Superbet zakład bez ryzyka 3500PLN - Cashback za tydzień bez ryzyka

Superbet zakład bez ryzyka - dla rejestrujących się z kodem MECZYKI - o wartości 3500 zł przyznaje nie na pojedynczy kupon, ale za cały pierwszy tydzień gry u bukmachera. O tym jak otrzymać w Superbet cashback piszemy w poniższym artykule.

3755 + 400 PLN

Pilne
Kurs 200.0 na zwycięzcę finału Ligi Konferencji
Każdy, kto postawi min. 2 PLN na zwycięzcę meczu Fiorentina - West Ham (razem z dogrywką i karnymi), otrzyma 400 PLN bonusu za trafiony typ SPRAWDŹ
 • 3500 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

 • 400 PLN za zwycięzcę finału Ligi Konferencji

Pilne
Kurs 200.0 na zwycięzcę finału Ligi Konferencji
Każdy, kto postawi min. 2 PLN na zwycięzcę meczu Fiorentina - West Ham (razem z dogrywką i karnymi), otrzyma 400 PLN bonusu za trafiony typ SPRAWDŹ
MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,29 Maj 2023 | 12:53
Superbet zakład bez ryzyka o wartości 3500 zł, nie jest typową ofertą, którą można znaleźć u innych legalnych polskich bukmacherów. W ramach tej promocji można bowiem odzyskać część zainwestowanych na zakłady środków, nie tylko za jeden kupon, a za cały pierwszy tydzień gry. Oprócz tego bukmacher przygotował dla nowych użytkowników inne bonusy powitalne. W naszym artykule poznacie dokładne zasady aktualnych, najwyższych promocji na start. 

Superbet zakład bez ryzyka (cashback) 3500 PLN

Zakład bez ryzyka Superbet, to cały tydzień bez ryzyka dostępny po rejestracji z kodem MECZYKI. W Superbet cashback obowiązuje na cały pierwszy tydzień gry, podczas gdy u innych bukmacherów zazwyczaj dotyczy wyłącznie jednego kuponu. Tydzień bez ryzyka, w ramach którego można uzyskać bonus w wysokości 3500 zł, działa na określonych zasadach. Szczegóły tego bonusu powitalnego opisujemy poniżej. 
Superbet tydzień bez ryzykaWartość 
Wartość bonusu3500 PLN za tydzień bez ryzyka
Min. kurs kuponuBrak
Obrót2x, kurs min. 1.80
Czas aktywności bonusu10 dni na obrót bonusem
Rejestracja konta u bukmachera dostępna jest kliknięciu w TEN LINK.
Oferta cashbacku od Superbet łączy się także z innymi bonusami, które znajdują się w pakiecie bonusów powitalnych od bukmachera. 

Superbet tydzień bez ryzyka - zasady bonusu

Flagowa oferta na start w Superbet to tydzień bez ryzyka. Gracze biorący udział w tej promocji mogą liczyć na dodatkowe 3500 zł w środkach bonusowych. Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka (cashbacku), trzeba przede wszystkim zarejestrować się na stronie bukmachera i podczas rejestracji wpisać kod MECZYKI. Należy także najpierw aktywować drugi bonus powitalny - 200 zł od depozytu - o którym piszemy w dalszej części tekstu. Tytułowy tydzień bez ryzyka Superbet to czas trwania promocji, liczony od momentu pierwszej wpłaty środków na konto. Minimalna wpłata upoważniająca do udziału w "Tygodniu bez ryzyka" wynosi 20 zł i trzeba jej dokonać w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji.
Jak działa w Superbet tydzień bez ryzyka? Po zakończeniu pierwszego tygodnia gry, bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte w tym czasie zakłady (wysłane za własne środki) i na ich podstawie przyznaje cashback, maksymalnie 3500 zł. Dokładną wartość bonusu określa saldo konta gracza po wspomnianych 7 dniach. Zwrot środków z tytułu zakładu bez ryzyka Superbet - a właściwie zakładów z całego tygodnia - zostanie przyznany, jeśli będzie ono ujemne. W tym celu od łącznej wartości stawek, należy odjąć kwotę wygraną, podatki i przyznane oraz użyte bonusy.
Czyli na przykład:
 • 5200 zł (suma stawek kuponów) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 3500 zł (bonus za tydzień bez ryzyka Superbet)
Gdy zakończy się już tydzień bez ryzyka Superbet, przyznany bonus trafi na konto gracza w ciągu od 3 dni. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.
Uwaga: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet zakład bez ryzyka (cashback) - czym jest?

Zakład bez ryzyka Superbet, nazywany też inaczej cashbackiem, to możliwość postawienia jednego lub wielu kuponów bez ryzyka natychmiastowej utraty środków. Jeśli objęty promocją zakład bez ryzyka okaże się wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie - bukmacher zwraca postawioną kwotę, według wytycznych regulaminu.  
Maksymalna wartość cashbacku różni się w zależności od przyjętych przez danego bukmachera zasad. W Superbet zakład bez ryzyka ma wartość 3500 zł. Różne mogą być, w zależności od bukmachera, warunki obrotu zwróconych środków. Niektóre zakłady bez ryzyka nie są objęte obrotem, a wracające na konto gracza pieniądze można od razu wypłacić. W innych przypadkach konieczne jest jeszcze zagranie kolejnych zakładów by kwota z salda bonusowego przeszła na saldo główne. Warunki obrotu cashbackiem w Superbet opisaliśmy wyżej.

Superbet pozostałe bonusy powitalne

W Superbet zakład bez ryzyka jest tylko elementem całego pakietu powitalnego. Najwyższy bonus na start, o łącznej wartości 3755 zł, można uzyskać rejestrując się z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Bonusy poza tygodniem bez ryzyka - opisujemy poniżej.

Superbet bonus powitalny 200 PLN od depozytu

Drugim bonusem startowym dostępnym u tego bukmachera jest bonus od depozytu 100% w wysokości 200 zł. Nowy użytkownik może liczyć na podwojenie wysokości jego pierwszej wpłaty, o ile zostanie ona dokonana w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji i wynosi minimum 20 zł. Trzeba także wyrazić chęć otrzymania tego bonusu powitalnego w okienku widocznym w momencie pierwszego logowania na stronie Superbet. Po odebraniu bonusu gracz ma 10 dni na wykonanie niezbędnego obrotu. Jakie są warunki obrotu bonusem od depozytu?
Superbet wprowadził tutaj podobne zasady jak przy okazji bonusu bez ryzyka w wysokości 3500 zł. Bukmacher oczekuje dwukrotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.
Bukmacher znów przypomina także, że "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".
Po dokonaniu skutecznego obrotu bonusowe środki staną się dostępne do wypłaty lub dalszej gry.
Zakład bez ryzyka 3500 zł łączy się z bonusem 100% do 200 PLN od pierwszej wpłaty. Po odebraniu tego bonusu można zacząć grę bez ryzyka. Oferta nazywa się "tydzień bez ryzyka", bo pozwala każdemu nowemu użytkownikowi na 7 dni obstawiania z gwarancją zwrotu stawki w razie przegranej.
Superbet kod promocyjny

Superbet freebet 35 PLN

Superbet ma dla nowych graczy coś jeszcze. Rozdaje bowiem freebet w wysokości 35 zł. Co zrobić, by zostać przez bukmachera nagrodzonym i zyskać kilkadziesiąt dodatkowych złotych na grę? Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, a następnie dokonać rejestracji z użyciem kodu promocyjnego MECZYKI, pamiętając, żeby w jej trakcie zaznaczyć chęć skorzystania z promocji.
Wtedy trzeba już tylko zasilić konto gracza kwotą nie mniejsza niż 50 zł. Jeśli to zrobimy - bukmacher przyzna nam darmowy zakład o wartości 35 zł. Co istotne, w ciągu 24 godzin od moment jego otrzymania musimy go zaakceptować. Oczywiście nie możemy tych pieniędzy natychmiast wypłacić. Trzeba jeszcze dokonać jednokrotnego obrotu, a więc zagrać za owe 35 zł. Bukmacher nie określa w tym przypadku kursu minimalnego kuponu. Zagrać można zarówno kupon pojedynczy, jak i wielokrotny.
Obrotu trzeba dokonać w ciągu trzech dni od momentu otrzymania bonusu. Jakie kupony się do niego wliczają? Przedmeczowe i na żywo (live), ale nie te zagrane na sporty wirtualne. Wyłączone z obrotu są także zakłady anulowane oraz takie, gdzie chociaż jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot (kurs 1.00). 
Po spełnieniu opisanych wyżej warunków zgromadzone środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na konto główne, a wtedy możliwa będzie ich wypłata.

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Legalny bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. W aplikacji należy się również zalogować. Zasady obrotu są podobne jak w przypadku powitalnego darmowego zakładu - a zatem wymagany jest obrót po dowolnym kursie kuponu w ciągu 10 dni. Bonusem tym należy obrócić jeden raz, a zatem zagrać za jego wartość, która wynosi dokładnie 20 zł.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Superbet cashback a cashout

Zakład bez ryzyka Superbet jest jedną z promocji na start, znaną jako tydzień bez ryzyka. Superbet ten bonus określa także jako cashback, czyli zwrot środków. Zakład bez ryzyka Superbet opisaliśmy już w pierwszej części tego artykułu. Zwrot środków obowiązuje według jasnych zasad. Czasem gracze zakład bez ryzyka, w przypadku Superbet tydzień bez ryzyka, mylą z opcją cashout. To produkt również dostępny w ofercie bukmachera. 
Czym zatem jest cashout oferowany w Superbet? Za jego sprawą możemy zamknąć kupon, który nie został jeszcze w pełni rozliczony. Przykładowo: postawiliśmy kupon wielokrotny składający się z pięciu zdarzeń. Cztery zostały trafnie wytypowane, ale nie jesteśmy pewni, czy ostatni zakład również będzie trafiony. W tym przypadku - jeśli bukmacher pozwoli skorzystać z cashoutu - możemy wcześniej zamknąć kupon i wypłacić gwarantowaną wygraną. W Superbet ta opcja dostępna jest na kupony SOLO i AKO typowane ze środków własnych. 

Superbet promocje stałe

Zakład bez ryzyka Superbet, a także pozostałe promocje powitalne, to tylko część całej oferty bonusowej u tego bukmachera. Gracze znajdą również inne bonusy, które dostępne w ofercie stałej.

Super Przewaga

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis ziemny. Promocja działa w następujących przypadkach:
Piłka nożna:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Piłka ręczna:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.
Hokej na lodzie:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Koszykówka:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Siatkówka:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Tenis ziemny:
 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Za przykład niech posłuży choćby jedno ze spotkań EURO 2020, gdy w 1/8 finału reprezentacja Francji prowadziła 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. Super Przewaga w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta nie odniosła zwycięstwa. Super Przewaga dostępna jest na wybrane rynki zakładów z konkretnych dyscyplin. 
Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych można założyć za pomocą jednego z widocznym w tekście banerów.

Super Bonus

“Super Bonus” pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych, które zawierają min. 5 typów. Maksymalnie można uzyskać nawet o 100% wyższy kurs kuponu. Skorzystać z promocji mogą wszyscy zarejestrowani gracze, a kupony muszą spełnić określone regulaminem wymogi:
 • Kupon musi zawierać co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej,
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20,
 • Całkowity bonus pozwala uzyskać od 7% do 100% wyższe wygrane,
 • Zdarzenia z oferty Super Kursy nie są uwzględniane do “Super Bonusu”,
W przypadku rozliczenia kuponu jako zwrot (kurs: 1.00) “Super Bonus” zostanie wyliczony tylko na podstawie pozostałych spotkań. Bukmacher pozwala z “Super Bonusu” korzystać dowolną liczbę razy. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń.

Super Kursy

Kolejną ofertą specjalną w Superbet są tzw. “Super Kursy”, czyli bonus pozwalający uzyskać podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Kursy te charakteryzują się 0% marży ze strony bukmachera. Można je umieścić na dowolnym kuponie.
To oznacza, że “Super Kursy” możemy umieścić zarówno na kuponie pojedynczym, wielokrotnym jak i systemowym. Dodatkowo w ramach jednego kuponu może znaleźć się kilka wydarzeń oznaczonych jako “Super Kursy”. Oferta zdarzeń w ramach tej promocji jest codziennie aktualizowana i znaleźć ją można w zakładce o nazwie “Super Kursy” na stronie internetowej Superbet.

Super Spin

Dzięki Super Spinowi otrzymujemy całkowicie za darmo szansę na bonusy. Każdy zweryfikowany gracz w Superbet z zaznaczonymi zgodami marketingowymi może raz dziennie zakręcić kołem. Do wygrania są bonusy bez depozytu, bonus od wpłaty i jackpot w wysokości 2000 PLN. 

Super Game

Kolejna w pełni darmowa promocja w Superbet. Super Game polega na grze... w typowanie. W każdej edycji do wytypowania są dokładne wyniki spotkań (zazwyczaj piłkarskich) i wysokość wygranej zależy od liczby celnych typów. Za 5 dokładnych wyników gracz bierze udział w podziale puli 100 000 PLN, a 25 000 PLN jest dzielone na klientów z 2-4 celnymi typami. Superbet wypłaca wygraną w gotówce, a nie w bonusie. 

Nadchodzące:

Zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Jeśli jednak koniecznie chcemy skorzystać z cashbacku, wówczas możemy przyjrzeć się tym z oferty kilku innych bukmacherów, którzy taką właśnie promocję stworzyli.

Zakład bez ryzyka 600 PLN od Fortuna

Fortuna proponuje nowym graczom cashback w wysokości nawet 600 zł łącznie na trzech kuponach. To jedna z części oferty powitalnej tego bukmachera. Zakłady bez ryzyka dotyczą pierwszego zakładu po rejestracji konta (do 100 zł), pierwszego zakładu po 72h/trzech dniach od rejestracji (do 200 zł) i pierwszego zakładu po 144h/sześciu dniach od rejestracji konta (do 300 zł). Jeśli zakład bez ryzyka okaże się on przegrany, wówczas Fortuna zwróci przeznaczoną na niego stawkę (do określonej kwoty). Każdy bonus aktywny jest przez trzy dni, a kupon z cashbackiem musi być rozliczony w ciągu tygodnia. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem.
Nowi gracze w Fortunie mogą liczyć też na freebet 20 zł i freebet 15 zł. Aby skorzystać ze wspomnianych promocji należy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner.
Fortuna kod promocyjny

Zakłąd bez ryzyka 100 PLN od STS

Cashback dla nowych graczy ma także STS. W przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, można odzyskać do 100 zł. Bukmacher wymaga obrotu bonusem - dwukrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Po wykonaniu obrotu środki z konta bonusowego trafią na konto depozytowe gracza i będzie można je wypłacić.
By wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się z naszego LINKU lub kliknąć w dostępny tu baner. Konieczne jest także wpisanie podczas zakładania konta kodu MECZYKI. Dla nowych graczy STS ma ponadto bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) do 1500 zł oraz bonus za wykonanie zadań od bukmachera o wartości 60 zł. W sumie pakiet powitalny od STS ma wartość 1660 zł. 
STS kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 200 PLN od Betclic

Bukmacher w swojej ofercie powitalnej umieścił cashback. Betclic oferuje nowym graczom zwrot do 200 zł w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, przyznawany w formie freebetu. Postawiona kwota jest oczywiście pomniejszona o podatek 12%. Jeśli więc użytkownik chce wykorzystać bonus do maksimum, powinien zagrać za 227.30 zł. Wówczas - jeśli kupon nie będzie wygrany - wróci do niego właśnie 200 zł w postaci freebetu.
Bonus można wykorzystać na kilku kuponach, pod warunkiem, że kurs każdego z nich będzie wynosił co najmniej 2.14. Wygrana z darmowego zakładu trafi na konto gracza pomniejszona o stawkę oraz podatek. Wygraną nie trzeba dokonywać obrotu. Bonus nie jest limitowany czasowo, to znaczy, że nie ma maksymalnego terminu jego wykorzystania. 
Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 1000 PLN od PZBuk

PZBuk ma dla nowych graczy cashback o wartości do 1000 zł. Aby z niego skorzystać, należy zarejestrować się na stronie bukmachera i przejść weryfikację numeru telefonu. Sam zakład - aby zaliczał się do cashbacku - musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.40. Maksymalna stawka to oczywiście wspomniane 1000 zł.
Jeśli pierwszy zakład nie okaże się wygrany, bukmacher zwróci na konto gracza postawioną kwotę, ale tę będzie trzeba wówczas obrócić. Na jakich zasadach? Znów minimum dwa zdarzenia i kurs każdego - 1.40 lub większy. Na obrót gracz ma 30 dni.
UWAGA: wygrane z bonusu obejmują tylko i wyłącznie kwotę ponad zagraną stawkę. Jeśli więc cashback wyniesie 1000 zł, a wygrana 2000 zł, gracz wygra w rzeczywistości 1000 zł, które zasilą jego konto depozytowe.
PZBuk kod promocyjny

Superbet rejestracja konta

Żeby rozpocząć grę u bukmachera Superbet trzeba oczywiście przejść rejestrację. Co jednak istotne, do samego zawierania zakładów wystarczy założenie konta tymczasowego, czyli podanie podstawowych danych. Wówczas bez problemu będziemy mogli wysyłać kupony oraz skorzystać z promocji powitalnej. Przejście bardziej szczegółowej rejestracji konieczne jest jednak do tego, by móc wypłacać zgromadzone środki.
Na pierwszym etapie wystarczy więc podanie takich informacji jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod promocyjny np. "MECZYKI"
By jednak stworzyć konto stałe, a więc bez problemów wypłacać pieniądze, trzeba jeszcze przesłać skany (zdjęcia) obu stron dokumentu tożsamości. Uzupełnić widniejące na takim dokumencie informacje, a także podać numer rachunku bankowego. Wówczas uzyskamy już pełen wachlarz możliwości przy korzystaniu ze strony bukmachera Superbet.
Konto należy zweryfikować w ciągu 90 dni od momentu wstępnej rejestracji lub też wówczas, gdy chcemy dokonać pierwszej wypłaty środków.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet - informacje o bukmacherze

Firma Superbet powstała w 2009 roku w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Środkowo-Wschodniej Europie. W kolejnych latach rozpoczęła działalność na innych rynkach, w tym w Polsce.
Superbet to bukmacher, który w naszym kraju legalnie działa od 2017 roku. Początkowo bukmacher swoje usługi udostępniał wyłącznie w punktach stacjonarnych, ale szybko postawił również na działalność w internecie, na podstawie zezwolenia z Ministerstwa Finansów. Obecnie to właśnie w sieci Superbet skupia większość swoich użytkowników, których przyciąga ofertą i częstymi promocjami dla zarejestrowanych graczy.
Bukmacher kojarzony jest także ze współpracy z popularnymi postaciami ze świata polskiego sportu. Ambasadorami Superbet są m.in. byli reprezentanci Polski - Jerzy Dudek i Sławomir Peszko, dziennikarz Tomasz Smokowski czy mistrz UFC - Jan Błachowicz.

FAQ

Czy zakład bez ryzyka Superbet jest dostępny?

Superbet zakład bez ryzyka (cashback) dostępny jest dla nowych graczy. U tego bukmachera bonus to tydzień bez ryzyka, zatem zwrot uzyskamy za pierwsze siedem dni gry.

Jaki jest tydzień bez ryzyka Superbet?

Superbet tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł przyznaje w ramach pakietu powitalnego. Rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonusy o łącznej wartości 3755 zł, co jest najwyższą ofertą na rynku.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020