Cashback LVBet - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy od bukmachera LVbet

Cashback LVBet - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy od bukmachera LVbet
LVBet / Meczyki.pl
autor: Maciej BaranowskiWczoraj | 08:54
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Zakład bez ryzyka (cashback) aktualnie nie znajduje się wśród bonusów z oferty powitalnej LVBet. Bukmacher przygotował jednak inne promocje na w 1520 zł - bonus od depozytu i freebet. W artykule opiszemy ofertę LVBet oraz bonusy cashback i zasady ich otrzymania dostępne u innych legalnych bukmacherów.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Czym jest cashback?
  2. Cashback LVBet
  3. Pozostałe bonusy od LVBet
  4. Cashback u innych bukmacherów
  5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  6. LVBet - rejestracja konta
  7. LVBet - informacje o bukmacherze

Czym jest cashback?

Cashback to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych oferowanych przez bukmacherów i oznacza zakład bez ryzyka - jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu o określonej przez bukmachera kwocie i warunkach obrotu. Najpopularniejsze zakłady bez ryzyka na polskim rynku zakładów wzajemnych wymienimy i opiszemy w dalszej części tekstu.

Cashback LVBet

LVBet nie przygotował na ten moment cashbacka dla nowych graczy, ale w ofercie tego bukmachera znajdziemy inne bonusy o łącznej wartości 1520 zł.

Inne bonusy na stronie LVBet

Każdy nowy gracz LVBet otrzymuje na start bonus od depozytu oraz freebet. Łączna wartość promocji to 1520 zł, a aby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner LVBet umieszczony na tej stronie i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

Bonus od depozytu 1500 PLN od LVBet

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

LVBet nagradza pierwszy depozyt bonusem 100% od wpłaty do 1000 zł oraz drugi do 500 zł. Promocja jest objęta warunkami obrotu. Aby wypłacić zyskane środki z konta bonusowego na depozytowe, trzeba obrócić nimi cztery razy z kuponami o minimalnych kursach 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych, kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.50 lub więcej.

Freebet 20 PLN od LVBet

LVBet - bonus freebet - darmowy zakład

Każdy nowy gracz na LVBet może liczyć na bonus bez depozytu w postaci freebetu o wartości 20 zł. Aby go otrzymać, należy po zarejestrowaniu konta napisać wiadomość na adres e-mail bukmachera o treści “Bonus bez depozytu”. LVBet przyzna bonus 1 zł z mnożnikiem x20

Środkami bonusowymi trzeba obrócić dwukrotnie z kuponami o kursach 2.00 lub wyższych.

LVBet - Bonusy i promocje

Bukmacher LVBet oferuje również inne ciekawe promocje. Poniżej szczegółowo opisujemy kilka z nich.

Multikozak

LVBet raz w tygodniu powiększa ewentualną wygraną przy zakładach wielokrotnych o minimalnej stawce 10 zł. Wysokość bonusu będzie rosła wraz z liczbą zdarzeń, które gracz umieści na kuponie. Minimalnie muszą być ich 4, a całkowity kurs zakładu nie może być mniejszy niż 3.00

Warunki przydzielania bonusu prezentują się następująco:

4 zdarzenia - +7,5% do wygranej
5 zdarzeń - +10% do wygranej
6 zdarzeń - +15% do wygranej
7 zdarzeń - +20% do wygranej
8 i więcej zdarzeń - +25% do wygranej

Jeżeli zakład w ramach produktu Multikozak zostanie wygrany w danym tygodniu, należy go zgłosić bukmacherowi drogą mailową do poniedziałku włącznie. Środki depozytowe znajdą się na koncie najpóźniej następnego dnia. 

Bezpieczny Kupon +5

Stawka z pierwszego akumulowanego zakładu zawartego w danym tygodniu zostanie zwrócona pod warunkiem, że nietrafione okazało się na nim jedno zdarzenie. Stawka takiego zakładu nie może być mniejsza niż 20 zł, a minimalny kurs całkowity to 3.00

Środki trafią na konto bonusowe, a żeby wypłacić je na konto depozytowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu z kuponami o całkowitym kursie 1.75 lub wyższym.

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Aby skorzystać z bezpiecznego zakładu cashback, można przejść na stronę jednego z poniżej wymienionych bukmacherów. Każdy z nich przygotował bonus dla nowych graczy i wprowadził go do swojej oferty powitalnej.

Cashback 210 PLN od Fortuna

Cashback o wartości 210 zł to jeden z trzech bonusów w ofercie powitalnej na Fortuna. Każdy nowy gracz otrzymuje jednorazowy zwrot do takiej sumy z uwzględnieniem podatku od gier, który wynosi 12%. Aby otrzymać pełny zwrot, należy więc zawrzeć zakład za 227 zł lub więcej. Środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu i można od razu wypłacić je na konto depozytowe z bonusowego. Zakład bez ryzyka gracz otrzyma po aktywowaniu go w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza nie później niż 3 dni od momentu rejestracji. Ważne, aby zrobić to już po pierwszym zalogowaniu.

Oprócz tej promocji, oferta Fortuna zawiera także freebet o wartości 20 zł i bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł. Aby założyć nowe konto na Fortuna i skorzystać z pakietu powitalnego, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Cashback 31 PLN od STS

Cashback w ofercie dla nowych graczy na STS wynosi 31 zł i również nie podlega żadnym limitom ani warunkom obrotu. Bonus jest dostępny w ramach powitalnej oferty, z której można skorzystać po założeniu konta z kodem promocyjnym MEGABONUS. Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner STS dostępny na tej stronie. 

Oprócz zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu, nowi gracze na STS mogą skorzystać także z darmowego zakładu o wartości 29 zł oraz bonusu od pierwszego depozytu do 12000 zł.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Cashback 100 PLN od Betfan

Wszyscy nowi gracze, którzy klikną TUTAJ lub w poniższy baner i założą nowe konto na Betfan z kodem promocyjnym MEGABONUS, otrzymają cashback o wartości 100 zł. Środki bonusowe od razu można wypłacić do depozytu i nie trzeba dokonywać nimi obrotu. 

W ofercie powitalnej na Betfan zawarty został jeszcze bonus 100% od trzech pierwszych depozytów - każdy maksymalnie po 1000 zł. Oznacza to, że w ramach tej promocji można zyskać do 3000 zł

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Cashback 550 PLN od Betclic

Cashback, który jest flagowym bonusem w ofercie Betclic, gwarantuje zwrot środków do 550 zł. Podkreślamy, że każdy z bonusów typu cashback jest objęty podatkiem od gier 12%. Oznacza to, że w przypadku bonusu na Betclic, aby otrzymać pełny zwrot 550 zł, trzeba postawić za minimum 625 zł (625 x 0,88 = 550). 

Aby wypłacić środki bonusowe na Betclic, trzeba obrócić środkami 6 razy z kuponami o minimalnych kursach 2.00 w ciągu 30 dni od rozliczenia pierwszego zakładu. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Cashback 200 PLN od PZBuk

Cashback widnieje też w pakiecie bonusów na start bukmachera PZBuk. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 200 zł, o ile zarejestrują z widocznym niżej kodem promocyjnym MEGABONUSPZB oraz skutecznie zweryfikują numer telefonu. Zakład musi zawierać dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.40 każde oraz maksymalną stawkę 200 zł.

Po zwróceniu stawki trzeba raz obrócić uzyskanym bonusem po identycznych zasadach jak zawierało się zakład bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Cashback u pozostałych bukmacherów:

LVBet rejestracja konta

LVBet - rejestracja konta

Na stronie LVBet można założyć konto stałe oraz tymczasowe. Poniżej opiszemy, jak wygląda proces rejestracji u tego bukmachera. 

Konto tymczasowe na LVBet

Konto tymczasowe na LVBet można założyć po przejściu dwóch etapów rejestracji. W pierwszy trzeba podać dane personalne: imię, nazwisko, numer PESEL i obywatelstwo. Później należy wybrać dane do logowania: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny. Teraz można już skorzystać z powitalnych bonusów i zawierać zakłady z maksymalnym limitem wynoszącym 5200 zł

Konto stałe na LVBet

Zakończenie procesu pełnej rejestracji pozwala na wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aby było to możliwe, gracz musi podać aktualny numer rachunku bankowego oraz wysłać wyraźne zdjęcia dwóch stron swojego dowodu tożsamości. Takie procedury obowiązują u każdego bukmachera działającego legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych.

LVBet - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - LVBet

LVBet to bukmacher, który na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje od 13 maja 2016 roku. Jego siedziba ma miejsce przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 

Bukmacher jest sponsorem oficjalnym kilku klubów sportowych: Wisły Płock Widzewa Łódź i Stali Mielec. Operator jest także głównym sponsorem Wisły Kraków,  Zagłębia Sosnowiec, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec oraz PFC Victorii London.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy