 zł.

Bonus bez depozytu 20 PLN

W ofercie LVBet znajduje się również bonus bez depozytu, który wynosi 20 zł. Oznacza to, że bukmacher daje graczowi darmowe środki na grę od razu po założeniu konta. 

Użycie tego bonusu jest możliwe tylko w przypadku zakładu, na którym znalazły się trzy zdarzenia, jego kurs maksymalny o kursie minimalnym 2.50. Kurs pojedynczej selekcji nie może być niższy niż 1.25.

Środki bonusowe z tej promocji podlegają dwukrotnemu obrotowi. Zdarzenie na kuponie, który zalicza się do obrotu musi być trzydrogowe. Oznacza to, że możliwe są trzy niezależne możliwe zakończenia - 1,X lub 2. Jeśli zakład jest akumulowany, przynajmniej jedna selekcja musi być trzydrogowa z kursem minimalnym 1.50.

Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady na sporty wirtualne oraz te, które zostały przedwcześnie zamknięte za pomocą opcji cash-out.

Dwie dychy na sporty wirtualne - bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Aby wziąć udział w tej promocji, należy dokonać obrotu na 100 zł netto (po odjęciu podatku 12% od gier) na zakłady sportów wirtualnych w ciągu jednego tygodnia. 

W poniedziałek kolejnego tygodnia gracz otrzyma darmowe 20 zł na grę na sporty wirtualne. Aby wypłacić środki na konto depozytowe, trzeba dokonać pięciokrotnego obrotu nimi. 

Bonus będzie dostępny przez 30 dni od momentu przyznania go graczowi przez bukmachera.

Gruby kupon

W ramach tej promocji LVBet przygotował jeden konkretny kupon z podwyższonym kursem całkowitym wyższym nawet o 20%. Jeśli któryś z meczów zawartych w przygotowanym przez bukmachera zakładzie zostanie odwołany, cała stawka zostanie zwrócona na konto depozytowe gracza.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja na stronie LVBet

LVBet - rejestracja konta - kod promocyjny LVBet przy rejestracji konta

Na stronie LVBet można założyć zarówno konto stałe, jak i tymczasowe. Tylko to pierwsze daje możliwość skorzystania z pełnej oferty bukmachera i wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe.

Rejestracja szybka na LVBet

Aby zarejestrować się na LVBet, trzeba przejść przez dwa etapy zakładania konta. Na początku należy podać imię, nazwisko, pesel oraz posiadane obywatelstwo. Później trzeba aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i ewentualny kod promocyjny

Założenie konta tymczasowego uprawnia do korzystania z bonusów i zawierania z zakładów. Nie pozwala jednak na wypłacanie środków na konto bankowe.

Rejestracja stała na LVBet

Aby w pełni zweryfikować swoje konto na LVBet, należy przejść przez standardową procedurę, która je uwierzytelni. W tym celu należy wysłać wyraźna fotografię dwóch stron dowodu osobistego i podać numer rachunku bankowego, na które przelewane mają być środki z konta depozytowego. Oprócz tego bukmacher wymaga podania pełnych danych osobowych i adresowych i wpisania numeru i serii dokumentu tożsamości.

Po dokonaniu tego, dostępna będzie pełna oferta bukmachera LVBet i możliwość wypłacania środków na konto bankowe.

Wpłaty i wypłaty na LVBet

LVBet - wpłaty i wypłaty - metody płatności - kod promocyjny LVBet

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości wpłat i wypłat środków.

Wpłat na konto gracza LVBet można dokonywać poprzez: 

 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

LVBet informacje o bukmacherze

LVBet - informacje o bukmacherze - kod promocyjny LVBet

LVBet to firma, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przu ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 

Bukmacher jest sponsorem strategicznym kilku klubów sportowych z Polski. Są nimi: Widzew Łódź, Wisła Płock oraz Stal Mielec. Operator jest również sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, PFC Victorii London, Zagłębia Sosnowiec oraz Śląska Wrocław. 

LVBet działa nie tylko w Internecie - firma posiada na terenie całej Polski 54 punkty naziemne, gdzie można zawierać zakłady sportowe zupełnie anonimowo. 

Kapitał zakładowy LVBet wynosi 2 025 000,00 zł.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł