Superbet Cashback 500PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Superbet Cashback 500PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka
superbet.pl / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze12 sty 2021 | 09:22
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet zakład bez ryzyka - cashback, nie jest typową ofertą, którą można znaleźć u innych legalnych polskich bukmacherów, jednak w dużej mierze działa jak cashback, bowiem w ramach tej promocji także można odzyskać część zainwestowanych na zakłady środków. Oprócz tego bukmacher przygotował dla nowych użytkowników dwa inne bonusy powitalne - od depozytu - w wysokości 50 zł, a także freebet o wartości 34 zł. W naszym artykule poznacie dokładne zasady obu aktualnych promocji na start. Dowiecie się też, co Superbet proponuje stałym graczom, a także jak dokonać rejestracji konta.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest cashback?
 2. Superbet Cashback - zakład bez ryzyka 500 zł
 3. Superbet freebet 34 zł
 4. Inne bonusy na stronie Superbet
 5. Cashback u innych bukmacherów
 6. Rejestracja w Superbet
 7. Superbet - informacje o bukmacherze

Superbet cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback, nazywany też inaczej zakładem bez ryzyka, to możliwość postawienia pierwszego po założeniu konta kuponu bez możliwości natychmiastowej utraty środków. Jeśli debiutancki zakład okaże się wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie - bukmacher zwraca postawioną kwotę, pomniejszoną jedynie o obowiązujący podatek (12%).  

Maksymalna wartość cashbacku różni się w zależności od przyjętych przez danego bukmachera zasad. Podobnie jak obrót zwróconych środków. Niektóre zakłady bez ryzyka nie są objęte obrotem, a wracające na konto gracza pieniądze można od razu wypłacić. W innych przypadkach konieczne jest jeszcze zagranie kolejnych zakładów (np. za trzykrotność zwrotu po określonych kursach minimalnych), by kwota z salda bonusowego przeszła na saldo główne.

Cashback Superbet 500 PLN bez ryzyka

Superbet cashbacku klasycznego nie ma w swojej ofercie, choć niewykluczone, że w najbliższym czasie taka promocja się u tego bukmachera pojawi. Za to Superbet proponuje "Tydzień bez ryzyka", w ramach którego można uzyskać bonus w wysokości 500 zł. Ta akcja promocyjna ma z cashbackiem kilka punktów wspólnych, zatem przyjrzyjmy się jej bliżej.

Superbet bonus powitalny 500 zł bez ryzyka

Flagowa oferta na start w Superbet to wspomniany "Tydzień bez ryzyka". Gracze biorący udział w tej promocji mogą liczyć na dodatkowe 500 zł w środkach bonusowych. Aby to zrobić, trzeba przede wszystkim zarejestrować się na stronie bukmachera, co można zrobić choćby poprzez jeden z widocznych w niniejszym artykule banerów. Należy także najpierw wykorzystać drugi bonus powitalny - 50 zł od depozytu - o którym piszemy w dalszej części tekstu. Tytułowy tydzień to czas trwania promocji, liczony od momentu pierwszej wpłaty środków na konto. Minimalna wpłata upoważniająca do udziału w "Tygodniu bez ryzyka" wynosi 20 zł i trzeba jej dokonać w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji.

Po zakończeniu tygodniowego okresu rozliczeniowego, bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte w tym czasie zakłady (wysłane za własne środki) i na ich podstawie przyznaje bonus - maksymalnie 500 zł - według następującego wzoru:

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier = wysokość bonusu

Czyli na przykład:

 • 1500 zł (suma stawek) - 820 zł (suma wygranych) - 180 zł (suma podatków) = 500 zł (bonus)

Bonus wpłynie na konto gracza w ciągu maksymalnie 3 dni. Trzeba go wykorzystać w ciągu następnych 14 dni. W celu wypłaty środków, należy wykonać nimi czterokrotny obrót (a więc na sumę 2000 zł przy założeniu, że uzyskało się maksymalną kwotę). Do obrotu zaliczają się tylko zakłady wielokrotne z minimum dwoma zdarzeniami o kursie minimalnym całkowitym 1.80 (zwykłe zakłady) lub 1.50 (zakłady systemowe). Dodatkowo przy tradycyjnym zakładzie wielokrotnym kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Obrót bonusem nie obejmuje typów z oferty Super Mecz. Po spełnieniu warunków obrotu pieniądze automatycznie przeniosą się do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Uwaga: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym" - informuje bukmacher w regulaminie promocji.

Superbet bonus powitalny 50 zł od depozytu

Drugim bonusem startowym dostępnym u tego bukmachera jest bonus od depozytu 100% w wysokości 50 zł. Nowy użytkownik może liczyć na podwojenie wysokości jego pierwszej wpłaty, o ile zostanie ona dokonana w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji i wynosi minimum 20 zł. Trzeba także wyrazić chęć otrzymania tego bonusu powitalnego w okienku widocznym w momencie pierwszego logowania na stronie Superbet. Po odebraniu bonusu gracz ma 7 dni na aktywowanie go i drugie tyle na wykonanie niezbędnego obrotu. Jakie są warunki obrotu bonusem od depozytu?

Superbet wprowadził tutaj podobne zasady jak przy okazji bonusu bez ryzyka w wysokości 500 zł. Z jedną, istotną różnicą - tym bonusem trzeba obrócić dokładnie raz. Pozostałe warunki nie zmieniają się - bukmacher oczekuje zakładu wielokrotnego z minimum dwoma zdarzeniami, których kurs pojedynczy minimalny wynosi 1.30 w przypadku zwykłego zakładu. Jego wymagany kurs minimalny całkowity to z kolei 1.80, zaś przy zakładzie systemowym - 1.50. Nie są zaliczane kupony pojedyncze ani zdarzenia z oferty Super Mecz. 

Bukmacher znów przypomina także, że "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym".

Po dokonaniu skutecznego obrotu bonusowe środki staną się dostępne do wypłaty lub dalszej gry. Co ważne, bonus powitalny 50 zł od depozytu nie wyklucza się z opisaną wyżej promocją 500 zł bez ryzyka.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet freebet 34 zł

Superbet ma dla nowych graczy coś jeszcze. Rozdaje bowiem freebet w wysokości 34 zł. Co zrobić, by zostać przez bukmachera nagrodzonym i zyskać kilkadziesiąt dodatkowych złotych na grę? Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, a następnie dokonać rejestracji, pamiętając, żeby w jej trakcie zaznaczyć chęć skorzystania z promocji.

Wtedy trzeba już tylko zasilić konto gracza kwotą nie mniejsza niż 50 zł. Jeśli to zrobimy - bukmacher przyzna nam darmowy zakład o wartości 34 zł. Co istotne, w ciągu 24 godzin od moment jego otrzymania musimy go zaakceptować. Oczywiście nie możemy tych pieniędzy natychmiast wypłacić. Trzeba jeszcze dokonać jednokrotnego obrotu, a więc zagrać za owe 34 zł. Musimy w tym przypadku pamiętać o kursach minimalnych. Jeśli jest to zakład pojedynczy, musi to być przynajmniej 1.6. W przypadku zakładów multi (wielokrotnych), wszystkie zdarzenia z kuponu także muszą mieć kurs 1.6 lub wyższy.

Obrotu trzeba dokonać w ciągu trzech dni od momentu otrzymania bonusu. Jakie kupony się do niego wliczają? Przedmeczowe i na żywo (live), ale nie te zagrane na sporty wirtualne. Wyłączone z obrotu są także zakłady anulowane oraz takie, gdzie chociaż jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot (kurs 1.00). 

Po spełnieniu opisanych wyżej warunków zgromadzone środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na konto główne, a wtedy możliwa będzie ich wypłata.

Inne bonusy na stronie Superbet

Bukmacher proponuje też inne promocje, które obecne są w stałej ofercie i można z nich korzystać w trakcie regularnej gry. Poniżej wypisujemy wszystkie pozostałe bonusy przeznaczone dla użytkowników tego bukmachera. Możliwe, że niedługo dołączy do nich cashback Superbet.

Bonus Superbet - Super Extra

Jesteś pewien, że dana drużyna pokona swojego rywala, ale wytypowanie jej zwycięstwa nie przyniesie Ci szczególnych profitów? Superbet ma na to rozwiązanie. Codziennie podwyższa kursy na wybranych faworytów. Na stronie bukmachera znajduje się specjalna lista takich spotkań, a gracz na swój kupon może wybrać jeden Super Extra kurs. Konieczne jest także dodanie do zakładu przynajmniej pięciu innych typów, każdy z kursem nie mniejszym niż 1.10. Warto wspomnieć, że bonus ten łączy się z promocją Super Mecz, którą przedstawimy niżej.

Bonus Superbet - Super Mecz

Zasady promocji Super Mecz są bardzo podobne. Tu również chodzi o podwyższone kursy na wybrane spotkania, niekoniecznie z udziałem zdecydowanych faworytów. Codziennie bukmacher przedstawia listę takich meczów, a gracz może w ten sposób zwiększyć swoją ewentualną wygraną. Promocja dotyczy różnych dyscyplin sportowych.

Warto wspomnieć, że na jednym kuponie można umieścić kilka zdarzeń z podwyższonymi w ramach tej promocji kursami. Dopuszczalne jest także łączenie ze sobą bonusu Super Mecz i wyżej opisanego Super Extra. W tym przypadku nie obowiązuje zasada minimalnej liczby typów na kuponie. Mogą to być zarówno zakłady pojedyncze, wielokrotne, jak i systemowe.

Bonus Superbet - Zakłady specjalne

Ta promocja dla wszystkich graczy polega na zwiększeniu pola manewru. W jaki sposób? Superbet na wybrane spotkania szczególnie rozbudowuje swoją ofertę, a użytkownik może poszukać wymarzego typu spośród całkiem pokaźnego zbioru. Nie trzeba w takim przypadku ograniczać się chociażby do grania na zwycięzcę, ale można np. spróbować swoich sił w wytypowaniu strzelców bramek, liczby rzutów rożnych, kartek, a w przypadku tenisa ziemnego nawet asów serwisowych. Mecze zaliczane do zakładów specjalnych bukmacher oznacza specjalną żółtą gwiazdką na czarnym tle.

Superbet - bonusy i promocje

Bonus Superbet - Super Live

Coś dla siebie znajdą też gracza lubujący się w obstawianiu zakładów na żywo. W tym przypadku Superbet także zwiększa wybrane kursy, które umożliwiają wygrywanie bardziej okazałych kwot. Każdego dnia w ofercie LIVE pojawia się kilka takich bonusowych kursów, odnoszących się najczęściej do najciekawszych i najbardziej popularnych spotkań.

Super Live nie dotyczy tylko i wyłącznie typów trzydrogowych (1, X, 2), ale także innego typu zdarzeń możliwych do obstawienia.

Bonus Superbet - Super Szansa

Na kuponie nie wchodzi jeden mecz? Każdy gracz zna ten problem i wie, że taki scenariusz boli najbardziej. Dlatego Superbet ma pocieszenie dla tych, którzy byli wyjątkowo blisko wygranej. Chodzi tu jednak o popularne taśmy. Żeby bowiem skorzystać z Super Szansy, trzeba zagrać zakład z dokładnie jedenastoma zdarzeniami, każde o kursie nie mniejszym niż 1.30. Jeśli wówczas 10 typów okaże się trafnych, a jeden nie - bukmacher wypłaci nagrodę pocieszenia. W jakiej wysokości? To zależy. Jest na to bowiem specjalny wzór.

 • ewentualna wygrana / kurs nietrafionego typu / 10

Warto przedstawić to na konkretnym przykładzie. Jeśli do wygrania mieliśmy 1000 zł, a nietrafione zdarzenie miało kurs 2.00, wówczas gracz otrzyma 50 zł, ponieważ: 1000 / 2 / 10 = 50. Co w przypadku, gdy jedno ze zdarzeń jest rozliczone po kursie 1.00 jako zwrot? Bonus wówczas także obowiązuje, uwzględniając taką zmianę. Należy również pamiętać, że Super Szansa dotyczy jedynie zakładów zagranych w punktach stacjonarnych.

Bonus Superbet - Super Bonus

Bonus poniekąd także związany ze słynnymi taśmami. Superbet wynagradza bowiem tych, którzy na swoim kuponie umieszczą dużą liczbę zdarzeń. Jeśli będzie ich sześć - wówczas do ewentualnej wygranej bukmacher doda od siebie 5%. Każdy kolejny typ na kuponie to kolejne 5%. I tak aż do 35 zdarzeń! W efekcie można powiększyć zysk nawet o 150%.

O czym warto pamiętać w tym przypadku? Na pewno o kursie minimalnym każdego zdarzenia. Nie może być on bowiem niższy niż 1.35. Ponadto do promocji nie kwalifikują się typy zagrane jako Super Mecz i Super Extra.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Jeśli jednak koniecznie chcemy skorzystać z cashbacku, wówczas możemy przyjrzeć się tym z oferty kilku innych bukmacherów, którzy taką właśnie promocję stworzyli.

Cashback 210 PLN od Fortuna

Fortuna proponuje nowym graczom cashback w wysokości nawet 210 zł. To jedna z trzech części oferty powitalnej tego bukmachera. Zakład bez ryzyka dotyczy oczywiście pierwszego zakładu po rejestracji konta. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas Fortuna zwróci przeznaczoną na niego stawkę (do 210 zł) pomniejszoną jedynie o podatek 12%. Jeśli chcemy więc skorzystać z promocji maksymalnie, wówczas na debiutancki kupon powinniśmy przeznaczyć 227 zł lub więcej. Zwróconych pieniędzy nie trzeba obracać. Można je wypłacić albo przeznaczyć na kolejne zakłady.

Cashback na Fortuna wymaga wcześniejszej aktywacji w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Gracz ma na to 3 dni od chwili założenia konta i musi zrobić to po pierwszym zalogowaniu.

Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć też na freebet 20 zł i bonus od pierwszego depozytu, nawet do 2000 zł. Aby skorzystać ze wspomnianych promocji należy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Cashback 31 PLN od STS

Cashback dla nowych graczy ma także STS. W przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, można odzyskać nawet 31 zł. Co istotne - bukmacher nie wymaga dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Jeśli więc debiutancki kupon okaże się wygrany, zgromadzone w ten sposób pieniądze należą do użytkownika. Gdy jednak się nie uda, wówczas postawione środki wrócą na konto gracza. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

By wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w dostępny tu baner. Konieczne jest także wpisanie podczas zakładania konta kodu MEGABONUS. Dla nowych graczy STS ma ponadto freebet o wartości 29 zł i bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Cashback 600 PLN od Betfan

Nowi użytkownicy bukmachera Betfan mogą otrzymać cashback w wysokości 600 zł. Wystarczy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner, uzupełniając podczas zakładania konta kod promocyjny MEGABONUS. Bukmacher zwraca środki za pierwsze trzy przegrane zakłady - 100 zł za pierwszy, 200 zł za drugi i 300 zł za trzeci zakład. Pierwszy bonus nie podlega żadnym warunkom obrotu - pozostałe już tak. Do ich uzyskania niezbędna jest wpłata środków własnych - odpowiednio 20, 40 i 100 zł.

Betfan ma w swojej ofercie powitalnej także bonus 100% od depozytu, a dotyczy on nie tylko pierwszej, ale aż trzech pierwszych wpłat. Za każdym razem zyskać można maksymalnie 777 zł. Łącznie to więc możliwość wzbogacenia konta gracza o 2361 zł. Bukmacher proponuje także darmowe zakłady warte razem 30 zł. Łączna wartość pakietu bonusów powitalnych Betfana wynosi więc 2961 zł.

Betfan - bonusy i promocje

Cashback 550 PLN od Betclic

Zdecydowanie najwyższy cashback na rynku. Betclic oferuje nowym graczom zwrot do 550 zł w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie. Postawiona kwota jest oczywiście pomniejszona o podatek 12%. Jeśli więc użytkownik chce wykorzystać bonus do maksimum, powinien zagrać za 625 zł. Wówczas - jeśli kupon nie będzie wygrany - wróci do niego właśnie 550 zł.

Bukmacher po zasileniu konta bonusem oczekuje dokonania obrotu. Należy zagrać za osiem razy większą stawkę, pamiętając o kursie minimalnym kuponu, który wynosi 2.20. Gracz ma na to 30 dni od momentu rozliczenia pierwszego zakładu.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Cashback 200 PLN od PZBuk

PZBuk ma dla nowych graczy cashback dochodzący do 200 zł. Aby z niego skorzystać, należy podczas rejestracji wpisać w odpowiednim miejscu kod MEGABONUSPZB i przejść weryfikację numeru telefonu. Sam zakład - by zaliczał się do cashbacku - musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.40. Maksymalna stawka to oczywiście wspomniane 200 zł.

Jeśli pierwszy zakład nie okaże się wygrany, bukmacher zwróci na konto gracza postawioną kwotę, ale tę będzie trzeba wówczas obrócić. Na jakich zasadach? Znów minimum dwa zdarzenia i kurs każdego - 1.40 lub większy. Na obrót gracz ma 30 dni.

UWAGA: wygrane z bonusu obejmują tylko i wyłącznie kwotę ponad zagraną stawkę. Jeśli więc cashback wyniesie 200 zł, a wygrana 500 zł, gracz wygra w rzeczywistości 300 zł, które zasilą jego konto depozytowe.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Superbet rejestracja konta

Żeby rozpocząć grę u bukmachera Superbet trzeba oczywiście przejść rejestrację. Co jednak istotne, do samego zawierania zakładów wystarczy założenie konta tymczasowego, czyli podanie podstawowych danych. Wówczas bez problemu będziemy mogli wysyłać kupony oraz skorzystać z promocji powitalnej. Przejście bardziej szczegółowej rejestracji konieczne jest jednak do tego, by móc wypłacać zgromadzone środki.

Na pierwszym etapie wystarczy więc podanie takich informacji jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod promocyjny z Punktu SuperBet

By jednak stworzyć konto stałe, a więc bez problemów wypłacać pieniądze, trzeba jeszcze przesłać skany (zdjęcia) obu stron dokumentu tożsamości. Uzupełnić widniejące na takim dokumencie informacje, a także podać numer rachunku bankowego. Wówczas uzyskamy już pełen wachlarz możliwości przy korzystaniu ze strony bukmachera Superbet.

Konto należy zweryfikować w ciągu 90 dni od momentu wstępnej rejestracji lub też wówczas, gdy chcemy dokonać pierwszej wypłaty środków.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet - informacje o bukmacherze

Superbet - informacje o bukmacherze - bonus

Superbet to jeden z krócej działających na polskim rynku bukmacherów. Funkcjonuje od 2017 roku. Początkowo oferował zakłady jedynie w punktach naziemnych, których dziś na terenie całego kraju jest już około 50. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach. Kapitał zakładowy to 2 000 000 zł.

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Zakład bez ryzyka 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN