LVBet Cashback 333PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Maciej Baranowski,22 gru 2021 | 13:38

Bonus 3353 PLN

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 333 PLN zakład bez ryzyka

 • 3000 PLN od dwóch pierwszych wpłat

Bukmacher LVBet przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną o wartości 3353 zł. W jej skład wchodzą: freebet 20 zł, LVBet zakład bez ryzyka 333 zł (cashback) oraz bonusy od pierwszego i drugiego depozytu, dzięki którym można zyskać kolejne 3000 zł na grę. W artykule opiszemy szczegóły promocji oferowanych przez LVBet. Sprawdzimy też, jacy bukmacherzy mają w ofercie zakład bez ryzyka. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. LVBet cashback - na czym polega?
 2. LVBet cashback - zakład bez ryzyka
 3. LVbet - pozostałe promocje
 4. Cashback u innych bukmacherów
 5. LVBet - rejestracja konta
 6. LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych oferowanych przez bukmacherów i oznacza zakład bez ryzyka - jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu o określonej przez bukmachera kwocie i warunkach obrotu. Najpopularniejsze zakłady bez ryzyka na polskim rynku zakładów wzajemnych wymienimy i opiszemy w dalszej części tekstu.

LVBet Cashback 333 PLN bez ryzyka

Jak wygląda cashback LVBet? Zakład bez ryzyka u tego bukmachera, przyznawany nowym użytkownikom na start, ma wartość 333 zł.

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Podczas dokonywania trzeciej wpłaty na konto, należy zaznaczyć okienko bonusowe “Zakład bez ryzyka”. Po wykonaniu takiego depozytu wpłacone środki znajdą się na koncie bonusowym. Największa wpłata kwalifikująca się do cashbacku to 333 zł, najmniejsza - 25 zł.

LVBet cashback Wartość 
Wartość bonusu 333 PLN
Min. kurs kuponu 1.75
Obrót 1x, kurs min. 1.75
Czas aktywności bonusu 30 dni

Gdy wpłacona kwota będzie już na koncie bonusowym, wówczas pierwszy zagrany za nią kupon przyjmie formę właśnie zakładu bez ryzyka. Podczas jego stawiania należy pamiętać o zaznaczeniu opcji “Zakład bez ryzyka”.

Minimalny kurs takiego kuponu musi wynieść 1.75. Do promocji zaliczają się zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombinacyjne. 

Jeśli zakład bez ryzyka okaże się wygrany - wówczas zgromadzone pieniądze trafią na konto główne gracza i będzie możliwa ich wypłata. W przypadku niepowodzenia środki (maksymalnie 333.30 zł) wrócą na konto bonusowe użytkownika. Nie można ich wówczas od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać jednokrotnego obrotu (czyli zagrać za zwróconą stawkę) po kursie nie mniejszym niż 1.75. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe, zagrane na sporty wirtualne lub wypłacone za pomocą funkcji cash-out.

Jeśli zakład bez ryzyka zostanie rozliczony jako zwrot (kurs 1.0), wówczas stawka będzie zwrócona na konto gracza, a użycie cashbacku przejdzie na kolejny zakład. 

Zwrot pieniędzy na konto gracza w przypadku przegranego zakładu bez ryzyka nastąpi następnego dnia po rozliczeniu kuponu, najpóźniej do godziny 17.00. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 30 dni od momentu jego przyznania.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Inne bonusy na stronie LVBet

Każdy nowy gracz LVBet otrzymuje na start również bonusy od pierwszego i drugiego depozytu. Łączna wartość promocji to w tym przypadku nawet 3000 zł, a licząc z opisanym wyżej cashbackiem - 3333 zł. Dodatkowo nowy gracz może otrzymać freebet w wysokości 20 zł (suma bonusu powitalnego to zatem 3353 zł). Aby w pełni skorzystać z powitalnej oferty, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner LVBet umieszczony na tej stronie i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

LVBet Freebet 20 PLN

Bonus freebet, czyli darmowy zakład na 20 zł, dostępny jest w pakiecie bonusów na start od LVBet. Darmowy zakład od bukmachera można otrzymać bez depozytu, zatem nie trzeba wpłacać na konto gracza żadnych środków. Trzeba jednak zaznaczyć chęć udziału w bonusie podczas rejestracji konta. 

Wykonanie pełnej rejestracji i aktywacja konta pozwoli na otrzymanie 1 zł bonusu z mnożnikiem x20. Gracz samodzielnie aktywuje bonus podczas stawiania kuponu, a na aktywację freebetu jest 30 dni od jego przyznania. Zakład, na którym użyty zostanie mnożnik x20, musi spełnić określone warunki. Kupon powinien zawierać przynajmniej trzy zdarzenia z oferty sportowej, o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.50. Minimalny kurs każdego z zakładów to 1.25. 

Bonus freebet podlega dwukrotnemu obrotowi, po kursie przynajmniej 2.00 na zdarzenia z minimum trzema sekcjami wyboru (1-X-2) z oferty sportowej LVBet. Po spełnieniu warunków bonus zostanie przetransferowany na konto depozytowe użytkownika.

Bonus od depozytu 3000 PLN od LVBet

LVBet nagradza pierwszy i drugi depozyt bonusem od wpłaty, w każdym przypadku do kwoty maksymalnie 1500 zł, choć sposób przyznania i obrotu bonusem różni się od siebie w obu przypadkach. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Pierwszy bonus od depozytu przyznawany jest w klasyczny sposób. Użytkownik zyskuje podwojenie wpłaconej stawki, maksymalnie do kwoty 1500 zł. Minimalna wpłata wynosi 10 zł. Bukmacher wymaga obrotu bonusem czterokrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.75. Zdarzenia na kuponach podlegających obrotowi powinny pochodzić z oferty sportowej. Obrotu bonusem należy dokonać w określonym czasie. Gracz ma na to 30 dni od momentu przyznania bonusu przez LVBet.

Bonus od drugiej wpłaty także wynosi do 1500 zł. Jednak tym razem jest to 50% wpłaconej kwoty. W tym przypadku ponownie na konto depozytowe należy wpłacić co najmniej 10 zł. Bonus uwalnia się po drugiej wpłacie i zamknięciu poprzedniego bonusu. Wówczas na obrót środkami mamy 30 dni. Jak wygląda obrót drugim bonusem od depozytu? Należy obrócić sumą środków na koncie bonusowym trzykrotnie po kursie 1.75. Do obrotu wliczają się zakłady z oferty sportowej. 

Po wykonaniu obrotu bonusem środki przechodzą na konto depozytowe gracza i są do jego dyspozycji. 

LV Kombi Boost

LVBet pozwala na dodatkowe “doładowanie” swojego kuponu dzięki bonusowi Kombi Boost. W tym przypadku im więcej zdarzeń gracz obstawił na kuponie, tym większy do zyskania jest bonus od bukmachera. 

Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zakłady o minimalnym kursie 1.25. 

Warunki przydzielania bonusu prezentują się następująco:

• 1.03 (boost kursu całkowitego 3%) przy trzech zdarzeniach;

• 1.07 (boost kursu całkowitego 7%) przy czterech zdarzeniach;

• 1.10 (boost kursu całkowitego 10%) przy pięciu zdarzeniach;

• 1.15 (boost kursu całkowitego 15%) przy sześciu zdarzeniach;

• 1.20 (boost kursu całkowitego 20%) przy siedmiu zdarzeniach;

• 1.25 (boost kursu całkowitego 25%) przy ośmiu zdarzeniach;

• 1.30 (boost kursu całkowitego 30%) przy dziewięciu zdarzeniach;

• 1.40 (boost kursu całkowitego 40%) przy dziesięciu zdarzeniach;

• 1.50 (boost kursu całkowitego 50%) przy jedenastu zdarzeniach;

• 1.60 (boost kursu całkowitego 60%) przy dwunastu zdarzeniach.

• 1.75 (boost kursu całkowitego 75%) przy trzynastu lub więcej zdarzeniach

W promocji biorą udział wszystkie sportowe, które ma w ofercie bukmacher LVBet.

Bezpieczny Kupon +5

Następna promocja to pewnego rodzaju cashback LV Bet. Jak działa? Stawka z pierwszego przegranego zakładu kombi zawartego w danym tygodniu zostanie zwrócona pod warunkiem, że nietrafione okazało się na nim jedno zdarzenie. Stawka takiego zakładu nie może być mniejsza niż 20 zł, a minimalny kurs całkowity to 3.00. 

Środki trafią na konto bonusowe, a żeby wypłacić je na konto depozytowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu z kuponami o całkowitym kursie 1.75 lub wyższym.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Aby skorzystać z bezpiecznego zakładu cashback, można przejść na stronę jednego z poniżej wymienionych bukmacherów. Każdy z nich przygotował bonus dla nowych graczy i wprowadził go do swojej oferty powitalnej.

Cashback 600 PLN od Fortuna

Cashback o wartości 600 zł to jeden z trzech bonusów w ofercie powitalnej Fortuny. Każdy nowy gracz otrzymuje jednorazowy zwrot do takiej sumy z uwzględnieniem podatku od gier, który wynosi 12%. Środki należy obrócić raz po dowolnym kursie. Zakład bez ryzyka gracz otrzyma po aktywowaniu go w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza nie później niż 3 dni od momentu rejestracji. Ważne, aby zrobić to już po pierwszym zalogowaniu.

Oprócz tej promocji, oferta Fortuna zawiera także freebet o wartości 20 zł, w postaci punktów bonusowych, i bonus od drugiego depozytu do 2100 zł. Aby założyć nowe konto na Fortuna i skorzystać z pakietu powitalnego, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Cashback 235 PLN od STS

Cashback w ofercie dla nowych graczy na STS wynosi 235 zł i również nie podlega żadnym limitom ani warunkom obrotu. Bonus jest dostępny w ramach powitalnej oferty, z której można skorzystać po założeniu konta z kodem promocyjnym MEGABONUS. Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner STS dostępny na tej stronie. 

Oprócz zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu, nowi gracze na STS mogą skorzystać także z darmowego zakładu o wartości 29 zł oraz bonusu od pierwszego depozytu do 1200 zł.

STS kod promocyjny

Cashback 600 PLN od Betfan

Wszyscy nowi gracze, którzy klikną TUTAJ lub w poniższy baner i założą nowe konto na Betfan z kodem promocyjnym MEGABONUS, otrzymają cashback o wartości 600 zł. Oferta składa się z zakładu, który w razie przegranej, pozwoli na zwrot zainwestowanej stawki.

W ofercie powitalnej na Betfan zawarty został jeszcze bonus od drugiego depozytu - maksymalnie do 1000 zł. Oznacza to, że w ramach tej promocji można zyskać do 1000 zł. Cały pakiet bonusowy na start ma więc wartość 1600 zł. Wszystkie promocje nie wykluczają się wzajemnie.

Betfan - bonusy i promocje

Cashback 550 PLN od Betclic

Cashback, który jest flagowym bonusem w ofercie Betclic, gwarantuje zwrot środków do 550 zł. Podkreślamy, że każdy z bonusów typu cashback jest objęty podatkiem od gier 12%. Oznacza to, że w przypadku bonusu na Betclic, aby otrzymać pełny zwrot 550 zł, trzeba postawić za minimum 625 zł (625 x 0,88 = 550). 

Aby wypłacić środki bonusowe na Betclic, trzeba obrócić środkami 8 razy z kuponami o minimalnych kursach 2.00 w ciągu 30 dni od rozliczenia pierwszego zakładu. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Cashback 1000 PLN od PZBuk

Cashback widnieje też w pakiecie bonusów na start bukmachera PZBuk. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 1000 zł, o ile zarejestrują z widocznym niżej kodem promocyjnym MECZYKI oraz skutecznie zweryfikują numer telefonu. Zakład musi zawierać dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.40 każde oraz maksymalną stawkę 1000 zł.

Po zwróceniu stawki trzeba raz obrócić uzyskanym bonusem po identycznych zasadach jak zawierało się zakład bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.

Bukmacher PZBuk

Cashback do 110 PLN od eWinner

Bonus Cashback od eWinner pozwala na zwrot stawki za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany, do kwoty 110 zł. Zakład bez ryzyka przewiduje zwrot postawionej stawki pomniejszonej o 12% podatku i maksymalnie może wynieść 110 zł. 

Kupon nie ma wymaganego minimalnego kursu. Stawka pierwszego zakładu musi wynosić przynajmniej 20 zł, by spełniać regulamin promocji cashback. 

Zwrot księgowany jest na koncie depozytowym gracza. Można go od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady w eWinner.

eWinner kod promocyjny

Cashback Fuksiarz

Powitalny cashback bukmachera Fuksiarz pozwala uzyskać zwrot 50% postawionej stawki do 500 zł. Aby uzyskać maksymalną możliwą kwotę zwrotu, trzeba wytypować kupon za dokładnie 1137 zł. Pamiętać trzeba bowiem o 12% podatku. 

Kupon, by spełnić wymogi regulaminowe uprawniające do skorzystania z promocji, składać się powinien z minimum dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich to co najmniej 1.20, a stawka kuponu to nie mniej niż 20 zł. 

Zwrot z tytułu cashbacku powitalnego nie podlega obrotowi. Kwota 50% postawionego zakładu (do 500 zł, minus 12% podatku) wraca na konto gracza i jest do jego dyspozycji. 

Bukmacher oferuje także Cashback Bez Końca, czyli bonus w którym 9 razy dziennie można zyskać zwrot - maksymalnie do 900 zł w ciągu doby. 

Procent zwrotu zależy od rodzaju kuponu, który bierze udział w promocji:

 • Kupon pojedynczy (1 zdarzenie) - 7% zwrotu
 • Kupon podwójny (2 zdarzenia) - 10% zwrotu
 • Kupon wielokrotny (3 i więcej zdarzeń) - 12% zwrotu

Każdy typ zakładu może 3x dziennie zostać wykorzystany do udziału w promocji. 

Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, Fuksiarz nie wymaga obrotu bonusem. Procent postawionej stawki wraca na konto gracza i jest do jego dyspozycji.

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

LVBet rejestracja konta

Na stronie LVBet można założyć konto stałe oraz tymczasowe. Poniżej opiszemy, jak wygląda proces rejestracji u tego bukmachera. 

Konto tymczasowe na LVBet

Konto tymczasowe na LVBet można założyć po przejściu dwóch etapów rejestracji. W pierwszy trzeba podać dane personalne: imię, nazwisko, numer PESEL i obywatelstwo. Później należy wybrać dane do logowania: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny. Teraz można już skorzystać z powitalnych bonusów i zawierać zakłady z maksymalnym limitem wynoszącym 5200 zł. 

Konto stałe na LVBet

Zakończenie procesu pełnej rejestracji pozwala na wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aby było to możliwe, gracz musi podać aktualny numer rachunku bankowego oraz wysłać wyraźne zdjęcia dwóch stron swojego dowodu tożsamości. Takie procedury obowiązują u każdego bukmachera działającego legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet to bukmacher, który na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje od 13 maja 2016 roku. Jego siedziba ma miejsce przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 

Bukmacher jest sponsorem oficjalnym kilku klubów sportowych. Są to m.in. zespoły: Wisły Płock, Stali Mielec, Wisły Kraków, Śląska Wrocław czy PFC Victorii London.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
Fuksiarz

Bonus powitalny 1400 PLN! 50% cashback na pierwszy zakład do 500 PLN, codzienny cashback bez końca do 900 PLN.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1500 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020