Fuksiarz zakład bez ryzyka: 250 zł. Cashbacki BEZ OBROTU!

Fuksiarz kod promocyjny
4.5(493 głosów)
Zakład bez ryzyka znajduje się w ofercie promocyjnej dla nowych graczy w Fuksiarzu. Ten rodzaj bonusu dostępny jest również wśród stałych promocji bukmachera. Jak działa zakład bez ryzyka na start? Na jakiej zasadzie dostępny jest cashback Fuksiarza w stałej ofercie bonusowej? Piszemy o tym wszystkim w tym artykule. 
Bonus powitalny Fuksiarz

50 PLN zakład bez ryzyka i obrotu

200 PLN cashback bez obrotu codziennie

10 PLN freebet za rejestrację w aplikacji mobilnej

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Fuksiarz zakład bez ryzyka - czym jest?

Czym jest cashback? Ten bonus możesz także spotkać pod nazwą cashback lub bonus bez ryzyka, jednak zdecydowanie najczęściej używa się właśnie określenia zakład bez ryzyka. Co do zasady, w branży bukmacherskiej, cashback to właściwie zwrot stawki przegranego zakładu
Jak w praktyce wygląda cashback Fuksiarz i u innych bukmacherów? Posłużmy się przykładem. Jeśli postawisz kupon za 100 zł i przegrasz, otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty. Najczęściej, ale nie zawsze, będzie to 88 zł, co wiąże się z obowiązującym w naszym kraju podatkiem od gier hazardowych, wynoszącym 12%. Czasami bukmacherzy zwracają pełną kwotę wykorzystaną na zakład, gdyż biorą “na siebie” opłatę podatku. Tak dzieje się w przypadku Fuksiarza i cashback u tego operatora to gwarancja zwrotu 100% stawki.

Fuksiarz zakład bez ryzyka 250 PLN - jak odebrać bonus?

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł w gotówce Fuksiarz przyznaje nowym użytkownikom zarejestrowanym z kodem promocyjnym. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon zagrany po założeniu konta. Dodatkowo, dostępny jest też codzienny cashback 200 PLN ze zwrotem bez obrotu.
Fuksiarz zakład bez ryzykaWartośćObrót
Cashback na pierwszy kupon50 PLNBez obrotu
Cashback bez limitu200 PLNBez obrotu
Rejestracja konta u bukmachera dostępna jest po kliknięciu w poniższy przycisk. Jeśli założymy konto w aplikacji mobilnej, to otrzymamy ekstra 10 PLN freebetu bez konieczności wpłaty. Wartość promocji dla czytelników Meczyki.pl wynosi 260 zł i jest najwyższą w Fuksiarzu na polskim rynku.
Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz zakład bez ryzyka 50 PLN na pierwszy kupon

Po założeniu konta w Fuksiarzu premierowy kupon zostanie objęty cashbackiem. Jeśli trafnie obstawisz, wówczas wygrana będzie Twoja. Kiedy się pomylisz, bukmacher zwróci na Twoje konto 100% postawionej stawki do 50 zł.
Fuksiarz cashbackWartość 
Wartość bonusu50 PLN
Min. kurs kuponumin. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.60
Obrótbrak obrotu
Czas aktywności bonusubrak limitu
W przypadku promocji zakład bez ryzyka Fuksiarz określa zasady skorzystania z bonusu:
 • Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest dokonanie depozytu na minimum 50 PLN (minimalna stawka kuponu);
 • Kupon z cashbackiem powinien składać się z dwóch lub więcej zdarzeń;
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.60.
Zakład bez ryzyka Fuksiarz nie wymaga obrotu. Jeśli prawidłowo postawiliśmy kupon, za który należy nam się cashback, to środki od razu trafią na konto depozytowe gracza.

Fuksiarz cashback bez limitu 200 PLN

U bukmachera dostępna jest promocja "Cashback bez limitu" w ramach której można uzyskać zwrot do 200 zł na każdy kupon zawierający zakłady z oferty "cashback". Co ważne, nie ma limitu zakładów biorących udział w promocji. Wartość zwrotu zależna jest od liczby zdarzeń na kuponie:
 • 1 zdarzenie - 1% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 2% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 3% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 4% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 5% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 8% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 12% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 10-19 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 20-29 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 30 zdarzeń - 50% zwrotu
W Fuksiarzu cashback bez limitu, podobnie jak powitalny zakład bez ryzyka, nie wymaga od gracza obrotu otrzymanym bonusem. To oznacza, że środki przyznane z tytułu zwrotu na konto depozytowe można przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić. Z oferty można korzystać bez limitu, zatem można zawrzeć dowolną liczbę kuponu w ciągu dnia.

Zakład bez ryzyka a bonus powitalny w Fuksiarzu

Freebet 10 PLN za rejestrację w aplikacji

W Fuksiarzu zakład bez ryzyka 100% do 50 zł, cashback bez limitu do 200 zł to główne elementy pakietu powitalnego. W skład oferty na start wchodzi jeszcze freebet 10 zł za rejestrację w aplikacji mobilnej.
Jak otrzymać bonus? Zakładając konto gracza w aplikacji i dokonując pełnej weryfikacji. Jeśli spełnimy te warunki, to Fuksiarz przyzna nam darmowy zakład w ciągu 48 godzin. Co ważne, uzyskamy go bez konieczności dokonywania depozytu.
Freebet należy wykorzystać w ciągu 72 godzin na kuponie AKO z kursem zdarzenia min. 1.40. Jeśli trafimy, to zysk z kuponu zostanie dopisany do salda głównego.

Zakład bez ryzyka Fuksiarz w stałej ofercie

Powitalny zakład bez ryzyka nie wyczerpuje tematu dostępnych u bukmachera bonusów. Cashback Fuksiarz oferuje w ramach codziennej na sporty wirtualne. Szczegóły prezentujemy poniżej, razem z opisem pozostałych ofert dla użytkowników Fuksiarza.

Fuksiarz zakład bez ryzyka na sporty wirtualne

Z zakładu bez ryzyka na sporty wirtualne korzystać można, podobnie jak z opisanej wyżej promocji, bez ograniczeń co do liczby kuponów. Ważne, aby kupony zawierały zakłady wyłącznie z kategorii wirtualnej piłki nożnej. Kurs pojedynczego zakładu to co najmniej 1.20, natomiast stawka kuponu nie może przekroczyć 2000 zł.
W przypadku przegranego kuponu na sporty wirtualne Fuksiarz zwraca 3% stawki kuponu. 
Zakład bez ryzyka Fuksiarz na sporty wirtualne jest kolejną promocją bez obrotu. To oznacza, że jeśli otrzymamy zwrot, to trafi on od razu na konto depozytowe gracza.

Fuksiarz cashback a cashout

Cashout to opcja zamknięcia postawionego zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu. Jeśli rozstrzygnięte już zakłady na kuponie są wygrane, a pozostałe spotkania są aktywne w ofercie bukmachera, możesz zamknąć kupon dzięki cashoutowi. Opcja ta jest dostępna w kuponach AKO i SOLO, na zdarzeniach przedmeczowych a także na żywo (LIVE).
W Fuksiarzu cashout dostępny jest na zakładach typowanych z salda głównego. Możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu dostępna jest tylko wtedy, gdy aktualna wygrana jest wyższa, niż stawka, za którą zawarto zakład.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Fuksiarz inne promocje

Zakład bez ryzyka Fuksiarz uczynił swoim flagowym bonusem. Cashback uzyskamy w ramach codziennych promocji, a także w ofercie powitalnej bukmachera. Na tym jednak nie kończą się dostępne bonusy. Stałe promocje prezentujemy poniżej.

Mega Boost

Fuksiarz przygotował wyższe kursy na wybrane wydarzenia, a cała promocja nosi nazwę “Mega Boost”. Bonus obowiązuje na najpopularniejsze, wybrane zakłady z codziennej oferty typów u bukmachera. Podwyższone kursy znaleźć można w zakładce “Boost”.
Do promocji kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, które muszą zostać zagrane za środki własne.

Nadchodzące:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Nie tylko Fuksiarz oferuje zakład bez ryzyka. Ta promocja dostępna jest także u wielu innych, legalnych polskich bukmacherów. Poniżej opisujemy przykładowe promocje tego typu znajdujące się w ofercie operatorów działających w Polsce. 

Zakład bez ryzyka STS

Jednym z bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka jest STS. Zasady cashbacku STS są bardzo proste. Przede wszystkim będzie on dostępny wtedy, kiedy podczas rejestracji na stronie bukmachera wykorzystasz voucher promocyjny o treści MECZYKI. 
Maksymalna kwota zwrotu stawki to 100 zł. U tego bukmachera to na Tobie spoczywa konieczność opłaty podatku, o którym wspominaliśmy wcześniej, dlatego, aby w pełni wykorzystać ten bonus, zagraj za 113.64 zł.
Tak jak w przypadku cashbacku Fuksiarza, w STS-ie nie musisz dokonać obrotu bonusem, czyli zwrócone środki wypłacisz na konto bankowe.

Zakład bez ryzyka Superbet

Zasady cashbacku w Superbet też odróżniają się od tych w zakładzie bez ryzyka Fuksiarza. Jak otrzymać bonus od Superbetu?
Najpierw zarejestruj się wykorzystując voucher promocyjny o treści MECZYKI. Następnie, w ciągu 14 dni od założenia konta zasil je przynajmniej 20 zł. Po zaksięgowaniu środków, bukmacher uruchomi promocję “Tydzień bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, trwa ona siedem dni, a po ich upływie, Superbet podsumuje wszystkie Twoje zakłady i wyliczy wartość bonusu, korzystając z takiego oto wzoru: 
 • suma stawek w minionym tygodniu - wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów - podatek od gier = bonus 
Maksymalna kwota bonusowa, jaką możesz otrzymać, to 3500 zł - więcej niż w przypadku zakładu bez ryzyka Fuksiarza i PZBuku. Pojawi się ona na Twoim koncie bonusowym do trzech dni i podlegać będzie dwukrotnemu obrotowi. W sytuacji maksymalnego zwrotu od bukmachera, musisz zagrać za 7000 zł (3500 x 2). Na wykonanie tego obowiązku masz 10 dni. 
Jakie są pozostałe warunki obrotu? Wszystkie kupony wliczone do niego mają zawierać minimum dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.30. Łączny kurs na zakłady akumulowane to 1.80, a na systemowe 1.50.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Cashback Fortuny także ma wartość 300 zł i dotyczy trzech pierwszych zakładów u bukmachera. Otrzymasz go, gdy przy rejestracji skorzystasz z kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Drugim ważnym krokiem, jakiego nie możesz pominąć, jest aktywowanie bonusu w zakładce “Moje bonusy”.
Cashback Fortuny dotyczy pierwszych trzech kuponów po rejestracji. Chcąc w pełni go wykorzystać, zagraj łącznie za 300 zł (trzy razy po 100 zł). Dlaczego w Fortunie nie ma konieczności gry za wyższą kwotę? Otóż ten bukmacher sam opłaca kwotę podatku od gier hazardowych.  
Otrzymany zwrot od razu trafia na konto depozytowe gracza. Fortuna nie wymaga obrotu bonusem.

Zakład bez ryzyka Betclic

Cashback ma także Betclic. Wartość bonusu u tego bukmachera, a także jego zasady, różnią się od zakładu bez ryzyka Fuksiarza. Wysokość bonusu to maksymalnie 50 zł. Bonus będzie dostępny dla tych użytkowników, którzy zarejestrowali się i użyli promocyjnego vouchera o treści MECZYKI. 
Jakie są zasady tej promocji? Po prostu postaw kupon z minimalną stawką 1.14. Gdy wygrasz, pieniądze będą Twoje, a jak przegrasz, to zwrot w formie freebetu trafi na konto bonusowe. Darmowe zakłady można wykorzystać na kuponach o kursie nie mniejszym niż 2.14. Wygrana z tytułu darmowego zakładu trafia na konto gracza, pomniejszona o wartość stawki i podatku. Wygraną nie trzeba obracać. 

Faq

Na czym polega Fuksiarz zakład bez ryzyka na pierwszy kupon?

Fuksiarz zwraca środki na konto główne w przypadku pierwszego przegranego kuponu. Pieniądze możesz od razu wypłacić lub grać za nie dalej.

Jakie cashbacki daje Fuksiarz?

Fuksiarz zabezpiecza 100% pierwszego zakładu do 50 PLN. Bonus otrzymamy na konto depozytowe bez wymogu obrotu. Drugim zakładem bez ryzyka jest codzienny cashback bez limitu do 200 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020