Betclic zakład bez ryzyka 200 PLN | NAJWYŻSZY cashback

Betclic zakład bez ryzyka ma wartość 200 zł. Jest to obecnie NAJWYŻSZY bonus powitalny bukmachera dostępny na rynku, dostępny dla nowych graczy na pierwszy zagrany kupon. Z promocji można skorzystać rejestrując się z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Szczegóły zakładu bez ryzyka w Betclic opisujemy w tekście.

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zakład bez ryzyka

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Maciej Baranowski,19 Wrz 2023 | 10:21
Betclic zakład bez ryzyka oferuje jako bonus powitalny za rejestrację konta. W tym artykule wyjaśniamy jak uzyskać w Betclic cashback, kto może skorzystać z promocji i jak zrealizować obrót bonusem. Przybliżamy również warunki innych promocji dostępnych u tego bukmachera. Porównujemy też jego ofertę z innymi legalnymi bukmacherami działającymi na polskim rynku. 

Betclic zakład bez ryzyka (cashback) - czym jest?

Zakład bez ryzyka Betclic, znany również jako cashback, jest bonusem przeznaczonym dla nowych graczy i ogranicza lub całkowicie likwiduje ryzyko utraty środków w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej posiada kilku bukmacherów w Polsce, w tym opisywany tutaj Betclic. W przypadku porażki, stawka zostanie zwrócona na konto gracza. Zdarza się, że przed wypłatą zwrot z tytułu z cashbacku trzeba jeszcze obrócić, jednak nie każdy bukmacher tego wymaga. Poniżej opiszemy, jak działa w Betclic zakład bez ryzyka i porównamy jego zakład bez ryzyka z innymi firmami. 

Betclic zakład bez ryzyka - jak odebrać bonus?

W Betclic zakład bez ryzyka dla nowych graczy ma wartość 200 zł. Kod bonusowy, który pozwala skorzystać uzyskać najwyższy cashback, ma treść MECZYKI. Promocja obowiązuje na pierwszy kupon, a bonus przyznawany jest w formie środków na darmowe zakłady. Zwrot przyznawany jest jeśli pierwszy kupon wytypowany w historii konta okaże się przegrany. 
Betclic zakład bez ryzykaWartość
Wartość bonusu200 PLN (w formie darmowych zakładów, tzw. freebet)
Min. kurs kuponu1.14
Obrót bonusemKurs kuponu 2.14 lub więcej, brak obrotu wygraną 
Czas aktywności bonusuBonus nie ma maksymalnego terminu ważności
Konto w Betclic można założyć klikając w przycisk lub baner umieszone poniżej.
Z oferty skorzystać mogą wszyscy gracze, którzy założyli nowe konto na stronie Betclic, a w trakcie rejestracji wpisali specjalny kod bonusowy MECZYKI
Betclic kod promocyjny

Betclic zakład bez ryzyka - zasady bonusu

Jakie warunki przygotował na swój zakład bez ryzyka Betclic? Otóż, aby wykorzystać dostępny u bukmachera Betclic cashback, gracz powinien zagrać pierwszy kupon. Pierwszym krokiem będzie zatem wpłata środków na konto, następnie zagranie kuponu. Gdy nasz pierwszy zakład będzie trafiony, to po prostu wygrywamy całą wartość typowanego kuponu. Jeśli jednak premierowy zakład okaże się przegrany, wówczas na konto bonusowe trafi do 200 zł w formie darmowych zakładów (tzw. freebet). Trzeba pamiętać, że pełna kwota bonusu, zgodnie z przepisem podatku od gier 12%, zostanie zwrócona wówczas, gdy pierwszy zakład będzie miał stawkę minimalną 227.30 zł (227.30 x 0,88 = 200).
Jak wykorzystać otrzymany od Betclic cashback? Warunki są jasno określone przez bukmachera:
 • Bonus można przeznaczyć na jeden lub wiele kuponów, 
 • Kurs minimalny w każdym przypadku wynosił 2.14,
 • Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać.
Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas na konto gracza trafi wartość kuponu pomniejszona o stawkę oraz 12% obowiązującego podatku od gier.
Do udziału w promocji zaliczane są zakłady z oferty sportowej, zarówno przedmeczowe jak i na żywo.  
Do obrotu nie zaliczają się natomiast: zdarzenia anulowane, zakłady na te same zdarzenia, zakłady z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami oraz zakłady częściowo lub całkowicie zaklasyfikowane do innej promocji oraz te, które zostały przedwcześnie zamknięte za pomocą opcji cashout. Nie wliczają się także zakłady na gry karciane. 

Betclic cashback a cashout

U bukmachera Betclic zakład bez ryzyka (cashback) to powitalny bonus dla nowych graczy. Czasem mylony jest z opcją cashout, która także dostępna jest u tego bukmachera. Na czym dokładnie polega cashout? To możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, gdy nie wszystkie zdarzenia na nim zawarte zostały rozliczone.
W tym przypadku możemy wypłacić część wartości całego, pierwotnie postawionego kuponu. Podkreślamy, że to bukmacher wybiera zakłady, które mogą zostać przedwcześnie zamknięte. Oczywiście, aby skorzystać z opcji cashoutu, żadne zdarzenie na kuponie nie może zostać rozliczone jako przegrane. Kiedy gracz się na to zdecyduje, a zdarzenia rozpoczęte po zamknięciu okażą się trafione, wygrana nie zostanie powiększona. Decyzja o przedwczesnym zamknięciu zakładu powinna być więc dobrze przemyślana. O ile zakład bez ryzyka Betclic obowiązuje na pierwszy kupon, o tyle z cashoutu możemy korzystać bez ograniczeń ilościowych, na wszystkich kuponach, gdzie pojawi się ta opcja do użycia.

Betclic inne promocje

W przypadku Betclic zakład bez ryzyka to promocja powitalna, ale bukmacher przygotował również ofertę stałych bonusów dla zarejestrowanych osób. Nowi oraz stali gracze tego bukmachera mogą zapoznać się z szeregiem innych promocji i produktów, których przykłady wymieniamy i opisujemy w poniższych akapitach. 

Multi+ 

Promocja Multi+ pozwala stałym graczom na zawieranie kuponów z większą potencjalną wygraną nawet do 120%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym bonus jest większy. Poniżej opisujemy warunki funkcjonowania tego produktu. 
Betclic zakład bez ryzyka z Multi+
W promocji Multi+ udział biorą wyłącznie zakłady wielokrotne z minimum 5 zdarzeniami. Podkreślamy, że każde zdarzenie musi być oznaczone logiem Multi+, aby wygrana została odpowiednio powiększona. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20, a maksymalna wygrana, którą można odebrać w ramach promocji to 10 000 zł. 
W ramach oferty Multi+ można uzyskać następujący procent do wygranej: 
 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej
W promocji biorą udział kupony zawierające tylko i wyłącznie zakłady sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Promocja obowiązuje na wszystkie dyscypliny i imprezy sportowe, które można typować u bukmachera. Do bonusu nie są zaliczane zdarzenia z oferty Super Kursy (promocję opisujemy poniżej), zakłady systemowe oraz zakłady na MMA, w tym gale organizowane przez federację Fame MMA. Rzecz jasna typowane zdarzenia muszą także spełniać minimalny wymóg kursowy. Wygrane środki trafiają od razu na konto depozytowe i można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Nie jest wymagany obrót wygraną z tytułu Multi+. 

Super Kursy

Jedną ze stałych promocji w Betclic jest bonus o nazwie Super Kursy. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi tutaj o podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z oferty bukmachera. W ramach opisywanej promocji gracz może skorzystać z wyższych kursów, zazwyczaj dostępnych na najbardziej popularne zakłady sportowe. Super Kursy oznaczone są ikoną przypominającą w kształcie rakietę.
Betclic zakład bez ryzyka na Super Kursy
Pełna oferta Super Kursów dostępna jest na stronie bukmachera w panelu z wymienionymi zakładami na dyscypliny sportowe. Z kolei w aplikacji mobilnej znajduje się pod kategorią “Sport”.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów w Polsce

Poniżej wymienimy wszystkie warte uwagi zakłady bez ryzyka zawarte w ofercie powitalnej największych bukmacherów działających w Polsce. 

Zakłady bez ryzyka 600 PLN od Fortuna

Jednym z bukmacherów, którzy umieścili zakład bez ryzyka w swojej ofercie powitalnej jest Fortuna. W tym przypadku są to trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł (100 zł + 200 zł + 300 zł), a z bonusów można skorzystać z niego po kliknięciu w poniższy baner i założeniu nowego konta. 
Fortuna kod promocyjny
Warto zaznaczyć, że cashback Fortuna nie jest objęty żadnymi ograniczeniami dotyczącymi liczby zdarzeń ani minimalnego kursu. Ponadto bonus zwolniony jest z warunków obrotu. W przypadku otrzymania cashbacku, nie trzeba nim obracać a środki są od razu dostępne dla gracza.
W ofercie powitalnej na stronie Fortuna znajdują się jeszcze inne bonusy: darmowy zakład o wartości 20 zł oraz darmowy zakład w kwocie 15 zł.

Zakład bez ryzyka 100 PLN od STS

Cashback na stronie STS to część oferty powitalnej dla nowych graczy bukmachera i wynosi 100 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład po kliknięciu w poniższy baner i założeniu konta z kodem promocyjnym objęty będzie zwrotem na właśnie taką sumę z uwzględnieniem podatku od gier 12%. 
STS kod promocyjny
Środki zwrócone dzięki zakładowi bez ryzyka na STS trzeba obrócić dwukrotnie po kursie 1.91. Do obrotu bonusem wliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane.
Zakład bez ryzyka występuje w ofercie powitalnej STS obok bonusu od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł oraz bonusu za wykonanie zadań o wartości 60 zł.

Nadchodzące:

Rejestracja na stronie Betclic

Każdy nowy gracz na stronie Betclic może założyć tymczasowe konto poprzez szybką rejestrację. W tym celu na początku trzeba podać podstawowe dane: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. 
Na kolejnym etapie klient zostanie poproszony o podanie swojego numeru PESEL, adresu korespondencyjnego oraz numeru telefonu komórkowego. W tym momencie założone zostanie konto tymczasowe. Daje ono możliwość wpłacania depozytu i obstawiania meczów, ale pełna oferta stanie przed graczem otworem dopiero po weryfikacji konta i przekształceniu je w stałe. O tym, jak to zrobić, piszemy poniżej. 
Stworzenie konta stałego pozwala na to, co jest celem gry, czyli wypłacanie depozytu na konto bankowe. Aby zweryfikować swoje konto, trzeba podać numer i serię swojego dokumentu tożsamości, a także przesłać wyraźne zdjęcia jego dwóch stron. Dodatkowo trzeba podać aktualny numer rachunku bankowego. Takie procedury obowiązują na stronie każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce.

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic - informacje ogólne o bukmacherze

Betclic zakład bez ryzyka o wartości 200 zł oferuje jako powitalny bonus. Nowi gracze, którzy wpiszą przy okazji rejestracji konta kod promocyjny MECZYKI, mogą skorzystać z tej promocji na start. Bukmacher oferuje także stałe i czasowe bonusy oraz promocje dla graczy. 
Betclic informacje
Bukmacher został założony w 2005 roku w Londynie. W Polsce działał w przeszłości do 2017, jednak w połowie tamtego roku weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, co poskutkowało tym, Betclic wycofał się z naszego rynku na jakiś czas.
Powrót Betclica do Polski nastąpił 1 lipca 2019 roku, dzięki uzyskaniu zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydanego przez Ministerstwo Finansów. Od tego czasu Betclic to w pełni legalny bukmacher, który może działać w naszym kraju. Firma znana jest ze swojego zaangażowania w sponsoring imprez sportowych i nie tylko. Betclic w Polsce jest partnerem m.in. największej federacji freakfightowej Fame MMA a także polskim partnerem federacji UFC.

FAQ

Czy w Betclic zakład bez ryzyka jest dostępny?

Tak. Bukmacher Betclic zakład bez ryzyka umieścił w swojej ofercie. Promocja przy rejestracji z kodem MECZYKI ma wartość 200 zł na pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany.

Jaki jest Betclic zakład bez ryzyka?

Betclic zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza w historii konta. Bonus ma wartość 200 zł i przyznawany jest w formie freebetu, jeśli premierowy kupon będzie przegrany. Wygraną z bonusu nie trzeba obracać.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020