Gdzie oglądać Igę Świątek w Rzymie? Kiedy i gdzie oglądać mecze dzisiaj?

Gdzie oglądać mecze Igi Świątek? Najlepsza tenisistka na świecie w sezonie 2024 ma niezwykle napięty kalendarz i kibice mogą oglądać ją w wielu rozgrywkach. Iga Świątek najbliższe mecze będzie rozgrywała w turnieju WTA w Rzymie. Gdzie można oglądać Igę Świątek?

Iga Świątek gdzie oglądać mecze w Rzymie?

Dzisiejszy mecz Igi Świątek z Aryną Sabalenką (18.05, godz. 17:00) w finale turnieju w WTA 1000 w Rzymie oglądać za darmo możemy u bukmachera STS.
Do oglądania transmisji meczu Iga Świątek - Aryna Sabalenka, niezbędna będzie rejestracja konta u bukmachera z kodem MECZYKITV i zagranie dowolnego zakładu za min. 2 zł. Możemy to zrobić klikając w przycisk poniżej.
Darmowe transmisje ze spotkań Polki oferuje też bukmacher Betclic. Aby oglądać spotkania Igi Świątek w Betclic TV, wystarczy zarejestrować się i posiadać min. 0.01 PLN na koncie gracza. Rzecz jasna na mecze Igi Świątek transmisje dostępne są także w telewizji. Turniej w Rzymie pokazuje w całości Canal+. 
Gdzie oglądać Igę Świątek?Uzyskaj dostęp
STS TV (darmowe)SPRAWDŹ
Canal+ onlineSPRAWDŹ
Betclic TV (darmowe)SPRAWDŹ
Zatem jaka jest odpowiedź na pytanie: gdzie oglądać Igę Świątek? Wszystkie mecze znajdziemy w Canal+ Sport. Dodatkowo, wybrane spotkanie Polki oferują za darmo legalni bukmacherzy, na czele z STS i Betclic.

Iga Świątek gdzie oglądać mecze? - Canal+ Online

W Canal+ Online można oglądać mecze WTA Tour, zatem również mecze Igi Świątek. Obecnie dostępna jest promocja dla czytelników Meczyki.pl, którą jest dostęp do serwisu w cenie 39 zł/miesiąc przez pierwsze trzy miesiące, po kliknięciu w poniższy baner.
Canal+ online voucher
Gdzie oglądać mecz Igi Świątek? W ramach opisanego pakietu znajdziemy transmisje z imprez w cyklu WTA Tour na kanałach Canal+ oraz w ramach bezpośrednich transmisji dostępnych w aplikacji Canal+ Online. Dodatkowo subskrypcja zapewnia dostęp online do kanałów własnych Canal+, w tym transmisji z innych wydarzeń sportowych, a także do biblioteki filmów i seriali dostępnych na platformie Canal+ Online. 

Iga Świątek gdzie oglądać za darmo? - transmisje u bukmacherów

Niektórzy bukmacherzy udostępniają transmisje meczów tenisowych, gdzie oglądać mecze Igi Świątek można po uprzedniej rejestracji konta. Gdzie oglądać mecz Igi Świątek bez dodatkowych opłat? Listę przykładowych bukmacherów z transmisjami tenisa prezentujemy w tabeli poniżej.
Bukmacher Bonus powitalnyUzyskaj dostęp
STS760 PLNSPRAWDŹ
Fortuna335 PLNSPRAWDŹ
Superbet3755 PLNSPRAWDŹ
Betclic50 PLNSPRAWDŹ
Rejestrując się poprzez linki dostępne w tabeli, poza dostępem do darmowych transmisji z meczów, gracze uzyskają również bonusy powitalne na typowanie meczów Igi Świątek.
Co należy zrobić, żeby oglądać spotkania Świątek u wskazanych firm?
  • STS - dokonać depozytu na min. 2 PLN i zagrać zakład na min. 2 PLN w ciągu ostatnich 24h
  • Superbet - założyć konto stałe
  • Fortuna - wpłacić min. 2 PLN i zagrać zakład na min. 2 PLN w ciągu 7 dni
  • Betclic - posiadać 0.01 PLN na koncie lub wytypować dowolny zakład w ostatnich 24h

Sprawdź gdzie oglądać:

Gdzie oglądać Igę Świątek?

Odpowiedź na pytanie gdzie oglądać mecz Igi Świątek nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy bowiem od tego, jakie rozgrywki mamy na myśli. W zależności od konkretnego turnieju prawa do pokazywania meczów Igi Świątek mają bowiem różni nadawcy. Poniżej prezentujemy, gdzie oglądać można najważniejsze zmagania z udziałem polskiej tenisistki.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek w Canal+

Jak wspomnieliśmy już wcześniej Canal+ ma prawa transmisyjne do pokazywania kobiecego cyklu WTA Tour, gdzie oglądać mecze Igi Świątek można w najważniejszych turniejach rangi WTA 1000, WTA 500 itp. Kibice na antenach sportowych stacji znajdą mecze Igi Świątek np. z rywalizacji w turniejach w Adelajdzie, Rzymie, Madrycie, Miami i wielu więcej. O tym, gdzie oglądać Igę Świątek wiadomo z wyprzedzeniem. Zawodniczka skrupulatnie planuje swój tenisowy kalendarz na cały sezon i nie opuszcza najważniejszych imprez. Mogą jednak zdarzać się od tego wyjątku, jak np. w przypadku turnieju w Adelajdzie, gdzie Iga Świątek mecze miała rozgrywać. Ostatecznie Polka wycofała się z tego turnieju, aby lepiej przygotować się do Australian Open. 

Sprawdź pozostałe artykuły o Canal+ Online:

Gdzie oglądać Iga Świątek mecze w Eurosport

Wspomniany wyżej turniej Australian Open, a także dwa inne turnieje wielkoszlemowe gdzie oglądać można Igę Świątek, pokazuje Eurosport. Poza zmaganiami w Melbourne są to również French Open, czyli impreza rozgrywana na paryskich kortach Rolanda Garrosa oraz US Open na kortach Billie Jean King w Nowym Jorku. 

Gdzie oglądać Iga Świątek mecze w Polsat Sport

Nie wszystkie turnieje w ramach Wielkiego Szlema pokazuje w Polsce jedna telewizja. Wyjątkiem jest tutaj Wimbledon, który oglądać można na sportowych kanałach Polsatu. Gdzie oglądać mecze Igi Świątek na trawiastych kortach najstarszego turnieju wielkoszlemowego? Stacja zazwyczaj transmituje mecze polskiej zawodniczki na antenie Polsatu Sport. Część meczów w ramach turnieju pokazywane jest w Polsacie Sport Extra. Na ten moment nie ma informacji o tym, aby oglądać Igę Świątek można było w otwartym kanale Polsatu.  

Gdzie oglądać Iga Świątek mecze w TVP Sport

Zastanawiając się gdzie oglądać Igę Świątek można zajrzeć również do oferty TVP Sport, gdzie transmitowano m.in. zmagania United Cup, gdzie oglądać Igę Świątek mogliśmy obok innych polskich zawodników. Nie jest wykluczone, że w TVP Sport będzie można oglądać polską tenisistkę także przy okazji innych turniejów. W 2022 roku był to choćby turniej BNP Paribas Open w Warszawie.

Iga Świątek gdzie oglądać - podsumowanie

Dobrą wiadomością dla kibiców jest fakt, że wszystkie mecze Igi Świątek są możliwe do oglądania. Gdzie zobaczyć spotkania Polki? To zależy od tego, kiedy i gdzie gra Iga Świątek.
Mecze Polki za darmo pokazują legalni bukmacherzy: STS, Betclic, Superbet i Fortuna. Każdy z operatorów ma inne warunki dostępu do transmisji. Inną możliwością oglądania spotkań Świątek są transmisje na Canal+ online, Polsat Sport, Eurosport oraz TVP Sport.

Faq

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek?

Transmisje meczów Igi Świątek można oglądać w telewizji lub internecie. W zależności od tego, w jakim turnieju gra Iga Świątek, transmisje mogą być udostępniane przez różnych nadawców. Większość turniejów cyklu WTA Tour pokazuje Canal+.

Czy mecze Igi Świątek można oglądać u bukmacherów?

Wybrane mecze tenisowe, zatem także te gdzie gra Iga Świątek, transmitowane są u wybranych bukmacherów. Transmisje znajdziemy m.in. w STS, Fortunie czy Superbet i dostęp do nich jest bez żadnych dodatkowych opłat.

Dyskusja

- komentarzy