STS Cashback 100 PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Aleksander Nowomiejski,28 cze 2022 | 11:42

 Bonus 1640 PLN

 • 100 PLN zakład bez ryzyka

 • 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 20 PLN zakład bez ryzyka na sporty wirtualne

 • 20 PLN zakład bez ryzyka na BetGames

MEGABONUS

Zakłady bukmacherskie STS mają dla swoich nowych graczy specjalną ofertę powitalną, dzięki której uzyskać można aż 1640 zł na grę (najwyższy bonus STS na rynku). Bukmacher proponuje bowiem za rejestrację kilka bonusów, m.in. STS zakład bez ryzyka 100 zł - cashback oraz bonus bez depozytu, nawet do 1500 zł przy trzech pierwszych wpłatach. Ponadto w ofercie powitalnej znajdują się jeszcze dwa cashbacki STS - 20 zł na sporty wirtualne i 20 zł na BetGames. Z naszego artykułu dowiecie się m.in. jak skorzystać z wymienionych wyżej promocji, co STS oferuje swoim stałym graczom, a także jak wygląda proces rejestracji.

Na skróty:

 1. STS cashback - na czym polega?
 2. STS cashback - zakład bez ryzyka 100 PLN
 3. STS - pozostałe promocje
 4. STS - promocje dla stałych graczy
 5. Cashback u pozostałych bukmacherów
 6. STS - rejestracja konta
 7. STS - informacje o bukmacherze

STS Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Być może niektórzy z Was zastanawiają się, czym w ogóle jest bukmacherski cashback STS (bezpieczny zakład bez ryzyka). To nic innego jak zakład bez ryzyka utracenia pieniędzy zainwestowanych w pierwszy kupon u danego bukmachera. W takich przypadkach wystarczy wpłacić środki na swoje konto, zagrać debiutancki zakład, a jeśli okaże się on przegrany, otrzymamy zwrot stawki. Bywa tak, że zwrócone środki można od razu wypłacić na konto bankowe. Rzadziej konieczne jest jeszcze dokonanie określonego obrotu.

STS Cashback 100 PLN bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka (cashback) 100 zł to promocja jaką bukmacher STS przygotował dla swoich nowych użytkowników. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy podczas rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod: “MEGABONUS”, a gdy nasze konto zostanie już utworzone, wpłacić na nie środki i zagrać pierwszy zakład.

STS cashback Wartość
Wartość bonusu 100 PLN
Min. kurs kuponu Brak
Obrót 3x, kurs min 1.91
Czas aktywności bonusu 30 dni

Pamiętajmy, że w ramach promocji STS Cashback (bezpieczny zakład bez ryzyka) bukmacher zwróci nam maksymalnie 100 zł, a nie można zapominać też o obowiązkowym podatku (12%). Jeśli zagramy więc za wspomniane 100 zł, na konto gracza w przypadku porażki wróci 88 zł. By w pełni wykorzystać bonus zakład bez ryzyka STS, można postawić kupon za 113.64 zł. Wtedy, w razie niepowodzenia, bukmacher zwróci dokładnie 100 zł.

Jeśli więc pierwszy zakład okaże się trafiony - gracz może cieszyć się zgromadzonymi środkami. Jeśli nie - nic straconego. Postawiona kwota i tak do niego wróci. Od użytkownika zależy wówczas, czy chce ją wypłacić, czy jednak przeznaczyć na dalsze granie.

STS kod promocyjny

Pozostałe bonusy powitalne STS

Ale zakład bez ryzyka STS to tylko jedna z kilku części oferty powitalnej. Nowi gracze mogą liczyć także oraz bonus od depozytu oraz STS cashback na sporty wirtualne i STS zakład bez ryzyka na BetGames.

STS bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 PLN

Trzecia część oferty powitalnej STS to z kolei bonus od depozytu. Dotyczy on trzech pierwszych wpłat na konto, za które bukmacher przyzna bonus w wysokości: 100% od pierwszego depozytu do 300 zł, 50% od drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% od trzeciego depozytu do 700 zł. Aby móc skorzystać z promocji od drugiej i trzeciej wpłaty, należy potwierdzić chęć otrzymania bonusu. Bonus od pierwszego depozytu będzie przyznany automatycznie.

Aby móc wypłacić środki wpłacone na konto depozytowe, należy zagrać nimi za równowartość przyznanego bonusu po kursie 1.85 lub wyższym. Wpłata przekraczająca wartość maksymalnego bonusu nie podlega temu warunkowi. Bonus trafia na konto bonusowe po wpłacie, niezależnie od zagrania kuponów za depozyt.

Nie możemy oczywiście od razu wypłacić otrzymanego bonusu. Konieczne jest wykonanie trzykrotnego obrotu. Przykład? Jeśli wpłaciliśmy 100 zł, otrzymujemy od bukmachera drugie 100 zł. Wówczas musimy zagrać łącznie za 300 zł z salda bonusowego, by środki te powędrowały na saldo główne. Wtedy zgromadzoną tam kwotę możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie

By dany zakład był wliczany do obrotu, musi być on oczywiście wygrany, a jego kurs nie może być niższy niż 1.91. Zaliczane są do niego zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane, ale nie systemowe, bezpieczne czy wypłacone za pomocą funkcji cash-out. Zasady obrotu bonusem są identyczne przy każdej wpłacie. Przy drugim i trzecim depozycie gracz ma 90 dni na dokonanie pełnego obrotu.

STS bonus cashback na sporty wirtualne 20 PLN

Nowi gracze mogą liczyć na więcej niż jeden cashback od STS w ofercie powitalnej. Zakład bez ryzyka bukmacher proponuje również na sporty wirtualne. Wartość tego bonusu to maksymalnie 20 zł na pierwsze kupony zawarte w ramach tzw. "wirtualek". Kupony biorące udział w promocji muszą zostać rozliczone w ciągu jednej doby. Należy pamiętać, że zwrot stawki podlega opodatkowaniu (12%) stąd bukmacher wyliczając cashback zrobi to według schematu: stawka kuponu x 0.88. UWAGA! Całość zwrotu może pochodzić z kilku kuponów, ważny jest przede wszystkim czas ich zawarcia.

Kupony bonusowe objęte zakładem bez ryzyka muszą spełnić określone regulaminem wymogi: zdarzenia pochodzą tylko z oferty wirtualnej, całkowity kurs kuponu jest nie mniejszy niż 1.90. Dopuszczane są zarówno kupony SOLO składające się z jednego zdarzenia, jak i AKO czyli mające więcej zdarzeń.

Bonus podlega zasadom obrotu - należy obrócić środkami za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu. Mówiąc prościej: wartość bonusu mnożymy przez 3 i otrzymujemy kwotę za którą należy zagrać. Minimalny kurs kuponu wliczonego do obrotu to 1.91. W obrót bonusem zalicza się wyłącznie kupony wygrane.

STS bonus cashback na BetGames 20 PLN

Zakład bez ryzyka na BetGames o wartości 20 zł to trzeci z cashbacków w ofercie powitalnej STS. Zasady funkcjonowania tego bonusu podobne są do opisanego wyżej cashbacku na sporty wirtualne. W tym przypadku także całkowita kwota zwrotu (max. 20 zł) może pochodzić z kilku kuponów, które jednak muszą być rozliczone w ciągu jednej doby. Minimalny kurs każdego kuponu biorącego udział w promocji to 1.90. Zakłady w tym przypadku mogą pochodzić wyłącznie z oferty BetGames, co jest głównym wymogiem obok kursu minimalnego.

Bukmacher STS nie wymaga w tym przypadku obrotu bonusem. Zatem całość środków z tytułu cashbacku wraca na konto depozytowe gracza i może zostać przeznaczona na kolejne zakłady w STS lub wypłacona. 

Sprawdź kody promocyjne:

STS bonusy i promocje dla stałych graczy

STS nie zapomina także o swoich stałych graczach, przygotowując dla nich liczne bonusy i promocje. Poniżej prezentujemy obecne bonusy a także te, które nie są w tym momencie dostępne. Nie oznacza to jednak, że nie wrócą do oferty bukmachera.

Ekstra 30 PLN

W akcji Ekstra 30 PLN STS nagradza najbardziej aktywnych użytkowników, którzy w trakcie jednego etapu (od godziny 1.00 w poniedziałek do 23.59 w niedzielę) zagrali za przynajmniej 200 zł. Jeśli dany gracz tego dokonał, otrzyma od bukmachera 30 zł na grę, które zostaną dopisane do konta bonusowego.

Jakie zakłady wliczają się do wspomnianego obrotu 200 zł? Mogą to być kupony SOLO lub AKO, a kurs minimalny musi wynieść przynajmniej 1.85. Z promocji wyłączone są więc zakłady z Superoferty i Hitu Dnia, a także kupony systemowe, na MaxiKombi, Sporty Wirtualne, BetGames oraz te anulowane, zagrane za środki bonusowe czy wypłacone przez opcję cash-out.

Do zagrania za wspomniane 200 zł w trakcie tygodnia wliczają się zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. Nie ma to żadnego znaczenia, o ile spełnione zostały pozostałe warunki, opisane wyżej. STS zobowiązuje się do przyznania bonusu 30 zł w ciągu siedmiu dni od zakończenia etapu, ale zazwyczaj proces ten trwa znacznie krócej.

Gdy gracz otrzyma już 30 zł bonusu, musi jeszcze dokonać koniecznego obrotu. W tym przypadku trzykrotnego, po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Trzeba więc zagrać za łącznie 90 zł, by środki bonusowe powędrowały na konto główne. Co warte podkreślenia, do obrotu wliczają się wyłącznie stawki z zakładów wygranych. Kiedy pieniądze znajdą się już na saldzie depozytowym, użytkownik sam może zdecydować, co chce z nimi zrobić - wypłacić czy grać dalej. 

Cztery kupony, jeden gratis

Kolejna promocja dla stałych graczy. W tym przypadku możemy otrzymać od STS darmowy zakład, ale wcześniej trzeba oczywiście spełnić kilka warunków.

Przede wszystkim przez cały tydzień, a więc od poniedziałku do niedzieli należy postawić cztery kupony, każdy za 11 zł. Nieistotne ile zdarzeń znajdzie się na każdym z nich. STS zalicza zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne, których kurs musi jednak wynieść przynajmniej 1.85.

Do promocji nie są natomiast zaliczane kupony zawierane za środki bonusowe, zakłady nierozliczone, anulowane, wypłacone dzięki opcji cash-out, bezpieczne, systemowe czy zawierające zdarzenia z Superoferty lub Hitu Dnia.

Gdy wszelkie warunki zostaną już spełnione, STS przyzna bonus w wysokości 11 zł. Trafi on na bonusowe konto gracza najpóźniej pięć dni po zakończeniu danego etapu. Jak można się domyślić, otrzymane 11 zł bonusu nie jest od razu możliwe do wypłaty. Wcześniej należy dokonać trzykrotnego obrotu, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Skoro więc otrzymaliśmy od bukmachera 11 zł, zagrać musimy za 33 zł. Warto też pamiętać, że do obrotu wliczają się wyłącznie stawki zakładów wygranych. Jeśli uda nam się wykonać konieczny obrót, środki z konta bonusowego przejdą na konto główne, a więc możliwa będzie ich wypłata.

STS wprowadza też liczne promocje tymczasowe, np. związane z konkretnymi meczami czy rozgrywkami. Aby ich nie przegapić, warto regularnie śledzić stronę internetową bukmachera.

Zaproś kumpla

Kolega zaczął obstawiać dzięki Twojej rekomendacji? Możesz na tym zyskać! STS premiuje graczy, którzy “sprowadzili” do nich kogoś znajomego. Wystarczy, że owy kumpel założy konto gracza z Twojego polecenia, a otrzymasz od STS bonus o wartości 50 zł.

Jak to zrobić? Po wejściu w zakładkę “Moje konto” możesz zaprosić znajomego za pomocą Facebooka lub wiadomości e-mail. Istnieje także możliwość wygenerować linka rejestracyjnego, dzięki któremu kolega będzie mógł założyć w STS konto z Twojego polecenia.

By bonus został aktywowany, znajomy musi jednak po rejestracji dokonać depozytu na kwotę przynajmniej 50 zł, a następnie obrócić ją trzykrotnie, zawierając zakłady za 150 zł. Konieczne jest także umieszczenie na każdym kuponie zaliczanym do obrotu przynajmniej jednego zdarzenia z kursem nie niższym niż 1.50.

Gdy kolega dokona już koniecznego obrotu, STS przyzna polecającemu voucher, który można wymienić na bonus, wysyłając go na adres e-mail. Podobny “prezent” otrzyma też zresztą znajomy.

50 zł otrzymanego bonusu także należy trzykrotnie obrócić. By dany zakład wliczał się do obrotu, musi okazać się wygrany, a jego łączny kurs nie może być niższy niż 1.91.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce

STS nie jest jednak jedynym bukmacherem, który oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka (cashback). Poniżej przedstawiamy podobne promocje dostępne u innych legalnych firm bukmacherskich.

Cashback 600 PLN od Fortuna

Również Fortuna ma dla swoich nowych użytkowników zakład bez ryzyka, który wynosi 600 zł. Aby z niego skorzystać, na wstępie należy zarejestrować się klikając w ten LINK lub poniższy baner, a najpóźniej 3 dni po założeniu konta aktywować cashback w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza. Ważne, aby zrobić to już przy pierwszym zalogowaniu.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Dobrą wiadomością dla graczy jest z pewnością fakt, że nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnego kursu. Fortuna nie wymaga też wykonania obrotu zwróconej stawki. Gracz może więc wypłacić zwrócone pieniądze lub przeznaczyć je na kolejne zakłady.

To zresztą nie jedyna promocja w ofercie powitalnej Fortuny. Nowi użytkownicy mogą otrzymać także freebet 20 zł oraz bonus podwajający pierwszą wpłatę, nawet do 2100 zł. Łączna suma bonusu powitalnego wynosi zatem 2720 zł.

Cashback 600 PLN od Betfan

Również Betfan posiada w swojej ofercie zakład bez ryzyka oferowany tym, którzy założą swoje konto gracza klikając w ten LINK lub poniższy baner.

Betfan - bonusy i promocje

Cashback w Betfanie opiewa na 600 zł, które może wrócić do użytkownika w przypadku niepowodzenia przy pierwszym wytypowanym u bukmachera zakładzie, pomniejszone o równowartość obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych w wysokości 12%. Promocja bez ryzyka u tego bukmachera wymaga jednokrotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym nie mniejszym niż 3.80. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia.

Cashback 200 PLN od Betclic

Na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy także zakład bez ryzyka od Betclic o wartości 200 zł, przyznawany w formie freebetu. Co należy zrobić aby go otrzymać? Wystarczy zarejestrować się klikając w ten LINK lub poniższy baner, a następnie w odpowiednim miejscu wpisać kod: “MECZYKI”.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Warto pamiętać, że Betclic zgodnie z prawem musi odjąć od ewentualnego zwrotu podatek 12%. Jeśli gracz chce więc otrzymać ewentualny zwrot za przegrany zakład w wysokości 200 zł, musi zawrzeć swój pierwszy kupon za dokładnie 227.30 zł.

Środki przyznane w formie freebetu można przeznaczyć na kilka lub kilkanaście zakładów. Warunkiem jest kurs minimalny darmowego zakładu, który wynosi 2.14. Wygrana z freebetu trafia na konto depozytowe, pomniejszona o stawkę i wartość podatku. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać. Bonus nie jest limitowany czasowo. 

Cashback 333 PLN od LVBet

Zakład bez ryzyka znajduje się również w ofercie LVBet, a jego wartość to 333 zł. Aby go otrzymać, wystarczy zaznaczyć opcję "Zakład bez ryzyka" na stronie po wpłaceniu trzeciego depozytu. 

Bukmacher do trzeciej wpłaty dodaje do niej jeszcze 1%. Oznacza to, że po wpłaceniu 330 zł, środki bonusowe będą wynosić 333,3 zł - tyle wynosi maksymalny możliwy zwrot. 

Cashback na LVBet podlega jednokrotnemu obrotowi. Aby odebrać zwrot po przegranym zakładzie, należy za jego całość postawić zakład o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.75.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

STS Rejestracja

STS umożliwia użytkownikom dwa sposoby rejestracji. Można założyć konto tymczasowe lub stałe.

Konto tymczasowe

Taka rejestracja nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem podanie podstawowych danych, a po chwili uzyskamy możliwość wpłaty środków czy zawierania zakładów. Konto tymczasowe wiąże się jednak także z pewnymi dość istotnymi ograniczeniami. Po pierwsze, suma stawek zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł, po drugie - i chyba ważniejsze - nie ma możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe.

Konto standardowe (stałe)

Posiadanie takiego konta umożliwia korzystanie z pełni możliwości oferowanych przez STS. W tym przypadku możemy już wypłacać pieniądze, a także nie jesteśmy ograniczani w kwestii stawek. Aby utworzyć konto stałe, oprócz podstawowych informacji wystarczających do stworzenia konta tymczasowego, trzeba jeszcze podać numer rachunku bankowego, przesłać skany obu stron dokumentu tożsamości oraz uzupełnić dane takie jak adres e-mail i miejsce zameldowania.

Gdy przejdziemy już pełną weryfikację, wówczas będziemy mogli bez ograniczeń korzystać z oferty STS.

Zakłady bukmacherskie STS - podstawowe informacje

Firma Star-Typ Sport powstała w 1997 roku, a dziś jest zdecydowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Zatrudnia ponad 1500 osób, natomiast w całym kraju znaleźć można ponad 440 punktów naziemnych tego bukmachera.

STS aktywnie wspiera polski sport, sponsorując wiele drużyn i inicjatyw. Obecnie bukmacher jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Współpracuje też z takimi klubami jak Lech Poznań, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Cracovia, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Asseco Resovia Rzeszów, PGE Vive Kielce i Anwil Włocławek, a także sponsoruje siatkarską Plus Ligę.

Co więcej, STS otworzył się również na rynki zagraniczne, a obecnie oferuje swoje usługi w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino, Gibraltar, Malta czy Łotwa.

Jedną z twarzy marki od pewnego czasu jest legendarny duński bramkarz Peter Schmeichel. W przeszłości z kolei z firmą współpracował były reprezentant Niemiec - Michael Ballack.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 100 PLN i bonusy od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020