Iga Świątek gdzie oglądać dzisiaj?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,26 Wrz 2023 | 09:13
Gdzie oglądać mecze Igi Świątek? Najlepsza tenisistka na świecie w sezonie 2023 ma niezwykle napięty kalendarz i kibice mogą oglądać ją w wielu turniejach. Iga Świątek mecze rozgrywała już m.in. w Australian Open, turnieju WTA w Madrycie czy innym zmaganiach głównego cyklu. Gdzie oglądać Igę Świątek? Na to pytanie odpowiadamy w tym tekście.

Kurs 300,0 na wygraną Bayernu z FC Kopenhagą
Szczegóły
FC Kopenhaga
Bayern Monachium
Kurs:300.01.22bookie-logo

Iga Świątek gdzie oglądać mecze? - Canal+ Online

W Canal+ Online można oglądać mecze WTA Tour, zatem również mecze Igi Świątek. Obecnie dostępna jest promocja dla czytelników Meczyki.pl, którą jest dostęp do serwisu w cenie 39 zł/miesiąc przez pierwsze trzy miesiące, po kliknięciu w poniższy baner.
Canal+ online voucher
Gdzie oglądać mecz Igi Świątek? W ramach opisanego pakietu znajdziemy transmisje z imprez w cyklu WTA Tour na kanałach Canal+ oraz w ramach bezpośrednich transmisji dostępnych w aplikacji Canal+ Online. Dodatkowo subskrypcja zapewnia dostęp online do kanałów własnych Canal+, w tym transmisji z innych wydarzeń sportowych, a także do biblioteki filmów i seriali dostępnych na platformie Canal+ Online. 

Iga Świątek gdzie oglądać? - transmisje u bukmacherów

Niektórzy bukmacherzy udostępniają transmisje meczów tenisowych, gdzie oglądać mecze Igi Świątek można po uprzedniej rejestracji konta. Gdzie oglądać mecz Igi Świątek bez dodatkowych opłat? Listę przykładowych bukmacherów z transmisjami tenisa prezentujemy w tabeli poniżej.
Bukmacher Bonus powitalnyUzyskaj dostęp
STS1660 PLNSPRAWDŹ
Fortuna640 PLNSPRAWDŹ
Superbet3755 PLNSPRAWDŹ
Rejestrując się poprzez linki dostępne w tabeli, poza dostępem do darmowych transmisji z meczów, gracze uzyskają również bonusy powitalne na typowanie meczów Igi Świątek. 
Iga Świątek gdzie oglądać w STS?

Sprawdź gdzie oglądać:

Gdzie oglądać Igę Świątek?

Odpowiedź na pytanie gdzie oglądać mecz Igi Świątek nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy bowiem od tego, jakie rozgrywki mamy na myśli. W zależności od konkretnego turnieju prawa do pokazywania meczów Igi Świątek mają bowiem różni nadawcy. Poniżej prezentujemy, gdzie oglądać można najważniejsze zmagania z udziałem polskiej tenisistki.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek w Canal+

Jak wspomnieliśmy już wcześniej Canal+ ma prawa transmisyjne do pokazywania kobiecego cyklu WTA Tour, gdzie oglądać mecze Igi Świątek można w najważniejszych turniejach rangi WTA 1000, WTA 500 itp. Kibice na antenach sportowych stacji znajdą mecze Igi Świątek np. z rywalizacji w turniejach w Adelajdzie, Rzymie, Madrycie, Miami i wielu więcej. O tym, gdzie oglądać Igę Świątek wiadomo z wyprzedzeniem. Zawodniczka skrupulatnie planuje swój tenisowy kalendarz na cały sezon i nie opuszcza najważniejszych imprez. Mogą jednak zdarzać się od tego wyjątku, jak np. w przypadku turnieju w Adelajdzie, gdzie Iga Świątek mecze miała rozgrywkach. Ostatecznie Polka wycofała się z tego turnieju, aby lepiej przygotować się do Australian Open. 

Sprawdź pozostałe artykuły o Canal+ Online:

Gdzie oglądać Iga Świątek mecze w Eurosport

Wspomniany wyżej turniej Australian Open, a także dwa inne turnieje wielkoszlemowe gdzie oglądać można Igę Świątek, pokazuje Eurosport. Poza zmaganiami w Melbourne są to również French Open, czyli impreza rozgrywana na paryskich kortach Rolanda Garrosa oraz US Open na kortach Billie Jean King w Nowym Jorku. 

Gdzie oglądać Iga Świątek mecze w Polsat Sport

Nie wszystkie turnieje w ramach Wielkiego Szlema pokazuje w Polsce jedna telewizja. Wyjątkiem jest tutaj Wimbledon, który oglądać można na sportowych kanałach Polsatu. Gdzie oglądać mecze Igi Świątek na trawiastych kortach najstarszego turnieju wielkoszlemowego? Stacja zazwyczaj transmituje mecze polskiej zawodniczki na antenie Polsatu Sport. Część meczów w ramach turnieju pokazywane jest w Polsacie Sport Extra. Na ten moment nie ma informacji o tym, aby oglądać Igę Świątek można było w otwartym kanale Polsatu.  

Gdzie oglądać Iga Świątek mecze w TVP Sport

Zastanawiając się gdzie oglądać Igę Świątek można zajrzeć również do oferty TVP Sport, gdzie transmitowano m.in. zmagania United Cup, gdzie oglądać Igę Świątek mogliśmy obok innych polskich zawodników. Nie jest wykluczone, że w TVP Sport będzie można oglądać polską tenisistkę także przy okazji innych turniejów. W 2022 roku był to choćby turniej BNP Paribas Open w Warszawie.

FAQ

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek?

Transmisje meczów Igi Świątek można oglądać w telewizji lub internecie. W zależności od tego, w jakim turnieju gra Iga Świątek, transmisje mogą być udostępniane przez różnych nadawców. Większość turniejów cyklu WTA Tour pokazuje Canal+.

Czy mecze Igi Świątek można oglądać u bukmacherów?

Wybrane mecze tenisowe, zatem także te gdzie gra Iga Świątek, transmitowane są u wybranych bukmacherów. Transmisje znajdziemy m.in. w STS, Fortunie czy Superbet i dostęp do nich jest bez żadnych dodatkowych opłat.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0