Betclic opinie Październik 2023. Warto tu obstawiać?

Dodał: Jerzy Ochota,19 Wrz 2023 | 12:12
Bukmacher Betclic opinie wśród graczy zbiera od kilku lat. Czym wyróżnia się na rynku i czy warto u niego obstawiać? W tej recenzji opisujemy najważniejsze kwestie dotyczące oferty, promocji i funkcjonowania bukmachera. Po lekturze tekstu będzie można wyrobić sobie obiektywną opinię o Betclicu.

Betclic opinie

W Betclic opinie mogą kształtować się w różny sposób, w zależności od tego jaką formę oceny weźmiemy pod uwagę. Na początek przyjrzyjmy się temu, w jaki sposób wygląda bonus powitalny. Przy okazji rejestracji konta z kodem powitalnym o treści MECZYKI bukmacher przyznaje najwyższą promocję na start, którą jest zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł.
BetclicInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.6/5 
Pełna nazwa spółkiBEM Operations Limited
Data startu2019
Bonus powitalny200 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, PaysafeCard, VISA, MasterCard, Skrill, ApplePay
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS
Rejestracja u bukmachera Betclic dostępna jest po kliknięciu w przycisk lub w poniższy baner.
Betclic bonus
O bukmacherze Betclic opinie gracze mogli wyrobić sobie jeszcze przed zmianą ustawy hazardowej w 2017 roku, bowiem działał on aktywnie na polskim rynku. Po zmianie prawa zniknął na kilkanaście miesięcy, aby powrócić z zupełnie nową ofertą, po uzyskaniu niezbędnego do prowadzenia działalności zezwolenia z Ministerstwa Finansów.
Betclic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Posiada rozbudowaną ofertę zakładów, a nawet rynki dostępne na wyłączność. Tak jest choćby w przypadku typowania Fame MMA. Jednak to nie jedyny powód, dla którego gracze mają pozytywne opinie o Betclic. O tym co wyróżnia bukmachera piszemy w dalszej części recenzji.

Betclic opinie o powitalnej ofercie

W tym miejscu bliżej przyjrzymy się, a także wystawimy Betclic opinie, na temat tego jak wygląda w szczegółach powitalny bonus dostępny u tego bukmachera, który otrzymamy po rejestracji z kodem o treści MECZYKI. Wpisując ten kod uzyskamy najwyższy, dostępny bonus, co powinno na opinie o Betclic wpływać pozytywnie.
Przypomnijmy, że dostępną na start promocją dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka (cashback). Co należy zrobić aby go uzyskać, poza wpisaniem stosownego kodu przy rejestracji, na jakim kuponie można aktywować bonus i czy wymagany jest obrót bonusem? Na wszystkie pytania odpowiadamy poniżej.
Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł to flagowa promocja promocja w Betclicu. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta wysłany przez gracza. Żeby móc zagrać, należy więc najpierw wpłacić swój pierwszy depozyt. Następnie typujemy premierowy kupon. Aby został on objęty cashbackiem musi spełnić też wymogi kursowe, ale te nie są wygórowane. Kurs minimalny to zaledwie 1.14. Poza tym należy pamiętać, że nie można typować zakładów z kategorii gier karcianych. 
Jeśli nasz typ będzie trafny, to pełna pula - pomniejszona jedynie o obowiązujący podatek - trafi na konto depozytowe. W tym przypadku trudno wystawić Betclic opinie o cashbacku, bo nie będziemy mieli okazji skorzystać z bonusu, zgodnie z regułą, że dotyczy on pierwszego kuponu.
Gdy jednak nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to uzyskamy zwrot stawki do maksymalnie 200 zł. I tu ważna informacja. Betclic zwrot przyznaje w formie freebetu, czyli darmowych zakładów na grę o wartości równej stawce pierwszego kuponu, do wskazanej kwoty. O tym, czy wpływa to pozytywnie na opinie o Betclic mogą świadczyć kolejne warunki promocji, czyli przede wszystkim warunki obrotu.
Zanim jednak do nich przejdziemy warto zwrócić uwagę, że maksymalny zwrot z tytułu pierwszego zakładu można uzyskać grając za kwotę 227.30 zł. Dlaczego? Bowiem od stawki potrącony zostanie obowiązkowy podatek od gier, co jest normalną praktyką w przypadku zakładów bukmacherskich i nie wpływa negatywnie na opinie o Betclicu. 
Po uzyskaniu zwrotu w formie darmowych środków na grę należy uwolnić bonus. Freebet możemy użyć na jednym bądź wielu kuponach, a wymagany kurs minimalny w tym przypadku wynosi 2.14. Wygrana z freebetu trafia na konto gracza pomniejszona o stawkę i obowiązujący podatek od gier. Poza tym nie jest wymagany dodatkowy obrót. 
Jakie opinie Betclic zyskuje po całościowym poznaniu reguł powitalnej promocji? Atutem jest na pewno brak obrotu od wygranej z bonusu. Na podatek nie mamy większego wpływu, więc ten aspekt pozostaje bez oceny. Wysokość samej promocji również można ocenić pozytywnie. Bukmacher postawił na jeden bonus powitalny. Czy zatem na opinie o Betclic może wpłynąć brak różnorodności? Z jednej strony taki argument da się zrozumieć, ale należy pamiętać, że gracze mogą również korzystać ze stałych promocji u bukmachera.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Betclic opinie: wady i zalety bukmachera

Opinie Betclic wystawić powinniśmy nie tylko na podstawie powitalnego bonusu. To ważny aspekt, ale nie jedyny przy wyborze bukmachera. Jak wyglądają zatem największe wady i zalety tego bukmachera? Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę? Takich kwestii jest kilka.
PlusyMinusy
Dostępność kursów na sportBrak wypłat błyskawicznych
Oferta na Fame MMAMało zróżnicowana oferta na start
Transmisje na żywoBrak sportów wirtualnych
Stała oferta bonusowa 
Opcja "Anuluj Zakład" 
Do największych atutów bukmachera należy jego oferta. W tym przypadku Betclic opinie zbiera bardzo dobre. Poza rozbudowaną kategorią zakładów sportowych, ten bukmacher ma na - jako jedyny na rynku - dostępne typy na gale federacji Fame MMA. Te cieszą się sporą popularnością, a więc typerzy chcący obstawiać to wydarzenie z pewnością pozytywnie ocenią Betclica.
Uzupełnieniem oferty są także zakłady na żywo, czyli kategoria LIVE. W Betclicu można obstawiać również e-sport, wydarzenie rozrywkowe i polityczne (kategoria “Zakłady Specjalne”) czy też gry karciane. Jedynym widocznym mankamentem oferty zakładów w Betclic jest brak sportów wirtualnych. To, co prawda tylko dodatek do głównej oferty, na który postawiła jednak większość czołowych bukmacherów w Polsce. Dlatego musimy tu wydać Betclicowi opinię negatywną. 
Pewną ciekawostką, której nie można pominąć tworząc recenzję Betclic, jest opcja anulowania zakładu. Jeśli przypadkowo błędnie wytypowaliśmy nasz kupon, to nic straconego. Mamy 2 minuty od jego zatwierdzenia, aby anulować zakład, dzięki czemu ewentualny błąd można naprawić. Dziennie można anulować do 5 kuponów.
Pod uwagę wzięliśmy także ofertę bonusową bukmachera. Zarówno tę powitalną, jak i stałą. I tu opinie o Betclic są podzielone. Z jednej strony powitalny bonus można pochwalić za jego prostotę i wartość (cashback 200 zł), ale z drugiej gracze nie mają różnorodności, którą mogą znaleźć u niektórych bukmacherów. Lepsze opinie Betclic zyskuje natomiast w kwestii stałej oferty bonusowej. Znajdziemy tu m.in. freebety, podwyższone kursy czy wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych i to nawet do 120%. Jeśli spojrzymy na to całościowo, to wystawiona Betclic opinia za całość bonusowej oferty będzie dobra.

Recenzja Betclic - oferta zakładów 

Kolejną kwestią, która pozwala użytkownikom Betclic wyrobić opinie o tym bukmacherze, jest oferta zakładów. Bukmacher oferuje wiele, różnorodnych rynków do typowania. Jak konkretnie wygląda to w Betclicu? Opisujemy to poniżej.

Zakłady

W Betclic opinie wyrobimy sobie przede wszystkim na podstawie oferty w zakładce “Zakłady”, czyli typów przedmeczowych (pre-match) głównie na wydarzenia sportowe. Wybierać możemy z ponad kilkunastu dyscyplin. W tym najbardziej popularnych jak piłka nożna, tenis i wiele więcej.
Dodatkowo bukmacher w tej samej kategorii umieścił zakłady esportowe, zakłady specjalne na politykę i rozrywkę czy też “Super Kursy”, zatem zdarzenia z podwyższonymi kursami w codziennej ofercie. 

Fame MMA

Kategoria zakładów przedmeczowych zawiera również ofertę typów na sporty walki, w tym gale federacji Fame MMA. Warto wspomnieć o tym nieco szerzej, bowiem Betclic oferuje zakłady na to wydarzenie jako jedyny, legalny bukmacher w Polsce. 
Jeśli spojrzymy na to jak popularne są gale Fame MMA, to fakt, że tylko i wyłącznie w Betclicu znajdziemy ofertę typów na pewno godny jest odnotowania. Czy z tego powodu wystawiane o Betclicu opinie znacząco się zmienią? Niekoniecznie, ale na pewno taki fakt należy odnotować. 
Betclic opinie o ofercie na Fame MMA

Na żywo

Jedną z najbardziej popularnych kategorii typów są zakłady LIVE, czyli typowanie wydarzeń na żywo. Taki rodzaj zakładów dostępny jest również w Betclic. Co mogą obstawiać gracze w Betclicu w ramach zakładów na żywo? Wiele zależy od tego, jakie mecze i wydarzenia odbywają się danego dnia. W końcu mówimy o typowaniu zdarzeń w czasie rzeczywistym.
Znajdziemy tu zarówno typowanie meczów i imprez z kalendarza sportowego, jak i wydarzenia esportowe. 

Gry karciane

Bukmacher ma w swojej ofercie także gry karciane, które również można obstawiać w czasie rzeczywistym. W zakładce “Gry karciane” znajdziemy w sumie sześć gier: Wojna, Blackjack, Betclic Poker Club, Indyjski poker, Wojna: Andar Bahar oraz Poker.
Dla każdej z gier znajdziemy kilka rynków zakładów, a także opis zasad. Sprawdzić możemy również historię wyników z poprzednich rozdań. “Gry karciane” można typować w pełni legalnie u bukmachera Betclic. Opinie o tych zakładach są całkiem niezłe. Betclic nie odstaje od konkurencji w dostępnej ofercie i proponuje przejrzyste zasady typowania. 

Misje

Warto wspomnieć również o ostatniej z kategorii zakładów w Betclic, które są dostępne na stronie internetowej bukmachera. Są to tzw. “Misje”. Polegają one na typowaniu określonych zakładów, za co można otrzymać nagrody w formie freebetów. 
Betclic opinie o Misjach
Jeśli gracz prawidłowo wykona dostępną misję, to darmowy zakład zostanie natychmiastowo dopisany do jego konta. Dostępność misji znajdziemy w stosownej zakładce. Możemy również ustawić powiadomienia, dzięki którym będziemy otrzymywali wiadomości o dostępnych zadaniach. Do tego niezbędne będzie wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji. Betclic w opinii graczy zyskuje dzięki tej ofercie, która - jak wspomnieliśmy - pozwala uzyskać bonusy na obstawianie.

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic zakłady na żywo

Nieco szerzej przyjrzymy się ofercie typów na żywo, które na opinie Betclic mogą znacząco wpływać wśród niektórych graczy. Warto wspomnieć, że liczba dostępnych zakładów nie zawsze jest taka sama. Wpływ na to ma przede wszystkim kalendarz imprez sportowych czy esportowych. 
Jakie rynki typów dostępne są do obstawiania na żywo w Betclic? Przede wszystkim najbardziej popularne dyscypliny:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Inne sporty
Opinie o Betclic wyrobimy sobie nie tylko w przypadku najważniejszych dyscyplin sportowych, ale także tych niszowych. Bukmacher proponuje bowiem typowanie np. tenisa stołowego, sportów zimowych czy innych, mniej popularnych dyscyplin. 
Warto też wspomnieć, że zakłady LIVE na wybrane wydarzenia wzbogacone są o transmisje na żywo w ramach Betclic TV.

Nadchodzące:

Betclic aplikacja mobilna

Na dostępne dla Betclic opinie wpływa także fakt, że bukmacher ma przygotowaną aplikację mobilną dla użytkowników smartfonów czy tabletów. Aplikacja dostępna jest na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS.
Skąd można pobrać aplikację mobilną? W zależności od posiadanego przez gracza urządzenia będą: strona internetowa bukmachera, sklep App Store i sklep AppGallery. W każdym przypadku aplikacja zapewnia takie same funkcjonalności, a najważniejsze z nich to:
 • Pełna oferta zakładów bukmacherskich
 • Dostęp do Betclic TV 
 • Możliwość rejestracji konta z kodem MECZYKI 
 • Dostęp do bonusu powitalnego i pozostałych promocji
 • System powiadomień o promocjach i ofercie
 • Wpłaty i wypłaty w aplikacji mobilnej
 • Statystyki meczowe
Warto dodać, że aplikacja mobilna wpływa pozytywnie na opinie Betclica. To jedna z wiodących aplikacji bukmacherskich dostępnych na polskim rynku.

Strona internetowa Betclic

Serwis bukmachera dostępny jest również poprzez przeglądarkę w ramach strony internetowej. Jak ona wygląda? Jakie opinie Betclic można wystawić na jej podstawie? Opisujemy to poniżej.
Betclic opinie - strona internetowa
Witryna Betclic utrzymana jest w stonowanej stylistyce z przewagą białego i czerwonego koloru. Górna belka zawiera dostęp do wszystkich kategorii zakładów u bukmachera, a także zakładkę z aktualnymi promocjami. Po prawej stronie tego panelu umieszczono dwa przyciski “Zarejestruj się” i “Zaloguj”.
Po lewej stronie witryny umieszczona jest wyszukiwarka zakładów, a także kategorie “Popularne” i “Sport”. Można w nich ręcznie wybrać interesujące gracza typy, czy po prostu sprawdzić co aktualnie znajduje się w ofercie zakładów bukmachera. Jak już wspomnieliśmy opinie Betclic na podstawie dostępności kursów są dobre. 
W centralnej części strony widzimy najpopularniejsze aktualnie rynki zakładów, wraz z podstawowymi kursami na nie. Widoczne w tym miejscu typy dotyczą najczęściej zakładów, które odbywają się w ciągu najbliższych kilku lub kilkunastu godzin.
Prawa strona witryny internetowej zawiera podgląd typowanego kuponu. To tutaj zaznaczymy jego rodzaj - Pojedynczy, AKO lub System - a także wprowadzimy stawkę. Po kliknięciu przycisku “Obstaw” kupon zostanie wysłany.

Opinie o wpłatach i wypłatach Betclic

Jakie opinie Betclic wystawimy na podstawie dostępnych form płatności? W tym przypadku opinia nie będzie jednoznaczna. Bukmacher udostępnił co prawda zróżnicowaną ofertę platform do dokonywania płatności, ale ma też w tym względzie pewne ograniczenia.
Forma płatnościMin. wpłataMax. wpłata
Szybki przelew1 PLN100 000 PLN
BLIK1 PLN100 000 PLN
Karta płatnicza1 PLN100 000 PLN
PaysafeCard1 PLN100 000 PLN
Skrill1 PLN100 000 PLN
ApplePay1 PLN100 000 PLN
Jak widać bukmacher nie wprowadził zbyt restrykcyjnych limitów płatności. Pod tym względem można pochwalić Betclic. Opinie o różnorodności dostępnych platform także będą niezłe. Wpłacić środki na konto możemy zarówno w opcji tradycyjnej, poprzez przelew bankowy, jak i choćby kartą płatniczą czy za pośrednictwem internetowego portfela. 
Nieco gorzej wypadają w przypadku Betclic opinie o wypłatach środków na rachunek bankowy. Tu bowiem dostępna jest tylko jedna forma płatności, jaką są Przelewy24. Bukmacher daje sobie do 48 godzin na zatwierdzenie wpłaty, na samo księgowanie przelewu może zająć od 1 do 5 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach te wartości mogą jeszcze ulec wydłużeniu.

Obsługa klienta

Bukmacher przygotował kilka opcji kontaktu ze wsparciem klienta. Jeśli chcemy wyrazić o Betclic opinie, zgłosić reklamację, uzyskać odpowiedź na nurtujące nas kwestie itp. to możemy wybrać:
 • Czat z konsultantem dostępny codziennie od 8:00 do 0:00
 • Poszukać odpowiedzi w FAQ
 • Wysłać zgłoszenie na adres e-mail
Pod względem obsługi klienta Betclicowi trudno coś zarzucić. Wsparcie uzyskać można poprzez kilka kanałów, a już samo FAQ pozwala znaleźć odpowiedzi na większość pytań. Najszybszą formą kontaktu będzie czat na żywo, który dostępny jest codziennie przez 16 godzin. Poza godzinami pracy czatu można skorzystać również ze zgłoszenia mailowego.
Opinie? Betclic obsługę klienta traktuje poważnie i wie, że gracze liczą na ogólnodostępne wsparcie supportu. Na tym polu nie ma większych zastrzeżeń do bukmachera.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Opinia o Betclic

Biorąc pod uwagę całą ofertę opinie Betclic wśród graczy są bardzo wysokie. Użytkownicy doceniają szeroką ofertę zakładów sportowych, obsługę klienta i użyteczność aplikacji mobilnej. Łączna ocena Betclic to 4.6/5.
Atutem jest także obsługa klienta i jedna z lepszych aplikacji mobilnych. Co Betclic może poprawić? Przede wszystkim udostępnić więcej opcji szybkich wypłat z konta, a także uzupełnić ofertę zakładów o brakujące sporty wirtualne. Nawet mimo to, Betclic jest bukmacherem godny sprawdzenia.

FAQ

Czy Betclic jest legalny?

Tak, bukmacher Betclic działa w Polsce w pełni legalnie. Świadczy o tym uzyskane zezwolenie od Ministra Finansów, które jest niezbędne do prowadzenia działalności na rynku bukmacherskim.

Jakie są opinie o bukmacherze Betclic?

Opinie o Betclicu są dobre. Ten bukmacher cechuje się bogatą ofertą kursów, a dla nowych graczy rejestrujących się z kodem MECZYKI przygotował najwyższy bonus powitalny.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020