LVBet Cashback 333PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Maciej Baranowski,26 Lip 2022 | 10:11

Bonus 3353 PLN

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 333 PLN zakład bez ryzyka

 • 3000 PLN od dwóch pierwszych wpłat

Bukmacher LVBet przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną o wartości 3353 zł. W jej skład wchodzą: freebet 20 zł, LVBet zakład bez ryzyka 333 zł (cashback) oraz bonusy od pierwszego i drugiego depozytu, dzięki którym można zyskać kolejne 3000 zł na grę. W artykule opiszemy szczegóły promocji oferowanych przez LVBet. Sprawdzimy też, jacy bukmacherzy mają w ofercie zakład bez ryzyka. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. LVBet cashback - na czym polega?
 2. LVBet cashback - zakład bez ryzyka
 3. LVbet - pozostałe promocje
 4. Cashback u innych bukmacherów
 5. LVBet - rejestracja konta
 6. LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych oferowanych przez bukmacherów i oznacza zakład bez ryzyka - jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu o określonej przez bukmachera kwocie i warunkach obrotu. Najpopularniejsze zakłady bez ryzyka na polskim rynku zakładów wzajemnych wymienimy i opiszemy w dalszej części tekstu.

LVBet Cashback 333 PLN bez ryzyka

Jak wygląda cashback LVBet? Zakład bez ryzyka u tego bukmachera, przyznawany nowym użytkownikom na start, ma wartość 333 zł.

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Podczas dokonywania trzeciej wpłaty na konto, należy zaznaczyć okienko bonusowe “Zakład bez ryzyka”. Po wykonaniu takiego depozytu wpłacone środki znajdą się na koncie bonusowym. Największa wpłata kwalifikująca się do cashbacku to 333 zł, najmniejsza - 25 zł.

LVBet cashback Wartość 
Wartość bonusu 333 PLN
Min. kurs kuponu 1.75
Obrót 1x, kurs min. 1.75
Czas aktywności bonusu 30 dni

Gdy wpłacona kwota będzie już na koncie bonusowym, wówczas pierwszy zagrany za nią kupon przyjmie formę właśnie zakładu bez ryzyka. Podczas jego stawiania należy pamiętać o zaznaczeniu opcji “Zakład bez ryzyka”.

Minimalny kurs takiego kuponu musi wynieść 1.75. Do promocji zaliczają się zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombinacyjne. 

Jeśli zakład bez ryzyka okaże się wygrany - wówczas zgromadzone pieniądze trafią na konto główne gracza i będzie możliwa ich wypłata. W przypadku niepowodzenia środki (maksymalnie 333.30 zł) wrócą na konto bonusowe użytkownika. Nie można ich wówczas od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać jednokrotnego obrotu (czyli zagrać za zwróconą stawkę) po kursie nie mniejszym niż 1.75. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe, zagrane na sporty wirtualne lub wypłacone za pomocą funkcji cash-out.

Jeśli zakład bez ryzyka zostanie rozliczony jako zwrot (kurs 1.0), wówczas stawka będzie zwrócona na konto gracza, a użycie cashbacku przejdzie na kolejny zakład. 

Zwrot pieniędzy na konto gracza w przypadku przegranego zakładu bez ryzyka nastąpi następnego dnia po rozliczeniu kuponu, najpóźniej do godziny 17.00. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 30 dni od momentu jego przyznania.

LVBet kod promocyjny

Inne bonusy na stronie LVBet

Każdy nowy gracz LVBet otrzymuje na start również bonusy od pierwszego i drugiego depozytu. Łączna wartość promocji to w tym przypadku nawet 3000 zł, a licząc z opisanym wyżej cashbackiem - 3333 zł. Dodatkowo nowy gracz może otrzymać freebet w wysokości 20 zł (suma bonusu powitalnego to zatem 3353 zł). Aby w pełni skorzystać z powitalnej oferty, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner LVBet umieszczony na tej stronie i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

LVBet Freebet 20 PLN

Bonus freebet, czyli darmowy zakład na 20 zł, dostępny jest w pakiecie bonusów na start od LVBet. Darmowy zakład od bukmachera można otrzymać bez depozytu, zatem nie trzeba wpłacać na konto gracza żadnych środków. Trzeba jednak zaznaczyć chęć udziału w bonusie podczas rejestracji konta. 

Wykonanie pełnej rejestracji i aktywacja konta pozwoli na otrzymanie 1 zł bonusu z mnożnikiem x20. Gracz samodzielnie aktywuje bonus podczas stawiania kuponu, a na aktywację freebetu jest 30 dni od jego przyznania. Zakład, na którym użyty zostanie mnożnik x20, musi spełnić określone warunki. Kupon powinien zawierać przynajmniej trzy zdarzenia z oferty sportowej, o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.50. Minimalny kurs każdego z zakładów to 1.25. 

Bonus freebet podlega dwukrotnemu obrotowi, po kursie przynajmniej 2.00 na zdarzenia z minimum trzema sekcjami wyboru (1-X-2) z oferty sportowej LVBet. Po spełnieniu warunków bonus zostanie przetransferowany na konto depozytowe użytkownika.

Bonus od depozytu 3000 PLN od LVBet

LVBet nagradza pierwszy i drugi depozyt bonusem od wpłaty, w każdym przypadku do kwoty maksymalnie 1500 zł, choć sposób przyznania i obrotu bonusem różni się od siebie w obu przypadkach. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Pierwszy bonus od depozytu przyznawany jest w klasyczny sposób. Użytkownik zyskuje podwojenie wpłaconej stawki, maksymalnie do kwoty 1500 zł. Minimalna wpłata wynosi 10 zł. Bukmacher wymaga obrotu bonusem czterokrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.75. Zdarzenia na kuponach podlegających obrotowi powinny pochodzić z oferty sportowej. Obrotu bonusem należy dokonać w określonym czasie. Gracz ma na to 30 dni od momentu przyznania bonusu przez LVBet.

Bonus od drugiej wpłaty także wynosi do 1500 zł. Jednak tym razem jest to 50% wpłaconej kwoty. W tym przypadku ponownie na konto depozytowe należy wpłacić co najmniej 10 zł. Bonus uwalnia się po drugiej wpłacie i zamknięciu poprzedniego bonusu. Wówczas na obrót środkami mamy 30 dni. Jak wygląda obrót drugim bonusem od depozytu? Należy obrócić sumą środków na koncie bonusowym trzykrotnie po kursie 1.75. Do obrotu wliczają się zakłady z oferty sportowej. 

Po wykonaniu obrotu bonusem środki przechodzą na konto depozytowe gracza i są do jego dyspozycji. 

LV Kombi Boost

LVBet pozwala na dodatkowe “doładowanie” swojego kuponu dzięki bonusowi Kombi Boost. W tym przypadku im więcej zdarzeń gracz obstawił na kuponie, tym większy do zyskania jest bonus od bukmachera. 

Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zakłady o minimalnym kursie 1.25. 

Warunki przydzielania bonusu prezentują się następująco:

• 1.03 (boost kursu całkowitego 3%) przy trzech zdarzeniach;

• 1.07 (boost kursu całkowitego 7%) przy czterech zdarzeniach;

• 1.10 (boost kursu całkowitego 10%) przy pięciu zdarzeniach;

• 1.15 (boost kursu całkowitego 15%) przy sześciu zdarzeniach;

• 1.20 (boost kursu całkowitego 20%) przy siedmiu zdarzeniach;

• 1.25 (boost kursu całkowitego 25%) przy ośmiu zdarzeniach;

• 1.30 (boost kursu całkowitego 30%) przy dziewięciu zdarzeniach;

• 1.40 (boost kursu całkowitego 40%) przy dziesięciu zdarzeniach;

• 1.50 (boost kursu całkowitego 50%) przy jedenastu zdarzeniach;

• 1.60 (boost kursu całkowitego 60%) przy dwunastu zdarzeniach.

• 1.75 (boost kursu całkowitego 75%) przy trzynastu lub więcej zdarzeniach

W promocji biorą udział wszystkie sportowe, które ma w ofercie bukmacher LVBet.

Bezpieczny Kupon +5

Następna promocja to pewnego rodzaju cashback LV Bet. Jak działa? Stawka z pierwszego przegranego zakładu kombi zawartego w danym tygodniu zostanie zwrócona pod warunkiem, że nietrafione okazało się na nim jedno zdarzenie. Stawka takiego zakładu nie może być mniejsza niż 20 zł, a minimalny kurs całkowity to 3.00. 

Środki trafią na konto bonusowe, a żeby wypłacić je na konto depozytowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu z kuponami o całkowitym kursie 1.75 lub wyższym.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Aby skorzystać z bezpiecznego zakładu cashback, można przejść na stronę jednego z poniżej wymienionych bukmacherów. Każdy z nich przygotował bonus dla nowych graczy i wprowadził go do swojej oferty powitalnej.

Cashback 600 PLN od Fortuna

Cashback o wartości 600 zł to jeden z kilku bonusów w ofercie powitalnej Fortuny. Każdy nowy gracz otrzymuje jednorazowy zwrot do takiej sumy z uwzględnieniem podatku od gier, który wynosi 12%. Środki należy obrócić raz po dowolnym kursie. Zakład bez ryzyka gracz otrzyma po aktywowaniu go w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza nie później niż 3 dni od momentu rejestracji. Ważne, aby zrobić to już po pierwszym zalogowaniu.

Oprócz tej promocji, oferta Fortuna zawiera także freebety o wartości 20 zł i 10 zł, w postaci punktów bonusowych, i bonus 50% od drugiego depozytu do 200 zł. Aby założyć nowe konto na Fortuna i skorzystać z pakietu powitalnego, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner.

Fortuna kod promocyjny

Cashback 100 PLN od STS

Cashback w ofercie dla nowych graczy na STS wynosi 100 zł. Bonus jest dostępny w ramach powitalnej oferty, z której można skorzystać po założeniu konta z kodem promocyjnym MECZYKI. Aby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ lub w baner STS dostępny na tej stronie. 

Oprócz zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu, nowi gracze na STS mogą skorzystać także z bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto depozytu do 1500 zł, a także bonusu za wykonanie zadań o wartości 60 zł.

STS kod promocyjny

Cashback 600 PLN od Betfan

Wszyscy nowi gracze, którzy klikną TUTAJ lub w poniższy baner i założą nowe konto na Betfan z kodem promocyjnym MEGABONUS, otrzymają cashback o wartości 600 zł. Oferta składa się z zakładu, który w razie przegranej, pozwoli na zwrot zainwestowanej stawki.

W ofercie powitalnej na Betfan zawarty został jeszcze bonus od drugiego depozytu - maksymalnie do 1000 zł. Oznacza to, że w ramach tej promocji można zyskać do 1000 zł. Cały pakiet bonusowy na start ma więc wartość 1600 zł. Wszystkie promocje nie wykluczają się wzajemnie.

Betfan kod promocyjny

Cashback 200 PLN od Betclic

Bonus, który jest flagowym bonusem w ofercie Betclic, pozwala uzyskać zwrot do 200 zł w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Bonus przyznawany jest w formie darmowych zakładów, które można przeznaczyć na wiele kuponów. Kurs minimalny zakładu bez ryzyka to 1.14, natomiast zakładu zagranego za środki bonusowe 2.14. W obu przypadkach należy też pamiętać o obowiązkowych 12% podatku. Aby aktywować maksymalny bonus, pierwszy kupon powinien mieć stawkę 227.30 zł. Z kolei w przypadku gry za freebet (czyli darmowy zakład) od wygranej zostanie potrącona stawka oraz podatek. 

Środkami wygranymi z freebetu nie trzeba obracać. Bonus nie jest limitowany czasowo. 

Betclic kod promocyjny

Cashback 1000 PLN od PZBuk

Cashback widnieje też w pakiecie bonusów na start bukmachera PZBuk. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 1000 zł. Pod warunkiem, że skutecznie zweryfikują numer telefonu. Zakład musi zawierać dwa zdarzenia o kursie minimalnym 1.40 każde oraz maksymalną stawkę 1000 zł.

Po zwróceniu stawki trzeba raz obrócić uzyskanym bonusem po identycznych zasadach jak zawierało się zakład bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.

PZBuk kod promocyjny

Cashback do 110 PLN od eWinner

Bonus Cashback od eWinner pozwala na zwrot stawki za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany, do kwoty 110 zł. Zakład bez ryzyka przewiduje zwrot postawionej stawki pomniejszonej o 12% podatku i maksymalnie może wynieść 110 zł. 

Kupon nie ma wymaganego minimalnego kursu. Stawka pierwszego zakładu musi wynosić przynajmniej 20 zł, by spełniać regulamin promocji cashback. 

Zwrot księgowany jest na koncie depozytowym gracza. Można go od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady w eWinner.

eWinner kod promocyjny

Cashback Fuksiarz

Powitalny cashback bukmachera Fuksiarz pozwala uzyskać zwrot 50% postawionej stawki do 500 zł. Aby uzyskać maksymalną możliwą kwotę zwrotu, trzeba wytypować kupon za dokładnie 1137 zł. Pamiętać trzeba bowiem o 12% podatku. 

Kupon, by spełnić wymogi regulaminowe uprawniające do skorzystania z promocji, składać się powinien z minimum dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich to co najmniej 1.20, a stawka kuponu to nie mniej niż 50 zł. 

Zwrot z tytułu cashbacku powitalnego nie podlega obrotowi. Kwota 50% postawionego zakładu (do 500 zł, minus 12% podatku) wraca na konto gracza i jest do jego dyspozycji. 

Bukmacher oferuje także Cashback Bez Limitu, czyli bonus w którym gracz może uzyskać zwrot za zakłady, typowane z kategorii "Cashback". Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy potencjalny zwrot, maksymalnie do 200 zł za jeden kupon:

 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu

Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, Fuksiarz nie wymaga obrotu bonusem. Procent postawionej stawki wraca na konto gracza i jest do jego dyspozycji.

Fuksiarz kod promocyjny

LVBet rejestracja konta

Na stronie LVBet można założyć konto stałe oraz tymczasowe. Poniżej opiszemy, jak wygląda proces rejestracji u tego bukmachera. 

Konto tymczasowe na LVBet

Konto tymczasowe na LVBet można założyć po przejściu dwóch etapów rejestracji. W pierwszy trzeba podać dane personalne: imię, nazwisko, numer PESEL i obywatelstwo. Później należy wybrać dane do logowania: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny. Teraz można już skorzystać z powitalnych bonusów i zawierać zakłady z maksymalnym limitem wynoszącym 5200 zł. 

Konto stałe na LVBet

Zakończenie procesu pełnej rejestracji pozwala na wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe. Aby było to możliwe, gracz musi podać aktualny numer rachunku bankowego oraz wysłać wyraźne zdjęcia dwóch stron swojego dowodu tożsamości. Takie procedury obowiązują u każdego bukmachera działającego legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet to bukmacher, który na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje od 13 maja 2016 roku. Jego siedziba ma miejsce przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. 

Bukmacher jest sponsorem oficjalnym kilku klubów sportowych. Są to m.in. zespoły: Wisły Płock, Stali Mielec, Wisły Kraków, Śląska Wrocław czy PFC Victorii London.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1500 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020