Betclic opinie

Betclic opinie
betclic.pl / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota12 sty 2021 | 12:12
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Betclic jest bukmacherem z najwyższym startowym cashbackiem na legalnym polskim rynku, pozwalającym zawrzeć nowym użytkownikom zakład bez ryzyka do 550 zł. Czym jest cashback, jak go uzyskać i jakie inne bonusy widnieją w ofercie tego bukmachera? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu. Pomoże Ci to wyrobić własną opinie Betclic z perspektywy gracza. Zapraszamy do lektury.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Opinie o Betclic - Bonusy
 2. Opinie o Betclic - Bonusy na start
 3. Opinie o Betclic - Bonusy stałe

Bukmacher Betclic, którego międzynarodowa siedziba znajduje się we francuskim mieście Bordeaux, był dostępny na polskim rynku przez lata. Funkcjonował aż do momentu uchwalenia w 2017 r. nowelizacji ustawy hazardowej, w wyniku której zagraniczne podmioty w dużej mierze musiały zaprzestać dotychczasowej działalności. Betclic opuścił więc Polskę i rozpoczął błyskawiczne starania o uzyskanie legalnej licencji od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie RP. Zezwolenie zostało przyznane we wrześniu 2018 r. Dziewięć miesięcy później, bo dokładnie 1 lipca 2019 r., bukmacher zgodnie z literą prawa uruchomił legalny serwis online dla polskich użytkowników, który działa do dzisiaj. W tym artykule dokładnie przybliżamy jego ofertę bonusową - zarówno powitalną, jak i stałą. Poznasz też naszą opinię o Betclic.

Betclic opinie - Bonusy

Bonusy stanowią niezwykle istotny element całej oferty bukmacherskiej. Typujący zwykle mogą liczyć na dwa rodzaje bonusów. Pierwsze z nich to promocje powitalne, które przeznaczone są dla nowych graczy, którzy dopiero zarejestrowali konto i rozpoczynają grę w danym miejscu. Właściwie każdy legalny bukmacher proponuje użytkownikom premie na start. Drugie to z kolei promocje regularne, będące częścią stałej oferty, tak jak np. codzienne zakłady przedmeczowe i na żywo. Pakiet bonusów może odgrywać istotną rolę w ocenie bukmachera przez graczy. W takich miejscach jak Betclic, opinia obstawiających ma szansę wpłynąć na kształt np. oferty powitalnej. Sprawdźmy, jak pod tym kątem prezentuje się wspomniany bukmacher. Na co mogą liczyć nowo zarejestrowane osoby?

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betclic opinie - Bonusy na start

Bukmacher oferuje bonus powitalny w wysokości 550 zł. Jest to zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback. Jeśli ktoś się zastanawia, czy jego opinia o Betclic będzie pozytywna, być może w podjęciu decyzji cenne okaże się dokładne przybliżenie szczegółów niniejszej promocji. W dalszej części tekstu informujemy, na czym polega zakład bez ryzyka, dla kogo jest przeznaczony i jak go zrealizować.

Betclic zakład bez ryzyka 550 zł (Cashback 550 zł)

Zacznijmy od tego, że do uzyskania tego bonusu niezbędna jest rejestracja na stronie internetowej bukmachera - np. za pomocą umieszczonego w tym tekście baneru - oraz wpisanie w jej trakcie widocznego kodu promocyjnego. Po skutecznej aktywacji konta, ocenę procesu rejestracyjnego możesz osobiście przekazać bukmacherowi. Oczywiście nie jest to konieczne, ale Twoją opinię Betclic z pewnością potraktuje poważnie.

Nowi gracze mogą liczyć na najwyższy na polskim rynku startowy zakład bez ryzyka o wartości 550 zł. Zakład bez ryzyka inaczej znany jest jako cashback, co z języka angielskiego dosłownie oznacza “zwrot pieniędzy”. I faktycznie, w tej promocji bukmacher zwraca użytkownikowi zainwestowane środki. Dzieje się to jednak pod pewnymi warunkami. Poznasz je poniżej.

Zakład bez ryzyka 550 zł w Betclic - opinia typerów na temat tej promocji prawdopodobnie jest pozytywna - obejmuje wyłącznie pierwszy kupon wysłany po ukończeniu rejestracji konta. Aby otrzymać ten bonus powitalny, trzeba zatem wpłacić własne środki do depozytu. Minimalna kwota przelewu to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. Bukmacher nie określa ani kursu, ani stawki, ani liczby zdarzeń zakładu bez ryzyka. Ewentualna wygrana oczywiście nie może być niższa od postawionej sumy.

Jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to można uzyskać zwrot stawki do wspomnianych 550 zł. Bukmacher przyznaje bonus o równowartości postawionych pieniędzy, pomniejszony o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (gier hazardowych), który wynosi zgodnie z prawem 12%. W celu realizacji pełnego cashbacku należy więc zagrać za 625 zł. Po odjęciu podatku z tej kwoty zostanie dokładnie 550 zł (625 zł x 0,88 = ~ 550 zł). Przy wyższej stawce wysokość bonusu nie ulegnie zmianie.

Opinie Betclic ze strony graczy mogą być wyrabiane na podstawie np. warunków obrotu bonusem powitalnym. Poznajmy je bliżej. Zanim środki bonusowe staną się możliwe do wypłaty, należy nimi obrócić dokładnie osiem razy. Innymi słowy, trzeba zawrzeć zakłady za ośmiokrotność otrzymanego bonusu. W przypadku maksymalnego cashbacku będzie to 4400 zł (550 zł x 8). Tyle musi wynieść suma wszystkich stawek kuponów wysłanych za zwrócone pieniądze. Minimalny kurs całkowity to 2.00. Na wykorzystanie bonusu jest 30 dni. Do obrotu nie kwalifikują się zakłady systemowe.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków pozostała kwota bonusowa automatycznie trafi do depozytu. Stamtąd można ją wypłacić na lub zainwestować w kolejne zakłady. Przejrzyste zasady obrotu bonusem zapewne wpływają na opinie o Betclic w środowisku bukmacherskim.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic opinie - Bonusy stałe

Istotnym elementem oferty każdego legalnego bukmachera są bonusy stałe, niezwiązane z rejestracją konta. Takie, z których może skorzystać każdy gracz. Bez znaczenia jest jego staż gry. Regularne promocje znajdziemy także w Betclic. Jedna z nich to akcja Multi+, umożliwiająca osiągnięcie dodatkowego zysku przy trafionych zakładach. “Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon, tym wyższa będzie dodatkowa wygrana” - informuje w opisie promocji bukmacher. Niezależnie od tego, jaką kto ma opinię o Betclic, trzeba przyznać, że bonusową premię faktycznie może uzyskać każdy zarejestrowany użytkownik, który spełni odpowiednie warunki. Jak tego dokonać i jak działa ten bonus?

Multi+ to oferta przeznaczona dla miłośników większej liczby zdarzeń na kuponie. Minimalnie trzeba zagrać zakład wielokrotny z pięcioma zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym 1.20. Gdy okaże się on wygrany, bukmacher automatycznie powiększy pierwotną wygraną o 7%. Zupełnie legalnie. Maksymalny zysk wynosi dodatkowe 50% wygranej. Bonus wzrasta wraz z “rozmiarem” kuponu. 

 • 5 zdarzeń -> +7% do ewentualnej wygranej
 • 6 zdarzeń -> +14%
 • 7 zdarzeń -> +20%
 • 8 zdarzeń -> +25%
 • 9 zdarzeń -> +30%
 • 10  zdarzeń -> +35%
 • 11 zdarzeń -> +40%
 • 12 zdarzeń -> +45%
 • 13 zdarzeń i więcej -> +50%

Zakładając, że zakład wielokrotny z np. 13 zdarzeniami okaże się wygrany na kwotę 500 zł, bukmacher przyzna zwycięzcy bonus w wysokości 250 zł, co razem daje 750 zł. Promocja dotyczy zdarzeń oznaczonych pomarańczowym logiem Multi+. Dopuszcza się “mieszanie” zakładów z oferty przedmeczowej i na żywo. Możemy więc założyć, że dla Betclic opinia graczy o ich promocji jest istotna - wiele osób lubi łączyć grę pre-match z live, a nie wszędzie taka opcja figuruje w regulaminie bukmachera. Środki uzyskane w ramach akcji Multi+ nie podlegają żadnym warunkom obrotu.

W stałej ofercie znajdziemy także bonus Boost. Jaka jest opinia Betclic o swoich użytkownikach? Jeśli założymy, że poznać ją można po warunkach tej promocji, to bukmacher z pewnością ma świadomość zainteresowania wysokimi kursami ze strony graczy. Wspomniany Boost to nic innego jak właśnie wyższy kurs na niektóre wydarzenia, zdaniem Betclica najciekawsze z codziennej oferty. Przykładowo, jeśli Real Madryt mierzy się z FC Barceloną, a standardowy kurs na zwycięstwo “Królewskich” wynosi np. 2.40, to Boost może wywindować go do np. 2.60. Jak znaleźć tę promocję? “Wystarczy, że podczas wyszukiwania (...) zakładów zwrócisz uwagę na żółty symbol” - pisze bukmacher. Symbol przypomina rakietę w wersji mini. Z Boosta może skorzystać każdy zarejestrowany gracz.

Betclic ma także promocje, które znajdują się w stałej ofercie, lecz powiązane są z konkretnymi wydarzeniami w świecie sportu, więc ich termin ważności jest krótki. Przykładowo, z okazji powrotu rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy bukmacher ogłosił akcję bonusową z pulą nagród 10 000 zł. Należało dokładnie wytypować wszystkie spotkania pierwszej kolejki ligowej (na zwycięzcę lub remis) za minimum 10 zł. Coś dla siebie mogą też znaleźć m.in. fani tenisa ziemnego czy koszykówki. Najnowsze bonusy uaktualniane są w zakładce “Promocje” na stronie internetowej bukmachera. Przypominamy, że ewentualne opinie Betclic i jego bonusach można wysłać np. za pomocą e-maila na adres: kontakt@betclic.pl.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN