STS zakład bez ryzyka 100 zł. Cashback STS na Maj 2024

STS kod promocyjny
4.8(1133 głosów)

STS zakład bez ryzyka ma wartość 100 zł. W STS cashback można otrzymać, jeśli wpiszemy podczas rejestracji kod bonusowy o treści MECZYKI. Bezpieczny zakład STS dostępny jest bez obrotu, grając za środki własne. Cashback STS to 100% wartości stawki do kwoty 100 zł bez potrącenia podatku.

Bonus powitalny STS

100 PLN zakład bez ryzyka

600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

60 PLN bonus za wykonanie zadań 

300 PLN za wygraną Bayeru z Atalantą

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
W STS zakład bez ryzyka ma wartość 100 zł na pierwszy kupon. Pełna, najwyższa oferta powitalna - dostępna z naszym kodem - pozwala uzyskać aż 760 zł na grę. Bukmacher proponuje za rejestrację kilka bonusów. W tym tekście opisujemy bezpieczny kupon STS i pozostałe promocje na start oraz stałe bonusy.

STS zakład bez ryzyka (cashback) - czym jest?

Cashback STS (bezpieczny zakład bez ryzyka) - czym tak naprawdę jest ten bonus? Opisywana promocja to nic innego jak zakład bez ryzyka utracenia pieniędzy zainwestowanych w pierwszy kupon u danego bukmachera.
W takich przypadkach wystarczy wpłacić środki na swoje konto, zagrać debiutancki zakład, a jeśli okaże się on przegrany, otrzymamy zwrot stawki. Bywa tak, że zwrócone środki można od razu wypłacić na konto bankowe. Czasem konieczne jest jeszcze dokonanie określonego obrotu.
STS zakład bez ryzyka przyznaje bez wymogu obrotu. Żeby jednak skorzystać z promocji należy założyć konto z podanym kodem promocyjnym.
STS kod promocyjny

STS zakład bez ryzyka 100 PLN - bezpieczny kupon

W STS pierwszy zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 100 zł to promocja jaką bukmacher STS przygotował dla swoich nowych użytkowników. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy podczas rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod bonusowy o treści “MECZYKI”, a gdy nasze konto zostanie już utworzone, wpłacić na nie środki i zagrać swój pierwszy zakład.
STS zakład bez ryzykaWartość
Maksymalny zwrot100 PLN
Min. kurs kuponuKurs dowolny
Obrót bonusemBez obrotu
Czas aktywności bonusu30 dni
Zasady działania zakładu bez ryzyka w STS opisujemy w kolejnym akapicie tekstu.

STS zakład bez ryzyka - zasady bonusu

Pamiętajmy, że w ramach promocji STS cashback (bezpieczny zakład bez ryzyka) bukmacher zwróci nam maksymalnie 100 zł. Operator od stawki pierwszego zakładu nie potrąci podatku, który bierze na siebie. Zatem maksymalny zwrot, w razie błędnego typowania, uzyskamy grając za wspomniane już 100 zł. Wyższa stawka jest możliwa, ale nie wpływa na zwiększenie przez STS cashbacku.
Jeśli więc pierwszy zakład okaże się trafiony - gracz może cieszyć się zgromadzonymi środkami. Jeśli nie - nic straconego. Postawiona kwota i tak do niego wróci. Od użytkownika zależy wówczas, czy chce ją wypłacić, czy jednak przeznaczyć na dalsze granie. Zakład bez ryzyka STS obowiązuje, o czym warto przypomnieć, na pierwszy kupon w historii konta. Bezpieczny kupon może mieć dowolny kształt. Bukmacher nie narzuca liczby zdarzeń na kuponie, czy też kursu minimalnego. Zwrot - jeśli zagramy za środki własne - przyznawany jest bezpośrednio na saldo depozytowe.
STS zakład bez ryzyka
Pierwszy kupon możemy wytypować również za środki bonusowe. Wówczas przyznany przez STS cashback należy dwukrotnie obrócić na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.

STS bez ryzyka a pozostałe promocje na start

Opisany wyżej zakład bez ryzyka STS to tylko jedna z kilku części oferty powitalnej. Nowi gracze mogą liczyć także oraz bonus od depozytu (od trzech pierwszych wpłat) oraz bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera.

STS bonus od trzech pierwszych wpłat do 600 PLN

Druga część oferty powitalnej STS to z kolei bonus od depozytu. Dotyczy on trzech pierwszych wpłat na konto, za które bukmacher przyzna bonusy w wysokości:
 • 100% od pierwszego depozytu do 100 zł
 • 50% od drugiego depozytu do 200 zł 
 • 50% od trzeciego depozytu do 300 zł
Aby móc skorzystać z promocji od drugiej i trzeciej wpłaty, należy potwierdzić chęć otrzymania bonusu. Bonus od pierwszego depozytu będzie przyznany automatycznie. Bonus należy aktywować w ciągu 7 dni od momentu przyznania.
Żeby bonusowe środki trafiły na konto depozytowe, należy zagrać nimi za równowartość przyznanego bonusu po kursie 1.85 lub wyższym. Wpłata przekraczająca wartość maksymalnego bonusu nie podlega temu warunkowi. Bonus trafia na konto bonusowe po wpłacie, niezależnie od zagrania kuponów za depozyt.
Nie możemy oczywiście od razu wypłacić otrzymanego bonusu. Konieczne jest wykonanie dwukrotnego obrotu. Przykład? Jeśli wpłaciliśmy 100 zł, otrzymujemy od bukmachera drugie 100 zł. Wówczas musimy zagrać łącznie za 200 zł z salda bonusowego, by środki te powędrowały na saldo główne. Wtedy zgromadzoną tam kwotę możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie
By dany zakład był wliczany do obrotu jego kurs nie może być niższy niż 1.91. Do obrotu wliczone są zarówno wygrane, jak i przegrane kupony. Zaliczane są do niego zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane, ale nie systemowe, bezpieczne czy wypłacone za pomocą funkcji cash-out. Zasady obrotu bonusem są identyczne przy każdej wpłacie.

STS bonus za wykonanie zadań o wartości 60 PLN

Wspomniany na początku STS zakład bez ryzyka, a także bonus od trzech wpłat, to nie jedyne dostępne na start promocje. Ostatnim elementem pakietu powitalnego jest premia za wykonanie sześciu zadań od bukmachera. Po dwa zadania uwalniane są przy okazji każdego z trzech depozytów, a po kolejnych dwóch wykonanych zadaniach bukmacher przyzna: 10, 20 i 30 zł bonusu. Gracz w sumie ma 30 dni na wykonanie wszystkich zadań, aby otrzymać łącznie 60 zł bonusu. Jakie to zadania? Wszystkie dotyczą typowania kuponów, których minimalna stawka to 15 zł, a kurs minimalny to 1.91. Każdy kupon musi spełnić dodatkowy warunek:
 • Kupon postawiony w aplikacji mobilnej
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej przedmeczowej
 • Kupon z oferty zakładów na żywo
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na sporty wirtualne
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na E-sport
Jeśli gracz prawidłowo wykona zdania w określonym czasie, uprawni go to do odbioru bonusu. Wartość wpłacanego depozytu jest dowolna w każdym przypadku (warto pamiętać, że od tych samych depozytów dostępny jest wyżej opisany bonus STS). Jeśli gracz dokona trzech wpłat od razu, wówczas od razu aktywują się wszystkie zadania, a kolejność ich wykonywania będzie dowolna.
Zakłady kwalifikowane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Po prawidłowym wykonaniu wszystkich zadań bonus STS w wysokości nawet 60 zł trafi na konto bonusowe. Każdorazowo gracz ma 7 dni na aktywowanie przyznanego bonusu (aktywny może być jeden bonus). Bonus należy obrócić jeden raz, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. 

Cashback u pozostałych bukmacherów:

STS cashback a cashout

Powitalny zakład bez ryzyka STS to bonus powitalny, który obowiązuje na pierwszy kupon. Ten typ promocji nazywa się także bezpiecznym zakładem lub cashbackiem. Zasady zakładu bez ryzyka opisaliśmy już wcześniej. Czasami ten rodzaj promocji bukmacherskiej mylony jest z innym produktem bukmacherskim, którym jest opcja cashout. Znajdziemy ją również u tego bukmachera. Czym w STS zakład bez ryzyka (cashback) różni się od cashoutu?
Ta druga opcja, to nic innego jak wcześniejsze zamknięcie kuponu, na którym nie wszystkie zdarzenia są jeszcze rozliczone. Dzięki temu gracz może - np. jeśli nie jest pewny pozostałych do rozstrzygnięcia zdarzeń - zniwelować ryzyko i wcześniej wypłacić proponowaną przez bukmachera kwotę. Cashout dostępny jest dla kuponów SOLO i AKO zawierających zdarzenia z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady rozliczone jako przegrane, a zdarzenia przedmeczowe nie mogą być rozpoczęte. 

STS bonusy i promocje dla stałych graczy

STS nie zapomina także o swoich stałych graczach, przygotowując dla nich liczne bonusy i promocje. Poniżej prezentujemy obecne bonusy w stałej ofercie. Nie oznacza to jednak, że bukmacher nie przygotuje także innych bonusów, a wśród nich może się znaleźć np. zakład bez ryzyka (bezpieczny kupon). 

Wizjoner

STS ma w swojej ofercie promocję dla wszystkich typerów, która pozwala uzyskać bonusy nawet do 150 000 zł. W każdej kolejce na gracz otrzymuje sześć wyników spotkań do typowania, a im więcej skutecznych trafów, tym wyższy bonus. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść w zakładkę promocji "Wizjoner" i wytypować rozstrzygnięcia meczów.
Bonusy w zależności od skuteczności typowania mogą wynieść:
 • 6 poprawnych typów - bonus 150 tys. zł (pula do podziału),
 • 5 poprawnych typów - bonus 500 zł,
 • 4 poprawne typy - bonus 100 zł,
 • 3 poprawne typy - bonus 10 zł,
 • 2 poprawne typy - bonus 5 zł,
 • 1 poprawny typ - bonus 2 zł.
Bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od zakończenia danej kolejki. Gracz ma trzy dni na ich aktywację.

Odkrywca

Bukmacher przygotował ofertę promocyjną, która pozwala uzyskać dodatkowe środki na grę, dzięki grze "Odkrywca". Gracz w zakładce "Odkrywca" może odkryć kartę na konkretny dzień z dedykowanym zdarzeniem. Jeśli to okaże się trafne, wówczas gracz uzyska bonus.
Za każdą kartę, którą uda Ci się odkryć i w której wydarzy się typowane zdarzenie, otrzymujesz gwarantowany bonus.

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów w Polsce

STS nie jest jednak jedynym bukmacherem, który oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka (bezpieczny kupon). Poniżej przedstawiamy podobne promocje dostępne u innych legalnych firm bukmacherskich. Jak zagrać w STS bez ryzyka opisaliśmy już wyżej, teraz porównamy to z ofertą innych operatorów.
Zakład bez ryzykaWartość
Fortuna300 PLN
Superbet3500 PLN
Betclic50 PLN
forBET1300 PLN
Dostępne na rynku zakłady bez ryzyka różnią się między sobą, a gracze mogą wybrać tego operatora, który ich zdaniem przygotował najkorzystniejszy bonus. Jak cashback u czołowych, legalnych bukmacherów wypada na tle STS? Zakład bez ryzyka ma w swojej ofercie choćby Fortuna, która - podobnie jak STS - oferuje do 100 zł zwrotu na kuponie. Oferta różni się jednak tym, że bezpieczne kupony to aż trzy pierwszy wytypowane zakłady.
Superbet z kolei przygotował zupełnie inną promocję niż zakład bez ryzyka STS. Cashbackiem objęty jest bowiem tygodniowy bilans gry - jeśli po tygodniu bez ryzyka będziemy na minusie, to otrzymamy zwrot nawet do 3500 zł. 
W Betclicu, podobnie jak w STS, objęty bonusem jest tylko pierwszy zakład. Zwrot to maksymalnie 50 zł, czyli o 50 zł mniej niż w STS. Zwrot w Betclic przyznawany jest w formie freebetu, który możemy wykorzystać na jeden lub kilka kuponów.
Kolejnym bukmacherem z zakładem bez ryzyka na start jest forBET. Wyłącznie z kodem MECZYKIVIP można u tego operatora uzyskać zwrot za pierwszy kupon aż do 1300 zł. Jest to zdecydowanie jeden z najwyższych bonusów na rynku, a jeśli chodzi o pojedynczy kupon, to cashback w forBET jest najwyższą promocją na zakład bez ryzyka. Nieco inaczej niż w STS zwrotem należy obrócić, ale wystarczy zrobić to jeden raz.

Nadchodzące:

STS Rejestracja

STS umożliwia użytkownikom dwa sposoby rejestracji. Można założyć konto tymczasowe lub stałe. Jeśli podczas rejestracji konta tymczasowego wpiszemy kod MECZYKI, to będziemy mogli zagrać w STS pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł.
STS kod promocyjny - rejestracja konta z kodem

Konto tymczasowe

Taka rejestracja nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem podanie podstawowych danych, a po chwili uzyskamy możliwość wpłaty środków czy zawierania zakładów. Konto tymczasowe wiąże się jednak także z pewnymi dość istotnymi ograniczeniami. Po pierwsze, suma stawek zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł, po drugie - i chyba ważniejsze - nie ma możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe.

Konto standardowe (stałe)

Posiadanie takiego konta umożliwia korzystanie z pełni możliwości oferowanych przez STS. W tym przypadku możemy już wypłacać pieniądze, a także nie jesteśmy ograniczani w kwestii stawek. Aby utworzyć konto stałe, oprócz podstawowych informacji wystarczających do stworzenia konta tymczasowego, trzeba jeszcze podać numer rachunku bankowego, przesłać skany obu stron dokumentu tożsamości oraz uzupełnić dane takie jak adres e-mail i miejsce zameldowania.
Gdy przejdziemy już pełną weryfikację, wówczas będziemy mogli bez ograniczeń korzystać z oferty STS.

Bukmacher STS - podstawowe informacje

W STS pierwszy zakład bez ryzyka o wartości 100 zł aktywujemy rejestrując się z kodem MECZYKI. Ponadto na start otrzymamy jeszcze dostęp do promocji o wartości 660 zł, co łącznie daje aż 760 zł maksymalnej promocji powitalnej.
Firma Star-Typ Sport powstała w 1997 roku, a dziś jest zdecydowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Zatrudnia ponad 1500 osób, natomiast w całym kraju znaleźć można ponad 440 punktów naziemnych tego bukmachera.
STS informacje
STS aktywnie wspiera polski sport, sponsorując wiele drużyn i inicjatyw. Obecnie bukmacher w Polsce jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Współpracuje też z takimi klubami jak Raków Częstochowa, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź, Korona Kielce, a także sponsoruje siatkarską Plus Ligę.
Co więcej, STS otworzył się również na rynki zagraniczne, a obecnie oferuje swoje usługi w takich krajach jak Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino, Gibraltar, Malta czy Łotwa.
Jedną z twarzy marki od pewnego czasu jest legendarny duński bramkarz Peter Schmeichel. W przeszłości z kolei z firmą współpracował były reprezentant Niemiec - Michael Ballack.

Faq

Jaki jest STS zakład bez ryzyka?

W STS zakład bez ryzyka, dostępny przy rejestracji z kodem MECZYKI, to cashback w wysokości 100 zł. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza.

Co to jest bezpieczny kupon STS?

Bezpieczny kupon STS to możliwość wytypowania zakładu bez ryzyka, którego stawka w razie błędnego typowania wróci do gracza.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020