Sun12 May
Mon13 May
Tue14 May
Wed15 May
Thu16 May
Fri17 May
Sat18 May
Dzisiaj19 May
Mon20 May
Tue21 May
Wed22 May
Thu23 May
Fri24 May
Sat25 May
Sun26 May
Sun12 May
Mon13 May
Tue14 May
Wed15 May
Thu16 May
Fri17 May
Sat18 May
Dzisiaj19 May
Mon20 May
Tue21 May
Wed22 May
Thu23 May
Fri24 May
Sat25 May
Sun26 May

Wyniki na żywo

Piłka ręczna wyniki na żywo, Live, Livescore

Piłka ręczna live – śledź najważniejsze mecze w jednym miejscu

Orlen Superliga mężczyzn i kobiet, LIQUI MOLY HBL, Liga Asobal, Starligue to zdecydowanie najpopularniejsze ligi piłki ręcznej w Europie. Dajemy kibicom możliwość śledzenia relacji live, dzięki którym nie ominie ich żadne ważne wydarzenie na boisku.
Bez względu na to, czy interesuje was konkretny mecz, cały sezon, czy konkretna jego część (np. zasadniczy lub play-off), u nas macie gwarancję, że otrzymacie wszystkie najważniejsze informacje. Kto zdobył bramkę, w której minucie, składy zespołów – to wszystko znajduje się w relacji live każdego ważnego meczu.
Mamy także gratkę dla tych, którzy szukają piłki ręcznej live z mniej znanych lig. Po prostu wiemy, że pasja nie ma granic. Relacjonujemy nawet rozgrywki afrykańskie i azjatyckie! Możecie mieć pewność, że na Meczyki.pl nie przegapicie żadnego rozstrzygnięcia, które padło w halach całego świata.

Piłka ręczna na żywo – bądź szybszy dzięki livescore

Wiele osób poszukuje relacji, która będzie w czasie rzeczywistym. Na Meczyki.pl dajemy wam livescore piłki ręcznej, który często jest szybszy od transmisji telewizyjnych. Wszystko po to, abyście mogli się poczuć tak, jak byście byli na trybunach.
Jest to na pewno bardzo pomocne dla osób, które są w biegu i szybko chcą sprawdzić, co się dzieje w danym meczu, ale także dla tych, którzy potrzebują tych informacji do pracy albo chcą być najszybsi w mediach społecznościowych. Nasz livescore to gwarancja, że nikt nie wyprzedzi informacji, które u nas znajdziecie.
Livescore i piłka ręczna to idealne połączenie. W obu przypadkach ważna jest szybkość, a tą możemy zagwarantować z pełną odpowiedzialnością. Wszystkie bramki, przechwyty, kartki czy wykluczenia są odnotowywane dokładnie w tym momencie, kiedy mają one miejsce na boisku.

Piłka ręczna – sprawdź wyniki wcześniejszych meczów

Relacje live są jedną z najważniejszych rzeczy w naszym serwisie. Dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do ich jakości. Jednak to nie wszystko. U nas zawsze macie możliwość sprawdzenia wszystkiego, co działo się do tej pory w świecie piłki ręcznej. Są przecież takie sytuacje, kiedy musimy cofnąć się w czasie, bo nie pamiętamy dokładnie, jakie wyniki padły w meczu Vive Kielce, Orlenu Wisły Płock czy FC Barcelony. I tu przychodzimy z pomocą.
Na Meczyki.pl możecie zobaczyć relacje z meczów, które odbyły się wiele dni wcześniej. W ten sposób zawsze będziecie na bieżąco z wydarzeniami z różnych lig, eliminacji czy mistrzostw. Bo wyniki piłki ręcznej to nie tylko to, co jest teraz, ale także to, co było.
Potrzebujesz sprawdzić, jak układały się spotkania Bundesligi, hiszpańskiej Liga Asobal lub duńskiej Handbollsligan kilka dni lub tygodni temu? Nic prostszego – wystarczy, że wybierzecie interesujące was rozgrywki oraz konkretny dzień i mecz. Relacjonujemy i zapisujemy wszystko to, co może być dla was pomocne.

Kobieca piłka ręczna – wyniki na żywo wszystkich najważniejszych spotkań

Mecze towarzyskie, mistrzostwa świata i Europy, kwalifikacje do turniejów międzynarodowych i międzypaństwowych, EHF CupEHF Champions League czy Orlen Superliga – u nas sprawdzicie wyniki na żywo ze wszystkich najważniejszych, najbardziej popularnych oraz najciekawszych spotkań kobiecej piłki ręcznej.
Szczypiorniak w wykonaniu kobiet stoi na bardzo wysokim poziomie, a ich mecze są bardzo atrakcyjne – nie brakuje w nich walki oraz efektownych zagrań. Nic więc dziwnego, że bardzo wiele osób interesuje się tym sportem. Zwłaszcza w Polsce, gdzie kobieca piłka ręczna jest w wielu miastach dyscypliną flagową.
Dlatego też dajemy tym wszystkim kibicom możliwość śledzenia wyników na żywo – zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Nie umknie nam żadna bramka, kartka czy kara czasowa. Wszystko, czego potrzebuje fan kobiecej piłki ręcznej, znajduje się na Meczyki.pl