STS zakład bez ryzyka 100 PLN - cashback za bezpieczny kupon Październik 2023

STS zakład bez ryzyka ma wartość 100 zł. Dostępny w STS cashback można uzyskać, jeśli podczas rejestracji konta wpiszemy kod promocyjny o treści MECZYKI. Bezpieczny zakład STS dostępny jest bez obrotu, grając za środki własne.

1660 PLN

 • 100 PLN zakład bez ryzyka

 • 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 60 PLN bonus za wykonanie zadań 

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,19 Wrz 2023 | 10:16
W STS zakład bez ryzyka ma wartość 100 zł na pierwszy kupon. Pełna, najwyższa oferta powitalna - dostępna z naszym kodem - pozwala uzyskać aż 1660 zł na grę. Bukmacher proponuje za rejestrację kilka bonusów. W tym tekście opisujemy bezpieczny kupon STS i pozostałe promocje na start oraz stałe bonusy.

STS zakład bez ryzyka (cashback) - czym jest?

Cashback STS (bezpieczny zakład bez ryzyka) - co tak naprawdę kryje się pod tym hasłem? Ten bonus to nic innego jak zakład bez ryzyka utracenia pieniędzy zainwestowanych w pierwszy kupon u danego bukmachera. W takich przypadkach wystarczy wpłacić środki na swoje konto, zagrać debiutancki zakład, a jeśli okaże się on przegrany, otrzymamy zwrot stawki. Bywa tak, że zwrócone środki można od razu wypłacić na konto bankowe. Czasem konieczne jest jeszcze dokonanie określonego obrotu.

STS zakład bez ryzyka 100 PLN - bezpieczny kupon

STS zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 100 zł to promocja jaką bukmacher STS przygotował dla swoich nowych użytkowników. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy podczas rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod bonusowy o treści “MECZYKI”, a gdy nasze konto zostanie już utworzone, wpłacić na nie środki i zagrać pierwszy zakład.
STS zakład bez ryzykaWartość
Wartość bonusu100 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
ObrótBez obrotu
Czas aktywności bonusu30 dni
Rejestracja w STS dostępna jest po kliknięciu w przycisk poniżej.

STS zakład bez ryzyka - zasady bonusu

Pamiętajmy, że w ramach promocji STS cashback (bezpieczny zakład bez ryzyka) bukmacher zwróci nam maksymalnie 100 zł, a nie można zapominać też o obowiązkowym podatku (12%). Jeśli zagramy więc za wspomniane 100 zł, na konto gracza w przypadku porażki wróci 88 zł. By w pełni wykorzystać bonus zakład bez ryzyka STS, można postawić kupon za minimum 113,64 zł. Wtedy, w razie niepowodzenia, bukmacher zwróci dokładnie 100 zł. 
Jeśli więc pierwszy zakład okaże się trafiony - gracz może cieszyć się zgromadzonymi środkami. Jeśli nie - nic straconego. Postawiona kwota i tak do niego wróci. Od użytkownika zależy wówczas, czy chce ją wypłacić, czy jednak przeznaczyć na dalsze granie. Zakład bez ryzyka STS obowiązuje, o czym warto przypomnieć, na pierwszy kupon w historii konta. Bezpieczny kupon może mieć dowolny kształt. Bukmacher nie narzuca liczby zdarzeń na kuponie, czy też kursu minimalnego. Zwrot - jeśli zagramy za środki własne - przyznawany jest bezpośrednio na saldo depozytowe.
Pierwszy kupon możemy wytypować również za środki bonusowe. Wówczas przyznany przez STS cashback należy dwukrotnie obrócić na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane.
STS kod promocyjny

Pozostałe bonusy powitalne STS 

Opisany wyżej zakład bez ryzyka STS to tylko jedna z kilku części oferty powitalnej. Nowi gracze mogą liczyć także oraz bonus od depozytu (od trzech pierwszych wpłat) oraz bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera.

STS bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 PLN

Druga część oferty powitalnej STS to z kolei bonus od depozytu. Dotyczy on trzech pierwszych wpłat na konto, za które bukmacher przyzna bonusy w wysokości:
 • 100% od pierwszego depozytu do 300 zł
 • 50% od drugiego depozytu do 500 zł 
 • 50% od trzeciego depozytu do 700 zł
Aby móc skorzystać z promocji od drugiej i trzeciej wpłaty, należy potwierdzić chęć otrzymania bonusu. Bonus od pierwszego depozytu będzie przyznany automatycznie.
Żeby bonusowe środki trafiły na konto depozytowe, należy zagrać nimi za równowartość przyznanego bonusu po kursie 1.85 lub wyższym. Wpłata przekraczająca wartość maksymalnego bonusu nie podlega temu warunkowi. Bonus trafia na konto bonusowe po wpłacie, niezależnie od zagrania kuponów za depozyt.
Nie możemy oczywiście od razu wypłacić otrzymanego bonusu. Konieczne jest wykonanie dwukrotnego obrotu. Przykład? Jeśli wpłaciliśmy 100 zł, otrzymujemy od bukmachera drugie 100 zł. Wówczas musimy zagrać łącznie za 200 zł z salda bonusowego, by środki te powędrowały na saldo główne. Wtedy zgromadzoną tam kwotę możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie
By dany zakład był wliczany do obrotu, musi być on oczywiście wygrany, a jego kurs nie może być niższy niż 1.91. Zaliczane są do niego zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane, ale nie systemowe, bezpieczne czy wypłacone za pomocą funkcji cash-out. Zasady obrotu bonusem są identyczne przy każdej wpłacie. Przy drugim i trzecim depozycie gracz ma 90 dni na dokonanie pełnego obrotu.

STS bonus za wykonanie zadań o wartości 60 PLN

Wspomniany na początku STS zakład bez ryzyka, a także bonus od trzech wpłat, to nie jedyne dostępne na start promocje. Ostatnim elementem pakietu powitalnego jest premia za wykonanie sześciu zadań od bukmachera. Po dwa zadania uwalniane są przy okazji każdego z trzech depozytów. Gracz w sumie ma 30 dni na wykonanie wszystkich zadań, aby otrzymać 60 zł bonusu. Jakie to zadania? Wszystkie dotyczą typowania kuponów, których minimalna stawka to 15 zł, a kurs minimalny to 1.91. Każdy kupon musi spełnić dodatkowy warunek:
 • Kupon postawiony w aplikacji mobilnej
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej przedmeczowej
 • Kupon z oferty zakładów na żywo
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na sporty wirtualne
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na E-sport
Jeśli gracz prawidłowo wykona zdania w określonym czasie, uprawni go to do odbioru bonusu. Wartość wpłacanego depozytu jest dowolna w każdym przypadku (warto pamiętać, że od tych samych depozytów dostępny jest wyżej opisany bonus STS). Jeśli gracz dokona trzech wpłat od razu, wówczas od razu aktywują się wszystkie zadania, a kolejność ich wykonywania będzie dowolna.
Zakłady kwalifikowane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Po prawidłowym wykonaniu sześciu zadań bonus STS w wysokości 60 zł trafi na konto bonusowe. Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem. Bonus należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. 

Cashback u pozostałych bukmacherów:

STS cashback a cashout

Powitalny zakład bez ryzyka STS to bonus powitalny, który obowiązuje na pierwszy kupon. Ten typ promocji nazywa się także bezpiecznym zakładem lub cashbackiem. Zasady zakładu bez ryzyka opisaliśmy już wcześniej. Czasami ten rodzaj promocji bukmacherskiej mylony jest z innym produktem bukmacherskim, którym jest opcja cashout. Znajdziemy ją również u tego bukmachera. Czym w STS zakład bez ryzyka (cashback) różni się od cashoutu?
Ta druga opcja, to nic innego jak wcześniejsze zamknięcie kuponu, na którym nie wszystkie zdarzenia są jeszcze rozliczone. Dzięki temu gracz może - np. jeśli nie jest pewny pozostałych do rozstrzygnięcia zdarzeń - zniwelować ryzyko i wcześniej wypłacić proponowaną przez bukmachera kwotę. Cashout dostępny jest dla kuponów SOLO i AKO zawierających zdarzenia z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady rozliczone jako przegrane, a zdarzenia przedmeczowe nie mogą być rozpoczęte. 

STS bonusy i promocje dla stałych graczy

STS nie zapomina także o swoich stałych graczach, przygotowując dla nich liczne bonusy i promocje. Poniżej prezentujemy obecne bonusy w stałej ofercie. Nie oznacza to jednak, że bukmacher nie przygotuje także innych bonusów, a wśród nich może się znaleźć np. zakład bez ryzyka (bezpieczny kupon). 

Zaproś kumpla

Kolega zaczął obstawiać dzięki Twojej rekomendacji? Możesz na tym zyskać! STS premiuje graczy, którzy “sprowadzili” do nich kogoś znajomego. Wystarczy, że owy kumpel założy konto gracza z Twojego polecenia, a otrzymasz od STS bonus o wartości 50 zł.
Jak to zrobić? Po wejściu w zakładkę “Moje konto” możesz zaprosić znajomego za pomocą Facebooka lub wiadomości e-mail. Istnieje także możliwość wygenerować linka rejestracyjnego, dzięki któremu kolega będzie mógł założyć w STS konto z Twojego polecenia.
By bonus został aktywowany, znajomy musi jednak po rejestracji dokonać depozytu na kwotę przynajmniej 50 zł, a następnie obrócić ją dwukrotnie, zawierając zakłady za 100 zł. Konieczne jest także umieszczenie na każdym kuponie zaliczanym do obrotu przynajmniej jednego zdarzenia z kursem nie niższym niż 1.50.
Gdy kolega dokona już koniecznego obrotu, STS przyzna polecającemu voucher, który można wymienić na bonus, wysyłając go na adres e-mail. Podobny “prezent” otrzyma też zresztą znajomy.
50 zł otrzymanego bonusu także należy dwukrotnie obrócić. By dany zakład wliczał się do obrotu, musi okazać się wygrany, a jego łączny kurs nie może być niższy niż 1.91.

Sprawdź kody promocyjne:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów w Polsce

STS nie jest jednak jedynym bukmacherem, który oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka (bezpieczny kupon). Poniżej przedstawiamy podobne promocje dostępne u innych legalnych firm bukmacherskich.

Zakłady bez ryzyka 600 PLN od Fortuna

Również Fortuna ma dla swoich nowych użytkowników zakłady bez ryzyka, których łączna wartość wynosi 600 zł. Są to kolejno cashbacki o wartości 100 zł, 200 zł i 300 zł na określone kupony. Aby z nich skorzystać, na wstępie należy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Powitalne bonusy dostępne są dla rejestrujących się z kodem o treści MECZYKI.
Fortuna kod promocyjny
Dobrą wiadomością dla graczy jest z pewnością fakt, że nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnego kursu. Fortuna nie wymaga też wykonania obrotu zwróconej stawki. Gracz może więc wypłacić zwrócone pieniądze lub przeznaczyć je na kolejne zakłady.
To zresztą nie jedyna promocja w ofercie powitalnej Fortuny. Nowi użytkownicy mogą otrzymać także freebet 20 zł i 15 zł. Łączna suma bonusu powitalnego wynosi zatem 635 zł.

Zakład bez ryzyka 200 PLN od Betclic

Na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy także zakład bez ryzyka od Betclic o wartości 200 zł, przyznawany w formie freebetu. Co należy zrobić aby go otrzymać? Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner, a następnie w odpowiednim miejscu wpisać kod: “MECZYKI”.
Betclic kod promocyjny
Warto pamiętać, że Betclic zgodnie z prawem musi odjąć od ewentualnego zwrotu podatek 12%. Jeśli gracz chce więc otrzymać ewentualny zwrot za przegrany zakład w wysokości 200 zł, musi zawrzeć swój pierwszy kupon za dokładnie 227.30 zł.
Środki przyznane w formie freebetu można przeznaczyć na kilka lub kilkanaście zakładów. Warunkiem jest kurs minimalny darmowego zakładu, który wynosi 2.14. Wygrana z freebetu trafia na konto depozytowe, pomniejszona o stawkę i wartość podatku. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać. Bonus nie jest limitowany czasowo. 

Nadchodzące:

STS Rejestracja

STS umożliwia użytkownikom dwa sposoby rejestracji. Można założyć konto tymczasowe lub stałe.
STS kod promocyjny - rejestracja konta z kodem

Konto tymczasowe

Taka rejestracja nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem podanie podstawowych danych, a po chwili uzyskamy możliwość wpłaty środków czy zawierania zakładów. Konto tymczasowe wiąże się jednak także z pewnymi dość istotnymi ograniczeniami. Po pierwsze, suma stawek zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł, po drugie - i chyba ważniejsze - nie ma możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe.

Konto standardowe (stałe)

Posiadanie takiego konta umożliwia korzystanie z pełni możliwości oferowanych przez STS. W tym przypadku możemy już wypłacać pieniądze, a także nie jesteśmy ograniczani w kwestii stawek. Aby utworzyć konto stałe, oprócz podstawowych informacji wystarczających do stworzenia konta tymczasowego, trzeba jeszcze podać numer rachunku bankowego, przesłać skany obu stron dokumentu tożsamości oraz uzupełnić dane takie jak adres e-mail i miejsce zameldowania.
Gdy przejdziemy już pełną weryfikację, wówczas będziemy mogli bez ograniczeń korzystać z oferty STS.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zakłady bukmacherskie STS - podstawowe informacje

Firma Star-Typ Sport powstała w 1997 roku, a dziś jest zdecydowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Zatrudnia ponad 1500 osób, natomiast w całym kraju znaleźć można ponad 440 punktów naziemnych tego bukmachera.
STS informacje
STS aktywnie wspiera polski sport, sponsorując wiele drużyn i inicjatyw. Obecnie bukmacher w Polsce jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Współpracuje też z takimi klubami jak Raków Częstochowa, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź, Korona Kielce, a także sponsoruje siatkarską Plus Ligę.
Co więcej, STS otworzył się również na rynki zagraniczne, a obecnie oferuje swoje usługi w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino, Gibraltar, Malta czy Łotwa.
Jedną z twarzy marki od pewnego czasu jest legendarny duński bramkarz Peter Schmeichel. W przeszłości z kolei z firmą współpracował były reprezentant Niemiec - Michael Ballack.

FAQ

Jaki jest STS zakład bez ryzyka?

W STS zakład bez ryzyka, dostępny przy rejestracji z kodem MECZYKI, to cashback w wysokości 100 zł. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza.

Co to jest bezpieczny kupon STS?

Bezpieczny kupon STS to możliwość wytypowania zakładu bez ryzyka, którego stawka w razie błędnego typowania wróci do gracza.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020