STS Cashback 231PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

STS Cashback 231PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka
sts.pl cashback bezpieczny zakład bez ryzyka / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski21 wrz 2021 | 14:38
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Zakłady bukmacherskie STS mają dla swoich nowych graczy specjalną ofertę powitalną, dzięki której zyskać można aż 1460 zł na grę. Bukmacher proponuje bowiem za rejestrację trzy bonusy - STS zakład bez ryzyka 231 zł - cashback, freebet 29 zł oraz bonus bez depozytu, nawet do 1200 zł. Z naszego artykułu dowiecie się m.in. jak skorzystać z wymienionych wyżej promocji, co STS oferuje swoim stałym graczom, a także jak wygląda proces rejestracji. 

Cashback STS

Na skróty:

  1. Czym jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?
  2. STS Cashback - zakład bez ryzyka 231 zł
  3. STS bonusy i promocje dla stałych graczy
  4. Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce
  5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  6. Rejestracja w STS
  7. STS - informacje o bukmacherze

STS Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Być może niektórzy z Was zastanawiają się, czym w ogóle jest bukmacherski cashback STS (bezpieczny zakład bez ryzyka). To nic innego jak zakład bez ryzyka utracenia pieniędzy zainwestowanych w pierwszy kupon u danego bukmachera. W takich przypadkach wystarczy wpłacić środki na swoje konto, zagrać debiutancki zakład, a jeśli okaże się on przegrany, otrzymamy zwrot stawki. Bywa tak, że zwrócone środki można od razu wypłacić na konto bankowe. Rzadziej konieczne jest jeszcze dokonanie określonego obrotu.

STS Cashback 231 PLN bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka (cashback) 231 zł to promocja jaką bukmacher STS przygotował dla swoich nowych użytkowników. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy podczas rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod: “MEGABONUS”, a gdy nasze konto zostanie już utworzone, wpłacić na nie środki i zagrać pierwszy zakład. 

Pamiętajmy, że w ramach promocji STS Cashback (bezpieczny zakład bez ryzyka) bukmacher zwróci nam maksymalnie 231 zł, a nie można zapominać też o obowiązkowym podatku (12%). Jeśli zagramy więc za wspomniane 231 zł, na konto gracza w przypadku porażki wróci 203.28 zł. By w pełni wykorzystać bonus zakład bez ryzyka STS, można postawić kupon za 258,72 zł. Wtedy, w razie niepowodzenia, bukmacher zwróci dokładnie 231 zł.

Jeśli więc pierwszy zakład okaże się trafiony - gracz może cieszyć się zgromadzonymi środkami. Jeśli nie - nic straconego. Postawiona kwota i tak do niego wróci. Od użytkownika zależy wówczas, czy chce ją wypłacić, czy jednak przeznaczyć na dalsze granie.

Pozostałe bonusy powitalne STS

Ale zakład bez ryzyka STS to tylko jedna z trzech części oferty powitalnej. Nowi gracze mogą liczyć także na freebet oraz bonus od depozytu.

STS freebet 29 zł

Freebet, jak sama nazwa wskazuje, to po prostu darmowy zakład, nie wymagający od gracza wpłacania jakichkolwiek swoich środków. Już za samą rejestrację i wpisanie podczas niej kodu “MEGABONUS” bukmacher przyznaje 29 zł do wykorzystania na grę. 

Co istotne, otrzymaną kwotę można przeznaczyć na jeden zakład lub podzielić ją na kilka mniejszych. Oczywiście nie można od razu dokonać wypłaty na konto bankowe. Konieczne jest wykonanie trzykrotnego obrotu. Jeśli więc gracz otrzyma freebet 29 zł, musi zagrać łącznie za 87 zł, by zgromadzone środki powędrowały z konta bonusowego na konto depozytowe. Wtedy można je wypłacić lub wykorzystać na kolejne kupony.

Aby dany zakład wliczał się do obrotu, jego kurs nie może być niższy niż 1.91. To właściwie jedyny warunek dotyczący promocji freebet STS.

STS bonus od pierwszej wpłaty (bonus od depozytu 1200 zł)

Trzecia część oferty powitalnej STS to z kolei bonus od pierwszej wpłaty. Aby móc skorzystać z promocji, należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję “chcę otrzymać swój bonus startowy”. Następnie wystarczy zasilić konto gracza wybraną kwotą, a bukmacher jej równowartość doda do konta bonusowego. Maksymalnie może to być jednak 1200 zł. Nawet jeśli zdecydujemy się wpłacić więcej, STS przyzna nam właśnie taką kwotę. 

Nie możemy oczywiście od razu wypłacić otrzymanego bonusu. Konieczne jest wykonanie trzykrotnego obrotu. Przykład? Jeśli wpłaciliśmy 100 zł, otrzymujemy od bukmachera drugie 100 zł. Wówczas musimy zagrać łącznie za 300 zł z salda bonusowego, by środki te powędrowały na saldo główne. Wtedy zgromadzoną tam kwotę możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie. 

By dany zakład był wliczany do obrotu, musi być on oczywiście wygrany, a jego kurs nie może być niższy niż 1.91. Zaliczane są do niego zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane, ale nie systemowe, bezpieczne czy wypłacone za pomocą funkcji cash-out.

Sprawdź kody promocyjne:

STS bonusy i promocje dla stałych graczy

STS nie zapomina także o swoich stałych graczach, przygotowując dla nich liczne bonusy i promocje. 

Ekstra 30 PLN

W akcji Ekstra 30 PLN STS nagradza najbardziej aktywnych użytkowników, którzy w trakcie jednego etapu (od godziny 1.00 w poniedziałek do 23.59 w niedzielę) zagrali za przynajmniej 200 zł. Jeśli dany gracz tego dokonał, otrzyma od bukmachera 30 zł na grę, które zostaną dopisane do konta bonusowego.

Jakie zakłady wliczają się do wspomnianego obrotu 200 zł? Mogą to być kupony SOLO lub AKO, a kurs minimalny musi wynieść przynajmniej 1.85. Z promocji wyłączone są więc zakłady z Superoferty i Hitu Dnia, a także kupony systemowe, na MaxiKombi, Sporty Wirtualne, BetGames oraz te anulowane, zagrane za środki bonusowe czy wypłacone przez opcję cash-out.

Do zagrania za wspomniane 200 zł w trakcie tygodnia wliczają się zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. Nie ma to żadnego znaczenia, o ile spełnione zostały pozostałe warunki, opisane wyżej. STS zobowiązuje się do przyznania bonusu 30 zł w ciągu siedmiu dni od zakończenia etapu, ale zazwyczaj proces ten trwa znacznie krócej.

Gdy gracz otrzyma już 30 zł bonusu, musi jeszcze dokonać koniecznego obrotu. W tym przypadku trzykrotnego, po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Trzeba więc zagrać za łącznie 90 zł, by środki bonusowe powędrowały na konto główne. Co warte podkreślenia, do obrotu wliczają się wyłącznie stawki z zakładów wygranych. Kiedy pieniądze znajdą się już na saldzie depozytowym, użytkownik sam może zdecydować, co chce z nimi zrobić - wypłacić czy grać dalej. 

Cashback STS

Cztery kupony, jeden gratis

Kolejna promocja dla stałych graczy. W tym przypadku możemy otrzymać od STS darmowy zakład, ale wcześniej trzeba oczywiście spełnić kilka warunków.

Przede wszystkim przez cały tydzień, a więc od poniedziałku do niedzieli należy postawić cztery kupony, każdy za 11 zł. Nieistotne ile zdarzeń znajdzie się na każdym z nich. STS zalicza zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne, których kurs musi jednak wynieść przynajmniej 1.85.

Do promocji nie są natomiast zaliczane kupony zawierane za środki bonusowe, zakłady nierozliczone, anulowane, wypłacone dzięki opcji cash-out, bezpieczne, systemowe czy zawierające zdarzenia z Superoferty lub Hitu Dnia.

Gdy wszelkie warunki zostaną już spełnione, STS przyzna bonus w wysokości 11 zł. Trafi on na bonusowe konto gracza najpóźniej pięć dni po zakończeniu danego etapu. Jak można się domyślić, otrzymane 11 zł bonusu nie jest od razu możliwe do wypłaty. Wcześniej należy dokonać trzykrotnego obrotu, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Skoro więc otrzymaliśmy od bukmachera 11 zł, zagrać musimy za 33 zł. Warto też pamiętać, że do obrotu wliczają się wyłącznie stawki zakładów wygranych. Jeśli uda nam się wykonać konieczny obrót, środki z konta bonusowego przejdą na konto główne, a więc możliwa będzie ich wypłata.

STS wprowadza też liczne promocje tymczasowe, np. związane z konkretnymi meczami czy rozgrywkami. Aby ich nie przegapić, warto regularnie śledzić stronę internetową bukmachera.

Zaproś kumpla

Kolega zaczął obstawiać dzięki Twojej rekomendacji? Możesz na tym zyskać! STS premiuje graczy, którzy “sprowadzili” do nich kogoś znajomego. Wystarczy, że owy kumpel założy konto gracza z Twojego polecenia, a otrzymasz od STS bonus o wartości 50 zł.

Jak to zrobić? Po wejściu w zakładkę “Moje konto” możesz zaprosić znajomego za pomocą Facebooka lub wiadomości e-mail. Istnieje także możliwość wygenerować linka rejestracyjnego, dzięki któremu kolega będzie mógł założyć w STS konto z Twojego polecenia.

By bonus został aktywowany, znajomy musi jednak po rejestracji dokonać depozytu na kwotę przynajmniej 50 zł, a następnie obrócić ją trzykrotnie, zawierając zakłady za 150 zł. Konieczne jest także umieszczenie na każdym kuponie zaliczanym do obrotu przynajmniej jednego zdarzenia z kursem nie niższym niż 1.50.

Gdy kolega dokona już koniecznego obrotu, STS przyzna polecającemu voucher, który można wymienić na bonus, wysyłając go na adres e-mail. Podobny “prezent” otrzyma też zresztą znajomy.

50 zł otrzymanego bonusu także należy trzykrotnie obrócić. By dany zakład wliczał się do obrotu, musi okazać się wygrany, a jego łączny kurs nie może być niższy niż 1.91.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce

STS nie jest jednak jedynym bukmacherem, który oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka (cashback). Poniżej przedstawiamy podobne promocje dostępne u innych legalnych firm bukmacherskich.

Cashback 210 PLN od Fortuna

Również Fortuna ma dla swoich nowych użytkowników zakład bez ryzyka, który wynosi aż 210 zł! Aby z niego skorzystać, na wstępie należy zarejestrować się klikając w ten LINK lub poniższy baner, a najpóźniej 3 dni po założeniu konta aktywować cashback w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza. Ważne, aby zrobić to już przy pierwszym zalogowaniu.

Cashback Fortuna

Dobrą wiadomością dla graczy jest z pewnością fakt, że nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnego kursu. Fortuna nie wymaga też wykonania obrotu zwróconej stawki. Gracz może więc wypłacić zwrócone pieniądze lub przeznaczyć je na kolejne zakłady.

To zresztą nie jedyna promocja w ofercie powitalnej Fortuny. Nowi użytkownicy mogą otrzymać także freebet 20 zł oraz bonus podwajający pierwszą wpłatę, nawet do 2000 zł.

Cashback 600 PLN od Betfan

Również Betfan posiada w swojej ofercie zakład bez ryzyka oferowany tym, którzy założą swoje konto gracza klikając w ten LINK lub poniższy baner.

Cashback Betfan

Cashback w Betfanie opiewa na 600 zł, które może wrócić do użytkownika w przypadku niepowodzenia przy pierwszych trzech zakładach, pomniejszone za każdym razem o równowartość obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych w wysokości 12%. Promocja bez ryzyka u tego bukmachera dzieli się na trzy etapy i za każdym razem powiązana jest z wpłatą środków na konto. Można odzyskać kolejno: 100, 200 i 300 zł, co łącznie daje wspomnianą kwotę 600 zł.

Cashback 550 PLN od Betclic

Na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy także zakład bez ryzyka od Betclic, nawet do 550 zł. Co należy zrobić aby go otrzymać? Wystarczy zarejestrować się klikając w ten LINK lub poniższy baner, a następnie w odpowiednim miejscu wpisać kod: “MEGABONUS550”.

Cashback Betclic

Warto pamiętać, że Betclic zgodnie z prawem musi odjąć od ewentualnego zwrotu podatek 12%. Jeśli gracz chce więc otrzymać cashback w wysokości 550 zł, musi zawrzeć swój pierwszy zakład za dokładnie 625 zł.

Ten bukmacher przed wypłatą na konto bankowe ewentualnego cashbacku oczekuje jeszcze dokonania ośmiokrotnego obrotu. Zaliczają się do niego wyłącznie kupony pojedyncze, wielokrotne, live i pre-live (zawarte tuż przed początkiem meczu) o kursie nie mniejszym niż 2.00. 

Gracz musi dokonać obrotu w ciągu 30 dni od momentu rozliczenia pierwszego zakładu.

Cashback 333 PLN od LVBet

Zakład bez ryzyka znajduje się również w ofercie LVBet, a jego wartość to 333 zł. Aby go otrzymać, wystarczy zaznaczyć opcję "Zakład bez ryzyka" na stronie po wpłaceniu trzeciego depozytu. 

Bukmacher do trzeciej wpłaty dodaje do niej jeszcze 1%. Oznacza to, że po wpłaceniu 330 zł, środki bonusowe będą wynosić 333,3 zł - tyle wynosi maksymalny możliwy zwrot. 

Cashback na LVBet podlega jednokrotnemu obrotowi. Aby odebrać zwrot po przegranym zakładzie, należy za jego całość postawić zakład o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.75.

Cashback LVBet

Cashback u pozostałych bukmacherów:

STS Rejestracja

STS umożliwia użytkownikom dwa sposoby rejestracji. Można założyć konto tymczasowe lub stałe.

Konto tymczasowe

Taka rejestracja nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem podanie podstawowych danych, a po chwili uzyskamy możliwość wpłaty środków czy zawierania zakładów. Konto tymczasowe wiąże się jednak także z pewnymi dość istotnymi ograniczeniami. Po pierwsze, suma stawek zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł, po drugie - i chyba ważniejsze - nie ma możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe.

Konto standardowe (stałe)

Posiadanie takiego konta umożliwia korzystanie z pełni możliwości oferowanych przez STS. W tym przypadku możemy już wypłacać pieniądze, a także nie jesteśmy ograniczani w kwestii stawek. Aby utworzyć konto stałe, oprócz podstawowych informacji wystarczających do stworzenia konta tymczasowego, trzeba jeszcze podać numer rachunku bankowego, przesłać skany obu stron dokumentu tożsamości oraz uzupełnić dane takie jak adres e-mail i miejsce zameldowania.

Gdy przejdziemy już pełną weryfikację, wówczas będziemy mogli bez ograniczeń korzystać z oferty STS.

Zakłady bukmacherskie STS - podstawowe informacje

STS informacje o bukmacherze

Firma Star-Typ Sport powstała w 1997 roku, a dziś jest zdecydowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Zatrudnia ponad 1500 osób, natomiast w całym kraju znaleźć można ponad 440 punktów naziemnych tego bukmachera.

STS aktywnie wspiera polski sport, sponsorując wiele drużyn i inicjatyw. Obecnie bukmacher jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Współpracuje też z takimi klubami jak Lech Poznań, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Cracovia, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Asseco Resovia Rzeszów, PGE Vive Kielce i Anwil Włocławek, a także sponsoruje siatkarską Plus Ligę.

Co więcej, STS otworzył się również na rynki zagraniczne, a obecnie oferuje swoje usługi w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino, Gibraltar, Malta czy Łotwa.

Jedną z twarzy marki od niedawna jest legendarny duński bramkarz Peter Schmeichel. W przeszłości z kolei z firmą współpracował były reprezentant Niemiec - Michael Ballack.

Cashback STS

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI