Cashback Superbet - Bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Superbet

Cashback Superbet - Bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Superbet
superbet.pl / meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze28 lip 2020 | 11:06
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Co prawda w ofercie Superbet cashback (zakład bez ryzyka) aktualnie nie widnieje, ale bukmacher oferuje nowym graczom powitalny bonus od depozytu, polegający na pomnożeniu trzech pierwszych wpłat. W ten sposób zyskać można aż 600 zł. W naszym artykule poznacie dokładne zasady promocji na start. Dowiecie się też, co Superbet proponuje stałym graczom, a także jak dokonać rejestracji konta.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest cashback?
 2. Cashback Superbet
 3. Inne bonusy na stronie Superbet
 4. Cashback u innych bukmacherów
 5. Rejestracja w Superbet
 6. Superbet - informacje o bukmacherze

Czym jest cashback?

Cashback, nazywany też inaczej zakładem bez ryzyka, to możliwość postawienia pierwszego po założeniu konta kuponu bez możliwości natychmiastowej utraty środków. Jeśli debiutancki zakład okaże się wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie - bukmacher zwraca postawioną kwotę, pomniejszoną jedynie o obowiązujący podatek (12%).  

Maksymalna wartość cashbacku różni się w zależności od przyjętych przez danego bukmachera zasad. Podobnie jak obrót zwróconych środków. Niektóre zakłady bez ryzyka nie są objęte obrotem, a wracające na konto gracza pieniądze można od razu wypłacić. W innych przypadkach konieczne jest jeszcze zagranie kolejnych zakładów (np. za trzykrotność zwrotu po określonych kursach minimalnych), by kwota z salda bonusowego przeszła na saldo główne.

Cashback Superbet

Superbet cashbacku aktualnie w swojej ofercie nie posiada. Swoim nowym użytkownikom proponuje jednak promocję powitalną w innej postaci, wartą aż 600 zł.

Inne bonusy na stronie Superbet

Cashback Superbet być może wprowadzi w przyszłości, ale za to już teraz bukmacher mnoży aż trzy pierwsze wpłaty na konto gracza. W ten sposób użytkownik może zyskać łącznie nawet 600 zł.

Superbet bonus powitalny 600 zł bez depozytu

W jaki sposób można skorzystać z promocji? Wystarczy dokonać rejestracji, a następnie zasilić swoje konto. Aż trzy pierwsze wpłaty bukmacher pomnoży razy dwa. W przypadku pierwszego depozytu może to być jednak maksymalnie 300 zł, przy drugim 200 zł, a przy trzecim 100 zł. Łącznie można więc zyskać nawet 600 zł dodatkowych środków na grę. Warto zaznaczyć, że minimalna wpłata zaliczająca się do promocji to 20 zł. Do wzięcia udziału w akcji upoważnia rejestracja z dostępnego w naszym artykule baneru.

Nie można oczywiście od razu wypłacić otrzymanych w ramach bonusu środków. Konieczne jest dokonanie odpowiedniego obrotu. W tym przypadku czterokrotnego, ale - co istotne - wliczają się do niego także stawki zakładów przegranych. Również tych zagranych za własne środki. By dany kupon spełniał warunki obrotu, musi składać się z minimum dwóch zdarzeń. Pojedynczy kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30, natomiast całego zakładu - 1.80.

Bonus Superbet - Super Extra

Jesteś pewien, że dana drużyna pokona swojego rywala, ale wytypowanie jej zwycięstwa nie przyniesie Ci szczególnych profitów? Superbet ma na to rozwiązanie. Codziennie podwyższa kursy na wybranych faworytów. Na stronie bukmachera znajduje się specjalna lista takich spotkań, a gracz na swój kupon może wybrać jeden Super Extra kurs. Konieczne jest także dodanie do zakładu przynajmniej pięciu innych typów, każdy z kursem nie mniejszym niż 1.10. Warto wspomnieć, że bonus ten łączy się z promocją Super Mecz, którą przedstawimy niżej.

Bonus Superbet - Super Mecz

Zasady promocji Super Mecz są bardzo podobne. Tu również chodzi o podwyższone kursy na wybrane spotkania, niekoniecznie z udziałem zdecydowanych faworytów. Codziennie bukmacher przedstawia listę takich meczów, a gracz może w ten sposób zwiększyć swoją ewentualną wygraną. Promocja dotyczy różnych dyscyplin sportowych.

Warto wspomnieć, że na jednym kuponie można umieścić kilka zdarzeń z podwyższonymi w ramach tej promocji kursami. Dopuszczalne jest także łączenie ze sobą bonusu Super Mecz i wyżej opisanego Super Extra. W tym przypadku nie obowiązuje zasada minimalnej liczby typów na kuponie. Mogą to być zarówno zakłady pojedyncze, wielokrotne, jak i systemowe.

Bonus Superbet - Zakłady specjalne

Ta promocja dla wszystkich graczy polega na zwiększeniu pola manewru. W jaki sposób? Superbet na wybrane spotkania szczególnie rozbudowuje swoją ofertę, a użytkownik może poszukać wymarzego typu spośród całkiem pokaźnego zbioru. Nie trzeba w takim przypadku ograniczać się chociażby do grania na zwycięzcę, ale można np. spróbować swoich sił w wytypowaniu strzelców bramek, liczby rzutów rożnych, kartek, a w przypadku tenisa ziemnego nawet asów serwisowych. Mecze zaliczane do zakładów specjalnych bukmacher oznacza specjalną żółtą gwiazdką na czarnym tle.

Superbet - bonusy i promocje

Bonus Superbet - Super Live

Coś dla siebie znajdą też gracza lubujący się w obstawianiu zakładów na żywo. W tym przypadku Superbet także zwiększa wybrane kursy, które umożliwiają wygrywanie bardziej okazałych kwot. Każdego dnia w ofercie LIVE pojawia się kilka takich bonusowych kursów, odnoszących się najczęściej do najciekawszych i najbardziej popularnych spotkań.

Super Live nie dotyczy tylko i wyłącznie typów trzydrogowych (1, X, 2), ale także innego typu zdarzeń możliwych do obstawienia.

Bonus Superbet - Super Szansa

Na kuponie nie wchodzi jeden mecz? Każdy gracz zna ten problem i wie, że taki scenariusz boli najbardziej. Dlatego Superbet ma pocieszenie dla tych, którzy byli wyjątkowo blisko wygranej. Chodzi tu jednak o popularne taśmy. Żeby bowiem skorzystać z Super Szansy, trzeba zagrać zakład z dokładnie jedenastoma zdarzeniami, każde o kursie nie mniejszym niż 1.30. Jeśli wówczas 10 typów okaże się trafnych, a jeden nie - bukmacher wypłaci nagrodę pocieszenia. W jakiej wysokości? To zależy. Jest na to bowiem specjalny wzór.

 • ewentualna wygrana / kurs nietrafionego typu / 10

Warto przedstawić to na konkretnym przykładzie. Jeśli do wygrania mieliśmy 1000 zł, a nietrafione zdarzenie miało kurs 2.00, wówczas gracz otrzyma 50 zł, ponieważ: 1000 / 2 / 10 = 50. Co w przypadku, gdy jedno ze zdarzeń jest rozliczone po kursie 1.00 jako zwrot? Bonus wówczas także obowiązuje, uwzględniając taką zmianę. Należy również pamiętać, że Super Szansa dotyczy jedynie zakładów zagranych w punktach stacjonarnych.

Bonus Superbet - Super Bonus

Bonus poniekąd także związany ze słynnymi taśmami. Superbet wynagradza bowiem tych, którzy na swoim kuponie umieszczą dużą liczbę zdarzeń. Jeśli będzie ich sześć - wówczas do ewentualnej wygranej bukmacher doda od siebie 5%. Każdy kolejny typ na kuponie to kolejne 5%. I tak aż do 35 zdarzeń! W efekcie można powiększyć zysk nawet o 150%.

O czym warto pamiętać w tym przypadku? Na pewno o kursie minimalnym każdego zdarzenia. Nie może być on bowiem niższy niż 1.35. Ponadto do promocji nie kwalifikują się typy zagrane jako Super Mecz i Super Extra.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Jeśli jednak koniecznie chcemy skorzystać z cashbacku, wówczas możemy przyjrzeć się tym z oferty kilku innych bukmacherów, którzy taką właśnie promocję stworzyli.

Cashback 210 PLN od Fortuna

Fortuna proponuje nowym graczom cashback w wysokości nawet 210 zł. To jedna z trzech części oferty powitalnej tego bukmachera. Zakład bez ryzyka dotyczy oczywiście pierwszego zakładu po rejestracji konta. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas Fortuna zwróci przeznaczoną na niego stawkę (do 210 zł) pomniejszoną jedynie o podatek 12%. Jeśli chcemy więc skorzystać z promocji maksymalnie, wówczas na debiutancki kupon powinniśmy przeznaczyć 227 zł lub więcej. Zwróconych pieniędzy nie trzeba obracać. Można je wypłacić albo przeznaczyć na kolejne zakłady.

Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć też na freebet 20 zł i bonus od pierwszego depozytu, nawet do 2000 zł. Aby skorzystać ze wspomnianych promocji należy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Cashback 31 PLN od STS

Cashback dla nowych graczy ma także STS. W przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, można odzyskać nawet 31 zł. Co istotne - bukmacher nie wymaga dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Jeśli więc debiutancki kupon okaże się wygrany, zgromadzone w ten sposób pieniądze należą do użytkownika. Gdy jednak się nie uda, wówczas postawione środki wrócą na konto gracza. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

By wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w dostępny tu baner. Konieczne jest także wpisanie podczas zakładania konta kodu MEGABONUS. Dla nowych graczy STS ma ponadto freebet o wartości 29 zł i bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Cashback 100 PLN od Betfan

Nowi użytkownicy bukmachera Betfan mogą otrzymać cashback w wysokości nawet 100 zł. Wystarczy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner, uzupełniając podczas zakładania konta kod promocyjny MEGABONUS. Jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci postawioną na niego kwotę. Co istotne, nie trzeba wówczas dokonywać obrotu. Pieniądze można natychmiast wypłacić na konto bankowe.

Betfan ma w swojej ofercie powitalnej także bonus 100% od depozytu, a dotyczy on nie tylko pierwszej, ale aż trzech pierwszych wpłat. Za każdym razem zyskać można maksymalnie 1000 zł. Łącznie to więc możliwość wzbogacenia konta gracza nawet o 3000 zł.

Betfan - bonusy i promocje

Cashback 550 PLN od Betclic

Zdecydowanie najwyższy cashback na rynku. Betclic oferuje nowym graczom zwrot do 550 zł w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie. Postawiona kwota jest oczywiście pomniejszona o podatek 12%. Jeśli więc użytkownik chce wykorzystać bonus do maksimum, powinien zagrać za 625 zł. Wówczas - jeśli kupon nie będzie wygrany - wróci do niego właśnie 550 zł.

Bukmacher po zasileniu konta bonusem oczekuje dokonania obrotu. Należy zagrać za sześciokrotność zwróconych pieniędzy, pamiętając o kursie minimalnym kuponu, który wynosi 2.20. Gracz ma na to 30 dni od momentu rozliczenia pierwszego zakładu.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Cashback 200 PLN od PZBuk

PZBuk ma dla nowych graczy cashback dochodzący do 200 zł. Aby z niego skorzystać, należy podczas rejestracji wpisać w odpowiednim miejscu kod MEGABONUSPZB i przejść weryfikację numeru telefonu. Sam zakład - by zaliczał się do cashbacku - musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.40. Maksymalna stawka to oczywiście wspomniane 200 zł.

Jeśli pierwszy zakład nie okaże się wygrany, bukmacher zwróci na konto gracza postawioną kwotę, ale tę będzie trzeba wówczas obrócić. Na jakich zasadach? Znów minimum dwa zdarzenia i kurs każdego - 1.40 lub większy. Na obrót gracz ma 30 dni.

UWAGA: wygrane z bonusu obejmują tylko i wyłącznie kwotę ponad zagraną stawkę. Jeśli więc cashback wyniesie 200 zł, a wygrana 500 zł, gracz wygra w rzeczywistości 300 zł, które zasilą jego konto depozytowe.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Superbet rejestracja konta

Żeby rozpocząć grę u bukmachera Superbet trzeba oczywiście przejść rejestrację. Co jednak istotne, do samego zawierania zakładów wystarczy założenie konta tymczasowego, czyli podanie podstawowych danych. Wówczas bez problemu będziemy mogli wysyłać kupony oraz skorzystać z promocji powitalnej. Przejście bardziej szczegółowej rejestracji konieczne jest jednak do tego, by móc wypłacać zgromadzone środki.

Na pierwszym etapie wystarczy więc podanie takich informacji jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod promocyjny z Punktu SuperBet

By jednak stworzyć konto stałe, a więc bez problemów wypłacać pieniądze, trzeba jeszcze przesłać skany (zdjęcia) obu stron dokumentu tożsamości. Uzupełnić widniejące na takim dokumencie informacje, a także podać numer rachunku bankowego. Wówczas uzyskamy już pełen wachlarz możliwości przy korzystaniu ze strony bukmachera Superbet.

Konto należy zweryfikować w ciągu 90 dni od momentu wstępnej rejestracji lub też wówczas, gdy chcemy dokonać pierwszej wypłaty środków.

Superbet - informacje o bukmacherze

Superbet - informacje o bukmacherze - bonus

Superbet to jeden z krócej działających na polskim rynku bukmacherów. Funkcjonuje od 2017 roku. Początkowo oferował zakłady jedynie w punktach naziemnych, których dziś na terenie całego kraju jest już około 50. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach. Kapitał zakładowy to 2 000 000 zł.

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy