Fortuna Cashback 210PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Fortuna Cashback 210PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka
efortuna.pl / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze28 gru 2020 | 14:29
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują swoim nowym graczom potrójną ofertę powitalną, której wartość łączna to nawet 2230 zł. Składają się na nią takie promocje jak Fortuna zakład bez ryzyka 210 zł - cashback, freebet 20 zł oraz bonus od depozytu, nawet do 2000 zł. W naszym artykule wyjaśnimy Wam jak z nich skorzystać, przedstawimy promocje oferowane stałym graczom, a także przeprowadzimy Was przez proces rejestracji.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Co to jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?
  2. Fortuna Cashback - zakład bez ryzyka 210 zł
  3. Fortuna - bonusy i promocje dla stałych graczy
  4. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  5. Fortuna - rejestracja
  6. Fortuna - informacje o bukmacherze

Fortuna Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

To niezwykle proste. Cashback, nazywany inaczej zakładem bez ryzyka polega na ograniczeniu możliwości straty środków zainwestowanych w pierwszy zakład u danego bukmachera. Daje on nam opcję obstawienia swojego debiutanckiego kuponu, a gdy ten okaże się przegrany, postawione pieniądze wrócą na konto gracza. W niektórych przypadkach można wypłacić je od razu na konto bankowe. Zdarza się też jednak, że bukmacher w takiej sytuacji oczekuje jeszcze wykonania odpowiedniego obrotu.

Fortuna cashback 210 PLN bez ryzyka

Fortuna - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Fortuna

Fortuna zakład bez ryzyka (cashback) 210 PLN to promocja skierowana do czytelników portalu meczyki.pl. Wystarczy zarejestrować się z dostępnego w tym artykule LINKU, a wówczas gracz zostanie upoważniony do skorzystania z zakładu bez ryzyka.

Jeśli więc pierwszy zagrany w Fortunie kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci postawioną na niego stawkę, maksymalnie do 210 zł, pomniejszoną jedynie o obowiązujący podatek od gier w wysokości 12%. Gdy chcemy więc w pełni wykorzystać Fortuna Cashback, zagrać należy za 227 zł. Jeśli natomiast zagramy za 100 zł, na konto w przypadku porażki wróci 88 zł. I tak dalej.

Fortuna zakład bez ryzyka nie wiąże się z koniecznością dokonywania jakiegokolwiek obrotu. W przypadku wygranego pierwszego zakładu możemy więc cieszyć się zgromadzonymi środkami, zaś jeśli okaże się on nietrafiony, a postawiona kwota wróci na konto gracza, możemy natychmiastowo wypłacić ją na konto bankowe. Chyba, że wolimy zawierać kolejne zakłady.

Co istotne, aby móc skorzystać z promocji Fortuna Cashback nie trzeba podczas stawiania pierwszego zakładu przejmować się liczbą zdarzeń na kuponie czy ich kursami. W tym przypadku nie ma bowiem żadnych wymagań. Z promocji wyłączone są jedynie sporty wirtualne. Należy jedynie aktywować bonus najpóźniej 3 dni po rejestracji w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy" przy pierwszym zalogowaniu.

Fortuna zastrzega ponadto, że zwrot pieniędzy na iKonto gracza może potrwać trzy dni, licząc od momentu rozstrzygnięcia się kuponu objętego bonusem.

Pozostałe bonusy powitalne Fortuna

Fortuna zakład bez ryzyka (cashback) to nie jedyna propozycja dla nowych graczy. Bukmacher w swojej ofercie powitalnej ma bowiem jeszcze dwie inne promocje.

Fortuna freebet 20 zł

Fortuna - freebet bonus - Bonus Fortuna

Przygodę z Fortuną można rozpocząć bez wpłacania na konto gracza jakichkolwiek środków. Taką możliwość daje bowiem freebet, a więc darmowy zakład o wartości 20 zł. Jest to klasyczny bonus bez depozytu. Aby go otrzymać wystarczy zarejestrować się z naszego LINKU.

Gdy zostaniemy już upoważnieni do otrzymania freebetu, bukmacher zasili nasze konto punktami FKP, których dostaniemy aż 2800. Możemy bez problemu zamienić je na zakłady o wartości 20 zł. Nie bez powodu użyliśmy tu liczby mnogiej, bo sami możemy zdecydować, czy chcemy zawrzeć jeden zakład za 20 zł, czy może kwotę tę podzielić na kilka mniejszych kuponów.

Co istotne, w tym przypadku także nie ma konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Jeśli zakład zawarty za otrzymany freebet okaże się wygrany, możemy zrobić ze zgromadzonymi środkami co tylko nam się podoba - wypłacić na konto bankowe lub grać dalej. Nie ma też wytycznych dotyczących minimalnej liczby zdarzeń czy kursów. Do promocji nie wliczają się jedynie zakłady na sporty wirtualne.

Fortuna bonus od pierwszej wpłaty (Bonus od depozytu 2000 zł)

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu - Bonus Fortuna

No i trzecia część oferty powitalnej od Fortuny. W tym przypadku gracz może liczyć na pomnożenie swojej pierwszej wpłaty, nawet do 2000 zł. Jeśli więc wpłaci na swoje konto gracza właśnie 2000 zł, drugie tyle otrzyma od bukmachera. Oczywiście promocja działa także w przypadku mniejszego depozytu.

Aby odebrać bonus, najpierw należy go zaakceptować w panelu gracza. Następnie, w ciągu 3 dni czasie trzeba zawrzeć swój pierwszy depozyt, który zechcemy podwoić. Kolejne 4 dni to czas na zawarcie pierwszego zakładu zgodny z warunkami promocji. 

Aby odblokować swój bonus, należy dokonać obrotu za czterokrotność depozytu z kuponami o kursach całkowitych nie mniejszych niż 1.60 i o przynajmniej 3 selekcjach. Jeśli to się uda, pozostanie już tylko obowiązek obrócenia środkami jeden raz z dowolnym zakładem o dowolnym kursie. 

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Fortuna - bonusy i promocje dla stałych graczy - Bonus Fortuna

Fortuna nie zapomina jednak także o swoich stałych graczach, dla których też przygotowała liczne bonusy i promocje.

Early-cash out Fortuna - przedwczesna wypłata środków

Wasz zakład ciągle trwa, układa się całkiem nieźle, wchodzą wam kolejne typy, ale boicie się, że w ostatniej chwili coś się zepsuje? Możecie pomyśleć o skorzystaniu z opcji “Early-cash out”, a więc przedwczesnym wypłaceniu środków. Oczywiście funkcja ta nie zawsze jest dostępna. Pojawia się zazwyczaj wówczas, gdy zakład jest już całkiem bliski powodzenia np. został na nim ostatni mecz. Bukmacher proponuje wówczas wypłacenie nieco mniejszej wygranej niż ta pierwotnie przewidziana. Od gracza zależy, czy z takiej opcji skorzysta, czy jednak będzie wolał poczekać na ostateczne rozstrzygnięcia.

Sprawdź kody promocyjne:

Mecz+, czyli łączenie typów z jednego spotkania

To dość rzadko spotykana w świecie bukmacherskim promocja. Fortuna pozwala bowiem w niektórych przypadkach na łączenie różnych zdarzeń z tego samego meczu. Oczywiście na jednym kuponie. W tym celu bukmacher stworzył cztery kategorie takich możliwych do sumowania zdarzeń:

  • Główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli gola, wynik. 1 połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • Kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • Rzuty rożne: liczba rzutów rożnych;
  • Spalone: liczba spalonych

Nie można więc łączyć ze sobą typów z tej samej kategorii, ale już zdarzenia z różnych grup jak najbardziej.

SUPEROFERTA+ - wyższe kursy na faworytów

Codziennie Fortuna proponuje swoim graczom listę meczów zaliczających się do tzw. SUPEROFERTY+. W każdym z takich spotkań znakiem (F) oznaczony jest faworyt, na którego zwycięstwo bukmacher wystawia wyższe kursy. Im więcej zdarzeń na kuponie - tym większy kurs na takiego zawodnika czy drużynę. Należy jednak pamiętać, że w zakładzie może znaleźć się tylko jedno zdarzenie z SUPEROFERTY+.

Hit dnia

Jest to niejako rozszerzenie wspomnianej wcześniej SUPEROFERTY+. W tym przypadku wyższe kursy nie dotyczą jednak wyłącznie faworyta, ale także remisu czy zwycięstwa drugiej drużyny. Codziennie Fortuna wybiera kilka takich spotkań. Jeśli w klasycznej ofercie kurs na jedną z drużyn wynosi np. 1.80, w Hicie Dnia może oscylować nawet w granicach 1.95. W tym przypadku również możemy umieścić na naszym kuponie tylko jeden taki podwyższony kurs.

EKSPERT+

Jesteś specjalistą od danej ligi? No to teraz możesz się wykazać. Fortuna proponuje bowiem użytkownikom zabawę w eksperta, polegającą na wytypowaniu rozstrzygnięć meczów z danych rozgrywek np. polskiej Ekstraklasy. Jeśli gracz wszystkie takie spotkania wytypuje poprawnie, wówczas oprócz wygranej z zakładu, otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN, który zostanie podzielony jednak na wszystkich, którym udało się wytypować ligę bezbłędnie. EKSPERT+ składa się z minimum ośmiu spotkań, a taki zakład należy zawrzeć za nie mniej niż 5 zł. Czasami kwota bonusu może wynosić nawet więcej (np. 100 000 PLN).

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Fortuna rejestracja

Fortuna - rejestracja konta - Kod promocyjny Fortuna

Rejestracja w Fortunie składa się z dwóch etapów. Na początku gracz tworzy konto tymczasowe, które upoważnia do wpłacania środków, zawierania zakładów i skorzystania z oferty powitalnej. Zarejestrować można się klikając w ten LINK.

Na tym etapie należy podać takie dane jak: imię, nazwisko, login, hasło, adres e-mail, numer PESEL, numer telefonu, data urodzenia, obywatelstwo, adres zamieszkania i województwo. Należy też określić, z jakiego źródła będą pochodziły środki, za które gracz chce zawierać zakłady.

Wypełnienie tych danych nie oznacza jednak, że konto będzie już w pełni aktywne. Aby tak się stało, co umożliwi ewentualne wypłaty środków, należy jeszcze przesłać Fortunie skany lub zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego.

Po założeniu konta gracz otrzyma 2800 punktów FKP, które może zamienić na zakłady o wartości 20 zł. To freebet, o którym wspominaliśmy już we wcześniejszej części artykułu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zakłady bukmacherskie Fortuna - podstawowe informacje

Promocje bukmacherskie - Fortuna

Fortuna działa na polskim rynku już od 1996 roku, choć początkowo występowała pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. W internecie firma pojawiła się natomiast w 2012 roku, gdy otrzymała stosowną licencję do Ministra Finansów. Zyskała w ten sposób miano pierwszego legalnego polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie Fortuna to jednak nie tylko sieć. W Polsce ulokowanych jest bowiem kilkaset punktów stacjonarnych, także cieszących się dużą popularnością wśród graczy.

Marka aktywnie wspiera polski sport. Jest sponsorem tytularnym 1. ligi piłkarskiej w Polsce, a także sponsorem głównym Legii Warszawa. Wspiera ponadto takie kluby i organizacje jak: Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, koszykarską sekcję Legii Warszawa, Polski Związek Narciarski oraz piłkarską ligę Playarena.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN