Totalbet Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Aleksander Nowomiejski,14 kwi 2022 | 15:13

Bonus 5050 PLN

 • 50 PLN darmowe zakłady (w tym 35 PLN bez depozytu!)

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI

Totalbet dla graczy przygotował ofertę powitalną. Obecnie cashback Totalbet nie jest jednak dostępny dla graczy. Za to uzyskać można inne bonusy o wartości 5050 zł. Skorzystać z pakietu bonusów na start mogą osoby, które wprowadzą specjalny kod bonusowy. Jak brzmi kod bonusowy Totalbet? Cashback - czym jest i czy będzie można z niego skorzystać w Totalbet? O tym, a także o pozostałych bonusach bukmachera, piszemy w tym tekście.

Na skróty:

 1. Totalbet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?
 2. Pozostałe bonusy powitalne Totalbet
 3. Totalbet bonusy dla wszystkich graczy
 4. Bonus cashback u innych bukmacherów
 5. Totalbet cashback - informacje o bukmacherze

Totalbet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Niedostępny obecnie w Totalbet cashback, zwany również zakładem bez ryzyka, to jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich. Oznacza on, że gracz może otrzymać zwrot postawionej przez siebie stawki, nawet w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany. To, na jakie zakłady można wykorzystać zakład bez ryzyka, zależne jest od bukmachera. U niektórych z nich zwrotem z tytułu cashbacku nie trzeba obracać. Choć obecnie w Totalbet cashback nie jest dostępny, to bukmacher oferował go wcześniej. Na start dostępne są jednak inne bonusy powitalne.

Totalbet Cashback - bonus na zakład bez ryzyka

W Totalbet cashback obecnie nie jest dostępny, ale taką promocję można aktywować u innych bukmacherów. Poniżej prezentujemy listę legalnych bukmacherów w Polsce, u których jest obecnie dostępny cashabck. Totalbet w ofercie na start posiada inne bonusy, które prezentujemy w dalszej części artykułu, tam opisujemy też szczegółowo cashback dostępny u innych bukmacherów.

Bukmacher Wartość bonusu Warunki Szczegóły
STS 100 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.91 Czytaj więcej
Fortuna 600 PLN Obrót 1x, kurs dowolny Czytaj więcej
Superbet 1300 PLN (tydzień bez ryzyka) Obrót 2x, kurs min. 1.80 Czytaj więcej
Betclic 200 PLN (zwrot w formie freebetu) Kurs freebetu min. 2.14, brak obrotu Czytaj więcej
Fuksiarz 500 PLN Brak Czytaj więcej
eWinner 110 PLN Brak Czytaj więcej
PZBuj 1000 PLN Obrót 1x, kupon min. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.40 Czytaj więcej
Betfan 600 PLN Obrót 1x, kupon min. 3 zdarzenia, kurs kuponu min. 3.80 Czytaj więcej
LVBet 333 PLN Obrót 1x, kurs min. 1.75 Czytaj więcej

W Totalbet zakład bez ryzyka był w przeszłości dostępny. Jeśli bonus ponownie znajdzie się w ofercie bukmachera, wówczas poinformujemy o tym.

Totalbet kod promocyjny

Pozostałe bonusy powitalne Totalbet

Jak wspomnieliśmy już wyżej, cashback Totalbet w tym momencie nie jest dostępny dla graczy. Dostępne są jednak inne bonusy na start. Wartość całego pakietu powitalnego wynosi 5050 zł, z kodem bonusowym o treści MECZYKI. W przypadku Totalbet promocje tworzą darmowe zakłady (freebet) o wartości 50 zł, a także bonus od depozytu do 5000 zł. Poniżej opisujemy te bonusy. 

Freebet 50 PLN

Nowi gracze w Totalbet mogą zyskać freebet w kwocie 50 zł, w tym 35 zł bez depozytu. Bonus ten składa się w sumie z kilku darmowych zakładów, które można otrzymać po rejestracji z kodem promocyjnym. 

Pierwsze dwa freebety, o wartości 20 zł oraz 10 zł, gracz otrzyma już za samą rejestrację z poprawnie dodanym kodem MECZYKI. Należy również zweryfikować konto. Wówczas bukmacher przyzna bonusy. Kolejne darmowe zakłady, w sumie cztery o wartości 5 zł każdy, można otrzymać za wykonanie konkretnych działań.

Bez depozytu gracz otrzyma freebet 5 zł, za zgody marketingowe. Te należy zaakceptować jeszcze na etapie rejestracji, w przeciwnym razie bonus przepada. Pozostałe darmowe zakłady, również o wartości 5 zł, można otrzymać za: pierwszy depozyt, pierwszy zakład ze środków własnych i pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Minimalny kurs kuponu, dla każdego z freebetów, wynosi 2.00. Bonusów nie można dzielić, a więc każdy z przyznanych darmowych zakładów (1x 20zł, 1x 10 zł, 4x 5zł) należy wykorzystać jednorazowo. Bonusem nie trzeba obracać. Ważność każdego z darmowych zakładów, to 7 dni od momentu jego przyznania. 

Bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatni bonus na start, to 100% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnie 5000 zł. Oznacza to, że gracz wpłacając pierwszy własne środki, podwoi ich sumę na grę. Minimalna wartość wpłaty wynosi 10 zł. 

Bonus dostępny jest dla osób, które zarejestrują się z kodem promocyjnym. Przyznanym bonusem należy obrócić. Totalbet pozwala wybrać jedną, z dwóch opcji na obrót środkami bonusowymi. Gracz sam wybiera, która propozycja jest dla niego bardziej optymalna. 

Pierwsza propozycja to obrót 4x4. Jest to czterokrotny obrót, na kuponach z czterema zdarzeniami. Minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie, powinien wynieść 1.25. Do obrotu zaliczają się zakłady live i przedmeczowe z oferty sportowej. Po każdym pełnym obrocie bonusem, uwalnia się 25% jego wartości. Na wykonanie czterokrotnego obrotu gracz ma 90 dni.

Drugą możliwością jest obrót 5x3. W tym przypadku należy pięciokrotnie obrócić całą wartością bonusu, na kuponach z trzema zakładami. Kurs pojedynczego to ponownie 1.25, a każdy pełny obrót uwalnia 20% wartości całego bonusu. Na wykonanie obrotu gracz ma 90 dni. Podobnie jak przy poprzedniej opcji, zaliczane są zakłady live i przedmeczowe z oferty sportowej.

Sprawdź kody promocyjne:

Totalbet bonusy dla wszystkich graczy

Poza wspomnianymi wyżej bonusami z kodem promocyjnym, Totalbet proponuje również bonusy dla wszystkich. Są one niezależne od rejestracji konta. 

Freebet urodzinowy

Raz do roku bukmacher przyzna urodzinowy freebet, dla graczy mających w pełni zweryfikowane konto. Bonus zostanie aktywowany w dniu urodzin, a jego wartość wynosi 10 zł. Kupon z użyciem freebetu powinien mieć kurs minimalny 2.00. Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo. Bonus dostępny będzie przez 7 dni, od momentu jego aktywowania na koncie gracza. Ewentualna wygrana nie podlega obrotowi. 

Gra bez podatku

Bukmacher oferuje grę bez podatku. Jest to bonus dostępny dla wszystkich graczy, z którego można skorzystać wielokrotnie, bez limitu. Bonus obowiązuje dla zakładów zawierających minimum 3 zdarzenia, z oferty zakładów przedmeczowych lub live. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić co najmniej 1.30. Bonus łączy się z TOTALbonusem, nie dotyczy zakładów zagranych w ramach bonusów z oferty powitalnej.

TOTALbonus

Wszyscy gracze mogą skorzystać także z TOTALbonusu, który łączy się z grą bez podatku. Na czym polega ten bonus? Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy procent do wygranej dołoży bukmacher.

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygranej

Kurs minimalny jednego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30. Oferta nie łączy się z bonusem powitalnym.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonus cashback u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka Totalbet obecnie nie jest dostępny, ale ta promocja znalazła się u wielu innych bukmacherów. Poniżej prezentujemy podobne bonusy, dostępne u innych, legalnych bukmacherów. 

Cashback STS

U bukmachera STS można zyskać cashback w wysokości 100 zł. Aby aktywować bonus, można założyć konto TUTAJ z kodem MEGABONUS. Bonus obowiązuje na pierwszy zakład, który gracz zagra po dokonaniu wpłaty na konto depozytowe. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas kwota do 100 zł wróci do gracza. Należy jednak pamiętać o podatku, zatem aby zdobyć pełny bonus, trzeba zagrać za dokładnie 113.64 zł.

Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego dla zakładu bez ryzyka, ale określa warunki obrotu. Bonusem należy obrócić trzykrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony. 

Cashback Fortuna

Bonus cashback proponuje także Fortuna. Rejestracja konta możliwa jest pod TYM LINKIEM, a pakiet bonusów powitalny aktywuje użycie kodu bonusowego, o treści MECZYKI. Wartość zakładu bez ryzyka w Fortunie to 600 zł. 

Zakład bez ryzyka należy zaakceptować w polu “Moje bonusy”. Gracz ma na to 3 dni od rejestracji, a w ciągu 5 musi zawrzeć pierwszy kupon. I to właśnie na pierwszy kupon obowiązuje zakład bez ryzyka, którego zwrot maksymalnie wynosi 600 zł. Bonusem należy obrócić jeden raz. Zarówno w przypadku zakładu bez ryzyka, jak i obrotu, bukmacher nie określa kursu minimalnego.

Cashback Superbet

W przypadku tego bukmachera także dostępny jest bonus cashback, który działa jednak inaczej, niż zakład bez ryzyka Totalbet. Superbet proponuje tydzień bez ryzyka. O ewentualnym zwrocie można zatem mówić dopiero, po całym pierwszym tygodniu gry. Maksymalny zwrot z tytułu przegranych zakładów wynosi 1300 zł. Aby bonus był aktywny, należy zarejestrować się TUTAJ z kodem MECZYKI, oraz dokonać wpłaty co najmniej 20 zł na konto.

Bukmacher rozliczy pierwszy tydzień według schematu: suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu. Bonus zostanie rozliczony w ciągu 3 dni od zakończenia tygodnia promocyjnego. Następnie w ciągu 10 dni gracz musi dwukrotnie nim obrócić, po kursie 1.80 lub wyższym.

Cashback Betclic

Flagowym bonusem na start w Betclic, jest cashback o wartości 200 zł z kodem MECZYKI. Można go wpisać podczas rejestracji pod TYM LINKIEM. Bonus przysługuje na pierwszy zakład. Jeśli ten okaże się nietrafiony, wówczas stawka do 200 zł może wrócić na konto gracza. Aby maksymalnie wykorzystać bonus, należy zagrać dokładnie za 227.30 zł, trzeba bowiem pamiętać o potrąceniu 12% podatku.

Bonus przyznawany jest w formie darmowych środków na grę (freebetu). Minimalny kurs kuponu wynosi 2.14. Bonus można podzielić na wiele kuponów. Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas wygrana pomniejszona o stawkę i podatek trafią na konto gracza. Wygraną nie trzeba obracać. Bonus nie ma ograniczeń czasowych. 

Cashback Fuksiarz

Dla nowych graczy cashback powitalny ma również Fuksiarz. Konto założyć można TUTAJ, a wpisanie kodu MECZYKI pozwoli aktywować bonus. Zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon i pozwala zyskać 50% stawki, do maksymalnie 500 zł. Najpierw trzeba jednak dokonać wpłaty na konto o wartości min. 20 zł.

Bukmacher określa, jak powinien wyglądać kupon zagrany z bonusem cashback. Musi zawierać minimum 2 zdarzenia, których kurs wyniesie 1.20 lub więcej w każdym przypadku. Nie ma obowiązku obrotu bonusem. Przy ewentualnej porażce, środki trafią na konto gracza.

Totalbet cashback - informacje o bukmacherze

Bukmacher Totalbet od 2018 działa legalnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich, na mocy zezwolenia od Ministra Finansów. Bukmacher aktywnie wspiera polski sport, jest sponsorem piłkarskiego klubu Warta Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, federacji sportów walki FEN czy siatkarskiej drużyny Warty Zawiercie.

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne o wartości 5050 zł. Wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny dla Totalbet kod promocyjny: MECZYKI.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

5050zł w bonusach na start! 50zł w freebetach bez depozytu i podwojenie pierwszej wpłaty, do 5000zł.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020