Fortuna zakład bez ryzyka - 3x cashback za bezpieczny kupon

Fortuna kod promocyjny
4.7(822 głosów)

Fortuna zakład bez ryzyka (3x cashback) o wartości 300 PLN jest dostępny z kodem MECZYKI. Fortuna bezpieczny kupon przyznaje na każdy z trzech pierwszych kuponów, a pełny zwrot we wszystkich przypadkach to maksymalnie 100 PLN. 

Bonus powitalny Fortuna

35 PLN darmowe zakłady 

300 PLN zakłady bez ryzyka 

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
Fortuna zakład bez ryzyka przygotowała dla nowych graczy. Łączna wartość promocji to 300 zł, a składa się na nią proponowany przez bukmachera Fortuna cashback 100 zł + 100 zł + 100 zł, bez wymogu obrotu bonusem. W naszym artykule wyjaśnimy Wam jak skorzystać z promocji bukmachera dla nowych graczy. Opisujemy także pozostałe bonusy powitalne Fortuny.

Czym jest Fortuna zakład bez ryzyka (cashback)?

Fortuna cashback, nazywany inaczej zakładem bez ryzyka, polega na zabezpieczeniu stawki postawionej na w określony zakład u danego bukmachera w Polsce. Daje on nam opcję obstawienia zakładu, a gdy ten okaże się przegrany, postawione pieniądze będą zwrócone na konto gracza, do określonej zasadami promocji kwoty. W niektórych przypadkach można wypłacić je od razu na konto bankowe. Zdarza się też jednak, że bukmacher w takiej sytuacji oczekuje jeszcze wykonania odpowiedniego obrotu.
Fortuna zakład bez ryzyka oferuje bez konieczności obrotu przyznanym zwrotem stawki. Co więcej, gracz rejestrując się z kodem MECZYKI ma szansę skorzystać z aż trzech zakładów bez ryzyka Fortuna. Jak? Opisujemy to w kolejnych akapitach.
Fortuna kod promocyjny

Fortuna zakład bez ryzyka - 3x cashback

Fortuna zakład bez ryzyka (3x cashback) to promocja skierowana do czytelników portalu Meczyki.pl. Wystarczy założyć konto z kodem o treści MECZYKI klikając w przycisk poniżej, a wówczas gracz zostanie upoważniony do skorzystania z zakładów bez ryzyka. Maksymalnie z tytułu promocji można uzyskać zwrot do 300 zł (100 zł + 100 zł + 100 zł).
Fortuna zakład bez ryzyka

Fortuna zakład bez ryzyka na 1. kupon - bezpieczny kupon 100 PLN

Pierwszy zakład bez ryzyka Fortuna, przy rejestracji z kodem MECZYKI, obowiązuje na premierowy kupon zawarty po rejestracji konta. Stawka zakładu musi pochodzić ze środków własnych, a kupon powinien być rozliczony w ciągu maksymalnie siedmiu dni. Najwyższy zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka to w tym przypadku 100 zł.
Fortuna cashbackWartość 
Wartość bonusu100 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu48h na postawienie kuponu, max. 7 dni na rozliczenie
Jeśli więc pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany, wówczas Fortuna w ciągu 24 godzin W PEŁNI zwróci postawioną na niego stawkę, maksymalnie do 100 zł. W tej promocji nie jest potrącana ani złotówką przy realizacji cashbacku na poczet podatku, gdyż bukmacher bierze tę opłatę na siebie.
Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu bonusem. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Fortuna trafia od razu na konto depozytowe, skąd można wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. Oczywiście - jeśli promocyjny kupon będzie wygrany, pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna Cashback na 2. kupon - zakład bez ryzyka 100 PLN

Kolejny zakład bez ryzyka Fortuna przyznaje na drugi wytypowany kupon po rejestracji. Cashback obwiązuje na takich samych zasadach, a maksymalny zwrot w tym przypadku ponownie wynosi 100 zł. Zakład bez ryzyka aktywny jest przez 48h po rejestracji i musi być rozliczony w ciągu siedmiu dni. 
Fortuna cashbackWartość
Wartość bonusu100 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu48h na postawienie kuponu, max. 7 na rozliczenie
Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu bonusem. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Fortuna trafia od razu na konto depozytowe, skąd można wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. Oczywiście - jeśli promocyjny kupon będzie wygrany, pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna zakład bez ryzyka na 3. kupon do 100 PLN

Trzeci zakład bez ryzyka Fortuna przyznaje - tak jak poprzednie - na kupon postawiony w ciągu 48h od założenia konta. Zakład bez ryzyka jest dostępny na trzeci z kolei kupon postawiony po tym czasie, a najwyższy zwrot znów wynosi 100 zł. Ponownie gracz ma siedem dni na rozliczenie objętego promocją zakładu.
Fortuna cashback Wartość
Wartość bonusu100 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu48h na postawienie kuponu, max. 7 na rozliczenie
Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu bonusem. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka Fortuna trafia od razu na konto depozytowe, skąd można wypłacić środki lub przeznaczyć je na kolejne zakłady. Oczywiście - jeśli promocyjny kupon będzie wygrany, pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Atuty zakładu bez ryzyka w Fortunie

Fortuna zakłady bez ryzyka - charakterystyka
Zdaniem wielu typerów oferowany przez bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka jest najlepszą tego typu promocją na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jakie są największe zalety bonusu u tego operatora? 
 • Pełny zwrot stawki - w Fortunie cashback otrzymujemy bez potrącenia 12% podatku. Jeśli postawiliśmy na zakład 100 zł, to zwrot wyniesie 100 zł. U wielu innych operatorów byłoby to 88 zł, ze względu na obowiązujący podatek od zakładów.
 • Bonus bez obrotu - przy okazji tej promocji zwrot możemy od razu wypłacić na rachunek bankowy. Nie trzeba wykonywać żadnego obrotu, co oznacza, że zwrot "bez ryzyka" jest tu w pełni uzasadniony.
 • Trzy kupony objęte cashbackiem - wielu bukmacherów ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka, ale w Fortunie cashback możemy otrzymać aż za trzy niezależne kupony. Ważne jest tylko to, aby postawić je w ciągu 48 godzin od rejestracji i pamiętać, że zdarzenia muszą zostać rozliczone maksymalnie w ciągu 7 dni.
W Fortunie zakład bez ryzyka jest więc prawdziwą okazją do przetestowania dostępnej oferty, czy też szansą na pełne zniwelowanie ryzyka przegranej. Dlatego ten bonus jest tak wysoko ceniony przez typerów.

Fortuna cashback a pozostałe promocje

Fortuna zakład bez ryzyka (cashback) to nie jedyna propozycja dla nowych graczy. Bukmacher w swojej ofercie powitalnej ma bowiem jeszcze inne promocje na start, a także te w stałej ofercie dla zarejestrowanych użytkowników.

Darmowe zakłady

W Fortunie zakład bez ryzyka współtworzy pakiet powitalny z darmowymi zakładami. Przy rejestracji z kodem MECZYKI uzyskamy aż trzy freebety. Łączna wartość promocji wynosi 35 zł, a bonusy przyznawane są w punktach FKP. Powitalne promocje w formie freebetów to:
 • Darmowy zakład 20 zł bez depozytu
 • Freebet 10 zł tylko z kodem MECZYKI
 • Darmowy zakład 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów"
Sumując wszystkie promocje na start dostępne w Fortunie, gracz rejestrujący się z naszym kodem może otrzymać najwyższy bonus powitalny o łącznej wartości 335 zł.

Superoferta+ i Hit Dnia

Codziennie Fortuna proponuje swoim graczom listę meczów zaliczających się do tzw. SUPEROFERTY+. W każdym z takich spotkań znakiem (F) oznaczony jest faworyt, na którego zwycięstwo bukmacher wystawia wyższe kursy. Im więcej zdarzeń na kuponie - tym większy kurs na takiego zawodnika czy drużynę. Należy jednak pamiętać, że w zakładzie może znaleźć się tylko jedno zdarzenie z SUPEROFERTY+.
Jest to niejako rozszerzenie wspomnianej wcześniej SUPEROFERTY+. W tym przypadku wyższe kursy nie dotyczą jednak wyłącznie faworyta, ale także remisu czy zwycięstwa drugiej drużyny. Codziennie Fortuna wybiera kilka takich spotkań. Jeśli w klasycznej ofercie kurs na jedną z drużyn wynosi np. 1.80, w Hicie Dnia może oscylować nawet w granicach 1.95. W tym przypadku również możemy umieścić na naszym kuponie tylko jeden taki podwyższony kurs.

AKO Bonusy

Wśród stałych promocji Fortuny znalazły się również bonusy na kuponach wielokrotnych. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie gracza, tym wyższy procent do ewentualnej wygranej może zyskać. Warunki udziału w promocji są następujące:
 • Wartość bonusu: od 1.03 do 1.70 (wygrane zwiększone od 3% do 70%)
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 4
 • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: 1.35
 • Oferta: zakłady przedmeczowe
 • Dostępność: strona internetowa, aplikacja mobilna
Zdarzenia biorące udział w promocji muszą pochodzić z oferty na następujące dyscypliny: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna lub hokej. Bonus aktywuje się automatycznie na kuponach spełniających warunki promocji.

Nadchodzące:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Dostępne w Fortunie zakłady bez ryzyka nie są jedynymi tego typu promocjami na rynku. Bukmacherzy proponują ten bonus jako jedną z najczęstszych promocji do uzyskania w ramach promocji powitalnej. Jak wypada zakład bez ryzyka Fortuny na tle innych, polecanych operatorów?
Zakład bez ryzykaWartość
STS100 PLN
Superbet3500 PLN
Betclic50 PLN
forBET1300 PLN
Jak widzimy w tabeli, STS oferuje zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Jest to bonus dostępny na pierwszy zakład, który nie wymaga obrotu jeśli zagramy za środki własne. Podobnie więc jak w Fortunie, gdzie jednak możemy skorzystać z trzech zakładów bez ryzyka z takim zwrotem maksymalnym.
Superbet do kwestii cashbacku podszedł inaczej i oferuje "Tydzień bez ryzyka". Zwrot następuje po pierwszym tygodniu gry, jeśli gracz będzie "na minusie". Maksymalnie można uzyskać do 3500 PLN zwrotu, zatem dużo więcej niż w Fortunie. Trzeba jednak pamiętać, że Superbet w wyliczeniu cashbacku bierze pod uwagę również wykorzystane bonusy czy wygrane. Dodatkowo bonusem trzeba obrócić, a Fortuna zakład bez ryzyka przyznaje bez obrotu.
W Betclic pierwszy kupon wytypujemy ze zwrotem do 50 PLN, ale uwzględnić musimy w tym przypadku podatek, zatem maksymalny bonus obowiązuje przy stawce 57 PLN. Fortuna zwraca 100% stawki do 100 PLN. Wystarczy zatem zagrać za tą kwotę i możemy to zrobić aż trzykrotnie.
Najwyższy zwrot na jeden kupon oferuje forBET, pod warunkiem rejestracji z kodem MECZYKIVIP. W takim przypadku możemy uzyskać zwrot nawet do 1300 PLN za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany. Zwrot jest wyższy zarówno od pojedynczego, jak i wszystkich trzech zakładów bez ryzyka Fortuny łącznie.

Rejestracja w Fortunie z zakładem bez ryzyka

Rejestracja w Fortunie składa się z dwóch etapów. Na początku gracz tworzy konto tymczasowe, które upoważnia do wpłacania środków, zawierania zakładów i skorzystania z oferty powitalnej. Zarejestrować można się klikając w przycisk na początku tekstu.
Na tym etapie należy podać takie dane jak:
 • imię,
 • nazwisko,
 • login,
 • hasło,
 • adres e-mail,
 • numer PESEL,
 • numer telefonu,
 • data urodzenia,
 • obywatelstwo,
 • adres zamieszkania i województwo.
Należy też określić, z jakiego źródła będą pochodziły środki, za które gracz chce zawierać zakłady.
Wypełnienie tych danych nie oznacza jednak, że konto będzie już w pełni aktywne. Aby tak się stało, co umożliwi ewentualne wypłaty środków, należy jeszcze przesłać Fortunie skany lub zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego.
Po założeniu konta gracz otrzyma 2800 punktów FKP, które może zamienić na zakłady o wartości 20 zł. To freebet, o którym wspominaliśmy już we wcześniejszej części artykułu.

Zakłady bukmacherskie Fortuna - podstawowe informacje

Fortuna działa na polskim rynku już od 1996 roku, choć początkowo występowała pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. W internecie firma pojawiła się natomiast w 2012 roku, gdy otrzymała stosowną licencję do Ministra Finansów. Zyskała w ten sposób miano pierwszego legalnego polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie Fortuna to jednak nie tylko sieć. W Polsce ulokowanych jest bowiem kilkaset punktów stacjonarnych, także cieszących się dużą popularnością wśród graczy.
Marka aktywnie wspiera polski sport. Jest sponsorem tytularnym 1. ligi piłkarskiej w Polsce, a także sponsorem głównym Legii Warszawa. Wspiera ponadto takie kluby i organizacje jak: Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, koszykarską sekcję Legii Warszawa, Polski Związek Narciarski oraz piłkarską ligę Playarena.

Faq

Jaki jest Fortuna zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka w Fortunie jest podzielony na trzy bezpieczne kupony o łącznej wartości 300 PLN. Z kodem: MECZYKI odbierzesz trzy cashbacki po kolejno 100, 200 i 300 PLN.

Co to jest kupon bezpieczny Fortuna?

Kupon bezpieczny Fortuna to możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka, czyli takiego kuponu, w którym w razie porażki otrzymamy zwrot stawki.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020