Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN - cashback za bezpieczny kupon

Fortuna zakład bez ryzyka (3x cashback) o wartoci 600 PLN jest dostępny. Fortuna bezpieczny kupon oferuje o wartościach kolejno: 100zł, 200zł i 300zł co łącznie daje najwyższy na rynku cashback u tego bukmachera. Kod rejestracyjny na bezpieczne zakłady w Fortunie ma treść: MECZYKI.

640 + 300 PLN

  • 600 PLN zakłady bez ryzyka i bez obrotu!

  • 35 PLN darmowe zakłady

  • 5 PLN za udostępnienie kuponu

  • 300 PLN za gola Legii z AZ Alkmaar

MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,19 Wrz 2023 | 10:12
Fortuna zakład bez ryzyka przygotowała dla nowych graczy. Łączna wartość promocji to 600 zł, a składa się na nią proponowany przez bukmachera Fortuna cashback 100 zł + 200 zł + 300 zł, bez wymogu obrotu bonusem. W naszym artykule wyjaśnimy Wam jak skorzystać z promocji bukmachera dla nowych graczy. Opisujemy także pozostałe bonusy powitalne Fortuny.

Fortuna zakład bez ryzyka (cashback) - czym jest?

Fortuna cashback, nazywany inaczej zakładem bez ryzyka, polega na zabezpieczeniu środków zainwestowanych w określony zakład u danego bukmachera w Polsce. Daje on nam opcję obstawienia zakładu, a gdy ten okaże się przegrany, postawione pieniądze będą zwrócone na konto gracza, do określonej zasadami promocji kwoty. W niektórych przypadkach można wypłacić je od razu na konto bankowe. Zdarza się też jednak, że bukmacher w takiej sytuacji oczekuje jeszcze wykonania odpowiedniego obrotu. Fortuna zakład bez ryzyka oferuje bez obrotu bonusem. Co więcej, gracz rejestrując się z kodem MECZYKI ma szansę skorzystać z aż trzech zakładów bez ryzyka Fortuna. Jak? Opisujemy to w dalszej części tekstu. 

Fortuna zakład bez ryzyka - 3x cashback 

Fortuna zakład bez ryzyka (3x cashback) to promocja skierowana do czytelników portalu meczyki.pl. Wystarczy zarejestrować się z tego przy użyciu kodu: MECZYKI klikając w przycisk poniżej, a wówczas gracz zostanie upoważniony do skorzystania z zakładów bez ryzyka. Maksymalnie z tytułu promocji można uzyskać zwrot do 600 zł (100 zł + 200 zł + 300 zł).

Fortuna zakład bez ryzyka - bezpieczny kupon 100 PLN

Pierwszy zakład bez ryzyka Fortuna, przy rejestracji z kodem MECZYKI, obowiązuje na pierwszy kupon zawarty po rejestracji konta. Stawka zakładu zawartego w ciągu 72h od rejestracji musi pochodzić ze środków własnych, a kupon powinien być rozliczony w ciągu maksymalnie siedmiu dni. Najwyższy zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka to w tym przypadku 100 zł.
Fortuna cashbackWartość 
Wartość bonusu100 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu72h na postawienie kuponu, max. 7 dni na rozliczenie
Jeśli więc pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany, wówczas Fortuna w ciągu 24 godzin W PEŁNI zwróci postawioną na niego stawkę, maksymalnie do 100 zł. W tej promocji nie jest potrącana ani złotówką przy realizacji cashbacku na poczet podatku, gdyż bukmacher bierze tę opłatę na siebie.
Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu bonusem. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Fortuna trafia od razu na konto depozytowe, skąd można wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. Oczywiście - jeśli promocyjny kupon będzie wygrany, pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
Fortuna zakład bez ryzyka

Fortuna Cashback - zakład bez ryzyka 200 PLN

Kolejny zakład bez ryzyka Fortuna przyznaje po upływie 72h (trzech dni) od daty rejestracji. Cashback obwiązuje na pierwszy kupon postawiony po tym czasie, a maksymalny zwrot w tym przypadku wynosi 200 zł. Ponownie gracz ma 72h na postawienie zakładu, a siedem dni na jego rozliczenie. 
Fortuna cashbackWartość
Wartość bonusu200 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu72h na postawienie kuponu, max. 7 na rozliczenie
Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu bonusem. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Fortuna trafia od razu na konto depozytowe, skąd można wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. Oczywiście - jeśli promocyjny kupon będzie wygrany, pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna zakład bez ryzyka 300 PLN

Trzeci zakład bez ryzyka Fortuna przyznaje po upływie 144h od założenia konta (72h/trzech dni od drugiego cashbacku). Zakład bez ryzyka jest dostępny na pierwszy kupon postawiony po tym czasie, a tym razem najwyższy zwrot to 300 zł. Ponownie gracz ma 72h na postawienie zakładu, a siedem dni na jego rozliczenie.
Fortuna cashback Wartość
Wartość bonusu300 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu72h na postawienie kuponu, max. 7 na rozliczenie
Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu bonusem. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Fortuna trafia od razu na konto depozytowe, skąd można wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. Oczywiście - jeśli promocyjny kupon będzie wygrany, pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
Fortuna kod promocyjny

Pozostałe bonusy powitalne Fortuna

Fortuna zakład bez ryzyka (cashback) to nie jedyna propozycja dla nowych graczy. Bukmacher w swojej ofercie powitalnej ma bowiem jeszcze dwie inne promocje.

Fortuna freebet 20 PLN + 15 PLN

Przygodę z Fortuną można rozpocząć bez wpłacania na konto gracza jakichkolwiek środków. Taką możliwość daje bowiem freebet, a więc darmowy zakład o wartości 20 zł. Jest to klasyczny bonus bez depozytu. Aby go otrzymać, wystarczy w pełni zarejestrować się i wpisać kod: MECZYKI. Na czym polega pełna rejestracja? Na weryfikacji danych osobowych gracza przez bukmachera. Można to zrobić za pomocą funkcji mojeID, czyli uwierzytelnienia danych przez bank, który już wcześniej pozytywnie zweryfikował klienta. Druga możliwość to wysłanie bukmacherowi fotokopii wybranego wcześniej dokumentu tożsamości, a więc najczęściej dowodu osobistego.
Gdy zostaniemy już upoważnieni do otrzymania freebetu, bukmacher zasili nasze konto punktami FKP, których dostaniemy aż 2800. Możemy bez problemu zamienić je na zakłady o wartości 20 zł. Nie bez powodu użyliśmy tu liczby mnogiej, bo sami możemy zdecydować, czy chcemy zawrzeć jeden zakład za 20 zł, czy może kwotę tę podzielić na kilka mniejszych kuponów.
Co istotne, w tym przypadku także nie ma konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Jeśli zakład zawarty za otrzymany freebet okaże się wygrany, możemy zrobić ze zgromadzonymi środkami co tylko nam się podoba - wypłacić na konto bankowe lub grać dalej. Nie ma też wytycznych dotyczących minimalnej liczby zdarzeń czy kursów. Do promocji nie wliczają się jedynie zakłady na sporty wirtualne.
Bukmacher przyzna także drugi freebet, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem o treści MECZYKI, a także po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto. Jeśli gracz wykona te czynności, to może otrzymać bonus w wysokości 15 zł, który działa na takich samych zasadach jak freebet powitalny bez depozytu. 

Fortuna bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

Gracze w Fortunie mogą uzyskać bonus o wartości 5 PLN za udostępnie swojego kuponu w "Strefie Kuponów". Promocja dotyczy pierwszego udostępnionego kuponu, a zdarzenia na nim powinny pochodzić z oferty przedmeczowej. Kupon należy udostępnić przed startem pierwszego meczu wytypowanego w ramach udostępnionego kuponu.
Bonus przyznawany jest w formie punktu FKP. Wygraną z tytułu bonusu nie trzeba dodatkowo obracać.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Fortuna nie zapomina jednak także o swoich stałych graczach, dla których też przygotowała liczne bonusy i promocje.

Early-cash out Fortuna - przedwczesna wypłata środków

Wasz zakład ciągle trwa, układa się całkiem nieźle, wchodzą wam kolejne typy, ale boicie się, że w ostatniej chwili coś się zepsuje? Możecie pomyśleć o skorzystaniu z opcji “Early-cash out”, a więc przedwczesnym wypłaceniu środków. Oczywiście funkcja ta nie zawsze jest dostępna. Pojawia się zazwyczaj wówczas, gdy zakład jest już całkiem bliski powodzenia np. został na nim ostatni mecz. Bukmacher proponuje wówczas wypłacenie nieco mniejszej wygranej niż ta pierwotnie przewidziana. Od gracza zależy, czy z takiej opcji skorzysta, czy jednak będzie wolał poczekać na ostateczne rozstrzygnięcia.

Mecz+, czyli łączenie typów z jednego spotkania

To dość rzadko spotykana w świecie bukmacherskim promocja. Fortuna pozwala bowiem w niektórych przypadkach na łączenie różnych zdarzeń z tego samego meczu. Oczywiście na jednym kuponie. W tym celu bukmacher stworzył cztery kategorie takich możliwych do sumowania zdarzeń:
  • Główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli gola, wynik. 1 połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • Kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • Rzuty rożne: liczba rzutów rożnych;
  • Spalone: liczba spalonych
Nie można więc łączyć ze sobą typów z tej samej kategorii, ale już zdarzenia z różnych grup jak najbardziej.

Sprawdź kody promocyjne:

SUPEROFERTA+ - wyższe kursy na faworytów

Codziennie Fortuna proponuje swoim graczom listę meczów zaliczających się do tzw. SUPEROFERTY+. W każdym z takich spotkań znakiem (F) oznaczony jest faworyt, na którego zwycięstwo bukmacher wystawia wyższe kursy. Im więcej zdarzeń na kuponie - tym większy kurs na takiego zawodnika czy drużynę. Należy jednak pamiętać, że w zakładzie może znaleźć się tylko jedno zdarzenie z SUPEROFERTY+.

Hit dnia

Jest to niejako rozszerzenie wspomnianej wcześniej SUPEROFERTY+. W tym przypadku wyższe kursy nie dotyczą jednak wyłącznie faworyta, ale także remisu czy zwycięstwa drugiej drużyny. Codziennie Fortuna wybiera kilka takich spotkań. Jeśli w klasycznej ofercie kurs na jedną z drużyn wynosi np. 1.80, w Hicie Dnia może oscylować nawet w granicach 1.95. W tym przypadku również możemy umieścić na naszym kuponie tylko jeden taki podwyższony kurs.

EKSPERT+

Jesteś specjalistą od danej ligi? No to teraz możesz się wykazać. Fortuna proponuje bowiem użytkownikom zabawę w eksperta, polegającą na wytypowaniu rozstrzygnięć meczów z danych rozgrywek np. polskiej Ekstraklasy. Jeśli gracz wszystkie takie spotkania wytypuje poprawnie, wówczas oprócz wygranej z zakładu, otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN, który zostanie podzielony jednak na wszystkich, którym udało się wytypować ligę bezbłędnie. EKSPERT+ składa się z minimum ośmiu spotkań, a taki zakład należy zawrzeć za nie mniej niż 5 zł. Czasami kwota bonusu może wynosić nawet więcej (np. 100 000 PLN).

Nadchodzące:

Fortuna rejestracja

Rejestracja w Fortunie składa się z dwóch etapów. Na początku gracz tworzy konto tymczasowe, które upoważnia do wpłacania środków, zawierania zakładów i skorzystania z oferty powitalnej. Zarejestrować można się klikając w przycisk na początku tekstu.
Na tym etapie należy podać takie dane jak: imię, nazwisko, login, hasło, adres e-mail, numer PESEL, numer telefonu, data urodzenia, obywatelstwo, adres zamieszkania i województwo. Należy też określić, z jakiego źródła będą pochodziły środki, za które gracz chce zawierać zakłady.
Wypełnienie tych danych nie oznacza jednak, że konto będzie już w pełni aktywne. Aby tak się stało, co umożliwi ewentualne wypłaty środków, należy jeszcze przesłać Fortunie skany lub zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego.
Po założeniu konta gracz otrzyma 2800 punktów FKP, które może zamienić na zakłady o wartości 20 zł. To freebet, o którym wspominaliśmy już we wcześniejszej części artykułu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zakłady bukmacherskie Fortuna - podstawowe informacje

Fortuna działa na polskim rynku już od 1996 roku, choć początkowo występowała pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. W internecie firma pojawiła się natomiast w 2012 roku, gdy otrzymała stosowną licencję do Ministra Finansów. Zyskała w ten sposób miano pierwszego legalnego polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie Fortuna to jednak nie tylko sieć. W Polsce ulokowanych jest bowiem kilkaset punktów stacjonarnych, także cieszących się dużą popularnością wśród graczy.
Marka aktywnie wspiera polski sport. Jest sponsorem tytularnym 1. ligi piłkarskiej w Polsce, a także sponsorem głównym Legii Warszawa. Wspiera ponadto takie kluby i organizacje jak: Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, koszykarską sekcję Legii Warszawa, Polski Związek Narciarski oraz piłkarską ligę Playarena.

FAQ

Jaki jest Fortuna zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka w Fortunie jest podzielony na trzy bezpieczne kupony o łącznej wartości 600 PLN. Z kodem: MECZYKI odbierzesz trzy cashbacki po kolejno 100, 200 i 300 PLN.

Co to jest kupon bezpieczny Fortuna?

Kupon bezpieczny Fortuna to możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka, czyli takiego kuponu, w którym w razie porażki otrzymamy zwrot stawki.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020