Goplusbet zakład bez ryzyka: 500 PLN. Cashback na start

Zakład bez ryzyka Gobet dostępny jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują się u tego bukmachera. Zakład bez ryzyka w Goplusbet ma wartość aż 500 zł. Czy cashback Goplusbet to jedyny bonus na start? Jak działa ta promocja i jak wygląda ona u innych bukmacherów? O tym wszystkim piszemy w tekście. Prezentujemy także ofertę bukmachera.

Goplusbet zakład bez ryzyka 500 PLN

Gobet zakład bez ryzyka ma wartość 500 zł i znajduje się w ofercie powitalnej dla nowych graczy. Cashback obowiązuje na pierwszy wytypowany kupon po drugim depozycie. Jeśli ten będzie przegrany, wówczas można uzyskać zwrot stawki kuponu.
Goplusbet zakład bez ryzykaWartość
Wartość bonusu500 PLN
Kurs kuponuMax. 10.00
Stawka kuponuMin. 20 PLN
Obrót bonusemObrót 3x, kupony z min. 3 zdarzeniami (kurs każdego min. 1.30)
Konto u bukmachera Goplusbet można założyć po kliknięciu w poniższy baner. Założenie konta z kodem MECZYKI pozwala odebrać bonus o wartości 925 zł, który zawiera m.in. zakład bez ryzyka. 
gobet kod promocyjny
Dostępny w Gobet zakład bez ryzyka to tylko część pakietu powitalnego z kodem MECZYKI. Wszystkie bonusy na start, dostępne z naszym kodem, mają wartość 935 zł i składają się z bonusu od depozytu, cashbacku, freebetu za kod i freebetu za trzecią wpłatę.

Gobet zakład bez ryzyka - zasady bonusu

Zakład bez ryzyka Gobet dostępny jest dla graczy, którzy przy rejestracji zaakceptują zgody marketingowe na wszystkie kanały kontaktu. Aby skorzystać z promocji należy także najpierw w pełni zweryfikować konto, a następnie po dokonaniu drugiej wpłaty wytypować kupon o stawce 20 zł lub wyższej. Maksymalny zwrot to 500 zł, zatem można zagrać zakład o takiej właśnie stawce, wówczas jest szansa na uzyskanie najwyższego bonusu. 
Jeśli wytypowany kupon będzie trafny, to gracz po prostu zgarnia całą wygraną. W przypadku błędnego typowania zakład bez ryzyka Goplusbet pozwoli nie stracić środków, ale odzyskać je w formie bonusu. Cashback będzie przyznany, jeśli maksymalny kurs kuponu wyniesie 10.00
Bonusem należy jeszcze obrócić. Bukmacher online wymaga trzykrotnego obrotu środkami bonusowymi, na kuponach AKO zawierających nie mniej niż trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich powinien mieć wartość 1.30 lub więcej. Na wykonanie obrotu gracz ma 7 dni od momentu przyznania bonusu.

Goplusbet pozostałe bonusy powitalne

W Gobet zakład bez ryzyka, o czym wspominaliśmy już wcześniej, stanowi jeden z kilku elementów pakietu na start. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym można otrzymać również bonus od depozytu, darmowy zakład tylko z kodem oraz darmowy zakład za trzecią wpłatę.

GO+Bet bonus 100% od depozytu do 300 PLN

Po rejestracji konta z kodem MECZYKI pierwszym bonusem dla nowych graczy jest bonus 100% od depozytu do 300 PLN. Do otrzymania bonusu wymagane jest założenie konta, zaznaczenie zgód marketingowych przy rejestracji oraz weryfikacja konta gracza. Po spełnieniu tych warunków pora na wpłatę środków. Bonus 100% trafi na nasze konta za depozyt na min. 50 PLN, a maksymalna wysokość bonusu (300 PLN) wymaga wpłaty na 300 PLN lub więcej. 
Środki dodatkowe znajdą się na koncie bonusowym od razu po wpłacie. Najpierw trzeba je uwolnić, grając za wartość wpłaty kuponem lub kuponami z kursem łącznym min. 1.60. Żeby je wypłacić, wystarczy dokonać obrotu na określonych warunkach:
 • czterokrotny (czyli grasz za równowartość czterokrotności wpłaty; przy maksymalnym bonusie 4 x 300 PLN = 1200 PLN)
 • na kuponach z min. 3 zdarzeniami
 • z kursem min. zdarzenia 1.30
 • w ciągu 7 dni
Spełnienie warunków obrotu bonusem skutkuje w przeniesieniu środków na konto depozytowe, z którego można dokonać transferu środków na konto bankowe.

GO+Bet darmowy zakład (freebet) bez depozytu 25 PLN z kodem

Z kodem o treści MECZYKI dostępna jest kolejna promocja na start, czyli freebet bez depozytu o wartości 25 zł. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy - poza użyciem kodu - podczas rejestracji zaakceptują zgody marketingowe i w pełni zweryfikują konto. Wpisując nasz kod gracz może otrzymać bonus wyższy niż w standardowej ofercie.
Darmowy zakład musi spełnić określone warunki:
 • Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia
 • Kurs każdego to 1.40 lub więcej
Jeśli zakład okaże się wygrany, wówczas na konto gracza trafi jej wartość pomniejszona o stawkę kuponu, czyli wartość samego bonusu. Przy ewentualnej wygranej w wysokości 100 zł, na konto trafia zatem 65 zł (100 - 35 zł freebet = 65 zł). Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać

GO+Bet darmowy zakład (freebet) 100 PLN za trzeci depozyt

Kolejny freebet zostanie dopisany graczom za spełnienie warunków oferty po trzeciej wpłacie. Jej wysokość musi wynieść min. 200 PLN, ale otrzymanie freebetu 100 PLN wymaga od nas jeszcze zagrania konkretnego zakładu bezpośrednio po depozycie. Jaki to zakład?
 • Za 200 PLN lub więcej
 • Min. 3 zdarzenia
 • Kurs łączny min. 3.00
 • Kurs zdarzenia min. 1.40
Po zagraniu takiego kuponu otrzymamy od razu freebet o wartości 100 PLN. Darmowym zakładem nie trzeba dodatkowo obracać, wystarczy za niego raz zagrać w ciągu 7 dni od daty jego otrzymania. Wygrana z freebetu zostanie przyznana w formie zysku netto (wygrana z kuponu minus stawka freebetu).

Gobet cashback a cashout

Graczom zdarza się mylić zakład bez ryzyka (cashback) z opcją cashout. W Gobet zakład bez ryzyka, to bonus powitalny pozwalający uzyskać zwrot do 500 zł na pierwszy kupon. Z kolei cashout dostępny jest w przypadku wybranych kuponów i pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu, jeszcze przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń na kuponie. W Goplusbet dostępne są trzy rodzaje cashoutu. 
 • Częściowy cashout - wybór opcji dla określonej przez siebie części stawki;
 • Auto cashout - dotyczy ustawienia wybranego limitu, po którego osiągnięciu, w wyniku zmian kursu bądź kursów automatycznie dokona się rozliczenie zakładu poprzez cashout;
 • Częściowy auto cashout - to opcja opcje automatyczna dla wybranej przez siebie części stawki.
Z cashoutu można skorzystać na wybranych kuponach, przy których pojawi się ikona dolara. Kupony, aby móc skorzystać z tej opcji, nie może zawierać zdarzeń rozliczonych jako przegrane. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe i/lub na żywo, wybrane przez bukmachera i wytypowane ze środków własnych. Mogą być to kupony SOLO jak i AKO.

Goplusbet inne bonusy bukmacherskie

U bukmachera GoPlusBet zakład bez ryzyka i freebet to bonusy na start, ale dostępne są także inne bonusy. Są one niezależne od rejestracji konta i dotyczą wszystkich graczy. Poniżej prezentujemy przykładowe, obecne i cyklicznie pojawiające się, bonusy w GoPlusBet.

Freebet Urodzinowy

Bonusem od GoPlusBet dla wszystkich graczy jest darmowy zakład urodzinowy, tzw. freebet. Raz w roku, właśnie z okazji urodzin, bukmacher przyzna darmowy zakład w kwocie 25 zł.
Freebet dostępny jest dla tych graczy, którzy wpłacili oraz zagrali za depozyt o wartości co najmniej 10 zł. Bonus GoPlusBet można odebrać w ciągu 7 dni od daty urodzin. Następnie gracz ma 7 dni, aby wykorzystać freebet. Bonus aktywować można na kuponach o kursie minimalnych 2.00. 

GO Boosters

GO Boosters, to specjalna promocja bukmachera GoPlusBet. W ramach tej oferty gracze mają możliwość zagrać zdarzenie o co najmniej 30% wyższym kursie, niż w przypadku oferty standardowej. Mowa tu o zakładzie łączonym, który przygotowuje sam bukmacher. Przykładowo: zespoły X, Y i Z wygrają swoje najbliższe mecze. Jak już wspomnieliśmy, wybór takiego kuponu AKO w ramach GO Booster daje możliwość uzyskania wyższego kursu.
Bukmacher zakłady GO Boosters przygotowuje na popularne typy danego dnia Codziennie w ofercie można znaleźć nową ofertę łączonego zakładu o wyższym kursie. Maksymalna stawka kuponu to 100 zł. 

Nadchodzące:

Przyjdź z kolegami

Bukmacher pozwala uzyskać bonus za zaproszenia. Przy okazji promocji Przyjdź z Kolegami, polecający i polecany gracz mogą uzyskać po 50 zł freebetu. 
Gracz mający konto, który jest polecającym, powinien najpierw dokonać wpłat na kwotę min. 200 zł, a następnie obrócić raz tą kwotą typując zakłady. Następnie za pomocą linku, który znajduje się w sekcji Bonusy, gracz może zaprosić do gry swojego kolegę. Jeśli ten zarejestruje się, wpłaci w ciągu 30 dni łączny depozyt o wartości 200 zł, a także obrócić nim przynajmniej jeden raz, wówczas każdy z graczy otrzyma 50 zł.

Sprawdź:

Zakład bez ryzyka u pozostałych bukmacherów

Dostępny w GoPlusBet cashback to nie jedyna promocja tego typu na rynku bukmacherskich. Większość czołowych bukmacherów ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka. Poniżej prezentujemy, jak bonus ten wygląda u polecanych bukmacherów. 

STS

Bukmacher STS, u którego można zarejestrować się z kodem MECZYKI, proponuje bonusy na start o wartości 760 zł. Wśród nich dostępny jest cashback do 100 zł. Bonus można otrzymać wyłącznie przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym.
STS kod promocyjny
Cashback obowiązuje, podobnie jak zakład bez ryzyka Goplusbet, na pierwszy kupon. Jeśli ten będzie przegrany, wówczas gracz może odzyskać 100% stawki zakładu do 100 zł. W odróżnieniu od Golpusbet, promocja w STS jest zwrotem bez obrotu.

Fortuna

Powitalny zakład bez ryzyka ma też Fortuna. Uwolnić bonus można po rejestracji z kodem o treści MECZYKI. Kod bonusowy pozwala aktywować promocje o łącznej wartości 335 zł, w tym 300 zł stanowią trzy zakłady bez ryzyka.
Fortuna kod promocyjny
Bonusy dostępne są w przypadku pierwszych trzech kuponów po rejestracji. Jeśli wskazane zakłady będą przegrane, wówczas gracz może odzyskać stawkę zakładu do określonej. Bukmacher nie wskazuje minimalnego czy maksymalnego kursu zakładu bez ryzyka. Bonusem nie trzeba obracać.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Superbet

Bukmacher Superbet także przygotował cashback. Dostęp do bonusów powitalnych możliwy jest po rejestracji z kodem MECZYKI. Promocje na start z naszym kodem mają wartość 3755 zł, a cashback to aż 3500 zł. Bonus ten nie dotyczy tylko jednego kuponu, ale całego pierwszego tygodnia gry. 
superbet kod promocyjny
Gracz może uzyskać do 3500 zł, jeśli pierwszy tydzień gry zakończył “na minusie”. Jak wyliczyć wartość bonusu? To bardzo proste. Od sumy stawek kuponów, zagranych przez pierwszy tydzień, należy odjąć wartość wygranych, podatków i otrzymanych oraz wykorzystanych bonusów. Jeśli saldo wyjdzie ujemne, gracz otrzyma zwrot z tytułu cashbacku do 3500 zł. Bonusem należy obrócić dwa razy po kursie 1.80 lub wyższym. Gracz ma na to 10 dni. 

Betclic

Także w Betclic, rejestrując się z kodem o treści MECZYKI, można uzyskać cashback na start. Bonus w kwocie 50 zł obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta, jeśli ten okaże się przegrany.
Betclic kod promocyjny
Aby aktywować maksymalny bonus należy zagrać za stawkę min. 57 zł, bowiem musimy pamiętać o 12% podatku. Kurs minimalny kuponu to 1.14. Gdyby kupon okazał się przegrany, bukmacher zwróci nam postawione środki w formie freebetu. Za freebet wystarczy zagrać po kursie 2.14 lub wyższym. Wygrana z tytułu darmowego zakładu nie podlega dalszemu obrotowi.

Gobet - informacje o bukmacherze

GoPlusBet to bukmacher, który założony został w Polsce i na rodzimym rynku działa na mocy zespolenia z 29 listopada 2021 roku, wydanego przez Ministra Finansów. Swoją ofertę proponuje zarówno graczom w internecie, jak i stale rozwijanych punktach stacjonarnych.
GO+Bet informacje o bukmacherze
Nowi gracze mogą uzyskać, przy okazji rejestracji konta, bonus powitalny w GoPlusBet cashback o wartości 500 zł, bonus 100% do 300 PLN od depozytu, a także dostępny tylko z kodem MECZYKI bonus freebet 25 PLN oraz freebet 100 PLN za trzecią wpłatę.

Faq

Czy zakład bez ryzyka Goplusbet jest dostępny?

Goplusbet zakład bez ryzyka jest dostępny dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem MECZYKI można uzyskać cashback na pierwszy kupon po drugiej wpłacie.

Jaki jest Goplusbet zakład bez ryzyka?

W Goplusbet zakład bez ryzyka ma wartość 500 zł i obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza po drugim depozycie.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020