Forbet zakład bez ryzyka | Cashback na start w Forbet Marzec 2023

Zakład bez ryzyka Forbet ma wartość 1000 zł i jest jednym z elementów pakietu powitalnego u bukmachera. Gracze w sumie mogą na start uzyskać bonusy do 3000 zł + 30 dni gry bez podatku.

Dodał: Aleksander Nowomiejski,14 Mar 2023 | 16:25
W Forbet zakład bez ryzyka jest elementem powitalnego pakietu dla nowych graczy. O tym jak działa ta promocja, a także jak wygląda bonus cashback u innych bukmacherów, piszemy w tym artykule.

Zakład bez ryzyka - promocje powitalne u bukmacherów

Zanim opiszemy zakład bez ryzyka Forbet zaprezentujemy bonusy, które można uzyskać u innych, legalnych bukmacherów. U wielu z nich cashback jest jednym z elementów pakietu na start.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

ETOTO kod bonusowy
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

Wskazane w tabeli bonusy dostępne są przy rejestracji poprzez umieszczone w niej linki. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Zakład bez ryzyka Forbet - jak odebrać bonus?

Zakład bez ryzyka Forbet dostępny dla nowych graczy ma wartość 1000 zł. Cashback obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany po rejestracji konta, a zwrot otrzymamy jeśli typowanie będzie błędne.
Cashback ForbetWartość
Maksymalny bonus1000 PLN
Minimalna stawka 20 PLN
Obrót bonusem1x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
W Forbet cashback jest elementem bonusu powitalnego dla nowych graczy. Cały pakiet powitalny ma wartość 3000 zł + 30 dni gry bez podatku.

Forbet cashback - zasady bonusu

Powitalny zakład bez ryzyka Forbet przyznaje po rejestracji konta i wpłacie pierwszego depozytu. Bonus obowiązuje na premierowy kupon, którego minimalna stawka wynosi 20 zł. Maksymalny zwrot z tytułu promocji to 1000 zł. Bukmacher zwraca całą stawkę kuponu, do wspomnianej kwoty.
Jak powinien wyglądać zakład bez ryzyka Forbet? Warunki pozwalają na sporą dowolność w typowaniu:
 • Kurs kuponu dowolny
 • Liczba zdarzeń na kuponie dowolna
 • Zakłady z oferty pre-match, live i/lub sportów wirtualnych
 • Wykluczone zakłady z oferty gier karcianych
Cashback, czyli bezpieczny zakład Forbet, wymaga obrotu bonusem. Zatem jeśli otrzymamy zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka, to należy przed wypłatą wykonać następujące kroki:
 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
 • Kurs zdarzenia to minimum 1.30
 • Na obrót gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu
Do zaliczenia obrotu wymagane jest całkowite rozliczenie i zamknięcie kuponów. Wówczas środki z salda bonusowego trafią na saldo główne.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Forbet pozostałe bonusy powitalne

Bukmacher Forbet cashback uczynił jednym z kilku bonusów w ofercie powitalnej. Ponadto gracze mają okazję skorzystać z takich promocji jak bonus od depozytu czy gra bez podatku. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Bonus 100% od drugiej wpłaty

Forbet przygotował bonus podwajający drugą wpłatę na konto depozytowe. Maksymalny bonus to 2000 zł. Można wpłacić więcej, ale nie wpłynie to na wartość bonusu. Minimalna wpłata wynosi w tym przypadku 20 zł.
Aby uwolnić bonus należy najpierw obrócić wpłaconym depozytem na kuponach o kursie 2.00 lub wyższym. Po rozliczeniu kuponów bonus trafi na saldo bonusowe gracza. Następnie trzeba wykonać jeszcze obrót bonusem. Warunki są następujące:
 • Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.50
 • Do obrotu zaliczane są tylko zakłady przedmeczowe i/lub na żywo
 • Na obrót gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu
Jeśli w momencie przyznania bonusu na saldzie bonusowym znajdują się nieobrócone środki, np. za przyznany przez Forbet cashback, to bonus od depozytu trafi do kolejki. 

Gra bez podatku przez 30 dni

Powitalny pakiet Forbet zawiera także grę bez podatku przez 30 dni od rejestracji konta. Bukmacher aktywuje promocję w ciągu 24 godzin od rejestracji. Dzięki grze bez podatku współczynnik kuponów zmienia się z 0.88 na 1.00, co przekłada się na wyższe wygrane. W tym przypadku wartość podatku bukmacher bierze na siebie. 
Kupony typowane w ramach gry bez podatku w Forbet powinny spełniać określone w regulaminie zasady: 
 • Kupon składa się z co najmniej trzech zdarzeń 
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30
 • Kupony muszą być typowane ze środków własnych
 • W promocji biorą udział zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne
 • Wyłączone z promocji są gry karciane, zakłady systemowe i specjalne czy długoterminowe
Wyższe wygrane z tytułu gry bez podatku trafiają od razu na konto depozytowe gracza. Bonusem nie trzeba w żaden sposób obracać.

Zakład bez ryzyka Forbet - cashback w stałej ofercie

Czy w Forbet zakład bez ryzyka dostępny jest poza pakietem powitalnym? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na ten moment w stałej ofercie bonusowej Forbet bezpieczny zakład nie został uwzględniony, ale cashback może pojawiać się okazjonalnie, przy okazji czasowych promocji.
Najczęściej tego rodzaju bonusy, które mogą obejmować w Forbet zakład bez ryzyka, pojawiają się przy okazji popularnych wydarzeń. Wówczas bukmacherzy decydują się na dedykowane im oferty bonusowe dla typerów.

Sprawdź kody promocyjne:

Forbet cashback a cashout

U bukmachera Forbet cashback jest jednym z bonusów w ofercie, ale gracze mogą skorzystać także z opcji cashoutu. Niedoświadczonym graczom zdarza się mylić zakład bez ryzyka i opcję cashout. Bezpieczny zakład Forbet omówiliśmy już wcześniej, a w tym miejscu prezentujemy cashout, który także jest dostępny u tego bukmachera.
Cashout to opcja umożliwiająca zamknięcie kuponu przed całkowitym jego rozstrzygnięciem. Dzięki temu gracz, jeśli nie ma pewności czy pozostałe do rozstrzygnięcia zdarzenia będą trafione, może wcześniej zdecydować o rozliczeniu kuponu i uzyskaniu części wygranej. Cashout dostępny jest na kuponach zawierających zdarzenia pre-match i/lub live, pod warunkiem, że na kuponie nie znajduje się zdarzenie rozliczone już jako przegrane. Zakłady z opcją cashout muszą być typowane ze środków własnych.

Forbet inne promocje

Gracze mogą skorzystać ze stałych promocji bukmachera. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w Forbet zakład bez ryzyka nie znalazł się na tej liście, ale i tak gracze mogą skorzystać z kilku innych bonusów.

Turbokurs

W Forbet znaleźć możemy np. “Turbokurs”. W tym przypadku gracze mają okazję znaleźć wyższe kursy na wybrane zakłady z oferty bukmachera. Zdarzenia w ramach “Turbokursu” można obstawiać na kuponach pojedynczych (SOLO) albo łączyć z innymi zakładami na kuponach wielokrotnych (AKO).
Dla “Turbokursów” określona jest maksymalna stawka, jaką gracz może przeznaczyć na zakład. Jest ona każdorazowo określona w opisie konkretnego zakładu objętego tą promocją. Wygrane z zakładów “Turbokurs” nie wymagają obrotu. 

Bonus urodzinowy

Gracze posiadający konto u bukmachera, którzy zalogują się do serwisu Forbet w dzień urodzin, mogą otrzymać darmowy zakład o wartości 20 zł na zakłady. 
Bonus dostępny jest dla tych graczy, którzy w ciągu trzech miesięcy od dnia urodzin wpłacili depozyt w wysokości co najmniej 100 zł i zagrali kupon lub kupony o minimum takiej sumie stawek. Za spełnienie tego warunku bukmacher przyzna bonus. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się przynajmniej na siedem dni przed urodzinami. 
Bukmacher określa warunki obrotu bonusem. Wymagany jest dwukrotny obrót na kuponach wielokrotnych (AKO) o kursie co najmniej 2.00. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich to 1.20 lub więcej. Obrotu można dokonać na zakładach przedmeczowych i/lub live. W trakcie dokonywania obrotu bonusem nie można zlecić wypłaty środków. Na obrót jest 14 dni.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Bezpieczny zakład Forbet to nie jedyna tego typu promocja na rynku bukmacherskim. Cashback znajdziemy w ofercie na start u wielu czołowych, legalnych operatorów w Polsce. Przykłady opisujemy poniżej.

Superbet

Bukmacher Superbet przygotował dla graczy “Tydzień bez ryzyka” o wartości 3500 zł. Rejestracja konta dostępna jest TUTAJ. Cashback w Superbet nie dotyczy wyłącznie jednego kuponu, ale przyznawany jest za cały pierwszy tydzień gry po uwzględnieniu sumy stawek, wykorzystanych bonusów, wartości podatków i wartości wygranych kuponów.
Łącznie pakiet powitalny w Superbet, po rejestracji z kodem o treści MECZYKI, ma wartość 3755 zł.

Fortuna

W Fortunie na start możemy otrzymać trzy zakłady bez ryzyka przy rejestracji TUTAJ. Łączna wartość tej promocji wynosi 600 zł, a bukmacher przynaje kolejno: 100 zł cashbacku na pierwszy kupon, 200 zł cashbacku przy kuponie po 72h i 300 zł cashbacku na zakład po 144h od rejestracji. W Fortunie nie jest wymagany obrót bonusem bez ryzyka. 
Ponadto nowi gracze mogą uzyskać freebety - 20 zł i 15 zł. Podsumowując, pakiet powitalny dostępny z kodem MECZYKI to 635 zł na start w bonusach.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020