forBET zakład bez ryzyka 1300 PLN | Najwyższy cashback [TYLKO U NAS]

forBET kod promocyjny
4.5(52 głosów)

Zakład bez ryzyka forBET ma wartość 1300 zł. NAJWYŻSZY bonus dostępny jest tylko przy rejestracji z naszym kodem powitalnym o treści "MECZYKIVIP". Cashback jest jednym z elementów pakietu powitalnego u bukmachera o wartości do 5350 zł + 30 dni bez podatku.

Bonus powitalny forBET

1300 PLN zakład bez ryzyka

2050 PLN bonus od depozytu

30 dni gry bez podatku

2000 PLN bonus od depozytu + gra bez podatku na EURO 2024

MECZYKIVIP
Kod promocyjny
Sprawdź
W forBET zakład bez ryzyka jest elementem powitalnego pakietu dla nowych graczy. Najwyższy wartość tej promocji uzyskać można z kodem powitalnym od Meczyki.pl. O tym jak działa gra bez ryzyka w forBET, a także jak wygląda cashback u innych bukmacherów, piszemy w tym artykule.

ForBET zakład bez ryzyka 1300 PLN

Jaki forBET zakład bez ryzyka przygotował dla typerów? W ForBET zabezpieczymy swój pierwszy zakład maksymalnie do 1300 PLN. Oferta dla czytelników Meczyki.pl jest najwyższym cashbackiem u tego bukmachera na rynku i wynosi aż o 300 PLN więcej niż w podstawowej wersji promocji. 
Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany po założeniu konta, a zwrot w formie 100% stawki do 1300 PLN otrzymamy, jeśli typowanie będzie błędne.
Aby skorzystać z oferty, wystarczy zarejestrować się w forBET i użyć kod MECZYKIVIP w formularzu. Posiadając darmowe konto gracza, będziemy mogli zabezpieczyć pierwszy zakład grą bez ryzyka i otrzymać zwrot na wypadek porażki. 
Zakład bez ryzyka jest elementem bonusu powitalnego dla nowych graczy. Cały pakiet powitalny na start od forBET ma wartość łącznie 5350 zł + 30 dni gry bez podatku.

Jak odebrać NAJWYŻSZY zakład bez ryzyka w forBET?

ForBET zakład bez ryzyka ma wartość maksymalnie 1300 zł. Jest to obecnie najwyższy na rynku cashback, dostępny tylko dla graczy rejestrujących się z kodem o treści MECZYKIVIP. 
forBET cashbackWartość
Maksymalny bonus1300 PLN
Minimalna stawka 20 PLN
Obrót bonusem1x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Jak odebrać zwrot za pierwszy zakład w forBET krok po kroku?
 1. Zarejestruj się w forBET z kodem MECZYKIVIP
 2. Wpłać min. 20 PLN, a co najmniej 1300 PLN chcąc odebrać maksymalny cashback
 3. Zagraj dowolny kupon z oferty zakładów bukmacherskich lub sportów wirtualnych
 4. Jeśli choć jedno zdarzenie będzie przegrane, otrzymasz zwrot 100% stawki do 1300 PLN bonusie
 5. Do wypłaty bonusu wymagany jest jednokrotny obrót na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.30
 6. Bonus jest aktywny przez 14 dni od chwili jego przyznania na konto
forbet kod promocyjny

forBET cashback - warunki i zasady bonusu

Zakład bez ryzyka forBET przyznaje po rejestracji konta i wpłacie pierwszego depozytu. Bonus ten dostępny jest na pierwszy zagrany kupon, którego minimalna stawka wynosi 20 zł. Maksymalny zwrot z tytułu promocji to 1300 zł. Jest to najwyższy dostępny u bukmachera forBET zakład bez ryzyka, która obowiązuje wyłącznie przy rejestracji z kodem o treści MECZYKIVIP. Bukmacher zwraca całą stawkę kuponu, do wspomnianej kwoty.
forbet zakład bez ryzyka - meczyki.pl
Jak powinien wyglądać zakład bez ryzyka forBET? Warunki pozwalają na sporą dowolność w typowaniu:
 • Kurs kuponu dowolny
 • Liczba zdarzeń na kuponie dowolna
 • Zakłady z oferty pre-match, live i/lub sportów wirtualnych
 • Wykluczone zakłady z oferty gier karcianych
W forBET cashback, czyli bezpieczny zakład, wymaga obrotu bonusem. Zatem jeśli otrzymamy zwrot za zakład bez ryzyka forBET, to należy przed wypłatą wykonać następujące kroki:
 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem, czyli kwotą otrzymaną z tytułu cashbacku
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
 • Kurs każdego zdarzenia na kuponie to minimum 1.30
 • Na obrót gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu
Do zaliczenia obrotu wymagane jest całkowite rozliczenie i zamknięcie kuponów. Wówczas środki z salda bonusowego trafią na saldo główne. 

Cashback u pozostałych bukmacherów:

forBET pozostałe bonusy powitalne

Bukmacher forBET zakład bez ryzyka uczynił jednym z kilku bonusów w ofercie powitalnej. Ponadto gracze mają okazję skorzystać z takich promocji jak bonus od depozytu czy gra bez podatku. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Bonus 100% od drugiej wpłaty

W forBET zakład bez ryzyka dostępny jest po pierwszej wpłacie na premierowy kupon, natomiast kolejna promocja to bonus podwajający drugą wpłatę na konto depozytowe. Maksymalny bonus to 2050 zł. Można wpłacić więcej, ale nie wpłynie to na wartość bonusu. Minimalna wpłata wynosi w tym przypadku 20 zł. Jeśli wpłacimy min. 100 zł to otrzymamy dodatkowe 50 zł bonusu extra, dzięki czemu maksymalny bonus wynosi 2050 zł, przy wpłacie 2000 zł.
Aby uwolnić bonus należy najpierw obrócić wpłaconym depozytem na kuponach o kursie 2.00 lub wyższym. Po rozliczeniu kuponów bonus trafi na saldo bonusowe gracza. Następnie trzeba wykonać jeszcze obrót bonusem. Warunki są następujące:
 • Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.50
 • Do obrotu zaliczane są tylko zakłady przedmeczowe i/lub na żywo
 • Na obrót gracz ma 14 dni od momentu przyznania bonusu
Jeśli w momencie przyznania bonusu na saldzie bonusowym znajdują się nieobrócone środki, np. za przyznany przez forBET cashback, to bonus od depozytu trafi do kolejki zgodnie z regulaminem bukmachera. 

Gra bez podatku przez 30 dni

Powitalny pakiet forBET zawiera także grę bez podatku przez 30 dni od rejestracji konta. Bukmacher aktywuje promocję w ciągu 24 godzin od rejestracji. Dzięki grze bez podatku współczynnik kuponów zmienia się z 0.88 na 1.00, co przekłada się na wyższe wygrane. W tym przypadku wartość podatku bukmacher bierze na siebie. 
Kupony typowane w ramach gry bez podatku w forBET powinny spełniać określone w regulaminie zasady: 
 • Kupon składa się z co najmniej trzech zdarzeń 
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30
 • Kupony muszą być typowane ze środków własnych
 • W promocji biorą udział zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne
 • Wyłączone z promocji są gry karciane, zakłady systemowe i specjalne czy długoterminowe
Wyższe wygrane z tytułu gry bez podatku trafiają od razu na konto depozytowe gracza. Bonusem nie trzeba w żaden sposób obracać.

Bonusy na EURO 2024

W ofercie forBET znalazły się także promocje, które dostępne są przy okazji zbliżającego się turnieju EURO 2024. Gracze, którzy zarejestrowali się z kodem MECZYKIVIP i skorzystali z pakietu powitalnego, będą mogli aktywować następujące bonusy:
 • Gra bez podatku na fazę grupową
 • Bonus od depozytu do 2000 PLN na fazę pucharową
Oba bonusy można uzyskać, jeśli zarejestrujemy się z podanym kodem do 30 kwietnia.

Cashback w stałej ofercie forBET

Czy w forBET zakład bez ryzyka dostępny jest poza pakietem powitalnym? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na ten moment w stałej ofercie bonusowej forBET zakład bez ryzyka nie został uwzględniony, ale cashback może pojawiać się okazjonalnie, przy okazji czasowych promocji.
Najczęściej tego rodzaju bonusy, które mogą obejmować w forBET zakład bez ryzyka, pojawiają się przy okazji popularnych wydarzeń. Wówczas bukmacherzy decydują się na dedykowane im oferty bonusowe dla typerów.

forBET cashback a cashout

U bukmachera forBET cashback jest jednym z bonusów w ofercie, ale gracze mogą skorzystać także z opcji cashoutu. Niedoświadczonym graczom zdarza się mylić bonus forBET zakład bez ryzyka i opcję cashout. Bezpieczny zakład forBET omówiliśmy już wcześniej, a w tym miejscu prezentujemy cashout, który także jest dostępny u tego bukmachera.
Cashout to opcja umożliwiająca zamknięcie kuponu przed całkowitym jego rozstrzygnięciem. Dzięki temu gracz, jeśli nie ma pewności czy pozostałe do rozstrzygnięcia zdarzenia będą trafione, może wcześniej zdecydować o rozliczeniu kuponu i uzyskaniu części wygranej. Cashout dostępny jest na kuponach zawierających zdarzenia pre-match i/lub live, pod warunkiem, że na kuponie nie znajduje się zdarzenie rozliczone już jako przegrane. Zakłady z opcją cashout muszą być typowane ze środków własnych.

Nadchodzące:

Sprawdź:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Dostępny w forBET zakład bez ryzyka to nie jedyna tego typu promocja na rynku bukmacherskim. Cashback znajdziemy w ofercie na start u wielu czołowych, legalnych operatorów w Polsce. Przykłady opisujemy poniżej.

STS (cashback na pierwszy zakład)

Rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać w STS zwrot za pierwszy kupon do 100 zł. Grając za środki własne bonus ten jest cashbackiem bez obrotu. 
Różnica w wartości zakładu bez ryzyka forBET i STS jest bardzo widoczna. Atutem STS-u jest brak obrotu, natomiast forBET przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym oferuje zdecydowanie większy zwrot. Cały pakiet powitalny STS z kodem ma wartość 760 PLN.

Superbet (Tydzień bez ryzyka)

Bukmacher Superbet przygotował dla graczy “Tydzień bez ryzyka” o wartości 3500 zł. Cashback w Superbet nie dotyczy wyłącznie jednego kuponu, ale przyznawany jest za cały pierwszy tydzień gry po uwzględnieniu sumy stawek, wykorzystanych bonusów, wartości podatków i wartości wygranych kuponów. 
Cashback od Superbet ma najwyższą łączną wartość na polskim rynku, podczas gdy zakład bez ryzyka w forBET ma najwyższą wartość, jaką można zabezpieczyć pojedynczy kupon. Oferty na start Superbet i forBET są wymieniane w gronie najlepszych cashbacków w Polsce, a wartość bonusu ma to znaczący wpływ.  
Łącznie pakiet powitalny w Superbet, po rejestracji z kodem o treści MECZYKI, ma wartość 3755 zł.

Fortuna (3x zakład bez ryzyka)

W Fortunie na start możemy otrzymać trzy zakłady bez ryzyka. Łączna wartość tej promocji wynosi 300 zł, a bukmacher przyznaje kolejno: 100 zł cashbacku na pierwszy kupon, 100 zł cashbacku przy drugim kuponie i 100 zł cashbacku na trzeci zakład od rejestracji. Bonusy ważne są przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. Bukmacher zwraca 100% wartości kuponów, nie pobierając przy tym podatku od stawki. Taką samą strategię przyjął forBET w swoim zakładzie bez ryzyka. 
W Fortunie nie jest wymagany obrót bonusem bez ryzyka. Cashback tego bukmachera od promocji proponowanej forBET różni się też wartością i faktem, że otrzymamy zwrot za trzy zakłady po rejestracji. 
Ponadto nowi gracze mogą uzyskać freebety - 20 zł, 10 zł i 5 zł. Podsumowując, pakiet powitalny dostępny z kodem MECZYKI to 335 zł na start w bonusach.

Zakład bez ryzyka forBET na tle innych bukmacherów

ForBET jest jednym z najlepszych polskich bukmacherów, jeśli pod uwagę weźmiemy powitalny zakład bez ryzyka. Co wyróżnia cashback forBET na tle pozostałych operatorów? 
 • Najwyższa wartość bonusu na jeden kupon
 • Proste warunki obrotu bonusem
 • Zwrot 100% stawki zakładu objętego cashbackiem
 • Cashback na całą kwotę, razem z podatkiem od stawki
 • Możliwość zabezpieczenia zakładu już od 20 PLN
 • Brak wymagań kursowych do aktywacji cashbacku
Zakład bez ryzyka jest kluczowym elementem bonusu powitalnego do 3350 PLN w forBET. W opinii wielu typerów, bukmacher może walczyć o miano najlepszej oferty powitalnej na rynku i wielka w tym zasługa zwrotu za pierwszy zakład po rejestracji.
Proste warunki otrzymania cashbacku i obrotu bonusem czynią zakład bez ryzyka forBET atrakcyjną propozycją z perspektywy nowych użytkowników. Oferta jest korzystna zarówno dla doświadczonym typerów, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Faq

Czy w forBET zakład bez ryzyka jest dostępny?

Tak. Bukmacher forBET przygotował zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Wartość oferty dla czytelników Meczyki.pl wynosi maksymalnie 1300 PLN i zabezpiecza 100% stawki pierwszego kuponu. To najwyższy bonus na rynku.

Jak uzyskać w forBET zakład bez ryzyka o najwyższej wartości?

Najwyższy cashback w forBET, dostępny jest przy rejestracji z kodem "MECZYKIVIP". Najwyższy zakład bez ryzyka dostępny jest WYŁĄCZNIE z podanym kodem.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020