Fuksiarz Cashback 500 PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Jerzy Ochota,25 lis 2021 | 15:32

Bonus 500 PLN

 • 500 PLN 50% pierwszy zakład BEZ ryzyka i BEZ obrotu

 • 900 PLN dziennie zakład BEZ ryzyka BEZ końca i BEZ obrotu

 • 200 PLN zakład bez ryzyka na sporty wirtualne 

 • Wygrana, gdy Twój zespół prowadzi dwoma bramkami

MECZYKI

Cashback jest popularnym bonusem oferowanym przez polskich bukmacherów. Widnieje choćby w ofercie powitalnej Fuksiarza - tam zakład bez ryzyka ma wartość 500 zł. Na czym polega ten bonus? Co charakteryzuje cashback Fuksiarza? U jakich innych legalnych bukmacherów w Polsce go znajdziesz? Odpowiadamy na powyższe pytania w naszym tekście. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Na skróty:

 1. Fuksiarz cashback - na czym polega?
 2. Fuksiarz cashback 50% do 500 PLN
 3. Fuksiarz cashback bez końca dla wszystkich graczy
 4. Cashback u pozostałych bukmacherów
 5. Fuksiarz - rejestracja konta

Fuksiarz cashback - co to takiego?

Czym jest cashback? Ten bonus możesz także spotkać pod nazwą zakład bez ryzyka lub bonus bez ryzyka, jednak zdecydowanie najczęściej używa się właśnie określenia cashback. Wywodzi się ono z języka angielskiego i oznacza dosłownie zwrot pieniędzy. Co do zasady, w branży bukmacherskiej, cashback to właściwie zwrot stawki przegranego zakładu

Jak w praktyce wygląda cashback Fuksiarz i u innych bukmacherów? Posłużmy się przykładem. Jeśli postawisz kupon za 100 zł i przegrasz, otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty. Najczęściej, ale nie zawsze, będzie to 88 zł, co wiąże się z obowiązującym w naszym kraju podatkiem od gier hazardowych, wynoszącym 12%. Czasami bukmacherzy zwracają pełną kwotę wykorzystaną na zakład, gdyż biorą “na siebie” opłatę podatku. Nie muszą jednak tego robić i nie zawsze się na to decydują. 

Czy do otrzymania zakładu bez ryzyka Fuksiarz konieczne będzie wykorzystanie vouchera promocyjnego? Tak, podczas rejestracji - którą pokrótce omówimy w dalszej części naszego tekstu - musisz użyć voucher bonusowy o treści MECZYKI. Dzięki niemu otrzymasz możliwość postawienia w Fuksiarzu cashbacku powitalnego. Przyglądamy się mu poniżej.

Fuksiarz cashback 50% do 500 zł

Fuksiarz oferuje cashback 50% do 500 zł wszystkim nowym użytkownikom zarejestrowanym z kodem promocyjnym. Rejestracja możliwa jest po kliknięciu w TEN LINK. We wspomnianej promocji powitalnej w Fuksiarzu możesz wziąć udział tylko po zasileniu depozytu wpłatą w wysokości minimum 20 zł. Co trzeba zrobić później? Zawrzyj zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami - każde o kursie nie niższym niż 1.20. 

Fuksiarz cashback Wartość 
Wartość bonusu 500 PLN
Min. kurs kuponu min. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.20
Obrót Brak
Czas aktywności bonusu Brak

Jeśli trafnie obstawisz, wówczas wygrana będzie Twoja. Kiedy się pomylisz, bukmacher zwróci na Twoje konto 50% postawionej stawki, do 500 zł. W związku z koniecznością opłaty podatku od gier hazardowych, o której to wspominaliśmy wcześniej, aby w pełni wykorzystać ten bonus od bukmachera, obstaw zakład za minimum 1137 zł. Tylko wtedy otrzymasz zwrot o wartości 500 zł. 

Czy powitalny zakład bez ryzyka Fuksiarz podlega dodatkowym warunkom, jak na przykład obrót otrzymanym zwrotem? W przypadku tego bukmachera nie jest to konieczne, dlatego pieniądze możesz przeznaczyć na kolejne zakłady albo od razu wypłacić je na konto bankowe.

Fuksiarz cashback bez końca dla wszystkich graczy

Bukmacher Fuksiarz cashback przygotował również dla pozostałych użytkowników. Ta promocja nazywa się “Cashback bez końca”. Na czym polega? 

Obstawiając zakłady z tej oferty cashback, Fuksiarz przy nietrafionym kuponie zwróci Ci część postawionej stawki. Wysokość zwrotu zależy od rodzaju obstawionego kuponu. W ciągu doby maksymalnie z cashbacku bez końca można skorzystać 9 razy, a pojedynczy zwrot to maksymalnie 100 zł. W sumie dziennie można z tytułu bonusu uzyskać 900 zł zwrotu na konto.

Procent zwrotu zależy od rodzaju kuponu, który bierze udział w promocji:

 • Kupon pojedynczy (1 zdarzenie) - 7% zwrotu
 • Kupon podwójny (2 zdarzenia) - 10% zwrotu
 • Kupon wielokrotny (3 i więcej zdarzeń) - 12% zwrotu

Każdy rodzaj kuponu może dziennie zostać użyty 3 razy do udziału w promocji proponowanej przez Fuksiarz. Cashback bez końca, podobnie jak cashback powitalny, nie wymaga od gracza obrotu otrzymanym bonusem. To oznacza, że środki przyznane z tytułu zwrotu na konto depozytowe można przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Co ważne, żaden ze zwrotów nie będzie podlegać obowiązkowi obrotu, dlatego pieniądze możesz wypłacać lub wykorzystywać do kolejnych zakładów, w tym także na następne zakłady bez ryzyka Fuksiarz.

Fuksiarz cashback - rejestracja konta

Zakład bez ryzyka Fuksiarz jest dostępny dla każdego, kto utworzy swoje konto na stronie internetowej bukmachera. Jak to zrobić?

Na początku rejestracji podaj informacje takie jak: adres e-mailowy lub login, hasło, a także numer telefonu. Potwierdź również fakt, że masz już ukończone 18 lat.  Następnie uzupełnij swoje dane osobowe: imię, nazwisko, kraj zamieszkania i numer PESEL. Wpisz też kod przesłany do Ciebie SMS-em lub kliknij w link znajdujący się w wiadomości e-mail. 

Natomiast nasz voucher promocyjny o treści MECZYKI powinien uzupełnić się automatycznie, jeśli na stronę z rejestracją przejdziesz klikając w jeden z banerów dostępnych w tym tekście. W przypadku niepowodzenia, wpisz po prostu voucher w pole oznaczone hasłem “kod promocyjny”. Zaznacz dodatkowo, że chcesz otrzymać bonus powitalny.  W ten sposób dokonasz tak zwanej szybkiej rejestracji, która pozwoli Ci na wpłaty, obstawianie zakładów czy wykorzystanie cashbacku Fuksiarza. Potencjalne wygrane nie będą mogły zostać wypłacone, aż do czasu założenia pełnego konta. 

Gdy już zdecydujesz się to zrobić, wówczas wejdź w zakładkę “Twoje dane” i podaj swój adres zamieszkania, numer konta bankowego i serię wraz z numerem dokumentu tożsamości. Później prześlij jego skany (lub strony ze zdjęciem w paszporcie), celem weryfikacji danych podanych podczas rejestracji.

Jak wszystko będzie w porządku i weryfikacja przebiegnie pomyślnie, wtedy będziesz mógł w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje gra u bukmachera Fuksiarz.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Cashback u innych bukmacherów

Jaki bukmacher stworzył (oczywiście oprócz Fuksiarza) cashback dla nowych graczy? Oto legalne firmy na naszym rynku, dzięki którym możesz postawić kupon bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka STS

Jednym z bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka jest STS. Zasady cashbacku STS są bardzo proste. Przede wszystkim będzie on dostępny wtedy, kiedy podczas rejestracji na stronie bukmachera wykorzystasz voucher promocyjny o treści MEGABONUS. 

Maksymalna kwota zwrotu stawki to 235 zł. U tego bukmachera to na Tobie spoczywa konieczność opłaty podatku, o którym wspominaliśmy wcześniej, dlatego, aby w pełni wykorzystać ten bonus, zagraj za 267,05 zł.

Inaczej w przypadku cashbacku Fuksiarza, w STS-ie musisz dokonać obrotu bonusem. Należy obrócić nim trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu zaliczane będą tylko wygrane kupony.

Zakład bez ryzyka PZBuk

Tak jak w Fuksiarzu, cashback w PZBuku jest dostępny. U tego bukmachera ma on wartość do 1000 zł. Zakład bez ryzyka w PZBuku będzie aktywny tylko w przypadku założenia konta z voucherem promocyjnym o treści MECZYKI, a bukmacher w sytuacji zwrotu odda Ci całą kwotę przeznaczoną na kupon.

W przeciwieństwie do bonusu w Fuksiarzu, cashback od PZBuka nie dotyczy pierwszego zakładu postawionego po rejestracji, a pierwszego niepowodzenia. To oznacza w rzeczywistości, że jeśli po trzech skutecznych i trafionych kuponach, powinie Ci się noga dopiero za czwartym razem, to właśnie wtedy uruchomi się opcja bonusu bez ryzyka i otrzymasz zwrot pieniędzy postawionych na ten zakład. Miej na uwadze, że do tej promocji liczą się tylko kupony składające się z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie minimalnym 1.40 każdy. 

Zwrot od bukmachera, odmiennie niż przy zakładzie bez ryzyka Fuksiarza, podlega obrotowi. Dokonasz go zawierając zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie nie niższym od 1.40 każdy. Musisz na niego wykorzystać całość otrzymanej kwoty. Jak widzisz te warunki nie są zbyt skomplikowane.

Zakład bez ryzyka Superbet

Zasady cashbacku w Superbet też odróżniają się od tych w zakładzie bez ryzyka Fuksiarza. Jak otrzymać bonus od Superbetu?

Najpierw zarejestruj się wykorzystując voucher promocyjny o treści MECZYKI. Następnie, w ciągu 14 dni od założenia konta zasil je przynajmniej 20 zł. Po zaksięgowaniu środków, bukmacher uruchomi promocję “Tydzień bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, trwa ona siedem dni, a po ich upływie, Superbet podsumuje wszystkie Twoje zakłady i wyliczy wartość bonusu, korzystając z takiego oto wzoru: 

 • suma stawek w minionym tygodniu - wartość wygranych, przyznanych i wykorzystanych bonusów - podatek od gier = bonus 

Maksymalna kwota bonusowa, jaką możesz otrzymać, to 1300 zł - więcej jak w przypadku zakładu bez ryzyka Fuksiarza i PZBuku. Pojawi się ona na Twoim koncie bonusowym do trzech dni i podlegać będzie dwukrotnemu obrotowi. W sytuacji maksymalnego zwrotu od bukmachera, musisz zagrać za 2600 zł (1300 x 2). Na wykonanie tego obowiązku masz 10 dni. 

Jakie są pozostałe warunki obrotu? Wszystkie kupony wliczone do niego mają zawierać minimum dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.30. Łączny kurs na zakłady akumulowane to 1.80, a na systemowe 1.50.

Zakład bez ryzyka Betclic

Cashback ma także Betclic. Wartość bonusu u tego bukmachera jest nieznacznie wyższa od zakładu bez ryzyka Fuksiarza. Jego wysokość to maksymalnie 550 zł. Bonus będzie dostępny dla tych użytkowników, którzy zarejestrowali się i użyli promocyjnego vouchera o treści MEGABONUS550. 

Jakie są zasady tej promocji? Po prostu postaw kupon z minimalną stawką 1.14. Gdy wygrasz, pieniądze będą Twoje, a jak przegrasz, to zwrot będzie podlegać ośmiokrotnemu obrotowi, na który dostajesz 30 dni. Jeśli otrzymałeś maksymalny zwrot, dokonaj obrotu za 4400 zł (550 zł x 8). Pamiętaj, że dostaniesz go tylko wtedy, kiedy zagrasz za minimum 625 zł. Wiąże się to oczywiście z omawianym wcześniej podatkiem.

Zakład bez ryzyka Betfan

W Betfanie możesz dostać najwyższy na rynku cashback, w wysokości 600 zł. Jest on przeznaczony dla tych, którzy w trakcie rejestracji na stronie bukmachera użyli vouchera promocyjnego o treści MEGABONUS i dokonali startowego depozytu o wartości minimum 50 zł. 

Promocja, tak jak przy powitalnym zakładzie bez ryzyka Fuksiarza, dotyczy tylko pierwszego kuponu. W przypadku niepowodzenia, zwrotem należy obrócić raz, puszczając kupon z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 3.80. 

Maksymalny cashback Betfana, czyli 600 zł, otrzymasz wtedy, kiedy pierwszy zakład zawrzesz za minimum 681,81 zł. 

Zakład bez ryzyka Fortuna

Cashback Fortuny także ma wartość 600 zł. Otrzymasz go, gdy przy rejestracji skorzystasz z vouchera promocyjnego o treści MECZYKI.  Drugim ważnym krokiem, jakiego nie możesz pominąć, jest aktywowanie bonusu w zakładce “Moje bonusy” - najpóźniej trzy dni od rejestracji - w trakcie pierwszego logowania. Następnie w ciągu pięciu dni zawrzyj zakłady, których rozstrzygnięcie nastąpi do 30 dni.

Tak jak i w przypadku Fuksiarza, cashback dotyczy pierwszego kuponu. Chcąc w pełni go wykorzystać, zagraj za 600 zł. Dlaczego w Fortunie nie ma konieczności gry za wyższą kwotę, tak jak choćby w Betfanie? Otóż ten bukmacher sam opłaca kwotę podatku od gier hazardowych.  

Otrzymany zwrot podlega jedynie jednokrotnemu obrotowi. Co więcej, Fortuna nie przedstawia żadnych wymagań co do kursu minimalnego kuponu czy pojedynczego zdarzenia, ani też liczby typów, które mają się na nim znaleźć, dlatego możesz zagrać jak tylko zechcesz.

Sprawdź kody promocyjne:

LV Bet zakład bez ryzyka 

Maksymalna wysokość cashbacku LV Bet to 333 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? U tego bukmachera nie będziesz potrzebować żadnego vouchera promocyjnego, ale przed dokonaniem trzeciego depozytu zaznacz opcję “Zakład bez ryzyka LV Bet”. 

To szczególnie ważne, ponieważ jak sam widzisz po lekturze dużej części naszego tekstu, większość bukmacherów cashback wiąże z pierwszym kuponem postawionym po wpłacie pierwszego depozytu. W LV Becie jest inaczej, dlatego zachowaj szczególną uwagę, żebyś nie pominął możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka u tego bukmachera.

Co należy uczynić później? Wartość Twojego trzeciego depozytu nie może być niższa niż 25 zł. Wtedy bukmacher powiększy go dodatkowo o 1%.  Zakład bez ryzyka w LV Bet zostanie w pełni wykorzystany w przypadku wpłaty 330 zł - wtedy na grę będziesz miał łącznie 333,3 zł. 

Cashback LV Bet dotyczy pierwszego kuponu postawionego bezpośrednio po zaksięgowaniu trzeciego depozytu. Zostanie aktywowany wyłącznie, gdy minimalny kurs kuponu z pojedynczymi lub wielokrotnymi zakładami wyniesie 1.75. 

Co dalej? W razie porażki, środki te znajdą się na koncie bonusowym i będą gotowe do wypłaty lub do użycia przy dalszej grze po dokonaniu jednokrotnego obrotu po kursie łącznym minimum 1.75.

Fuksiarz cashback - zakład bez ryzyka

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
ZWROT BEZ OBROTU

Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 500 PLN, bez obrotu bonusem. Póżniej "cashback bez końca".

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki