Fuksiarz Cashback 500 PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Bonus 500 PLN

 • 500 PLN 50% pierwszy zakład bez ryzyka i obrotu

 • do 200 PLN zakład bez ryzyka, limitu i obrotu

 • do 200 PLN zakład bez ryzyka i obrotu na sporty wirtualne 

 • Wygrana, gdy Twój zespół prowadzi dwoma bramkami

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,17 Lis 2022 | 11:48
Cashback jest popularnym bonusem oferowanym przez polskich bukmacherów. Widnieje choćby w ofercie powitalnej Fuksiarza - tam zakład bez ryzyka ma wartość 500 zł. Na czym polega ten bonus? Co charakteryzuje cashback Fuksiarza? U jakich innych legalnych bukmacherów w Polsce go znajdziesz? Odpowiadamy na powyższe pytania w naszym tekście. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Fuksiarz cashback - co to takiego?

Czym jest cashback? Ten bonus możesz także spotkać pod nazwą zakład bez ryzyka lub bonus bez ryzyka, jednak zdecydowanie najczęściej używa się właśnie określenia cashback. Wywodzi się ono z języka angielskiego i oznacza dosłownie zwrot pieniędzy. Co do zasady, w branży bukmacherskiej, cashback to właściwie zwrot stawki przegranego zakładu
Jak w praktyce wygląda cashback Fuksiarz i u innych bukmacherów? Posłużmy się przykładem. Jeśli postawisz kupon za 100 zł i przegrasz, otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty. Najczęściej, ale nie zawsze, będzie to 88 zł, co wiąże się z obowiązującym w naszym kraju podatkiem od gier hazardowych, wynoszącym 12%. Czasami bukmacherzy zwracają pełną kwotę wykorzystaną na zakład, gdyż biorą “na siebie” opłatę podatku. Nie muszą jednak tego robić i nie zawsze się na to decydują. 
Czy do otrzymania zakładu bez ryzyka Fuksiarz konieczne będzie wykorzystanie vouchera promocyjnego? Tak, podczas rejestracji - którą pokrótce omówimy w dalszej części naszego tekstu - musisz użyć voucher bonusowy o treści MECZYKI. Dzięki niemu otrzymasz możliwość postawienia w Fuksiarzu cashbacku powitalnego. Przyglądamy się mu poniżej.

Fuksiarz cashback 50% do 500 zł

Fuksiarz oferuje cashback 50% do 500 zł wszystkim nowym użytkownikom zarejestrowanym z kodem promocyjnym. Rejestracja możliwa jest po kliknięciu w TEN LINK. We wspomnianej promocji powitalnej w Fuksiarzu możesz wziąć udział tylko po zasileniu depozytu wpłatą w wysokości minimum 50 zł i zagrać kupon o takiej stawce. Co trzeba zrobić później? Zawrzyj zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami - każde o kursie nie niższym niż 1.60. 
Fuksiarz cashbackWartość 
Wartość bonusu500 PLN
Min. kurs kuponumin. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.60
ObrótBrak obrotu
Czas aktywności bonusuBrak limitu
Jeśli trafnie obstawisz, wówczas wygrana będzie Twoja. Kiedy się pomylisz, bukmacher zwróci na Twoje konto 50% postawionej stawki, do 500 zł. W związku z koniecznością opłaty podatku od gier hazardowych, o której to wspominaliśmy wcześniej, aby w pełni wykorzystać ten bonus od bukmachera, obstaw zakład za minimum 1137 zł. Tylko wtedy otrzymasz zwrot o wartości 500 zł. 
Czy powitalny zakład bez ryzyka Fuksiarz podlega dodatkowym warunkom, jak na przykład obrót otrzymanym zwrotem? W przypadku tego bukmachera nie jest to konieczne, dlatego pieniądze możesz przeznaczyć na kolejne zakłady albo od razu wypłacić je na konto bankowe.
Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz cashback bez limitu dla wszystkich graczy

Bukmacher Fuksiarz cashback przygotował również dla pozostałych użytkowników. Ta promocja nazywa się “Cashback bez limitu”. Na czym polega? 
Obstawiając zakłady z oferty cashback, Fuksiarz przy nietrafionym kuponie zwróci Ci część postawionej stawki, do maksymalnie 200 zł. Nie ma limitu zakładów biorących udział w promocji, a pojedynczy zwrot to maksymalnie 200 zł. Wartość zwrotu zależna jest od liczby zdarzeń na kuponie:
 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu
Cashback bez limitu, podobnie jak cashback powitalny, nie wymaga od gracza obrotu otrzymanym bonusem. To oznacza, że środki przyznane z tytułu zwrotu na konto depozytowe można przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić. Z oferty można korzystać bez limitu, zatem można zawrzeć dowolną liczbę kuponu w ciągu dnia. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Co ważne, żaden ze zwrotów nie będzie podlegać obowiązkowi obrotu, dlatego pieniądze możesz wypłacać lub wykorzystywać do kolejnych zakładów, w tym także na następne zakłady bez ryzyka Fuksiarz.

Fuksiarz cashback - rejestracja konta

Zakład bez ryzyka Fuksiarz jest dostępny dla każdego, kto utworzy swoje konto na stronie internetowej bukmachera. Jak to zrobić?
Na początku rejestracji podaj informacje takie jak: adres e-mailowy lub login, hasło, a także numer telefonu. Potwierdź również fakt, że masz już ukończone 18 lat.  Następnie uzupełnij swoje dane osobowe: imię, nazwisko, kraj zamieszkania i numer PESEL. Wpisz też kod przesłany do Ciebie SMS-em lub kliknij w link znajdujący się w wiadomości e-mail. 
Natomiast nasz voucher promocyjny o treści MECZYKI powinien uzupełnić się automatycznie, jeśli na stronę z rejestracją przejdziesz klikając w jeden z banerów dostępnych w tym tekście. W przypadku niepowodzenia, wpisz po prostu voucher w pole oznaczone hasłem “kod promocyjny”. Zaznacz dodatkowo, że chcesz otrzymać bonus powitalny.  W ten sposób dokonasz tak zwanej szybkiej rejestracji, która pozwoli Ci na wpłaty, obstawianie zakładów czy wykorzystanie cashbacku Fuksiarza. Potencjalne wygrane nie będą mogły zostać wypłacone, aż do czasu założenia pełnego konta. 
Gdy już zdecydujesz się to zrobić, wówczas wejdź w zakładkę “Twoje dane” i podaj swój adres zamieszkania, numer konta bankowego i serię wraz z numerem dokumentu tożsamości. Później prześlij jego skany (lub strony ze zdjęciem w paszporcie), celem weryfikacji danych podanych podczas rejestracji.
Jak wszystko będzie w porządku i weryfikacja przebiegnie pomyślnie, wtedy będziesz mógł w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje gra u bukmachera Fuksiarz.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Cashback u innych bukmacherów

Jaki bukmacher stworzył (oczywiście oprócz Fuksiarza) cashback dla nowych graczy? Oto legalne firmy na naszym rynku, dzięki którym możesz postawić kupon bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka STS

Jednym z bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka jest STS. Zasady cashbacku STS są bardzo proste. Przede wszystkim będzie on dostępny wtedy, kiedy podczas rejestracji na stronie bukmachera wykorzystasz voucher promocyjny o treści MECZYKI. 
Maksymalna kwota zwrotu stawki to 100 zł. U tego bukmachera to na Tobie spoczywa konieczność opłaty podatku, o którym wspominaliśmy wcześniej, dlatego, aby w pełni wykorzystać ten bonus, zagraj za 113.64 zł.
Inaczej w przypadku cashbacku Fuksiarza, w STS-ie musisz dokonać obrotu bonusem. Należy obrócić nim dwukrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu zaliczane będą tylko wygrane kupony.

Zakład bez ryzyka PZBuk

Tak jak w Fuksiarzu, cashback w PZBuku jest dostępny. U tego bukmachera ma on wartość do 1000 zł. Zakład bez ryzyka w PZBuku będzie aktywny tylko w przypadku założenia konta i zweryfikowania numeru telefonu. 
W przeciwieństwie do bonusu w Fuksiarzu, cashback od PZBuka nie dotyczy pierwszego zakładu postawionego po rejestracji, a pierwszego niepowodzenia. To oznacza w rzeczywistości, że jeśli po trzech skutecznych i trafionych kuponach, powinie Ci się noga dopiero za czwartym razem, to właśnie wtedy uruchomi się opcja bonusu bez ryzyka i otrzymasz zwrot pieniędzy postawionych na ten zakład. Miej na uwadze, że do tej promocji liczą się tylko kupony składające się z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie minimalnym 1.40 każdy. 
Zwrot od bukmachera, odmiennie niż przy zakładzie bez ryzyka Fuksiarza, podlega obrotowi. Dokonasz go zawierając zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie nie niższym od 1.40 każdy. Musisz na niego wykorzystać całość otrzymanej kwoty. Jak widzisz te warunki nie są zbyt skomplikowane.

Zakład bez ryzyka Superbet

Zasady cashbacku w Superbet też odróżniają się od tych w zakładzie bez ryzyka Fuksiarza. Jak otrzymać bonus od Superbetu?
Najpierw zarejestruj się wykorzystując voucher promocyjny o treści MECZYKI. Następnie, w ciągu 14 dni od założenia konta zasil je przynajmniej 20 zł. Po zaksięgowaniu środków, bukmacher uruchomi promocję “Tydzień bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, trwa ona siedem dni, a po ich upływie, Superbet podsumuje wszystkie Twoje zakłady i wyliczy wartość bonusu, korzystając z takiego oto wzoru: 
 • suma stawek w minionym tygodniu - wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów - podatek od gier = bonus 
Maksymalna kwota bonusowa, jaką możesz otrzymać, to 3500 zł - więcej niż w przypadku zakładu bez ryzyka Fuksiarza i PZBuku. Pojawi się ona na Twoim koncie bonusowym do trzech dni i podlegać będzie dwukrotnemu obrotowi. W sytuacji maksymalnego zwrotu od bukmachera, musisz zagrać za 7000 zł (3500 x 2). Na wykonanie tego obowiązku masz 10 dni. 
Jakie są pozostałe warunki obrotu? Wszystkie kupony wliczone do niego mają zawierać minimum dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.30. Łączny kurs na zakłady akumulowane to 1.80, a na systemowe 1.50.

Zakład bez ryzyka Betclic

Cashback ma także Betclic. Wartość bonusu u tego bukmachera, a także jego zasady, różnią się od zakładu bez ryzyka Fuksiarza. Wysokość bonusu to maksymalnie 200 zł. Bonus będzie dostępny dla tych użytkowników, którzy zarejestrowali się i użyli promocyjnego vouchera o treści MECZYKI. 
Jakie są zasady tej promocji? Po prostu postaw kupon z minimalną stawką 1.14. Gdy wygrasz, pieniądze będą Twoje, a jak przegrasz, to zwrot w formie freebetu trafi na konto bonusowe. Darmowe zakłady można wykorzystać na kuponach o kursie nie mniejszym niż 2.14. Wygrana z tytułu darmowego zakładu trafia na konto gracza, pomniejszona o wartość stawki i podatku. Wygraną nie trzeba obracać. 

Zakład bez ryzyka Fortuna

Cashback Fortuny także ma wartość 600 zł. Otrzymasz go, gdy przy rejestracji skorzystasz z vouchera promocyjnego o treści MECZYKI.  Drugim ważnym krokiem, jakiego nie możesz pominąć, jest aktywowanie bonusu w zakładce “Moje bonusy” - najpóźniej trzy dni od rejestracji - w trakcie pierwszego logowania. Następnie w ciągu pięciu dni zawrzyj zakłady, których rozstrzygnięcie nastąpi do 30 dni.
Tak jak i w przypadku Fuksiarza, cashback dotyczy pierwszego kuponu. Chcąc w pełni go wykorzystać, zagraj za 600 zł. Dlaczego w Fortunie nie ma konieczności gry za wyższą kwotę, tak jak choćby w Betfanie? Otóż ten bukmacher sam opłaca kwotę podatku od gier hazardowych.  
Otrzymany zwrot od razu trafia na konto depozytowe gracza. Fortuna nie wymaga obrotu bonusem.

Sprawdź kody promocyjne:

LV Bet zakład bez ryzyka 

Maksymalna wysokość cashbacku LV Bet to 333 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? U tego bukmachera nie będziesz potrzebować żadnego vouchera promocyjnego, ale przed dokonaniem trzeciego depozytu zaznacz opcję “Zakład bez ryzyka LV Bet”. 
To szczególnie ważne, ponieważ jak sam widzisz po lekturze dużej części naszego tekstu, większość bukmacherów cashback wiąże z pierwszym kuponem postawionym po wpłacie pierwszego depozytu. W LV Becie jest inaczej, dlatego zachowaj szczególną uwagę, żebyś nie pominął możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka u tego bukmachera.
Co należy uczynić później? Wartość Twojego trzeciego depozytu nie może być niższa niż 25 zł. Wtedy bukmacher powiększy go dodatkowo o 1%.  Zakład bez ryzyka w LV Bet zostanie w pełni wykorzystany w przypadku wpłaty 330 zł - wtedy na grę będziesz miał łącznie 333,3 zł. 
Cashback LV Bet dotyczy pierwszego kuponu postawionego bezpośrednio po zaksięgowaniu trzeciego depozytu. Zostanie aktywowany wyłącznie, gdy minimalny kurs kuponu z pojedynczymi lub wielokrotnymi zakładami wyniesie 1.75. 
Co dalej? W razie porażki, środki te znajdą się na koncie bonusowym i będą gotowe do wypłaty lub do użycia przy dalszej grze po dokonaniu jednokrotnego obrotu po kursie łącznym minimum 1.75.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020