Bwin cashback - bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Aleksander Nowomiejski,09 Maj 2023 | 10:22
Czy bukmacher Bwin cashback proponuje w ramach pakietu powitalnych bonusów? Choć w tej chwili w naszym kraju ten bukmachera jeszcze nie działa, to powinno się to zmienić za jakiś czas. Wówczas można liczyć, że Bwin zakład bez ryzyka będzie chciał do oferty wprowadzić. Jak może wyglądać ten bonus w Bwin? Czy można spodziewać się innych bonusów u bukmachera? Którzy bukmacherzy już teraz proponują cashback? Piszemy o tym poniżej.

Bwin cashback - zakład bez ryzyka u bukmachera

Zakład bez ryzyka jest jedną z najbardziej powszechnych promocji bukmacherskich. Dzięki niemu gracz może wytypować kupon, bez ryzyka utraty własnych środków w przypadku przegranej. W ramach tego bonusu bukmacher zabezpiecza, zazwyczaj pierwszy wytypowany w historii konta, kupon. Choć są od tej reguły odstępstwa.
Jak dokładnie to działa? Gracz wpłaca depozyt, typuje pierwszy kupon - spełniający warunki promocji - a następnie czeka na jego rozstrzygnięcie. Jeśli to będzie pozytywne, wówczas pełna wygrana trafi na konto. W razie porażki bukmacher zwróci całość lub część wytypowanej stawki. 
W Bwin cashback także ma szansę się znaleźć. O szczegółach trudno jednak mówić, bowiem w tej chwili bukmacher nie działa nawet w Polsce. Kiedy to się zmieni, a odpowiedź na pytanie o tym, czy w Bwin cashback jest dostępny, będzie znana, na pewno umieścimy u nas taką informację.

Bwin cashback - obrót bonusem

Niektóre bonusy bukmacherskie wymagają obrotu, Bwin cashback może należeć do tej grupy, choć wcale nie musi. Zakład bez ryzyka jest różnie traktowany przez poszczególnych bukmacherów. Część z nich określa zasady obrotu, inne natomiast kuszą brakiem takiego obowiązku. 
Nawet jeśli zakład bez ryzyka Bwin będzie bonusem wymagającym obrotu, to jego zasady nie powinny być specjalnie skomplikowane. Na tą chwilę trudno przewidzieć, w Bwin cashback w ogóle będzie dostępny w pakiecie bonusów na start. Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na to, aż bukmacher zadebiutuje w Polsce. Wtedy jasne będą wszystkie reguły bonusowe.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bwin cashback - inne bonusy w Bwin

Najprawdopodobniej w przypadku bukmachera Bwin cashback nie będzie jedynym bonusem, o którym warto wspomnieć. Jakie inne promocje mogą uzyskać gracze po rejestracji konta u tego bukmachera? Przypomnijmy, że w tym momencie Bwin w Polsce nie oferuje jeszcze swoich usług, ale to może się niedługo zmienić. 
Na które bonusy można zwrócić uwagę, gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher? Przede wszystkim Bwin może na start przygotować jeden - lub kilka - z trzech podstawowych bonusów bukmacherskich:
  • Cashback (Bwin zakład bez ryzyka szerzej opisujemy także wyżej)
  • Freebet
  • Bonus od depozytu
Jak dokładnie będzie wyglądała powitalna oferta Bwin trudno stwierdzić. Gdy tylko dowiemy się, że bukmacher legalnie wchodzi do Polski, a także ujawni swoje plany bonusowe, poinformujemy o tym na naszej stronie.

Sprawdź kody promocyjne:

Bwin cashback - bonus u innych bukmacherów

Cashback jest bonusem dostępnym w ofercie wielu legalnych bukmacherów. W przypadku Bwin, cashback również może być przygotowany dla nowych graczy. Poniżej prezentujemy, którzy bukmacherzy w Polsce już teraz oferują zakład bez ryzyka.

STS cashback

Bonus powitalny STS zawiera zakład bez ryzyka. Podczas rejestracji W TYM MIEJSCU należy wpisać kod o treści MECZYKI, aby skorzystać z całej oferty na start u bukmachera. Jej łączna wartość to 1660 zł, a sam cashback pozwala na uzyskanie zwrotu do 100 zł. 
STS kod promocyjny
Zakład bez ryzyka dostępny jest na pierwszy kupon w historii konta. Jeśli ten okaże się nietrafiony to jego stawka (maksymalnie 100 zł) trafi na konto bonusowe gracza. Bonus wymaga obrotu. Bukmacher w regulaminie określa, że należy obrócić cashbackiem dwukrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu zaliczone będą tylko zakłady rozstrzygnięte jako wygrane.

Fortuna cashback

W Fortunnie cashback to maksymalnie 600 zł. Bonus można aktywować rejestrując się TUTAJ. Wymagany będzie również kod promocyjny, który pozwoli skorzystać z pakietu powitalnego o łącznej wartości 635 zł. Ten kod to MECZYKI. Cashback obowiązuje na pierwszy wytypowany kupon.
Fortuna kod promocyjny
Jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas na konto gracza stawka do 600 zł. Fortuna nie narzuca minimalnego kursu kuponu czy liczby zdarzeń. Bonus nie wymaga obrotu. Bukmacher Fortuna określa jedynie czas w jakim należy aktywować bonus na koncie (3 dni) i wytypować zakład bez ryzyka (5 dni).

Superbet cashback

W Superbet zarejestrować nowe konto można TUTAJ, a uzyskanie bonusów na start możliwe jest z kodem o treści MECZYKI. Ich łączna wartość, w pakiecie promocyjny na start, to 3755 zł. W tym przypadku dostępny jest tydzień bez ryzyka o zwrocie do 3500 zł. 
superbet kod promocyjny
Bonus cashback w Superbet różni się od większości dostępnych na rynku. W tym przypadku zwrot następuje nie po pierwszym zakładzie, a po całym pierwszym tygodniu gry. Maksymalnie w kwocie 3500 zł. Tydzień bez ryzyka wystartuje po dokonaniu wpłaty na konto depozytowe. Minimalnie musimy wpłacić 20 zł. Po tygodniu cashback zostanie wpłacony na konto bonusowe gracze. Bonus należy obrócić 2x po kursie min. 1.80.

Betclic cashback

Cashback dostępny jest także przy rejestracji TUTAJ u bukmachera Betclic. Wymagane będzie wpisanie podczas zakładania konta kodu o treści MECZYKI. Zakład bez ryzyka to w tej chwili flagowy bonus startowy bukmachera Betclic, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości się to zmieni. Wartość cashbacku wynosi 200 zł. 
Betclic kod promocyjny
Zakład bez ryzyka w Betclic musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.14. Obowiązuje on na pierwszy kupon, który wytypujemy. Jeśli kupon będzie wygrany - gracz zyskuje stawkę i wygraną. Jeśli natomiast przegra, to na jego konto wróci wartość stawki, maksymalnie 200 zł. Zwrot przyznawany jest w formie freebetu, który można wykorzystać na kuponach o kursie 2.14 lub wyższym. Wygraną z freebetu nie trzeba dodatkowo obracać.

Nadchodzące:

eWinner cashback

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy znajdziecie w eWinner. U bukmachera można zarejestrować się TUTAJ, a wpisanie podczas zakładania konta kodu o treści MECZYKI pozwoli zdobyć bonus powitalny do 610 zł. Wartość cashbacku to 110 zł.
eWinner kod promocyjny
Cashback obowiązuje na pierwszy zakład, który gracz wytypuje. Maksymalny zwrot to 110 zł. Aby otrzymać najwyższą możliwą kwotę zwrotu trzeba zagrać kupon za 125 zł (pamiętać musimy o podatku). Jeśli ten okaże się przegrany środki wrócą na konto gracza. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem.

Fuksiarz cashback

Cashback powitalny w Fuksiarzu, dostępny po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI, gwarantuje zwrot 50% stawki za pierwszy kupon do 500 zł.
Fuksiarz kod promocyjny
Zakład bez ryzyka powinien składać się z minimum dwóch zdarzeń, o kursie 1.60 każde. Fuksiarz nie wymaga żadnego obrotu bonusem. Jeśli pierwszy zakład okaże się nietrafiony to środki od razu trafią na konto gracza, pomniejszone jedynie o 12% podatku. Maksymalnie zwrot wyniesie 500 zł, a minimalna stawka kuponu to 50 zł.

PZBuk cashback

PZBuk ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Bonus można otrzymać po rejestracji TUTAJ. Oferta powitalna ma łączną wartość 1050 zł. Co ważne, zakład bez ryzyka u bukmachera dotyczy pierwszego przegranego kuponu. Nie musi być to pierwszy zakład w historii konta. 
PZBuk kod bonusowy
W PZBuk cashback obowiązuje na zakład wytypowany po kursie min. 1.40 na kuponie z co najmniej dwoma zdarzeniami. Identyczne są zasady dotyczą obrotu bonusem. Wystarczy jeden obrót określoną kwotą. Bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Sprawdź:

LVBet cashback

Bukmacher LVBet także ma bonusy dla nowych graczy, którzy zarejestrują się TUTAJ. Powitalny pakiet składa się z kilku promocji wartych łącznie 3353 zł. Sam zakład bez ryzyka jest bonusem przyznawanym po trzeciej wpłacie na konto depozytowe gracza, a jego wartość to 333 zł.
LVbet kod promocyjny
Przy wykonywaniu trzeciej wpłaty należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu “Zakład bez ryzyka”. Minimalna kwota wpłacona w tym momencie na konto wyniesie 25 zł. Jeśli kupon postawiony jako zakład bez ryzyka będzie wygrany, wówczas pieniądze trafiają na konto depozytowe. W przypadku porażki zwrot następuje na konto bonusowe. Cashbackiem należy obrócić 1x po kursie min. 1.75.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020