Superbet zakład bez ryzyka 3500 zł: tydzień bez ryzyka [CASHBACK]

Superbet kod promocyjny
4.7(1012 głosów)

Superbet zakład bez ryzyka ma wartość maksymalnie 3500 zł. Bukmacher przyznaje cashback nie na pierwszy kupon, ale na cały tydzień gry. Rejestracja z kodem MECZYKI aktywuje w Superbet zakład bez ryzyka oraz pozostałe bonusy w najwyższym pakiecie powitalnym u tego bukmachera.

Bonus powitalny Superbet

3500 PLN tydzień bez ryzyka

200 PLN freebet od depozytu

35 PLN darmowy zakład

20 PLN za pobranie aplikacji

300 PLN za wygraną Barcelony z Sevillą

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Superbet zakład bez ryzyka - jak odebrać cashback?

Zakład bez ryzyka w Superbet to możliwość gry bez ryzyka przez 7 dni po rejestracji i pierwszej wpłaty na min. 20 zł. Maksymalny zwrot w promocji wynosi 3500 zł.
W Superbet cashback obowiązuje na cały pierwszy tydzień gry, podczas gdy u innych bukmacherów zazwyczaj dotyczy wyłącznie jednego kuponu. Tydzień bez ryzyka, w ramach którego można uzyskać bonus w wysokości 3500 zł, działa na określonych zasadach.
Superbet tydzień bez ryzykaWartość 
Wartość bonusu3500 PLN za tydzień bez ryzyka
Min. kurs kuponuBrak
ObrótObrót 3x, kurs łączny min. 1.91
Czas aktywności bonusu7 dni
Rejestracja konta u bukmachera dostępna jest kliknięciu w poniższy przycisk, który przenosi bezpośrednio do formularza rejestracyjnego z automatycznie uzupełnionym kodem MECZYKI. Założenie konta z nim pozwala odebrać najwyższy bonus powitalny w Superbet, w tym zakład bez ryzyka do 3500 zł.
superbet kod promocyjny
Oferta cashbacku od Superbet łączy się także z innymi promocji, które znajdują się w pakiecie bonusów powitalnych od bukmachera o łącznej wartości 3755 zł.

Superbet zakład bez ryzyka (cashback) - czym jest?

Zakład bez ryzyka, nazywany też inaczej cashbackiem, to możliwość postawienia jednego lub wielu kuponów bez ryzyka utraty środków. Jeśli objęty promocją zakład bez ryzyka okaże się wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie to bukmacher zwraca postawioną kwotę, według wytycznych regulaminu.  
Maksymalna wartość cashbacku różni się w zależności od przyjętych przez danego bukmachera zasad. W Superbet najwyższy możliwy cashback ma wartość 3500 zł. Różne mogą być, w zależności od bukmachera, warunki obrotu zwróconych środków. Niektóre zakłady bez ryzyka nie są objęte obrotem, a wracające na konto gracza pieniądze można od razu wypłacić. W innych przypadkach konieczne jest jeszcze zagranie kolejnych zakładów by kwota z salda bonusowego przeszła na saldo główne. Warunki wykorzystania cashbacku w Superbet opisaliśmy w dalszej części tekstu.

Superbet tydzień bez ryzyka - jak skorzystać?

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka (cashbacku), trzeba przede wszystkim zarejestrować się na stronie bukmachera i podczas rejestracji wpisać kod MECZYKI. Należy także najpierw aktywować drugi bonus powitalny - 100% do 200 zł od pierwszego depozytu - o którym piszemy w dalszej części tekstu.
Tytułowy tydzień bez ryzyka Superbet to czas trwania promocji, liczony od momentu pierwszej wpłaty środków na konto. Minimalna wpłata upoważniająca do udziału w "Tygodniu bez ryzyka" wynosi 20 zł i trzeba jej dokonać w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji.
Jak działa w Superbet tydzień bez ryzyka? Po zakończeniu pierwszego tygodnia gry, bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte w tym czasie zakłady (wysłane za własne środki) i na ich podstawie przyznaje cashback, maksymalnie 3500 zł. Dokładną wartość bonusu określa saldo konta gracza po wspomnianych 7 dniach. Zwrot środków z tytułu zakładu bez ryzyka Superbet - a właściwie zakładów z całego tygodnia - zostanie przyznany, jeśli będzie ono ujemne. W tym celu od łącznej wartości stawek, należy odjąć kwotę wygraną, podatki i przyznane oraz użyte bonusy.
Czyli na przykład:
 • 5200 zł (suma stawek kuponów) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 3500 zł (bonus za tydzień bez ryzyka Superbet)

Superbet zakład bez ryzyka - jak obrócić?

Gdy zakończy się już tydzień bez ryzyka Superbet, przyznany bonus trafi na konto gracza w ciągu od 24 godzin. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 7 dni, dlatego nie zaleca się typowania np. zakładów długoterminowych. Aby wypłacić bonus, wystarczy obrócić nim trzykrotnie na zakładach z oferty przedmeczowej lub LIVE. Co ważne, możemy to zrobić na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91.
Po skutecznym obróceniu bonusem pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.

Na co wykorzystać Superbet zakład bez ryzyka?

Superbet może pochwalić się szeroką ofertą zakładów bukmacherskich, dlatego typerzy, którzy będą chcieli skorzystać z gry bez ryzyka przez tydzień, nie powinni mieć problemu z wyborem zdarzeń. Co ważne, bukmacher nie ogranicza nas w kwestii kategorii typów. Możemy więc postawić kupon z meczów piłkarskich, spotkań tenisowych, siatkarskich, czy nawet wyścigów Formuły 1. Decyzja zależy od nas.
Zakład bez ryzyka w Superbet można przeznaczyć również na typowanie fazy grupowej mistrzostw Europy 2024. Jeśli zarejestrujemy się u bukmachera w dniu inauguracji Euro, pierwszy tydzień zmagań na arenach w Niemczech, będziemy obstawiać bez ryzyka.

Superbet pozostałe bonusy powitalne poza cashbackiem

Zakład bez ryzyka jest tylko elementem całego pakietu powitalnego Superbet. Najwyższy bonus na start, o łącznej wartości 3755 zł, można uzyskać rejestrując się z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Bonusy poza tygodniem bez ryzyka - opisujemy poniżej.

Superbet bonus powitalny 200 PLN od depozytu

Drugim bonusem startowym dostępnym u tego bukmachera jest bonus od depozytu 100% w wysokości 200 zł, który zostanie przyznany jako freebet.
Nowy użytkownik może liczyć na podwojenie wysokości jego pierwszej wpłaty, o ile zostanie ona dokonana w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji i wynosi minimum 20 zł. Trzeba także wyrazić chęć otrzymania tego bonusu powitalnego w okienku widocznym w momencie pierwszego logowania na stronie Superbet. Po odebraniu bonusu gracz ma 10 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.
Superbet wprowadził tutaj podobne zasady jak przy okazji freebetu bez ryzyka w wysokości 3500 zł, tj. wykorzystanie go na dowolny kupon lub kupony. Po poprawnym wytypowaniu zakładu za freebet, wartość wygranej (pomniejszona o stawkę freebetu) z automatu pojawi się w depozycie - środki staną się dostępne do wypłaty lub dalszej gry.
Zakład bez ryzyka 3500 zł łączy się z freebetem 100% do 200 zł od pierwszej wpłaty. Po odebraniu tego darmowego zakładu można zacząć grę bez ryzyka. Oferta nazywa się "tydzień bez ryzyka", bo pozwala każdemu nowemu użytkownikowi na siedem dni obstawiania z gwarancją zwrotu stawki do 3500 zł w razie przegranej.

Superbet freebet 35 PLN

Superbet ma dla nowych graczy coś jeszcze. Rozdaje bowiem freebet w wysokości 35 zł. Co zrobić, by zostać przez bukmachera nagrodzonym i zyskać kilkadziesiąt dodatkowych złotych na grę? Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, a następnie dokonać rejestracji z użyciem kodu promocyjnego MECZYKI, pamiętając, żeby w jej trakcie zaznaczyć chęć skorzystania z promocji.
Wtedy trzeba już tylko zasilić konto gracza kwotą nie mniejsza niż 50 zł. Jeśli to zrobimy - bukmacher przyzna nam darmowy zakład o wartości 35 zł. Co istotne, w ciągu 24 godzin od moment jego otrzymania musimy go zaakceptować. Oczywiście nie możemy tych pieniędzy natychmiast wypłacić. Trzeba jeszcze wykorzystać darmowe środki na jeden lub kilka kuponów. Bukmacher nie określa w tym przypadku kursu minimalnego kuponu. Zagrać można zarówno kupon pojedynczy, jak i wielokrotny.
Na użycie freebetu mamy trzy dni od momentu otrzymania bonusu. Jakie kupony się do niego wliczają? Przedmeczowe i na żywo (live), ale nie te zagrane na sporty wirtualne. Wyłączone są także zakłady anulowane oraz takie, gdzie chociaż jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot (kurs 1.00). 
Po spełnieniu opisanych wyżej warunków zgromadzone środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na konto główne, a wtedy możliwa będzie ich wypłata. Jak przy każdym freebecie w Superbet, od wartości wygranej zostanie odjęta stawka freebetu.

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Legalny bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu (na min. 20 zł) aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. W aplikacji należy się również zalogować. Zasady obrotu są podobne jak w przypadku powitalnego darmowego zakładu - a zatem wymagany jest obrót po dowolnym kursie kuponu w ciągu 10 dni. Bonusem tym należy obrócić jeden raz, a zatem zagrać za jego wartość, która wynosi dokładnie 20 zł. Reszta warunków użycia bonusu jest taka sama, jak w przypadku pozostałych freebetów w Superbet.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Superbet cashback a cashout

Zakład bez ryzyka Superbet jest jedną z promocji na start, znaną jako tydzień bez ryzyka. Superbet ten bonus określa także jako cashback, czyli zwrot środków. Zakład bez ryzyka Superbet opisaliśmy już w pierwszej części tego artykułu. Zwrot środków obowiązuje według jasnych zasad. Czasem gracze zakład bez ryzyka, w przypadku Superbet tydzień bez ryzyka, mylą z opcją cashout. To produkt również dostępny w ofercie bukmachera. 
Czym zatem jest cashout oferowany w Superbet? Za jego sprawą możemy zamknąć kupon, który nie został jeszcze w pełni rozliczony. Przykładowo: postawiliśmy kupon wielokrotny składający się z pięciu zdarzeń. Cztery zostały trafnie wytypowane, ale nie jesteśmy pewni, czy ostatni zakład również będzie trafiony. W tym przypadku - jeśli bukmacher pozwoli skorzystać z cashoutu - możemy wcześniej zamknąć kupon i wypłacić gwarantowaną wygraną. W Superbet ta opcja dostępna jest na kupony SOLO i AKO typowane ze środków własnych. 

Superbet promocje stałe

Zakład bez ryzyka Superbet, a także pozostałe promocje powitalne, to tylko część całej oferty bonusowej u tego bukmachera. Gracze znajdą również inne bonusy, które dostępne w ofercie stałej.

Super Przewaga

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując osiem dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, skoki narciarskie, darta oraz tenis ziemny. Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet.

Super Bonus

“Super Bonus” pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych, które zawierają min. 5 typów. Maksymalnie można uzyskać nawet o 100% wyższy kurs kuponu. Skorzystać z promocji mogą wszyscy zarejestrowani gracze, a kupony muszą spełnić określone regulaminem wymogi:
 • Kupon musi zawierać co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej,
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20,
 • Całkowity bonus pozwala uzyskać od 7% do 100% wyższe wygrane,
 • Zdarzenia z oferty Super Kursy nie są uwzględniane do “Super Bonusu”,
W przypadku rozliczenia kuponu jako zwrot (kurs: 1.00) “Super Bonus” zostanie wyliczony tylko na podstawie pozostałych spotkań. Bukmacher pozwala z “Super Bonusu” korzystać dowolną liczbę razy. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń.

Super Kursy

Kolejną ofertą specjalną w Superbet są tzw. “Super Kursy”, czyli bonus pozwalający uzyskać podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Kursy te charakteryzują się 0% marży ze strony bukmachera. Można je umieścić na dowolnym kuponie.
To oznacza, że “Super Kursy” możemy umieścić zarówno na kuponie pojedynczym, wielokrotnym jak i systemowym. Dodatkowo w ramach jednego kuponu może znaleźć się kilka wydarzeń oznaczonych jako “Super Kursy”. Oferta zdarzeń w ramach tej promocji jest codziennie aktualizowana i znaleźć ją można w zakładce o nazwie “Super Kursy” na stronie internetowej Superbet.

Super Spin

Dzięki Super Spinowi otrzymujemy całkowicie za darmo szansę na bonusy. Każdy zweryfikowany gracz w Superbet z zaznaczonymi zgodami marketingowymi może raz dziennie zakręcić kołem. Do wygrania są bonusy bez depozytu, bonus od wpłaty i jackpot w wysokości 2000 zł. 

Super Game

Kolejna w pełni darmowa promocja w Superbet. Super Game polega na grze... w typowanie. W każdej edycji do wytypowania są dokładne wyniki spotkań (zazwyczaj piłkarskich) i wysokość wygranej zależy od liczby celnych typów. Za 5 dokładnych wyników gracz bierze udział w podziale puli 100 000 zł, a 25 000 zł jest dzielone na klientów z 2-4 celnymi typami. Superbet wypłaca wygraną w gotówce, a nie w bonusie. 

Nadchodzące:

Superbet - rejestracja konta i odbiór cashbacku

Żeby rozpocząć grę u bukmachera Superbet trzeba oczywiście przejść rejestrację. Co jednak istotne, do samego zawierania zakładów wystarczy założenie konta tymczasowego, czyli podanie podstawowych danych. Wówczas bez problemu będziemy mogli wysyłać kupony oraz skorzystać z promocji powitalnej. Przejście bardziej szczegółowej rejestracji konieczne jest jednak do tego, by móc wypłacać zgromadzone środki.
Na pierwszym etapie wystarczy więc podanie takich informacji jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod promocyjny np. "MECZYKI"
By jednak stworzyć konto stałe, a więc bez problemów wypłacać pieniądze, trzeba jeszcze przesłać skany (zdjęcia) obu stron dokumentu tożsamości. Uzupełnić widniejące na takim dokumencie informacje, a także podać numer rachunku bankowego. Wówczas uzyskamy już pełen wachlarz możliwości przy korzystaniu ze strony bukmachera Superbet.
Konto należy zweryfikować w ciągu 90 dni od momentu wstępnej rejestracji lub też wówczas, gdy chcemy dokonać pierwszej wypłaty środków.

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Jeśli jednak koniecznie chcemy skorzystać z cashbacku, wówczas możemy przyjrzeć się tym z oferty kilku innych bukmacherów, którzy taką właśnie promocję stworzyli.

Zakład bez ryzyka 300 PLN od Fortuna

Fortuna proponuje nowym graczom cashback w wysokości nawet 300 zł łącznie na trzech kuponach. To jedna z części oferty powitalnej tego bukmachera. Zakłady bez ryzyka dotyczą pierwszych trzech zakładów po rejestracji i każdy z nich zabezpiecza kupon do 100 zł (łącznie 300 zł).
Jeśli zakład bez ryzyka okaże się on przegrany, wówczas Fortuna zwróci przeznaczoną na niego stawkę (do określonej kwoty). Każdy bonus aktywny jest przez dwa dni, a kupon z cashbackiem musi być rozliczony w ciągu tygodnia. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, co oznacza, że środki można od razu wypłacić na konto bankowe (w odróżnieniu do Superbet, gdzie trzeba zagrać za otrzymany freebet).
Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć też na freebet 20 zł, 10 i 5 zł. Aby skorzystać ze wspomnianych promocji należy zarejestrować się z kodem MECZYKI.
Fortuna kod promocyjny

Zakłąd bez ryzyka 100 PLN od STS

Cashback dla nowych graczy ma także STS. W przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, można odzyskać 100% do 100 zł. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem i środki po potencjalnej przegranej trafią na konto depozytowe (tj. od razu do wypłaty), czyli podobnie jak w Fortunie.
By wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym MECZYKI. Dla nowych graczy STS ma ponadto bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) do 600 zł oraz bonus za wykonanie zadań od bukmachera o wartości 60 zł. W sumie pakiet powitalny od STS ma wartość 760 zł. 
STS kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 50 PLN od Betclic

Bukmacher w swojej ofercie powitalnej umieścił cashback. Betclic oferuje nowym graczom zwrot do 50 zł w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, przyznawany w formie freebetu, tak jak w Superbet. Postawiona kwota jest pomniejszona o podatek 12%. Jeśli więc użytkownik chce wykorzystać bonus do maksimum, powinien zagrać za 57 zł. Wówczas - jeśli kupon nie będzie wygrany - wróci do niego właśnie 50 zł w postaci freebetu.
Bonus można wykorzystać na kilku kuponach, pod warunkiem, że kurs każdego z nich będzie wynosił co najmniej 2.14. Wygrana z darmowego zakładu trafi na konto gracza pomniejszona o stawkę oraz podatek. Wygraną nie trzeba dokonywać obrotu. Bonus nie jest limitowany czasowo, to znaczy, że nie ma maksymalnego terminu jego wykorzystania. 
Betclic kod promocyjny

Superbet zakład bez ryzyka - podsumowanie

Zakład bez ryzyka o wartości 3500 zł dla nowych graczy Superbet nie jest typową ofertą, którą można znaleźć u legalnych polskich bukmacherów. W ramach tej promocji można bowiem odzyskać część zainwestowanych środków, nie tylko za jeden kupon, a za cały pierwszy tydzień gry. Oprócz tego bukmacher przygotował dla nowych użytkowników inne bonusy powitalne.
Najwyższą wartość promocji po rejestracji odbierzemy po założeniu konta z kodem "MECZYKI". Jednym z jego elementów jest najwyższy łączny cashback na polskim rynku, który gwarantuje zwrot do 3500 zł za pierwszy tydzień gry w Superbet.

Faq

Czym jest zakład bez ryzyka w Superbet?

Superbet zakład bez ryzyka (cashback) dostępny jest dla nowych graczy tego bukmachera i przyjmuje wartość tygodnia bez ryzyka, zatem zwrot uzyskamy za pierwsze siedem dni gry.

Na czym polega tydzień bez ryzyka Superbet?

Superbet tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł przyznaje w postaci bonusu w ramach pakietu powitalnego. Jest to najwyższy cashback na polskim rynku.

Ile wynosi zakład bez ryzyka w Superbet?

W Superbet cashback obowiązuje na cały pierwszy tydzień gry. Maksymalny bonus, jaki można uzyskać to 3500 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020