Forbet opinie Marzec 2023. Warto tu obstawiać?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,10 Mar 2023 | 12:57
O bukmacherze Forbet opinie znaleźć możemy wśród graczy, którzy korzystają już z usług bukmachera. Bliżej ofertę tego bukmachera, pozwalającą wyrazić własne zdanie, prezentujemy w tym artykule. Opisujemy dostępne promocje, zakłady i inne aspekty działalności bukmachera.

Opinie o bukmacherach

Wyrabiając sobie opinię o Forbet, gracze mogą porównać tego bukmachera z innymi, wiodącymi firmami na rynku. Poniżej prezentujemy oferty powitalne czołowych polskich, legalnych bukmacherów.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

ETOTO kod bonusowy
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

Opisane w tabeli promocje dostępne są przy okazji rejestracji za pomocą linków w opisie a także przy użyciu kodów powitalnych dla czytelników Meczyki.pl.

Forbet opinie

Na pierwszy rzuty oka opinie Forbet wystawimy za bonus powitalny. To część oferty bukmachera, która ma duży wpływ na decyzje graczy o rejestracji konta. Forbet proponuje na start powitalne promocje o wartości 3000 zł + 30 dni gry bez podatku. W skład pakietu na start wchodzą takie bonusy, jak zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy kupon o wartości 1000 zł oraz bonus 100% od drugiego depozytu do maksymalnie 2000 zł.
Bonus ForbetWartość
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Bonus 100% od drugiego depozytu2000 PLN
Gra bez podatku30 dni
Promocje nie wykluczają się wzajemnie. Po założeniu konta w Forbet skorzystać można ze wszystkich bonusów zaprezentowanych w powyższej tabeli.
Co wiemy o samym bukmacherze? Jakie Forbet opinie zyskuje na podstawie dotychczasowej działalności? Przede wszystkim warto wiedzieć, że ten bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich obecny jest od kilku lat. Pierwszą licencję otrzymał w 2016 roku, a w 2021 została ona przedłużona. Sprawia to, że Forbet jest w pełni legalnym bukmacherem, który zdążył już zapisać się w świadomości typerów. Co więcej, bukmacher działa nie tylko w internecie, ale prowadzi także działalność w kilkudziesięciu punktach stacjonarnych na terenie kraju.
Forbet znany jest także kibicom, ze względu na swoją działalność w zakresie sponsoringu sportowego. Firma wspiera m.in. piłkarski Raków Częstochowa czy tenisową Forbet 1. Ligę, jest także tytularnym partnerem niektórych rozgrywek w niższych ligach. W przeszłości Forbet sponsorował także inne drużyny piłkarskiej, czy też żużlowego Włókniarza Częstochowa.
Oferta bukmachera dla typerów zawiera zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne czy też gry karciane. Bukmacher oferuje szybkie metody płatności, bonusy i promocje dla typerów. Posiada także aplikację mobilną.
ForbetInformacje o firmie
Ocena bukmachera***
Pełna nazwa spółkiforBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Data startu2016
Bonus powitalny3000 PLN
Kod promocyjny***
Metody płatnościBLIK, Visa, Mastercard, Przelewy24, DotPay, Tpay, Paysafecard, Skycash
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS

Forbet opinie o ofercie powitalnej

W tym miejscu szczegółowo zaprezentujemy powitalną ofertę bukmachera Forbet. Opinie o poszczególnych bonusach będzie można wyrobić sobie na podstawie ich wartości, zasad korzystania z poszczególnych promocji czy wymaganego obrotu. 
Bonus powitalny Forbet składa się z trzech elementów, które są od siebie niezależne. Przypominamy, że gracze mogą skorzystać ze wszystkich, dostępnych promocji na start. 
Zakład bez ryzyka (cashback) do 1000 zł to pierwsza promocji, dostępna na premierowy kupon wytypowany przez gracza po rejestracji. Na pozytywne opinie Forbet może w tym przypadku liczyć ze względu na wysokość samego bonusu, a także fakt, że odzyskać można pełną stawkę typowanego kuponu.
Jak skorzystać z cashbacku? Na początek trzeba wpłacić pierwszy depozyt i postawić zakład. Stawka kuponu objętego cashbackiem to co najmniej 20 zł, a maksymalny bonus uzyskamy grając za 1000 zł. Atutem bonusu jest fakt, że bukmacher nie narzuca kształtu samego kuponu. Typować można zdarzenia w dowolnej ilości bez narzuconego kursu. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe, na żywo i sporty wirtualne. Wyłączone są typy na gry karciane.
Jeśli nasz pierwszy kupon będzie przegrany to otrzymamy zwrot, którym należy obrócić przed wypłatą. Wymogi nie są jednak skomplikowane. Wystarczy jednokrotny obrót bonusem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami. Kurs każdego zdarzenia to nie mniej niż 1.30. Na pełny obrót gracze maja 14 dni.
Bonus 200% od depozytu do 2000 zł jest drugim elementem pakietu powitalnego w Forbet. Opinie o tej promocji także są w większości dobre. Wpływ na to ma przede wszystkim wysokość samego bonusu. Warto jednak zaznaczyć, że bonus należy jeszcze uwolnić zanim pojawi się on na koncie bonusowym. Aby tego dokonać musimy zagrać kupony za wartość drugiego depozytu po kursie 2.00 lub wyższym. Po rozliczeniu zakładów otrzymamy bonus, którym należy jeszcze obrócić.
Jakie są warunki obrotu? Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu na kuponach z min. trzema zdarzeniami. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30, a całego kuponu 2.50. Do obrotu nie będa zaliczane zakłady systemowe, gry karciane i sporty wirtualne. 
Obrót należy wykonać w ciągu 14 dni od przyznania bonusu. Jeśli aktywny mamy inny bonus, to środki na maksymalnie 14 dni trafią do kolejki środków bonusowych. Jak ocenimy warunki tej promocji? Za samą wartość bonusu, o czym już wspomnieliśmy, Forbet opinie otrzymują pozytywną. Warunki obrotu nie są przesadnie wygórowane, ale musimy obrócić jeszcze depozytem, co może gorzej wpłynąć na pełną ocenę tego bonusu. 
Gra 30 dni bez podatku po rejestracji konta jest kolejnym elementem pakietu powitalnych promocji w Forbet. Bonus obowiązuje na kuponach wytypowanych za środki własne, które zawierają zakłady przedmeczowe, na żywo i/lub zakłady na sporty wirtualne. Na kuponie biorącym udział w promocji muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich to co najmniej 1.30.
Ta promocja cieszy się uznaniem wśród graczy, bo wpływa na potencjalnie wyższe wygrane, bez dodatkowych haczyków. Jeśli typujemy celnie, to wygrana od razu trafia na nasze konto. Dlatego też Forbet opinie w tym przypadku dostaje jednoznacznie pozytywną.
Podsumowując, powitalna oferta Forbet jest różnorodna i każdy gracz może tu znaleźć coś dla siebie. Cashback ma proste zasady i wysoki zwrot, bonus od depozytu pozwala uznać nawet 2000 zł na grę, choć w tym przypadku warunków jest nieco więcej. Gra bez podatku nie ma żadnych ukrytych warunków, poza wymogami dotyczącymi kształtu kuponu.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Recenzja Forbet: wady i zalety bukmachera

Bukmacher ma kilka atutów, które wpływają bardzo dobrze na opinie o Forbet wśród graczy. Są też pewne aspekty wymagające poprawy. Czy plusy przykrywają ewentualne minusy? Najważniejsze kwestie prezentujemy poniżej.
PlusyMinusy
Szeroka oferta zakładów sportowychBrak transmisji live
Bonusy bukmacherskie 
Wysokie kursy na wybrane rynki 
Szybkie płatności 
W przypadku Forbet opinie graczy na temat dostępnych zakładów nie powinny być złe. Typerzy nie mają powodu, aby narzekać na ofertę. Bukmacher proponuje typy na najważniejsze rynki, a w przypadku czołowych dyscyplin sięga również po niższe poziomy rozgrywkowe. Tak jest choćby w przypadku piłki nożnej. 
Na pochwałę zasługuje też oferta bonusowa w Forbet. Mowa tu zarówno o powitalnym bonusie, który jest dość prosty w użyciu, jak i oferta promocji stałych czy czasowych dla zarejestrowanych już użytkowników. Forbet wyróżnia się także ofertą kursową na wybrane rynki na tle konkurencji. Dzięki temu sporo zyskuje w oczach typerów, bo realnie przekłada się to na wyższe wygrane. 
U bukmachera możemy korzystać również z systemu szybkich płatności, dzięki czemu w wybranych godzinach środki wypłacane na rachunek bankowy będą zaksięgowane już w kilka minut. Wpłaty na konto depozytowe w ekspresowym tempie realizowane są błyskawicznie 24/7. 
Wszystkie najważniejsze aspekty działalności bukmachera zbierają zatem w Forbet opinie jak najbardziej pozytywne. Wspomniane wyżej atuty uzupełnia także solidne centrum obsługi klienta, dobra aplikacja mobilna czy “Betmarket” w którym mamy okazję podejrzeć kupony zagrane przez innych typerów. Do mankamentów zaliczyć można natomiast brak transmisji, a także brak kalendarza zbliżających się imprez dostępnych w ofercie zakładów na żywo.

Forbet oferta zakładów

Bukmacher proponuje zakłady z kategorii typów przedmeczowych, zakłady na żywo, sporty wirtualne a także gry karciane. Gracze mają do wyboru rozbudowaną ofertę, która jest jedną z wiodących na rynku. Dotyczy to w szczególności najbardziej popularnych dyscyplin sportu, ale nie tylko. W tym przypadku na bardzo dobre opinie Forbet może liczyć przede wszystkim ze strony miłośników sportów zespołowych, a także tenisa.

Zakłady przedmeczowe

W kategorii zakładów przedmeczowych znajdziemy około 30 dyscyplin sportu, co jest w górnej częściej średniej oferty dla legalnych bukmacherów w Polsce. Co więcej, Forbet stawia nie tylko na wiodące wydarzenia ze sportowego kalendarza, ale pozwala obstawiać również mniej popularne rozgrywki. Przykładem mogą być tu niższe ligi piłkarskie w Polsce. To jednak nie wyjątek, a część szerszego trendu u tego bukmachera.
Typerzy znajdą ofertę zakładów np. na koszykarską 2. ligę w Hiszpanii, piłkę ręczną w Korei Południowej czy hokej na lodzie w USA nawet poza ligą NHL. Jak widać, Forbet nie ogranicza się tylko do najważniejszych meczów i lig/turniejów. Na nie z kolei proponuje bardzo rozbudowaną ofertę.
Wśród typów przedmeczowych coś dla siebie znajdą też fani e-sportu. Sport elektroniczny w Forbet nie został wydzielony w osobnej zakładce, zatem należy szukać go w głównej kategoriii typów przedmeczowych. Ponadto dla graczy przygotowane są typy specjalne, które mogą dotyczyć np. wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych.

Zakłady na żywo

Jeśli chodzi o zakłady na żywo Forbet opinie ma raczej dobre. W ofercie znajdują się wybrane wydarzenia z takich dyscyplin, jak m.in. piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, tenis stołowy, e-sport, badminton, rugby, snooker i inne.
Gracze znajdą tu zarówno najważniejsze pojedynki, jak i rozgrywki niszowe, które typować można live. Oferta jest na bieżąco aktualizowana. 

Sporty wirtualne

Forbet przygotował także możliwość typowania sportów wirtualnych, które obstawiać można 24/7. Do wyboru jest kilka dyscyplin, a cała rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym na podstawie wyliczeń algorytmu komputerowego. 
Bukmacher oferuje zakłady wirtualne na: piłkę nożną (Bundesliga, Liga Forbet, Mistrzostwa Forbet), koszykówkę, wyścigi konne i wyścigi psów.

Gry karciane

Wśród legalnych zakładów bukmacherskich w Forbet znajdziemy też typowanie gier karcianych. To kolejna kategoria zakładów, które typować możemy w czasie rzeczywistym. Do wyboru są: poker, polski poker, indyjski poker, blackjack, wojna oraz wojna: andar bahar. 
Zasady rozgrywki dla każdej ze wspomnianych gier dostępne są na stronie bukmachera, w zakładce “Gry Karciane”. Opinie o Forbet na podstawie tej kategorii będą podobne, do tej którą zyskuje większość bukmacherów. Sposób typowania nie różni się bowiem od standardu tego rodzaju zakładów. Na plus na pewno warto odnotować liczbę dostępnych gier. 

Betarchitekt

Jednym z produktów bukmachera Forbet jest “Betarchitekt”, czyli opcja pozwalająca w ramach jednego kuponu typować kilka zdarzeń dotyczących tego samego meczu. Zakłady z opcją łączenia typów w ramach jednego meczu oznaczone są ikoną “Betarchitekt”.
W tym przypadku Forbet opinie - w zależności od tego jak spodoba nam się opcja łączenia zakładów - może mieć wystawione głównie na podstawie topowych meczów piłki nożnej. Czasem zdarza się jednak, że bukmacher “Betarchitekt” uruchamia na zdarzenia z innych dyscyplin, np. koszykówkę.

Sprawdź kody promocyjne:

Forbet zakłady na żywo

Pochylimy się przez chwilę nad ofertą zakładów na żywo. To specyficzna kategoria typów, które możemy obstawiać w czasie rzeczywistym, podczas trwania danego wydarzenia. Wybrane mecze można w tej formie obstawiać w Forbet. Opinie w zakresie typów live wystawimy za dostępne kursy, gdzie bukmacher nie odstaje od konkurencji, a także na podstawie samego sposobu obstawiania. Tu opinie o Forbet zależne są od indywidualnych preferencji graczy.
Panel podstrony “Zakłady na żywo” możemy podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to lista dostępnych zakładów.
Forbet opinie - zakłady na żywo
Znajdziemy tu spis poszczególnych dyscyplin, a także odbywające się aktualnie spotkania, które gracze mogą typować. 
Z kolei druga część tej zakładki to podgląd konkretnego wydarzenia, wraz z ofertą kursową, która aktualizowana jest co kilka chwil w trakcie trwania pojedynku.
Forbet opinie - zakład na żywo
Dla wybranych zdarzeń bukmacher udostępnia tzw. match tracker, czyli graficzny podgląd tego, co aktualnie dzieje się w meczu. Recenzja Forbet na podstawie zakładów na żywo wypada solidnie. Oferta zakładów jest solidna, na wybór zdarzeń również nie powinniśmy narzekać. Mankamentem może być brak kalendarza z zaplanowanymi meczami, które będzie można obstawiać live. Na taką formę zdecydowali się niektórzy bukmacherzy, jednak w Forbet ta opcja obecnie nie jest dostępna.

Forbet aplikacja mobilna

Użytkownicy smartfonów i innych urządzeń mobilnych mogą skorzystać z aplikacji bukmacherskiej Forbet. Opinie o niej są pozytywne. Bukmacher przygotował aplikację mobilną na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, którymi są iOS i Android. W pierwszym przypadku aplikację ściągniemy bezpośrednio z App Store a w drugim ze strony Forbet.
Co daje graczom aplikacja Forbet? Przede wszystkim łatwiejsze korzystanie z pełnej oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych. Wśród najważniejszych funkcjonalności wyróżnić można:
  • Rozbudowaną ofertę przedmeczową
  • Zakłady live
  • Czat dla graczy
  • Szybkie typowanie zakładów
  • Wyszukiwarkę kursów
  • Dostęp do statystyk
  • Możliwość dokonywania wpłat i wypłat
Poza aplikacją mobilną, gracze mogą korzystać również z mobilnej wersji strony internetowej bukmachera, za którą bukmacher także zbiera pochlebne opinie. Forbet ma dostępną również standardową wersję swojego serwisu, z której skorzystamy np. na komputerach osobistych, a którą opisujemy poniżej.

Strona internetowa Forbet

Witryna internetowa Forbet ma układ typowy dla stron bukmacherskich. Poruszanie się po stronie bukmachera nie powinno sprawić trudności. Wygląd utrzymany jest w barwach typowych dla firmy, z elementami kolorów zielonego i granatowego. Całość prezentuje się schludnie i za to należą się Forbet opinie pochlebne.
Forbet opinie - strona internetowa
Górny panel witryny internetowej zawiera odnośniki do wszystkich kategorii zakładów, a także zakładkę promocje. Klikając przycisk “Więcej” możemy zobaczyć bardziej szczegółową rozpiskę dostępnych sekcji zakładów, a także odnośniki m.in. do bloga i podstrony z aplikacją. Po prawej stronie głównego panelu zobaczymy przyciski “Logowanie” i “Rejestracja”. Nad nimi umieszczono linki do regulaminów, FAQ czy kontaktu z bukmacherem, który może się przydać jeśli chcemy wyrazić o Forbet opinie, zapytać o nurtujące kwestie czy zgłosić reklamację.
Po lewej stronie witryny znajdziemy całą listę dostępnych zakładów, a także ręczną wyszukiwarkę typów. Dodatkowo Forbet przygotował wyszukiwarkę kursów i odnośnik “Betarchitekt”, która przeniesie nas do listy zdarzeń pozwalających typować kupony w tej formie.
Centralna część witryny składa się z trzech części. Na samej górze widzimy baner z aktualnie dostępnymi promocjami, a także odnośnikami do rejestracji i topowych zakładów. Nieco niżej przedstawiona jest aktualna oferta zakładów live, a pod nią wybrane, popularne rynki zbliżających się zakładów przedmeczowych.
Z prawej strony znajdziemy podgląd wirtualnego kuponu a także czat graczy. Tu umieszczona jest także kolejna ikona czatu, tym razem pozwalająca skontaktować się z obsługą klienta. 
Na samym dole bukmacher umieścił ponownie odnośniki do poszczególnych rynków zakładów, informacji o swoich produktach, promocjach i regulaminach. Podsumowując, strona Forbet jest typową witryną bukmacherską, która jest dobrze skonstruowana i przystępna dla typerów.

Opinie o wpłatach i wypłatach Forbet

W Forbet dostępne są opcje szybkich płatności dla graczy. Bukmacher pozwala korzystać z kilku systemów płatności, a za ich pośrednictwem można wpłacać środki np. z kart płatniczych czy wirtualnych portmonetek.
Sposób płatnościMinimalna wartość
Przelewy241 PLN
Tpay1 PLN
DotPay1 PLN
Paysafecard1 PLN
Skycash1 PLN
Minimalna wartość płatności to 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji z tytułu wpłat czy wypłat. Wszystkie depozyty wpłacane na konto u bukmachera księgowane są niemal natychmiastowo i realizowane są 24/7. 
Natomiast wypłaty na rachunek bankowy odbywają się poprzez system szybkich płatności Quick Pay. Gracze mogą liczyć na szybkie przelewy, które realizowane są codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00. 
Środki wypłacać można wyłącznie na własny rachunek bankowy, który podany został przez gracza przy okazji rejestracji konta w Forbet. Opinie z tego powodu jednak nie będą ani dobre, ani złe. To po prostu rynkowy wymóg, który znajdziemy u wszystkich bukmacherów.

Obsługa klienta

U bukmachera Forbet opinie, pytania i reklamacje możemy zgłosić kontaktując się z obsługą klienta. Ta zbiera bardzo pochlebne recenzje, a gracze zwracają uwagę na profesjonalizm konsultantów. Z bukmacherem skontaktujemy się na kilka sposobów:
  • Liveczat (codziennie od 8:00 do 24:00)
  • Reklamacje mailowe
  • Mailowa obsługa klienta
Ponadto odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej poruszane kwestie znaleźć można w zakładce Pomoc/FAQ. Przejść do niej można m.in. klikając przycisk “Pomoc” dostępny nad panelem logowania.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Forbet

Opinia o Forbet, którą z czystym sumieniem możemy wystawić, jest dobra. To solidny bukmacher, z solidną ofertą zakładów i profesjonalną obsługą klienta. Wśród nieco mniej popularnych bukmacherów, jest on na pewno jednym z tych, których warto sprawdzić.
Przypominamy, że na start gracze mogą w Forbet uzyskać powitalny bonus o wartości 3000 zł i 30 dni gry bez podatku. Po rejestracji dostępne są także stałe i czasowe promocje.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020